>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV runda el. LE: Legia Warszawa - Spartak Moskwa 18.08.2011

Status
Zamknięty.
bombello 2

bombello

Użytkownik
Legia Warszawa - Spartak Moskwa
Typ: remis do przerwy 2.00

Jutro o godzinie 17 dojdzie do pojedynku dwóch bardzo utytułowanych klubów w swoich krajach, klubów z wielką historią. Stawką jest awans do fazy grupowej LE . W przypadku Spartaka jest to obowiązek ponieważ w europejskich pucharach wystepuje regularnie, dla Legii powrót po ponad 15 latach na arene europejską i co jest istotne dla polskich drużyn podreperowanie sobie budżetu. Faworytem jest oczywiscie druzyna z Rosji. Zdecydowałem sie na typ remis do przerwy ponieważ:
- Gra defensywna Legii z meczu na mecz wygląda coraz lepiej są zawodnicy którzy potrafia wziać na siebie odpowiedzialnosc za ustawienie strefy obronnej i znakomita forma Wojtka Skaby!
- Spartak podobnie jak Gaziantep. głównie skupia sie na grze ofensywnej , choć tutaj atak jest zdecydowanie lepszy głównie Demy de Zeuw, Ari, Welliton( brazylijski talent który jest znakomicie wyszkolony technicznie , w sezon ie bodajze 2009 gdy Spartak został wicemistrzem kraju Welliton został królem strzelców ligi rosyjskiej. W lidze europejskiej jakoś mu sie narazie nie powodzi.
-Legia na pewno nie bedzie chciala stracic bramki u siebie i zagra prawdopodobnie ultradefensywnie. Martwi mnie lekka kontuzja Ljuboli wiec nie wiadomo czy zagra. Wg mnie druzyna z warszawy w pierwszym meczu bedzie chciała przede wszystkim zachowac czyste konto i liczyc na jakis kontratak lub przeczekac mecz i moze uda sie cos ugrac na Łuznikach. Z poprzednich meczów Spartaka widzimy ze ta druzyna strzela wiekszosci bramek w drugiej połowie, Legia podobnie i to wszystko skłania mnie do zagrania typu remis do połowy
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kurs na gospodarzy jest znacznie przesadzony. Ja rozumiem sympatyków Legii. Większości kibicom ciężko zachować jednak obiektywizm przy typowaniu meczów z udziałem własnej drużyny. Nie oszukujmy się jednak. Legia w starciu z rosyjskim zespołem nie ma większych szans. Fakt faktem drużyna gości także ma swoje problemy wewnątrz klubu, ale nie są one na tyle poważne żeby zaszkodzić w dzisiejszym zwycięstwie. Nie będę mówił o tym że Spartak ma większy budżet i dlatego wygrają, bo przecież to żaden argument. Jeśli jednak pociągnąć tą kwestię dalej, to można już wysnuć tezę że gości stać na lepszych piłkarzy, co przecież widać gołym okiem. Legia osłabiona brakiem kilku ważnych piłkarzy, a moim zdaniem jedynym argumentem przemawiającym za Legią jest atut własnego boiska. Warszawiacy w poprzedniej rundzie wyeliminowali po wielkich bólach turecki Gaziantepspor, a co można sądzić przed dzisiejszym meczem ? Nie oszukujmy się, ale dla Legii to za wysokie progi. Kibice bramek nie strzelają..
Spartak [2.25] Bet365
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Kurs na gospodarzy jest znacznie przesadzony. Ja rozumiem sympatyków Legii. Większości kibicom ciężko zachować jednak obiektywizm przy typowaniu meczów z udziałem własnej drużyny. Nie oszukujmy się jednak. Legia w starciu z rosyjskim zespołem nie ma większych szans. Fakt faktem drużyna gości także ma swoje problemy wewnątrz klubu, ale nie są one na tyle poważne żeby zaszkodzić w dzisiejszym zwycięstwie. Nie będę mówił o tym że Spartak ma większy budżet i dlatego wygrają, bo przecież to żaden argument. Jeśli jednak pociągnąć tą kwestię dalej, to można już wysnuć tezę że gości stać na lepszych piłkarzy, co przecież widać gołym okiem. Legia osłabiona brakiem kilku ważnych piłkarzy, a moim zdaniem jedynym argumentem przemawiającym za Legią jest atut własnego boiska. Warszawiacy w poprzedniej rundzie wyeliminowali po wielkich bólach turecki Gaziantepspor, a co można sądzić przed dzisiejszym meczem ? Nie oszukujmy się, ale dla Legii to za wysokie progi. Kibice bramek nie strzelają..

Spartak [2.25] Bet365
Masz rację , patrząc na klase drużyn warszawska Legia nie ma najmniejszych szans na awans. Ale nie oszukujmy sie tak samo było kiedy wylosowalismy Gaziantep. a stało sie jak stało. Piłka nozna jest strasznie nieprzewidywalna w tych czasach choćby przedwczoraj przegrana Kopenhagi na własnym stadionie wysoko bo 1:3. Kibicuje kazdej polskiej druzynie w europejskich pucharach. Kiepsko wygląda sytuacja kadrowa Legii przed tym meczem ale cóż, trzeba wierzyć moze sie uda!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Masz rację , patrząc na klase drużyn warszawska Legia nie ma najmniejszych szans na awans. Ale nie oszukujmy sie tak samo było kiedy wylosowalismy Gaziantep. a stało sie jak stało. Piłka nozna jest strasznie nieprzewidywalna w tych czasach choćby przedwczoraj przegrana Kopenhagi na własnym stadionie wysoko bo 1:3. Kibicuje kazdej polskiej druzynie w europejskich pucharach. Kiepsko wygląda sytuacja kadrowa Legii przed tym meczem ale cóż, trzeba wierzyć moze sie uda!
Też chciałbym zobaczyć niespodziankę, bo dziś Legii będę bardziej kibicował niż wczoraj Wiśle. Jednak jakby nie było to większość ludzi jeśli stawia na Legię, to liczy na niespodziankę, ale tak naprawdę ciężko poprzeć to jakimkolwiek znaczącym argumentem.
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Jak zagra defensywnie to będzie więcej niż 1:0. Polska piłka z tego co zauważyłem, a za bardzo się nią nie interesuje ma takie coś jak bronienie się po strzeleniu bramki co skutkuje często strata bramki-wyrównaniem, a czasem nawet porażką ????
Polacy jak strzelą bramkę zaczynają się bronić całą drużyną (jak wisła wczoraj, najbardziej widać to na reprezentacji) i kwestią czasu jest gdy stracą bramkę. Wczoraj gdyby mecz potrwał dłużej z wisłą to apoel pewnie też by wyrównał.
Jeżeli Legia ma zamiar bronić się od początku meczu licząc na kontry to dostaną z 2:0 lub strzelą bramkę to spartak jak bedzie miał wystarczajaco dużo czasu wyrówna a potem może nawet i wygra.
Zdarzają się wyjątki od tego jak np poprzedni mecz wisły, gdzie strzelając bramki wiślacy brali piłe szybko chcieli zacząć grać, mimo, że wynik im pasował. Po strzeleniu karnego wiślak podbiegł wyrwał piłkę bramkarzowi i biegli na środek, tak powinna zachować się drużyna przegrywająca, a tutaj zaskoczenie ????
Spartak też z moskwy nie ma daleko do warszawy, zmęczenie podróżą odpada, więc nie liczyłbym, że spartak bedzie grał na remis bedą chcieli wygrać i to wysoko.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Ja bym uważał na ten under w meczu Legii. Mimo ze Legia poprawiła sie w strefie obronnej nie obstawiałbym tego zdarzenia. Ruscy mają potęzny atak(Wellinton. De Zeeuw) jesli Legia straci bramke nie bedzie miała wyjscia tylko sie otworzyc i wtedy mozemy zobaczyc festiwal strzelecki co jest bardzo prawdopodobne. W poprzednim sezonie był moment ze w meczu Legionistów padał najczęsciej under 2.5 czasem 1.5 chyba jakos 10 meczów pod rząd wiec to były najpewniejsze typy. Teraz Legia poprawiła swoją formę , takze strzelecką. także nie byłbym pewny tego typu.
Dla Legii ostatnią przeszkodą przed fazą grupową Ligi Europy będzie Spartak Moskwa. Początek czwartkowego meczu o godz. 18. Spotkanie będzie można obejrzeć na TV 4 i Polsacie Sport, a także w internecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer36 456

typer36

Użytkownik
wielki mecz Legii, to jest ta Legia, którą ja chce oglądać. Remis uznaje za sprawiedliwy, ale nie będę polemizował z tymi, którzy uznają Legię za lepszą.

Na rewanż Legia jedzie dumna, nie chyli głowy. Ja wierzę że załatwi sprawę na wyjeździe i awansuje.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
To za tydzień gramy na Spartak chociaż będzie niski kurs ... Legia bez Radovica , Manu , Komorowskiego . Do dwóch pierwszych Legia nie ma zmienników ( dzięki genialnemu Markowi Podróżnikowi ) za Komorowskiego wejdzie Astiz/choto którzy nie grali ani min . Chociaż brak Komorwskiego to wzmocnienie bo co on dzisiaj wyrabiał ... Zmiana na Jędrzejczyka też fatalna .
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
To za tydzień gramy na Spartak chociaż będzie niski kurs ... Legia bez Radovica , Manu , Komorowskiego . Do dwóch pierwszych Legia nie ma zmienników ( dzięki genialnemu Markowi Podróżnikowi ) za Komorowskiego wejdzie Astiz/choto którzy nie grali ani min . Chociaż brak Komorwskiego to wzmocnienie bo co on dzisiaj wyrabiał ... Zmiana na Jędrzejczyka też fatalna .

Ty już frajerzyno grałeś dzisiaj na Spartaka i jeteś w du..ie!!!!
Skończ wypowiadc sie na temat Legii bo nie masz zielonego pojęcia o piłce.Gdybys miał jaja to byś to przyznał.jestes jak Kowalyk studio.1 minuta - Spartak jest fawoytem bez dyskusji 3 minuta - Legia jest dla Kowalczyka faworytem hheheh
Obaj nadajecie se co najwyzej na korek do du...y
Nie masz bladego pojęcia o tym co sie dzieje w Legii nie masz zielongo pojecia o piłce wszystko opierasz na marnych statsach z przed sezonu -dwóch.Takich jak ty jest miliony.Zwyka szarzyzna próbujac się wybić poprzez słowne utarczki.
Legia najleszy mecz tej rundy.Pewnie będzie bez awansu do grupowych rozgrywek ale i tak jestem dziś zadowolony.Chocby dla tego że utarli dziś nosa takim nygusom bez pojęcia jak Ty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
To za tydzień gramy na Spartak chociaż będzie niski kurs ... Legia bez Radovica , Manu , Komorowskiego . Do dwóch pierwszych Legia nie ma zmienników ( dzięki genialnemu Markowi Podróżnikowi ) za Komorowskiego wejdzie Astiz/choto którzy nie grali ani min . Chociaż brak Komorwskiego to wzmocnienie bo co on dzisiaj wyrabiał ... Zmiana na Jędrzejczyka też fatalna .
Już tyle kasy zarobiłeś na poprzednich meczach stawiając na porażki polskich zespołów więc postaw wszystko na Spartak i za to sumkę kup sobie jakiś klubik, tak wyszkol piłkarzy żeby wreszcie ładnie zagrali w jakiś pucharach albo przynajmniej jakiś punkcik wywalczyli bo w tym sezonie jak i poprzednich Polskie zespoły według Ciebie nie mają prawa strzelić nawet gola..
A dziś Legia zagrała według mnie dobrze zwłaszcza gdy była skazywana na porażkę. Gole nie były przypadkowe a po ładnych akcjach których po stronie Legii nie brakowało w dzisiejszym meczu. Szkoda że drugą połowę słabo zaczeli ale pózniej nie było też źle.
Podobało mi się że piłkarze zwłaszcza w 1 połowie nie odpuszczali i biegali za każdą piłką.
Para Radovic i Liuboja rozegrala znakomite zawody chociaż drugi z nich mógl by mniej padać na murawę.
.
Była wola walki, były gole, jest remis i jest jakaś tam nadzieja przed meczem rewanżowym
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak dobrze grającej Legii, jednak wystarczyło to tylko na remis ze Spartakiem. Sędzia troszkę nawalił przy kilku sytuacjach, ale oczywiście nie mówię, że Legia nie wygrała przez sędziego.
W przeciwieństwie do kolegi uważam, że zmiana na Jędrzejczyka bardzo dobra. Co prawda w ofensywie Jędrzejczyk nie dawał tyle co Rzeźniczak, jednak w obronie bardzo przyzwoicie.
Radović po raz kolejny udowadnia, że jest chyba najlepszym piłkarzem Legii. Szczerze mówiąc, jego brak w rewanżu bardzo komplikuje Legii sprawę awansu. Trzeba przyznać że brak i Manu i Radovica (bądź co bądź obaj to typowi skrzydłowi) komplikuje mocno sytuację na bokach.
Skaba był krytykowany często za to że nie ma u niego skoczności. Niestety dzisiaj się to potwierdziło przy pierwszej bramce.
Bardzo dobrze bez Vrdoljaka poradził sobie środek pola (Borysiuk i Gol). A jak wróci kapitan powinno być jeszcze lepiej.
Szanse na awans są, jednak bez Radovica będzie bardzo ciężko. Trzeba wierzyć, że wszystkim naszym trzem klubom się uda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak dobrze grającej Legii, jednak wystarczyło to tylko na remis ze Spartakiem. Sędzia troszkę nawalił przy kilku sytuacjach, ale oczywiście nie mówię, że Legia nie wygrała przez sędziego.
Co do sędziego to ogólnie pozwalał na ostrą grę. Czasami aż za bardzo ale co racja to racja , że nie można się czepiać sędziego.
Legia zagrała dobry mecz , świetna pierwsza połowa , w II na początku zabrakło trochę tlenu , gol dla Spartaka i dominacja. Pierwsza groźna akcja Legii w 70 minucie i gol na 2:1. Chyba Legia poczuła się jakby to był koniec meczu i głupio stracony gol na 2:2. Dobra końcówka meczu , ale jednak zakończyło się remisem.
Reasumując. Śląsk miał dawane większe szanse do awansu , a tu Legia może pokusić się o sensację. Fakt , ze wynik nie jest za dobry , ale już w Turcji , Legia miała wrócić z workiem bramek. To co dziś pokazali napawa nadzieją przed rewanżem. Martwi jednak absencja Manu, Radovica i Komorowskiego. Szczególnie głupia kartka Radovica za faul na połowie rywala i Miro w rewanżu nie będzie.
Będzie za to Vrdoljak , przy odrobinie szczęścia Legia na Łużnikach może sprawić sensację.
 
O 5

olex13

Użytkownik
Nie ma co sie podniecać...Jaki dobry wynik,jakie granie no i z kim...Takie mecze graja przeciętne drużyny europejskie co parę dni a tu niektórzy podniecaja się,że Legia zremisowała z Ruskimi.Przeciez to i tak mimo wszystko 2 liga europejska a aspiracje ponoć mamy jako naród większe.Podniecać to się można było wczorajszym meczem o superpuchar Hiszpanii,ale to juz inna planeta,inna bajka i inny świat...Takiego Radovica nikt w Europie nie chciał a tu taka podnieta,że nie będzie go w rewanżu.Gra polskich drużyn fajna jest dla kibicowania,z sentymentu,z patriotyzmu,prawie jak walka w wolnośc naszą i waszą,ale nie dla oglądanie,bo nie da się na to patrzeć,porównując jak grają w ligach na zachód od Odry.Niestety smutne,ale prawdziwe...
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Nie ma co sie podniecać...Jaki dobry wynik,jakie granie no i z kim...Takie mecze graja przeciętne drużyny europejskie co parę dni a tu niektórzy podniecaja się,że Legia zremisowała z Ruskimi.Przeciez to i tak mimo wszystko 2 liga europejska a aspiracje ponoć mamy jako naród większe.Podniecać to się można było wczorajszym meczem o superpuchar Hiszpanii,ale to juz inna planeta,inna bajka i inny świat...Takiego Radovica nikt w Europie nie chciał a tu taka podnieta,że nie będzie go w rewanżu.Gra polskich drużyn fajna jest dla kibicowania,z sentymentu,z patriotyzmu,prawie jak walka w wolnośc naszą i waszą,ale nie dla oglądanie,bo nie da się na to patrzeć,porównując jak grają w ligach na zachód od Odry.Niestety smutne,ale prawdziwe...
Widac jakie masz pojęcie o Polskiej piłc a dobre mecze to widujesz na Fifie 11 ????
Przeglądając ostatnie osiągnięcia drużyn zagranicznych którye mierzyły się z naszymi i z którymi Polska ekipa nie przegrała to od Spartaka wypada jedynie lepiej Braga która grała w ubiegłym roku w finale ligi Europejskiej ????
Podniecać Barceloną to wypada jedynie pryszczatym małolatom którzy są zafascynowani Messim ???? Nie wiem też czemu wczorajszym Superpucharem Hiszpanii by się podniecać skoro takie drużyny jak Barca czyReal grają to co wczoraj na codzień
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ładny mecz Legii wczoraj,szkoda przespanych początkowych 30 min,powinno być z 3:0 minimum,niszczyli Rosjan z początku,gdyby bardziej się skupili i szczęście trochę dopisało w tym zamieszaniu przed bramką,to mogło być pięknie,ale tak to jest,jak drużyny z kibicowskiej wsi jak Rosja,przyjeżdżają do piekła,jakim jest Polska,musimy nauczyć się wykorzystywać ich szok po wejściu na murawę,Legia mnie pozytywnie zaskakuje,jeszcze 3 tygodnie temu byłem pewien,że będą grać taką kupę,jak sezon temu,ale jest ok i fajnie dla naszej ligi,szkoda osłabień w Rosji,mogliby powalczyć,bo Spartak to może i wielki jest,ale tylko z nazwy,jeden minus dla Legii - Kondycja,Skorża znów nie przepracował na wysokim poziomie okresu przygotowawczego,oprócz Wawrzyniaka,reszta wyglądała nieciekawie,ale to da się nadrobić.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Piłkarze Legii Warszawa zremisowali ze Spartakiem Moskwa 2:2 (1:0) w pierwszym meczu 4. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej. Rewanż za tydzień w stolicy Rosji. Stawką jest awans do fazy grupowej tych rozgrywek.

Legia Warszawa - Spartak Moskwa 2:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Miroslav Radovic (3), 1:1 Ari (52), 2:1 Miroslav Radovic (69), 2:2 Ari (71).
Żółte kartki: Legia - Marcin Komorowski, Manu, Miroslav Radovic, Danijel Ljuboja; Spartak - Rafael Carioca, Kirył Kombarow.

Legia Warszawa: Wojciech Skaba - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Maciej Rybus (63. Michał Kucharczyk), Ariel Borysiuk, Janusz Gol, Miroslav Radovic, Manu (90+2. Michał Żyro) - Danijel Ljuboja

Spartak Moskwa: Andrij Dykan - Kirył Kombarow, Nicolas Pareja, Sergio Rodriguez, Jewgienij Makiejew - Ari, Artiom Dziuba (57. Aleksander Zotow), Rafael Carioca, Demy de Zeeuw (80. Jano Ananidze), Emmanuel Emenike (63. Aleksander Kozłow) - Welliton


Sędzia: Michael Dean (Anglia).
Widzów: 23 450
Na dwa gole skutecznego w tym sezonie do bólu Miroslava Radovicia, odpowiedział najlepszy piłkarz Spartaka, Ari. Polski zespół wierzył w siebie, walczył jak nigdy. Niestety, wystarczyło tylko na remis, choć przy odrobinie szczęścia można było jechać do Moskwy z lepszym rezultatem. Tam, na sztucznej murawie stadionu Łużniki drużynę Macieja Skorży czeka piekielnie trudne zadanie. Będą musieli radzić sobie aż bez trzech podstawowych zawodników – Marcina Komorowskiego, Manu i Miroslava Radovicia. Wszyscy zostali ukarani żółtymi kartkami, a były to już ich drugie upomnienia w tej edycji Ligi Europejskiej i będą musieli pauzować.
 
hama 11

hama

Użytkownik
No szkoda, już na początku spotkania po pierwszej połowie wynik mógł być rozstrzygnięty, zabrakło skuteczności niestety.
W drugiej połowie przez pierwsze 15 minut wyglądało to jakby legioniści dostali kule więzienne w szatni, żeby z nimi grać.
Wynik przed rewanżem nie zachwyca niestety... Legia będzie musiała postawić od pierwszej minuty wszystko na jedną kartę.
Mam nadzieję, że nie okaże się że 3 drużyny w pucharach które mamy tak daleko polegną na tej samej rundzie kwalifikacji ;/
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mam nadzieję, że nie okaże się że 3 drużyny w pucharach które mamy tak daleko polegną na tej samej rundzie kwalifikacji ;/
Nawet jeśli (odpukać) Wisła polegnie, to będzie grała w fazie grupowej LE, więc tragedii nie będzie. W końcu chyba przyzwyczailiśmy się, że Polskę reprezentuje jedna drużyna w fazie grupowej. W tym roku może być inaczej i oby tak było, ale będzie Legia miała ciężko w rewanżu.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Niestety Legia na wyjeździe musi atakować, aby awansować trzeba wygrać. Piekielnie trudne zadanie przed nimi. W ofensywie zabraknie szybkiego Manu, którego gra coraz bardziej mi się podoba i Radovica który jak do tej pory strzela bramki jak na zawołanie. Ciężko będzie ustawić zespół tak, żeby bez tych dwóch bardzo ważnych zawodników Legia wygrała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom