>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2021 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam. Jak mówiłem wcześniej w tym sezonie typowanie tej ligi to ruletka. Dzisiaj papierowymi faworytami są Dundalk i Shamrock. Nie będę się rozwodził nas kontuzjami, covidami i innymi sprawami bo mało kogo to obchodzi. Mam tylko info że dziś te dwa mecze:

Finn Harps-Shamrock TYP 2 kurs 1,60 4/10 g.20.45 0:2 WIN

Waterford-Dundalk TYP 2 kurs 1,45 4/10 g.20.45 0:3 WIN


są grane na płatnym forum irlandzkim (podaję to info za zgodą podającego mi te mecze) i przez wielu mocnych typerów na zielonej wyspie i to nawet w dublu. Jak będzie zobaczymy bo ta liga stała się mocno entropiczna i nieprzewidywalna. Do tego kursy na gości już mocno spadły.

Pzdr!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +409
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock-Waterford TYP -1,5 handi kurs 1,50 6/10 g.15.00 3:0 WIN

Shamrock-Waterford TYP -2,5 handi kurs 2,40 3/10
g.15.00 3:0 WIN

PS: Już w spotkaniu z Dundalk The Blues mieli mnóstwo kontuzji. Dziś sytuacja bez zmian aż 7 zawodników z podstawowego składu nie zagra w tym meczu. Manager Kevin Sheedy zapowiedział że znowu da szansę pograć juniorom. Dotarłem do takiego info:


The Hoops tylko bez Kyle Fergusona i być może Ciana Kavanagha. Stawiam na gładkie zwycięstwo gospodarzy.

Pzdr!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
3 May 2021 6:45pm Sligo Rovers vs. St. Patrick's Athletic Showgrounds
1:1
3:7 RR

Over 2 Goals @ 2,12
Both Teams To Score @ 2,25
Both Teams To Score & Over 2.5 Goals @ 3,35
Both Teams To Score & Over 8.5 RR @ 3,95



Na szybkiego, bo za chwile mecz się zaczyna. Sligo ostatni raz z Patsami wygrało 3 lata temu, przyjezdni póki co bez porażki w tym sezonie. Wyrównane spotkanie, ale uważam, że 8 spotkań bez porażki Patsów to za długa seria....​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
LIVE 14 min
3:10 RR
Longford Town 1:0 Dundalk

Over 8.5 RR @ 2,05

Over 9.5 RR @ 2,90

Miałem grać przed spotkaniem ale nie zdążyłem, tym bardziej pogram teraz kiedy Dundalk Przegrywa od 6 minuty 1:0.

Edit:
Tak jak przypuszczałem, sam Dundalk wykręcił linie na spokojnie.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
LIVE 14 min

Longford Town 1:0 Dundalk

Over 8.5 RR @ 2,05
Over 9.5 RR @ 2,90


Miałem grać przed spotkaniem ale nie zdążyłem, tym bardziej pogram teraz kiedy Dundalk Przegrywa od 6 minuty 1:0.​
Jak zobaczyłem 1-0, to od razu poszedłem w overy :) po chwili zrobiło sie 2-0, zanim podałem "kierunek" mamy 2-1. Szalony mecz...

"... A teraz z zupełnie innej beczki..."
North - West Derby, a więc Derry vs Finn Harps
Candystripes pod wodzą nowego trenera w 2 meczach na wyjeździe zainkasowali 6 pkt. Dziś debiut u siebie. Kadrowo nie wiem, czy bedzie Coll i Cole. U gości też kilku graczy zabraknie. Ich forma tak, czy siak nie powala, co nie znaczy, że Derry ma z górki... No i derby dlatego stawka tylko symboliczna na jedynkę po @ 2,20... GL!
Edit
Niestety, chcieli gospodarze w końcówce zawalczyć o 3 pkt, ale dostali gonga i 1-2.
W 97 jeszcze zamieszanie pod bramka Harpi i slupek, ale debiut trenera u siebie nieudany.
Ps
Ogolnie była kopanina ale co Irishe mają kondycję to szacun. Biegali jak nakręceni po tym klepisku :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
3 May 2021 8:45pm Derry City vs. Finn Harps Brandywell Stadium
1:2
4:11 RR


Both Teams To Score & Over 8.5 RR @ 4,25


Derry zaczęło punktować po zmianie trenera, Finn Harps bez strzelonej bramki od czterech spotkań, wybór prosty i dobry kurs.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derry vs Longford
Po ostatniej porażce z Harpiami gospodarze dalej bez wiktorii na swoim stadionie. Dziś typ na przelamanie z mojej strony,ryzykowny bo goście nieźle się ostatnio zaprezentowali w meczu z Dundalk. Nie jest to żaden "pewniaczek" więc zagram to za drobne: 1 po @ 2,15.
Ps
Uczciwie napiszę, że część ekspertów z zielonej wyspy uważa, że to goście wygrają ten mecz. Jak widzicie nie jest to latwy do obrania wlasciwego "kierunku" mecz...
Edit
Akintude w doliczonym na 1-1, ratowałem ten mecz na live, bo przewagę Candystripes mieli, tyle że guzik z tego wychodziło. Kolejne punkty stracone, guzik z tego sezonu będzie gdy na Brandywell qwa się nie wygrywa!!!
Ps
Nie gram już na nich... Do odwolania :)
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Dziś dwa typy bez analizy bo nie mam czasu:

Finn Harps-Dundalk TYP 2 kurs 2,03 4/10 g.18.45 1:1 BOX

Gospodarze:

Kontuzjowani: brak.
Wątpliwi: Sean Boyd, Conor Barry, Shane McEleney, Ryan Connolly, Adam Foley.
Zawieszeni: Ollie Horgan (Ban Touchline)

Goście:

Kontuzjowani: Brian Gartland, Cameron Dunnigan, Patrick Hoban, David McMillan
Wątpliwi: Sonni Nattestad, Sam Stanton
Zawieszeni: brak.

U.C.Dublin-Cork TYP 1 kurs 1,83 5/10 g.20.45 0:0 BOX

Gospodarze:

Kontuzjowani: brak.
Wątpliwi: brak.
Zawieszeni: brak.

Goście:

Kontuzjowani: George Heaven, Steven Beattie, Cory Galvin.
Wątpliwi: Gearoid Morrissey.
Zawieszeni: brak.

Pozdrawiam/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dundalk-Shamrock TYP 2 kurs 2,20 5/10 g.20.45 2:1 BOX

PS: Zdecydowany faworyt to goście. Można grać DNB 2 albo X2. Gospodarze bez prawdziwego managera szybko nie dojdą do formy sprzed lat. Zawieszenia w obu zespołach na korzyść The Hoops. Typ grany mocno w Irlandii.
 
Ostatnia edycja:
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Dundalk-Shamrock TYP 2 kurs 2,20 5/10 g.20.45

PS: Zdecydowany faworyt to goście. Można grać DNB 2 albo X2. Gospodarze bez prawdziwego managera szybko nie dojdą do formy sprzed lat. Zawieszenia w obu zespołach na korzyść The Hoops. Typ grany mocno w Irlandii.
I znowu porażka ze szkoda gadać, co irlandczy y robia ro specjalnie czy o co chodzi?

Edit Psycho: Nie mam pojęcia. Uwierz że wynik wszystkich zaskoczył. Napiszę tylko że Shamrock przegrał pierwszy raz na wyjeździe od..21 meczów!!!
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Waterford nadal przetrzebione kadrowo? , czy nastąpiły powroty do składu kluczowych zawodników., ? Ostatnio dostali od każdego, ale wynikało to z dość słabej sytuacji kadrowej....pytam w kontekście dzisiejszego meczu?
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
LIVE HT

Derry City 1:1 St. Patrick's Athletic
Over 20.5 RR @ 2,30


Bohemians Dublin 2:0 Dundalk

Over 10.5 RR @ 2,20


Na szybkiego w przerwie, bo dopiero powrót z pracy. Na wieczorne spotkania mam jakiś pomysł i pewnie cos niedługo wrzucę.​
 
Ostatnia edycja:
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
24 May 2021 8:45pm Shamrock Rovers vs. Sligo Rovers Tallaght Stadium

Over 2 Goals @ 1,77
Both TEams TO Score @ 2,23
Over 1.5 Goals & Over 7.5 RR @ 1,77
Both Teams To Score & Over 8.5 RR @ 2,90

Over 2.5 Goals & Over 9.5 RR @ 4,10


Przy okazji zwycięstwa Sligo ma szanse wskoczyć na fotel lidera, łatwo nie będzie ale w tym sezonie ich gra wygląda na prawdę fajnie. Druga sprawa, że ostatni raz wygrali tutaj w 2013 roku, ale historia jest po to żeby ją zmieniać ;)
Shamrock ostatnio porażka z Dundalk które teraz zbiera baty od Bohs i seria bez porażki w meczach ligowych zakończyła się na 33 spotkaniach.

EDIT:
Przepraszam jeśli ktoś to zagrał a skończyło jak się skończyło :sneaky: byłem pewny, że The Hoops wcisną cos u siebie. Strzelona bramka przez gości i byłem przekonany, że typy siądą. RR każda linia ładnie weszła. Zastanawiałem się jeszcze przed meczem czy rzeczywiście nie puścić win Sligo po 6,80, niestety dzisiaj krwisto.
Cieszy to, że w tym sezonie ładnie wchodzą RR i ich selekcja w danej kolejce. Może czas podawać tylko to....​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +513
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Odgarniam pajęczyny w tym jakże zacnym dziale...
Tonight, Derry vs Bohemians. Typ 1, @ 3,50, za drobne...
Dotychczasowe mecze nie tylko powyższych zespołów w tym sezonie są delikatnie mówiąc nieprzewidywalne. Postaram się jednak coś z tego pojedynku wycisnąć, choć burzy argumentów za Candystripes nie posiadam więc weźcie poprawkę. Co za kierunkiem za 1?
a) Szukam przełamania gospodarzy, ktorzy na Brandywell nie wygrali meczu od bodajże od pazdziernika. W tym sezonie dalem im już szanse ale to zjeb... Popsuli po prostu. Ratowałem się live wtedy, ale ile można czekać na home win?
b) W końcu będą kibice na trybunach (do tej pory na betonach też troszkę psychofanow widziałem ale to nie ma porównania) a to zawsze czynnik podkręcający gospodarzy.
c) Kadra też prawie kompletna, choć po krotkiej przerwie forma to trochę zagadka.
d) Cyganie to przewrotny zespół, czasem janosik tej ligi, już raz w tym sezonie z Derka przegrali, może powtórzą swój "wyczyn"?
e) Cześć miejscowych expertow typuje 1-0, nie ukrywam (choć rzadko idę za ich głosem), że taka narracja mi pasuje, tak samo jak @ na taką przygodę.
Finał : pewniak, to to nie jest, ale mi jako fanowi Candystripes nie wypada nie spróbować, Was nie namawiam... KTF!
Edit live
Kilka minut, znowu Derka daje du...., 1x po @ 8,50 symbolicznie...
Edit1
Ft 1-1
Walsh w 94 ratuje mi i Derce d.... w tym meczu, Candystripes kolejny mecz bez wygranej u siebie. Fakt, grali do końca ale to już shame, tyle spotkań bez 3 pkt. u siebie. Czas zacząć moją pseudoprogresje na win gospodarzy...
Ps
Kibiców co kot napłakał, myślałem, że będzie normalnie... Nie było. W międzyczasie lapalem jeszcze live x po @ 11, tu nie miałem szans dopisać, ale to najwyższe @ jakie ustrzelilem w Irlandii do tej pory więc :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +326
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Qowalsky6 jak już pięknie posprzątał i jest czyściutko w tym dziale to dorzucę co swoje:

Derry-Bohemians TYP BTS kurs 1,91 4/10 g.20.45 1:1 WIN

PS: Mogłem wybrać hendi Dundalk, tudzież win U.C.Dublin, wybrałem jak powyżej. Zacznę od gości...Cyganie w ostatnich 5 meczach strzelili..15 goli. Grubo i tak sobie myślę że na 80% dzisiaj też bachną. Idąc dalej ich ostatnie dwa bezpośrednie mecze:

30.04.21 Bohemians-Derry City 1 : 2
25.09.20 Bohemians-Derry City 2 : 1

Z zawieszenia wraca Tyreke Wilson a nie zagra Bastien Hery. Promise Omochere zagra na 50%.

Teraz gospodarze. Derka jak wspomniał Kowal nie wygrało jeszcze w u siebie w tym sezonie w 7 meczach. Jakiś dramat. Zakładając że ma to zrobić dzisiaj gola minimum musi strzelić. Druga sprawa jakie wyniki wykręca u siebie:

24.05.21 Derry City-St.Patricks 2 : 2

07.05.21 Derry City-Longford 1 : 1

03.05.21 Derry City-Finn Harps 1 : 2

20.04.21 Derry City-Dundalk 1 : 1

16.04.21 Derry City-Drogheda 1 : 1

Nie zagra Danny Lupano i Darren Cole.

Reasumując czysto logicznie wychodzi BTS.


Jak wcześniej pisałem podoba mi się też win Dundalk hendi i win U.C.Dublin. Wisienką na torcie może być BTS za 2,50 w Shamrock...

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derry vs Sligo
Nie ma sensu dawać elaboratow kiedy ten sezon rzadzi się swoimi prawami. Ja podtrzymuję deklarację o graniu pseudoprogresji na gospodarzy tego spotkania. Niezorientowanym przypominam, iż Candystripes jeszcze u siebie nie wygrali do tej pory. Jakim cudem? To wiedzą tylko staroceltyccy szamani. Bit'o Red dla odmiany do tej pory b. dobrze wygladali, lecz ostatnio 2 potknięcia. Dziś zagrają prawdopodobnie bez Collinsa, ale tak, czy siak mnie to nie przeszkadza.
So typ na 1 po @ 2,85 (teraz jest niższy) za drobne jakiś czas temu (wybaczcie) pobrałem... GL and KTF...
Ps
Żeby nie było... Miejscowi wieszczą 1-1.
Edit
Live
Ht 0-0, uff irlandzka kopanina. Sligo i Derry wolą grać na wyjazdach. Dlatego goscie ociupinke lepiej wyglądają. A i obrona Derki potrafi się pogubić na dodatek mają wymuszona zmianę. Sytuacji na palcach jednej ręki można było policzyć. Slowem nic nie wskazuje na 1:) Ja mam na razie dosyć tego "widowiska", oczy mnie bolą. Oby 2 pol. była lepsza. GN...
Edit1
Znowu Derry goniło wynik, znowu im się udalo remis wyciagnac ale dalej bez wygranej u siebie... Mają jeszcze 2 szanse u mnie.
Edit2
Miejscowi 1, qowal 0...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +585
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś odskocznia od pseudoprogresji, ale też dotyczy Candystripes :)
Dundalk vs Derry
Paczam sobie na te zawody i bez zadnej analizy pierwsza myśl : bts jak nic. Zerkam u miejscowych co słychać? 1-1 wieszczą. Co w ekipach? Sytuacja jednych i drugich znana i opisywana w dziale. Czy to pewniak? No proszę Was :) Anyway, bts po @ 1,90 za miedziaka pobrałem... GL!
Edit
W 61 min. zaliczone :) No i fajnie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shelbourne-Cork TYP 1 kurs 1,55 6/10 g.20.45 2:1 WIN

PS: Bez opisu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +340
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mordęga w Derry, krok drugi...
Derry vs Waterford,
Nie będę się powtarzał, kierunek bez zmian. Jedyna nowość to nowy napastnik sprowadzony przez Candystripes z Crusaders, ale nie wiadomo czy jutro zagra. Na pewno perspektywicznie będzie wzmocnieniem. Mimo tego goście tanio skóry nie sprzedadzą, ale powiedziałem "a", trzeba powiedzieć "b"... Czyli 1 po @ 1,80 za miedziaka pobrałem. KTF!
Edit
Ft 2-0, no w końcu , 3 mecz nie był potrzebny :) Fajnie poszło i w takich trudnych ligach da się zarobić, a że zainteresowanie żadne tematem, to i typ z tych ostatnich. Fanatyków pozdrawiam, reszcie dziękuję :)
Edit
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +306
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Shamrock Rovers - Dundalk
Typ: powyżej 2 goli (2 gole=zwrot)
@1.50 LVBET

Gospodarze to wicelider irlandzkiej Premier Division. Z liderem przegrywają tylko gorszym bilansem bramkowym, bowiem obydwoje zgromadzili do tej pory po 35 pkt. Dundalk obecnie plasuje się dopiero na 6. lokacie, lecz jeśli utrzymają obecną formę to mogą dalej piąć się w górę tabeli. Na 5 ostatnich meczy wygrali oni trzy, jeden zremisowali i jeden przegrali. W meczach Shamrock Rovers u siebie over 1,5 gola był pokryty 8/9 razy a w pojedynkach wyjazdowych Dundalk ta statystyka wygląda dokładnie tak samo. Także na 18 rozegranych spotkań przez obydwie drużyny tylko dwa razy typ byłby rozliczony jako przegrany. W reszcie przypadków albo byłby zwrot albo zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +280
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom