>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów (18-19.08.2015)

Status
Zamknięty.
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Pisane było w poprzedniej kolejce, ze rapid sie wzmocnil na tyle zeby konkurowac z Red bulem..widziałes ich wyniki? pokonali salzburg w lidze z ajaxem przegrywali 2:0 i dostali czerwo a zdolali wyrownac na 2;2 a w drugim meczu wygrali na wyjezdzie 3:2. Dzis grają u siebie w domu i taki kurs na nich to za duzo...zamiast sprawdzic livesportsa to pytasz sie głupio. A szachtar przegral ostatnio w lidze z dnipro w kiepskim stylu
Oglądałem mecz z Ajaxem rewanżowy i w niczym mnie ten Rapid nie przekonał. Oj tam trzy strzały i trzy gole przy beznadziejnie grającej obronie Ajaxu. Sorry, ale liga ligę austriacką to możesz porównywać co najwyżej z polską ???? Tu na pewno Szachtar nie zleckeważy rywala. Mają lepszych piłkarzy. Z Dnipro tak źle nie grali, więc 2.45 na Szachtar biorę w ciemno.
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Witam wszystkich dyskutujących, chciał bym dodać parę słów od siebie co do meczy w ramach eliminacji Ligi Mistrzów. Moim skromnym zdaniem jedynym meczem wartym do obstawienia jest Man Uth po dość niskim kursie. Hmm... co by tu napisać niby 1.30 na Manu ale to i tak spore Value i aby zarobić trzeba włożyć trochę grosza w ten mecz czego nie lubię. Szansę na wygraną Manu oscyluję w 90% więc wariaci, którzy mi zaufają i pograją ten mecz mogą sporo wygrać. Club Brugge to na pewno nie ten sam poziom co Anglicy. Wszyscy piszą iż Van Gall ze swoją drużyną nie mają jeszcze wyrobionej formy a i tak wygrywają. Według mnie kurs na Manu powinien oscylować w 1.10 a nie 1.30 dla tego piszę iż to spore Value, co do reszty meczy to duża nie wiadoma. Nie od dziś oglądamy te rozgrywki i za każdym razem tracimy na tym pieniądze ponieważ jest tu zbyt dużo niewiadomych.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jak Valencia sprzeda Otamendego za 40milonow i jeszcze dostanie Mangale to bedzie transfer stulecia
Masz rację, z tym że nie tak ma to wyglądać, bo Mangala ma przyjść na wypożyczenie, a z tego co słyszałem , nie bardzo mu się to wszystko podoba.
Co do samego meczu, to myślę jednak, że Valencia u siebie wygra.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Oglądałem mecz z Ajaxem rewanżowy i w niczym mnie ten Rapid nie przekonał. Oj tam trzy strzały i trzy gole przy beznadziejnie grającej obronie Ajaxu. Sorry, ale liga ligę austriacką to możesz porównywać co najwyżej z polską ???? Tu na pewno Szachtar nie zleckeważy rywala. Mają lepszych piłkarzy. Z Dnipro tak źle nie grali, więc 2.45 na Szachtar biorę w ciemno.
Popieram typ na Szachtar. To że Rapid wyeliminował dzieciaki z Ajaxu w ogóle mnie nie przekonuje. Zresztą kto oglądał mecz w Austrii, ten widział jak w pierwszej połowie gracze Ajaxu z łatwością stwarzali sytuacje, mogli prowadzić wyżej niż 2:0, a potem kompletnie odpuścili i dali sobie wbić 2 gole, w tym 1 grając w przewadze (typowy przykład chimerycznej drużyny). Teraz Rapid zmierzy się z o wiele lepiej poukładanym rywalem i stojącym w ostatnich latach o półkę wyżej niż Ajax. Szachtar zapewne nie rzuci się na rywala na hura, zagra z większą rozwagą i myślą o obronie, spokojnie czekając na swoje okazje, a w końcu coś wykorzysta. W dwumeczu z Fenerbahce Ukraińcy nie dali sobie strzelić nawet gola, a Turcy ofensywę mają naprawdę mocną. Rapid, podobnie jak inne zespoły z ligi austriackiej sprawia wrażenie drużyny nastawionej ofensywnie - Szachtar może spokojnie ich zabić kontrami.
Według mnie najlepszym typem na ten mecz jest: Szachtar -0,25AH po 2,06 w Pinnacle. ✅ Bardziej bezpieczny jest Szachtar DNB po 1,72 w Pinnacle. ✅ Mimo wszystko lepiej się zaasekurować ewentualnym remisem, bo jednak to dopiero pierwszy mecz, a Ukraińcy mając świadomość rewanżu u siebie, mogą przy utrzymującym się wyniku np. 0:0/1:1 nie dążyć za wszelką cenę do zwycięstwa.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Basel - Maccabi: Basel -1AH; kurs 1,87 Pinnacle ⛔
Zrobiła się masówka, a wiadomo jak to się kończy :-|
Drużyna z Bazylei po odprawieniu Lecha, w decydującej rundzie eliminacji zmierzy się z izraelskim Maccabi Tel Aviv. Sytuacja inna niż w poprzedniej rundzie, bo teraz to Basel jest gospodarzem pierwszego meczu i musi wypracować sobie zaliczkę przed rewanżem. Kto jest w tej parze lepszym zespołem nie ulega wątpliwości. Basel na własnym boisku jest w stanie wygrać z każdym, poległo tutaj już wiele europejskich marek. Szwajcarzy od startu sezonu kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, ogólnie wliczając sparingi wygrali 10 kolejnych meczy z rzędu, w tym większość więcej niż 1 golem. Maccabi jeszcze nie zainaugurowało ligi, póki co odpali z pucharu Izraela i przegrali superpuchar. W el. LM ogromnym zaskoczeniem jest ich obecność w IV rundzie, po domowej porażce z Pilznem wydawało się że ich losy są przesądzone, a tymczasem w rewanżu Maccabi odrobiło stratę strzelając dwa gole w końcowej fazie meczu. Ja traktuje tą sytuacje jako głupotę czeskich zespołów, które nie pierwszy raz odpadają w takich okolicznościach.
Ciekawym jest, że Basel i Maccabi często grają ze sobą w europejskich pucharach w ostatnich latach. W 2013 r. w el. LM Basel wygrało u siebie 1:0, na wyjeździe było 3:3, co dało awans Szwajcarom. W tym samym sezonie drużyny spotkały się w 1/16 finału LE i ponownie górą było Basel - 0:0 na wyjeździe i 3:0 u siebie. Tak więc to już trzecie stracie tych zespołów. Czy w przypadku Maccabi można powiedzieć, że to trzech razy sztuka? Według mnie to Basel znów udowodni swoją wyższość ;)
Awanse: Szachtar 1,22 + Basel 1,33 + APOEL 1,57 = 2,55 Bet365
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Lazio - Bayer
typ: 1
2.9
Pinnacle

Jedna z ciekawszych par eliminacji, gospodarze stoją przed szansą zagrania w fazie grupowej ligi mistrzów. Dziś mecz odbędzie się na stadio Olimpico gdzie atmosfera powinna zrobić swoje, Rzymianie zagrają prawie w najmocniejszym zestawieniu, brakuje bramkarza Marchettiego ale biorąc pod uwagę to że grają u siebie i że obroną będzie dowodził Stefan De Vrij jakoś o postawę z tyłu się nie martwię. Ten chłopak rok temu przyszedł z Feyenoordu za około 5 mln euro a po genialnym ubiegłym sezonie jego obecna wartość to 17 mln euro a ma 23 lata. Po drugiej stronie zabraknie Topraka i Jedvaja co jest sporym osłabieniem gości. Na środku prognozowani są Tah i Papadopoulos, pierwszy ma dopiero 19 lat i brak doświadczenia w takich meczach a Grek przyszedł z Schalke tego lata, zresztą Tah również jest nowym zawodnikiem. W Lazio z nowych nabytków zagra Dusan Basta, to prawy obrońca, poza tym doświadczony Serb mają w obronie partnera jakim jest De Vrij powinien doskonale wkomponować się w drużynę. Zdaję sobie sprawę że Bayer ma ogromną siłę w ofensywie ale to Lazio gra u siebie i to oni dzisiaj będą naciskać ale biorąc pod uwagę braki w defensywie niemieckiego klubu może być gorąco. Stefano Pioli na szczęście ma do dyspozycji zarówno Felipe Andersona jak i Antonio Candreve, na pierwszego zakusy miał Juventus a na drugiego Liverpool i Milan. Jednak żaden klub nie był gotów zapłacić aż 30 mln za któregokolwiek z nich. Może i Bayer ma ekstra ofensywę, ale Kiessling w poprzednim sezonie był cieniem samego siebie, jednak wyżej wymieniona dwójka z Lazio razem jest warta 47 milionów euro, trio z Leverkusen Kiessling-Son-Calhanoglu 41 milionów euro. Nie bez powodu włodarze Rzymskiego klubu walczyli o pozostanie obu zawodników, oba kluby rozpoczynają dzisiaj walkę o fazę grupową ligę mistrzów ale biorąc pod uwagę osłabienia w obronie gości, większy potencjał w ataku włoskiej drużyny oraz fakt że grają u siebie, to Lazio po dzisiejszym meczu powinno być bliżej fazy grupowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Witam forumowiczow....Zawsze jak wiadomo mecze Ligi Mistrzow ciesza sie ogromnym zainteresowaniem wiec ja tez postanowilem co wybrac w &quot; miare bezpiecznego&quot; i zagrac. PIERWSZYM moim typem jest mecz Sporting-CSKA tutaj zagralem sporting powyzej 0.5 gola.Sugerujac sie niezlymi meczami sparingowymi jakie rozegral sporting oraz ogromnym doswiadczeniem nowego trenera Jorge Jesusa ( 2 razy final Ligi Europy z Benfica- oba przegrane poniewaz klatwa wegierskiego trenera,hahaha) Sporting jesli chce pewnie awansowac musi strzelic przynajmniej jednego gola na wlasnym podworku. DRUGIM typem jest wygrana Man Utd z Brugge,tutaj nie bede nic pisac poniewaz koledzy wyzej opisali ten mecz w kilku postach. TRZECI mecz to Rapid Wieden-Szachtar Donieck,tutaj postawilem na awans Szachtara bo ...Po pierwsze nie zagra w pomocnik Schaub ktory jest waznym zawodnikiem w srodku pola, a po drugie Szachtar jest druzyna o klase lepsza ,nie mieli problemu pokonac Fenerbahce ktore jest zdecydowanie mocniejsze od Rapida,poza tym brazyle robia swoje... CZWARTYM typkiem jest mecz Lazio-Bayer Leverkusen,tutaj awans Bayeru,uwazam ten typ za najmniej pewny z calej czworki ale mysle ze Bayer da rade i awansuje,w tamtym roku pokonali Atletico u siebie a przede wszystkim sugerowalem sie meczami sparingowymi sprzed kilku tygodni. Salzburg - Bayer 1-1, Bayer - Levante 4-0, Bayer - Chievo 3-1, a LAZIO.......Lazio - Vicenza 0-1, Anderlecht - Lazio 3-1, Mainz - Lazio 3-0, Juventus - Lazio 3-0, jak widac wlosi same torby..... SPORTING POWYZEJ 0.5 GOLA - 1.25 MAN UTD WYGRA - 1.25 RAPID WIEDEN-SZAHTAR DONIECK AWANS SZACHTAR 1.22 LAZIO- BAYER LEVERKUSEN BAYER AWANS 1.57 RAZEM AKO 2.99 - STAWKA 100e
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Manchester Utd-FC Brugge
drużyna gości over 2,5 kartek@ 1.84 Unibet ✅✅✅


Faworytem dwumeczu jest zdecydowanie drużyna angielska która po dwóch kolejkach w PL zdobyła komplet punktów pokonując skromnie po 1-0 u siebię Tottenham i Aston Villa na Villa Park.Dzisiaj na Old Trafford zawita drużyna z którą należy się rozprawić na własnym terenie myśląc o awansie do Ligi Mistrzów, drużyna z Belgii jest u siebie wyraźnie groźniejsza dowodem na to może być chociażby ostatni dwumecz z Panathinaikosem z którym polegli w Atenach 2-1, wygrywając u siebie aż 3-0.
Belgowie przyjadą dzisiaj do Manchesteru wywieźć jak najbardziej korzystny wynik, z pewnością będą chcieli też trafić do siatki co jest bardzo istotne w dwumeczu na pierwszym spotkaniu wyjazdowym.Planem nr1 będzie oczywiście zachować realne szansę do awansu przed spotkaniem w Belgii o co będzie z pewnością ciężko ale jest to wykonalane, Czerwone Diabły już nie są taką potęgą jak kiedyś.Niezależnie jak się potoczy scenariusz spotkania Utd będzie prowadzić mnóstwo ataków, Brugge będzie musiało się chwytać przewinień i te 3 karteczki powinni zarobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
larkspur 401,5K

larkspur

Użytkownik
FC Astana - APOEL
Stawką tego pojedynku jest faza grupowa Champions League, kazachski zespół FC Astana spotka się z mistrzem Cypru APOELem Nikozja.
Kazachowie w poprzednich rundach pokonali słoweński Maribor (0:1, 3:1) oraz fińskie HJK (0:0, 4:3).
APOEL jest jedyną cypryjską drużyną, która awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, było to w sezonie 2011/12, a na drodze piłkarzy z Nikozji stanął Real Madryt. Nieudało się przejść tej przeszkody, ale świadczy to o poziomie futbolu z wyspy na Morzu Śródziemnym w porównaniu chociażby do naszej Ekstraklasy. W tym roku APOEL po raz kolejny ma ogromną szansę na grę w LM, ponieważ przeciwnik, z którym ma się zmierzyć jest jak najbardziej w ich zasiegu.
W poprzednich rundach APOEL pokonał macedoński Vardar Skopje (0:0, 1:1), oraz duński Midtjylland (2:1, 0:1). Co ciekawe mistrzowi Cypru nie udało się wygrać ani jednego meczu na własnym boisku.
Zespół z Cypru nie rozpoczął jeszcze rozgrywek ligowych, w meczu o Superpuchar piłkarze tego klubu przegrali z AEL Limassol po serii rzutów karnych. FC Astana jest w środku sezonu ligowego.
FC Astana dobrze gra na własnym boisku, piłkarze tego klubu w dwóch poprzednich rundach zdobyli na Astana Arena aż 7 goli.
Obydwie drużyny zagrają w osłabieniu, za czerwone kartki zawieszenie zostali Vinicius Oliveira (APOEL), oraz Patrick Twumasi (FC Astana).
Kurs na to ze padna przynajmniej 2 bramke bardzo fajny wiec wlasnie ten zaklad polecam na ten mecz.
Powyzej 1.5 gola - @1.57 - Bet365
 
M 135

mhm

Użytkownik
Kurs na to ze padna przynajmniej 2 bramki bardzo fajny wiec wlasnie ten zaklad polecam na ten mecz.
ale dlaczego polecasz ten zaklad? I dlaczego kurs 1,57 jest &quot;bardzo fajny&quot;?
Napisales proza o pozycjach w tabeli, o pauzujacych zawodnikach bez opisania ich pozycji i co wnosza do swoich druzyn a potem o &quot;fajnym kursie&quot;.
Chcialbym zagrac ten typ, ale nie rozumiem, czemu twoim zdaniem to ma wejsc?
 
nwo-will-fall 32

nwo-will-fall

Użytkownik
Valencia - Monaco
Chyba najciekawszy środowy pojedynek o fazę grupową. Patrząc na ostatnie 5 meczy Valencii są to dwa remisy (z Werderem i Porto) oraz trzy porażki (z Bayernem, Koeln i Romą) w stosunku bramek: 4 strzelone i (aż) 10 straconych. Postawa &quot;Nietoperzy&quot; nie bardzo mnie przekonuje do stawiania na nich. Natomiast Monaco, które doszło do 1/4 LM w poprzednim sezonie, w ostatnich pięciu meczach wygrywało 4-krotnie (w tym dwa pewne zwycięstwa nad Young Boys w dwumeczu aż 7:1) oraz jeden ostatni remis 0:0 z Lille. Niepewny jest występ Ottamendiego oraz Moutinho.
Na ten mecz mam dwa typy: BTS po kursie 2.0 (STS) oraz X2 po kursie 1.8 (STS).
Valencia u siebie będzie walczyć do ostatniej minuty o dobry wynik przed rewanżem, a z drugiej strony Monaco to bardzo niewygodny rywal, który może sprawić (według bukmacherów) niespodziankę i ze względu na braki obronne w zespole Valencii przynajmniej jedną bramkę powinno ustrzelić.
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
BATE Borisov-Part.Belgrad
Partizan strzeli @ 1.6 Williamhill⛔

Jak dla mnie kurs na bramkę gości w tym meczu to promocja. BATE w tych eliminacjach już straciło bramkę u siebie z Dundalk który jest dużo słabszym zespołem niż Partizan. Ostatni mecz u siebie w lidze białoruskiej też stracili bramkę z Dyn. Minsk więc dlaczego nie mieli by stracić bramki w dzisiejszym meczy z faworyzowana do awansu ekipa z Belgradu.

Sporting L.-CSKA M.
BTS @ 1.9 Bet365✅

Gospodarze są mocni na własnym obiekcie co widać po wynikach w ubiegłym sezonie i raczej nie powinni mieć problemu ze strzeleniem bramki w dzisiejszym spotkaniu.
Co do drużyny gości to wątpię żeby się zamurowali pod bramką i czekali aż Sporting ich wypunktuje sądzę że to będzie mecz otwarty w którym goście będą mieli swoje sytuacje i choć jedną z nich wykorzystają. CSKA potrafi strzelać w spotkaniach wyjazdowych co pokazuje regularnie w meczach ligi rosyjskiej no i w ostatnim meczu ze Spartą Praga który wygrali 2:3. W obu ekipach ma kto strzelać jak dla mnie BTS po takim kursie warty gry.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Manchester United-Club Brugge
Moim zdaniem dziś po stronie Manchesteru jest dosłownie wszystko,własny stadion,kibice,kadra zespołu,szkoleniowiec a przede wszystkim głód Ligi Mistrzów.Czerwone diabły będą od początku do końca kontrolowali przebieg gry,aby na rewanż jechać z conajmniej dwu bramkową zaliczką.Piłkarze Bruggi są nie doświadczeni w konfrontacji z takimi rywalami i dziś czeka ich zderzenie ze ścianą.

Moja propozycja na ten mecz to:
Manchester wygra do zera @2.2⛔ 8 minuta i po typie ehh...

I jeszcze taki tripelek:
Man.Utd-Club Brugge 1 @1.36
Sporting strzeli gola @1.2
Lazio-Leverkusen over 1.5 @1.375 azjan
AKO:mad:2.25
⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Rapid Vienna (Aut) - Shakhtar (Ukr)
Powyżej 2.25 bramek ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔
Achtung! Achtung! Uwaga na jutro perła dnia, kurs całkiem przyjemny, nawet przy 2 bramkach przegrywamy tylko pół stawki, ale myślę, że spokojnie padną 3 bramki. Przejdźmy do rzeczy, liga austriacka kojarzy mi się tuż obok holenderskiej i szwajcarskiej z dużą ilością bramek.
Sytuacja u gospodarzy z bramkami wygląda mniej więcej tak: 4, 7, 3, 5, 3, 4, 3, 6 - czyli w skrócie jest wesoło. W towarzyskich w okresie letnim też dużo strzelali. Awansowali do 4 rundy po pokonaniu Ajaxu na który był mass-pick, mecz był niezwykle overowy, a bramek mogło paść jeszcze więcej, w dwumeczu razem 9 bramek.
&quot;Szachtar&quot; wiadomo Ukraińska czołówka, może i nie jest już tak mocna jak kiedyś, to jednak jest to klub ze ścisłej czołówki, gra w Lidze Mistrzów wcale im nie jest obca, z tego co pamiętam raz grali nawet w ćwierćfinale turnieju. Mają czym postraszyć w ataku, gospodarze podobnie, obrona kuleje, stawiają na atak i ofensywną grę. Szykuje się szalony mecz!
Wynik: 0:1 @Edit: Jedyny underowy mecz tego dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Man. Utd EH: -1 vs Club Brugge kurs: 1,90 buk: STS średnia stawka ✅ (Man Utd miał dobrą grę i wiele sytuacji, ale zabrakło skuteczności, powinno być 6:1)
Aż dziwne, że jeszcze nikt tego nie podał. To gram trochę mocniej. Man Utd po rocznej przerwie spragniony sukcesów w LM. Club Brugge bez ważnych zawodników jak Raffaelov. Stracili Suttera. Typ wydaje się jak najbardziej do gry.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
PEFFKA ALERT -&gt; MALMO FF over 3,5RR &lt;- PEFFKA ALERT
Dlaczego to dla mnie taki pewny typ?
- para wyjątkowo wyrównana, wg mnie to szwedzki zespół ma większe szanse do przejścia do fazy grupowej LM
- Celtic robi sporo rożnych ze słabszymi drużynami, gdy ma duże posiadanie piłki, z Malmo to posiadanie będzie wyrównane
- w ostatnich 10 meczach (a może i wcześniejszych też) Malmo zawsze pokrywało tą linię:
11 Malmö 2-2 Örebro
8 Malmö (Swe) 0-0 Zalgiris (Ltu)
9 Örebro 1-1 Malmö
8 Zalgiris (Ltu) 0-1 Malmö (Swe)
10 Malmö 3-0 Sundsvall
5 Salzburg (Aut) 2-0 Malmö (Swe)
9 Atvidabergs 2-2 Malmö
4 Malmö (Swe) 3-0 Salzburg (Aut)
4 Malmö 2-1 Göteborg
7 Malmö 2-0 Gefle

tak więc gram
10/10 Malmo over 3,5 RR @1,66 bet365
Nawet forumek mi tego nie utopi ????
@napięcie do samego końca, na szczęście w 94 czwart RR i typ na ✅✅✅
forumek nie zdołał utopić :jezora:

 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Louis van Gaal jeżeli chcę myśleć o LM to musi zainwestować pieniądze w klasowego napastnika. Niestety nie ma kto w tym MU strzelać. Pokazali to dzisiaj w całym meczu.. Tyle sytuacji, a tylko 3 bramki i to w dodatku strzelone przez skrzydłowego oraz defensywnego pomocnika. Rooney nie nadaje się wg mnie na tą &quot;klasyczną 9&quot; - tam musi być ktoś bardziej bramkostrzelny, a niestety Wayne to dla mnie bardziej ta &quot;klasyczna 10&quot; i właśnie w tej pozycji lepiej się odnajduje.
Oglądałem całą drugą połowę meczu Sporting - CSKA i nic mnie nie zaskoczyło, a raczej tylko bardziej uświadomiło, że miałem rację co do drużyny z Moskwy o której dzisiaj pisałem w Typach Dnia, a chodzi mi o to, że to nie jest drużyna na LM, Sporing ich cisnął cały czas i mógł być naprawdę dużo wyższy wynik gdyby gospodarze wykorzystali swoje minimum 99 procentowe sytuacje. W tym meczu powinna grać Sparta Praga, która przegrała w III rundzie eliminacji, a nie CSKA, któremu się po prostu udało cudem awansować. Myślę, że Sporting w meczu wyjazdowym również pokusi się o zwycięski wynik, jeżeli zespół z Rosji będzie grał tak jak w drugiej połowie dzisiejszego meczu (nie wiem jak było w pierwszej bo nie oglądałem).
Ogólnie dzisiaj zarobiłem parę groszy na kuponie double - Sporing over 1.5 gola w meczu + MU HA -1.5 (chociaż tutaj wyłączyłem Livesportsa w 92 minucie, jednak miła niespodzianka w ostatniej akcji meczu).

FC Basel - Maccabi Tel Awiw
St. Jakob-Park, godz. 20:45
FC Basel HA -1.5 @2.24 Fortuna
⛔
Jak dla mnie przesadzony kurs na zwycięstwo minimum dwoma bramkami gospodarzy. Basel u siebie gra naprawdę dobrze, natomiast Maccabi Tel Awiw to drużyna wg mnie sporo gorsza. Szwajcarzy na własnym obiekcie są po prostu mocni, a po drugie mają już dość duże doświadczenie w europejskich pucharach - Basel jest już rozpoznawalną marką w Europie od paru sezonów. Oba zespoły mierzyły się już w sezonie 13/14 w LE, gdzie padł wynik 4:0 w dwumeczu dla dzisiejszych gospodarzy (1:0 na wyjeździe, 3:0 u siebie). Myślę, że w tym meczu może być podobnie jak podczas spotkania w 2014 roku i podopieczni Fischera zapewnią sobie awans do fazy grupowej już tego wieczoru. Szwajcarska drużyna jest wyceniona na 52,85 mln €, natomiast drużyna z Izraela na 18.65 mln €.


Rapid Wiedeń - Szachtar Donieck
Ernst-Happel-Stadion, godz. 20:45
2 @2.35 Fortuna ✅
2 DNB @1.67 Fortuna
✅
Myślę, że druga propozycja zakładu to dobra opcja do jakiegoś double. Szachtar ma spore doświadczenie w europejskich pucharach, natomiast Rapid niekoniecznie.. Co prawda z zespołu gości odeszło w tym okienku transferowym parę &quot;gwiazdeczek&quot;, jednak siłą tego zespołu jest nadal spora. Rapid to kolejna drużyna taka jak CSKA Moskwa, która w tej rundzie jest wg mnie po prostu z przypadku - Ajax zlekceważył zespół z Austrii i po prostu przegrał ten dwumecz. Dzisiaj myślę, że zwycięzca może być tylko jeden i będzie nim drużyna z Ukrainy.​
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Co myslicie o graniu Szachtara po kursie 2,4? Jak dla mnie trochę przesadzony, oglądałem ich 2 ostatnie mecze z Dnipro- trochę pechowy, czerwona kartka i porażka oraz z Fenerbache z którym wygrali 3:0 ale mieli lekkie problemy. Chodzi mi o to jak gra Rapid Wiedeń- czy ktos ich oglądał ??? Generlanie czy grają bardziej z kontry czy utrzymują się przy piłce?
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Na dzis 3 mecze.
Rapid vs Szachtar 1x kurs: 1.6
Szachtar zawsze gral wyjazdy slabo. Rapid pokazal z Ajaksem ze potrafi grac zarowno u siebie jak i na wyjezdzie. Licze tu na skromna wygrana gospodarzy, lecz mimo wszystko asekuracja podporka. Rapid swietnie zoorganizowana ekipa, nie zdziwie sie jak wygraja ten dwumecz, Szachtar sporo graczy w tym okienku transferowym sprzedal, kluczowych graczy i to juz nie ta sama ekipa co rok temu.

Basel vs Maccabi 1 kurs: 1.45
Basel silna i solidna ekipa, wielu juz sie rozpisalo przedemna, sa zmotywowani by znow grac w LM. Licze na 2:0 w tym meczu.

Valencia vs Monaco x2 2.0
Valencia to druzyna wlasnego boiska. Taki Arsenal Londyn z Premierleague. Jak zawsze buki lekcewaza Monaco. Monaco gra wyjazdowe mecze lepiej niz spotkania domowe i tu moze byc podobnie. Monaco to hard defense i swietne kontry. Valencia zeby dzis wygrac musiala by zagrac mecz zycia. Ogolnie licze na doswiadczenie francuzow z zeszlego roku i remis w pierwszym meczu lub skromna wygrana.
 
T 10

tevezz

Użytkownik
Monaco to hard defense i swietne kontry. Valencia zeby dzis wygrac musiala by zagrac mecz zycia.
Nie neguje samego typu bo wszystko jest możliwe, ale z tym zdaniem trochę Cie poniosło. Na własnym boisku Valencia jest nie do zatrzymania dla większości drużyn w Europie, a wyniku zdecyduje tylko i wyłącznie skuteczność Hiszpanów.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ FC Basel - Macabi tel Aviv
- Basel -1,5
@ 2,38 Unibet ŻENADA :] żydom sprzedać mecz.... tego jeszcze nie grali a jednak hyyyyyhhyyy ????
Widzę że kursy na czystą jedynkę spadają, co mnie wcale nie dziwi bo Szwajcarzy tutaj są obfitym faworytem ja jednak idę w inną stronę. W stronę handicapu, gdzie żeby był pokryty gospodarze muszą wygrać minimum dwoma bramkami. Jak najbardziej na to liczę. Basel, to nie tylko królowie swojego terenu, ale dominatorzy na swoich śmieciach. Dyktują warunki, są nieustępliwi, nieobliczalni i na pewno nie można powiedzieć, że nie są waleczni. Dziś pierwsza runda więc wypadałoby jakoś solidnie ten mecz wygrać. Bo wygrać wygrają, nie wierzę w inny scenariusz bo goście grają zupełnie bez polotu. Zwłaszcza w delegacjach a ich gra jest żmudna i ospała. Dlatego dzisiejsi gospodarze z pewnością będą swoje grać i od pierwszych minut będą grać najlepiej jak potrafią, wiedząc że rywal nie jest z górnej półki. Pierwszy mecz u siebie, dlatego zaliczka na wyjeździe mogła by być spora, minimum dwa gole. Rok temu ze sobą grali i Basel wygrał u siebie 3:0. Po za tym, widać nie tylko ten wynik, ale jak się tak spojrzy na ich poczynania na swoim boisku to widać gołym okiem jak dobrze czują się grając u siebie. Są na pewno lepszą ekipą i ma więcej doświadczenia w takich grach. Spodziewam się pełnej dominacji jak i neutralizacji rywala i dosyć łatwą przeprawę Basel nad gośćmi, bo nie sądzę aby Macabi w czymkolwiek zagroziła gospodarzom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom