>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

IV runda Eliminacji Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Kurde Panowie . No napiszcie więcej o tym typie który bardzo bardzo korci :
Mecz:Lech-Dniepro Awans:2 Kurs:2.70
Bo naprawdę mam duży dylemat co do tego meczu . Lech będzie się bronił całe 90 minut . Dniepro o II albo i więcej klas Lepsze od mistrza Polski . Ja osobiście myślę iż Lech to przegra 2:1 i odpadnie . Dla Lecha wielka szansa , lecz z taką grą nie mają czego szukać z Dniprem . Napiszcie coś o tym meczu więcej , bo chcę jutro rano za grubo postawić awans : Dnipro z kursem 2.70 !!
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Ja koledzy przestrzegał bym was przed kolejną masówką na mecz Lecha. Wszyscy łącznie się zgadzają że kurs jest smakowity na awans Dnipro że Dnipro to o kilka klas lepszy rywal. Wisła też była kilka klas lepsza od tego całego Karabahu i na wyjeździe prawie była kompromitacja. Dla mnie faworytem meczu jest Lech.
Po pierwsze Lech ostatnimi dwoma zwycięstwami bardzo podbudowany, przekonał mnie do tego że ławka rezerwowych taka słaba nie jest i dodatkowo okazało się że Kiełb, Kikut, czy Henriqez grają niemalże na równym poziomie co zawodnicy z podstawowego składu albo i lepiej.
Po drugie jeśli już się zastanawiać nad intencją bukmacherów to kurs 2,7 jest wysoki, a to może oznaczać że bukmacher wcale nie stawia Dnipro w roli faworyta i to nie jest żadna zmyła z jego strony.
Po trzecie, i to najważniejszy argument; Dnipro zaprezentował się fatalni w meczu z Lechem i jakoś nie widziałem tej ich klasy, byli po prostu słabsi, ich taktyka była prosta i czytelna, a obrona Lech doskonale sobie z nimi radziła i raz po raz wyprowadzali ciekawe kontrataki. Dla mnie Dnipro rewelacji nie gra i wątpię żeby to była słabsza dyspozycja jednego dnia, raczej jakiś kryzs lub brak umiejętności. Skoro nie potrafili sobie poradzić z Lechem który stał na granicy przepaści to nie widzę powodów żeby wygrał z Lechem który ma o wiele lepsze nastroje w drużynie niż przed pierwszym meczem.
Dla mnie typowy no-bet
ewentualnie proponuje under 3,5 bramki po kursie 1,20
albo under 2,5 po kursie 1,65
na podbicie ako do tasiemki w sam raz ????
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Ja dla odmiany myślę, że nie warto teraz inwestować kapitału w meczu Lecha... Jak można zauważyć coś w naszym zespole drgnęło i nie wiadomo do końca czy to właśnie nie rozpędzająca się lokomotywa. Wyjazdowe zwycięstwo 1:0 nad Dniprem, które zupełnie nie było zgrane i &quot;transferowi zawodnicy&quot; nie potrafili się do końca zrozumieć ze swoim nowym zespołem. Co jeszcze przykuło moją uwagę, niemoc tego napastnika z Dnipro nie pamiętam nazwiska a szukać mi się nie chce, czekał na te piłki i czekał a w ogóle nie dochodziły, ten grymas na jego twarzy prawie płakał. Nie interesuje mnie czy był to tylko łut szczęścia czy coś innego Lechici po prostu wygrali. Przedwczorajszy mecz Dnipra z Kijowem i remis po 0:0, może to o czymś świadczy, nie wiem nie gdybam. Obecny Mistrz Polski w ostatnim swoim spotkaniu rozbił całkowicie Cracovie i 5:0 chyba o czymś świadczy... czyżby maszyna zaskoczyła? Jak dla mnie no bet, wszystkie opcje wchodzą w grę zarówno wygrana i porażka w obydwie strony.
&quot;Mistrz powrócił, ma się zdrów!&quot;
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Więc i ja z innej beczki.

Mecz Lech - Dniepropietrowsk - jest do odpuszczenia jeżeli chodzi o 1x2, ale over 2.5 jak najbardziej do zagrania. Czemu właśnie over ? a już tłumaczę.

Musimy popatrzeć że Dniepr przyjeżdża grać w piłkę bo nie ma czego bronić, wracają zawodnicy którzy wcześniej decydowali o sile zespołu, co może spowodować tylko otwarty mecz, nawet strat bramki nie powoduje powiedzmy podcięcia skrzydeł bo przy wyniku 1-1 ciągle mecz będzie otwarty. Jedna bramka i może być inaczej. Uważam że dobrym kursem jest awans Dniepr jednak ja chyba już nie zaryzykuję tego zagrania i biorę niższy ale za to pewniejszy moim zdaniem over. Patrząc na na pierwszy mecz to powiedzmy sobie otwarcie oprócz strzelonej bramki lech umiejętnie się bronił, za to Dniepro nie miało na nich koncepcji, murawa też im nie pomagała..w Poznaniu będzie już ciut lepsza. Czuję ze ukuję nasz zespół Kaliniczenko z wolnego i wtedy zacznie się mecz.

Nie ważna kto wygra kto przegra, ja liczę w końcu na dużo bramek !! Patrząc na prawo serii jest to zdarzenie wielce prawdopodobne.

Do tego meczu dodał bym jeszcze aby pomyśleć o Levskim z AIK na 1.

O Steaua zostało już wszystko powiedziane i wydaje mi się bardzo dobrym rozwiązaniem ten x2 i awans.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Jak dla mnie mecze były sprzedawane ale kilka lat temu.. teraz nie wiem kto by się odważył handlować meczami skoro dopiero co sypały się kary za handlowanie meczami.
Co prawda liga ukraińska... daje to wiele do myslenia bo dopiero co była tam afera za sprzedany mecz i oba kluby po -9pkt ale wezmy pod uwage ze Dnipro w lidze zremisowowało 2 ostatnie spotkania, czyzby one tez były sprzedane?
 
vitos 0

vitos

Użytkownik
Ja całkowicie zrezygnowałem z obstawiania meczu Lecha z Dnipro. Kiedy zacząłem analizować szanse obu drużyn i moje na ewentualną wygraną to tak się zagmatwałem, że wolę nie ryzykować. Lech jest teraz wielkim znakiem zapytania. Początek sezonu słabiutki i tragiczny. Zastanawiające są ostatnie dwa mecze, dające kibicom z Poznania cień nadziei na udany sezon. Natomiast Ukraińcy są o klasę lepsi od Kolejorza, tylko czy są w odpowiedniej formie? Determinacji im nie braknie, ale to Lech jest w korzystniejszej sytuacji i przy odrobinie lisiego cwaniactwa Dnipro pożegna się z LE. Dla mnie no-bet...
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Trabzonspor – Liverpool

Typ:2
Kurs:2.00

Również w lidze europy czas na decydujące o awansie do fazy grupowej mecze. Z dość bogatej oferty meczy eliminacyjnych od razu moją uwagę zwrócił mecz pomiędzy Trabzonsporem a Liverpoolem. Myślę, że goście to jeden z faworytów do odniesienia triumfu w całej lidze europy. Co ciekawe faworyzowani Anglicy przed własną publicznością bardzo skromnie wygrali swój mecz bo zaledwie 1:0 co było sporą niespodzianką. Uzyskany wynik w pierwszym meczu wcale nie gwarantuję Angliką awansu dlatego będą musieli w tym meczu się skoncentrować i z pewnością nie zlekceważą już rywala co miało miejsce w pierwszym meczu. Mimo wszystko myślę, że Liverpool pokaże klasę w tym spotkaniu i pewnie wygra w końcu tak wielki klub z tradycjami i tak dobrymi zawodnikami nie może sobie pozwolić na odpadnięcie w tak wczesnej fazie turnieju.
Karabakh – Dortmund

Typ:2
Kurs:1.57


Czas na kolejny mecz Borusi Dortmund w którym występuje aż trzech polaków. Tym razem będą się oni mierzyć w rewanżowym spotkaniu eliminacji do ligi europy z bardzo słabiutkim Karabahem, który niestety okazał się za silny dla nasze drużyny. Już pierwszy mecz pokazał jak dużo dzieli obydwa te kluby, Brzusia robiła co chciała na boisku czego wynikiem było prowadzenie 4:0 już po pierwszej połowie a w drugiej niestety już się rozluźnili i nic więcej nie strzelili. Myślę, że Borusia jest o tyle lepsza, i ma na tyle szeroki skład, że nawet jak trener wystawi piłkarzy rezerwowych to z łatwością odniosą oni zwycięstwo. Dlatego myślę, że warto postawić na ten mecz, który wydaję się być bardzo pewny a przy czym kurs jest nawet wysoki. Miejmy nadzieję, że może i którś z naszych reprezentantów coś ustrzeli.
 
9 0

91kamillo

Użytkownik
Dniepr Mogilev v Villarreal
typ: 2 1.50

poprzednio Villarreal wygrał u siebie 5:0


FK Karabakh v Borussia Dortmund
typ: 2 1.65

poprzednio Borusia wygrała u siebie 4:0

wejscie 100 zł

co o tym sadzicie, zastanawiam sie czy nie postawic tylko na 1 wydarzenie, nie jestem pewien co do 2. Możliwe, że chłopaki z takim zapasem goli odpuszczą sobie i pojadą na remis, mogą też wyjść w rezerwach, nic nie jest pewne, a fajnie jakby sie udalo, bo to moje pierwsze mecze.
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Dniepr Mogilev v Villarreal typ: 2 1.50 (poprzednio Villarreal wygrał u siebie 5:0)
FK Karabakh v Borussia Dortmund typ: 2 1.65 (poprzednio Borusia wygrała u siebie 4:0)
wejscie 100 zł
co o tym sadzicie, Możliwe, że chłopaki z takim zapasem goli odpuszczą sobie i pojadą na remis, mogą też wyjść w rezerwach, nic nie jest pewne, a fajnie jakby sie udalo, bo to moje pierwsze mecze.
91kamillo oby nie okazało się,że ostatnie ;) a tak serio - to może zdarzyć się,że w/w zespoły, które wysoko wygrały swoje pierwsze mecze zagrają 2 lub 3 garniturem graczy, w końcu po co mają się przemęczać i grać najlepszymi zawodnikami (którzy zawsze mogą się nabawić kontuzji - bo dla takiego zespołu jak Karabakh i Dniepr Mogilev pożegnanie się z el. do LE chociaż honorową bramką będzie dużym sukcesem)! Przemyślałbym na Twoim miejscu w/w typy, poczytał analizy innych użytkowników(może znajdziesz jakąś inną godną uwagi alternatywę) , w końcu to Twoje pieniądze i od Ciebie zależy wybór...
Życzę powodzenia i dobrego wyboru;)
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Proponuje jedno spotkanie.
Trabzonspor- Liverpool
Typ: 1X
Kurs: 1,6
Gospodarze bardzo dobrze rozpoczeli sezon. Najpierw nie dali szans mistrzowi Turcji, Bursie w meczu o Superpuchar, wygrywajac 3-0( 3 gole Kolumbijczyka Gutierreza), by potem odniesc dwie ligowe wygrane: na ciezkim terenie Ankaragucu 2-0( kolejne 2 gole Gutierreza) oraz ostatnio w prestizowym spotkaniu przeciwko Fenerbahce 3-2. W pierwszym spotkaniu przeciwko The Reds ulegli na Anfield tylko 0-1.
Liverpool rozgrywki ligowe zaczal kiepsko. W pierwszym spotkaniu zremisowal 1-1 z Arsenalem, zas w poniedzialek dostali lanie od Manchesteru City 0-3.
W meczu na ciezkim terenie w Turcji trener Liverpoolu Roy Hodgson nie bedzie mogl skorzystac z nastepujacych pilkarzy: Stevena Gerrarda( bol plecow), Fernando Torresa, Daniela Aggera( wstrzas mozgu) oraz Maxi Rodrigueza( zakazenie przewodu pokarmowego). Nie wiadomo rowniez czy wystapi Javier Mascherano, bedacy jedna noga w Barcelonie.
Sadze, ze Anglikom bardzo trudno bedzie obronic zaliczke z pierwszego spotkania zwlaszcza wobec tak sporego oslabienia.
 
vitos 0

vitos

Użytkownik
Proponuje jedno spotkanie.
Trabzonspor- Liverpool
Typ: 1X
Kurs: 1,6
Gospodarze bardzo dobrze rozpoczeli sezon. Najpierw nie dali szans mistrzowi Turcji, Bursie w meczu o Superpuchar, wygrywajac 3-0( 3 gole Kolumbijczyka Gutierreza), by potem odniesc dwie ligowe wygrane: na ciezkim terenie Ankaragucu 2-0( kolejne 2 gole Gutierreza) oraz ostatnio w prestizowym spotkaniu przeciwko Fenerbahce 3-2. W pierwszym spotkaniu przeciwko The Reds ulegli na Anfield tylko 0-1.
Liverpool rozgrywki ligowe zaczal kiepsko. W pierwszym spotkaniu zremisowal 1-1 z Arsenalem, zas w poniedzialek dostali lanie od Manchesteru City 0-3.
W meczu na ciezkim terenie w Turcji trener Liverpoolu Roy Hodgson nie bedzie mogl skorzystac z nastepujacych pilkarzy: Stevena Gerrarda( bol plecow), Fernando Torresa, Daniela Aggera( wstrzas mozgu) oraz Maxi Rodrigueza( zakazenie przewodu pokarmowego). Nie wiadomo rowniez czy wystapi Javier Mascherano, bedacy jedna noga w Barcelonie.
Sadze, ze Anglikom bardzo trudno bedzie obronic zaliczke z pierwszego spotkania zwlaszcza wobec tak sporego oslabienia.
Ciekawa sprawa i myślę, że to ma sens. A dlaczego? Prosta odpowiedź- remis w tym meczu jest bardzo możliwy, Turcy wyglądają na całkiem ułożoną i solidną drużynę, która może spokojnie stawić czoła The Reds. Wiemy, że gdyby Liverpool wyszedł z pojedynku z Trabzonsporem &quot;na tarczy&quot;, byłaby to wielka niespodzianka. W przypadku remisu The Reds awansują i taki wynik całkowicie im wystarczy. Także uważam, iż jest to niegłupia koncepcja ???? Oczywiście nie sugeruje, że LFC będzie grało na remis ???? bo to rzecz jasna byłoby w wykonaniu Liverpoolu bardzo nieodpowiedzialne.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
VS

Lech Poznań - Dnipro Dnipropetrovsk
Typ: under 2,5 gola @ TAK 1,65 Betsafe ✅
0-0
Już jutro na Bułgarskiej Lech Poznań zagra jeden z najważniejszych meczy tego sezonu, 2 konfrontacja z Ukraińskim Dnipro, w pierwszym starciu Kolejorz pokonał Ukraiński zespół 0-1, jutro miejmy nadzieję będzie podobnie. Piłkarzom z Poznania oferuje się ogromne pieniądze dzięki przejściu do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Ostatnie mecze napawają kibiców optymizmem, 5-0 z Cracovią i pierwszy wygrany mecz na Ukrainie z Dnipro. Faktem jest iż bardzo prawdopodobny jest występ Wichniarka. Kłopoty są w defensywie zawieszony za kartki jest Injać i Peszko. Do pełni sił powoli wracają Gancarczyk i Bosacki, powrót na boisko zaliczy Grzesiek Wojtkowiak. Goście już od pierwszych minut będą musieli wyjsć mocnym pressingiem, Lech nie może się cofnąć, ze strzelaniem goli również będzie problem, UEFA zabrania na występ Artjomsa Rudnevsa, najskuteczniejszego piłkarza Lecha. Moim zdaniem Lech wyjdzie z tego wydarzenia zwycięsko, lecz nie pokuszę się o typowanie wyniku tego widowiska, under 2,5 gola to w tym wypadku najlepsze rozwiązanie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przejrzałem ofertę na jutro z LE i kompletnie nic ciekawego nie znalazłem. Jak dla mnie cała liga europejska jest no bet.
Takie drużyny jak Villarreal, Borusia, Hajduk, Bayern, Porto wysoko powygrywały i nie wiadomo jak się potoczą spotkania rewanżowe. Czy będzie bronienie wyniku najmniejszym nakładem sił ? Czy przeciwnik powalczy ? Nie wiadomo.
Liverpool ciekawie wygląda jedynie z jutrzejszej oferty.
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
zgadzam sie z przedmowca, granie na druzyny które wyraznie ograły rywala w poprzednich spotkaniach jest ryzykowne, jestem pewny ze Borussia czy porto zagraja w mocno okrojonych składach aby sprawdzic rezerwy nie wspominajac juz o Villarreal ktora pojedzie na Białorus po prostu aby wyjsc na biosko i pobiegac przez 90 minut. Z meczów ktore bym stawiał to 1 na Fenerbahce które u siebie jest bardzo mocne , PSV (chociaz kurs słabienki) oraz Levskiego.
 
S 0

seba1990

Użytkownik
Moje typy:
Karabakh - Borussia Dortmund 2
Trener Borussii zaraz po przylocie do Azerbejdżanu obiecał, że wystawi na ten mecz najsilniejszy skład i nie zamierza bronić zaliczki. Jedyną zmianą o której mówił trener ma być brak Barriosa, a w jego miejsce ma zając Lewy, który jest zapewne głodny strzelania bramek. Zresztą myślę, że z Karabakhem bez problemowo poradził by sobie nawet drugi skład Borussii.
Dnepr M - Villarreal 2
Villarreal powinien poradzić sobie bez problemu grając nawet zawodnikami rezerwowymi. Warto przypomnieć, że zawodnicy rezerwowi mają okazję pokazania się trenerowi i na pewno tej okazji nie chcieli by zmarnować.
Maritimo - BATE 2x

BATE raczej zapewniło sobie awans lecz wątpię, żeby trener zdecydował się odpuścić już ten mecz i postawić na ławę. Trochę ryzykowny typ, ale wydaje mi się, że BATE stać na wywiezienie chociaż jednego punktu z Portugalii.
Litex - Debrecen 2x
Po podparciu remisem kurs był nadal ciekawy. 2-0 w poprzednim meczu jeszcze awansu nie daje, więc wydaje mi się, że Debrecen nie odpuści do końca i będzie próbował już na początku spotkania zapewnić sobie awans.
Lech Poznań - Dnipro 1x
Lechowi wystarczy remis, lecz Zieliński zapewnił, że Lech nie zamierza rozpaczliwe bronić zaliczki. Po dwóch ostatnich zwycięstwach morale drużyny są bardzo wysokie. Wątpię żeby Lech wypuścił taką okazje z rąk, tym bardziej, że gra przy własnej publiczności. Faza grupowa Ligi Europejskiej to potężny zastrzyk pieniędzy, a jak wiadomo polskie kluby za bogate nie są. Dniepro musi się otworzyć, a Lech potrafi wyprowadzać zabójcze kontry.
Oczywiście jest sporo ryzyka, dlatego nie ma raczej sensu wkładać w te typy dużo pieniędzy. Za włożenie niedużej stawki można zgarnąć sporo kasy, bo kursy są naprawdę ciekawe. Warte podkreślenia jest też to, że obstawione przeze mnie drużyny, w pierwszych meczach zachowały czyste konta. Lecz wtedy za Lecha obstawiałem mecz i zwycięstwo Liverpoolu.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
zgadzam sie z przedmowca, granie na druzyny które wyraznie ograły rywala w poprzednich spotkaniach jest ryzykowne, jestem pewny ze Borussia czy porto zagraja w mocno okrojonych składach aby sprawdzic rezerwy nie wspominajac juz o Villarreal ktora pojedzie na Białorus po prostu aby wyjsc na biosko i pobiegac przez 90 minut. Z meczów ktore bym stawiał to 1 na Fenerbahce które u siebie jest bardzo mocne , PSV (chociaz kurs słabienki) oraz Levskiego.
odkąd Fenerbahce staje się od środka europejskie to tej tureckiej dziczy jest tam domieszka. Oni już tak fanatycznie do swojego terenu nie podchodzą jak do niedawna. Już nawet nie tylko w lidze dostają u siebie ale nawet i w pucharach (YBB). Dla mnie PAOK
 
rated_rko 0

rated_rko

Użytkownik
A ja sie wyłamie
Aston Villa-Rapid Wiedeń x2 kurs 2.32
Może pomyślicie ze postracałem zmysły ale dwie rzeczy mnie utrzymuja przy swoim zdaniu:
po pierwsze: zmiana trenera 3 tygodnie temu
po drugie: ostatni mecz aston villi z newcastle i porazka 0:6 daje mi podstawy azeby zaryzykować i postawić na Rapid Wiedeń
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Lokomotiv Moscow - Laussane Sports
TYP: 1
Kurs: 1,27

Typ na Lokomotiv motywuję tym iż nie sądzę aby drugoligowy zespół Szwajcarski wyeliminował pierwszoligowy Rosyjski. Piłkarze Lokomotivu ze Szwajcarii wywieźli korzystny dla siebie wynik 1:1, aby teraz u siebie przypieczętować awans. W bardzo trudnej i wyrównanej lidze rosyjskiej Lokomotiv zajmuje 8 miejsce. Pod względem meczy toczonych na własnym boisku jest już zdecydowanie lepiej, plasują się na 3 miejscu. Świadczy to o tym że w Moskwie piłkarze Lokomotivu grają bardzo przyzwoicie. Laussanna w lidze błyszczy. 5 na 5 meczy wygranych. Imponujący start sezonu. Nie sądzę aby Lokomotiv u siebie na boisku w Moskwie odpadł. Fani Lokomotivu zrobią piekło dla przyjezdnych i miejscowi awansują dalej. Wiadomo że gospodarze nie mogą grać na remis bo to będzie bardzo ryzykowne. A Laussanna musi się odkryć aby strzelić przynajmniej jedną bramkę. Gwiazdor Lokomotivu Dmitriy Sychev jest w wyśmienitej formie, czy po raz kolejny zapewni korzystny wynik? Myślę że tak. Dodatkowo dużym atutem jest ukraiński pomocnik Alexandr Aliev, obecny sezon to chyba jego najlepszy w karierze, w każdym ligowym meczu strzela przynajmniej jednego gola. Dzisiaj Moskwa świętuje zwycięstwo Lokomotivu.


Dmitriy Sychev pozdrawiający fanów Lokomotivu Moskwa

OSC Lille - FC Vaslui
Typ: under 2,5
Kurs: 1,75

Lille 4 ostatnie mecze = 4 remisy. A co jest istotne 1 strzelona bramka. To wystarczający argument. Chylę czoła temu kto postawi na over w tym spotkaniu. Piłkarze Lille w tym sezonie w Ligue 1 grają bardzo dobrze w obronie, ale nie przekłada się to na dobrą grę ofensywną. Lille będzie dodatkowo osłabione, może zabraknąć Ludovika Obraniaka, który w pierwszym meczu nabawił się kontuzji. Co się z tym wiąże? Siła ataku gospodarzy jeszcze słabsza. Tydzień temu padł także mega udenr w tym spotkaniu, gdyż zakończyło się 0:0. A teraz grad bramek? Bardzo mało prawdopodobne. Drużyna która strzeli gola wygra. Będzie to prawdopodobnie Lille. Nie wykluczona jest dogrywka, a nawet rzuty karne w tym meczu. A co słychać u gości z Rumunii? Powiewa nudą, odległe 12 miejsce w Romanian 1st league 2010/2011, ostatni ligowy mecz przegrany wysoko u siebie ze Stetua Bucharest. W pięciu kolejkach ligowych cieszyli się z wygranej tylko 1 raz. We Francji raczej nie awansują, skoro nie wygrali u siebie to na wyjeździe tym bardziej.


Słowacki bramkarz D.Kuciak będzie trudny do pokonania przez graczy Lille
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A ja sie wyłamie
Aston Villa-Rapid Wiedeń x2 kurs 2.32
Może pomyślicie ze postracałem zmysły ale dwie rzeczy mnie utrzymuja przy swoim zdaniu:
po pierwsze: zmiana trenera 3 tygodnie temu
po drugie: ostatni mecz aston villi z newcastle i porazka 0:6 daje mi podstawy azeby zaryzykować i postawić na Rapid Wiedeń
A ja osobiscie mam całkiem odmienne zdanie na ten temat. Dla Aston Villi to jest w zasadzie mecz sezonu. Jesli przegraja to jest koniec. Graja mozna by powiedziec o zycie. I wydaje mi sie, ze mecz z Newcastle kompletnie odposcili na rzecz pokonania Rapidu. Moge sie mylic, ale jak dla mnie Rapid polegnie.
Co do Borrusi tak czytam czytam i uwierzyc nie moge ???? Nawet jesli Dortmund wystawi sklad rezerwowy to uwazacie ze jest on gorszy niz 1wszy sklad druzyny z Azerbejdzanu ?? to, ze Karabakh pokonal nasza wspaniala druzyne z Krakowa nie znaczy, ze jest lepszy od 2 czy 3 skladu Borrusi ;] Moze byc X, ale watpie. Rezerwowi tez beda chcieli za wszelka cene udowodnic swoja przydatnosc, bo kiedy jak nie w takich meczach.
Raz jeszcze napisze, ze moge sie diametralnie mylic ???? ale na chwile obecna uwazam jak powyzej odnosnie tych 2 meczy.
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Dla tych co grają dzisiaj mecz Lech-Dnipro ciekawostka z PS
&quot;Tej serii Lechowi Poznań mogą pozazdrościć największe europejskie kluby. Poznaniacy w 32 kolejnych oficjalnych spotkaniach tracili najwyżej jednego gola
W 19 przypadkach lechici zachowywali czyste konto, a w 13 dawali sobie wbić zaledwie jedną bramkę. Jeśli dzisiaj passa zostanie podtrzymana, to Kolejorz ma gwarancję tego, że jeśli odpadnie, to najwcześniej po serii rzutów karnych.
Seria trwa już od 25 września ubiegłego roku i meczu z Legią Warszawa. Wówczas Lech przegrał na stadionie przy Łazienkowskiej 0:2. Nikt nie ma wątpliwości, że poznańska defensywa w ostatnich miesiącach jest wreszcie stabilna. W tym niesamowitym bilansie wielką zasługę mają bramkarze - Jasmin Burić i Krzysztof Kotorowski, którzy w ostatnich miesiącach są bardzo pewnymi punktami zespołu. Dość powiedzieć, że w trzynastu wiosennych meczach ligowych Lech stracił zaledwie cztery gole. Najdłuższa była seria pięciu spotkań bez straconej bramki. Warto dodać, że Dnipro nie trafiło do siatki rywala w trzech kolejnych meczach - ligowych z Metalistem Charków i Dynamem Kijów oraz pucharowym przeciwko Kolejorzowi.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom