>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda el. LE: Legia Warszawa - Spartak Moskwa 18.08.2011

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

vs
Legia Warszawa - Sparta Moskwa
Los dla Legii nie był już tak łaskawy trafili na zdecydowanie bardziej wymagającego rywala niż Śląsk. W poprzedniej rundzie wyeliminowali Turecki Gaziantepspor wygrywając w meczu wyjazdowym 1-0, natomiast u siebie zremisowali 0-0. Gra Legii może się podobać, solidnie wygląda ta drużyna w defensywie którą przed sezonem wzmocnił Michał Żewłakow. W dobrej formie od początku sezonu Radović. Rywal napewno do ogrania, ja przynajmniej mam nadzieję że tym sezonie będziemy oglądali 3 polskie drużyny w Europejskich Pucharach.
Oferta kursowa z Bwin:


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ :!:​
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
coz Legia ma najtrudniej ze wszystkich polskich ekip
Spartak to nie byle jaki rywal to niezly rosyjski zespol majacy bardzo dobrego brazylijczyka wellitona
legia u siebie grajac ma wieksze szanse niz w rosji wiec u over w pierwszym meczu bedzie mysle ze 1,5 lub 2,5
na wyjezdzie przy dobrym wyniku pierwszego mecz legia zagra defensywnie w rosji
jakby byl zaklad dlugoterminowy to stawiam na spartaka
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
To prawda bardzo wymagający rywal wielką siłą tego zespołu jest atak jak to w klubach z Rosji. Patrząc na mecze Legii przeciwko gaziantepspor( a jest to druzyna b. ofensywna jak każda turecka) warszawska drużyna nie straciła żadnej bramki co świadczy o dobrze poukładanej defensywie.Doswiadczenie Żewłakowa zaowocowało jakos tam układa sie ta linia obrony choć miałem obawy ze jednak brak Astiza i Choto sprawi ze powróci obrona z poprzedniego roku. Bardzo miło zaskoczył mnie Komor który wywalczył swoją pozycje i to on jest najwiekszym wygranym zgrupowania, Wawrzyniak powrócił i jest w formie podłącza sie nawet do ataków. Ljubola troche moim zdaniem przereklamowany ale podobno otrzymał pozytywne komentarze po wczorajszym meczu (?). Manu zawsze biegał i biegał w koncu zaczął strzelac troche w szczesliwych okolicznosciach ale pozniej juz nikt nie pamieta jak pada bramka lecz ze padły dwie ???? Moim zdaniem gra Legii wygląda z meczu na mecz coraz lepiej i jest bedzie taki progres mamy szanse powtórzyc wyczyn z meczu z turkami i awansowac chociaz wiemy ze jest cholernie ciezko ale ja wierze. Z turkami Legia w drugim meczu sie meczyła i wstyd było oglądac z Cracovia było juz lepiej az morda sie cieszyła na niektóre piekne akcje. Zawsze Ruskom moze trafic sie jakies srańsko tak jak pzedwczoraj Rywalce Radwańskiej ???? Jesli chodzi o typowanie to pokusiłbym sie wytypowac jak narazie tylko remis do połowy w I meczu a drugi to juz zaleznie od wyniku pierwszego.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
SPARTAK MOSKWA
Ekipa ze stolicy Rosji to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn naszych wschodnich sąsiadów. Spartak 21 razy sięgał po mistrzostwo Rosji (12 tytułów jeszcze w czasach ZSRR), 13 razy zdobywał Puchar Rosji i aż 14 razy plasował się na drugim miejscu w ligowej tabeli. Także na arenie międzynarodowej Spartak może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami. W 1991 roku drużyna z Moskwy awansowała do półfinału Pucharu Europy, w 1993 zagrała w półfinale Pucharu Zdobywców Pucharów, natomiast w 1998 roku Spartak dotarł do najlepszej czwórki Pucharu UEFA.
W ostatnich kilkunastu latach Spartak bardzo często występował w europejskich pucharach, czy to w Lidze Mistrzów czy w Pucharze UEFA a następnie Lidze Europy. W sezonie 2010-2011 Rosjanie awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów gdzie nie sprostali jednak ekipie FC Porto. W rankingu klubów europejskich Spartak zajmuje obecnie 37 pozycję.
W obecnym sezonie ligi rosyjskiej Spartakowi nie wiedzie się zbyt dobrze. Drużyna z Moskwy zajmuje dopiero szóstą pozycję w tabeli. Jej największymi gwiazdami są obecnie Demy De Zeeuw, Welliton, Aiden McGeady, Rafael Carioca czy też Nicolas Pareja.
Mecze Ligowe Spartaka:
http://nume.pl/
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Stadion Łużniki to ogromna arena przeważnie świeci pustkami bo nie sposób zapełnic do cna . Z tego co wiem Legia dostanie chyba ok 4000 biletów. Ciekawe jak rozchodzi sie doping na takim molochu ???? stad moje pytanie ma ktos moze informacje odnośnie frekwencji na tym stadione w waznych meczach ligowych badz w europejskich pucharach??
 
rav91 0

rav91

Użytkownik
Stadion Łużniki to ogromna arena przeważnie świeci pustkami bo nie sposób zapełnic do cna . Z tego co wiem Legia dostanie chyba ok 4000 biletów. Ciekawe jak rozchodzi sie doping na takim molochu ???? stad moje pytanie ma ktos moze informacje odnośnie frekwencji na tym stadione w waznych meczach ligowych badz w europejskich pucharach??
Z poprzedniego sezonu:
Spartak Moskwa - Żilina (37.000) LM faza grupowa
Spartak Moskwa - Chelsea Londyn (73.000) LM faza grupowa
Spartak Moskwa - Marseille (43.000) LM faza grupowa
Spartak Moskwa - Basel (13.000) LE 1/16 finału
Spartak Moskwa - Ajax Amsterdam (45.000) LE 1/8 finału
Spartak Moskwa - FC Porto (20.000) LE 1/4 finału
(źródło: 90 minut.pl)
 
M 2

mateuszbah

Użytkownik
Będzie ciężko ????
Losowanie dla Legi nie było już tak sprzyjające jak dla Śląska,no ale szanse są ????
Jak dla mnie kwestia awansu na razie pod wielkim znakiem zapytania,zobaczę chociaż pierwsze 45 minut konfrontacji ze spartakiem to będę mógł powiedzieć coś więcej ????
 
legia 122

legia

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=AKTuUWN5g7E

Tak Spartak zagrał w ostatnim meczu. Obejrzałem sobie kilka skrótów meczów Spartaka z tego sezonu. Do tego w zeszłym sezonie parę ich meczów widziałem, w tym pucharowe. Nie mam wątpliwości że kurs na nich jest bardzo mocno zawyżony. Niezwykle szybkich dynamicznych i świetnie wyszkolonych technicznie mają graczy z przodu. Niezbyt zwrotny Żewłakow będzie miał sporo problemów z upilnowaniem gości.
Stawiam z dosyć dużym przekonaniem średnią krajową na Spartaka w opcji DNB. Mecz z Górnikiem pokazał że w grze Legii jest zbyt dużo momentów przestoju. Początek spotkania był świetny, pierwsze 15-20 minut mogło się bardzo podobać. Potem Legia zgasła. Obudziła się dopiero w zasadzie w końcówce meczu. Po 4 pierwszych meczach Legii czas dla tej drużyny na mecz prawdy.
Nie zagra niesłychanie ważny element w układance Skorży- Ivica Vrdoljak. Legia jest lepsza niż w zeszłym sezonie. Ale między Legią a Spartakiem obiektywnie trzeba to sobie powiedzieć jest przepaść.
Tak Spartak zagrał w ostatnim meczu. Obejrzałem sobie kilka skrótów meczów Spartaka z tego sezonu. Do tego w zeszłym sezonie parę ich meczów widziałem, w tym pucharowe. Nie mam wątpliwości że kurs na nich jest bardzo mocno zawyżony. Niezwykle szybkich dynamicznych i świetnie wyszkolonych technicznie mają graczy z przodu. Niezbyt zwrotny Żewłakow będzie miał sporo problemów z upilnowaniem gości.
Stawiam z dosyć dużym przekonaniem średnią krajową na Spartaka w opcji DNB. Mecz z Górnikiem pokazał że w grze Legii jest zbyt dużo momentów przestoju. Początek spotkania był świetny, pierwsze 15-20 minut mogło się bardzo podobać. Potem Legia zgasła. Obudziła się dopiero w zasadzie w końcówce meczu. Po 4 pierwszych meczach Legii czas dla tej drużyny na mecz prawdy.
Nie zagra niesłychanie ważny element w układance Skorży- Ivica Vrdoljak. Legia jest lepsza niż w zeszłym sezonie. Ale między Legią a Spartakiem obiektywnie trzeba to sobie powiedzieć jest przepaść.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Przeciwko Spartakowi nie zagra na 100% Michal Hubnik, któremu odnowił się uraz stawu skokowego. Ljuboja narzeka na przywodziciela, a trybie awaryjnym Górski z ME znalazł się w pierwszej drużynie. Natomiast Kucharczyk także ostatnio zmagał się z urazami i nie grał. Z resztą Kucharczyk mniej więcej od wiosny to jest jedna wialka epopeja pod tytułem &quot; W poszukiwaniu zaginionej formy&quot;.
Świeża informacja jest związana z Ljuboją, także można spodziewać się korekty na rynku, kursy powinny spaść ostro w dół.
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Ja twierdze że szans są niewielkie. Za Spartakiem przemawia wszystko. Większe umiejętności poszczególnych zawodników. Dużo większe doświadczenie zespołu, klimat[wyjazd], stadion[wyjazd], i oczywiście najważniejsze czyli aktualna forma. Ciężko mi uwierzyć że Legia wyjdzie zwycięsko z któregokolwiek meczu. Oczywiście piłka to sport nieprzewidywalny i wszystko może się stać, może zaważyć dyspozycja poszczególnego dnia, Ja jednak kierując się rozsądkiem w obu meczach stawiam na Spartak tym bardziej że kursy zachęcające :]
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Szanse może i są nie wielkie ale pozostaje być optymistą.
Forma Spartaka OK jest.Wygrywają strzelają dużo bramek.
Trzeba jednak pamiętać że zawsze nadejdzie ten kryzysowy okres ten jeden czy dwa gorsze mecze i miejmy nadzieję że będzie to podczas dwumeczu z Legią ????
Spartak meczu o punkty nie przegrał od 22 czerwca a więc od prawie dwóch miesięcy.
W obronie często popełniają błędy.W ataku natomiast są bardzo mocni.
Legia zagra zapewne defensywnie jak z Turkami.Jeśli w Warszawie nic nie stracą to w Rosji może być różnie.Faworytem do awansu zdecydowanie Spartak ale jeśli chodzi o stawianie tego meczu to jest wiele więcej bardziej pewniejszych spotkań z tej serii.
Liczmy na ten gorszy okres Spartaka który kiedyś przyjść musi.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jeżeli Legia tak fatalnie w obronie jak w meczu z Górnikiem to mogą nie jechać już na rewanż ... 2-3 bramki w plecy i to tyle z LE . Nie zapominajmy o fatalnym bramkarzu czy Komorowskim który nie daje pewności w obronie .
Skaba - Rzeźniczak Choto Żewłakow Wawrzyniak - Borysiuk Gol - Radovic Kucharczyk(Rybus) Manu - Ljuboja ( Kucharczyk ) jeżeli wyjdą tak to mają szanse powalczyć .
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Stary skończ oglądać skróty z tamtego sezonu bo fatalny to jesteś ale Ty.
Oglądasz w ogóle nasza ligę czy piszesz tylko tak bez sensu aby kogoś lekko zdenerwować i zwrócić na siebie uwagę???W meczu z Górnikiem chłopaki mieli dłuższy przestój gdzie pozwolili Górnikowi na za wiele.Myślę że spowodowane to było szybkim golem na 1-0 i świadomością żeby mecz wygrać jak najmniejszym nakładem siły przed Spartakiem.Jeśli Wojtka nazywasz po tych 4 meczach o punkty słabym bramkarzem to proponuję Ci abyś nie analizował żadnych meczy bo się po prostu nie znasz.Zresztą wspominałem Ci że jak byś miał &quot;jaja&quot; to już dawno byś to tutaj przyznał.Jak uważasz że Komorowski jest fatalny to czemu w takim razie nie gra Astiz czy Choto którzy grali w pierwszym składzie.Dodam że Choto jest już zdrowy.
Nie wypowiadaj się najlepiej na temat meczu Legii bo za każdym razem robisz to w prymitywny sposób który nie przystoi żadnemu normalnemu człowiekowi.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Stary skończ oglądać skróty z tamtego sezonu bo fatalny to jesteś ale Ty.
Oglądasz w ogóle nasza ligę czy piszesz tylko tak bez sensu aby kogoś lekko zdenerwować i zwrócić na siebie uwagę???W meczu z Górnikiem chłopaki mieli dłuższy przestój gdzie pozwolili Górnikowi na za wiele.Myślę że spowodowane to było szybkim golem na 1-0 i świadomością żeby mecz wygrać jak najmniejszym nakładem siły przed Spartakiem.Jeśli Wojtka nazywasz po tych 4 meczach o punkty słabym bramkarzem to proponuję Ci abyś nie analizował żadnych meczy bo się po prostu nie znasz.Zresztą wspominałem Ci że jak byś miał &quot;jaja&quot; to już dawno byś to tutaj przyznał.Jak uważasz że Komorowski jest fatalny to czemu w takim razie nie gra Astiz czy Choto którzy grali w pierwszym składzie.Dodam że Choto jest już zdrowy.
Nie wypowiadaj się najlepiej na temat meczu Legii bo za każdym razem robisz to w prymitywny sposób który nie przystoi żadnemu normalnemu człowiekowi.
Choto musi wejść w rytm meczowy grał w rezerwach może wystąpi ... jednonogi komorowski dużo nie zdziała Choto-Żewłakow to byliby najlepsi stoperzy w lidze ogólnie cala obrona ???? pomijając bramkarza wspomnisz moje slowa jak puści babola ze spartakiem . Mówilem już nie podobają ci się analizy nie czytaj ich i tyle wiem że prawda w oczy kole ... Skaba nie ma charakteru no ani predyspozycji aby grać w Legii jego wyjścia do dośrodkowaniach są fatalne no chyba że tego nie widzisz , ale spokojnie po blamażach ze Sparkiem może zwolnią Skorżę i zatrudnią fachowca na jakiego Legia zasługuje bo przy dobrym poustawianiu klocków i 1-2 transferach byliby nie do pokonania w polskiej ekstraklapie .
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Moim zdaniem to kibice Legii powinni się wypowiadać w sposób obiektywny i nie dawać aż tak dużych szans Legi. Jeśli ktoś piszę, że Legia u siebie zagra defensywnie to jest po prostu śmieszny, bo jakikolwiek remis w Warszawie przechyla szalę awansu na korzyść Spartaka w Rosji nie będzie już czego szukać i myślę , że w rewanżu Legia spokojnie przegra dwoma bramkami.
Gadanie, że może nadejdzie ten zły okres dla Spartaka jest trochę śmieszne, bo mając tak doświadczonych zawodników takiej drużynie nie może trafić się przestój, ponieważ są już w połowie sezonu i będą walczyć o jak najwyższą lokatę w tabeli.
Ja stawiam w tym meczu 2DNB po kursie 1,72
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Moim zdaniem to kibice Legii powinni się wypowiadać w sposób obiektywny i nie dawać aż tak dużych szans Legi. Jeśli ktoś piszę, że Legia u siebie zagra defensywnie to jest po prostu śmieszny, bo jakikolwiek remis w Warszawie przechyla szalę awansu na korzyść Spartaka w Rosji nie będzie już czego szukać i myślę , że w rewanżu Legia spokojnie przegra dwoma bramkami.
Gadanie, że może nadejdzie ten zły okres dla Spartaka jest trochę śmieszne, bo mając tak doświadczonych zawodników takiej drużynie nie może trafić się przestój, ponieważ są już w połowie sezonu i będą walczyć o jak najwyższą lokatę w tabeli.
Ja stawiam w tym meczu 2DNB po kursie 1,72
W Turcji zagrali defensywnie i wygrali 1-0.Granie defensywnie nie zawsze znaczy że będzie remis.Jak widać można zagrać defensywnie o czym wspomniałem i wygrać 1-0.bardziej chodziło mi tutaj o to że nie rzucą się zapewne na Spartak bo to by był raczej nóż w plecy.
Mówiąc że jakikolwiek remis w Warszawie przechyla szanse awansu na stronę Spartaka jest śmieszne.Ostatni świeży przykład to remis Bułgarów we Wrocławiu ze Śląskiem w rewanżu również remis i awans Śląska.
Kiedyś ten słabszy okres Spartaka przyjdzie i Ci o nim przypomnę.Nie wskazałem dokładnie że przyjdzie w meczu z Legią ale fajnie by było gdyby właśnie wtedy.Zawodników bardziej doświadczonych niż Spartak ma Barcelona , Real , Chelsea itp itd te drużyny również walczą o jak najwyższe lokaty a chwilowe kryzysy dopadają każdą z nich ????
Jak najbardziej jestem obiektywny i twierdzę że Spartak jest bezdyskusyjnym faworytem tego dwumeczu.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Dość ważna informacja :

Emmanuel Emenike
kupiony z Fener został dokoptowany do składu. Rosjanie skorzystali z przepisu gdzie można w ostatniej chwili zgłosić jednego zawodnika do podanej wcześniej kadry. Także rzutem na taśmę piekielnie mocna ofensywa będzie jeszcze bardziej niebezpieczna.
Za to po drugiej stronie sytuacja zgoła odmienna - wszystko wskazuje na to że Ljuboję zastąpi Żyro. Co nie wróży niczego dobrego. Na podstawie gierek treningowych i ćwiczonych wariantów można wysnuć wniosek że druga linia i atak na obecną chwilę wygląda tak :
&quot;Na szczęście razem ze wszystkimi ćwiczył już Michał Kucharczyk, ale nie on w gierkach treningowych zastąpił w składzie Ljuboję. Widocznie trener Maciej Skorża uznał, że dla &quot;Kucharza&quot; jeszcze za wcześnie i w miejsce Serba powędrował Michał Żyro. Inną zmianą w jedenastce jest pojawienie się w miejsce Ivicy Vrdoljaka innego defensywnego pomocnika Janusza Gola. Przed nim i Arielem Borysiukiem zagra Miroslav Radović, zaś po bokach Manu i Maciej Rybus.&quot;
Na weszło przedstawiona krótka charakterystyka Spartaka. Mowa jest o tym że w przypadku odpadnięcia z Legią pensje będą zamrożone, także można się spodziewać dużej mobilizacji w obozie rywala.
Jeżeli desygnowani do gry będą Gol Rybus i Żyro czyli przeciętniacy ligowi to u mnie o optymizm przed meczem będzie niesłychanie trudno. Pozostaje znieczulić się kilkoma browarami przed meczem i zedrzeć gardło na Żylecie.
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
W Turcji zagrali defensywnie i wygrali 1-0.Granie defensywnie nie zawsze znaczy że będzie remis.Jak widać można zagrać defensywnie o czym wspomniałem i wygrać 1-0.bardziej chodziło mi tutaj o to że nie rzucą się zapewne na Spartak bo to by był raczej nóż w plecy.
Mówiąc że jakikolwiek remis w Warszawie przechyla szanse awansu na stronę Spartaka jest śmieszne.Ostatni świeży przykład to remis Bułgarów we Wrocławiu ze Śląskiem w rewanżu również remis i awans Śląska.
Kiedyś ten słabszy okres Spartaka przyjdzie i Ci o nim przypomnę.Nie wskazałem dokładnie że przyjdzie w meczu z Legią ale fajnie by było gdyby właśnie wtedy.Zawodników bardziej doświadczonych niż Spartak ma Barcelona , Real , Chelsea itp itd te drużyny również walczą o jak najwyższe lokaty a chwilowe kryzysy dopadają każdą z nich ????
Jak najbardziej jestem obiektywny i twierdzę że Spartak jest bezdyskusyjnym faworytem tego dwumeczu.
Ja rozumiem, że w Turcji Legia grała defensywnie ale to był wyjazd a wątpię żeby bronili się u siebie bo to byłoby trochę dziwne tak gra tylko Śląsk ,ale porównanie tych dwóch meczy jest śmieszne...
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Ja rozumiem, że w Turcji Legia grała defensywnie ale to był wyjazd a wątpię żeby bronili się u siebie bo to byłoby trochę dziwne tak gra tylko Śląsk ,ale porównanie tych dwóch meczy jest śmieszne...
Porównywania jakichkolwiek meczy jest śmieszne.To było raczej bardziej porównanie faktów i wytłumaczenie że nie zawsze remis u siebie oznacza odpadnięcie z pucharów
 
maui 83

maui

Użytkownik
Kadra Spartaka na mecz z Legią:

Bramkarze: Nikolaj Zabolotny, Andriej Dykan

Obrońcy: Siergiej Bryzgalow, Kirill Kombarow, Kudrjaszow, Jewgienij Makiejew, Nicolas Pareja, Siergiej Parsziwljuk, Sergio Rodriguez, Marcos Rojo, Marek Suchy

Pomocnicy: Jano Ananidze, Demy de Zeuv, Aleksander Zotow, Dmitrij Kombarow, Emin Makhmudow, Rafael Carioca, Aleksander Szeszukow

Napastnicy: Ari, Welliton, Artem Dzuba, Aleksander Kozłow, Emmanuel Emenike


I tutaj moje pytanie. Wie ktoś dlaczego nie ma w składzie Aidena McGeady?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom