>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IV Runda eliminacji Ligi Europejskiej (Rewanże) 28-30.08.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Na sam początek 28 sierpnia zagra Dynamo Moskwa na własnym boisku z drużyną Stuttgartu i to jest jedyny wyjątek od reguły. Inne mecze już normalnie w czwartkowy wieczór. Jak wiadomo są to mecze rewanżowe wiec wiele z nich rozstrzyga o awansie, chociaż są też spotkanie w których wystarczy dołożyć parafkę. Oczywiście na mecze Polskich drużyn otworzymy oddzielne tematy.



Zapraszam do dyskusji.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja na czwartkowe mecze stworzyłem sobie jeden kupon, który nie ma zbyt wielkiego kursu łącznego:

APOEL - Nefti 1
PSV - Zeta 1
Bordeaux - Crvena 1
Lazio - Mura 1
Sporting Lizbona - Horsens 1
Steaua - Ekranas 1
AKO: 2.95 :bwin: [7/10]
Steaua, PSV, Lazio dość pewnie poradzili sobie na wyjazdach i u siebie nawet rezerwami powinni sobie poradzić z tak słabymi rywalami. Bordeaux u siebie zdecydowanie mocniejsi, więc powinni odprawić z kwitkiem słabą Crvenę Zvezdę Belgrad, a Sporting już na wyjeździe cisnął Duńczyków, ale ostatecznie wynik zakończyło się wynikiem 1:1. APOEL u siebie chyba na luzie pokona klub z Azerbejdżanu, z którego wywieźli dość niezły rezultat 1:1, co sprawia, że goście muszą zaatakować, a APOEL może spokojnie kontrować, czyli grać piłkę, którą najlepiej lubi.

Awans PAOK Saloniki - 1.60 :BAH:
Polecam też BTS w meczu Heerenven - Molde,
 
M 2

mendieta

Użytkownik
Podobnie, jak Vidal zdecydowałem się na zakład akumulacyjny:
CSKA Moskwa - AIK Sztokholm
handicap 0:1
kurs: 1.65
W Szwecji Rosjanie pokonali gospodarzy 1:0, a w ostatnie ligowej kolejce pewnie wygrali z Samarą (3:0), z czego dwa gole padły po dynamicznych akcjach, a kluczem do sukcesu były kapitalne, precyzyjne asysty. CSKA dysponuje naprawdę solidną defensywą - z parą stoperów Ignashevichem, Berezutskim i golkiperem Akinfeevem na czele - a także linią ofensywną - Honda, Tosic oraz oczywiście talent rosyjskiej piłki, reprezentant Dzagoev.
AIK również wygrał w niedzielę wyjazdowy mecz z GAIS, skromnie bo 1:0. W poprzedniej rundzie eliminacji, pamiętamy, wyeliminował Lecha, przegywając jednak rewanż w Poznaniu.
Oba zespoły w swoich ostatnich ligowych spotkaniach zagrały niemal tymi samymi zawodnikami, co w Sztokholmie w ostatni czwartek. Nie sądzę, żeby AIK był w stanie coś zdziałać w stolicy Rosji, ba, myślę iż CSKA bez większych problemów udowodni swoją wyższość nad drużyną gości, co mam nadzieję zaowocuje pewną wygraną, nawet jeżeli miałoby to być skromne zwycięstwo, to nic nie tracimy.
Liverpool - Hearts
handicap 0:1
kurs: 1.6
Tutaj raczej nie ma większych wątpliwości, co do tego, że The Reeds pokonają przeciętną drużynę ze Szkocji, która w weekend grała z Aberdeen i tylko bezbramkowo zremisowała. Liverpool również zdobył 1 pkt. w ligowym starciu, ale rywalem był Man. City. Gospodarze nie powinni mieć najmniejszych problemów z odniesieniem wysokiego zwycięstwa; zastanawiam się tutaj także nad zagraniem handicap 0:2 po kursie 2.30.
Bordeaux - Crvena
typ: 1
kurs: 1.40
W pierwszym meczu między tymi zespołami padł remis 0:0. Zatem ekipa, w której występuje L. Obraniak nie ma wyjścia - musi ograć gości z Belgradu. W Ligue 1 Bordeaux radzi sobie całkiem nieźle - 3 mecze, 7 pkt. Myślę, że jest to zdecydowany faworyt w tym pojedynku i rozstrzygnie losy tej rywalizacji przed własną publicznością na swoją korzyść.
AKO: 3.45
 
D 2

dzobol86

Użytkownik
Wg mnie pewniakami sa APOEL (myśle ze upora sie przy swojej publicnosci z nieobliczalnymi azerai) Newcastle (co tu dużo mówic Greków czeka solidne lanie na ciezkim terenie) Liverpool( mysle ze po meczu z City nabiora wiatru w żagle) Dnipro (solidna ukraińska ekipa mysle ze po dobrym meczu wyjazdowym udowodni rywalowi swoja wyższość) Bordeaux ( świetny start w lidze b.dobry mecz z silnym PSG mysle ze spokojnie wbija rywalowi 2 a moze 3 gole) Marsylia (wydaje mi sie ze nawet rezerwowym składem powinni spokojnie wygrac ze słabym sherifem) gram to za duza stawke
 
D 2

dzobol86

Użytkownik
Przedstawiam mecze w których faworytami sa gospodarze ze wzgledu na siłe zespołu.Kursy w tych meczach jak dla mnie sa duo duzo wyższe niz powinny byc.Warto zagrac za większa sumke ???? WG MNIE KURS NA TEN MECZ POWINIEN BYĆ W GRANICACH 1.55-1.75

Rosenborg -Legia w pierwszym meczu : 1-1 kurs 1,9

Atut własnego boiska, warunki klimatyczne, doświadczenie w pucharach i fakt że Rosenborg zbliża sie ku ostatecznej walce o mistrzostwo Norwegii sprawia e wg mnie sa zdecydowanym faworytem tego pojedynku.Od wielu spotkań drużyna norweska nie przegrała.Legia gra fajny ciekawy i szybki futbol ale myśle ze Rosenborg odniesie minimalne zwycięstwo po zaciętym boju.WG MNIE KURS NA TEN MECZ POWINIEN BYĆ W GRANICACH 1.55-1.75

Heerenveen-Molde w pierwszym meczu : 0-2 kurs 1,75

W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do wygranej jest zespoł holenderski.Od wielu lat prezentuje równa forme zawsze liczy sie w walce o puchary.W ostatnich dwóch ligowych meczach odnotowali remis na ciężkim terenie w Rotterdamie grając z Feyenoordem a w ostatniej kolejce wywalczyli 1pkt na stadionie AZ który tez jest trudnym terenem.O awans może być ciezko Molde to lider ligi norweskiej i może w tym meczu zastosować taktyke totalnej obrony by utrzymać solidna zaliczke z pierwszego meczu.Wg mnie kurs powinnien być w granicach 1,4

Genk-Luzern w pierwszym meczu : 1-2 kurs 1,75

W tym spotkaniu zawsze licząca sie w walce o tytuł mistrza Belgii ekipa Genk zmierzy sie z jedna z najsłabszych drużyn tej rundy a mianowicie ze szwajcarskim Luzern.Wg mnie gospodarze spokojnie awansuja w lidze spisuja sie bardzo dobrze w przeciwieństwie to przeciwników.Atut własnego boiska i dobra forma na poczatku sezonu przemawia za nimi.Wg mnie kurs powinien być w granicach 1,35-1.5

V.Pilzno-Lokeren w pierwszym meczu : 1-2 kurs 1.5

Czesi pokazali jak sie gra w piłke pewnej polskiej drużynie ;) w tym spotkaniu bedzie podobnie.Nie bedzie moze takiego pogromu ale Viktoria to druzyna która od paru sezonów liczy sie w kazdym sezonie w walce o tytuł mistrza, dobrze zaprezentowali sie w lidze mistrzów i w tym meczu dla mnie sa zdecydowanym faworytem do wygrania spotkania jak i awansu.Lokeren to przecietna belgijska ekipa wywalczyła puchary w głupich play-offach.Wg mnie Viktoria wygra spokojnie te spotkanie atut wlasnego boiska i przede wszystkim umiejetności pozwola im na przygotowywanie sie do meczów nastepnej rudny.Wg mnie kurs powinien byc w granicach 1,35-1,45

Partizan B.-Tromso w pierwszym meczu : 2-3 kurs 1,8

W tym meczu faworytem bedzie drużyna serbska.Najważniejszy atut to boisko i ich fanatyczni kibice którzy zgotuja pewnie piekło piłkarzom ze spokojnej Norwegii.Po drugie Tromso jest drużyna tylko i wyłacznie swojego boiska.W grze na wyjazdach w rodzimej lidze jest jedna z najsłabszych ekip a ich stosunek meczy to 1 wygrana 3 remisy 5 porażek.Gorszy bilans ma tylko ostatnia i przedostatnia druzyna w lidze.Serbowie to solidna ekipa z wieloma ciekawymi zawodnikami i mysle ze w tym meczu odniosa zwyciestwo i awansuja do dalszej fazy rozgrywek.Wg mnie kurs powinien oscylowac w granicach 1,5

Twente -Bursaspor w pierwszym meczu : 1-3 kurs 1,5

W tym meczu doszło wg mnie to dużej niespodzianki.Faworytem dwumeczu było bardzo mocne i walczące od paru sezonów o mistrza Holandii Twente.Niestety ulegli na cięzkim i goracym terenie i o awans moze byc trudno choc wydaje mi sie ze Twente jest w stanie awansowac.Świetnie weszli w sezon 3 zwyciestwa atut własnego boiska i gra na dobrym wysokim od paru lat poziomie sprawia ze sa faworytem tego meczu.Turcy pewnie beda chcieli wybronić wyniku z pierwszego meczu i beda chcieli awansowac ale moga miec duże problemy z wywiezieniem korzystnego rezultatu z Holandii.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Heerenveen-Molde 3.71
Jak dla mnie to rewanż także dla drużyny z Norwegii . Ten zespół reprezentuję fantastyczną formę i pokazał u siebie kto przejdzie do fazy grupowej . Drużyna z Holandii zawodzi po stratach wielu piłkarzy podczas letniego okienka transferowego mało co z niej zostało . Ostatni mecz w lidze 0:0 z Az który pozostawił sobie szanse na awans w LE . Natomiast drużyna Molde pewne zwycięstwo 3:0 .Biore wygraną Molde z kursem 3.71.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dynamo Moskwa - VFB Stuttgart 1 (DNB) -&gt; 1,80 -&gt; Tobet 1 - 1 ZWROT

Mecz rewanżowy pomiędzy Dynamem Moskwa a niemieckim zespołem VFB Stuttgart. W pierwszym meczu zespół niemiecki wygrał 2:0, jednak zwycięstwo nie przyszło im wcale łatwo. Dynamo z nowym trenerem, Danem Petrescu którego polscy kibice dobrze znają z meczów gdy był trenerem Wisły Kraków. 1 oficjalny mecz rumuńskiego szkoleniowca na ławce Dynama i wygrana w derbach z Lokomotivem na wyjeździe. VFB Stuttgart przegrał u siebie w 1 kolejce Bundesligi z Wolfsburgiem w fatalnym stylu, mimo że cisnęli całe spotkanie to ostatecznie przegrali 0-1 a Vedad Ibisević nie trafił z dobitki po karnym do pustej bramki. Uważam, że dzisiejsze spotkanie będzie się rozgrywało w środku pola. Mało będzie otwartej gry, ponieważ oba zespoły nie chcą stracić szybko gola. W mojej opinii te spotkanie wygra Dynamo, które będzie cisnąć graczy z Niemiec, jednak w defensywie też powinni być czujni. Zespół z Rosji ma kim straszyć, jest doświadczony Kevin Kuranyi czy też Misimović czy Dzsudzsak. Osobiście uważam, że Dynamo wygra to spotkanie wynikiem 1-0 ale decyduję się grać ich po 1,80 DNB, gdyż nie sądzę, żeby VFB wygrało na ciężkim terenie w Moskwie. Pozdrawiam Rambo
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Dila Gori - Maritimo
Nazwy obu drużyn, zwłaszcza dzisiejszych gospodarzy dla przeciętnego oglądacza piłki nożnej nie powinny być szczególnie mocno znane. Ci pierwsi grają w Gruzji, gdzie po rozpoczęciu rozgrywek zajmują zaszczytne ostatnie miejsce z zabójczym bilansem spotkań 0-0-3. Z kolei Maritimo to portugalski średniak, który z niewiadomych mi powodów gra w eliminacjach do LE. W lidze zaczęli nieźle, bo po dwóch spotkaniach mają 4 punkty. Pierwszy mecz to właśnie oni wygrali i siebie 1:0 i sprawa wygląda na tak jakby otwartą. No właśnie, tak jakby - umówmy się, że Gruzja to całkowita egzotyka jeśli chodzi o piłkę klubową i w starciu z portugalskim średniakiem nie powinni mieć wiele do powiedzenia. Do tego warto wziąć pod uwagę sam klub Maritimo - mały i skromny, dla którego gra w LE byłaby na pewno czymś dobrym, zarówno dla budżetu jak i zbierania doświadczenia. Nie ma więc mowy o olaniu przez nich tych rozgrywek, tak jak ma to miejsce wśród tych większych klubów, dla których granie w LE to obowiązek (Man Utd i City z poprzedniego sezonu chociażby).
Maritimo 1.91 bet365 ✅
I to praktycznie tyle co miałbym do napisanie - do tego jest około dziesięciu spotkań gdzie na faworyta jest kurs rzędu 1.10-1.30, można oczywiście zagrać jakąś taśmę po 5-6 spotkań z tym, że również tam radziłbym uważać na postawę niektórych teamów. Jeśli sam miałbym grać takie coś wybrałbym te kluby:
APOEL 1.33
Newcastle 1.33
Bordeaux 1.33
Spotkań typu PSV 1.08 czy Lazio 1.10 nie chce mi się nawet wpisywać.
Do tego radziłbym przyjrzeć się Bilbao po 1.67 na wyjeździe - co prawda w pierwszym meczu pokonali HJK 6-0, ale wątpię żeby mieli aż tak spuścić z tonu i chociaż nieznaczenie przegrać w rewanżu. Nawet grając rezerwami.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
HJK Helsinki-Athletic Bilbao
Ze względu na wynik pierwszego spotkania(zwycięstwo 6-0)Athletic do stolicy Finlandii wybrał się w mocno okrojonym składzie.Trener Marcelo Bielsa postanowił zostawić w domu swoich 5 podstawowych zawodników,w tym bramkarza Iraizoza.Dodatkowo w składzie,w którym wybiegną dziś na boisko zabraknie kolejnych 3 zawodników,którzy w poniedziałek grali w meczu z Atletico Madryt.Zamiast nich mają zagrać zawodnicy z młodej drużyny.
Ich rywale dziś wyjdą na boisko w najsilniejszym zestawieniu.Pewnie będą chcieli się zrehabilitować za porażkę z zeszłego tygodnia i coś powalczą.Moim zdaniem remis jest jak najbardziej w ich zasięgu.
Piłkarze z Kraju Basków pewnie już są przy niedzielnym meczu z Valladolid,a to spotkanie potraktują bardziej jak sparing.
Moje typy:
HJK @ 5.1
HJK lub remis @ 2.25
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Marny ten kurs na Bordo i moim zdaniem nieopłacalny.
Nie zagraja:
Michaël Ciani, Fahid Ben Khalfallah,Benoît Trémoulinas,David Bellion,Abdou Traoré,André Poko,Matthieu Chalmé
Niepewni występu: Ludovic Obraniak, Jaroslav Plasil i Jussiê

Jak wygraja to pewnie 1-0. Pierwszy mecz byl tragiczny, ale Bordo na pewno sie oszczedzalo. No typowe 0-0. Teraz pewnie znow bedzie ponizej 2.5.

I radze nie skazywac Dila Gori na porazke bo moga spokojnie zrobic niespodzianke. Newcastle bedzie gralo podobna jedenastka jak w ostatnim meczu. Watpie ze duzo sie zmieni w porownaniu z tamtym meczem. Szkoda zachodu na taki kurs.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Newcaste United - Atromitos Athinon 1:0

Typ: obie strzelą - TAK

Kurs: 2.20

Uważajcie dzisiaj na Newcastle. Nie są takim faworytem jak kurs wskazywałby na to. Kilka faktów przemawia za tym. Jeden z nich jest taki, że przystąpią podłamani do tego meczu po sobotniej porażce na Stamford Bridge z Chelsea 2:0. W składzie Srok zabraknie w dodatku kilku kontuzjowanych: Cheicka Tiote, Sholi i Sammy’ego Ameobi. Nieobecny będzie, także Hatem Ben Arfa który pokutuje czerwoną kartkę jeszcze z czasów gry w Marsylii. Będzie to jego drugie spotkanie z trzy meczowej kary. Atromitos jedzie sprawić do Anglii niespodziankę. Szkoleniowiec Atromitosu na jedno, na co nie może narzekać, to dyspozycyjność wszystkich zawodników. Nie ma kontuzji, ani urazów, co daje trenerowi Bajeviciowi komplet rozwiązań taktycznych. Mocno zmobilizowani Grecy w miniony weekend rozpoczęli swoje ligowe rozgrywki wygrywając na wyjeździe 2:0 z Kerkyrą. W klubie panuje doskonała atmosfera i są żądni rewanżu za pierwsze spotkanie, które byli w stanie nawet wygrać u siebie. W rewanżu nie pozostaje Grekom nic innego jak tylko spróbować zaskoczyć gospodarzy, którzy na pewno nie będą czekać na własnej połowie, tylko zaatakują. Wynik 1:1 daje w sumie awans Newcastle, więc na chwilę obecną &quot;teoretycznie&quot; bardziej powinno zależeć gościom. Dla psikusa można postawić, że obydwie drużyny strzelą bramkę. Co jest według mnie dość prawdopodobne.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Wynik 1:1 daje w sumie awans Newcastle, więc na chwilę obecną &quot;teoretycznie&quot; bardziej powinno zależeć gościom.
Wynik 1:1 daje dogrywkę, a tej chyba gracze Newcastle chcą uniknąć. Typu na BTS nie neguję, ale wydaje mi się, że Sroki spokojnie tutaj wygrają. Awans daje im także 0:0, ale na taki wynik tutaj nie będą raczej grać. Wprawdzie zabraknie kilku podstawowych graczy, ale nie zabraknie Cisse czy Ba, którzy sieją postrach w Anglii, więc dlaczego mieliby nie postraszyć Greków. W pierwszym meczu 1:1 i z tego wyniku Alan Pardew był jak najbardziej zadowolony - plan minimum został wykonany i teraz czas dopiąć swego. Jeszcze taka ciekawostka odnośnie występów Newcastle w europejskich pucharach na własnym boisku. Ostatni raz zostali pokonani przez Partizan Belgrad w 2003. Od tego czasu u siebie bez porażki, 15 zwycięstw i 3 remisy. Wg mnie zdecydowanym faworytem jest Newcastle. Kurs na ich zwycięstwo trochę marny, ale warto zagrać w dublu na zwycięstwo APOEL-u z Neftchi Baku. Zarówno Newcastle jak i APOEL swoje pierwsze mecze zremisowały na wyjeździe 1:1. U siebie obie drużyny są mocne, a rywale nie są wymagający. AKO na oba zdarzenia wynosi ok. 1,70 i myślę, że warto to zagrać.
Groven: chodziło mi o wynik 1:1 z pierwszego meczu...
 
disvolrest 8,3K

disvolrest

Użytkownik
To ja może coś o meczu Genk - Luzern. Jeśli ktoś nie widział skrótu z tego meczu to polecam zobaczyć, gdyż pod obiema bramkami panował istny kocioł, sytuacji było co niemiara aż miło było ten skrót oglądać ;) Poza tym ligi owych drużyn są raczej brane jako overowe a i sam wynik jest pretekstem do podobnej, otwartej gry jak w poprzednim spotkaniu. Kurs na bramkę do przerwy jest taki sobie, polecam zagrać na live jeśli zdąży podejść przynajmniej do 1.40.

Over 0.5 1st half 1.30 ⛔
Bet365
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
HJK Helsinki-Athletic Bilbao

Ze względu na wynik pierwszego spotkania(zwycięstwo 6-0)Athletic do stolicy Finlandii wybrał się w mocno okrojonym składzie.Trener Marcelo Bielsa postanowił zostawić w domu swoich 5 podstawowych zawodników,w tym bramkarza Iraizoza.Dodatkowo w składzie,w którym wybiegną dziś na boisko zabraknie kolejnych 3 zawodników,którzy w poniedziałek grali w meczu z Atletico Madryt.Zamiast nich mają zagrać zawodnicy z młodej drużyny.
Ich rywale dziś wyjdą na boisko w najsilniejszym zestawieniu.Pewnie będą chcieli się zrehabilitować za porażkę z zeszłego tygodnia i coś powalczą.Moim zdaniem remis jest jak najbardziej w ich zasięgu.

Piłkarze z Kraju Basków pewnie już są przy niedzielnym meczu z Valladolid,a to spotkanie potraktują bardziej jak sparing.

Moje typy:
HJK @ 5.1
HJK lub remis @ 2.25
HJK nie wyjdzie w &quot;najsilniejszym zestawieniu&quot;. W niedzielę mają ważny mecz ligowy w Turku z wiceliderem TPS. I to w tej chwili jest dla nich priorytet. Trener da odpocząć takim zawodnikom jak Mäkelä (19/8), Sumusalo (14/1), Lindström (17/1) oraz Väyrynen (5/2). W ramach uzupełnienia Bielsa nie zabrał do Helsinek Iraizoza, Iraoli, Herrera, Gurpegui i Aduriza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 7

gacek810

Użytkownik
Co myślicie o postawieniu w meczu Alkmaar:Andżi na awans gości?
W pierwszym meczu Andżi u siebie wygrało 1:0 więc maja małą zaliczkę
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Znalazłem dość ciekawy typ, jednak chciałbym go tutaj z Wami przedyskutować. Mianowicie.
Rapid Vienna - PAOK - Suma minut w których padały gole, powyżej 130 minut @ 2,20.
Szczerze powiedziawszy jest to ciężki mecz do typowania. Rapid na wyjeździe przegrał 1:2. Spotkanie było dość wyrównane, a bramki gospodarzy padały kolejno w 69 i 83 minucie. Według mnie to drużyna z Wiednia przejdzie do fazy grupowej, są w stanie pokonać PAOK u siebie. Jednak będą musieli gryźć trawę, żeby do tego doszło. PAOK wystarczy, że zagra na zero z tyłu... no właśnie i tutaj pojawia się mój typ. Jeżeli PAOK będzie chciał raczej bronić i grać z kontry, to nie jest wykluczone, że dopiero w drugiej połowie, pod ciężkim naporem Rapidu stracą bramkę, wtedy mecz się otworzy i wszystko jest możliwe. Według mnie typ nie jest zły.
Co o tym sądzicie?
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Marny ten kurs na Bordo i moim zdaniem nieopłacalny.
Nie zagraja:
Michaël Ciani, Fahid Ben Khalfallah,Benoît Trémoulinas,David Bellion,Abdou Traoré,André Poko,Matthieu Chalmé
Niepewni występu: Ludovic Obraniak, Jaroslav Plasil i Jussiê
Jak wygraja to pewnie 1-0. Pierwszy mecz byl tragiczny, ale Bordo na pewno sie oszczedzalo. No typowe 0-0. Teraz pewnie znow bedzie ponizej 2.5.
Akurat te osłabienia które podałeś nie są znaczące. Cianiego zastąpi Henrique, Tremoulinasa Marange, za Ben Khalfallaha może grać Maurice-Belay albo Saivet. Obraniak i Jussie powinni zagrać. Nie będzie za to atakującego dryblasa Diabate ale to akurat lepiej dla ofensywy Bordo :p Oglądałem mecz tydzień temu i Crvena absolutnie nic nie pokazała. Mieli ze dwie, trzy okazje po tym jak zaspała obrona. Teraz tym bardziej nie powinni mieć nic do powiedzenia na murawie Bordeaux. Ciekawe tylko czy Bordo sobie poradzi z defensywnie ustawionym rywalem. W pierwszym meczu mieli z tym problem ale też prawda o czym piszesz że się oszczędzali. Tak czy inaczej myślę że można atakować ten under. Bordo nawet jeśli wygra (a powinno) to wątpię żeby się rozstrzelali, max 2-0 będzie.
Under 2.5 @ 1,73 William Hill
Bordeaux czyste konto @ 1,57 William Hill
 
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
Co myślicie o postawieniu w meczu Alkmaar:Andżi na awans gości?
W pierwszym meczu Andżi u siebie wygrało 1:0 więc maja małą zaliczkę
Według mnie szanse duże, AZ to już nie to AZ to w zeszłym sezonie, pozbyli się kilku dobrych piłkarzy a Anzhi na czele z Eto&#39;o chyba za główny cel ma pokazanie się w pucharach. Z Heerenveen AZ grało słabo, atak pozycyjny im nie szedł a co ważne nie wbili gola, według mnie X2 Anzhi w tym meczu.
 
T 2

traveler

Użytkownik
Pozwolę sobie wkleić analizę już wcześniej podaną przeze mnie na innym forum.
IMO bookies have a finger in the pie. It&#39;s calm before the storm. Club Brugge leads 3:0 from first leg. I can&#39;t see them going on everything or nothing. For Debrecen it&#39;s not a necessary evil game and they are not a whipping boy.
From how i see it, patient match from both teams, Debrecen will play Italian style with &quot;if we do not concede we won&#39;t lose, and there will always be a chance for win&quot; philosophy, which means defensive tactics with aim not to concede. Club Brugge also shouldn&#39;t rush. Full speed ahead! Debrecen(+1.5) @ 1.80 Pinnacle
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Dnipro - Liberec
Faworytem tego spotkania są gospodarze. Jest to razem z Metalistem trzecia siła na Ukrainie i z takimi zespołami jak Liberec powinni sobie dać radę. W pierwszym meczu padł wynik 2-2 dla Liberca, ale mimo wszystko Dnipro zagrało dobre zawody. Jedyne co może niepokoić to fakt iż dwójka reprezentantów Ghany Boateng i Inkoom trenują z drugim zespołem. Przyczną tej sytuacji jest fakt, iż Boateng odmówił trenerowi gry w pierwszym składzie. Sam zawodnik przyznaje, że chce opuścić zespół. Mimo tych ubytków sytuacja kadrowa zespołu z Dniepropetrowska wygląda dobrze. Gwiazdą jest Konoplyanka - tak zachwalany przez polskich komentatorów podczas Euro. W lidze bardzo dobrze spisuje się Brazylijczyk Giuliano. Groźni na pewno beda Nikola Kalinic oraz Matheus.
Trzeba przyznać, że obecna 3 druzyna czeskiej ekstraklasy ma większe klopoty kadrowe. W dzisiejszym meczu nie zobaczymy Sural, najlepszego strzelca Slovanu, który uległ kontuzji w meczu z Ceskimi Budejovicami. Ponadto trener Silhavy nie bedzie mógł skorzystać z usług Stajnera oraz nie wiadomo czy zagra kolejny napastnik - Delarge, który ma problemy z wizą. Do składu za to powraca Rubasic, strzelec 11 bramek w sezoenie 2011/2012.
Reasmując, na własnym stadionie Dnipro jest bardzo mocne. Mimo kloptów w drużynie uważam, że powinni poradzić sobie z Czechami. Ci z kolei mają solidne branki w ataku.
Biorę czyste zwycięstwo Dnipro po przyjemnym kursie.
[email protected] Pinnacle

Genk - Luzern
Pierwsze spotkanie między tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Szwajcarów w stosunku 2-1 i do awansu Belgom potrzebne są zwycięstwa w stosunku 1-0, 2-1 i wygrana w dogrywce lub każde zwycięstwo minimum dwom bramkami i przyznam się, że osobiście licze właśnie na któryś z tych rezultatów. Na własnym podwórku grają na prawdę przyzwoicie.
Są na pewno lepszym zespołem niż podopieczni Ryszarda Komornickiego. Na pewno sporym osłabieniem będzie brak czołowego napastnika Benteke (oficjalnie choroba, nieoficjalnie zawodnik ten jest bardzo blisko transferu do Aston Villi), jedank biorąc pod uwagę fakt jakich zawodników do dyspozycji w przodzie ma trener Been nie powinno być tak źle. Zarówno Vossen jak i Buffel czy Joseph-Monrose grać w piłkę potrafią. Jak już wspomniałem dzisiejsi gospodarze bardzo dobrze spisują się na własnym stadionie. W zeszłym sezonie w lidze na 15 spotkan 10 wygrail, 3 zremisowali i tylko 2 przegrali.
Luzern to średniak ligi Szwajcarskiej. Wystrzelili tak naprawdę dopiero w zeszłym sezonie zajmując drugą lokatę, co dało im prawo do gry w eliminacjach do Ligi Europy. W składzie jest kilku ciekawych zawodników takich jak Rangelov czy Gygax, jedank kadrowo wg mnie o wiele lepiej wygląda Genk.
Podsumowując, uważam, że po takim kursie warto zagrać na awans Belgów do kolejnej rundy. Ostatnio jakby złapali wiatr w żagle, pewne zwycięstwo z groźynm Zulte Waregem. Liczę na dobrą grę Genk i ich awans.
awans [email protected] Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom