>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga - [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
B 178

becks-59091

Użytkownik
Buka nie interesuje to co się dzieje w tak odległym czasie. Uznaje za prawidłowy wynik z boiska.
Od tego czasu minęło już sporo dni, jednak i tak buk nie rozliczyłby tego jako vo.
Mamy przykład najlepszy jak na IO po dyskwalifikacji buki rozliczały normalnie zakłady na podstawie tego co wydarzyło się na stadionie.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/665712,Ostapczuk-pozbawiona-zlota-To-nieporozumienie

Jeszcze podczas Igrzysk zabrano jej medal ale buki nic nie zmieniły.
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
IV liga opolska
w ten weekend postawię na jakość typów a nie ilość więc tylko 1:
Chemik KK - GLKS Kietrz TYP:1 1,65 betsafe 10/10 (a nawet 12/10 ;) )✅ 4-1

Widziałem oba zespołu i to nie jeden raz. Dla mnie różnica klas, a dlaczego w tabeli tego nie widać i jest raptem 4pkt różnicy...Już spieszę z odpowiedzią:
Chemik ciągle poniżej oczekiwań zwłaszcza na wyjazdach. U siebie całkiem przyzwoicie: 3 zwycięstwa, 1 remis ( z bardzo mocnym na początku rundy MKS II Klucznkork) i 1 porażka (przed 2 tygodniami z Gogolinem - o którym wspomnę później). Chemik ma naprawdę silny skład a ostatnie 2 porażki Gogolin (dom) i Źlinice (wyjazd) upewniają mnie, że w sobotę Chemik wyjdzie na mecz podwójnie zmobilizowany i skoncentrowany. Przeglądają kadrę i kartki z ostatnich meczy nie zauważyłem aby miało zabraknąć jakiegoś ważnego zawodnika.
A teraz skąd Kietrz wytrzasnął 12pkt....otóż 4 zwycięsta odnotowane nad Prudnikiem, Ligotą Turawską (dwie najsłabsze ekipy) oraz nad MKS II 3-0 v. ( w meczu 7-0 w plecy) i ostatnie niespodziewane zwycięstwo w GOGOLINIE. Co prawda Gogolin miał przewagę ale skoro Kietrz nie stracił bramki na wyjeździe to zasługuje na pochwałę. I własnie mecz z Gogolinem jest jedynym argumentem przeciw mojemu typowi. Bo tydzień wcześniej ten sam Gogolin wygrał w Kędzierzynie. Na szczęście piłka nożna to nie matematyka.
Ja wystawiłbym kurs 1,35 na Chemik, z resztą Tobet miał 1,4 i też bym zagrał ale po sprawdzeniu oferty betsafe 1,65 od razu zagrałem 10/10
A co do Gogolina, to już chyba odpuszczę sobie typowanie meczów z tą drużyną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna,4liga kuj-pom- 15:00
Spotkanie:Włocławia-Start
Typ:1
Kurs:1,75
Betsafe
Analiza:

Dzis o godzinie 15-stej lider rozgrywek Start Warlubie przyjezdza do Włocławka.Start narazie spisuje sie bardzo dobrze uzyskał po 12 kolejkach 29pkt w bramkach ma bilans 27-9.Na wyjazdach jednak wg mojej oceny nie błysną ,a dzis bedą muslieli zaznac gorycz porazki.W Starcie trzeba uwazac na Klamczyńskiego ,Klimka czy Zaremskiego ,ale mysle ze defensywa gospodarzy poradzki sobie i wyjdzie zwyciesko z indywidualnych pojedynkow z tymi graczami.Włocławia po ostatniej kompromitacjii z Unią Gniewkowo 1-1 za wszelką cene bedzie chciala pokazac kto rządzi w 4lidze.W domu mają kapitalny bilans 19 bramek strzelonych i 2 stracone.Znow licze na zgrany duet w Włocławii czyli na Abbotta ktory w wieku 40 lat dzieli i rządzi na boisku,prawie co mecz albo strzela albo asystujedo swoich kolegów.Jak nie on to bramke powinien dzis strzelic albo Kwiatkowski albo znany w regionie Cichowlas ktory strzelał w poprzednim sezonie bramki dla Lecha Rypin.W swoich szeregach maja tez Michała Skoniecznego ktory robi roznice poprzez rajdy na lewej stronie boiska.Inny wynik niz zwyciestwo gospodarzy bedzie dla mnie sensacją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 0

stma1013

Użytkownik
4 liga wielkopolska południe
Grom Wolsztyn-GKS Krzemieniewo 1 1.85 Tobet 6-2 ✅
Grom jest jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu,widziałem ten zespół w akcji i zrobił na mnie duże wrażenie.Zespół gości boryka się się z problemami organizacyjno-finansowymi.Ostatnie kolejki w wykonaniu Gromu były fatalne,3 porażki i to faktycznie może mylić,ale te dwa zespoły dzieli różnica klasy.Pozdrawiam.P.S.Kurs bardzo dobry więc warto zagrać.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
4 liga świętokrzyska
KSZO 1929 OSTROWIEC - NIDA PIŃCZÓW 1-0 ✅✅✅
typ: 1
kurs: 2,0
tobet
Mecz na szczycie IV ligi świętokrzyskiej bo tak to spotkanie można opisać gdyż na przeciw siebie staną aktualny vice lider KSZO z liderem Nidą. Nie od dziś wiadomo że celem nr 1 dla drużyny z Ostrowca jest awans. Takie spotkania dodatkowo mobilizują gospodarzy którzy u siebie nie przegrali od ponad roku i praktycznie wszystko u siebie wygrywają po za kilkoma remisami. Przed dwoma tygodniami w Ostrowcu poległ inny kandydat do awansu Pogoń Staszów 2:0. Nida z kolei świetnie sie prezentuje przed własną publicznością a na wyjazdach nie idzie im najlepiej, mogą o tym świadczyć wyniki z tego sezonu gdy grali na boiskach drużyn z pierwszej piątki to przegrywali mecze. Potrafili wygrać tylko na boiskach drużyn z dołu tabeli. Myślę że po tym spotkaniu samodzielnym liderem IV ligi będzie zespół z Ostrowca. Po kursie jaki oferuje nam tobet na to zdarzenie na pewno warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Gryf Słupsk-Pogon II
1X - 1,55
1 - 2,85

ME grala w czwartek, najlepsi juniorzy byli w skladzie i dopiero dzisiaj wrocili z rana. W pon wazny mecz z Lechem w lidze i pelna mobilizacja na ten mecz. Dorzucajac do tego ze w klubie nie placa nikomu procz Smolnemu i calej jego bandzie dzisiejszy mecz jest poprostu zbedny i zagraja najslabsi z najslabszych bo nie ma kto grac.
 
K 68

kovalainen

Użytkownik
Trzebinia Siersza - Sokół Przytkowice 1 @1,50 5/10 (IV liga małopolska) Tobet

Mecz na sztucznym boisku w Chełmku. Trzebinia jest w tym pojedynku zdecydowanym faworytem, w okresie przygotowawczym rozegrali 14 meczów kontrolnych!! Przeciwników mieli naprawdę solidnych (jak choćby ROW Rybnik) - wyniki w sparingach nie są najważniejsze a parę widać że grali na 2 składy (sobota/niedziela) trener z wysokiej półki (ostatnio Sandecja) napewno przygotował drużynę porządnie pod kątem taktycznym nie mówiąc już o przygotowaniu fizycznym. Z drugiej strony drużyna która praktycznie całą poprzednią rundę borykała się z problemami, końcówka rundy udana (punkty zdobywane w 90tych!! minutach 1:0 z Borkiem 90&#39; i 1:2 z Halniakiem na wyjeździe 88&#39; i 90&#39;) na tyle że złapali kontakt i widmo spadku nie było aż tak drastyczne. Wygrzebali się i teraz będą szukać punktów w każdym meczu lecz dzisiaj różnica pomiędzy tymi drużynami jest za duża żeby myśleć o punktach na inaugurację dla Sokoła. Wiadomo to inauguracja, sztuczna trawa i 4 liga więc nie szalejemy ze stawką...

0:0 nie mam pytań... -5j ⛔

Bilans : 4,12 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 6

barley90

Użytkownik
Witam serdecznie ???? Dnia dzisiejszego następuje inaguracja starć IV Ligi II Grupy Śląskiej. Na wstępie narzuca się mecz lidera tamtejszej grupy a mianowicie Rekordu. W przerwie zimowej dokonał sporej ilości wzmocnień w linii ofensywnej. Wyniki starć w meczach sparingowych uwydatniają, że &quot;dobrani&quot; zawodnicy w pełni dopasowali do drużyny. Nie będę wymieniał tutaj nazwisk, żeby się zbytnio nie rozpisywać. Iskra to przeciwnik przeciętny, całą grę skupiają na jednym zawodniku, Bogdanie Prusku. Wydaje mi się, że jeśli z rekordu odpowiednio podwoją jego krycie i bedą czujni w obronie to z przodu napewno coś wpadnie, więc bardzo gorąco polecam ten typ ????
Iskra Pszczyna - Rekord Bielsko-Biała- 2 1.85
TOBET
Rekord wygrywał do 80min kiedy to Prusek z rzutu wolnego wyrównał na 1-1...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Proponuje grac x2 na Bzure Chodaków IV liga mazowiecka.
Olbrzymie wzmocnienia, dużo sianka, chcą się na siłę utrzymać. Przegrali w sparingu z II ligowym Pelikanem tylko 0:1. Widziałem ich w 3 sparingach niezły zespoł. Kurs świetny ja spróbowałem nawet czystą 2!
Nie mam czasu na lepszą analizę, pozdro!
Drugi mój typ Zawisza Rzgów 1X, też na siłę chcą się utrzymać, trener Chojnacki wziął z ŁKS-u kilka grajcarów, Legionowia mocny zespoł, ale w Rzgowie nie będą mieli łatwo, kurs ponad 2! III liga lodzko mazowiecka. Sorki mecz w Gutowie Małym ale ja wierze w Zawisze naprawde mają niezły zespół. 3- razy mocniejszy niz w poprzedniej rundzie!
Pozdro
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
IV liga opolska
Witam po tej wyjątkowo długiej zimie. Sporo się po zmieniało w IV lidze opolskiej od zakończenia rundy jesiennej. Może przez te zmiany będzie można trochę zarobić...Lider po rundzie jesiennej TOR Dobrzeń Wielki spadł w przerwie zimowej na ostatnie miejsce. I dziś właśnie na meczu tego zespołu chciałbym się skupić.
13.04.2013 godz.16.00
TOR Dobrzeń Wielki - Piast Strzelce Opolskie TYP:2 kurs:1,75 (tobet) 10/10 ⛔ 0-0 czyli drugi mecz Toru bez porażki i to z mocnymi drużynami
Po drużynie z jesieni został tylko ślad w postaci dwóch, może trzech zawodników. Pozostała część kadry to wychowankowie, którzy do tej pory występowali w A-klasowych rezerwach i juniorach. Ta sytuacja była do przewidzenia po sygnałach jakie dochodziły jesienią z obozu dobrzeńskiego. Stary zarząd klubu, a właściwie &quot;pan prezes&quot; sprowadził klub na samo dno, dosłownie i w przenośni. Zawodnicy nie dostali ani grosza za całą rundę, więc się rozeszli po innych klubach. Na domiar złego okazało się, wspomniany pan prezes zgłosił do rozgrywek zawodnika tylko zapomniał, że skończyło mu się wypożyczenie. W skutek tego ze wszystkich zgromadzonych punktów TOR został z 6pkt i zamyka ligową tabelę. Cele więc diametralnie się zmieniły i teraz TOR będzie walczył o utrzymanie w lidze. Ale czy kadra na to pozwoli... W pierwszym meczu TOR zremisował z Ozimkiem 1-1 co jest sporym zaskoczeniem i dobrym wynikiem dla Dobrzenia, przed tygodniem TOR wygrał sparing z Łubnianami i to jest jeszcze lepszy rezultat (ale to sparing). Dzisiejszy rywal TOR-u Piast Strzelce Opolskie to inna półka. Piast aspiruje do awansu, tak naprawdę gdyby nie różne walkowery które przetasowały tabelę, to według wyników które padły na boisku Piast byłby liderem rozgrywek. Mimo to w klubie zmieniono trenera i doszło do kilku transferów zarówno do klubu jak i z klubu. Generalnie myślę że bilans jest na &quot;0&quot;. A to oznacza, że w dzisiejszym meczu to Piast powinien zdobyć 3 pkt. Dodatkowo za moim typem przemawia bilans meczów wyjazdowych 6-1-1 ( jedyna porażka to walkower za udział nieuprawnionego, kierownik nie policzył żółtych kartek).

Drugi mecz za mniejszą stawkę
13.04.2013 godz.16.00
Chemik K-K - Małapanew Ozimek TYP:1 kurs:1,92 (tobet) 7/10 ⛔ 2-3 Ozimek wygrywa i chyba wraca do gry o najwyższe cele
Spotkanie dwóch utytułowanych drużyn, jednocześnie beniaminków. Poprzednia runda bardziej udana dla Ozimka, jednak jak podaje strona Małejpanwi w zespół opuściło z różnych przyczyn 9 zawodników a przyszło tylko 5 i jak pokazują wyniki sparingów i ostatni mecz z wyżej opisanym Dobrzeniem, zespół chyba jeszcze nie zgrał się wystarczająco. Chemik natomiast wzmocnił się dwoma doświadczonymi w wyższych ligach zawodnikami i głośno mówi się o awansie. W poprzedniej rundzie Chemik często remisował i stąd niższa pozycja w tabeli. Przegrał 5 razy (tylko raz u siebie) Myślę, że dziś bardzo prawdopodobny rewanż za porażkę 0-2 w Ozimku jesienią.
13.04.2013 godz.16.00
Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice TYP:2 kurs:2,5 (tobet) 6/10 ⛔ 3-1
Obie drużyny fatalnie/źle rozpoczęły rundę wiosenną. Czarni remis ze słabym Prudnikem, Źlinice porażka ale na trudnym terenie w Gogolinie, gdzie niejedna czołowa drużyna straciła punktu. W każdym razie nikomu nie jest tam łatwo...Chyba tylko przedostatni Kietrz wygrał tam mecz. Z pewnością kadra Źlinic jest mocniejsza i po porażce w poprzedniej kolejce dziś podwójna mobilizacja pozwoli zdobyć 3 pkt. Ciekawostką jest że Czarni Otmuchów mają lepszy bilans w meczach wyjazdowych niż wtedy gdy są gospodarzami. Ciąglę będę się upierał że nie jest to czołowa drużyna, natomiast za taką uważam Orła Źlinice. Jesienią to Czarni wygrali w Źlinicach dziś widzę odwrotną sytuację, ale stawka niższa Ewentualnie x2 (1,5) można zagrać 8/10

dodatkowo:
MKS Gogolin - OKS Olesno typ: 1 1,9 tobet 5/10 ⛔ 1-1 ....chociaż już miałem Gogolina nie obstawiać ale dam im jeszcze szansę
dzisiaj wtopa po całości, typy podałem późno więc mam nadzieję, niewiele osób &quot;skorzystało&quot;
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
4 zachodnipomorska
Czaplinek-Vineta 1,72 tobet ✅
Moi ludzie juz pograli to moge podac na forum. Czaplinek outsider ligi, przegral z totalnymi amatorami z Walcza u siebie 1-2. Vineta idzie po awans i rozgromila 5-1 nie taka slaba Ine. Pojedynek Dawida z Goliatem gdzie nie bedzie niespodzianki...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ośmieszyles sie teraz z tym kursem ,bo va bank nie bylo w nocy 1,72 a teraz jest 1,48
smieszny chloptasiu napisz do tobetu zeby wyslali ci historie kursow zamiast zaczniesz dalej szczekac
3 liga war-pod-maz
Działdowo-Olimpia 2,40 tobet ✅
Olimpia od nastepnego sezonu robi fuzje i raczej nie w glowie im wygrywanie meczy bo po co a Dzialdowo walczy. Do tego w Elblagu graja od tej rundy sami juniorzy.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
4 zachodniopomorska
Bałtyk
-Kluczevia 1,30 tobet ✅
Malo ale pewnie. Bałtyk to zdecydowanie druzyna ktora poradzilaby sobie w 3 lidze. Kluczevia za to odstaje poziomem od druzyn 4 ligowych.. W sobote porazka z Czaplinkiem ktory niedawno przegral z outsiderem z Walcza.. Baltyk poremisowal troche ostatnio i nie ma mowy zeby w srode tego nie wygrali. Sa lepsi pod kazdym wzgledem, graja u siebie i musza wygrac.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
IV liga Małopolska Zachód
Orzeł Piaski Wielkie - Soła Oświęcim
2,45 Tobet ✅✅✅ 0-1
Czekałem tylko na kursy. Skupiając się tylko na aspektach czysto sportowych, Soła ma wszystkie argumenty po swojej stronie. Gospodarze bez swojego najlepszego strzelca. Limit tego co niektórzy nazywają szczęściem również wyczerpany. Orzeł ze średnią ponad jednego karnego na mecz, takie cuda się dzieją.. te karne zawsze w końcówkach. Pasy mają lidera i zanosi się na to, że nie oddadzą go już do końca rozgrywek. Sędziowanie powinno być już na poziomie, kurs prima sort.
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
IV liga śląska gr II: sobota 17:00

Iskra Pszczyna - Nadwiślan Góra 2 @1.70
Tobet 2:3 ✅

Polecam granie na Nadwiślan w najbliższą sobotę. Jest to główny kandydat do awansu do III ligi. Mają zarówno budżet jak i całą kadrę bajeczną jak na realia IV ligi. Ich pomysł na grę i co najważniejsze realizacja bije na głowę pozostałe drużyny. W ostatniej kolejce pokonali głónego rywala w walce o awans Rekord Bielsko - Biała 3:0. W kadrze mają sporo osób z przeszłością ekstraklasową. W zimowym okienku pościągali dodatkowo paru 3 ligowców. W tej rundzie pokonali już zarówno 2 (Góral Żywiec 3:0) jak i 3 miejsce (Rekord B-B 3:0). Mimo to mają 1 punkt przewagi w tabeli i już żadne potknięcie nie wchodzi w grę.
Iskra Pszczyna to ligowy średniak. Ze słabymi wygrywają, z mocnymi nie mają nic do gadania.
Gorąco polecam ten typ. Pozdro!
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
IV liga świętokrzyska
Pogoń Staszów - Sokół Rykoszyn 1 @ 1,50 Tobet ✅ 3-0
Tutaj nie ma się co zbytnio zastanawiać nad wskazaniem faworyta tego meczu. Bez dwóch zdań są nim piłkarze staszowskiej Pogoni. Dlaczego??? A no Sokół to już drużyna która następny sezon rozpocznie w klasie okręgowej. Ostatnie miejsce i jedynie 5 punktów zdobytych w 21 spotkaniach to doskonale pokazuje &quot;siłę&quot; tego zespołu. W poprzednim sezonie udało się utrzymać jakimś cudem, w tym już nie. Rykoszyn to wieś i było do przewidzenia, że nie zawojuje nic wielkiego na tym szczeblu rozgrywek. Co innego Pogoń. Mimo dość odległej pozycji (8.lokata obecnie) mają jeszcze realne szanse na włączenie się do walki o III ligę. 6 punktów straty na 9 kolejek przed końcem jest całkiem realne do odrobienia. W dodatku myślę, że spokojnie klub stać na ten awans. U siebie bardzo mocni. Jedna porażka jedynie w 10 spotkaniach. Kurs nie za wielki, ale do dubla pozycja wręcz wyśmienita. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
huta 21

huta

Użytkownik
IV liga mazowiecka gr.południe
Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi 12 maja, 19:00 1.80 tobet
✅ 0:5
Pilica bardzo silny zespół złożony z ludzi którzy grali na wysokim poziomie w piłkę.
Pilica lider ma 7pkt przewagi nad drugim Żyrardowem idą pewnie po awans do 3 ligi i nic ich nie zatrzyma. dzisiaj zmierzą się ze zniczem gdzie gra sama młodzież której pomaga również młodzież z pierwszej drużyny Znicza. Dzisiaj tylko zwycięstwo gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
IV Liga - Mazowiecka Południe

Pogoń II Siedlce - Znicz II Pruszków 1, kurs: 1.6, TOBET ✅ 6-1
Z tego co wiem, siedlczanie za wszelką cenę chcą się utrzymać w 4 lidze. Dlatego też, Pogoń przystąpi do meczu wzmocniona kilkoma zawodnikami z kadry pierwszej drużyny (m.in. Dołubizna, Lach, Jędrzejczyk, Starek, Pascal Ekwueme), która w przeciwieństwie do Znicza nie odrabia dzisiaj zaległości w II lidze.

Pilica Białobrzegi - Szydłowianka Szydłowiec 1, kurs: 1.3, TOBET ✅ 2-1
Goście jadą na boisko lidera mocno osłabieni. Za czerwoną kartkę pauzuje bramkarz Paweł Wieczorek, a za nadmiar żółtych kartoników wypadli Przemysław Janik i Mateusz Rafalski. W Pilicy z tego samego powodu zabraknie Daniela Barzyńskiego. Po kontuzjach treningi wznowili już Marek Kaliszewski i Michał Kucharczyk, ale tych futbolistów raczej trener Pilicy będzie oszczędzał na kolejne spotkania. Mimo tych ubytków kadra Pilicy jest na tyle silna, iż ich zastępcy nie powinni prezentować niższego poziomu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Rezerwy Pogoni jadą do Szydłowca w zaledwie 13-osobowym składzie (w tym dwóch chłopaków z rocznika ’96). Wszystko przez kartki i kontuzje w pierwszej drużynie, która również w sobotę rozegra swój mecz ligowy w Rzeszowie. W sumie wypadło im 4 istotnych zawodników, a luki w meczowej „18” będzie trzeba wypełnić piłkarzami, którzy często pomagali drugiej drużynie. Wniosek prosty – w sobotę rezerwy nie mają co liczyć na jakąkolwiek pomoc od II-ligowej Pogoni. Dodatkowo za nadmiar żółtych kartoników wypadł środkowy pomocnik Dariusz Rytel.

Szydłowianka wraca na swój stadion po dwóch wyjazdowych porażkach. Trener Andrzej Koniarczyk będzie miał do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. Zabraknie jedynie Łukasza Łaciaka, Mateusza Rafalskiego i Tomasza Zagórskiego, ale brak tylko tego pierwszego można nazwać jakimś większym osłabieniem. Do siebie doszedł już najlepszy strzelec drużyny Łukasz Janik (8 goli) i jutro zagra od początku spotkania. Między słupki po pauzie za czerwoną kartkę powinien wrócić podstawowy golkiper Paweł Wieczorek.

Jesienią w Siedlcach górą była Szydłowianka (2-1). W sobotę nie widzę innego scenariusza jak zwycięstwo gospodarzy.

TYP: SZYDŁOWIANKA ✅ 2-1
KURS: 1.7
STAWKA: 9/10
BUK: TOBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Vineta+Kluczevia X2 3,95 tobet
Ako pod pewien scenariusz. Vineta pewniak do awansu troche skomplikowali sobie sprawe jednak wygraja i sa spokojni. Lesnik rowniez od dawna druzyna ktora powinna grac w 3 lidze jednak ostatnio problemy finansowe i fatalna atmosfera w zespole. Nieoficjalnie sie mowi ze chlopaki nie chca awansowac. Bylem na meczu ze Stala i byli zdecydowanie lepsi, dochodzili do wysmienitych okazji i gdy wystarczylo trafic to.. niedzielny kibic golym okiem zauwazylby ze gosc poprostu robil wszystko zeby tej bramki nie strzelic ( ostatecznie 1-1). Tydzien temu za to Lesnik wygral z Vineta bo mogl wygrac. Dzis ostatnia kolejka , gdyby Vineta przegrala badz zremisowala a Lesnik wygral to awans ma wlasnie Lesnik ale oni.. tego awansu nie chca wiec wygrac nie moga. Vineta za to nie moze ryzykowac i tracic punkty w Szczecinie gdzie Stal juz powinna byc dawno na wakacjach po przegranym sezonie jak i pucharze wojewodztwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom