>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2021 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś wieczorem
Bohemians vs Derry
Kolejny nielatwy mecz do typowania w Irlandii. Goście wyżej w tabeli ale to gospodarze (przez puchary) maja 2 mecze zaległe. Pomiedzy nimi pkt. różnicy. Buki mają swojego faworyta, ja idę jednak w stronę Candystripes. Why?
Nie mają osłabień (u Cyganów są), są na świeżości (Cyganie mieli wiecej ostatnio spotkań a to w ogórkowych ligach robi różnicę ). Do tego im nieźle z gospodarzami szło, no i Cyganie jak są faworytem lubią od czasu do czasu "zatankować". Kursy idą w górę na Derry ale ja mimo to x2 po @ 2,10 za drobne pobieram... Żeby nie było, typ pod prąd jakby co :) uprzedzam... KTF!
Edit
Jak zwykle horror :) ft 3-3 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +638
G 0

gubernator_nh

Gość
Ja dałem 2 ale chciałem potwierdzenia u Was expertow często komentujących i mających większą wiedzę o tej lidze niz ja. Czyli mój typ to takie granie w lotto. :)
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Wyszarpali wygraną w ostatniej minucie
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wyszarpali wygraną w ostatniej minucie
Mecz byl zacięty choć sędzia nie pokazał żadnej kartki (i to w derbach! ). 2500 kibiców obejrzało wyrownany mecz, Patsi wściekli bo okazje były ale samobój w 92 min. praktycznie odebrał im nadzieję na zatrzymanie Szamrokow w drodze do mistrza... W Dublinie Ft 0-1...
 
Otrzymane punkty reputacji: +292
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Moje propozycje bez stawkowania na dzisiaj:

Drogheda-St.Patricks DNB 2

Finn Harps-Dundalk BTS


Shamrock-Derry 1

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam ja tak na szybko bo zaraz mecze a dopiero wróciłem do domu.
Gram tak....
Shamrock - Derry
Typ-02
Kurs-2.35
Finn Harps-bts
Kurs-1.8
Co do meczu Derry to można jeszcze pograć bts,tak mi sie wydaje że będzie 1-1.
Powodzenia,a przyda się bo ta liga nie jest najłatwiejsza do typowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +278
T 8,9K

trema11

Użytkownik
IRLANDIA PÓŁNOCNANIFL Premiership
Tabela


20:45

Crusaders

Coleraine

Typ-1
Kurs-2.15

Witam,dzisiaj 1 mecz z Irlandii Pół. i po przyjrzeniu się w historię bezpośrednich spotkan wychodzi mi wygrana gospodarzy,a skoro tak mi to wychodzi to tak tez zagram,typ na czuja bo co ja mogę wiedzieć na temat tej ligi,niewiele więc zaufam intuicji i statystykom.


15.05.21NIFLCrusadersColeraine0 : 1
10.11.20NIFLCrusadersColeraine1 : 0
19.10.19NIFLCrusadersColeraine0 : 2
15.02.19NIFLCrusadersColeraine4 : 2
03.09.18NIFLCrusadersColeraine0 : 3
Powodzenia.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dundalk-Shamrock TYP BTS kurs 1,85 6/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Kowal i inni potwierdzą że kiedyś to były pojedynki...dziś źle finansowo prowadzeni gospodarze podejmują pewnikiem już kolejnego z rzędu mistrza The Hoops. Obie ekipy na pewno poważnie potraktują ten mecz. Na ostatnie ich 9 spotkań..8 razy padł BTS. Drwale u siebie w ostatnich 8 meczach..8 BTS-ów. Są dziś osłabieni, nie zagra Patrick McEleney, David McMillan, Wilfried Zahibo, Daniel Kelly i Graham Gartland. Mało tego, do reprezentacji powołani zostali Raivis Jurkovskis i Sonni Nattestad. Goście tylko bez Grahama Burke i Roberto Lopesa (a to chyba ich najlepszy obrońca z Wysp Zielonego Przylądka).

Reasumując...Dundalk strzeli czy nie? Nie zagra Lopes który zawsze trzymał za mordę całą obronę. Najlepsi strzelcy Drwali są gotowi do gry także wierzę że bachną brameczkę dobrej obronie Shamrock. Zresztą ta liga jest tak porąbana że nie zdziwiłbym się gdyby to goście dziś gonili wynik...

PS: Należy pamiętać że weszło mi pod rząd aż 8 (dziś cyfra 8 rządzi :LOL:) ostatnio tu podawanych typów i prawdopodobieństwo zielonego kolejnego bardzo maleje..

Trzymajta się i ..ebać Plandemię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +650
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Bohemians-Dundalk TYP BTS kurs 1,70 6/10 g.20.45 1:1 WIN

PS: Mamy tutaj spotkanie dwóch ekip które grając między sobą od końca 2019 roku na Dalymount zawsze raczyły nas golami. Cyganie (i tu trochę historii ksywę wzięli stąd że Bohemus po łacinie znaczy mieszkaniec Czech potem nazwano tak Cyganów a z francuskiego La Boheme to Cyganeria) u siebie strzelali zawsze minimum raz od..17 spotkań (łącznie z Ligą Konferencji). Ich ostatnie spotkania z Drwalami:

24.05.21 PD Bohemians-Dundalk 5 : 1
26.02.21 CF Bohemians-Dundalk 1 : 2
20.11.20 FAI Bohemians-Dundalk 1 : 4
07.08.20 PD Bohemians-Dundalk 2 : 1
11.10.19 PD Bohemians-Dundalk 2 : 1

Dundalk na fali wznoszącej, nie przegrali już od paru spotkań. Widmo spadku spowodowało że piłkarze w końcu zaczęli grać a tydzień temu stuknęli Shamrock!

Kontuzje dla mnie nieistotne. Stawka wysoka ale jak tu nie grać BTS?

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1074
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Bohs vs Dundalk,
On the paper jest tak jak Psychosocial napisał, co do zasady się zgadzam.
Do końca ligii zostało 6 kolejek, oba teamy mają o co walczyć. Jesli goście nie odpuszcza ligi dla pucharu, to dziś gole powinny paść. Zerknąłem teraz na składy i sam zagrałem bts i over 2,5 po @ 1,92 (to jeszcze rano) , oraz x po @ 3,60 (jak się bardzo chce 3 pkt. to czasem kończy się jednym). A, że to Irishe, to za drobne ofc... GL!
Edit
Ft 1-1, troszkę liczyłem na 2-2, ale może być :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +848
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Shamrock Rovers - Bohemins 1 1.84
Mysle ze warto pograc po takim kursie na Shamroki sa w formie czego niemozna powiedziec o goosciach.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Shamrock Rovers - Bohemins 1 1.84
Mysle ze warto pograc po takim kursie na Shamroki sa w formie czego niemozna powiedziec o goosciach.
Dublin Derby, wszystko może się zdarzyć, czesto w takich spotkaniach pada czerwo i nie inaczej jest w pojedynkach Szamrokow z Cyganami. Miejscowi też o tym wspominają. Sklady optymalne jak widzę. Warto rozważyć za drobne taki kierunek. GL!
Edit
W 38 min. Lopes zaliczył czerwo, kierunek na plus...
Edit1
Ft 1-1, derbowy wynik w końcu się w Dublinie trafił.
PS
U Irishy faworyt wg buków to mega czesto jest mina... Uroki ligi :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +399
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiaj półfinały pucharu Irlandii. Bohemians-Waterford i St.Patricks-Dundalk.

Służę podpowiedzią co do typów:


PS: Bohemians-Waterford,St.Patricks-Dundalk TYP overy 1,5 gola AKO 1,70 6/10 g.20.45 BOX

Dla odważnych: awans Dundalk za 1,90 i Bohemians-Waterford BTS za 1,88.

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock-Finn Harps TYP 1 kurs 1,35 8/10 g.20.45 3:0 WIN

Shamrock-Finn Harps TYP - 1,5 gola Shamrock kurs 1,50 5/10
g.20.45 3:0 WIN

PS: Już dzisiaj przy ewentualnym zwycięstwie, gospodarze będą świętować kolejnego mistrza kraju. Szykuje się komplet ok. 6000 kibiców i pomeczowa feta. Odważni niech próbują handicap z kursem ok. 2,00.
Koniczynki tylko bez Seana Kavanagha, natomiast Harfy bez Kosowara Sadiki, wielkiego chłopa z Kanady na pozycji obrońcy. Poza tym niepewni to: Ger Doherty, Johnny Dunleavy, Adam Foley, Mark Timlin, Ryan Rainey i Ethan Boyle.

Cork City-Galway TYP 1X kurs 1,56 4/10 g.20.45 3:0 WIN

Cork City-Galway TYP 1 kurs 2,75 2/10
g.20.45 3:0 WIN

PS: Ostatnia kolejka. Myślę że drugi w tabeli Galway będzie w dupie miał ten mecz przygotowując się do baraży. Wnioskuje to z tego że ich trener John Caulfield na oficjalnej stronie powiedział że da pograć rotacyjnym graczom aby najlepsi odpoczęli przed decydującymi spotkaniami.
Oprócz tego Francely Lomboto, Ronan Manning, Killian Brouder i Mikie Rowe są kontuzjowani. Do tego Gary Boylan, Ruairi Keating i Stephen Walsh są zawieszeni na jedną kolejkę. No sorry ale pięciu grajków z tej siódemki to podstawowi zawodnicy i Korek biorąc pod uwagę ich optymalny skład powinien to ogarnąć.

Pzdr/Psycho..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1698
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Finn Harps-Drogheda TYP Harfy over 1,5 gola kurs 2,40 4/10 g.21.00 0:0 BOX

PS: Bet statyczny. Harfy grają u siebie bardzo ofensywnie. W ostatnich 7 spotkaniach strzelili 14 goli. Abstrahując aby uniknąć baraży muszą takie mecze wygrywać. Nie zagrałem jednak ich zwycięstwa bo Drogsi jeszcze niepewni utrzymania i mogą się postawić.

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Irlandia
Longford (kaleki ligowe) vs Waterford (frajerzy, którzy jak nie wygrają to grożą im baraże) - mecz do dupy, poziom 0 , ale może Waterford wyciągnie te 0-1 ? Za drobne 2 po @ 2,50.
PS
A i pogoda taka jak gra czyli do d... GL!
edit
FT 1-1 - był karny przy 0-1, potem czerwo dla gości i papa. Goście w barażach, bo za tydzień ostatni mecz grają z Patrykami i nawet jak wygrają to... ich konkurenci w walce o uniknięcie baraży (Finn Harps) grają właśnie z ... Longford. A u siebie "powinni" spadkowiczów pojechać tak z 3-0. GN...
Edit
W ciemno (bez składów itd.) , ale takie ryzyko zakladam, 19.11. handi na Harpie w meczu z Longford po @ 2,20 za miedziaka pobrane. Moim zdaniem @ spadnie... Argumenty? Kto czyta, ten wie. Wejdzie? Tego nawet najstarsi druidzi z tej wyspy nie wiedzą :) KTF!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom