>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA + Rewanże (17.08 - 25.08.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi

Linfield (Nir) - RFS (Lat) (Pierwszy mecz 2:2)

Over 5.5 kartek @2.55 Totalbet


Rzadko w takich spotkaniach, w których rywalizują drużyny ze słabszych lig, możemy zobaczyć zakłady na kartki. Tym razem w decydującym starciu dostaliśmy okazję zagrania. Sprawa jest jasna, dla obydwu drużyn będzie to historyczny awans do fazy grupowej w europejskich pucharach, więc szansa na podreperowanie i tak słabego budżetu, jak i prestiż. Łotysze mogą i tak być zadowoleni z wyniku pierwszego spotkania, bo do 88 min przegrywali 0:2 i zaliczyli fantastyczny comeback i sprawa awansu nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Osobiście dziwią mnie wysokie kursy na Linfield, nie są faworytami dzisiejszego meczu, a grają na własnym podwórku i byli blisko wygranej na Łotwie. Moim głównym zakładem są tutaj kartki, myślę, że w takim pojedynku powinniśmy zobaczyć sporo fauli, i co za tym idzie sporo kartek , bo stawka pojedynku dla obu zespołów niezwykle wysoka. Sędzia Matej Jug, doświadczony arbiter jak na takie spotkanie, w tamtym sezonie średnia ŻK to 5 + doliczając czerwone kartoniki. Dość wysoki kurs jak na taką linię, dlatego próbuje. Liczę również na wypowiedź odnośnie tego starcia, Psychosocial , który pewnie coś dopowie o Irlandczykach z północy, bo osobiście postawiłbym jeszcze ich awans, czy nawet wygraną.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dudelange - Lech [1X] 1.94 fortuna

Nie ma się co czarować, Lech gra słabo i nic się nie zmienia. Nawet w pierwszym spotkaniu, wygranym 2-0 nie wyglądało to dobrze. Lech szybko strzelił bramkę i co? Cofnął się do obrony mając na przeciw półamatorów. Teraz spotkanie będzie rogrywane na ich terenie. Półprofesjonalne grajki potrafiły zremisować ze szwedzkim Malmo, mając w meczu dużo więcej sytuacji strzeleckich. Czemu więc nie powtórzyć tego dzisiaj. Lech pewnie się ślizgnie do fazy grupowej, ale wcale dziś nie musi zwyciężyć, a kurs całkiem przyjemny. Tak, wiem był wyższy, ale nadal jest do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +327
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji - kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anderlecht - Young Boys
Typ: Remis lub Young Boys
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Kurs nie najwyższy ale mimo wszystko myślę że zakład warty uwagi. Young Boys w pierwszym meczu może mówić o sporym pechu, przeważali praktycznie w każdym aspekcie gry, stworzyli o wiele więcej sytuacji bramkowych, oddali dwa razy więcej strzałów i wyglądali na zaangażowanych, zwyczajnie brakło szczęścia. Dodatkowo seria 5 zwycięstw z rzędu drużyny Anderlechtu kiedyś musi się zakończyć, ja typuje że stanie się to dzis ze świetnie ostatnio dysponowanym Young Boys. Dla lubiących duze Kursy propozycja awansu po kursie 4 w6dahe się być ciekawym rozwiązaniem, ja wybrałem bezpieczniejszy wariant z dużymi szansami na powodzenie.
 
Ostatnia edycja:
J 5,5K

jasiu772

Użytkownik
Slavia-Rakow 2
Kurs 6 fortuna
Nie mam uprawnień aby typować w dziale live więc piszę tu. Slavia nie da rady dziś. Raków wykorzysta któraś kontrę i mam nadzieję wygra.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom