>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
3. KOLEJKA - 3 i 5 lipca
  • Motor Lublin - PGG ROW Rybnik 3.07, godz. 18.00
  • Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa 3.07, godz. 20.30
  • Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra 5.07, godz. 16.30
  • MrGarden GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno 5.07, godz. 19.15

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Co do niedzielnych meczów, mam nadzieję że będzie okazały kurs na Grudziądz lub handi +4,5 :)
W sobotę SEC,więc może sie przed niedzielą sporo wydarzyć.
Rybnik handi+24 zapewne około. Myśle,że Lambert będzie chciał pokazac i over 9-10 można będzie pograć.
Włokniarz przejedzie kolejny mecz w granicach 40:50. Wątpię,że nagle Iversen zacznie jechac i kiepsko wyglądajacy Woźniak bedzie objeżdzał liderów Włókniarza.Na Spartę liczę w granicach -12 i myślę,że i tak to pokryją.
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ja właśnie trochę liczę na Ich Bermudy. Bez argumentów z poprzednich kolejek lekko zagram na Gorzów + do dubla z dodatnim hadni Gorzów + Row. Na analizę przyjdzie czas.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ja właśnie trochę liczę na Ich Bermudy. Bez argumentów z poprzednich kolejek lekko zagram na Gorzów + do dubla z dodatnim hadni Gorzów + Row. Na analizę przyjdzie czas.
Jestem ciekaw tej analizy, bo moim zdaniem za tymi typami nie ma kompletnie żadnych argumentów. Jedyne o co bym się bał to ten tor w Gorzowie, który już dawno powinien zostać zdelegalizowany.

Ja jeden mocny typ w głowie już mam, ale trzeba poczekać na linie. ;)
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jestem ciekaw tej analizy, bo moim zdaniem za tymi typami nie ma kompletnie żadnych argumentów. Jedyne o co bym się bał to ten tor w Gorzowie, który już dawno powinien zostać zdelegalizowany.

Ja jeden mocny typ w głowie już mam, ale trzeba poczekać na linie. ;)
rodzyn7 rodzyn7 może teraz zarzuć ten typ, a potem go przyłożymy do oferty. ;)
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Spokojnie Rodzyn na analizę przyjdzie czas, może nie potrzebna ironia. Mam po prostu takie przeczucie. A tor zweryfikuje wszystko.

W ogóle to lata temu na innym forum niż to była taka zasada by nie pisać nic o kursach przed kursami buka. Bo to jeden z bardziej nie ogarnianych czasami przez analityków sport
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Sándor Tihanyi Sándor Tihanyi Naprawdę nie było cienia ironii w mojej wypowiedzi, jestem serio ciekawy, bo tak jak mówię, dla mnie na pierwszy rzut oka tam nie ma żadnych argumentów.

neutralny neutralny tak jak napisał kolega wyżej, buki nie śpią, ja spokojnie poczekam. ;) Jeśli linia nie będzie zadowalająca to też o tym napiszę.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Co do niedzielnych meczów, mam nadzieję że będzie okazały kurs na Grudziądz lub handi +4,5 :)
W sobotę SEC,więc może sie przed niedzielą sporo wydarzyć.
Rybnik handi+24 zapewne około. Myśle,że Lambert będzie chciał pokazac i over 9-10 można będzie pograć.
Włokniarz przejedzie kolejny mecz w granicach 40:50. Wątpię,że nagle Iversen zacznie jechac i kiepsko wyglądajacy Woźniak bedzie objeżdzał liderów Włókniarza.Na Spartę liczę w granicach -12 i myślę,że i tak to pokryją.

Gdybym miał wystawiać Gorzów dałbym równo z Włókniarzem i sądzę, że podobnie to pojutrze wystawia max handi +4,5 na Gorzów , więc jeśli uważasz że aż tak mocno Częstochowa wygra to myślę, ze będziesz miał okazję ich pograc po dużo wiekszym kursie:)

Spartę i Rybnik myślimy podobnie :) choć Rybnik powinni chyba 2,4 pkt mniej dać czyli +20 lub +22

Gkm równo lub handi dodatnie minimalne
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
forBET wystawił 1,72 na wygraną Częstochowy i 2,05 na handi (-2,5)
Po tym co Włókniarz zrobił w Zielonej Górze to chyba przesada z tak wysokimi kursami, albo ktoś tu kogoś podpuszcza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Drodzy Panowie i Panie jeśli są.

Stal Gorzów - Częstochowa (jako nowy twór nie Włókniarz)
Typ 1
Kurs 2,56
Buk STS

Na wstępie analizę dedykuję rodzyn7 rodzyn7 :)

Do Gorzowa przyjeżdża "silny" zielono stolikowy klub. Patrząć na formę w sumie to nie powinien nic szukać w kierunku Gorzowa, ale - no właśnie jest więcej niż jedno ale

Zaczynam od gospodarzy: W dwóch źródłach udało mi się ustalić, że Puk do 6-7 kolejki da sobie z tym barkiem spokój i w dalszym ciągu będzie za niego stosowane z/z. W obecnej sytuacji Stali jest to jak zbawienie.

Drugie ale to Jack. To jest to ale, które miałem na myśli pisząc post parę dni temu, że będzie gość tylko wtedy nie wiedziałem kto. Bardziej spodziewałem się Kułakowa ale cóż to nie moja brożka:) Jest jack i imo to i tak dużo lepszy wybór niż Sparty z Chrisem. I jako straszak na rezerwę młody Dun

I teraz awizowanie składów według moich informacji będzie on wyglądał tak:

Zmarzlik
ZZ
Kasprzak
Holder
Thomsen
Karczmarz
Jaśiński
Birkemose
Skład Gorzowa wygląda na równy.

Teraz Częstochowa, który od lat budowana jest na starej zasadzie 3 silnych liderów + dwóch doparowych na sztukę (ten manewr idealnie udawał się w menadżerze braci mańskich kto pamięta ten wie:) Jednak do tej pory Czewe zawodził. W tym roku jest inaczej bo juniorzy szczególnie Świdnicki zaskakuję a i doparowi jadą ponad stan. I drodzy Państwo Jak dla mnie Pawełek ani Rysiu w każdej kolejce takiego poziomu nie utrzymają. Co więcej sądze że to właśnie w Gorzowie zaliczą najgorszy występ. I pozostaje 3 liderów, którzy pozwolą trzymać ten mecz na styku

I ostatni askept - Dziwnie niski kurs wystawiony przez buki też może o czymś świadczyć bo spodziewałem się powyżej 3. Powodzenia!

Ponadto
taki Kuponik
Row + 24
Stal Gorzów 1X
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
power30 18K

power30

Forum VIP
Ogólnie nie przypominam sobie, aby Włókniarz ostatnio był budowany na zasadzie trzech liderów. Chyba, że masz na myśli AJ'a czy też Zagara, którzy bardziej nadawali się na drugą linię. Przed rokiem Częstochowianie, którzy bez porównania byli pod względem kadrowym oraz formy słabszym zespołem to zremisowali w Gorzowie. Do tego jechali w tym meczu bez Lindgrena. Oczywiście mecz meczowi nierówny. Częstochowa ma trzech liderów, a w Gorzowie poza Zmarzlikiem (który nota bene już w tym roku był objeżdżany na 1-5) ciężko wskazać zawodnika, który bardzo często będzie wykręcał wynik dwu cyfrowy. Bartek ostatnio wypadł świetnie, ale na tle (z całym szacunkiem) słabego kadrowo zespołu. Oczywiście jeśli potwierdzi się z/z za nagle niezdolnego PUK'a to będzie taktyczny majstersztyk. Wg mnie Holder nie pojedzie lepiej od Woźniaka, który w końcowej fazie meczu z Lesznem połapał ustawienia. Do tego dojdzie Jackowi brak objeżdżania w meczach i przetestowania silników z limiterami na tle rywala, a nie kółek próbnych na torze.
Typu nie neguje, ale argumentacja mnie nie przekonuje.

Tę ironię w stosunku do Włókniarza to powinieneś sobie darować, a skupić się jedynie na aspekcie bukmacherskim tego spotkania...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Też nie kupuję argumentacji na Gorzów, power dokładnie opisał to co sam myślę. Mam tylko wątpliwości co do tego Lindgrena, który w Gorzowie zawsze jechał słabo, a jeszcze ostatnio po tym upadku ten sprzęt też nie wyglądał na zbyt szybki.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ogólnie nie przypominam sobie, aby Włókniarz ostatnio był budowany na zasadzie trzech liderów. Chyba, że masz na myśli AJ'a czy też Zagara, którzy bardziej nadawali się na drugą linię. Przed rokiem Częstochowianie, którzy bez porównania byli pod względem kadrowym oraz formy słabszym zespołem zremisowali w Gorzowie. Do tego jechali w tym meczu bez Lindgrena. Oczywiście mecz meczowi nierówny. Częstochowa ma trzech liderów, a w Gorzowie poza Zmarzlikiem (który nota bene już w tym roku był objeżdżany na 1-5) ciężko wskazać zawodnika, który bardzo często będzie wykręcał wynik dwu cyfrowy. Bartek ostatnio wypadł świetnie, ale na tle (z całym szacunkiem) słabego kadrowo zespołu. Oczywiście jeśli potwierdzi się z/z za nagle niezdolnego PUK'a to będzie taktyczny majstersztyk. Wg mnie Holder nie pojedzie lepiej od Woźniaka, który w końcowej fazie meczu z Lesznem połapał ustawienia. Do tego dojdzie Jackowi brak objeżdżania w meczach i przetestowania silników z limiterami na tle rywala, a nie kółek próbnych na torze.
Typu nie nieguje, ale argumentacja mnie nie przekonuje.

Tę ironię w stosunku do Włókniarza to powinieneś sobie darować, a skupić się jedynie na aspekcie bukmacherskim tego spotkania...

Paweł lubi akurat Gorzów , kręcił tu odpowiednio 5 oraz 7 w poprzednich dwóch sezonach - co jak na doparowego oraz to, że 5-ka była wykrecona w jego pierwszym sezonie seniorskim może napawac nadzieją (jak mi znów ktos wystawi linię 3,5 na niego - wezmę z pocałowaniem w rękę prawdopodobnie - zaleznie od tego z jakim numerem wystartuje) . Do tego w poprzednich sezonach forma słabsza niz w obecnym zdecydowanie

Rysio rok temu nie jechał ale dwa lata wstecz ...8 w 4 i def

Jack dwa razy z rezerwy tutaj 6 i bodaj 5 ...więc rewelacji nie robił - Stal najwyraźniej zaczyna robić nerwowe ruchy na maxa (może trafią z tym , albo menago wie cos o czym nikt inny nie wie). Ale uczciwie patrząc na menagerów zuzlowych w Polsce to ich poziom ......co roku spada - za duzo konkursów za mało wiedzy - bo jak inaczej wytłumaczyć, ze przed sezonem nikt nie chciał Lamberta a on jest najwiekszą rewelacją ligi ....

Nawet menago Motoru , którego uważam za jednego z najbardziej kumatych w lidze oddał Lambo bez zadnej walki

Widze info , że Miedziak pojedzie w ROWie a tego chyba nikt nie pisał wcześniej - za Szczepaniaka i tu szkoda i szacun dla Mrozka - czekałem na Szczepaniaka w tym spotkaniu - on nie lubi owalu w Lublinie na maxa - miał tu bodaj 4 i 3 punkty w ostatnich 2 spotkaniach ......więc szkoda , ze nie wystąpi (od strony bukmacherskiej oczywiście dla grających)
Miedziak 6+1 na torze w Lublinie (to był jeden chyba z najlepszych jego wyjazdów w poprzednim sezonie)

Fredka w Gorzowie hmmm : ostatnio 4pkt (1,1,2,0) wczesniej 9 (1,2,2,1,3,0) - tez bez rewelacji jak na 6 biegów.
Do tego GP2018 gdzie zajął 3 miejsce to akurat w Gorzowie przytrafiłą mu się klapa i zaledwie 2 pkt
GP 2017 jak już pisze tym razem 10 pkt i dobry występ
Ostatni dobry mecz Fredericka w Gorzowie w lidze to 2013 w barwach Unii 12 (3,3,2,2,2).

Pytanie do panów z Gorzowa (wiem , ze jest tu kilka osób) - była jakas przebudowa albo zmiana profilu w ostatnich 3 latach ?
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ogólnie nie przypominam sobie, aby Włókniarz ostatnio był budowany na zasadzie trzech liderów. Chyba, że masz na myśli AJ'a czy też Zagara
Tak to mam na myśli - w sensie nie Aj ale Skład od 2018 opiera się na Madsenie Lindgrenie Zagarze to są dla mnie liderzy na papierze (wtedy) O zagarze wypowiadasz się w 2020r a myślę ze 3 - 2 lata temu przed sezonem każdy ostrzył sobie zęby na taki trzon, który jednak nie wypalił.

Zmarzlikiem (który nota bene już w tym roku był objeżdżany na 1-5) ciężko wskazać zawodnika, który bardzo często będzie wykręcał wynik dwu cyfrowy
Tu masz rację ale mówimy o Bartku, który jest MŚ i jest w stanie jutro przywieść 18 pkt na co wynik ku temu zbliżony bardzo liczę. CO do reszty inaczej prezentuję się KK czy Thomsen u siebie a inaczej na wyjedzie.

Tę ironię w stosunku do Włókniarza to powinieneś sobie darować, a skupić się jedynie na aspekcie bukmacherskim tego spotkania...
To żadna ironia - to czysty fakt.Włókniarz Częstochowa nie istnieje a powstał nowy twór tylko pod ich szyldem. Nikogo nie obrażam

Możecie mnie nie kupować nic mi do tego, ba macie takie prawo - ja to gram z uwagi na powyższe aspekty i atut własnego trudnego toru Gorzowa

Za Nielsa pojedzie pewnie Jack i nie będzie żadnej z/z.
Może i też tak być wtedy jednak już tak pewny typu bym nie był. Nie wiem bo w klubie nie jestem, jednak mam informację, że PUK we wtorek był u lekarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Niels-Kristian Iversen dobrze wypadł na treningu, ale władze klubu już wcześniej podjęły decyzję, że przeciwko Włókniarzowi nie wystąpi. W składzie zastąpi go Jack Holder, a pod numerem osiem pojawi się Marcus Birkemose.

Piątkowy mecz z najlepszym zespołem PGE Ekstraligi zdecyduje o losie gorzowskiego klubu oraz trenera Stanisława Chomskiego. W ostatnich dniach w klubie wydarzyło się naprawdę sporo, a skład na najbliższe spotkanie ważył się do ostatnich minut.

Na czwartkowym treningu Moje Bermudy Stali Gorzów po raz pierwszy pojawili się Jack Holder i Marcus Birkemose. Choć żużlowcy nie musieli rywalizować o miejsce w składzie w wyścigach spod taśmy, to już wiadomo, że obaj na pewno pojawią się podczas piątkowego spotkania. Największym przegranym jest Niels-Kristian Iversen, który mimo dobrych czasów, szuka sobie okazji do występów w I lidze duńskiej. 38-latek potrzebuje jeszcze objeżdżenia w warunkach meczowych i stąd pomysł, by w weekend wrócił do swojej ojczyzny i tam popracował nad odpowiednią formą.

za PS :) i wszystko jasne


I dorzucę jeszcze to (źródło to samo ):

Jutro do Gorzowa dotrze 16-letni Marcus Birkemose, na którego czeka pozycja rezerwowego w składzie na mecz z częstochowianami. Razem z młodym Duńczykiem pojawi się legendarny Erik Gundersen. Trzykrotny indywidualny mistrz świata ma nie tylko służyć radą swemu młodemu podopiecznemu, ale wesprzeć też trenera Stanisława Chomskiego. Zarząd klubu podjął we wtorek decyzję, że spotkanie z Eltroxem Włókniarzem Częstochowa będzie dla byłego selekcjonera reprezentacji Polski meczem ostatniej szansy. Jeśli przegra, to zostanie odsunięty od prowadzenia zespołu, a zastąpiłby go wówczas duet: Piotr Paluch - Erik Gundersen.

Wracając jeszcze do Iversena. Trener Chomski zapewniał, iż w niedzielę w Rybniku nic mu nie dolega. Pasywna jazda Duńczyka świadczyła jednak, że nie wszystko jest jeszcze w porządku z jego barkiem. W związku z tym żużlowiec wczoraj był na badaniach i możliwe, że znów wyląduje na L-4. Gdyby się tak stało, to gorzowianie znów (do końca 1. rundy, czyli wyjazdowego meczu w Grudziądzu) będą mogli zastosować za niego „zastępstwo zawodnika”.

W ogłoszony na mecz z Falubazem składzie Sparty są aż dwa nowe nazwiska. Pierwszym z nich jest Chris Holder, który wystąpi na zasadzie "gościa" z eWinner Apator Toruń. Australijczyk zastąpi zawodzącego na całej linii Daniela Bewley'a. W siódemce pojawił się też Michał Curzytek, który dotąd nie jeździł, a pojedzie za Przemysława Liszkę.

Na drugi niedzielny mecz zmian niewiele. W Grudziądz GKM podejmie Unię, w której drugi mecz z rzędu pojedzie Jaimon Lidsey. To jednak nie może dziwić, bo 20-latek kapitalnie zastąpił w ostatnim meczu w Lesznie swojego rodaka Brady Kurtz'a i teraz dostanie kolejną szansę.

BETARD SPARTA WROCŁAW – RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA

Niedziela, godz. 16.30; transmisja nSport+

[BETARD SPARTA:] 9. Maciej Janowski, 10. Chris Holder, 11. Maksym Drabik, 12. Max Fricke, 13. Tai Woffinden, 14. Michał Curzytek, 15. Gleb Czugunow. [Trener:] Dariusz Śledź.

[RM SOLAR FALUBAZ:] 1. Antonio Lindbäck, 2. Martin Vaculik, 3. Michael Jepsen Jensen, 4. Piotr Protasiewicz, 5. Patryk Dudek, 6. Norbert Krakowiak, 7. Mateusz Tonder, 8. Jan Kvech. [Trener:] Piotr Żyto.

Poedytowałem sobie trochę :) Jeszcze jedno , ale ważne - niektórzy zawodnicy jak własnie Thomsen czy Bartek maja problemy z limiterami - tyczy sie to tych zawodników , którzy na starcie gazują na maxa - teraz odcina im prąd i stąd o wiele słabsze starty

Na limitery narzeka wielu zawodników, ale są też tacy, którzy w ogóle nie odczuli ich wprowadzenia. Jednym z takich zawodników jest choćby Artiom Łaguta.

– Trzeba otwarcie powiedzieć, że silniki żużlowe najwięcej mocy mają w granicach 10-11 tysięcy obrotów, więc wprowadzenie limiterów wcale nie oznacza, że silniki są słabsze. Być może dla części zawodników, to jest jakaś różnica na starcie, bo w praktyce tylko wtedy może dojść do odcięcia mocy. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że Artiom w ogóle nie zauważył tej zmiany. Moim zdaniem to dobry kierunek, ale mądrzejsi będziemy dopiero za kilka tygodni, gdy silniki zaczną wracać do tunerów i okaże się, czy faktycznie są mniej zużyte – wyjaśnia jeden z najlepszych żużlowych mechaników świata, a obecnie menedżer Artioma Łaguty, Rafał Lewicki.

To juz definitywnie koniec prasówki na dzisiaj :)

PoZdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
power30 18K

power30

Forum VIP
Z tymi limiterami jest tak samo, jak z nowymi tłumikami wprowadzonymi bodaj w 2011 roku. Część była beneficjentami tych zmian, a część nie mogła się odnaleźć. Jeszcze słówko odnośnie Gorzowa. Jeśli będą tak startować, tak jak z Lesznem to nie ma opcji by wygrali ten mecz. Bartek też w Rybniku przegrał w Rybniku bodaj dwa starty, ale na trasie z łatwością ogrywał rywali. Jednak też nie ma co porównywać przeciwników, nawet gdy będzie jechał u siebie. Z tego co kojarzę Thomsen nie słynął ze świetnych startów, głównie nadrabiał walką na dystansie. Odnośnie typowania to poczekał bym na potwierdzenie składów przy braku z/z spada siła rażenia Gorzowian.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ja jeden mocny typ w głowie już mam, ale trzeba poczekać na linie. ;)
To już mogę się ujawnić - chciałem grać under Lindgrena, ale około 10,5. Buki jednak wzięły pod uwagę jego wyniki w Gorzowie i skasowany silnik i ustawiły 8,5-9,5. Nie do grania.

Dziś na szerszą analizę na forum może nie być czasu, ale typy z mojej strony na pewno się pojawią.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Stal Gorzow-Wloknairz Czestochowa 2 @1.6

We Wloknairzu Madsen i Doyle to praktycznie pewni kanddaci do dwucyfrowych zdobyczy. Gdyby wybeirac ze wszytskich druzyn i zestawiac dwojkami najlepszych obcokrajowcow to Czestochowa nie ma sobie rownych pod tym wzgledem.
Lindgren nie doszedl w tym roku do ladu i jest bardzo chimeryczny, mimo wszystko moze puntowac, a taki Holta to jednak mimo wieku wciaz walczak i na pewno powinien robic punkty na drugei jlinii i mlodziezwoacach rywali.
Gorzow oczywiscie liczy na Zmarzlika, ale Kasprzak i Thomsen to juz pewnosci nie daja, co pokazal mecz w Rybniku.
Lepsi obcokrajowocy, lepsza druga linia po stronie Wlokniarza i atut wlasnego toru gorzowian to raczej bedzie zbyt malo, wiec typuje wygrana faworyzowanych gosci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom