>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV runda Eliminacji Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Paris Saint-Germain - Maccabi Tel Aviv 8,65 2:0 ⛔
Jak według mnie to czyste value. Znowu bukmacherzy nie doceniają Izraelskich drużyn. Tak jak wczoraj w LM wytypowałem, że wygra Hapoel to dziś typuję na Maccabi, a kurs 8,65 jak najbardziej kusi do zagrania.
PSG to niczym nie wyróżniająca się francuska drużyna. W towarzyskich meczach zdołali zremisować ze słabo grającą Legią Warszawa. W lidze też jakoś nie prezentują wybitnej formy bo zdołali tylko raz wygrać 3:1 ze słabym St. Etienne.
Maccabi Tel Aviv wyeliminowało dobrze grający Olympiakos Pireus w dwumeczu. Myślę, że x2 jak najbardziej do zagrania.
Gdybym nie widział kursów to wystawiłbym coś takiego: 1-1,90 ,a na 2-3,50. Ale skoro bukmacherzy dają 8 ???? .

Celtic - FC Utrecht
2:0 ⛔
Over 2,5 - 1,85. Jak dla mnie kolejna peffka. Celtic to inna drużyna u siebie niż na wyjazdach. Widziałem ich ostatnie mecze i muszę przyznać, że jest to bardzo waleczna drużyna. Już kiedyś pisałem, że Celtic sporo strzela, ale też i sporo traci. Utrecht wiadomo, że to Holenderska ekipa z jednej z najbardziej overowej ligi w Europie. Utrecht na pewno będzie chciał mieć jakąś zaliczkę bramkową w meczu na wyjeździe.
 
fatalista 0

fatalista

Użytkownik
wiesz, ale Maccabi to nie Hapoel - to raz,
dwa - Psg to nie będą w tym sezonie jacyś tam chłoptasie do bicia. po latach posuchy mają wreszcie silną pakę i nie ma wewnętrznych konfliktów, jeśli ominą ich kontuzje, mogą pokazać w tym sezonie kawał dobrego futbolu
te &quot;tylko raz&quot; to wygrana - pewna - u siebie z st. etienne, a zieloni też pokazali na wiosne, że po wzmocnieniach i pod okiem nowego trenera nie są słabi (notabene wygrali u siebie z Sochaux). remis w Lille to nie jest zły wynik, tam lepsze ekipy padały jak muchy.
jeśli desygnowany będzie 1.skład to goście będą w tarapatach. kwartet ofensywny sessegnon-hourau, erding-nene to chyba najlepsze żądła ligi francuskiej. nene ma w ogóle chyba najlepiej ułożoną lewą stopę na świecie.
tu, bynamniej mnie, kurs na gości nie skusi.
wyeliminowania Oly bym nie przeceniał, grecka piłka rusza późno i przeważnie o tej porze roku nie ma optymalnej formy, a do tego od kilku lat grecki futbol jest na krzywej opadającej.
edycja: towarzyskie spotkania nie mają żadnego znaczenia
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

GENK - FC PORTO
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,83 Bet365 ⛔0:3
Spojrzałem na staty zespołu belgijskiego. Strzelają mnóstwo bramek w ostatnim czasie. Po 3 kolejkach bilans 11-1 w bramkach i same zwyciestwa.
Porto ma zdeterminowanego i w dobrej formie Hulka. Wokół niego gra się teraz skupia. W tym meczu zabraknie Meirelesa, Jamesa Rodrigueza, Cristiana Rodrigueza i Guarina, ale kadra jest szeroka. Typuje BTS bowiem zanosi się na kilka bramek. Genk będzie coś w stanie strzelic, a i Porto nie powinno wyjechac z czystym kontem.
Przynajmniej tak zakladam przed rozpoczęciem spotkania ;)
Kadra Porto na ten mecz :
Bramkarze: Helton i Beto.
Obrońcy: Maicon, Rolando, Sereno, Alvaro Pereira, Sapunaru i Miguel Lopes.
Pomocnicy: Fernando, João Moutinho, Souza, Ukra, Belluschi, Castro, Rúben Micael i Varela.
Napastnicy: Falcao, Walter i Hulk.
Zamieniłem dwa zdanai również z ekspertem od Beneluxu Benek_20 i on polecał do gry 1DNB, BTS i over, a ja sobie upodobałem najbardziej BTS;)
-----------------
VASLUI - OSC LILLE
Typ : Under 2,5gola @ 1,65 Bet365 ✅0:0
Lille ma zacząc bez Gervinho, Rami, Cabaye, a wahają się ponoc losy Hazarda. Francusko - Rumuński pojedynek czyli teoretycznie najbardziej underowo jak tylko się da zapowiada się ten mecz. Mecze reprezentacji Francja - Rumunia to tylko potwierdzały. Zważywszy, że to pierwszy mecz, Lille te kilka braków, chociaż nie powiedziane, że zagrają w 2poł wymienieni gracze. Jednak L&#39;Equipe wystawił takie a nie inne przewidywane składy więc coś pewnie wiedzą wkońcu :
VASLUI: Kuciak - Milanov, Papp, Rivas, Luz - Sanmartean, Pavlovic, Pereira della Valentina Gladstone, Milisavljevic - Lopes, Martins Bolzan Adailton
LILLE: Landreau - Debuchy, Plestan, Chedjou, Béria - Mavuba, Dumont, Balmont - Sow, Hazard - De Melo
Nie musze mówic jaką role w zespole w ofensywie odgrywa Gervinho, coś się mówi też, że Hazard ma zasiąśc na ławce a w jego miejsce Obraniak. Ja tutaj widze niski wynik bramkowy poprostu. Czyżby 0-0? albo jakies 1-0 w którąś ze stron. Tego nie wiem. Przynajmniej tak mi się wydaje na teraz.
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
Spotkanie: Rapid -Aston Villa
Typ: Aston Villa wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 4,25
Buk: Gamebookers

Analiza:

Liga Europejska wkracza w kolejny etap. Do tych elitarnych rozgrywek w tej rundzie dołączają czołowe kluby europejskie. Niewątpliwie takim klub jest drużyna Aston Villa.

The Villans grają swoje pierwsze spotkanie w pucharach, mają dużo świeżości, chcą wypaść jak najlepiej - to zrozumiałe.
Z drugiej strony drużyna austriacka ma w nogach 4 spotkania w LE oraz kilka w Lidze krajowej.

Anglicy niespodziewanie gładko poradzili sobie w pierwszym meczu Premiership, gdzie gładko pokonali drużynę West Hamu. Dlaczego niespodziewanie? Otóż na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu z klubu odszedł Martin O&#39;neil, który z pewnością przyczynił się do odbudowania tej drużyny. Tutaj widać jak wielki potencjał mają Ci piłkarze.

Stawiam na więcej niż 2.5 bramki z powodu świetnych linii ofensywnych, gdzie grają m.in Gabriel Agbonlahor, John Carew, Emile Heskey oraz skrzydłowy Ashley Young. Do tego myślę, że wiedeńczycy będą chcieli się postawić i strzelą chociaż jedną bramkę.

Pozdrawiam
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Paris Saint-Germain - Maccabi Tel Aviv 8,65
Jak według mnie to czyste value. Znowu bukmacherzy nie doceniają Izraelskich drużyn. Tak jak wczoraj w LM wytypowałem, że wygra Hapoel to dziś typuję na Maccabi, a kurs 8,65 jak najbardziej kusi do zagrania.
PSG to niczym nie wyróżniająca się francuska drużyna. W towarzyskich meczach zdołali zremisować ze słabo grającą Legią Warszawa. W lidze też jakoś nie prezentują wybitnej formy bo zdołali tylko raz wygrać 3:1 ze słabym St. Etienne.
Maccabi Tel Aviv wyeliminowało dobrze grający Olympiakos Pireus w dwumeczu. Myślę, że x2 jak najbardziej do zagrania.
Gdybym nie widział kursów to wystawiłbym coś takiego: 1-1,90 ,a na 2-3,50. Ale skoro bukmacherzy dają 8 ???? .
Co do PSG to moim zdaniem nie masz racji. W ostatnim meczu na wyjeździe zagrali na piątke. Są bardzo dobrze przygotowani do sezonu to zupełnie inna drużyna jak sezon temu. Mają czym straszyć w ataku już nie wspomnę o Magiku Nene, który sam może zadecydować o wyniku meczu :razz: Ogłldałem ich i wiem co grają i mam inne zdanie na temat ekipy z Paryża.

1:1 ⛔
Rapid vs Aston Villa​
TYP: 1 2,62 (Pinnacle)

Jeżeli chodzi o Aston Ville to myślałem nad zakładem na nich ale:
Braki w składzie:
James&#39;a Milner&#39;a- odpadł (transfer)
Stephen Ireland, Richard&#39;a Dunne&#39;a (kartki)
Gabriel Agbonlahor, Carlos Cuellar i James Collins, John Carew.
Odpoczywają z pierwszego składu. Stiliyan Petrov, Luke Young i Ashley Young
W takim wypadku ciekawym rozwiązaniem wydaje się zagranie na gospodarzy mimo, że drużyny z Austrii do Anglii dzieli ładnych parę lat ;) Rapid u siebie jest naprawdę mocny, 3 ostatnie mecz na własnym boisku wygrane. Tym bardziej kurs w takim wypadku na gospodarzy 2.62 jest za wysoki jeśli drużyna przeciwna wychodzi drugim składem.​
 
fatalista 0

fatalista

Użytkownik
Stawiam na więcej niż 2.5 bramki z powodu świetnych linii ofensywnych, gdzie grają m.in Gabriel Agbonlahor, John Carew, Emile Heskey oraz skrzydłowy Ashley Young. Do tego myślę, że wiedeńczycy będą chcieli się postawić i strzelą chociaż jedną bramkę.

Pozdrawiam
żaden z nich dziś nie zagra. nie zagra też drugi Young, Dunne, Cuellar, Collins ani Petrov. Milner już w City. także AV - która praktycznie cały sezon gra jednym składem i ma chyba najbardziej wąską ławkę z całej ligi - jest pozbawiona dziś swojego szkieletu. nie za bardzo mają kim straszyć, więc myślę, że zadziorny Rapid takiej okazji nie przepuści.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Rapid W:Aston Villa, over 2,5-Bramki ⛔(1:1 brakło jednej bramki)

do ciekawego spotkania dojdzie w Wiedniu gdzie gospodarze zagrają z Gosciami z Villa Park ,zespół Martina O&quot;Niela ma już za sobą pierwsze mecz w lidze zespół z Villa park pewnie pokonał u siebie tłoków 3:0 ,lecz dzisiejszy mecz przyjdzie temu zespołowi grać na wyjezdzie co w cale do prosty nie będzie należało zwylke w Austri,Angielskim zespołą gra się ciężko i tak będzie i w tym meczu.W Ostatnich 6 spotkaniach na wyjezdzie Angole strzelali przynajmniej dwie bramki padały wyniki (3:1,2:1,1:2,1:3,4:1),także śmiem twierdzic że i w tym spotkaniu strzelą przynajmniej jedną bramkę a gospodarze też coś dorzucą do tej puli brakowej no i oczywisce zobaczymy dobre spotkania stojące na przyzwiotym poziomie
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Omonia Nikozja - Metalist Charków
Typ: Metalist Charków
Kurs: 3.00
Buk: bwin
Analiza:
Dziś czwartek z Ligą Europejską. Mój wybór na dziś to spotkanie cypryjskiej Omonii z Metalistem Charków. Stawiam na gości z Ukrainy.
Czemu stawiam na gości? Jest ku temu kilka powodów. Po pierwsze, liga cypryjska jeszcze się nie zaczęła. Mecz z Metalistem, który jest w rytmie meczowym będzie na dobrą sprawę pierwszym sprawdzianem w tym sezonie. Poza tym są problemy ze składem. Bez formy w sparingach był najlepszy strzelec Lomana LuaLua.
Metalist rozegrał w lidze już 6 spotkań. I widać, że Miron Markevich bardzo dobrze przygotował zespół do rozgrywek. Metalist jest na piątym miejscu i traci ledwie sześć punktów do liderującego Szachtara Donieck.
W Charkowie od dłuższego czasu budowana jest ciekawa drużyna. W zespole panuje świetna atmosfera, co zespół zawdzięcza głównie pracy trenera. W tym sezonie celem jest awans do rozgrywek grupowych Ligi Europejskiej, najlepiej więc zapewnić sobie awans już na Cyprze.
W bardzo dobrej formie jest dwójka pomocników: Fininho i Cleiton Xavier. Gola może zdobyć także skuteczny ostatnio snajper Marko Dević. Dobrą informacją dla Ukraińców jest to, że będzie mógł zagrać Papa Gueye z Senegalu, który narzekał na drobny uraz. Z nim obrona będzie na pewno funkcjonowała lepiej.
Stawiam na przekonywującą wygra Metalista.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ojjj żebyście się nie zdziwili jak na wpół rezerwowy skład Lecha lepiej się zaprezentuje jak stary bez formy. Mecz dla Lecha bardzo ciężki ale ja tam sądzę , że uda im się przebiegać te 90 minut z dobrym wynikiem. Jakim ? Bezbramkowy remis tu jest bardzo realny. Nie widzę innej opcji jak &quot;autobus&quot; na połowie Lecha. Dnipro nie będzie miało łatwo.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Wg mnie to jest jakis wymysł ponieważ widać Wichniarek, nie chce brać udziału w tej narodowej tragedi jakim będzie porażka Lecha do zera więc najlepiej jest na treningu utykac by nie grac, nie nie być jednym z tych którzy przegrali
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zawsze później można zwalić, że przyczyną porażki były kontuzje podstawowych zawodników itp.
Ja również uważam, że takie kontuzje to robienie dobrej miny do złej gry.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wg mnie to jest jakis wymysł ponieważ widać Wichniarek, nie chce brać udziału w tej narodowej tragedi jakim będzie porażka Lecha do zera więc najlepiej jest na treningu utykac by nie grac, nie nie być jednym z tych którzy przegrali
no to teraz wymyśliłeś ???? jak by tak było to Wichniarek w żadnym ciekawszym meczu w życiu by nie zagrał. Wichniarek to profesjonalista , który większość życia grał po za Polską i to nie klubach gdzie zawsze jego zespół był faworytem :| Ja tam myślę , że Wichniarek jednak zagra.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wydaje mi sie, ze jezeli nie zagra to na pewno z powodu kontuzji. Nie raz przeciez w Niemczech gral w meczach o utrzymanie, gdzie kibice go wygwizdywali, bo przeciez nie wszedzie byl tam lubiany wiec...argument chyba nieco przesadzony ????
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Wybaczcie, że krótko, ale niestety brak czasu:
Odense- Motherweel OVER 2.5 @ 1.80 ✅ 2-1

- Odense widziałem kilka razy. Po grze i wynikach można stwierdzić, że drużyna ma charakter ofensywny. Dużo strzelają, dużo tracą. Naprawdę ciekawi zawodnicy w ofensywie: Utaka, Njogu Demba-Nyren, Toft, Gislason, Djemba Djemba, Johansson, Absalonsen itd ;).. naprawdę trener ma duży wybór jeśli chodzi o pomocników i napastników.. w domu w tym sezonie 3 overy/4 spotkania

- Motherweel nie wiem czy mają również bzika na punkcie ofensywy, ale wyniki na to wskazują. Ubiegły sezon kończyli wynikami: 6-6 , 3-3. Obecny zaczęli spotkaniem z Hibernianem i od razu gruby over.
W Odense podobno wilgotna murawa, więc goście powinni być zadowoleni..
Pierwszy mecz, nikt nie broni wyniku, myślę, że będzie ciekawie...
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
PAOK Saloniki - Fenerbahce Over 2.5 (2,20)

Na dzisiaj wybrałem spotkanie IV rundy Ligi Europejskiej pomiędzy PAOKiem Saloniki, a Fenerbace. Zwycięzca tej grecko-tureckiej rywalizacji awansuje do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Drużyna gospodarzy w czwartej rundzie rozgrywek znalazła się dzięki odpadnięciu w III fazie eliminacji Ligi Mistrzów. Wówczas grali z Ajaxem Amsterdam, co ciekawe nie przegrali żadnego ze spotkań, ale dzięki większej ilości bramek zdobytych na wyjeździe pożegnali się z Ligą Mistrzów. Ogólnie zaprzepaścili dużą szansę na awans, gdyż w pierwszym meczu w Amsterdamie padł wynik 1:1. W drugim meczu po pierwszej połowie prowadzili 1:0, jednak między 48, a 55 minutą stracili trzy bramki i nawet mimo zaciętej walki do końca, i doprowadzeniu do remisu odpadli z dalszych rozgrywek. Podobną przeprawę miało Fenerbace, które było zdecydowanym faworytem dwumeczu z Young Boys Berno. Ze Szwajcarii przywieźli cenny remis 2:2 i wydawało się, że mecz u siebie będzie tylko dopełnieniem formalności. Nic jednak z tych rzeczy, gdyż na własnym terenie przegrali 0:1 i to Helweci awansowali do czwartej rundy. Na pewno taki obrót spraw powoduje, że na goście jest nałożona olbrzymia presja, żeby awansować do fazy grupowej Ligi Europejskiej i chociaż w części zrehabilitować się za niepowodzenie w Lidze Mistrzów. Na pewno na papierze są faworytami, ale czy przełoży się to także na boisku to zobaczymy od 20:30. Według mnie głównym ich celem będzie strzelenie chociaż jednego gola. Zawodnicy PAOKu natomiast zdają sobie sprawę, że jedynie wygrana i to najlepiej dwoma bramkami daje jakieś szanse awansu. Wydaje mi się, że kursy na over 2.5 bramki są dość wysoko ustawione i jak najbardziej zachęcają do gry.

Kurs z: Bwin
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
no to teraz wymyśliłeś ???? jak by tak było to Wichniarek w żadnym ciekawszym meczu w życiu by nie zagrał. Wichniarek to profesjonalista , który większość życia grał po za Polską i to nie klubach gdzie zawsze jego zespół był faworytem :| Ja tam myślę , że Wichniarek jednak zagra.

było pare meczy w niemczech w których poprzez fikcyje kontuzje nie zagrał więc wiesz dokładnie gdzie mam takich profesjonalistów ????

zwylke było tak że ta kontuzje miała trwac bóg wie ile a juz w następny weekend grał normalnie :] więc to troszke pod publike jest prowadzone napewno za to nie udawał Bosacki :grin:
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Dundee United - AEK Ateny 0:1 (0:0) ⛔
Typ: Dundee United wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2.5
Kurs: 5.25
Bukmacher: gamebookers

Analiza: Dziś o 21.00 polskiego czasu na Tannadice Park w Dundee rozpocznie się spotkanie IV rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej, gdzie miejscowe Mandarynki podejmować będą drużynę AEK-u Ateny (obie drużyny przystępują do rozgrywek właśnie na tym etapie).
Faworytem tego spotkania (jak i całego dwumeczu) są Grecy. Moim jednak zdaniem nie należy lekceważyć piłkarzy Petera Houstona, których jak najbardziej stać na odniesienie zwycięstwa przed własną publicznością. Faktem jest, iż w ostatnim czasie szkockie zespoły kompromitowały się w europejskich pucharach (jak chociażby Celtic, któremu zamiast gry w Champions League pozostała Liga Europejska, czy Hibernian, który pożegnał się z Ligą Europejską właśnie już w poprzedniej rundzie).
3. drużyna poprzedniego sezonu Scottish Premier League nowy rozpoczęła od wyjazdowego remisu z przeciętnym St. Mirren, co na pewno można uznać za małą niespodziankę, gdyż z ekipą The Terrors wiąże się obecnie duże nadzieje, co nie może dziwić po bardzo dobrym poprzednim sezonie.
Dobrą wiadomością dla Petera Houston jest powrót do gry pomocnika Danny’ego Swansona, którego brak w sobotnim spotkaniu był widoczny.
Nie bez znaczenia pozostaje fakt, jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie, iż liga grecka nie wznowiła jeszcze rozgrywek (do jej rozpoczęcia pozostało jeszcze ponad półtora tygodnia), co na pewno stanowi dla Dundee United pewnego rodzaju handicap, gdyż piłkarze AEK-u znajdują się obecnie na zupełnie innym etapie przygotowań i mogą nie być jeszcze optymalnie przygotowani fizycznie.
Piłkarze AEK-u, którzy nie maja jeszcze rytmu meczowego, daleki wyjazd do Szkocji, budujący doping fanów Mandarynek, świetny trener w postaci Petera Houstona… Dundee musi dziś wykorzystać swoją okazję, gdyż w rewanżu już jej nie otrzyma. Liczę na ciekawe spotkanie, w którym bramek należy spodziewać się z każdej ze stron, gdyż obie drużyny posiadają ciekawych graczy w ofensywie (Cadamarteri czy Goodwillie w Dundee, jak również Djebbour czy Scocco w AEK-u).
Być może w składzie gości zobaczymy dziś Rogera Guerreiro.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No to mamy niespodzianke gdyż Lech wygrał ;/ i zepsuł mi kupon bo stawiałem że Lech nie strzeli, a tu Arboleda w 5 min strzelił ;((
No widać jak się właśnie cieszysz ???? Chrzanić kupon. Ważne , że Lech ma spore szanse na awans. Zaraz będą tu posty osób którym Lech zawalił kupon bo wygrał , że Dnipro w rewanżu rozbije Lecha itp itd. 3/4 forum grało na Dnipro. W sumie ta większość miała racje ale dobrze , że się pomylili ;)

Coś o meczu. Lech niczego w sumie wielkiego nie zagrał. To Dnipro grało fatalnie. Lech mądrze się bronił i udało się strzelić gola po rzucie wolnym. Było jeszcze kilka sytuacji takich w miarę przyzwoitych do strzelenia gola ale nic z tego, błąd Kikuta czy tam Kiełba , i Ten &quot;Żoel&quot; Chinyama jak się patrzy.

Co do rewanżu. JAk by nie było ciężko. Niby powinni wrócić Bosacki i Wichaniarek ale i do Dnipra dwa filary mają wrócić. Będzie ciekawie a szanse są dalej takie jakie były czyli 50-50.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
No widać jak się właśnie cieszysz ???? Chrzanić kupon. Ważne , że Lech ma spore szanse na awans. Zaraz będą tu posty osób którym Lech zawalił kupon bo wygrał , że Dnipro w rewanżu rozbije Lecha itp itd. 3/4 forum grało na Dnipro. W sumie ta większość miała racje ale dobrze , że się pomylili ;)

Coś o meczu. Lech niczego w sumie wielkiego nie zagrał. To Dnipro grało fatalnie. Lech mądrze się bronił i udało się strzelić gola po rzucie wolnym. Było jeszcze kilka sytuacji takich w miarę przyzwoitych do strzelenia gola ale nic z tego, błąd Kikuta czy tam Kiełba , i Ten &quot;Żoel&quot; Chinyama jak się patrzy.

Co do rewanżu. JAk by nie było ciężko. Niby powinni wrócić Bosacki i Wichaniarek ale i do Dnipra dwa filary mają wrócić. Będzie ciekawie a szanse są dalej takie jakie były czyli 50-50.
Ja nie grałem a też Ci powiem że Dnipro spokojnie przejdzie. Owszem Lech się mądrze bronił ale i szczęścia miał bardzo dużo. W Poznaniu Dnipro naciśnie od początku a Lech jak to Lech z gry bramki pewnie nie strzeli. Dnipro będzie grać przeważać i ta przewaga się urzeczywistni. I moja wizja sprawdzi się do końca;d (wolałbym żeby Lech zagrał w grupie ale tak nie będzie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom