>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV runda el. LE: Legia Warszawa - Spartak Moskwa 18.08.2011

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Legia swojej gry nie musi sie wstydzic to jest istotne , zabrakło jej troche cwaniactwa i szczęścia. Jednak tak jak wyzej wspominano bez Manu i Rado bedzie bardzo trudno , szczegolne bez tego drugiego. Bo nie oszukujmy sie Manu ma wiecej szczescia niz umiejetnosci i bazuje wylacznie na szybkosci , czesto z prostych pilek nie potrafi dobrze dosrodkowac. Walczyc do konca bo dopoki pilka w grze.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Nawet jeśli (odpukać) Wisła polegnie, to będzie grała w fazie grupowej LE, więc tragedii nie będzie. W końcu chyba przyzwyczailiśmy się, że Polskę reprezentuje jedna drużyna w fazie grupowej. W tym roku może być inaczej i oby tak było, ale będzie Legia miała ciężko w rewanżu.
No racja ale jednak będzie BAARDZO żal jak już w takiej fazie (wygrywając pierwszy mecz 4r eliminacji) Wisła zagra &quot;tylko&quot; w LE to niedosyt będzie ogromny ????
Bardzo bym chciał wreszcie móc włączyć środowe spotkania LM i zobaczyć tam zespół ze swojego kraju... wiadomo, że nikt nie liczy że odrazu Wisła wyjdzie z takowej grupy, ale to tylko sport wszystko jest możliwe jak już się tam znajdą :cool:
Co do Legi będzie ciężko ale remis to remis right? Ja tam ich nie skazuje na porażkę w Rosji, szkoda tylko tej sztucznej murawy, zawsze ciężko się tam gra przyjezdnym...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Co do Legi będzie ciężko ale remis to remis right? Ja tam ich nie skazuje na porażkę w Rosji, szkoda tylko tej sztucznej murawy, zawsze ciężko się tam gra przyjezdnym...
A dla mnie ta cała sprawa z murawą jest tylko podsycana przez media, podobnie jak w przypadku Wisły sprawa z klimatem w Nikozji. Dla mnie szkoda powinno być Radovica, Manu i Komorowskiego, chociaż wróci kapitan, więc może jakoś to poukłada wszystko Skorża. Oby tylko nie zagrali tak jak w Warszawie, czyli 30 minut na 120%, a później do końca meczu wykończeni fizycznie byli.
 
everto 20,5K

everto

Użytkownik
taki oto scenariusz przewiduje dla Legii wariant optymistyczny Legia przetrwa ataki Spartaka do 20 min nie będzie to jakas tam nawałnica ze strony gospodarzy maja wynik tak im sie wydaje - ???? skontruje i Luboja chyba bedzie grał (kartki) strzla gola i na dalsza część meczu mądra gra w środku pola zdala od bramki ataki miejscowych i znowu mozna cos z kontry .Pauza za kartki Radovica, Manu i Komorowskiego nie na pawa optymistycznie przed rewanżem i z nimi ciężko było by przejść rosjan silna kondycyjnie poukładana drużyna Legioniśći będą musieli mieć dużo dużo szczęśćia zeby awansowac do fazy grupowej ale nie jest to niemożliwe Ciekawe co obmyśli za scenariusz Skorża chyba nie bęą mieli zamiaru się bronić - ???? na zero z tyłu jak zapowidał w 1 meczu . Z drugiej strony to też gra miedzy trenerami kto kogo przechytrzy .więcej atutow ma Karpin
Skorża ma zapewne jakiegoś asa ,coś czuję ze bedzie zmiana na za sterami u wojskowych
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
L zagrała fajny mecz, trochę zabrakło cwaniactwa piłkarskiego i obycia no ale rywal był naprawdę mocny, kultura gry i technika jak dla mnie jednak piętro wyżej... dla Śląska za wysokie progi, jeszcze nie teraz...
w rewanżach 2 porażki jak nic ;) Śląsk poprostu słabszy a L osłabiona i Spartak nie może grac na remis bo to by było samobójstwo, nie ma innej opcji niestety.
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Rzadko mam okazję chwalić Legię, więc niektórzy mają do mnie pretensje: ten to tylko narzeka! Wymagania mam, nie przeczę, wysokie i od dłuższego czasu zazwyczaj kończę oglądać spotkania mojego klubu rozczarowany. Tym razem – alleluja! Legia zagrała najlepsze 45 minut od lat, była to zdecydowanie najlepsza połówka, jaką zaprezentowały nam polskie kluby w tegorocznej edycji europejskich pucharów.


Spartak to na sto procent najlepsza drużyna, z jaką przyszło się mierzyć naszym ekipom, na pewno zdecydowanie lepsza od APOEL-u czy Rapidu Bukareszt, o Liteksie czy Dundee United nie wspominając. Nie wiem, na ile zespół z Moskwy zrobił wszystko, by w Warszawie wygrać, ale niespecjalnie mnie to interesuje: to problem Rosjan, a nie mój i nie Legii. Nie wiem też, jak będzie wyglądał rewanż i na razie chyba wolę nie wiedzieć. Ale za to spotkanie z czwartku – wielkie brawa. Legia nie ma wielkiej drużyny, ale jeśli będzie zawsze grała z taką ambicją jak przeciwko Spartakowi, to będzie miała szansę powalczyć o mistrzostwo Polski. Szansę powalczyć – o ile naprawdę piłkarze będą tak zapieprzać, do utraty tchu (chociaż trochę szybko umierają – to inna sprawa).

Na pewno jest ogromny postęp względem poprzedniego sezonu, już nie ma rzucania się na hurra i potem zaskoczenia, że to rywal strzelił gola. Chociaż chyba trzeba jeszcze znaleźć złoty środek – bo granie z taką liczbą defensywnych zawodników w podstawowej jedenastce to też nie jest coś, co na dłuższą metę chciałbym oglądać w takim zespole jak Legia. Przeciwko Spartakowi – ok. Ale jak przyjedzie ŁKS Łódź, to może już niekoniecznie.

Wielką robotę w czwartek wykonali kibice Legii. Dzień wcześniej byłem w Krakowie i mam dobre porównanie, gdzie jest najlepsza atmosfera w kraju, gdzie się śpiewa przez 90 minut, a gdzie tylko czasami. Wisła grała o Ligę Mistrzów, ale nie miała nawet w połowie takiego wsparcia trybun jak legioniści. Może wpływ miał na to szybko zdobyty w Warszawie gol? Myślę, że piłkarze ponieśli kibiców, a kibice piłkarzy.


Kowalczyk to raz gada tak raz siak ???? kolejny raz beka z alkoholika
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Kowalczyk to raz gada tak raz siak ???? kolejny raz beka z alkoholika
Kowal po 3 flaszkach miałby więcej do opowiedzenia o piłce niż Ty na trzeźwo, trochę szacunku, pisać zza klawiatury może każdy ale opowiadać i wypowiadać się z bagażem doświadczenia boiskowego Wojtka to już wielu takich byś nie znalazł.
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Wiecej głupot to się zgodzę ???? dla niego jako piłkarza mam wiele szacunku.Ale dla komentatora czy człowieka który przewija się po róznych programach już nie.Gdyby nie Polsat to by wypic za co nie miał ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
taki oto scenariusz przewiduje dla Legii wariant optymistyczny Legia przetrwa ataki Spartaka do 20 min nie będzie to jakas tam nawałnica ze strony gospodarzy maja wynik tak im sie wydaje - ???? skontruje i Luboja chyba bedzie grał (kartki) strzla gola i na dalsza część meczu mądra gra w środku pola zdala od bramki ataki miejscowych i znowu mozna cos z kontry .Pauza za kartki Radovica, Manu i Komorowskiego nie na pawa optymistycznie przed rewanżem i z nimi ciężko było by przejść rosjan silna kondycyjnie poukładana drużyna Legioniśći będą musieli mieć dużo dużo szczęśćia zeby awansowac do fazy grupowej ale nie jest to niemożliwe Ciekawe co obmyśli za scenariusz Skorża chyba nie bęą mieli zamiaru się bronić - ???? na zero z tyłu jak zapowidał w 1 meczu . Z drugiej strony to też gra miedzy trenerami kto kogo przechytrzy .więcej atutow ma Karpin
Skorża ma zapewne jakiegoś asa ,coś czuję ze bedzie zmiana na za sterami u wojskowych
pójść na wymianę ciosów ze Spartakiem na Łużnikach ... może być zabójcze ale dla Legii. No ciekawe bardzo jak to wyjdzie , nie zagra 3 kluczowych zawodników, zagrają pewnie zmiennicy od których będzie dużo zależało , bo dla Spartaka będą to anonimowi zawodnicy , takiego Radovica czy Manu mieli obcykanego na wylot.

Ale jak to powiedział po meczu w Warszawie Janusz Gol , ze po dobrym meczu jadą pełni optymizmu na rewanż i tego trzeba się trzymac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom