>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

IV Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Odnośnie meczu w Gnieźnie dodam info, że goście z Kościana będą czuli się jak u siebie. Kibice z Gniezna idą dopingować na mecz... Obrę Kościan. Wszystko za sprawą kilkuletniej już zgody między kibicami Obry Kościan i Startu Gniezno. Grupa kibiców Startu jest dużo lepiej zorganizowana i aktywniejsza niż Mieszka, w związku z czym goście w tym spotkaniu będą mieli 12 zawodnika.
Z tym ,że personalnie Mieszko zjada gości na śniadanie ;)
 
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
4l.Opolska
Krapkowice-Gluszyna typ 2 sts 2.2 0:0 szkoda

Krapkowice z problemami kadrowymi.

Pomorska
Nowy Staw-Ustka typ:1 sts 2.1 3:0

Grom 5 ostatnich spotkań i 5 porażek.
W tym z: chojniczanka(wzmocniona z jedynki) jaguarem, gedania czyli top ligi.
Dziś liczę na przełamanie. Każda passa kiedyś się kończy.

Lubuska
Rzepin-Stilon typ2 sts 1.75 0:7

Tutaj liczę na mocny rewanż ekipy z Gorzowa za mecz z przed tygodnia z 4 rundy Pucharu Polski gdzie Stilon wygrwajac 2:0 ostatecznie przegrał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Z tym ,że personalnie Mieszko zjada gości na śniadanie ;)
Nie twierdzę, że Mieszko tego meczu nie wygra. Ale ile to już było sytuacji, że samymi nazwiskami meczu się nie wygra. W tabeli między obiema drużynami nie ma przepaści, a otoczka okołomeczowa też swoje może zrobić.

Edit: Mieszko - Obra 0-1 HT / 1-1 FT
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Połczyn-Zdrój - Błękitni 2 Stargard (4 Zachodniopomorska): Typ. 2 @2.20 STS

Mogę to nazwać promocją, a już wytłumaczę dlaczego. Po pierwsze, śledzę poczynania zespołu z Połczyna, jestem można powiedzieć na bieżąco. 19 miejsce w tabeli, 7 pkt, bilans bramkowy 17-54 i chyba lider jeśli chodzi o czerwone kartki w lidze, praktycznie co mecz grają w osłabieniu. Atmosfera w zespole fatalna, co mecz inne zestawienie w każdej formacji , co jest spowodowane pauzą za kartki, kontuzjami czy Covidem. Nikt nie liczył, że Pogoń będzie walczyła tutaj o awans czy górną półkę tabeli, ale styl jaki prezentuje ostatnio zespół woła o pomstę do nieba. Sromotna porażka w Świnoujściu , chyba najgorszy mecz w sezonie z Darłowem, gdzie wiele osób liczyło na przynajmniej 1 pkt, bo przecież Darłovia również była w lekkim kryzysie, a przyszło spore rozczarowanie. Teraz w Święto Niepodległości czas na kolejne spotkanie , do Połczyna zawitają rezerwy Błękitnych Stargard, które również spisują się fatalnie w 4 lidze. Są oczko wyżej w tabeli, 5 pkt więcej na liczniku, aniżeli gospodarze, ale u nich nastąpiło przełamanie, bo pokonali ostatnio drużynę ze Szczecinka 4:3, a MKP Szczecinek zremisował ostatnio u siebie z Flotą Świnoujście 3:3. Co warto zanotować, to fakt, że w ostatnim meczu Błękitnych zagrało paru zawodników z 1 teamu , bodajże 4 czy 5 zobaczyliśmy na boisku w starciu ze Szczecinkiem, co na pewno było dużym wzmocnieniem. Patrząc na terminarz w 3 lidze, pierwszy zespół Błękitnych rozegra spotkanie dopiero w niedziele na własnym podwórku, więc może się powtórzyć sytuacja z ostatniego meczu i do Połczyna uda się paru grajków z 3 ligi, którzy mają mało rozegranych minut na boisku i mogą podnieść jakość gry w rezerwach. Jeśli tak się stanie, to rozbity zespół z Połczyna może dostać kolejną bolesną lekcję gry w piłkę i skończy się to wysoką porażką. Nawet jeśli Błękitni przyjadą w normalnym zestawieniu, bez pomocy lepszych zawodników, to kurs na ich zwycięstwo jest i tak zawyżony i będzie leciał w dół.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +618
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
4l warminsko-mazurska
Lidzbark Warmiński-Motor Lubawa
Typ:Lidzbark Warmiski 1.75 sts 2:2

Polonia u siebie nie pokonana od roku,
Bez punktu ostatnio odjeżdżały stąd takie drużyny jak Jeziorak, Concordia, Ełk czy Mrągowo.

Lubawa jutro bez swojego najlepszego strzelca Cezarego Sobolewskiego motoru napędowego swojej drużyny.

Myślę że Polonia nie odda swojej twierdzy i wygra mecz.
Screenshot_20211112_203242.jpg

MKS Korsze-Zatoka Braniewo
Typ:Braniewo 2.5 sts 3:1
Mecz na szczycie dołu tabeli o 6pkt.
Braniewo bez wygranej na wyjeździe,bilans to 6 porażek. W ostatnim meczu z Mragowem, trener Zatoki nie mógł skorzystać z trzonu druzyny:
"Smoki” przystępowały do tego spotkania w dużym osłabieniu. Trener Daniel Kogut nadal nie mógł liczyć na Kamila Graczyka, Wojtka Kimso, Oskara Rynkowskiego których obowiązki służbowe nie pozwalają wrócić do gry. Sprawy zdrowotne uniemożliwiły grę Radkowi Grzybowi. Na dodatek zabrakło kapitana, Rafała Jakimczuka który pauzował za kartki. Kontuzję leczy Kacper Korkliniewski a sprawy rodzinne nadal nie pozwalają wrócić do gry Bartkowi Koczarze"
Z Korszami ma być inaczej:

"Do gry wróci Rafał Jakimczuk, Radosław Grzyb oraz najprawdopodobniej Ci z zawodników Zatoki którzy ze względów służbowych nie mogli grać w ostatnich meczach."

Korsze w ostatnim meczu również z problemami kadrowymi bo bez: "Tym razem z powodu absencji Aleksandra Lipowskiego, Mariusza i Adama Gąsiorowskich, Ignacego Bukowskiego, a także problemów zdrowotnych Piotra Sawickiego"
Czy ich sytuacja kadrowa się poprawiła tego nie udało mi się dowiedzieć.

Stawiam na przełamanie Braniewa, a okazja ku temu dobra czyli najgorsza defensywa z Korsz w całej lidze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
jozzy22 545,1K

jozzy22

Użytkownik
Thibault Moulin, były piłkarz Legii Warszawa, który strzelił gola Realowi Madryt w Lidze Mistrzów, ma trafić do Wieczystej Kraków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +406
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Błekitni 2 -Hutnik Szczecin 1 1.8 superbet
Hutnik z tego co widzialem raczej się osłabił przed rundą ,Błekitni dostałem info ,że dziś 11 z pierwszej drużyny ma być do dyspozycji. Powinni to wziąść.

Stypa tu coś 😅
 
Otrzymane punkty reputacji: +690
O 2,8K

oreqon

Użytkownik
4l.mazowiecka
Oskar Przysucha-Sokołów Podlaski
26.03.2022 godz. 11
Typ: x2 3.29 sts

"W sobotnim meczu z gry wykluczony jest podstawowy środkowy pomocnik, Patryk Czarnota za cztery żółte kartki. Wszystko wskazuje na to, że nie zagra także napastnik Damian Kołtunowicz, który zeszedł z boiska podczas meczu z Orłem Baniocha. Powód? Uraz pachwiny. Nadal nie może grać nowy nabytek Jan Imiołek z powodu urazu. Gdy dodamy, że kontuzje leczy Tomasz Bogołębski, sytuacja kadrowa nie jest najlepsza"
Myślę że po takim kursie warto zagrać na Sokołów.
Dodatkowym argumentem jest mecz Oskara w środę w pierwszej rundzie Pucharu Polski z Ursusem Warszawa,na którym myślę że bardziej się zmobilizują.

Drukarz Warszawa-Huragan Wolomin
26.03.2022 godz.11
Typ:Drukarz 1.9 sts
We wtorek Kurs na Drukarza był ponad 2.5. Żal nie zagrać..Huragan posypał się i nie wydaje mi się by młodzieżą ograł Drukarza.
Zestawienie transferów Huraganu w przerwie między rundami
PRZYSZLI: Michał Butkiewicz (Hutnik Warszawa), Mateusz Baj, Damian Bieniak, Mateusz Błoński, Rafał Durajczyk, Franciszek Grabowski, Jan Greloch, Norbert Grzymała, Mikołaj Kielmans, Sebastian Lewandowski, Adrian Mariak, Szymon Matulka, Michał Niemyjski, Sebastian Radzki, Wojciech Saulewicz, Olaf Sycik, Kamil Śliwowski, Dominik Zajączkowski, Kamil Zaręba (wszyscy Huragan II Wołomin)

ODESZLI: Mateusz Augustyniak (Ząbkovia Ząbki), Rafał Barzyc (szuka klubu), Łukasz Derejko (Grom Warszawa), Radosław Dobrzeniecki (kontuzja), Marcin Figiel (Grom Warszawa), Michał Herman (Grom Warszawa), Piotr Jajko (Wicher Kobyłka), Kamil Kłopotowski (koniec wypożyczenia z Orłów Zielonka), Piotr Mściwujewski (koniec wypożyczenia ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, następnie wypożyczenie do Marcovii Marki), Sebastian Nowiński (Ząbkovia Ząbki), Dominik Ołdak (MKS Polonia Warszawa), Piotr Petasz (Mszczonowianka Mszczonów), Adrian Rybak (Tygrys Huta Mińska), Marcin Smoliński (Grom Warszawa), Mikołaj Tokaj (EsKadra Warszawa), Rafał Wielądek (EsKadra Warszawa), Daniel Witak (Start Otwock), Kamil Żmuda, Paweł Żmuda (obaj Marcovia Marki)

 
Otrzymane punkty reputacji: +1312
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Podpisuje się pod powyższymi przemyśleniami. Oba typy obarczone jednak mocnym ryzykiem.

Jakby nie było - Drukarz również dysponuje praktycznie samą młodzieżą z rocznika 2004. Ostało się bodajże tylko 2 seniorów. Mimo wszystko wyżej sobie cenię młodzież Drukarza, aniżeli A-klasowych rezerw Huragana. Powodzenia!
 
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
Przepraszam, sam się nie udzielałem, bo mało czasu itp. Odnośnie 4 ligi kujawsko-pomorskiej: dużo mocniejszy jest Lech Rypin. Odszedł kosmita Suchomski i wreszcie zawodnicy mają trenera. (tydzień temu pewnie ograli Spartę Brodnica 2-0 kurs 1.88). Dużo mocniejsza niż jesienią jest Cuiavia, ale ograli dwa słabsze zespoły ((Chełmno i Gniewkowo po dobrych kursach). Dużo mocniejszy jest Pomorzanin Toruń. Przyszedł dobry trener i paru zawodników. Minusem w tej kolejce jest fakt, że dobre zespoły, bądź te w formie, grają ze sobą. Jedyne co przychodzi na myśl to Notecianka Pakość-Chelmno 1. Przy czym to dwa słabe zespoły. Pakość to jednak zespół własnego boiska, a z Chełmna jest ok 120km więc 2-2.5h w autobusie.

W warmińsko-mazurskiej 4 lidze wyczytałem że świetnie rundę zimową przepracowała Granica Kętrzyn. Efektownie wygrali w Braniewie aż 4-0. Dzisiaj do Kętrzyna przyjeżdża Orneta. Kurs tylko 1.24, ale to powinien być mecz do 1 bramki, oby skuteczność nie zawiodła.

Co sądzicie o rezerwach Cracovii? a także meczu PoloniaW-Jaga II 1?
 
maarcin14 649,7K

maarcin14

Użytkownik
Cracovia wydaje się być bardzo pewna , tym bardziej że jest przerwa na reprezentacje . Wólczanka raczej już pogodzona ze spadkiem . Kusi mnie również Łagów na wyjeździe z Tarnowem .

W 4 lidze lubelskiej grupie 1 powinny wygrać Lublinianka @1.25 oraz Huragan Międzyrzec @1.35 , które będą walczyć o awans . Ciekawie jak dla mnie wygląda również Powiślak Końskowola , który u siebie zagra z Opolaninem , a po stronie Opolanina Opole Lubelskie więcej strat niż zysków w zimie , dodatkowo podobno trenują w kilka osób więc wydaje mi się że Powiślak powinien u siebie z nimi wygrać .

W 4 lidze lubelskiej grupie 2 proponuję Świdniczankę @1.30 , która na papierze jest głównym kandydatem do awansu .

Kursy malutkie , ale jakieś AKO skleję :)
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Przepraszam, sam się nie udzielałem, bo mało czasu itp. Odnośnie 4 ligi kujawsko-pomorskiej: dużo mocniejszy jest Lech Rypin. Odszedł kosmita Suchomski i wreszcie zawodnicy mają trenera. (tydzień temu pewnie ograli Spartę Brodnica 2-0 kurs 1.88). Dużo mocniejsza niż jesienią jest Cuiavia, ale ograli dwa słabsze zespoły ((Chełmno i Gniewkowo po dobrych kursach). Dużo mocniejszy jest Pomorzanin Toruń. Przyszedł dobry trener i paru zawodników. Minusem w tej kolejce jest fakt, że dobre zespoły, bądź te w formie, grają ze sobą. Jedyne co przychodzi na myśl to Notecianka Pakość-Chelmno 1. Przy czym to dwa słabe zespoły. Pakość to jednak zespół własnego boiska, a z Chełmna jest ok 120km więc 2-2.5h w autobusie.

W warmińsko-mazurskiej 4 lidze wyczytałem że świetnie rundę zimową przepracowała Granica Kętrzyn. Efektownie wygrali w Braniewie aż 4-0. Dzisiaj do Kętrzyna przyjeżdża Orneta. Kurs tylko 1.24, ale to powinien być mecz do 1 bramki, oby skuteczność nie zawiodła.

Co sądzicie o rezerwach Cracovii? a także meczu PoloniaW-Jaga II 1?
W większości bzdury na temat temat kuj-pom
Gdzie lech rypin silniejszy🤣dodatkowo stracili grajka podstawowego przez kontuzję ostatnio.
 
H 6,3K

HarryHole

Użytkownik
W większości bzdury na temat temat kuj-pom
Gdzie lech rypin silniejszy🤣dodatkowo stracili grajka podstawowego przez kontuzję ostatnio.
Spoko, gadałem z piłkarzem. Wiadomo Janki poszedł do Pomorka. Sami piłkarze mówili, że nie trawili Suchomskiego. Co do Cuiavii to widziałem ich sparingi i wzmocnienia. Efekty: trafione 4-1 z Chelmnem 1.65, 1.90 z Gniewkowem. Rypin 1.88 z Brodnica siadł. Wszystko trafione. Pomorzanin mocniejszy jak mówiłem i co? Dwa zwycięstwa 2 golami. Ale fakt bzdury. Daruj sobie.
 
F 392

fredryk

Użytkownik
Przepraszam, sam się nie udzielałem, bo mało czasu itp. Odnośnie 4 ligi kujawsko-pomorskiej: dużo mocniejszy jest Lech Rypin. Odszedł kosmita Suchomski i wreszcie zawodnicy mają trenera. (tydzień temu pewnie ograli Spartę Brodnica 2-0 kurs 1.88). Dużo mocniejsza niż jesienią jest Cuiavia, ale ograli dwa słabsze zespoły ((Chełmno i Gniewkowo po dobrych kursach). Dużo mocniejszy jest Pomorzanin Toruń. Przyszedł dobry trener i paru zawodników. Minusem w tej kolejce jest fakt, że dobre zespoły, bądź te w formie, grają ze sobą. Jedyne co przychodzi na myśl to Notecianka Pakość-Chelmno 1. Przy czym to dwa słabe zespoły. Pakość to jednak zespół własnego boiska, a z Chełmna jest ok 120km więc 2-2.5h w autobusie.

W warmińsko-mazurskiej 4 lidze wyczytałem że świetnie rundę zimową przepracowała Granica Kętrzyn. Efektownie wygrali w Braniewie aż 4-0. Dzisiaj do Kętrzyna przyjeżdża Orneta. Kurs tylko 1.24, ale to powinien być mecz do 1 bramki, oby skuteczność nie zawiodła.

Co sądzicie o rezerwach Cracovii? a także meczu PoloniaW-Jaga II 1?
Post automatycznie złączony:

Polonia Warszawa dzisiaj na luzie pojadą z Jagiellonia Białystok II.
 
Do góry Bottom