>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów (18-19.08.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Pojawiły się już kursy na mecze eliminacji do Ligi Mistrzów. Zapowiada się kilka ciekawych widowisko. Na pewno starcia Valencii z Monako oraz Lazio z ayerem powinny przynieść sporo emocji. Ponadto mamy jednostronny pojedynek Diabłów z Clubem Brugge. Ciekawi natomiast postawa Albańczyków, Skenderbeu Korce, które zagra z dość chimerycznym Dynamem Zagrzeb. A i również Astana z APOELem tworzą dość trudną parę do rozstrzygnięcia. A Wy jak uważacie :?:

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Man United u siebie to chyba mozna śmiało wchodzić w zakład -1,5 , czerwone diabły beda chciały sobie zrobić minimum dwu bramkową zaliczkę żeby do Belgii pojechać i zagrać na pół gwizdka.
Ciekawie tez wygląda kurs na wygrana Szachtara.
Jest kilka par gdzie można by śmiało stawiac awanse jak własnie wspomniany Szachtar czy Basel
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja chyba spróbuję zagrać na FK Astane ???? Awans tej drużyny można złapać po kursie 2.75. Fajnie to wygląda a rywalizacja 50:50 jak dla mnie. Niby APOEL to firma uznana w Europie jednak Kazachowie zrobili taki progres w ostatnim czasie, że może uda im się wślizgnąć do LM. United u siebie to jest lokata. Awans Basel, United czy Shahtara chyba można brać w ciemno.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Oby sobie zrobili dobrą zaliczkę (najlepiej bez straty gola) bo Brugge u siebie gra solidnie a Man to też już nie ta moc co kiedyś.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oby sobie zrobili dobrą zaliczkę (najlepiej bez straty gola) bo Brugge u siebie gra solidnie a Man to też już nie ta moc co kiedyś.
Club Brugge to obecnie tło zespołu sprzed choćby sezonu. Zespół opuściła ważna postać, bramkarz Matt Ryan. I nie wiem czy to aż tak wstrząsnęło zespołem. Póki co zagrali dwa dobre mecze - z bardzo przeciętnym Mechelen i równie dziwnie grającymi Koniczynkami bez ambicji. Brugia to najłatwiejszy rywal jaki mógł się tutaj trafić Manchesterowi. Diabły w przebudowie, ale już van Gaal zlepił całkiem niezły skład, choć pewnie jeszcze ktoś przyjdzie. Jak dla mnie wygrana United w pierwszym meczu to lokata. A i handicap wygląda obiecująco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Bayer awans 1,8 bet365
Szanse niemal równo rozłożone, w 1 meczu kursy są prawie równe, więc warto grać na awans gości, bo idąc tym tokiem u siebie na nich powinno być 1,7 maks.
Nawet dziecko w podstawóce wie, że przy takich kursach na oba spotkania awans za Chiny ludowe
nie powinien być 1,8

Piłkarsko dla mnie lepsi są Niemcy, którzy u siebie są bardzo mocni
i jak bramkarz Lazio nie będzie miał dnia konia to spokojnie u siebie wygrają i awansują,
bo nawet dwubramkowa porażka w Rzymie nie będzie dla nich problemem.
Każdy kto oglądał Bayer w LM rok temu wie o czym piszę, tam nawet Atletico nie istniało.
Z pozostałych spotkań over 2,75 w United, 1/2 i 2/1 w Korce z Dinamo,
bo może być wielki numer w tej parze
Basel -0,75 i over oraz bts w Wiedniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Ja liczę, że Partizan zrobi bądź co bądź niespodziankę i awansuje do fazy grupowej. Dodatkowo myślę, że szwedzi mogą trochę postraszyć Celtic, nie powinien być to bardzo jednostronny dwumecz
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Jak oceniacie szansę Skedenbeu ? jak dla mnie w Betssonie jest duże value na ich awans. Według mnie po kursie 5.45 jak najbardziej warto zagrać
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
A ja pogram na Sporting Lizbona. U siebie Portugalczycy zawsze mają swoje twierdze jak Porto czy Benfica, gdzie potrafią przycisnąć gigantów. CSKA bardzo słaba drużyna w defensywie. Gubili się strasznie ze Spartą. Awans z Czechami mogą zawdzięczać tylko prezentom od piłkarzy Sparty. Gdy się prowadzi dwoma bramkami to trzeba zagrać trochę defensywniej i nastawić się na kontry. Gole komiczne, choć Musa świetnie kończył, a Dzagoev zakończył rywalizację pięknym strzałem. Sparta w 10 nawet ich cisnęła, a do tego trochę dołożył też sędzia.
Sporting przede wszystkim z trenerem z doświadczeniem Jorge Jesus z Benfiki potrafi rywalizować w Europejskich pucharach.
awans Sporting @1.91 bet365
Sporting wins @ 2.02 pinnacle

Skenderbeu może u siebie powalczyć. Dinamo na farcie, ale Albańczycy dotąd bez poważnego rywala. Dziwi mnie ta słaba dyspozycja Chorwatów u siebie. 1X to opcja warta przemyślenia w 1 meczu w Albanii.
Celtic według mnie polegnie z Malmo. Duży wpływ będzie miał rewanż w Szwecji. Jak widać nie robi na nich wrażenia wynik 2-0 na wyjeździe i wygrali 3-0 z mocnym faworytem Salzburgiem.
BATE słabe. Jak się prześlizgną do LM to będzie dla mnie niespodzianka. Partizan pokazał klasę. Rozjechali Steauę. W rewanżu mieli kiepską sytuację 1-2, ale się wzięli w garść i wygrali 4-2. Jest moc w ofensywie - Zivkovic, Babovic, Bojinov. Bukmacherzy stawiają ich w roli faworytów i nic w tym dziwnego. Dla mnie Partizan w LM.
Na Astanę bym nie liczył. Choć bardzo chciałbym ich awansu kosztem Cypryjczyków, to od dwóch rund męczą te mecze. Te gole wpadają w dziwny sposób i wydaje mi się, że mają zbyt mało atutów, by odprawić APOEL, który pierwszy mecz się nastawi na kontry. To już nie HJK czy Maribor gdzie defensywa była tragiczna. APOEL potrafi się bronić. Kazachowie zbyt dużo farta. Rewanż na Cyprze to kolejny plus dla APOELu.
Nie zdziwi mnie też odpadnięcie Valencii. Ich sparingi, te przepłacone transfery to nie może wypalić. Monaco to niewygodny rywal. Nietoperze mają problemy z wyjazdami i jeśli u siebie nie zrobią zaliczki to kiepsko widzę ich awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 18

polonez

Użytkownik
Mówicie ze Manu to lokata? przesledzcie sparingi angielskich druzyn z czlowymi druzynami z europy...co wychodzi? ze non stop dostawali lanie. Nie oszukujmy sie mimo ogromnych budzetów czy swietnych pilkarzy, to jednak Angielska pilka w Europie to taka 2 liga
Ja tu zagram under 2.5 po 2.3
Do emjuemju: sledzilem sparingi ich uwaznie. Wygrali z barcelona 3:1 gdzie barca tak naprawde zagrała młodzikami i mimo to nie schodzili z ich połowy, a wynik to wina obrony Barcy
Mecz z PSG...Psg było na 64 godziny przed superpucharem francji i rozklepali ich 2:0. Pierwsza połowe gral tylko podstawowy, a w drugiej rezerwowy i te smieszne manu nawet nie stworzylo sobie jednej okazji bramkowej
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Mówicie ze Manu to lokata? przesledzcie sparingi angielskich druzyn z czlowymi druzynami z europy...co wychodzi? ze non stop dostawali lanie. Nie oszukujmy sie mimo ogromnych budzetów czy swietnych pilkarzy, to jednak Angielska pilka w Europie to taka 2 liga
Ja tu zagram under 2.5 po 2.3
Prześledz sparingi United jeszcze raz i popraw wypowiedź. Po drugie: sparingi przekladasz na mecze o taka stawkę? Gratuluje
 
J 0

jannn08

Użytkownik
A ja pogram na Sporting Lizbona. U siebie Portugalczycy zawsze mają swoje twierdze jak Porto czy Benfica, gdzie potrafią przycisnąć gigantów. CSKA bardzo słaba drużyna w defensywie. Gubili się strasznie ze Spartą. Awans z Czechami mogą zawdzięczać tylko prezentom od piłkarzy Sparty. Gdy się prowadzi dwoma bramkami to trzeba zagrać trochę defensywniej i nastawić się na kontry. Gole komiczne, choć Musa świetnie kończył, a Dzagoev zakończył rywalizację pięknym strzałem. Sparta w 10 nawet ich cisnęła, a do tego trochę dołożył też sędzia.
Sporting przede wszystkim z trenerem z doświadczeniem Jorge Jesus z Benfiki potrafi rywalizować w Europejskich pucharach.
awans Sporting @1.91 bet365
Sporting wins @ 2.02 pinnacle
Ciekawy typ a brałeś pod uwagę, że w Rosji liga rusza wcześniej i CSKA rozegrało już kilka spotkań ligowych i są w formie meczowej? Sporting dopiero dwa mecze, w tym jeden o superpuchar i trochę się waham postawić na awans Sportingu

Manchester United - Club Brugge handicap -1 Man Utd 1.90 bet365
✅
Manchester co prawda to nie ta marka co kiedyś ale Louis Van Gaal spala od nowa zespół i również jestem zdania, że Louis Van Gaal będzie chciał zdobyć kilka bramek przed rewanżem w Belgii a piłkarze będą zmotywowani grając przed własną publicznością na Old Trafford. 1.90 to dla mnie wysoki kurs warty pogrania
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A ja pogram na Sporting Lizbona. U siebie Portugalczycy zawsze mają swoje twierdze jak Porto czy Benfica, gdzie potrafią przycisnąć gigantów. CSKA bardzo słaba drużyna w defensywie. Gubili się strasznie ze Spartą. Awans z Czechami mogą zawdzięczać tylko prezentom od piłkarzy Sparty. Gdy się prowadzi dwoma bramkami to trzeba zagrać trochę defensywniej i nastawić się na kontry. Gole komiczne, choć Musa świetnie kończył, a Dzagoev zakończył rywalizację pięknym strzałem. Sparta w 10 nawet ich cisnęła, a do tego trochę dołożył też sędzia.
Sporting przede wszystkim z trenerem z doświadczeniem Jorge Jesus z Benfiki potrafi rywalizować w Europejskich pucharach.

awans Sporting @1.91 Bet365
Sporting wins @ 2.02 Pinnacle
Nic dodać nic ująć. Sam pisałem u siebie w temacie o Sportingu już kilka dni temu.


Sporting Lizbona - CSKA Moskwa
Typ : Awans Sporting @ 1,90 b365


Sporting Lizbona - CSKA Moskwa
Typ : Sporting @2,020 Pinnacle
✅✅2:1


Obejrzałem ostatnio Sporting w meczu o Superpuchar Portugalii. Relację z tego meczu pisałem tutaj -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f289/portugalia-2015-16-a-123772.html#post5541981

Sporting naprawdę ma świetny skład i co ważne świetnego trenera. Potencjał w zespole duży, bardzo dobre transfery, nikt znaczacy nie odszedł.

Widziałem też CSKA w dwumecz ze Spartą Praga, to awansowali przez głupotę Prażan. mieli 2-0 i pełny mecz pod kontrolą, nagle strata w środku pola i 2-1 po golu Musy, potem niefrasobliwość w defensywie i 2-2, czerwo trochę z kapelusza i 2-3, ale mimo gry w dziesiątkę potrafili zagrozić bramce Akinfiejewa bo np Lafata trafił w słupek. Sparta w tym meczu u siebie zdominowała CSKA w 1 połowie, że Ruscy byli bez sztycha. Obrona tj Akijfiejew i Bierezuckij spisywali się słabo, rosyjskie kluby w Europie nie odgrywają w zasadzie żadnej większej roli, CSKA wg mnie jest słabe. Sporting rośnie w siłe, skuszenie trenera Jesusa tylko to potwierdza, że aspiracje są wysokie na Jose Alvalade.
Widzę awans Sportingu do fazy grupowej. A zaliczkę wypracują już u siebie.


Nie zdziwi mnie też odpadnięcie Valencii. Ich sparingi, te przepłacone transfery to nie może wypalić. Monaco to niewygodny rywal. Nietoperze mają problemy z wyjazdami i jeśli u siebie nie zrobią zaliczki to kiepsko widzę ich awans.
Faktycznie to najtrudniejsza para do rozgryzienia. Valencia w sparingach wyglądała fatalnie. Mam tutaj na myśli turniej Kolonia Cup i ich mecze z Porto i Koln. Nic nie zaprezentowali. Kadra w zasadzie identyczna jak w poprzednim sezonie. Jedynie roszada w bramce poważniejsza.
Monaco to ciekawa drużyna, Young Boys odprawili lajtowo, ciekawie wyglądają w ofensywie, widziałem ich mecze w Ligue1 w tym sezonie i niesamowicie miło się ogląda w akcji Ivana Cavaleiro i Bernardo Silva, a przecież jest jeszcze Martial czy reżyser Moutinho. Monaco niewygodne, bo potrafi dobrze bronić. Więc niezbyt przekonująca ofensywa Valencii może mieć problemy w tym dwumeczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ale Valencia ma większy problem, bowiem odejść ma Otamendi. Z niewolnika nie ma pracownika, a ponoć nie dogadali się jeszcze z ManCity. Chodzi o to, że Mangala nie chce odchodzić do La Liga na wypożyczenie, więc misterny plan Anglików spalił na panewce. Albo wyłożą 50mln euro i Otamendi przejdzie, lub też zostanie w Valencii, ale czy będzie grał? Ostatnio nawet się buntował, nie chciał trenować z zespołem.
Dlaczego o tym pisze. To kluczowa informacja. Już abstrahując od bramkarza, bo Alves ratował im tyłek wielokrotnie, to nie chcę zbyt pochopnie oceniać bramkarza ex Club Brugge, ale IMO pewnego poziomu nie przeskoczy.
Otamendi to filar w defensywie Valencii. Bez niego grali komicznie w obronie, zdarzało się w LL, że miał chyba 2 mecze kontuzji + mecze w CdR z Rayo, gdzie dali sobie władować masę bramek, Espanyolem również. Mówi się, że Mustafi jest pewny, ale tylko gdy miał tak dobrego partnera jak Argentyńczyk. Ostatnio w sparingach grał nawet Vezo i prezentował poziom naszych ekstraklasowców. Trener Los Che był nawet na tyle zdesperowany, że ćwiczył ustawienie z Enzo Perezem na stoperze. ;)
Naprawdę ta formacja to dno. Środek pola też tragedia gdy nie ma Andre Gomesa (notabene wrócił po kontuzji - nie grał chyba nawet nic w presezonie). Koleś robi grę za wszystkich, no jeszcze Feghouli na skrzydle. Fuego gra w kratę, Parejo chimeryczny. Napad tylko Paco, Negredo słaby fizycznie, bo co z tego że dobrze zbudowany to wygląda jakby miał nadwagę i tak się zresztą też porusza po boisku. ;)
Przepłacony transfer Rodrigo, który jest fatalny (30mln).

Mecz 50/50. Nigdy nie byłem tak niepewny gry hiszpańskiej drużyny w eLM. Czy to Sociedad, gdy odprawił Lyon - byłem pewny. Gdy Athletic trafił na Napoli - były małe wątpliwości, ale rozwiali je grą we Włoszech. Valencia według mnie była lepsza bez Lima. Owszem długi, sprzedaż czołowych zawodników, ale jak widać nic się pod tym względem nie zmieniło, bo Nico raczej nie zatrzymają. Brakuje im jaj. Transfery to jakaś kpina, mając taki budżet mogliby robić je z głową, a nie kupować tych, których każe Mendes - prawa ręka Lima.
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Jak Valencia sprzeda Otamendego za 40milonow i jeszcze dostanie Mangale to bedzie transfer stulecia Valencii i roku na swiecie po ktorym moga nastapic kolejne... a dla City to bedzie typowy strzal stope bo trzeba miec nie po kolei w glowie by sie pozbywac obronce ktory tak pieknie zgwalcil Diego Coste w meczu na szczycie zastepujac go kurduplem w Premier League... Otamendiego moze i powinien zastapic w tym meczu Orban solidny obronca, bardziej lewy ale z dobrymi warunkami fizycznymi na srodku tez daje rade, zwlaszcza biorac pod uwage ze Monaco brakuje killera z przodu... Moutinho nie da sie natomiast zastapic nikim i to na pewno jest wiekszy blow dla Monaco niz Valencii, do tego latem odszedl Kondom-gbia wiec w srodku sila rzeczy musza byc duzo slabsi co sugeruje ciezki wieczor.
Szachtar DNB 1.78 188bet
Ajax w pierwszym meczu powinien pojechac Rapid przy stanie 2:0 jakies 4:0 do przerwy i zamknac ten dwumecz pozniej dali sobie wbic grajac w przewadze, remisujac wygrany mecz w rewanzu popelniali bledy w obronie ktore nie przystoja trampkarzom mlodszym dzieki czemu zrobili wspanialy prezent austriackim kopaczom.Szachatar to sa dwie polki wyzej niz dzieciaki z Ajaxu w obu meczach byli lepsi od Fenerbache takze w Turcji pokazujac bardzo dobra organizacje gry godna druzyny ktora gra w LM cyklicznie.Rapid to nie nawet Fener. i tureckie piekielko, jak sie otworza zeby miec jakas zaliczke na Ukraine to brazyliana powinna ich rozjechac...Szachtar mial tez wiecej czasu na odpoczynek ostatni ligowy mecz grali w pt, Rapid w nd.o 16.30 sporo starterow gralo...Sytuacja kadrowa Szachtara tez jest lepsza, wszyscy zdaje sie zdolni do gry, Rapid ma zawieszonego srodkowego pomocnika Schwaba i kontuzjowanych dwoch lewych obroncow...
 
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Ja zagrałem czystą dwójkę na Szachtar. Nie rozumiem dlaczego kursy rosną. Ja wziąłem po 2.40, a teraz już jest po 2.45. Czyżby buki coś wiedziały czego my nie wiemy? Goście są klasę lepsi. Co sądzicie?
 
zippedin 9

zippedin

Użytkownik
Moim zdaniem Szachtar nie jest na tyle mocny, aby sprostać drużynie z Austrii, która jest czarnym koniem tych rozgrywek, wolałbym zagrać handicapa Basel. ????
 
P 18

polonez

Użytkownik
Ja zagrałem czystą dwójkę na Szachtar. Nie rozumiem dlaczego kursy rosną. Ja wziąłem po 2.40, a teraz już jest po 2.45. Czyżby buki coś wiedziały czego my nie wiemy? Goście są klasę lepsi. Co sądzicie?

Pisane było w poprzedniej kolejce, ze rapid sie wzmocnil na tyle zeby konkurowac z Red bulem..widziałes ich wyniki? pokonali salzburg w lidze z ajaxem przegrywali 2:0 i dostali czerwo a zdolali wyrownac na 2;2 a w drugim meczu wygrali na wyjezdzie 3:2. Dzis grają u siebie w domu i taki kurs na nich to za duzo...zamiast sprawdzic livesportsa to pytasz sie głupio. A szachtar przegral ostatnio w lidze z dnipro w kiepskim stylu
 
tonystark77 0

tonystark77

Użytkownik
Witam wszystkich ekspertów;)
Szybko przed rozpoczęciem wajchy w robocie zarzucę jeden typ, a mianowicie pod lupę biorę mecz w Rzymie między Lazio, a Bayerem. Uważam, że można wjeżdżać w kartki.
Lazio w zeszłym sezonie w lidze inkasowało nie mało żółtek, a dzisiaj walczą nie o byle co, bo LM. Leverkusen także nigdy nogi nie odstawia( chociażby jak grali Atletico w poprzedniej edycji LM) i kilka kartek z pewnością dostaną.
TYP: Over 5,5 żółtych kartek 1.85 STS
Sorry za tak pobieżną analizę, ale czas nagli ???? Pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom