>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Irlandia - 2021 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Fortuna bonus
psychosocial 17,2K

psychosocial

Ekspert - Irlandzka Pilka
Członek Załogi
Miasto
Łódź
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam. Jak mówiłem wcześniej w tym sezonie typowanie tej ligi to ruletka. Dzisiaj papierowymi faworytami są Dundalk i Shamrock. Nie będę się rozwodził nas kontuzjami, covidami i innymi sprawami bo mało kogo to obchodzi. Mam tylko info że dziś te dwa mecze:

Finn Harps-Shamrock TYP 2 kurs 1,60 4/10 g.20.45 0:2 WIN

Waterford-Dundalk TYP 2 kurs 1,45 4/10 g.20.45 0:3 WIN

są grane na płatnym forum irlandzkim (podaję to info za zgodą podającego mi te mecze) i przez wielu mocnych typerów na zielonej wyspie i to nawet w dublu. Jak będzie zobaczymy bo ta liga stała się mocno entropiczna i nieprzewidywalna. Do tego kursy na gości już mocno spadły.

Pzdr!

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +409
psychosocial 17,2K

psychosocial

Ekspert - Irlandzka Pilka
Członek Załogi
Miasto
Łódź
Shamrock-Waterford TYP -1,5 handi kurs 1,50 6/10 g.15.00 3:0 WIN

Shamrock-Waterford TYP -2,5 handi kurs 2,40 3/10
g.15.00 3:0 WIN

PS: Już w spotkaniu z Dundalk The Blues mieli mnóstwo kontuzji. Dziś sytuacja bez zmian aż 7 zawodników z podstawowego składu nie zagra w tym meczu. Manager Kevin Sheedy zapowiedział że znowu da szansę pograć juniorom. Dotarłem do takiego info:

The Hoops tylko bez Kyle Fergusona i być może Ciana Kavanagha. Stawiam na gładkie zwycięstwo gospodarzy.

Pzdr!

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
zeus. 5,3K

zeus.

Użytkownik
3 May 2021 6:45pm Sligo Rovers vs. St. Patrick's Athletic Showgrounds
1:1
3:7 RR

Over 2 Goals @ 2,12
Both Teams To Score @ 2,25
Both Teams To Score & Over 2.5 Goals @ 3,35
Both Teams To Score & Over 8.5 RR @ 3,95

Na szybkiego, bo za chwile mecz się zaczyna. Sligo ostatni raz z Patsami wygrało 3 lata temu, przyjezdni póki co bez porażki w tym sezonie. Wyrównane spotkanie, ale uważam, że 8 spotkań bez porażki Patsów to za długa seria....​

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
zeus. 5,3K

zeus.

Użytkownik
LIVE 14 min
3:10 RR
Longford Town 1:0 Dundalk

Over 8.5 RR @ 2,05

Over 9.5 RR @ 2,90

Miałem grać przed spotkaniem ale nie zdążyłem, tym bardziej pogram teraz kiedy Dundalk Przegrywa od 6 minuty 1:0.

Edit:
Tak jak przypuszczałem, sam Dundalk wykręcił linie na spokojnie.​

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
qowalsky6 104,6K

qowalsky6

Znawca
Miasto
Grunberg
LIVE 14 min

Longford Town 1:0 Dundalk

Over 8.5 RR @ 2,05
Over 9.5 RR @ 2,90

Miałem grać przed spotkaniem ale nie zdążyłem, tym bardziej pogram teraz kiedy Dundalk Przegrywa od 6 minuty 1:0.​
Jak zobaczyłem 1-0, to od razu poszedłem w overy :) po chwili zrobiło sie 2-0, zanim podałem "kierunek" mamy 2-1. Szalony mecz...

"... A teraz z zupełnie innej beczki..."
North - West Derby, a więc Derry vs Finn Harps
Candystripes pod wodzą nowego trenera w 2 meczach na wyjeździe zainkasowali 6 pkt. Dziś debiut u siebie. Kadrowo nie wiem, czy bedzie Coll i Cole. U gości też kilku graczy zabraknie. Ich forma tak, czy siak nie powala, co nie znaczy, że Derry ma z górki... No i derby dlatego stawka tylko symboliczna na jedynkę po @ 2,20... GL!
Edit
Niestety, chcieli gospodarze w końcówce zawalczyć o 3 pkt, ale dostali gonga i 1-2.
W 97 jeszcze zamieszanie pod bramka Harpi i slupek, ale debiut trenera u siebie nieudany.
Ps
Ogolnie była kopanina ale co Irishe mają kondycję to szacun. Biegali jak nakręceni po tym klepisku :)

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
zeus. 5,3K

zeus.

Użytkownik
3 May 2021 8:45pm Derry City vs. Finn Harps Brandywell Stadium
1:2
4:11 RR

Both Teams To Score & Over 8.5 RR @ 4,25

Derry zaczęło punktować po zmianie trenera, Finn Harps bez strzelonej bramki od czterech spotkań, wybór prosty i dobry kurs.​

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
qowalsky6 104,6K

qowalsky6

Znawca
Miasto
Grunberg
Derry vs Longford
Po ostatniej porażce z Harpiami gospodarze dalej bez wiktorii na swoim stadionie. Dziś typ na przelamanie z mojej strony,ryzykowny bo goście nieźle się ostatnio zaprezentowali w meczu z Dundalk. Nie jest to żaden "pewniaczek" więc zagram to za drobne: 1 po @ 2,15.
Ps
Uczciwie napiszę, że część ekspertów z zielonej wyspy uważa, że to goście wygrają ten mecz. Jak widzicie nie jest to latwy do obrania wlasciwego "kierunku" mecz...
Edit
Akintude w doliczonym na 1-1, ratowałem ten mecz na live, bo przewagę Candystripes mieli, tyle że guzik z tego wychodziło. Kolejne punkty stracone, guzik z tego sezonu będzie gdy na Brandywell qwa się nie wygrywa!!!
Ps
Nie gram już na nich... Do odwolania :)

Ostatnia edycja: