>>> 600 zł CASHBACK + 50 zł TOKIO FREEBET! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Irlandia - 2021 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

qowalsky6 126,3K

qowalsky6

Znawca
Miasto
Grunberg
St. Patricks vs Derry City
Są takie chwile, że patrząc na ofertę przychodzi wam tzw. pierwsza myśl do głowy. No i ja tak często mam: "oho, znowu bts jak nic...". Przejrzałem sklady (oslabienia są u jednych i drugich), jak i o co grają obydwa teamy i co w tabeli to wiem bo oglądam irlandzką kopaninę :), oszacowalem swój @ na bts, wchodzę na strony operatorów i.... @ 2,10 - biorę za drobne dla lepszego ogladania. Mi ten kierunek odpowiada :) GL!
edit
ft 1-0, a Święci grali w 10... Słabo wyszło...

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +543
psychosocial 20K

psychosocial

Ekspert - Irlandzka Pilka
Członek Załogi
Miasto
Łódź
St.Patrick-Derry TYP over 2,5 kurs 2,31 4/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Patsi w tym sezonie kręcą u siebie wysokie wyniki. Derka na wyjeździe bardzo często strzela gola. Czynnikiem aktywującym mój typ jest jednak to że w ostatnim przegranym meczu z Cyganami dwóch podstawowych obrońców Patsów dostało finalnie czerwone kartki. To Lee Desmond i Ian Bermingham.

Polecam również:

U.C.Dublin-Wexford TYP 1 kurs 1,41 5/10 g.20.45 2:1 WIN

Pzdr/Psycho

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +720
psychosocial 20K

psychosocial

Członek Załogi
Miasto
Łódź
IRLANDIA FAI Cup 1/16:

Treaty Utd.-Dundalk TYP BTS kurs 2,10 3/10 g.15.00 0:0 BOX

PS: Treaty to oczywiście stary Limerick. Grają całkiem nieźle w 2 lidze a u siebie na 8 spotkań wygrali 5. Z tego co wiem zepną się na dzisiejszy mecz a Drwale będą rotować składem bo przecież za parę dni mają rewanżowe spotkanie w Lidze Konferencji z Levadią gdzie w pierwszej potyczce u siebie ugrali tylko punkt (2:2).

Stawka niewielka ale muszę spróbować.

Edit: Postawili się choć w inny sposób niż przewidywałem.

Ostatnia edycja:
psychosocial 20K

psychosocial

Członek Załogi
Miasto
Łódź
Shamrock-St.Patricks TYP over 1,5 kurs 1,50 5/10 g.21.00 3:1 WIN

PS: Typ do dubla, można zagrać BTS lub 1X. W tym sezonie ta liga jest bardzo ciężka do typowania.

Gospodarze bez Neila Farrugii a goście bez Adama Murphy i Matty Smitha.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +626
qowalsky6 126,3K

qowalsky6

Znawca
Miasto
Grunberg
Longford vs. Derry
Dziś wieczorem w Longford pojedynek ostatniej ekipy (gospo) z zespołem, który kolejny sezon zawodzi swoich fanów (w tym mnie ofc). "Czysto" sportowo (jeśli mecz miałbym ocenić tylko pod tym kątem), to 3 punkty "powinny" pojechać do Derry. O "dziwo" miejscowi Irole wspominają, że to jednak gospodarze, dla których to praktycznie jest ostatnia szansa na odbicie od dna wyjdą z tego spotkania zwycięsko. Komu wierzyć? Jako fan drobniakami rzuciłem jeszcze wczoraj na City oczywiście. W zespole Derry mają się pojawić 3 nowi gracze, obecnie brakuje im 6 pkt. do miejsca "pucharowego". Jeśli ten mecz przegrają, to oni z kolei pogrążą się znowu w degrengoladzie. I znowu kibice będą na nich wieszać psy. Oby nie, ale jak widzicie mecz jest z gatunku tych nieoczywistych. Ba, w tym sezonie w Irlandii to właściwie wszystkie takie są :) Podsumowując kierunek na "Derke" po @ 2,10 drobniaki na stole dla lepszego oglądania, nikogo nie namawiam, ot tak miałem ochotę się podzielić tutaj swoimi przemyśleniami. A może Wy coś napiszecie.
PS Pesti, a co Ty masz w tym pojedynku na "rozkładzie"?
Edit
Ft 0-2 :) Wrocili do gry...

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325