>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2022 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Psychosocial Psychosocial pomóż bo za dużo pomysłow

UC Dublin - Derry

Typ: 2 Kurs: 1.45 peffka

Typ: 1 nie strzeli Kurs: 1.93 kusi

Typ: 2-3 gole Kurs: 1.97

Typ: 2(-1) Kurs: 2.28

STS

No cóż takie mecze zawsze mnie robią w konia no ale może nie tym razem.

Czysta 2 oczywiście idzie do kuponu bez zastanowienia bo jak sie zaczne zastanawiać to mogę mieć koszmary.
Teraz pytanie czy pograć brak gola UC Dublin czy też może przedział goli?
Różnica niewielka jeśli chodzi o kurs tylko co jest bardziej prawdopodobne?!
Póki co jestem skory pograć przedział bramek ale może fachura ligi podsunie jakiś sensowny kierunek?

Wynik: 0:2

Edit Psycho: śmieszna sprawa ale Studenci nie przegrali jeszcze meczu u siebie zdobywając wszystkie punkty na własnym boisku. No ale bez jaj... The Candystripes powinni wygrać i ja osobiście nie będę się bawił w zgadywanki jak. Biorę tylko czystą 2 i rozważam hendi na nich -1,5. Czyli over 1,5 gola na gości też do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1906
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
UC Dublin-Derry TYP 2 kurs 1,57 6/10 g.20.45 0:2 WIN

PS: Goście bez Michaela Duffy powinni spokojnie ograć Studentów. Dla odważnych over 1,5 gola Derry lub nawet hendi za 2,20.

Treaty United-Athlone TYP BTS kurs 1,68 5/10 g.20.45 2:0 BOX

PS: Gra moja ulubiona ekipa która zawsze wykręca mi BTS czyli Athlone. W piątek piłkarze z Athlone zdobyli pierwszy punkt i dziś liczę na kolejny gol na wyjeździe.

Pzdr!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2568
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
jozzy22 jozzy22 , zanim Ci Psychosocial Psychosocial odpowie, 2 słowa od wieloletniego fana The Candystripes...
Ten sezon ma być przełomowy dla gosci z Derry City i choć co sezon słyszę ten sam banał to faktycznie eksperci z Zielonej Wyspy (a i nasz forumowy Psychosocial Psychosocial) zgodnie twierdzą, że to "już" teraz. I faktycznie to co "Derka" pokazuje do tej pory napawa optymizmem. Ja dziś troszkę zachowawczo nic nie zagram pre, bo chce zobaczyć wyjściową 11. Jak na szpicy będzie McGonigle i Akintude to powinno być ok. Do tego mecze grane w ogórkowych ligach co 3 dni często zaskakują, a i ostatni mecz z Cyganami Derka ledwo wyciągnęła w 93 min. Właśnie Akintude ich uratował. A Studenci zdesperowani, bo jeszcze w tym sezonie nie wygrali, dlatego ostrożnie bym podchodził do kierunku "no bts". I na koniec jako podejrzliwy dziaders co do poniedzialkowych meczy widząc, że gra ostatni zespół z pierwszym to sobie jakieś grube tematy odpuszczam. Oczywiście obejrzę bo choć ekspertem od Irlandii nie jestem to akurat mecze Candystripes oglądam... A kibicuję im kilkanascie lat i czekam na Mistrza w tym sezonie :)
Edit
Ja pisałem a Psychosocial w tym czasie już skrobał, pracuś... :)

Edit1 live Dublin, klepisko UCD...
Ht 0-0, oczy bolą, ktoś nieobeznany momentami nie wiedziałby, ktory zespół jest pierwszy w tabeli, a który ostatni. Derka miała ze 3 okazje ( w tym poprzeczkę), Studenci w 46 też mogli ukłuć, a no i golkeeper Candystripes zapomniał, że ma być w polu bramkowym i pobawił się w obrońcę i pomocnika, jednak gospo nie wykorzystali zaćmienia mózgu...
Jeszcze nic nie postawiłem, zobaczymy co dalej :) Akintude na ławce... Jak wejdzie to się może skusze...
Edit2
Ft 0-2, w 2 pol. zrobili co trzeba...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2212
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shelbourne-Shamrock TYP 2 kurs 1,62 5/10 g.20.45 1:2 WIN

Cobh Ramblers-Waterford TYP 2 kurs 1,54 5/10
g.20.45 0:4 WIN

PS: Dwóch bitych faworytów. Shamrock nie może sobie pozwolić na stratę punktów, Derry w tym sezonie jest bardzo mocne. Muszelki dziś bez Seana McSweeneya, JJ Lunneya i Jacka Moylana. Goście bez strat.
Z kolei dla Waterford to ostatni dzwonek, mając taki skład po prostu się wygłupiają. Zauważyły to nawet "Zbuki" wystawiając dosyć słaby kurs na nich. Jestem trochę zawiedziony, spodziewałem się ok. 1,80 ale trudno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2728
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Finn Harps-Derry TYP 2 kurs 1,90 3/10 g.18.30 1:2 WIN

Galway-Wexford TYP 1 kurs 1,46 5/10
g.18.00 1:1 BOX

PS: Podobnie jak wczoraj, dwa typy. Zmniejszona stawka na Derkę bo myślę że Harfy mogą coś bachnąć wszak goście dalej bez dwóch kluczowych zawodników Michaela Duffy i Ciarona Harkina. Gospodarze na początku meczu raczej bez Regana Donelona, Roba Slevina i Dave Webstera ale mogą wejść podczas spotkania. Finalnie czuję że Derry będzie się męczyć i nawet przez moment zastanawiałem się czy nie odpuścić..

Galway to zdecydowany faworyt. Ostatnie ich cztery mecze to same zwycięstwa Tribal Army. Obie ekipy bez ubytków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2436
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Derry-Shelbourne TYP 1 kurs 1,48 6/10 g.20.45 1:2 BOX

PS: Opis po południu.

DERRY CITY

The Candystripes pre-season tag as potential title winners has proven to be well founded as they currently sit on top of the table at the quarter way stage of the league, six points ahead nearest challengers Shamrock Rovers.
They are the only unbeaten team across both the Premier and First Divisions after nine series of games. It is unlikely however that they will match the record of their next opponents, Shelbourne, who went 18 games unbeaten in the 2021 season, albeit in the less demanding environment of the First Division.
City lost two key players to season long injuries early in the 2022 campaign, Ciaron Harkin with a ruptured ACL and more recently Michael Duffy with a fractured tibia. These setbacks have not impacted Ruadhri Higgins’s drive for the league title so far, and it remains to be seen if Higgins will look to strengthen the squad in the July window when the inevitable second half of the season fatigue sets in.
They are currently on a six-game winning sequence, including the 1-0 victory away to Friday night’s opponents Shelbourne when Patrick McEleney netted the winner in the 73rd minute of a tight game.
Their last game was away to North West neighbours Finn Harps where goals from Cameron McJannet and Will Patching saw them secure a 2-1 win to bring them to 23 points in the table.
Higgins is well aware of the threat posed by Friday night’s opposition, a point he referenced during his press conference in advance of the game. He said “Anybody who thinks that this is anything other than an extremely difficult game can forget about it.

“Shels are a very well-coached, well-organised team and you only have to look at their results to see that.

“In terms of goals conceded away from home, there can’t be any better records in the league, that’s for sure.

“We will have to be patient- all of us- players and supporters. They will be very hard to break down but they are also very dangerous on the counter.”

SHELBOURNE

The Reds have found the Premier Division to be a much tougher proposition that the First Division and at times have struggled to cope with the demands of the new environment.
They have hovered around the seventh position in the league table since the season started, and currently sit on the same points as Drogheda United, only slightly ahead of basement clubs UCD and Finn Harps.
Goalscoring has proved to be their achilles heel so far this season, scoring only six goals in nine matches, just one more than bottom club UCD.
They did manage a very good goal in their last outing, a home game against Shamrock Rovers in a packed Tolka Park last Friday night, but it was not enough to get them any points as Rovers scored two goals to emerge 2-1 winners thanks to an 88th minute winner.
Of equal concern to manager Damian Duff however will be their first half performance against Rovers, where they seemed well off the pace and were lucky to be only 1-0 down at the half time break.
They did improve significantly in the second period, aided by that Shane Farrell goal in the 59th minute, but will need to get out of the blocks much quicker for the rest of the season, particularly against the top teams like Rovers and this Friday night’s opposition Derry City.
Shelbourne boss Damien Duff spoke to the media during the week and said he is pleased to have almost a full squad to choose from ahead of a “massive three days” for the Reds.
As well as the Derry City game on Friday, Shelbourne then welcome Bohemians to Tolka Park on Monday.

“It’s the first time we’ve had nearly everyone available for selection which is amazing really,” Duff said.

“We’re looking forward to seeing the fans up in Derry and in Tolka on Monday. We know we will need them at times but the onus is on the players to get the crowd going too.”

Shelbourne welcomes back Jack Moylan, JJ Lunney and Brian McManus who are all available for selection once more.
The Reds will be without JR Wilson through suspension but Duff says competition for places is fierce.
“There’s an opportunity there for someone else to come in and impress. It’s quite a specific position which Conor and JR have obviously done well in but you have seen last week with Ledwidge coming in and going well there when he moved into how players can adapt,” Duff told shelbournefc.ie.
Shels have trained on their astro all week with Derry’s artificial pitch in mind and Duff says his players are well able for the different challenge.
“The one thing on which we pride ourselves is our fitness and that will enable to us to cover the extra miles on the bigger pitch so it will not be an issue.”

MATCH STATS

Derry City emerged victorious in the first clash between the two sides back in early March, Patrick McEleney’s goal separating the two sides in the 1-0 for Derry City.

BETTING

Derry City 11/10; Draw 29/10; Shelbourne 31/5

PREDICTION

Derry City 3 - 0 Shelbourne

Derry City

Injured:
Ciaron Harkin, Michael Duffy
Doubtful: None
Suspended: None

Shelbourne

Injured:
Sean McSweeney.
Doubtful: None
Suspended: JR Wilson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +833
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam serdecznie w przerwie na picie. Obfitego śmigusa-dyngusa i zdrowej wątroby dla wszystkich.

Poniżej podaje solidne dane dotyczące wszystkich meczów w 1 lidze.

Match previews

Shelbourne v Bohemians

(Tolka Park, 3.0)

Team News: Shels welcome John Ross Wilson back from suspension, but Aodh Dervin sits this out after getting his marching orders in Derry. Bohs are without James Finnerty while Grant Horton is battling to try and make it.

Talking Point: The teams are level on points but Bohs are under more pressure. Keith Long’s side have squandered good positions and their mental resolve is being questioned.

Ref: John McLoughlin

Odds: Shelbourne 21/10, Bohs 13/10, Draw 19/10

Verdict: Draw


UCD v St. Patrick’s Athletic

(UCD Bowl, 5.0)

Team News: The Saints remain without Jamie Lennon, Adam Murphy and Paddy Barrett. UCD lost Alex Dunne to injury in Friday’s loss to Drogheda.

Talking Point: Saints boss Tim Clancy admitted his side were second best in Tallaght on Friday. They’ve taken just two points from four games since their last meeting with UCD and they will be expected to show more attacking quality today.

Ref: Damien MacGraith

Odds: UCD 9/2, St Pat’s 8/15, Draw 14/5

Verdict: Away win


Finn Harps v Sligo Rovers

(Finn Park, 6.0)

Team News: Eric Woods and Ryan Rainey are suspended for Harps. Sligo are waiting on Jordan Hamilton and Robbie McCourt.

Talking Point: Harps showed courage at Dalymount but, while their wait for a home win is concerning, bigger question marks hang over their guests after a worrying slump.

Ref: Paul McLoughlin

Odds: Finn Harps 2/1, Sligo Rovers 13/10, Draw 2/1

Verdict: Draw


Shamrock Rovers v Dundalk

(Tallaght Stadium, 7.0)

Team News: Graham Burke is out for Rovers but Andy Lyons may be available again. Robbie Benson and Dan Williams are concerns after limping off in Dundalk’s win over Sligo Rovers.

Talking Point: Dundalk’saway form has been ropey and this will be an informative evening for Stephen O’Donnell.

Ref: Ray Matthews

Odds: Shamrock Rovers 8/15, Dundalk 9/2, Draw 14/5

Verdict: Home win


Drogheda United v Derry City

(Head in the Game Park, 7.45)

Team News: Drogheda plan without Darragh Markey, Adam Foley and Dean Williams. Derry keeper Brian Maher is unlikely to have recovered from illness. Long-term absentees Ciaron Harkin and Michael Duffy remain out.

Talking Point: Derry City have to prove they can bounce back after their first setback, and this is a tough test as Drogheda are steadily improving.

Ref: Alan Patchell

Odds: Drogheda 15/4, Derry 4/6, Draw 12/5

Verdict: Away win


Mój jedyny typ na tą kolejkę:

Finn Harps-Sligo Rovers TYP BTS kurs 2,02 5/10 g.19.00 0:1 BOX

Pzdr..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3133
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Derry-U.C.Dublin TYP 1
Cobh Ramblers-Cork TYP 2

AKO 1,53 7/10
g.20.45 WIN

Derry-U.C.Dublin TYP -1,5 hendi Derry kurs 1,67 4/10
g.20.45 7:1 WIN

Cobh Ramblers-Cork TYP -1,5 hendi Cork kurs 1,81 4/10
g.20.45 2:3 BOX

PS: Dwóch bitych faworytów. Ciekawostką jest że Pierce Phillips, Beineón O' Brien-Withmarsh, Sean McGrath, John Kavanagh, Luke Desmond, Issa Kargbo i Dale Holland to wszyscy byli zawodnicy Cork oddani do Ramblers. Tutaj jednak nie widzę żadnych insynuacji w tych derbach zwłaszcza że w pierwszym spotkaniu było gładkie 2:0 dla Rebelsów.

Derry po dwóch kolejkach bez wygranej powinno szybko ogarnąć temat.

Jest jeszcze fajny mecz Wexford-Waterford na 2. Goście się po prostu kompromitują od paru kolejek mając taki skład. Beknął za to manager którego z hukiem wywali z klubu (podobnie jak w Athlone). Czy zadziała efekt nowej miotły? Mało osób też wie że to druga największa kibicowska zgoda na tej wyspie i może gospodarze będą się dziś mniej starać ale odpuszczam to spotkanie.

Pzdr...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3103
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Derry - UC Dublin

2 nie strzeli @ 1 .70

1 (-1) @ 1.67

2 - 3 gole @ 2.07

1/NIE (mecz/bts) @ 1.82

STS

Cóż Psychosocial Psychosocial mnie uprzedził wiec tylko ode mnie opcje które myślę że można pograć. Pozostaje tylko skopiować wszystko to co pisałem kilka postów wcześniej i lecimy z temat

e: miazga juz do przerwy

Wynik:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1224
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Widzę, że jozzy22 jozzy22 już to w jednym meczu zaproponował ale ciekawi mnie drugi.
Myślicie, że Cork jest w stanie wygrać do zera? Cobh do tej pory strzelało tylko Wexfordowi i Athlone, a delikatnie mówiąc - nie są to aktualnie najlepsze drużyny w tej lidze.
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
biniuu biniuu psycho twierdzi ze mecz bez historii ale skoro jest wśród nich niezla paczka z Cork to kto wie co się wydarzy. Skoro ich oddali to idealny moment żeby się trochę "zemscic" ?!
Nie powiem ale 2.34 jest nawet kuszące
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Właśnie trochę mnie ci zawodnicy odstraszają od tego typu, bo mogą być mocno zmotywowani. Chociaż nie wiem w jakiej atmosferze odchodzili. Ale z drugiej strony, w pierwszym meczu między tymi ekipami sześciu z siedmiu wymienionych przez Psychosocial Psychosocial zawodników grało i w sumie to chyba nic specjalnego nie zwojowali.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
ja wiem, że ktoś napiszę: to było dawno i co ma to do dzisiejszego dnia, natomiast tak wspominam, żeby nie było, że sytuacja będzię dziś podobna :)

W 2013 i 2014 Derry u siebie przegrali gdzie byli faworytami a kursy na gości były: @8.27 i @10.59

EDIT: wchodzę w X2 @4.35 , często 0-0 było (4 x )
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Chcąc wam bardzo pomóc sprawdziłem dokładne wyniki na mecze dzisiejszej kolejki od największych irlandzkich ekspertów na najlepszym forum bukmacherskim w tym kraju i..najczęściej pojawiający się wynik na Cork to 0:2.

Na Derry 2:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Kto skasował i dlaczego ten post o Cork i Derry ? Przecież to trochę żenada, że jest analiza i nagle jak mecz się zaczyna to jest ona kasowana....

Tak samo żenada jest, że moderator ingeruje w posty użytkowników edytując je...
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Kto skasował i dlaczego ten post o Cork i Derry ? Przecież to trochę żenada, że jest analiza i nagle jak mecz się zaczyna to jest ona kasowana....

Tak samo żenada jest, że moderator ingeruje w posty użytkowników edytując je...
Przecież jest wszystko nikt nic nie skasował no chyba ze coś przeoczyłem? !
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Piateczek w Irlandii, a tu cisza?
Tonight, Patsi vs Derka
St. Patricks 3 zespół ligi podejmie lidera z Derry City.
Składy (zapowiadane) bez znaczacych zmian, forma niby jest u jednych i drugich (jak na ogórkowa ligę), waga meczu - odpowiednia. Opinie trenerów i wypowiedzi grajków - szacunek w 2 strony. Moje kierunki: x i ew. opcjonallnie under (klasyczny lub w azjanie).
Wybór? X ew. na live mozna bedzie zamykać.
@ 3, 20 za drobne, bo to nie jest latwe spotkanie, ale ja takie lubię :)
GL and KTF!
Edit
Patsi bez szans, ft 0-4, Candystripes jedzie po tytuł, w końcu bo ile mozna czekać?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1200
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Dzisiaj wiele meczów pachnie mi bts-em. Właściwie wszystkie. Moja delikatna sugestia to zagrać te gdzie są największe kursy. Może jakieś pytania? Odpiszę na wszystkie gdyż teraz jestem dopiero dostępny.

Ja po najmniejszej linii oporu:

Athlone-Wexford TYP BTS kurs 1,56 6/10 g.20.45 0:3 BOX

I myślę że U.C. Dublin ma duże szanse bachnąć gola, kurs1,90... a za bts 2,05..dla mnie miodzio...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1837
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Lista pytań:
1. Bohemians 1?
2. Shamrock 2?
3. Galway x2?

:D

Edit Psycho: 1. Po takim kursie nieopłacalne. Jeżeli już to 1/over 2,5 lub 1/bts za 2,60. 2. Ciężki mecz ale powinni ogarnąć, stawiam na 2:1 dla The Hoops. 3. Galway gra tak dobrze na wyjeździe jak...Limerick u siebie. Mój dobry znajomy z Irlandii stawia w tym meczu na bramkowy remis.

Pzdr..
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom