>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

IV runda Eliminacji Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Lech zagrał słabo , Dnipro jeszcze gorzej. Dobrze , że udało się wymęczyć to zwycięstwo i awansować. Teraz musi być tylko lepiej. Choćby dlatego że w fazie grupowej będą mogli zagrać Bosacki , Gancarczyk , Peszko , Rudnevs. Będą to spore wzmocnienia. LE rusza na jesień więc mam nadzieję że Lech już złapie do tego czasu dobra formę i będziemy im kibicować w wielkich meczach.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak sie wlasnie zastanawiam co lepsze...Czy 3 druzyny naprawde super marketingowo przyciagajace nadkomplet kibicow czy jako takie druzyny w sensie, ze mozliwy awans...Kiedy wieksze pieniadze ?? Kibice z biletow wiaodmo kasa, ale mysle, ze i przy slaych przeciwnikach poznanski stadion bedzie zapelniony, a w koncu za remisy i zwyciestwa i za awans tez jest dodatkowa kasa...A czym wiecej kasy tym jednak lepiej patrzac w przyszlosc.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Fotki z meczu Lecha:
http://www.naszaliga.pl/news/galeria,foto,z,meczu,lech,,,dnipro,.html?
Dwa lata temu awans do fazy grupowej to był wielki sukces, euforia.
Teraz to już taka nagroda pocieszenia i to było widać i po kibicach i po zawodnikach. Wczorajsza gra, hmmm - w obronie naprawdę solidnie, ale im dalej do przodu, tym co raz gorzej: Tshibamba to jakiś cień piłkarza, ani razu nie stworzył żadnego zagrożenia (Lewy w takim ustawieniu nawet jak mu nie szło potrafił coś kreować, teraz widać ile znaczył dla Lecha). O Kriwcu już nie wspominam, choć usprawiedliwieniem może być fakt, że zagrał nie na swojej pozycji. Brawa dla Buricia, Arboledy, Djurdjevicia no i niezmordowanego Kiełba. Faza grupowa to już jest coś.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
prawie każdy rywal z tych 3 koszyków jest medialny i atrakcyjny. Każdy mocny i w każdym meczu Lech nie będzie faworytem. Ja bym tam jednak wolał grupę teoretycznie łatwiejszą z całkiem realnymi szansami na awans. Ale znowu z drugiej strony fajnie by było jak by taki Tevez czy Torres pobiegali sobie w Poznaniu ????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Tak sie wlasnie zastanawiam co lepsze...Czy 3 druzyny naprawde super marketingowo przyciagajace nadkomplet kibicow czy jako takie druzyny w sensie, ze mozliwy awans...Kiedy wieksze pieniadze ?? Kibice z biletow wiaodmo kasa, ale mysle, ze i przy slaych przeciwnikach poznanski stadion bedzie zapelniony, a w koncu za remisy i zwyciestwa i za awans tez jest dodatkowa kasa...A czym wiecej kasy tym jednak lepiej patrzac w przyszlosc.
Jak przyjedzie taki Liverpool czy Manchester City to zyski z tego spotkania będą wielokrotnie wyższe niż mecz z Levskim czy Spartą. Za wygrany mecz Lech dostanie od UEFA 120 tysięcy euro, co wg mnie w porównaniu z zyskami jakie może odnieść ze sprzedaży praw tv i ogólnych zysków z zespołami z topu (jak City czy LFC) jest śmieszną kwotą, bo w tym wypadku podejrzewam, że może wpaść do kasy kilka niezłych baniek. Dlatego łączymy przyjemne z pożytecznym, bo oglądamy na żywo światowe gwiazdy i zapychamy tak kasę eurasami, że się nie domyka.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No tak, ale wygrana z Liverpoolem czy City graniczy z cudem. A ze Sparta czy Levskim juz bardziej. A zapelniony stadion i tak i tak wg mnie bedzie. A z prawami telewizyjnymi nie wiem czy sie nie myle, ale sa chyba ustalone stale kwoty odgornie i Lech zbytnio do gadania tu nic nie ma. Tak gdzies wyczytalem, ale nie wiem czy sie nie myle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom