>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Rybnik +24,5 / Częstochowa / Wrocław / Leszno daje AKO ~4.00
a jeśli wrzucić Wrocław z jakimś małym handi to można zakręcić AKO ~5.00
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Szansa mniej więcej taka, jak pokazują to kursy - niezbyt duża. Bardzo słabo musieliby pojechać i Woźniak i Holder, bo pierwszy do zastępowania ich jest Karczmarz. Poza tym, jak Częstochowa szybko odskoczy to będą szły RT.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Nowacki ma silniki od Duzersa - więc pokonanie Woźniaka bez żadnego trafionego silnika nie było takim przypadkiem jak sie może wydawać . Jesli uporządkuje głowę chłopak i zakuma w końcu które scieżki smigają najlepiej to wcale nie jest aż taki bezradny w walce z innymi. Dziś wprawdzie nie wróżę mu sukcesów, no i z ustawieniami tego silnika nie świeci zbytnio ....ale spokojnie stać go na sprawiania pojedyńczych niespodzianek. Wiktorek Trofimow tez nie trafił z motorkami , więc wydawałoby się , że w 100% pewne 5-1 dla gospodarzy dziś w biegu juniorów nie jest az takie oczywiste
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ciekawy ruch Cieślaka, zamiast puszczać 3x na Zmarzlika Madsena, to puścił Doyle'a. Buki już zareagowały niestety kursami i liniami, ale co o tym myślicie? Madsen mógłby powalczyć, bo jest na pewno na teraz lepszy od Doyle'a, z drugiej strony każdego innego z Gorzowa "na pewno" objedzie, więc to są pewne punkty w innych biegach, a i tak ze Zmarzlikiem dwa razy się pewnie spotka (drugi raz w nominowanych).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
To już mogę się ujawnić - chciałem grać under Lindgrena, ale około 10,5. Buki jednak wzięły pod uwagę jego wyniki w Gorzowie i skasowany silnik i ustawiły 8,5-9,5. Nie do grania.

Dziś na szerszą analizę na forum może nie być czasu, ale typy z mojej strony na pewno się pojawią.
Ja mam u wszystkich dla mnie dostępnych 8,5 . Jesli masz gdzies 9 wydaje się do gry - on jedzie zarówno w 1 biegu jak i w 13 ......to może oznaczać dla niego tam zarówno 3/4- jak i 1/0 pkt . Reszte biegów może nawet wygrywać ...ale też nadziać się na taktyka .

Ale tez liczyłem tu na babola buków
Post automatycznie złączony:

Ciekawy ruch Cieślaka, zamiast puszczać 3x na Zmarzlika Madsena, to puścił Doyle'a. Buki już zareagowały niestety kursami i liniami, ale co o tym myślicie? Madsen mógłby powalczyć, bo jest na pewno na teraz lepszy od Doyle'a, z drugiej strony każdego innego z Gorzowa "na pewno" objedzie, więc to są pewne punkty w innych biegach, a i tak ze Zmarzlikiem dwa razy się pewnie spotka (drugi raz w nominowanych).

Doyle przed rokiem 2,3,3,3,3,2
2017 2,1,3,3,2 dał wtedy Falubazowi remis

Pan Marek pokazał tylko , że jako jedyny nie bierze udziału w żadnym konkursie na portalu internetowym gdzie tatuażyści zuzlowców lepiej typują wyniki niż 90% menagerów żuzlowych - tylko bierze filmy z poprzednich kilku lat z meczy swoich zawodników i nawet umie wyciagac wnioski z tego co ogląda :))))
Jak on odejdzie z żużla to nawet ja moge zostać menago :))))
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Lublin (-20,5) - Rybnik 1
Gorzów (+4,5) - Częstochowa 2
@3,55 ewinner 5j


Nie mam za bardzo czasu szukać najwyższych kursów. Sam pograłem też i 28,5 i 6,5 w betclicu. Nie ma kto bronić tego wyniku ani w Rybniku, ani w Gorzowie, po prostu. W Rybniku Milik, który ostatnio w Lublinie 3x0, Woryna początek sezonu kiepski, w Lamberta jakoś nie wierzę dziś. W Gorzowie Bartek, ale co dalej? Może Thomsen, może Kasprzak, może Karczmarz, ale to jest na maks 40 punktów. Do tego undery na Woźniaka, Holdera i Miedzińskiego. Pierwszy dalej nie dogadany ze sprzętem, dwaj kolejni jeszcze nie objechani, a linie wysokie. Powodzenia!
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Niestety bez analizy bo mecze za chwile a pisze z telefonu dubel
Madsen under 12.5 sts kurs 1.65
Miedzinski under 5.5 sts kurs 1.7[/ICONPLUS]

Lindgren under 9.5 sts kurs 1.6
Hampel under 10.5 sts kurs 2.2
Pieknie soe zapowiada....zobaczymy co wymysla buki w poniedzialek😉oby zaliczyli😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Kasprzak,holder-lindgr.holta 1 @1,85
Kasprzak+0.5 -lindgren 1 1,92
Holder 5 pkt over 1.92

Gorzow 1 @2.65 Forbet

Typy podaje teraz ,by nie tracic czasu,opisy jak wroce z pracy.wynik meczu 50/50 natomiast lcze na + zawodnikow.sorki za bledy pisze z tel.

Malo czasu wiec w skrocie.Bardzo licze na dobry wystep dzisiaj Holdera , mimo iz poje4dzie jako gosc i nie sdcigal sie jeszcze w zawodach ale mysle ze jest dobrze przygotowany do sezonu.Moze pojedzie cos na wzor Lindseya? Jego przyklad pokazuje ze mozna.K.Kasprzak mimo slabszej jazdy ale przewaznie robi w granicach 10 pkt a mysle ze bedzie coraz lepiej,Lindgren od upadku w Zielonej jakby troszke oslabl, nie specjalnie lubi ten tor wiec jest szansa nawet na Win miejscowych!

Sz.Wozniak powyzej 6 pkt @ 2,4 bet365

Wiem ze Szymon jedzie piach ale 7 pkt to w jego zasiegu pokazaly to dwie 3 z Lesznem u siebie na otwarcie sezonu a pokonal nie byle kogo bo samego Emila - kurs wart sprobowania
 
Ostatnia edycja:
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kilka singli na dzisiejszy drugi mecz, niektóre można powiedzieć pre, ale live. Ten w Lublinie nie wiedziałem, jak ugryźć. Na Gorzów jakiś tam pomysł mam, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Gorzów - Częstochowa:
Remis @15.00 Fortuna
Gorzów +0.5 @2.30 Forbet

Częstochowa wygra bieg juniorski @3.50 Forbet
1. bieg Gorzów @2.57 Fortuna
3. bieg Gorzów @3.50 Forbet
Madsen vs Doyle - remis (pierwsze 5 startów) @6.00 Fortuna
Zmarzlik najlepiej punktujący w meczu @2.35
Świdnicki wygra bieg juniorski @4.50 Ewinner


Przed sezonem postanowiłem sobie, że spróbuję wyłapać podczas rundy zasadniczej przynajmniej jeden remis. Myślę, że dziś na to idealna okazja, choć bukmacherzy faworyzują gości to ja się bardziej skłaniam ku forumowej większości i myślę, że Stal "tanio skóry nie sprzeda". Gorzów lubi być w roli underdoga i pokazał to nawet w ubiegłym sezonie z Unią. Za to okropnie się męczy jako faworyt, co było widać w tamtym tygodniu z ROWem, a przegrana Szymka z Nowackim była pięknym zwieńczeniem tej tezy. Uważam, że dziś będzie się bujał w okolicach remisu. Nawet jeśli Eltrox odskoczy to Bartek z taktycznej zaraz nadrobi (liczę, że koledzy dziś będą bardziej pomocni niż zazwyczaj). Jest Kasprzak, Woźniak, który już gorzej nie pojedzie, no i jest Jack, którego choć nie jestem fanem wiem, że stać na wiele, nie jest to wygodny do objeżdżania rywal. Poza tym stawiam pojedyncze biegi 1 i 3 na gospodarzy, a juniorski na gości, bo ta formacja w Czewie póki co radzi sobie bardzo przyzwoicie.
 
Ostatnia edycja:
power30 18K

power30

Forum VIP
Spróbuje coś takiego po absurdalnym kursie - Doyle co najmniej 2x lepszy od Zmarzlika @ 3,75 totalbet

Przed tygodniem podobna kombinacja pykła. Wg mnie Bartek nadal nie jest w optymalnej formie, pomimo iż ostatnio zdobył komplet. Zresztą było dziś widać, iż poza Lambertem to zespół nie istniał. Bartek w tym sezonie ma lekkie problemy przy startach, a z Doylem na pewno nie będzie mu tak łatwo na dystansie, gdy zawali start. Pod taśmą spotkają się co najmniej 3 razy, a niewykluczone iż Zmarzlik pojedzie jako RT. Ponadto Bartek murowany kandydat na 15 bieg, a Australijczyk przy słabszej dyspozycji Lindgrena również powinien pojechać w ostatnim biegu. Tak jak ktoś wyżej wspomniał, Doyle wykręcił przed rokiem bardzo dobry wynik. Sądzę, iż po takim kursie warto lekko pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dajcie znac jak rozliczą na sts...bo oczywiscie mam madsena under 12.5 ktory wszedl i zamyka kupon na 2 koła...no ale k...prad zgasl i znajac typerskie szczescie rozliczą jako zwrot wiec bedzie pewnie z 1100 okolo,ale fajnie jakby jutro byla decyzja chociaz zeby mozna bylo wejsc w popoludniowe mecze,choc osobiscie uwazam ze beda czekac do poniedzialku z decyzja i rozliczeniem....pozdrawiam i oby jutro z fartem😉😉
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Kurs na Leszno wysoki i rośnie. Jest coś, o czym nie wiemy ?
Od początku sezonu GKM to tylko Artiom i trochę Nickiego.
Leszno jak to Leszno. Każdego stać na wysoki wynik punktowy. Jeden zawodzi, wyskakuje drugi (jak ostatnio Lidsey). O przewadze na pozycjach juniorskich nawet nie wspominam.
Tor w Grudziądzu się zmienił i gospodarze w porównaniu z poprzednim sezonem nieco stracili ten handicap, o czym sami zawodnicy wspominali.
Kurs na Leszno 1,7 to kurs dobry w każdym meczu, nawet jakby jechali we Wrocławiu albo Częstochowie. A co dopiero w meczu z jednym z outsiderów.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
gelo85 gelo-14071 być może wczorajszy dobry występ Nickiego w SEC (ale też warunki były sprzyjające dla niego) i przebudzenie Przema? Jest Nicki i Artiom, Buczek u siebie mocny, Przemo przestał wozić zera. Pytanie co z Bjerre, który na początku sezonu trochę chimeryczny. Kursy chyba są ok, Leszno na razie jedyny wyjazd w Gorzowie, gdzie też łatwo nie mieli.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Panowie gdzie jest haczyk czy błąd?

W forbecie na Linbaecka jest linia 1,5pkt we wszystkich staratach.

W sts na Linbaecka jest linia 4,5pkt na pierwsze 5 startów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom