>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2023 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tam się dzieje ?! Haha
Co to zdziwiony jesteś? :) Irlandia w pełnej krasie :) Szamroki dostały 3 czerwone kartki, a i tak Cork się męczyło i "tylko" 1-0 wyciągnęli... Przez chwilę był na Korek live przy czerwach @ 1,75... Takie jaja... Warto czasem się pochylić nad Irishami ;)

edit No to się pochylam :)
Tonight Sligo vs Derry, kierunek win Derry po @ 2,10 za miedziaka...,
typ chciałem wrzucić już wczoraj po tym co odjeb... się w Cork. Filozofii w tym becie jak na lekarstwo. Każdy, kto troszkę kmini tą jakże zacną ligę ten pewnie pomyślał podobnie. A jak nie kmini, to można popatrzeć na tabelę. Ad rem, wczoraj nie znałem jeszcze składów, dziś widzę, że oba teamy nie zagrają w optymalnych zestawieniach. Trener Sligo trochę bardziej narzeka, ale to nie jest powód bym lekceważył Bit'O Red. Gospo potrafią wygrać z Patrykami i Szamrokami więc to nie ogórki, mimo słabej pozycji w tabeli. Dlatego też stawka na stole nie powala... A Candystripes? Jak nie wykorzystają takich potknięć jakie im funduje konkurencja, to po prostu będą miękkimi fajami, a tego im nie życzę :)
edit1
ft 1-0, na prawdę? ktoś w to uwierzy? jako psychofan Derry powiem krótko "burn, Candystripes, burn" ... :(
PS Nie chcecie mistrza, to nie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Sligo-Derry TYP 2 kurs 2,10 5/10 g.20.45 1:0 WIN

PS: Dobra szansa na odskoczenie od Shamrock który wczoraj przy pomocy sędziego:
dostał trzy czerwone kartki i można było zapomnieć od pozytywnym dla nich wyniku. Gospodarze ostatnio dołują, grają słabo (1-0-4). Dobrą informacją dla mnie jest fakt że po kontuzjach do Derry wraca Mark Connolly i Patrick McEleney. Sligo dalej z wieloma nieobecnymi.

Trener gospodarzy

"Ważne jest, abyśmy skupili się na dobrym występie w sobotnią noc. W ostatnich dwóch meczach zagraliśmy słabo i nie osiągnęliśmy oczekiwanych rezultatów.
Przechodzimy przez trudny okres z kontuzjami i dostępnością zawodników, co powoduje dodatkową presję, ale wierzę w tę grupę zawodników i personelu.
W tym roku pokazaliśmy naprawdę dobrą formę, więc ważne jest, abyśmy to zauważyli, trzymali się razem i nadal się poprawiali, wiedząc, że wyniki odejdą od tego.
Derry odniosło ostatnio kilka ważnych zwycięstw. Wiemy, że to będzie trudny test"

Trener gości:

"Wygraliśmy sześć i zremisowaliśmy dwa z naszych ośmiu meczów poza domem w tym sezonie i jest to rekord, z którego jesteśmy dumni i chcemy go chronić.
W ciągu ostatnich kilku lat nasz rekord „wyjazdowy” był prawdopodobnie najlepszy w lidze.
To nie jest coś, co uważamy za pewnik; wiemy, że musimy dalej ciężko pracować, ale w grupie jest naprawdę niezłomna determinacja, by iść dalej"

Kontuzje:

Sligo: Conor Walsh, Garry Buckley, Gary Boylan, Mark Byrne, Karl O'Sullivan, Fabrice Hartmann i James Finnerty.

Derry: Colm Whelan i Ciaron Harkin.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock-Dundalk TYP 1 2:0 WIN
Bohemians-Sligo TYP 1X 2:0 WIN

AKO 1,84 5/10
g.20.45 WIN

PS: Shamrock po dziwnym zachowaniu sędziów przegrał już drugi mecz z rzędu więc spina poślady na mecz z Dundalk mimo że ich trener mówi już otwarcie o celowym czyli złym sędziowaniu przeciwko nim:

"Stephen Bradley mówi, że został skutecznie zakneblowany przez władze piłkarskie po tym, jak jego klub został poinformowany, że grozi mu zawieszenie, jeśli wygłosi uwagi uznane za krytyczne wobec sędziów meczowych.
Bradley był zdenerwowany poziomem sędziowania po zeszłotygodniowej porażce 0:1 na wyjeździe z Cork City. Jego drużyna zakończyła mecz z ośmioma zawodnikami po tym, jak Richie Towell, Seán Hoare i Johnny Kenny zostali wyrzuceni z boiska.
Towell otrzymał prostą czerwoną kartkę w pierwszej połowie, a późniejsze odwołanie do FAI od tej decyzji zostało odrzucone. Towell jest teraz zdyskwalifikowany na trzy mecze, a rezerwowy w drugiej połowie Kenny został zwolniony po zebraniu dwóch żółtych kartek w zaledwie cztery minuty.Zauważywszy, że Seán Grant, sędzia meczowy w Cork, wyrzucił pięciu graczy Rovers w dwóch meczach, Bradley nie powstrzymał się od komentarzy po meczu.
To jest żenujące. Urzędnicy są najgorsi, jakich kiedykolwiek widziałem, naprawdę. Od początku sezonu starałem się o tym milczeć, ale to naprawdę martwiłoby mnie, tych czterech sędziów. Nie nadają się do sędziowania w lidze".

I jeszcze krótki wywiad z tym managerem:

Czy Cork (zeszły piątek) był jednym z najbardziej dziwacznych i frustrujących wieczorów, jakie miałeś jako menedżer?

Tak, myślę, że zdecydowanie możesz to powiedzieć. To prawdopodobnie najdziwniejsza gra, w jaką kiedykolwiek brałem udział jako trener i menedżer. To był naprawdę dziwny wieczór przez cały czas.

Czy szatnia była po meczu niemal z niedowierzaniem, ponieważ drużyna najwyraźniej pojechała tam, aby wygrać mecz i czuła się pewnie, wchodząc do gry, ale ostatecznie mecz został im wyjęty z rąk?

Szczerze mówiąc, byliśmy bardziej zirytowani, ponieważ myślę, że z 11, 10, a nawet dziewięcioma zawodnikami czuliśmy się bardzo komfortowo i dobrze w grze. I czułem, że nawet z dziewięcioma mężczyznami pójdziemy dalej i wyciągniemy coś z gry, ale potem oczywiście, kiedy dojdziesz do ośmiu, staje się to niezwykle trudne. Wciąż mieliśmy okazję do zdobycia gola po główce Darragha, ale dominującym uczuciem była frustracja, ponieważ czuliśmy, że odebrano nam grę, a to nigdy nie jest miłe uczucie.

Kibice podróżujący bardzo mocno stanęli za drużyną, zwłaszcza gdy walczyliśmy z nią, schodząc do dziewięciu, a potem ośmiu, i docenili walkę, jaką pokazali zawodnicy.

Naprawdę nie mogę wystarczająco podziękować fanom za wsparcie w piątek wieczorem. To było niesamowite. Myślę, że czuli, że to był taki dziwny wieczór, tak jak my, i odpowiedzieli, pomagając zespołowi przejść przez to, ponieważ naprawdę można było ich usłyszeć, a oni dali graczom prawdziwą energię. Myślę, że fani zareagowali na wysiłek zawodników i byli w stanie spróbować wygrać mecz, a na koniec spróbować zdobyć punkt. Zawodnicy zdecydowanie odpowiedzieli fanom, karmiąc się swoją energią, więc ogromne podziękowania dla fanów i tego, jak się czuli w piątkowy wieczór. Byli najwyższej klasy.

Wypowiadałeś się już na temat każdej z czerwonych kartek dla Richiego Towella, Johnny'ego Kenny'ego i Seana Hoare'a, ale od tego czasu apelacja o bezprawne zwolnienie Richie'go została odrzucona, więc jak bardzo wszyscy w klubie byli rozczarowani tą decyzją?

Tak, oczywiście, że byliśmy. Czuliśmy, że żaden z nich nie odpuszczał i nadal tak czujemy. Więc nie sądzę, żeby to było zaskakujące, że nie został obalony, ale nie sądzę, żebyśmy mogli teraz coś z tym zrobić. Idziemy dalej i koncentrujemy się na tym, co mamy w ręku, a to oznacza trzy trudne mecze w następnym tygodniu.

To oznacza cztery zawieszenia, w tym Neila Farrugię, ale jeśli chodzi o kontuzje, gdzie są w tej chwili Dylan Watts i Trevor Clarke?

Dylan ma się naprawdę dobrze. Wygląda na to, że wróci szybciej, niż się spodziewano. Miejmy nadzieję, że uda nam się przeciągnąć go na przyszły tydzień. Nie wiem, czy to będzie Sligo w poniedziałek, czy UCD w przyszłym tygodniu, ale mam nadzieję, że możemy go popchnąć. Ma się naprawdę dobrze i wszystkie objawy są dobre. Trevor będzie po przerwie. Dostał nokaut przeciwko Droghedzie i jest trochę gorzej niż czuliśmy, więc Trevor przegapi następne trzy.

Przychodząc do meczu w Dundalk po dwóch porażkach i tak jak my przy wielu porażkach, czy gracze będą chętni, aby pomóc nam wrócić na zwycięską drogę w piątek?

Tak, zawsze powtarzam, że nie reagujemy na wyniki i myślę, że ostatnie dwa mecze są dobrym przykładem, dlaczego tak się nie robi. Mieliśmy 29 strzałów i ponad 70% posiadania piłki przeciwko Droghedzie i wiemy, co zrobiliśmy źle. Zrezygnowaliśmy z trzech okazji i ukarali nas w nocy, ale wiele z nich było naprawdę, naprawdę dobrych. A Cork było grą, którą czuliśmy, że została nam odebrana. Myślę więc, że grupa grała dobrze do tego momentu. Nawet gdy zeszliśmy do 10 osób, graliśmy dobrze, więc grupa jest w dobrym miejscu pod tym względem. Nie lubimy przegrywać meczów i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wrócić na zwycięską ścieżkę w piątkowy wieczór.

A będąc z powrotem w domu w Tallaght i transmitowanym na żywo w telewizji, przeciwko klubowi, z którym rywalizowaliśmy przez lata, czy to dobry mecz na ten moment?

Tak, to będzie ciężki mecz. Bez wątpienia Dundalk to dobrze wyszkolony zespół. Zawsze mają dobry plan gry i nie widzę żadnej różnicy w piątkowym wieczorze. Wiemy, że mają graczy, którzy byli w pobliżu, wygrywali różne rzeczy i są niebezpieczni, więc czeka nas ciężki mecz, ale każdy mecz, który widzieliśmy w tym roku, jest trudnym meczem w tej lidze. Nie spodziewamy się, że w piątek będzie inaczej, ale jeśli pozostaniemy na poziomie z ostatnich kilku miesięcy i oczywiście uporządkujemy oba pola, myślę, że wszystko będzie w porządku.

Dodam jeszcze od siebie na skandaliczne zachowanie garstki kibiców drużyny Cork w ostatnim spotkaniu z The Hoops:

"Najtrudniejszą częścią tego ciężkiego tygodnia było wymyślenie, jak wytłumaczyć synowi, dlaczego Ci fani wykorzystali jego walkę z rakiem, aby zaatakować menedżera Rovers.
Menedżer Shamrock Rovers, Stephen Bradley, mówi, że rozważał odejście od gry w odpowiedzi na incydent z zeszłego tygodnia, w którym mała grupa kibiców Cork wyśmiewała go z powodu walki jego syna z rakiem.
Wydarzenia w odcinku Bradleya potoczyły się w ciągu ostatnich 24 godzin, a szef Rovers potwierdził, że był w kontakcie z gardą w Cork i był przekonany, że zostaną postawione zarzuty fanom City, którzy kpili z niego w zeszłym tygodniu z powodu faktu, że jego dziewięcioletni syn Josh walczy z białaczką.
Cork oświadczyło również, że wydało dożywotnie zakazy dwóm zaangażowanym kibicom, dodając, że para przyznała się do winy i przeprosiła".


Co do drugiego meczu nie wyobrażam sobie żeby Cyganie przegrali to spotkanie, nie wygrali już od 4 kolejek:

"Menedżer Declan Devine rozmawiał w tym tygodniu z zespołem medialnym Bohemians i powiedział: „Musimy wrócić na zwycięską drogę i nie mamy złudzeń.
W ostatnich czterech meczach, aby zdobyć tylko dwa punkty, jesteśmy w pełni świadomi, że musimy wrócić na właściwe tory, jeśli chodzi o wygrywanie, zwłaszcza u siebie.
Nie ma znaczenia, z kim gramy w piątek. Kluczowe jest, abyśmy dążyli do maksymalnej liczby punktów, ponieważ minęło już cztery lub pięć tygodni, odkąd to osiągnęliśmy."

Absencje:

Bohemians: Dean Williams, Dylan Connolly, James McManus.

Sligo: Gary Buckley, Gary Boylan, John Mahon.


Derry-Shelbourne TYP 1 kurs 1,70 4/10 g.20.45 0:0 BOX

PS: To będzie wbrew pozorom mega cięzki mecz dla Derry. Muszelki to bardzo niewygodny przeciwnik dla wszystkich drużyn w tej lidze. Grają twardo, bez ciśnienia i maja niezłych graczy. Potrafią powalczyć z każdym w tej lidze. Ale Derry skompromitowało się w ostatniej kolejce ze Sligo i musi szybko zareagować. Na szczęście też piłkarze z Irlandii Północnej mają dobry bilans meczów bezpośrednich z Shelbourne. Na ostatnie 10 spotkań wygrali aż 7 razy.

Derry:

„To była bardzo rozczarowujący wieczór w Sligo, ale zajęliśmy się tym, tak jak trzeba, i idziemy dalej” – powiedział Higgins.
Shelbourne to bardzo dobrze zorganizowana drużyna i nie tracą wielu bramek. Mają też talent w górnej części boiska, więc wiemy, że czeka nas trudna noc.
Zawodnicy wiedzą, czego się od nich oczekuje. Musimy znaleźć sposób i potrzebujemy zawodników wychodzących na boisko z prawdziwą chęcią wygrania meczu.
Osiągnęliśmy półmetek i w tej chwili siedzimy na szczycie tabeli, ale musimy zapewnić, że będziemy mieć więcej występów, jak w poprzednich tygodniach”.

Ciaron Harkin i Colm Whelan są kontuzjowani, a Sadou Diallo jest zawieszony.

Shelbourne:

"Shels mają jeden z najlepszych rekordów defensywnych w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Wiesz, czego się spodziewać w Brandywell – powiedział Duff. „To trudne miejsce, sztuczna nawierzchnia i duże boisko, jeśli dasz Derry szansę, może to oznaczać duże kłopoty.
Są czołową drużyną z najlepszymi graczami.
Wszystko powinno być zbudowane na solidnej strukturze obronnej.
Sztab szkoleniowy pracował niestrudzenie z drużyną, a chłopcy naprawdę to kupili.
Teraz chodzi o to, aby wrzucić bieg i grać z poczuciem wolności, zachować piłkę nożną i dbać o nią”.

Kian Leavy i Paddy Barrett pozostają poza grą The Reds, podczas gdy Sean Boyd jest gotowy do gry po powrocie z kontuzji".


Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3164
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dundalk - UC Dublin
Typ Dundalk - 1.5 @ 1.94 // STS
Typ Dundalk - 2.5 @ 3.35 // STS

Idealną okazję do przełamania w poniedziałek będzie miała ekipa Dundalk. Gospodarze nie wygrali żadnego z czterech ostatnich potyczek. Chociaż warto jest dodać, że grali z czołowymi zespołami w lidze. Nadmienić jest warto, że ekipa Dundalk nie grała tak słabo, jak wskazują wyniki. Przykład ostatnich mecz z liderem Shamrock Rovers. Podopieczni O'Donnella stwarzali sobie sytuacje bramkowe, ale nie potrafili ich zamienić na gole. Widać był rezerwy w grze tej drużyny, jak chociażby Hoban potrafi zaprezentować się zdecydowanie lepiej.

Pomimo, że za nami osiemnaście kolejek to można powiedzieć, że UC Dublin jest pewnym kandydatem do spadku. Inaczej tego nie można nazwać, jak do tej pory zdobyli zaledwie sześć punktów. Co jest zdecydowanie najsłabszym rezultatem w lidze! Przegrywają ma za meczem. W defensywie spisują się cały czas wręcz fatalnie, stracone czterdzieści jeden bramek jest tego najlepszym dowodem!

Na początku maja w spotkaniu bezpośrednim mecz wygrała 2-0 drużyna Dundalk. I jestem przekonany, że minimum takim rezultatem moga wygrać dzisiejsze spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2135
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shelbourne-Drogheda TYP 1 kurs 2,09 4/10 g.20.45 3:2 WIN

PS: Pisałem przy okazji meczu Derry-Shelbourne że goście to bardzo niewygodna ekipa i potrafią dobrze zagrać z każdym w tej lidze. Moje obawy wtedy się potwierdziły i Derry nie wygrało. Abstrahując od najlepszej w lidze obrony Muszelek dla mnie Drogsi (tak pisałem przed sezonem) to oprócz Studentów najsłabsza ekipa w tej lidze i i dalej to potwierdzam.

Dzisiaj gospodarze bez Kiana Leavy i Paddy Barretta a goście bez Evana Weira, Darragha Noone, Warrena Davisa i Ryana Brennana.

Treaty-Wexford TYP 1 kurs 2,32 4/10 g.20.45 1:1 BOX

PS: Nieobliczalna liga i tu liczę na przełamanie Limerick które przegrało trzy mecze z rzędu nie strzelając gola i tracąc..13 bramek. Piłkarze mieli zatem mocną pogadankę z włodarzami jakimi są jełopami i obiecali poprawę. Liczę tu też na bardzo doświadczonego 30-latka Endy Currana który strzelił w tamtym sezonie 14 a w tych rozgrywkach 7 goli dla Treaty.

Propozycja niestawkowana:

Sligo-Shamrock TYP 2 kurs 1,80 g.20.45 0:3 WIN

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1410
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zagrałem ten kupon we wtorek. Chyba najpewniejsze mecze z piątkowej kolejki. Można grać Shamrock - 1,5 handi i Waterford czysta 1 ale ja poszedłem linię wyżej.

Shamrock – UC Dublin
9.06.202321:00
Shamrock
1.76
Shamrock (-2,5) - UC Dublin

Derry City – Bohemians Dublin
9.06.202320:45
Derry City
1.68
mecz

Shelbourne – Sligo Rovers
9.06.202320:45
1X
1.34
mecz

Waterford – Bray Wanderers
9.06.202320:45
Waterford
1.93
Waterford (-1,5) - Bray Wanderers

Stawka
44,57 zł
Kurs całkowity
7.65

Możliwa wygrana
300,04 zł


Pzdr/Psycho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +376
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Drogheda-St.Patricks TYP 2 kurs 2,01 5/10 g.20.45 1:1 BOX

PS: Forma Patsów! Cztery zwycięstwa pod rząd w tym ostatnie 4:1 z Derry robią wrażenie. Drogheda dla mnie gra cały czas ponad stan i tą drużynę ratuje tylko niesamowity 18-latek Fredie Draper który strzelił już 8 goli na wszystkich 20 Drogsów.

Trener Patsów:

"Chłopcy są pewni siebie wchodząc do gry, doskonale zdajemy sobie sprawę z zagrożeń, jakie stwarza Drogheda United” – powiedział. - To przyzwoity zespół i mają kilku bardzo dobrych graczy.
Okażemy im pełny szacunek, na jaki zasługują, jednocześnie koncentrując się na tym, co chcemy zrobić w grze.
Weavers Park to trudne miejsce do odwiedzenia i chociaż ostatnio mieliśmy dobre wyniki przeciwko nim, to nic nie znaczy w tym meczu.
Ważne jest, abyśmy pojawili się w piątek i zagrali na poziomie, który osiągnęliśmy”.

Gospodarze bez Davisa Warrena, dwóch jest wątpliwych a goście bez czterech piłkarzy.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +806
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj moją uwagę przykuły cztery mecze:

Bohemians-Shamrock TYP X2 lub 2 kurs 1,30 i 2,19 7/10 i 3/10 g.20.45 2:2 WIN 2:2 BOX

PS: Mistrzowie będą chcieli wykorzystać swoją aktualną formę i wygrać to spotkanie. Cyganie trochę nieobliczalni stąd podpórka plus że to derby. A co słychać w ogóle u Bohemians?:

'Declan Devine rzucił wyzwanie Bohemians, by byli chciwi, gdy będą gościć Shamrock Rovers w Dalymount Park w trzecim spotkaniu między drużynami w tym sezonie.
Podopieczni Devine'a byli po złej stronie porażek w obu tych meczach i to jest coś, co on i jego zawodnicy chcą tym razem naprawić przeciwko liderom ligi.
Przerwa reprezentacyjna dała jego zawodnikom trochę wolnego czasu, ale po powrocie zeszłego weekendu są już zmęczeni i rozkoszują się perspektywą derbów Dublina.
Devine powiedział: „Gracze dużo włożyli, odkąd po raz pierwszy przybyli 28 grudnia, więc była to dla nich mile widziana przerwa po opuszczeniu Brandywell z pozytywnym punktem i pozytywnym występem. To był dobry moment, aby dać im dobre pięć dni wolnego.
„Wszyscy wracają do gry od zeszłego weekendu. Są świeże i bardzo skoncentrowane.
„Odbyliśmy dobrą rozmowę o tym, gdzie chcemy dojść od teraz do końca sezonu.
„Jako grupa jesteśmy wobec siebie bardzo otwarci w kwestii tego, co chcemy osiągnąć. Chcemy ruszyć z miejsca, w którym jesteśmy. Gracze naprawdę przyjęli to, jak chcemy wykonywać naszą pracę.
„W pierwszej połowie sezonu zostawiliśmy za sobą kilka punktów, ale od tego musimy iść dalej.
„Siedzimy w przyzwoitej pozycji. Wszystkie drużyny wokół nas rozegrały mecz więcej niż my. Musimy więc zrozumieć, że jesteśmy o mecz w tyle i musimy pozostać w kontakcie ze wszystkimi klubami, które są w Europie.
„Nasi gracze rozkoszują się tym wyzwaniem. Musimy zająć się własnymi sprawami, to jest podstawa.
„Każdy gracz w klubie wielkości Bohemians powinien patrzeć na te europejskie losowania w tym tygodniu i upewnić się, że jesteśmy w kapeluszu w następnym sezonie i w dającej się przewidzieć przyszłości.
To musi być cel klubu. To jest z pewnością to, co chcę teraz osiągnąć. Przynajmniej do tego musimy dążyć.
Musimy teraz dawać z siebie wszystko w każdym meczu i zobaczyć, dokąd nas to zaprowadzi. Musimy zdobyć jak najwięcej punktów. Chcemy być teraz chciwi. Chcemy więcej i musimy zdobyć więcej.
„Chcemy naciskać na tę grupę tak mocno, jak tylko możemy i naciskać na siebie nawzajem tak mocno, jak tylko możemy”.
Będą musieli naciskać na siebie do granic możliwości, aby pokonać obrońców tytułu, ale Devine mówi, że jego drużyna jest przygotowana na zwycięstwo.
Powiedział: „Rovers to zawsze wielka gra. Rovers to jedyna drużyna w kraju, której do tej pory nie odebraliśmy punktów. To jest coś, co chcemy naprawić.
„Jak dotąd dwa występy przeciwko Rovers – pierwsza połowa w Dalymount była znakomita, druga połowa nie była tak dobra, ale występ w Tallaght był na bardzo wysokim poziomie i naprawdę powinniśmy byli wyciągnąć coś z tego meczu.
„Ale to wszystko należy do przeszłości i musimy wykonywać naszą pracę w profesjonalny sposób, czerpać coś z gry i starać się wygrać mecz. Będziemy się do tego szykować.
„Niektóre z naszych występów w tym sezonie były na bardzo wysokim poziomie. Pojechaliśmy do Tallaght i zajęliśmy się nimi, ale ostatecznie wyszliśmy z niczym.
„To coś, co musimy naprawić. Jest druga połowa sezonu i musimy zgromadzić jak najwięcej punktów.
„Bez względu na to, kto przyjedzie do Dalymount, chcemy ustawić się w taki sposób, że będziemy drużyną w przewadze. Chcemy dać występ dla naszych własnych fanów.
„To, że Rovers dodaje temu dodatkowej pikanterii, ale jeśli chodzi o nasz sposób myślenia, chcemy po prostu wygrać każdy mecz i odesłać naszych fanów do domów szczęśliwych”.
Bohs przystąpił do tej gry po rozegraniu meczu towarzyskiego w Dalymount Park z TNS w poniedziałek, który zakończył się wynikiem 4-4.
Wysoko oceniany kandydat do lat 19 Nickson Okosun pomógł sobie w zdobyciu hat-tricka, a Drew Baker strzelił drugiego gola Bohsa.
Devine dodał: „TNS są w Europie, więc są na przyzwoitym poziomie. W drugiej połowie graliśmy głównie z naszymi zawodnikami U19 i U17, więc był to również dobry test dla nich, to był naprawdę dobry trening.
„Mamy graczy, którzy nie mieli zbyt wielu minut na przyspieszenie. Nickson wszedł i strzelił hat-tricka – to utalentowany młody chłopak, który jest na peryferiach składu i będzie w składzie przeciwko Rovers. Mam nadzieję, że będzie miał wpływ na przebieg sezonu.

Absencje:

Dean Williams (kostka) pozostaje poza grą, podczas gdy wypożyczenie Jaya Benna dobiegło końca, a on wrócił do Lincoln City."

A tu wywiad z trenerem The Hoops:

"Wracając do UCD, czy byłeś zadowolony z występu i czterech goli tego wieczoru?

Byłem naprawdę zadowolony. Oczywiście wyszliśmy z tego z tyłu, mając dwa dobre zwycięstwa i chcieliśmy schodzić do przerwy z dziewięcioma punktami i zrobiliśmy to. To był dobry występ, zdobyliśmy cztery bramki i zachowaliśmy czyste konto, więc ogólnie była to dobra robota.

Kieran Cruise strzelił swojego pierwszego gola w seniorskim klubie. Wyglądało na to, że naprawdę mu się to podobało, więc jak miły był to dla niego moment?

Myślę, że to było genialne dla wszystkich zaangażowanych w drużynę, aby zobaczyć, jak Kieran to dostaje i ma ten moment. Myślę, że miał ciężki okres poza boiskiem. Opuścił treningi przez większą część trzech miesięcy i wspaniale było go sprowadzić z powrotem na boisko. Widać, jak szczęśliwi byli piłkarze i sztab, że miał taką chwilę. Do tej pory radził sobie dobrze, kiedy miał swoje okazje, a to wszystko, o co można prosić, więc było wspaniale dla niego i dla grupy.

Przed przerwą byliśmy na dobrej drodze do zwycięstwa. Czy to było ważne, aby podnieść się po dwóch porażkach, a następnie postawić się w dobrej pozycji, zwłaszcza z Europą za rogiem?

Tak, myślę, że wystarczająco dużo rozmawialiśmy o tych dwóch porażkach. Wszyscy rozumiemy powody, dla których przegraliśmy oba mecze i czułem, że nadal jesteśmy w dobrym miejscu. Musieliśmy po prostu ponownie się skoncentrować i być uczciwym wobec graczy, oni to zrobili i odnieśliśmy trzy ważne zwycięstwa, więc myślę, że ważne było, aby wrócić na zwycięską drogę przed przerwą.

Jak zawodnicy i sztab radzili sobie podczas przerwy reprezentacyjnej pod względem dni wolnych i wypoczynku?

Zawsze staramy się pozwolić zawodnikom oderwać się od siebie, od środowiska treningowego i pozwolić im spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi, a to jest ważne. W zeszłym roku, jak dobry był nasz sezon, nie ma wielu przerw między teraz a końcem sezonu, więc wyjechaliśmy w ważnym momencie dla nas jako grupy, aby się wyłączyć. Zrobiliśmy to i wróciliśmy i mieliśmy dobry tydzień treningów przed kolejnym trudnym tygodniem.

Pico i Markus rozpoczęli gry dla swoich krajów. Markus grał przeciwko dobrej belgijskiej drużynie, Pico ponownie zakwalifikował się do Pucharu Narodów Afryki z Republiką Zielonego Przylądka, więc wielkie osiągnięcie i dobre dla klubu?

To wspaniałe, gdy masz międzynarodowych graczy. Oznacza to, że zawodnicy robią coś dobrze, zarówno dla siebie, jak i dla drużyny. Jestem dumny, kiedy widzę, jak zawodnicy grają dla swoich krajów. Myślę, że to szczyt kariery każdego gracza. Jestem więc zachwycony, że Pico ponownie zakwalifikował się, a Markus najwyraźniej miał ciężki mecz z jedną z najlepszych drużyn na świecie. Ale to doświadczenie i zrozumienie grania w tego typu spotkaniach tylko pomoże nam jako zespołowi w przywróceniu tego doświadczenia do naszej grupy, co jest naprawdę ważne.

Jak ci dwaj czuli się fizycznie po powrocie z podróży?

Obie są dobre. Pico wrócił na początku tygodnia, co jest dobre, a Marcus wrócił dzisiaj, więc obaj mają się dobrze. Żadnych uderzeń, żadnych obrażeń.

Czy Alan Mannus wrócił do treningów i jakie są najnowsze informacje na temat kontuzji Aarona Greena po tym, jak został zdjęty z UCD?

Szyna Alana została zdjęta z palca, więc jest teraz w zasadzie na etapie rehabilitacji, przygotowując się do gry, co jest naprawdę pozytywne. Aaron Greene na szczęście nie był złamany, tylko mocno posiniaczone więzadła, ale wyobrażam sobie, że jeszcze tydzień i wróci. To dobra wiadomość dla obu, ponieważ w przypadku Aarona obawialiśmy się najgorszego, a kiedy widzisz Aarona, zwykle nie schodzi ani nic w tym rodzaju, więc miejmy nadzieję, że wszystko z nim w porządku.

Dobrze będzie, jeśli Richie Towell wróci z zawieszenia. Czy ktoś jeszcze zaginął z powodu kontuzji lub żółtych kartek?

Wspaniale jest mieć Richiego z powrotem. Nie ma zawieszeń, jednego lub dwóch uderzeń, które musimy ocenić, ale zasadniczo jesteśmy prawie na miejscu, jeśli chodzi o pełny skład do wyboru. Wyobrażam sobie, że piątek będzie jeszcze trochę za wcześnie dla Trevora Clarke'a, więc jemu i jeszcze jednej lub dwóm innym damy im każdą szansę, by mieli rację.

Jeśli chodzi o Bohsa, wygrali tylko jedno z ostatnich siedmiu, ale wyrównali kilka wyników w tym samym czasie. Czy nadal są trudni do pokonania, pomimo lekkiego spadku formy od początku sezonu?

To będzie trudny mecz, wiemy o tym. Za każdym razem, gdy z nimi graliśmy, powtarzałem, że mają dobrych graczy i to się nie zmieniło, więc wiemy, że musimy ich szanować, ale potem jak najszybciej narzucić się grze i grać na naszym poziomie i standardach. . Wiemy, że jeśli to zrobimy, bardzo trudno będzie nas pokonać. Będzie więc chodziło o szacunek, a następnie skupienie się na tym, co robimy w naszym występie.

Czy będziesz szukał powtórki występu Dalymounta w kwietniu, aby zdobyć trzy punkty, ponieważ Rovers były tego dnia bardzo dobre na całym boisku?

Tak, oczywiście. Myślę, że musimy po prostu kontynuować poziom wydajności, który mieliśmy. Czujemy, że radzimy sobie dobrze i musimy po prostu tam pozostać. Wiemy, że ten zespół staje się silniejszy po przerwie każdego roku i będziemy chcieli to powtórzyć w tym roku. To zaczyna się w piątek.

Bohs na wyjeździe, Derry u siebie, a my mamy też remisy w europejskich pucharach, więc czy to ekscytujący czas w klubie z dwoma ważnymi meczami, szczególnie dla fanów, którzy również czekają na derby i mecze Ligi Mistrzów?

Myślę, że w ciągu ostatnich kilku lat wiedzieliśmy, kiedy odnieśliśmy sukces, że zwykle druga połowa sezonu jest zaangażowana w ważne mecze i tego właśnie chcemy. Po to tu wszyscy jesteśmy i zaczynają się teraz, zaczynają się w piątek wieczorem, a od teraz do końca sezonu są to zwykle wielkie mecze."


Derry-Cork TYP 1 lub handi -1,5 Derry kurs 1,47 i 2,35 6/10 i 3/10 g.20.45 2:0 WIN 2:0 WIN

PS: Wicemistrz od 4 kolejek bez..zwycięstwa? Nawet błazny przestały się śmiać..

Derry:

"Candsytripes cofnęli się do sześciu punktów za liderem Shamrock Rovers przed przerwą w połowie sezonu – ale będą szukać odpowiedzi.
Będą jednak musieli to zrobić bez pomocy kontuzjowanych Camerona Dummigana i Patricka McEleneya.
Michael Duffy jest wątpliwy, podczas gdy Colm Whelan i Ciaron Harkin pozostają długoterminowo nieobecni.
Ale po losowaniu w Europie w tym tygodniu – Derry City zagra przeciwko HB Torshavn – nastrój na Foyleside poprawił się
„Obecnie to ekscytujący czas dla kibiców” — powiedział Ruaidhri Higgins. „W tym tygodniu mieliśmy losowanie w Europie i zbliżał się początek Pucharu FAI, więc zainteresowanie jest duże.
„Kibice byli wspaniali w naszym ostatnim meczu (przeciwko Bohsowi), a atmosfera dodała graczom skrzydeł, gdy naciskaliśmy na zwycięzcę.
„Mam nadzieję, że dadzą nam takie samo wsparcie w piątek wieczorem, gdy chcemy rozpocząć drugą połowę sezonu pozytywnie”

Cork:

"Podobnie jak Derry City, Cork City przystąpiło do piątkowego meczu po rozczarowującym zakończeniu pierwszej połowy sezonu.
Po imponującej serii zwycięstw, Armia Rebeliancka została pokonana u siebie przez Dundalk tuż przed przerwą. Od tego czasu ich kontuzje pogłębiły się, gdy Ethon Varian dołączył do Darragha Crowleya i Albina Winbo na uboczu z długotrwałymi kontuzjami.W międzyczasie młodzi Arran Healy i Joe O'Brien-Whitmarsh opuszczą wycieczkę do Derry ze względu na zobowiązania związane z egzaminem Leaving Cert.Wypożyczony z Celticu Tobi Oluwayemi również opuścił klub po zakończeniu wypożyczenia – klub również chce związać Matta Healy'ego z długoterminową umową w klubie po jego wypożyczeniu.Ale City będzie mieć nadzieję, że mimo wszystko uda im się wygrać z Derry w piątek wieczorem.„Derry to bardzo utalentowana grupa, która ma tam zdobywców ligi i pucharów” – powiedział Richie Holland.„Są doświadczonym zespołem. Przechodzą przez trudny moment, przez który do tej pory przechodziły wszystkie drużyny.
„Nie potrwa długo, zanim wrócą i zagrają na swoim poziomie, więc mam nadzieję, że nie jest to piątkowy wieczór. Ale będziemy musieli być gotowi na wszystko”.


Cobh Ramblers-Waterford TYP 2 lub handi -1,5 Waterford kurs 1,37 i 2,09 5/10 i 2/10 g.20.45 1:0 BOX 1:0 BOX

PS; Do końca sezonu zostało jeszcze kilkanaście kolejek, Waterford jeszcze dwa razy bezpośrednio spotka się z Galway i te ich 10 punktów przewagi (i to że zajmą 1 miejsce) w perspektywie tylu spotkań to nie jest jeszcze nic pewnego. Zatem muszą gonić lidera.

"Cobh to naprawdę trudne miejsce, aby uzyskać wynik na naprawdę ciasnym boisku, a oni są dobrą drużyną” – powiedział manager Waterford Long.
Wiemy, że sprawią, że będzie to bardzo, bardzo trudne, więc musimy upewnić się, że wygramy pojedynki; wygrywaj z nimi indywidualne bitwy.
Wspólnie jako zespół musimy zagrać na wysokim poziomie i spróbować podnieść się tam, gdzie skończyliśmy przed przerwą”.
Dean McMenamy nie gra po kontuzji, której nabawił się przed przerwą, podczas gdy Shane Griffin pozostaje wątpliwy. Romeo Akachukwu i Connor Parsons są dostępni po kontuzjach."

Ramblers bez Michaeal McCarthy i Issy Kargbo.


Athlone-Treaty United TYP 1 kurs 1,87 4/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Gdyby nie to że to półzawodowa liga stawka byłaby większa. Dla mnie to zdecydowany faworyt tego spotkania. Gospodarze trzy zwycięstwa z rzędu, są więc na fali.

Z ich obozu:

"Piłkarze z Athlone cieszyli się oszałamiającym początkiem sezonu i zajmują trzecią pozycję tuż za środkową częścią.
I osiągnęli to znakomicie dzięki dwóm zmianom menedżera już w tym sezonie.
Dermot Lennon był ich szefem na początku, zanim wrócił do swojej roli dyrektora futbolu, a Gordon Brett przejął wkrótce potem.
Ale od tego czasu Brett odszedł i jak dotąd nie został jeszcze oficjalnie zastąpiony.
W międzyczasie The Town odkryli kilka perełek, z przodu duet Jamar Campion-Hinds i Frantz Pierrot."

Goście:

"Podopieczni Tommy'ego Barretta mają tylko pięć punktów straty do pozycji barażowych po nierównym początku kampanii, ale wciąż są w kontakcie z czołową piątką.
Traktat w każdym z dwóch ostatnich sezonów docierał do play-offów, ale jeśli w tym roku powtórzy ten trik, będzie to imponujący wyczyn.
Drużyna Barretta przez cały sezon była pozbawiona wielu graczy, a Marc Ludden i Enda Curran stracili już duże zaklęcia.
Ale wydaje się, że przeszli przez ten kryzys kontuzji, a tylko Mark Walsh został wymieniony jako potwierdzony nieobecny na piątkową wycieczkę do Athlone.
Jednak Alec Byrne, Conor Winn i Success Edogun sa niepewni występu."

Reasumując jak widzimy Athlone w pełnym składzie a w Limerick może nie zagrać nawet 4 podstawowych zawodników.


Koniec najdłuższej rozprawki w historii na tym forum. Cześć i czołem! 😂😂😂.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2892
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj szybciej i krócej:

Shamrock-Derry TYP 1 kurs 1,95 4/10 g.21.00 1:0 WIN

PS: Dla mnie gospodarze grają zdecydowanie lepiej u siebie niż goście na wyjeździe oczywiście jeżeli chodzi o ostatnie parę meczów wstecz bo przecież tylko te bierzemy pod lupę. Oczywiście jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip i aczkolwiek jeszcze o niczym nie decyduje ale dziś przy ewentualnym zwycięstwie The Hoops uciekli by już na 7 punktów.
Jednak kluczową sprawą dla mego typu jest mała plaga kontuzji w drużynie Derry.

Cytuję:

" Ronan Boyce (obrońca 22/1) i Ben Doherty (pomocnik 21/3), obaj dostali piąty żółty kartonik w sezonie dla Derry w wygranym meczu z Cork, więc obaj przegrają przez zawieszenie, są to ważne nieobecności. Duet dołączy do Williama Patchinga (pomocnik 17/0) i Patricka McEleneya (pomocnik 11/1) na uboczu, obaj są kontuzjowani. Cameron Dummigan (obrońca 6/0), Michael Duffy (napastnik 12/4) i młody Whelan (napastnik 3/2) są kontuzjowani, podczas gdy Mark Connolly (obrońca 8/0) jest wątpliwy."

Shamrock też przetrzebiony ale nie tak bardzo i tu też cytat jak wyżej zapożyczony od jednego usera z Blogabet.

"Shamrock pozostaje bez swojego początkowego bramkarza Alana Mannusa (bramkarz 13/0), gdy dochodzi do siebie po złamanym palcu, więc Niemiec Leon Pohls powinien zachować swoje miejsce w bramce. Daniel Cleary (obrońca 18/0) wyleczył kontuzję i oczekuje się, że zagra. Markus Poom (19/1 pomocnik) wrócił z rozczarowującego okienka reprezentacji Estonii, strzelając gola przeciwko Bohemians w piątek i powinien być partnerem Dylana Wattsa w środku pola. Trevor Clarke (obrońca 14/4), Gary O'Neill (pomocnik 18/0) i Ronan Finn (pomocnik 8/0) są kontuzjowani, ale drużyna pokazała, że może wygrać bez nich."

A tu cytuję z irlandzkiej gazety sportowej:

"Rovers mają kilka problemów z kontuzjami, a Trevor Clarke czeka długa przerwa, ale Derry jest w gorszej formie, a kluczowi gracze Michael Duffy, Cameron Dummigan, Patrick McEleney i Colm Whelan są wśród tych na uboczu. Ruaidhrí Higgins sfinalizował transakcję za Paula McMullana, który został wybrany na drużynę roku mistrzostw Szkocji w minionym sezonie po zapewnieniu sobie awansu z Dundee. Zdecydował się nie zostać tam, a Derry zanurkował, by pożegnać się z konkurencją w Szkocji dla 27-latka, którego rodzina partnera pochodzi z Donegal."

I na koniec trener gospodarzy Bradley powiedział, że może zaakceptować utratę dwubramkowej przewagi w derbach, ponieważ ogólny występ był na wysokim poziomie. „Mieliśmy złe dziesięć minut i ukarali nas, ale ogólnie byliśmy bardzo dobrzy”, mówi. „Oczywiście jest frustracja, ale idziemy bardzo szybko po zwycięstwo z Derry.."

No zobaczymy, gra pierwszy zespół z drugim ale ja stawiam na gospodarzy.


Dundalk-St.Patricks TYP BTS kurs 1,60 4/10 g.20.45 1:1 WIN

Cytuję z poczytnej gazety irlandzkiej "Independent"

"W innym miejscu dzisiejszego wieczoru Dundalk będzie gospodarzem St Patrick's Athletic w innym spotkaniu przeniesionym ze względu na europejskich uczestników. Święci podróżują w dobrym sercu po ciężkim zwycięstwie nad Shelbourne, które zostało nieco przyćmione przez gest Damiena Duffa skierowany do fanów Inchicore po meczu, który przyczynił się do decyzji sędziów o zwolnieniu go po ostatnim gwizdku.
Szef Pata, Jon Daly, był zachwycony tym, jak holenderski obrońca Noah Lewis poradził sobie z zagrożeniem ze strony napastnika Shelsa, Seána Boyda. Dni Lewisa w Pat's wydawały się być policzone, zanim kryzys związany z kontuzjami dał mu ostatnią deskę ratunku. Następnym testem jest pewny siebie Pat Hoban, który pobił rekord wszech czasów Dundalk, pokonując Droghedę.
„Hoban da mu kolejny upalny czas”, mówi Daly, „Więc tak sobie z tym radzi i osiąga poziomy spójności. Jeśli będzie tak grał (piątek) co tydzień, zostanie tu na długi czas.."

Uważam że te dwie ekipy dadzą sobie minimum po razie.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3801
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Suche propozycje bo dzisiaj kompletny brak czasu:

Athlone-Cobh Ramblers TYP BTS kurs 1,53 6/10 g.20.45 2:3 WIN

St.Patricks-U.C. Dublin TYP St.Patricks wygra 1 połowę kurs 1,50 4/10 g.20.45 2:0 WIN

Dundalk-Shamrock TYP X2 BOX
Treaty-Bray TYP Bray strzeli gola WIN

AKO 1,55 4/10
g.20.45 BOX

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2990
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Derry City - Sligo Rovers
Typ 1 // @ 1.61 // Fortuna

Gospodarze w ostatnich tygodniach można powiedzieć, że nie notowali wyników. Jedna wygrana w pięciu pojedynkach to potwierdza. Chociaż osiągane rezultaty nie zawsze pokazują co działo się na boisku. Tego przykładem może być ostatni mecz, gdzie zremisowali 1-1 z Shelbourne. A w tym starciu podopieczni Higginsa byli bardziej aktywniejszą ekipą od swoich przeciwników.

Teraz liczę, że wreszcie zagrają na swoim poziomie i wykorzystają swoje atuty. Tym bardziej, że w pojedynkach na własnym obiekcie nie przegrywają.

Ekipa gospodarzy potrafi zabezpieczyć "tyły". W obronie grają solidnie, nie tracą dużej ilości bramek. Owszem nie strzelają dużej ilości bramek, ale trzeba dodać, że sa wstanie zagrozić bramce sowich przeciwników. I co najważniejsze mają kim straszyć rywali, bo szansę na grę powinni otrzymać chociażby McEneff, Doherty, czy też Douffy.

Drużyna Sligo Rovers po serii spotkań bez zwycięstwa wygraną zanotowała w ostatnim starciu. Chociaż na wyjazdach nie prezentują nic wybitnego. Bowiem dosyć regularnie przegrywają swoje pojedynki, a czego dowodem jest to, iż Cork oraz UC Dublin wywalczyły mniej punktów od nich.

Kolejny problem tego zespołu to gra w obronie. W porównaniu do gospodarzy wygląda to dosyć przeciętnie. Podczas każdego z pięciu ostatnich starć za każdym razem tracili minimum po jednej bramce. I nic nie wskazuje, aby to mogłoby się zmienić podczas tego starcia.

Ciekawostką jest to, że bramek z udziałem tych ekip było jak na lekarstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +304
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Drogheda - Shamrock Rovers
Typ 2 @ 1.60 // STS
Typ over 2.5 @ 1.68 // STS

Spotkanie pomiędzy tymi zespołami trzeba powiedzieć, że maj tylko jednego faworyta. Rzecz jasna są nimi goście, którzy nas swoimi rywalami.

Gospodarze jest to ekipa, która wymieniana jest, jako główny kandydat do spadku. I nie ma się czemu dziwić, bo mają tylko dwa "oczka" przewagi nad strefą spadkową. I nic nie zapowiada poprawy, zaledwie jedna wygrana w pięciu meczach jest tego najlepszym dowodem.

Na uwadze warto jest mieć również fakt, że sa pod względem wartości rynkowej są najsłabszą drużyną w lidze. Kadra tego zespołu opiera się przede wszystkim na rodzimych zawodnikach. I aby teog było mają gospodarze mają "najuboższą" kadrę w całej lidze!

Goście natomiast są wymieniani, jako główny faworyt do tytułu Mistrzowskiego. Od początku sezonu prezentują dobrą jakość. Regularnie punktują i nie zwalniają tempoa. Teraz będą mieli idealną okazją do rewanżu za ostatni pojedynek, gdzie przegrali 2-0 Dundalk. Chociaż gra tj ekipy nie była słaba! Kadrowo również przewyższają swoim rywali, gdzie w to kadrze mają takich piłkarzy, jak chociażby Greene, Kenny, czy też Towell, czy Gannon.

Reasumując, wszystkie atuty są po stornie przyjezdnych. I jeśli nie zlekceważą swoich rywali to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +304
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derry City - Sligo Rovers
Typ 1 // @ 1.61 // Fortuna

Gospodarze w ostatnich tygodniach można powiedzieć, że nie notowali wyników. Jedna wygrana w pięciu pojedynkach to potwierdza. Chociaż osiągane rezultaty nie zawsze pokazują co działo się na boisku. Tego przykładem może być ostatni mecz, gdzie zremisowali 1-1 z Shelbourne. A w tym starciu podopieczni Higginsa byli bardziej aktywniejszą ekipą od swoich przeciwników.

Teraz liczę, że wreszcie zagrają na swoim poziomie i wykorzystają swoje atuty. Tym bardziej, że w pojedynkach na własnym obiekcie nie przegrywają.

Ekipa gospodarzy potrafi zabezpieczyć "tyły". W obronie grają solidnie (...)
Pozwól, że się odniosę do powyższych fragmentów. Nie jestem znawca ligi jak Psychosocial Psychosocial tylko fanem Candystripes. Co jak co, ale ich mecze ogladam :)
A wiesz, że w ostatnim meczu w czerwonych strojach grało Shelbourne?
Pytam bo z Twojego opisu wychodzi, że pomyliłeś oglądane druzyny :)
Choć statystyki z "flasha" wskazują na przewagę Derry, to wcale tak mecz nie wyglądał. To Muszelki stwarzały groźne sytuacje pod bramką Mahera, to obrona Derry co chwilę się gubiła, gol Doherty'ego na wyrównanie to strzał życia, a po czerwie O'Reillego Candystripes nie istnieli. W żadnym momencie tego meczu piłkarsko Derry nie było lepsze. Niech się cieszą z remisu, bo od końca maja grają straszny piach niestety. Wszystkich powodów nie znam, może znawca Psychosocial Psychosocial tu pomoże?
Co do nadchodzącego meczu z Bit'O Red, to przypomnę, że w marcu był w Derry remis, w Sligo, w maju, Derry przegrało 1-0. Fakt, może będzie w piątek przelamanie gospodarzy ale po 1,6 (minus podatek), to raczej nie jest jak dla mnie propozycja warta grzechu, choć jako psychofan Candystripes bardzo bym chciał aby Ci typ "wszedł" :)
Podsumowując typu nie podważam, choć może być ciężko, składów nie znam (poza absencją O'Reillego za czerwo) więc jest to jak dla mnie pre - loteria :) ale uważam, iż czytelnicy powinni poznać także inne spojrzenie na ten mecz. Pzdr...
Edit
A i Duffy od 3 spotkań jest poza skladem jakby co więc tego... :)
edit2
Ja pierniczę, Derka więcej szczęścia niż rozumu ft 2-1, karny w 95 min. im ratuje dupę ... Niby fajnie, ale z taką grą to mistrza (znowu... :() nie będzie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1335
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia
Data: 7.07.2023
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Patrick Athletic - Cork City
Typ: St. Patrick Athletic
Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna

Witam, w piątek 7 lipca zostanie rozegranych 5 spotkań w najwyższej lidze Irlandzkiej, Premier Division. Wszystkie mecze rozpoczną się punktualnie o 20.45. Mój typ dotyczy spotkania St. Patrick's Athletic z Cork City. St. Patrick's Athletic to ekipa zajmująca drugie miejsce, do lidera Shamrock Rovers traci 4 oczka, więc nie jest to przewaga nie odrobienia biorąc pod uwagę fakt, że do końca rozgrywek w Irlandii zostało bardzo dużo meczy. St. Patrick's Athletic wygrało 13 spotkań w 24 kolejkach, pozostałe to 3 remisy i 8 porażek. To daje 42 punkty, za plecami St. Patrick's Athletic są Derry City z 40 punktami oraz Dundalk mający 39 oczek. St. Patrick's Athletic spisuje się bardzo dobrze , biorąc pod uwagę tabelę licząc tylko mecze domowe to St. Patrick's Athletic zajmuje 1 miejsce, u siebie wygrali 8 meczy z 12, raz padł remis i 3 porażki. Bilans bramkowy meczów domowych to 26:8. Cork City zajmuje przedostatnie miejsce a więc jest na odwrotnym biegunie. Cork City ma 22 oczka, wygrało 6 spotkań , 4 razy remisowało i doznało 12 porażek. W bramkach 25:39. Bardzo ciekawą statystyką jest H2h, St. Patrick's Athletic wygrało każde z ostatnich 6 meczów bezpośrednich, St. Patrick's Athletic jest w dobrej formie wygrało 6 z ostatnich 8 swoich spotkań, typuję gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +993
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Co do meczu Shelbourne-Derry to oczywiście zgadzam się z Kowalem że mecz był co najmniej wyrównany. Zresztą pisałem przecież już tutaj niedawno wielokrotnie że Muszelki to bardzooooo niewygodny przeciwnik dla wszystkich zwłaszcza u siebie.

Abstrahując moje trzy propozycje na dzisiaj to..takie same jak te którzy dali koledzy powyżej:


Derry-Sligo TYP 1 kurs 1,65 4/10 g.20.45 2:1 WIN

PS: "Ruaidhri Higgins przyznaje, że Barnsley wyraził zainteresowanie zatrudnieniem go na stanowisku kierownika, zanim zdecydowali się obsadzić to stanowisko, ale twierdzi, że nie starał się o przeprowadzkę z Derry City i obiecuje, że nigdy nie będzie się ubiegał o pracę, dopóki będzie kierownikiem Strona.

Wcześniej dzisiaj Barnsley – który w maju o włos ominął awans do Championship – potwierdził, że zatrudnił Neila Collinsa jako swojego nowego szefa, sprowadzając go z USA na dwuletni kontrakt, chociaż Higgins był powiązany z postem na początku tego tygodnia gdy stanowisko było jeszcze wolne.

Odejście naprawdę zaniepokoiłoby Derry, ponieważ czeka ich intensywny okres meczów w lidze, gdzie starają się zdobyć przewagę w wyścigu o tytuł, europejskim teście przeciwko przeciwnikom z Wysp Owczych i remisowi w Pucharze FAI u siebie z Athlone, ale Higgins dzisiaj potwierdził, że nie szuka przeprowadzki, ponieważ ma niedokończone sprawy w Derry.

„To całkiem proste, nigdy nie ubiegałem się o pracę i nigdy nie będę się o nią ubiegać, będąc kierownikiem Derry City” – powiedział Higgins lokalnej stacji radiowej Drive 105.

„Nie mam wpływu na to, czy kluby do mnie podejdą, jest to całkowicie poza moją kontrolą, ale mogę zapewnić ludzi, że nigdy się o to nie ubiegałem i nigdy się nie zgłoszę. Pokłada się we mnie dużo wiary, podpisałem długą umowa na czas określony, a zostało mi jeszcze dwa i pół roku, a jesteśmy dopiero w połowie pracy, więc mogę położyć ten nonsens do łóżka.

„Zbliżyli się do klubu i odbyłem rozmowę. Jesteśmy w naprawdę ważnym etapie sezonu, ważny mecz przeciwko Sligo i naprawdę ekscytujący mecz w Europie i na tym się w pełni skupiam”.


Drogheda-Shamrock TYP 2 kurs 1,64 4/10 g.20.45 0:0 BOX

PS: Weteran Ronan Finn nauczył się jednej lub dwóch sztuczek na drodze do tego, by zostać rekordzistą wszechczasów występów irlandzkiego gracza w europejskich rozgrywkach.

A przed meczem, który powinien być jego 60. meczem w rozgrywkach UEFA w przyszłym miesiącu, zawodnik Shamrock Rovers twierdzi, że liderzy ligi nie mogą sobie pozwolić na obniżenie swoich standardów u siebie w celu wywołania zamieszania w Europie, a ostrożność jest częścią bagażu drużyny Rovers podczas krótkiej podróży M1 na stadion, który ostatnio stał się ich straszydłem, Drogheda jest jedną z trzech drużyn, których Rovers jeszcze nie pokonali w tym sezonie (wraz z Shels i Cork City). Łatwo jest rozpraszać się Europą i meczem u siebie w Lidze Mistrzów we wtorek (z islandzkim zespołem Breidablik), ale Finn wie, że umysł nie może błądzić.

„Czuję, że jesteśmy górą, kiedy jesteśmy na szczycie, ale kiedy nas nie ma, w lidze jest ktoś, kto może nas pokonać lub odebrać nam punkty” – mówi.

„Kiedy rozwinie się to w twoją grę, zaczynasz odrywać wzrok od piłki, a potem być może patrzysz na grę w dół toru i myślisz:„ dobrze, pokonamy tych, a potem przejdziemy do tamtego meczu ”, po prostu nie mysle, ze taka postawa dziala.

„Wtorek sam o siebie zadba. Wśród grupy piątek jest wszystkim. Nikt nie mówił o Europie. Nikt nie mówił o niczym. Chodzi tylko o piątek. dni musisz to zaakceptować, ale częściej czujemy, że jeśli spełnimy nasze standardy, pozostaniemy przy naszych zasadach, wtedy wynik sam się ułoży. Czasami tak jest. Czasami nie. Nadal musisz postępować właściwie rzeczy.

„Jeśli pójdziemy na górę, nie odrabiamy lekcji i nie traktujemy ich z szacunkiem, zostaniemy ukarani. Nie jesteśmy aż tak dobrzy i nie sądzę, żeby ktokolwiek był aż tak zły, abyśmy mogli miejsce i spodziewamy się wygranej. Musimy pojawić się wszędzie, a Drogheda nie jest inna. Musimy się pokazać. Musimy być profesjonalistami, a wtorkowy mecz Ligi Mistrzów nie może nawet być brany pod uwagę.

Prawdą jest, że każdy stadion w kraju jest „trudnym miejscem do gry” w żargonie League of Ireland, ale domowy stadion Droghedy był naprawdę nieprzyjaznym miejscem dla Rovers, którzy zdobyli tylko dwa punkty z ostatnich trzech wizyt tam, a United również wygrało wyjazd do Rovers w tym sezonie.

„Przeanalizowaliśmy mecze, które graliśmy przeciwko Droghedzie. Pokonali nas ostatnim razem, kiedy graliśmy, ale tego dnia graliśmy całkiem dobrze. Ukarali nas. Kilka razy złapali nas na ladzie” — mówi Finn.

„Są dobrą stroną. Ustawili się naprawdę dobrze. Odrobimy naszą pracę domową na nich, ponieważ stawką są trzy duże punkty. Wchodzimy w pracowity okres i nie chcesz, aby twoja ligowa forma spadła, ponieważ chcemy wskoczyć do tych europejskich meczów pełni pewności siebie. Chcesz, aby twoja drużyna rywalizowała między nami, ale wiesz też, że masz wiele ważnych meczów, więc wiesz, że obciążenie zostanie podzielone.

Drogheda, tam na górze nigdy nic nie przychodzi łatwo. To trudne miejsce, ponieważ dobrze wykorzystują wymiary boiska, dobrze się ustawiają, są dobrą drużyną – dodał Finn.

Jego menedżer Stephen Bradley jest chętny do wyciągnięcia wniosków z punktów straconych przeciwko drużynie Kevina Doherty'ego w tym sezonie."

„Drogheda i Cork odebrały nam w tym roku punkty, więc wiemy, że czeka nas trudny mecz, ale jeśli zaoferujecie nam taki występ, jaki mieliśmy przeciwko Droghedzie w Tallaght, przyjmiemy go z innym wynikiem. Jeśli zapewnimy taki poziom wydajności, że nie będziemy zbyt daleko” – mówi Bradley, który ma nadzieję przypomnieć sobie Jacka Byrne'a, podczas gdy Alan Mannus kontynuuje rekonwalescencję po złamanym palcu."


St.Patricks-Cork TYP 1 kurs 1,50 4/10 g.20.45 1:1 BOX

PS: Jake Mulraney uważa, że zmiana stylu St Patrick's Athletic i przeniesienie się do nowej bazy treningowej były kluczem do ich ostatnich fioletowych wyników.

Po tym, jak Jon Daly został stałym menedżerem nieco mniej niż siedem tygodni temu, Saints wygrali pięć z ostatnich siedmiu meczów ligowych i wskoczyli na drugie miejsce, obecnie tracąc zaledwie cztery punkty do lidera Shamrock Rovers.

Skrzydłowy mówi, że nowy styl gry Daly'ego, w połączeniu z przejściem na treningi do Abbotstown na początku czerwca, przyniosły ostatnio efekty.

„Nie rozpoczęliśmy sezonu zbyt dobrze, ale teraz poprawiliśmy formę i liga zaczyna nabierać kształtu” — powiedział Mulraney, który przed dzisiejszym spotkaniem u siebie z Cork City zdobył pięć goli i sześć asyst ( 7.45).

„Czuję, że chłopcy mają teraz trochę pewności siebie. Ze strukturą ich gry wszystko ładnie się łączy.

„Po prostu zmieniliśmy sposób, w jaki graliśmy. Wcześniej biegaliśmy z tyłu, podczas gdy Jon ma ludzi w kieszeniach. W sumie trafiliśmy do nowego (szkoleniowego) obiektu. Szczerze mówiąc, to dzień i noc. Świetny układ. Mamy wszystko, czego potrzebujemy, a podróżowanie nie jest zbyt daleko. Wielu chłopaków mieszka na północy, więc jest tuż za progiem.

„Nie powiedziałbym, że jestem zaskoczony (być drugim). Wchodząc do zespołu, widziałem, że mamy dużo jakości i wielu nowych graczy. Żel potrzebuje czasu. To konkurencyjna liga. Każda gra jest trudna. Sprawy zaczynają się dobrze układać i proszę Boga, możemy to kontynuować”.

Dzisiejszy wieczór to początek pracowitego okresu dla Świętych. Przed końcem miesiąca odbędą się starcia Premier Division, Ligi Konferencyjnej UEFA i Pucharu FAI, ale Mulraney zapewnia, że jego drużyna jest gotowa do walki.

„Wiemy, że czeka nas wiele meczów. Mamy wokół siebie dobrych pracowników, którzy utrzymają nas tak świeżo, jak to tylko możliwe ”- dodał 27-latek, z St Pat's zmierzy się z luksemburskim F91 Dudelange na wyjeździe w najbliższą środę, z wycieczką pucharową do Longford Town również ołówkiem 23 lipca .

„To (Europa) będzie dobrym doświadczeniem. Chłopcy zachwycali się nim w zeszłym roku w Sofii i Mura. To dobre dla zespołu, który wyjeżdża razem.

„Jesteśmy zgranym zespołem, a to jeszcze bardziej nas zbliży. Znam występy z europejskimi zespołami, które zawsze będą techniczne i zdolne do gry."

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2120
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dziś dwa wyższe kursy z nastawieniem że minimum jeden wejdzie:

Athlone-Galway TYP BTS/2 kurs 2,75 3/10 g.20.45 0:1 BOX

Treaty-Waterford TYP BTS/2 kurs 2,41 3/10
g.20.45

PS: Do rozważenia Shelbourne-Bohemians over 1,5 gola w meczu.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1704
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Longford-Kerry TYP 1 kurs 1,41 6/10 g.20.30 2:1 WIN

Longford-KerryTYP -1,5 handi Longford kurs 2,25 4/10
g.20.30 2:1 BOX

PS: Kursy podskoczyły z 1,21 na 1,41. Domyślam się że to przez kibiców z Tralee którzy dowiedzieli się o pewnych ruchach transferowych swojej drużyny i zaczęli obstawiać Kerry. Tymi transferami jest zakup bramkarza Lee Axworthy który grał w Brentford B i u-23 oraz napastnika Daniela Okwute ze Stockport. To trzeci i czwarty transfer managera Billy Dennehy. Jak widać po wynikach pierwsze dwa niewiele zmieniły w grze zespołu i dlatego gram dziś zwycięstwo Longford. Gospodarze po serii porażek wygrali w końcu u siebie z Wexfordem i uwaga w ostatniej kolejce zremisowali na wyjeździe z Waterford 2:2! Waterford grał od 52 minucie przy stanie 2:2 w dziesiątkę po czerwonej kartce Phillipsa ale fakt remisu pozostaje faktem.
Dodam jeszcze że w bezpośrednich spotkaniach w tym sezonie dwukrotnie oczywiście wygrywał Longford, 5 maja na wyjeździe 3:2 i 1 kwietnia u siebie 2:0.

Do rozważenia bo dla mnie to rozsądny typ Sligo-Cork BTS!

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +896
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj zaczyna się 1/16 Pucharu Irlandii. Moje propozycje:

Bohemians-Shelbourne TYP over 1,5 lub BTS
Drogheda-Sligo Rovers TYP 1 lub 1X
Kerry-Ringmahon TYP 1
Kilbarrack-Finn Harps TYP 2
UCD-Cobh Ramblers TYP over 1,5 lub BTS
Wexford-Avondale TYP -1,5 Wexford (polecam!)


PS: Chętnie odpisze na wszystkie pytania bo cały ten puchar z analizami mam w jednym palcu (rzecz jasna w teorii). No właśnie...przeczytałem wczoraj przy okazji moich analiz i typów w Lidze Konferencji coś takiego:


Wyjaśniłem spokojnie koledze w wiadomości prywatnej że wszystkim nie dogodzę. Że jednak inni userzy chcą takiego wklejania z translatora. Nawet się tego czasem domagają bo wtedy moja analiza jest jeszcze bardziej wiarygodna.

A co wy o tym sądzicie??? Chętnie o tym poczytam i dostosuje się do większości..komentarze mile widziane i oczywiście nagradzane reputacją 😉.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2182
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
no tak jak piszesz, wszystkim nie dogodzisz> Moim zdaniem podparcie analizy źródłami zagranicznymi to chyba dodatkowy plus ? Dajesz przetłuczony kto chce cos z tego na pewno wyłuska:) Chciałeś dobrze wyszło jak zawsze :D Może po prostu następnym razem dać link do źródła kto chce to sobie przetłumaczy sam i przeczyta kto nie chce to nie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1710
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom