>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2022 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Dublin
Patryki vs Derka, niezły mecz, 3 strzały Derki, "3 trupy". Ht 0-3... Remis jawi się jako SF :) No nic, za drobne było ...
Edit
W 2 połowie Candystripes kontrolowali mecz, dolozyli jeszcze jedna bramkę. Ktoś patrząc na staty mógłby pomyśleć, że to był wyrównany mecz. Nie był i 0-4 ft było wynikiem zasłużonym. Tym sposobem Derka umacnia się na 1 miejscu, tym bardziej, że Szamroki zawiodły i w Sligo trafił się remis, a nie w Dublinie :) drobne w piach, ale comeon Derry! Nie spier... popsujcie tego...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1472
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Waterford-Athlone TYP Waterford hendi -1,5 kurs 1,58 6/10 g.15.00 1:0 BOX

PS: Gra zespół który przed sezonem uważany był za głównego pretendenta do awansu z ekipą którą stawiano na ostatnim miejscu w tabeli. Co do drugiej kwestii to wszystko się zgadza natomiast gospodarze formalnie po wcześniejszych kompromitacjach może się w końcu obudzili wygrywając ostatnio ze swoimi kolesiami z Wexford na wyjeździe 2:0 (pisałem o tym spotkaniu kilka postów wcześniej). Zagrałem też w ogóle singla -2,5 hendi na Waterford bo oni naprawdę muszą w końcu zacząć grać a z kim jak nie z Athlone?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +862
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
U.C. Dublin-Dundalk TYP 2 kurs 1,47 5/10 g.20,45 2:2 BOX

Athlone-Cork City TYP hendi Cork kurs 1,61 5/10
g.20.45 1:2 BOX

Shamrock-Finn Harps TYP hendi Shamrock kurs 1,63 5/10
g.21.00 3:1 WIN

Dziś bez opisów, pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1984
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock-Sligo Rovers TYP 1
Derry-St.Patricks TYP 1

AKO 2,42 3/10
g.20.45 i 21.00 BOX

PS: "Sligo Rovers are dealing with a little more stress in their ranks after a sloppy showing against Shels on Friday. “We were down a few gears,” says Liam Buckley, reflecting on a 2-1 defeat. “We need to get back at it. We gave away stupid goals.”

Tonight’s fixtures have been brought forward from July to give the four European representatives more chance to recuperate around their first round games although as it happens St Patrick’s Athletic have a bye through that stage of the Europa Conference League in a domino effect of the Ukraine situation and the banning of Russian clubs.

Pat’s are at the Brandywell for a reunion with the Derry side that thrashed them 4-0 at Richmond Park last Friday week. Derry are just a point clear at the top after drawing with Bohs on Friday but manager Ruaidhrí Higgins took a glass half full stance. “If you offered me this position back in January I could only have dreamt of it,” he says."

Pzdr.........................................................
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1120
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dundalk-Bohemians TYP BTS kurs 1,63 5/10 g.20.45 3:1 WIN

Athlone-Longford TYP BTS kurs 1,60 4/10
g.20.45 1:2 WIN

Wexford-Galway TYP 2 kurs 1,90 3/10
g.20.45 0:4 WIN

Powodzenia!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3024
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Już zaraz,
pojedynek na szczycie, Szamroki vs Derka, obie ekipy wyrównane, chęci i motywacje są, często w takich pojedynkach pada podział punktów. Tak i mi, i niektórym miejscowym się widzi. Spróbuję x po @ 3,20 za drobne, bo wiecie, piątek :) irlandzki fart itd :) GL&KTF!
edit
ft 1-0
oj Derry, Derry wy chyba nie chcecie za mój czas kiedy wam kibicuję mieć majstra! A mi już bliżej niż dalej :)
Ps
Ogólnie mecz był wyrównany do 79 min. Kiedy to strzał bramkarz zdołał sparować ale niestety pod nogi napastnika Rovers, a on wykonał egzekucję. Natomiast fani miejscowych dali niezły show, było zielono w Dublinie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
U.C. Dublin-Shamrock TYP Shamrock handi kurs 1,51 6/10 g.20.45 0:3 WIN

PS: Prochu nie wymyślę. Typ może do jakiegoś dubla, tripla. Studenci bez Colma Whelana a Shams prawdopodobnie bez Lee Grace.

W ogóle to w Irlandii afera bo 7 piłkarzy (w tym 5 byłych) aresztowano za ustawianie meczów. Podejrzani są piłkarze z Wexford, Galway, Sligo i może innych. To się nie dziwcie że czasem nie trafiam wyników ;).

PS: Jutro prawdopodobnie bez typów gdyż.....biorę ślub i mam wesele!!! 💞. Do napisania........
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4034
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Psychiczny jakiś czy co?
ślub?!

A poważnie: najlepszego WSZYSTKIEGO!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Skacowany ale szczęśliwy po udanym ślubie i weselu nie mogłem zapomnieć o was.

Longford-Waterford TYP 2 kurs 2,20 4/10 g.20.30 0:3 WIN

Longford-Waterford TYP Waterford over 1,5 gola kurs 2,15 4/10
g.20.30 0:3 WIN

PS: Z obozu Waterford (bo o Longford mało co można się dowiedzieć):

"MATCH PREVIEW: Longford Town -v- Waterford FC (21/05/2022)

SSE Airtricity First Division
Longford Town -v- Waterford FC
Saturday, 21st May 2022
Kick-Off: 7:30pm
Referee: Mark Moynihan

Waterford FC make the journey to the Midlands on Saturday to take on Longford Town in Bishopsgate looking for a fifth win on the bounce.

The Blues come into Friday’s match on the back of a 4-2 win against Cobh Ramblers in the RSC last Friday night; a fourth consecutive win.

Goals from Phoenix Patterson, Tunmise Sobowale, Louis Britton and Callum Stringer ensured the Blues took the points, despite former Blues midfielder Jack Larkin giving the Ramblers the lead on two occasions.

The visitors took the lead after just four minutes before Phoenix Patterson levelled things up for the Blues with a wonderful strike just after the half-hour mark. Larkin retook the lead for Cobh’s three minutes later but the Blues brought themselves back into the game just after the break with a goal from Tunmise Sobowale.

A Louis Britton header and a 30-yard Callum Stringer strike sealed all three points for the Blues.

Longford welcome the Blues to Bishopsgate on the back of a 0-0 draw against Treaty United on Monday night.

The sides last met back in April in the RSC when a last minute Louis Britton goal earned a share of the spoils after Shane Elworthy had given Longford a first-half lead.

The Blues are unbeaten against Longford in the sides’ last nine meetings, with six wins and three draws.

Blues currently sit in third place in the league; Longford currently sit in 4th place.

From The Dugout: Speaking ahead of Saturday’s match against Longford Town, Gary Hunt said:

“It’s been great to get back to winning ways in recent weeks and those points have been important to keep us within distance of those above us. Now we have an opportunity to begin closing those gaps and the players are eager to make this happen.

“We want to get back to clean sheets as our starting point but scoring eight goals over the last two matchdays has been great for players, staff and the fans who have been behind us all the way.

“Having drawn on Monday, Longford will be pushing for the victory knowing it would take them above us so we will need to make sure we are ready both in and out of possession this Saturday night in Bishopsgate.”

Team News: Anthony Wordsworth continues to miss out, while Yassine En-Neyah is a doubt having come off injured last Friday."

Ja tylko od siebie napiszę jedno zdanie że goście odnieśli 4 zwycięstwa z rzędu i muszą odrabiać straty. Galway uciekło niebotycznie..

Pzdr/Psycho.....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1480
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Finn Harps- Dundalk TYP 2 kurs 2,05 5/10 g.21.00 0:1 WIN

PS: Pisane na kolanie w podróży poślubnej w drodze nad morze także wybaczcie że bez analizy 😉.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3150
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bon voyage Psychosocial Psychosocial...
Dziś na Showground w Sligo wystąpi zespół - rozczarowanie kilku ostatnich spotkań w Irlandii...
Tak, tak, chodzi ofc o Derry City. Nie wiem jak określić to co spier... ostatnio, bo z lidera spaść na 2 miejsce to niby nie tragedia, ale dla mnie "tak". Ba i jeszcze tracić do nowego lidera 7 punktów? W 14 dni? Ja "cie" nie moge...
Dziś szansa zmazać wstyd, gospo wczoraj pozegnali się z menagerem, dziś Sligo poprowadzi asystent. Nowego trenera dopiero szukają i choć na pewno się postawia przyjezdnym, to myślę, że 3 punkty zgarną Candystripes.
Ale hola, hola, co to za @ na 2? 1,78?
Pre - Nie, dziękuję, poczekam na live. Po pierwsze zobaczę skład i jak im "idzie".
Po drugie w crazy ligach, (jak dla mnie ofc) granie 1,2,x po @ < 2,0 raczej nie powoduje uśmiechu na twarzy.
Live "pokaże", może warto będzie poczekać i zgarnąć @ > 2,0, do tego potwierdzony badaniami empirycznymi :) GL&KTF!
Edit
20 min. Sligo po rożnym na 1-0, do tej pory bez szału jedni i drudzy. Derka mam nadzieję, że chociaż nie przegra. Sklad mają. Biorę x2 po @ 2,10 za drobne...
Edit1
1 połowę McGonigle zakończył na 1-1, 2 połowy prawie nie dalo się oglądać.
A tu w 94 Keogh dobił Derke na 2-1... I minus... Marnym pocieszeniem był fakt, ze Szamroki wtopiły swój mecz i różnica dalej wynosi 7 pkt. Z taką postawa to Candystripes może o mistrzostwie zapomnieć...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1942
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
U.C. Dublin-Sligo Rovers TYP 2 kurs 1,67 5/10 g.20.45 1:1 BOX

PS: Trafiłem 7 typów z rzędu więc prawdopodobieństwo trafności tego typu "chyba" maleje i to chyba jedyny "minus" tego betu.Goście w końcu się przełamali po serii niepowodzeń. Po odejściu ze Sligo trenera Liama Buckleya po przegranej 1:2 z Bohemians, asystent menedżera John Russell miał mega udany debiut z Derką. Do tego na ławkę rezerwowych wracają Gary Buckley, Max Mata, Robbie McCourt i David Cawley. Wszyscy to raczej podstawowi zawodnicy a Buckley to firmowy obrońca gości. I na koniec najważniejsze info że najlepszy strzelec ostatniej drużyny w tabeli Colm Whelan znowu dziś nie zagra. Bez niego w ostatnich dwóch meczach Studenci stracili 5 goli nie strzelając żadnego. Reasumując U.C.Dublin powinien przegrać to spotkanie.

Co do Derry, Waterford i Shamrock to są zbyt małe kursy. Jednak wszystkie 3 zespoły powinny wygrać swoje spotkanie. Nie obstawiam jednak ani jednego meczu bo jak zwykle może być gdzieś niespodzianka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1601
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Athlone-Cobh Ramblers TYP BTS/over 2,5 gola kurs 1,65 4/10 g.20.45 5:2 WIN

PS: "Cobh Ramblers return to action this evening, travelling to bottom placed Athlone Town to commence the second half of the 2022 First Division season.

The Rams have won both meetings between the two clubs 3-2 this year, so plenty of goals are to be expected again tonight. Cobh’s last outing was a 4-2 home defeat to fellow Midlands club Longford while Athlone were 3-0 losers in Bray in their final game before the break. Tonight’s home side are yet to win in 2022, and without a point from their past seven encounters.

The two LOI stalwarts have met 83 times in total, with Ramblers winning 44, Athlone winning 20 and 19 draws. Cobh are unbeaten in four against the Westmeath side, stretching back to May 2021.

Captain John Kavanagh is still out of action but the experienced right back has returned to training. James McCarthy (groin) and Beineón O’Brien Whitmarsh (hamstring) will also miss out. Michael McCarthy and Tiernan O’Brien are completing their Leaving Cert and will not be involved. Dale Holland, Issa Karigbo and Conor Drinan are all ready for selection however, as is Darragh O’Sullivan Connell. back from suspension and Luka le Bervet Bardsley will come into the squad from the 19s for the first time.

The club can confirm that Fionn Duggan, Alan Happi, Nathan O’Connell and Alex Hill have left the squad."


Ode mnie parę zdań. Zatem dziś spotykają się dwie najbardziej jełopowate ekipy w tej lidze. Oba w 16 spotkaniach straciły po 39 goli. Żenujące obrony z lepszymi atakami powinny zaowocować bramkami z obu stron.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2002
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Treaty United-Athlone TYP BTS kurs 1,60 5/10 g.20.45 2:1 WIN

PS: Goście ostatnio wpakowali 5 goli Ramblers natomiast sami są tacy ciency że tracą gola z każdym.

Z innych spotkań moje propozycje to over 1,5 gola lub obie strzelą w meczach Bohemians-Shelbourne i Dundalk-Shamrock.

Pzdr..............................
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2603
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Dundalk vs Shamrock, pojedynek na szczycie, na razie nic się nie dzieje.
Biore x po @ 2,70 za drobne... GL!
Edit
Ht 0-0
Za dużo się nie działo, poziom dno do tej pory, w końcówce Dundalk bliżej gola, do tego po 45 min. mogło być mordobicie ale luz finalnie...
Edit1
Benson w 80 min. na 1-0, potem Finn czerwo, ft 1-0 choć celnych strzałów w calym meczu było ze 3 może... Trudno...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1483
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A dziś został nam jeszcze pojedynek w Sligo. Urokliwa mieścina a jednak z ogromnymi tradycjami piłkarskimi. Ot chociażby Bit O Red, to m. in. trzykrotny mistrz Irlandii, ostatni raz taki sukces mieli z 10 lat temu.
Ten sezon także nie będzie przełomowy , ale nadzieje na solidne występy kibice z Showgrounds mają jak najbardziej. Dziś teoretycznie nie najmocniejszy przeciwnik do nich zawita. Finn Harps, bo o nich mowa okupuje przedostatnie (barażowe) miejsce w tabeli. Od czasu do czasu potrafią zaskoczyć, ale mam nadzieję, że nie dziś.
Jeśli w meczu nie będzie jakiejś katastrofy, to Sligo stać na to aby zainkasować 3 punkty. @ na to wydarzenie wynosi 1,87, cóż wolałbym przyzwoite 2,0, ale nie będę miał szansy łapać czegoś na live więc niech będzie.
Stawka? Miedziak tańczy na stole (sorki, ale tak mi się skojarzyło :)
)i niech mu Harfy przy(e)grywają... KTF!

Edit Psychosocial: już nie będę pisał osobnego postu ale dołączam się do hipotezy qowala. Stawiam dziś na Sligo.

edit live qowal
nie zdążyłem napisać bo po 7 min. już 2-0, ale przy pierwszym golu dałem jeszcze handi, ale tylko za drobne... 2 szybkie akcje Sligo i trochę nokaut. Jak nie zlekceważą gości to może być super :)


Edit 2 Psychosocial: Jak Sligo wygra oddajesz mi połowę punktów reputacji😃😁😄

edit1
Nie dzielimy skóry na niedźwiedziu, ale jak coś, to ...wszystkie Ci oddam kolego Ty mój :)
edit2
ft 3-0, fajny mecz Bit O Red zagrali, zachowując ofc skalę, na tle przeciwnika pokazali fajną technikę, w ogórkowych ligach to rzadkość.
Jedyne co się przyczepię, to mimo wyniku McGinty czasem nie był mocnym punktem. Czaiłem się na Sligo odkąd widziałem jak krwi napsuli Derce. Dziś oddali, co kiedyś mi zabrali. A taki jestem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2560
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam. Dzisiaj jest bardzo dużo meczów do gry dlatego poniżej podam typy na wszystkie spotkania w tej kolejce. Osobiście zagrałem single, duble i triple. Odpowiem na wszystkie pytania jak tylko będę mógł.

Premier Division:

Drogheda-Sligo Rovers TYP no bet

Shamrock-Bohemians TYP 1 5/10

Shelbourne Dundalk TYP X2 8/10

U.C. Dublin-Derry TYP BTS/2 3/10 lub Derry over 1,5 gola 5/10

Finn Harps-St Patricks TYP X2 7/10


Dywizja 1:

Cork-Cobh Ramblers TYP -1,5 handi Cork 7/10

Galway-Treaty United TYP over 1,5 gola Galway 6/10

Waterford-Bray TYP over 1,5 gola Waterford 6/10

Wexford-Longford TYP no bet


Oczywiście jak ktoś nie lubi mniejszych kursów może grać czysty win Dundalk i St. Patricks.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1407
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Irlandia,
Na 8 spotkań rozpoczętych o 20.45 mamy 8 ht wyników 0-0. Nieźle :)
Ad rem
UCD vs Derry - jak Derka nie wygra ze Studentami, to już nie wiem z kim...
Ht Derka napiera ale wynik wiadomo...
Handi na Candystripes po @ 3,50 za drobne w przerwie pobieram. GL!
Edit
Ft 0-1, wygrali, ale bez handi...
Edit 1
Aha, jakby bramkarz UCD bardziej zrobił "Redmayne'a" to kto wie, czy Patching by tego karnego strzelił...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1488
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom