>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Irlandia - 2021 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
St. Patricks vs Derry City
Są takie chwile, że patrząc na ofertę przychodzi wam tzw. pierwsza myśl do głowy. No i ja tak często mam: "oho, znowu bts jak nic...". Przejrzałem sklady (oslabienia są u jednych i drugich), jak i o co grają obydwa teamy i co w tabeli to wiem bo oglądam irlandzką kopaninę :), oszacowalem swój @ na bts, wchodzę na strony operatorów i.... @ 2,10 - biorę za drobne dla lepszego ogladania. Mi ten kierunek odpowiada :) GL!
edit
ft 1-0, a Święci grali w 10... Słabo wyszło...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +543
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
St.Patrick-Derry TYP over 2,5 kurs 2,31 4/10 g.20.45 1:0 BOX

PS: Patsi w tym sezonie kręcą u siebie wysokie wyniki. Derka na wyjeździe bardzo często strzela gola. Czynnikiem aktywującym mój typ jest jednak to że w ostatnim przegranym meczu z Cyganami dwóch podstawowych obrońców Patsów dostało finalnie czerwone kartki. To Lee Desmond i Ian Bermingham.

Polecam również:

U.C.Dublin-Wexford TYP 1 kurs 1,41 5/10 g.20.45 2:1 WIN


Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +720
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA FAI Cup 1/16:

Treaty Utd.-Dundalk TYP BTS kurs 2,10 3/10 g.15.00 0:0 BOX

PS: Treaty to oczywiście stary Limerick. Grają całkiem nieźle w 2 lidze a u siebie na 8 spotkań wygrali 5. Z tego co wiem zepną się na dzisiejszy mecz a Drwale będą rotować składem bo przecież za parę dni mają rewanżowe spotkanie w Lidze Konferencji z Levadią gdzie w pierwszej potyczce u siebie ugrali tylko punkt (2:2).

Stawka niewielka ale muszę spróbować.

Edit: Postawili się choć w inny sposób niż przewidywałem.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock-St.Patricks TYP over 1,5 kurs 1,50 5/10 g.21.00 3:1 WIN

PS: Typ do dubla, można zagrać BTS lub 1X. W tym sezonie ta liga jest bardzo ciężka do typowania.

Gospodarze bez Neila Farrugii a goście bez Adama Murphy i Matty Smitha.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +626
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Longford vs. Derry
Dziś wieczorem w Longford pojedynek ostatniej ekipy (gospo) z zespołem, który kolejny sezon zawodzi swoich fanów (w tym mnie ofc). "Czysto" sportowo (jeśli mecz miałbym ocenić tylko pod tym kątem), to 3 punkty "powinny" pojechać do Derry. O "dziwo" miejscowi Irole wspominają, że to jednak gospodarze, dla których to praktycznie jest ostatnia szansa na odbicie od dna wyjdą z tego spotkania zwycięsko. Komu wierzyć? Jako fan drobniakami rzuciłem jeszcze wczoraj na City oczywiście. W zespole Derry mają się pojawić 3 nowi gracze, obecnie brakuje im 6 pkt. do miejsca "pucharowego". Jeśli ten mecz przegrają, to oni z kolei pogrążą się znowu w degrengoladzie. I znowu kibice będą na nich wieszać psy. Oby nie, ale jak widzicie mecz jest z gatunku tych nieoczywistych. Ba, w tym sezonie w Irlandii to właściwie wszystkie takie są :) Podsumowując kierunek na "Derke" po @ 2,10 drobniaki na stole dla lepszego oglądania, nikogo nie namawiam, ot tak miałem ochotę się podzielić tutaj swoimi przemyśleniami. A może Wy coś napiszecie.
PS Pesti, a co Ty masz w tym pojedynku na "rozkładzie"?
Edit
Ft 0-2 :) Wrocili do gry...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +569
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę Derry vs Drogheda
Kto czyta ten wie, że Brandywell Stadium zamiast atutu jest męką dla Candystripes w tym sezonie. Jednak coś tam nawet udalo się na tym fatum ugrać. Dziś też zaufam gospodarzom, pomijając gadki szmatki menadżerów, 3 pkt pozwoli "Derce" przeskoczyć rywali w tabeli ligowej. Sportowo stać ich na taki wyczyn, pytanie, czy dadzą radę? Za drobne kierunek 1 po @ 2,20 wcześniej (wybaczcie) pobrałem. Tradycyjna uwaga :) zaden to pewniak... GL!
Edit
Ft 3-0, nowy nabytek o którym drzewiej pisałem (McGonigle z Krzyżowców) rozpoczął strzelanie. Good...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tonight, FAI CUP,
Finn Harps vs Derry City
Puchary/suchary, ale derbowy pojedynek na remis po @ 3,10 za drobne pobieram, sportowo i amatorsko dla wakacyjnej zabawy. A oba zespoły ostatnio nieźle wyglądały, remis może im po prostu się przydarzyć... GL!
Edit
Ft 1-0 po karnym. Derka w napadzie w mocnym składzie nie strzeliła gola i to mnie troszkę zdziwiło. Ba, do pewnego momentu remis wydawał się naturalnym rozwiazaniem. Można było próbować zamykać zakład, ja jak wiecie przy drobnych tego nie czynię...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ogórkowe granie c. d.
Dalej FAI Cup, dziś Dublin Derby czyli Bohemians vs Shamrock.
Oba teamy zakończyły przygodę z pucharami w Europie, obaj menagerowie zapowiadają walkę na poważnie i zwycięstwo rzecz jasna, oba zespoły dawno ze sobą nie remisowały czyli?
Biorę x po @ 3,10 za drobne, może dziś pucharowy remis w Dublinie zobaczę? GL & KTF!
Edit
Ft 2-1, 2 czerwa, awans Cyganie zalatwili sobie (pogrążając mnie) w 87 min. I znowu jak ktoś chciał to z zyskiem mógł zamykać. Ja nie... :)
Ps
Puchary = suchary w ten weekend...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Finn Harps - Shamrock
Typ: Shamrock
@1.71 Fortuna


Mecz w Irish Premier Division, w którym lider przyjeżdża do Finn Harps. Shamrock ma sporą szansę powtórzyć sukces sprzed roku, w którym wywalczyli tytuł mistrzowski z wyraźną przewagą nad resztą stawki. Obecnie ma trzy punkty przewagi nad St. Patrick's i - co istotne - dwa mecze rozegrane mniej! Ich dzisiejszym rywalem jest Finn Harps, z którym ograni są doskonale. Bywają takie lata (np. 2019), kiedy grają ze sobą pięciokrotnie. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat grali ze sobą czternastokrotnie, i aż 13 razy wygrywał Shamrock. Kiedy nie wygrał? Ta bardzo długa passa została przełamana w ostatnim bezpośrednim meczu, jaki miał miejsce w czerwcu. Shamrock prowadził od dziewiątej minuty, jednak niespecjalnie przeważał w spotkaniu. Oddał tylko dwa strzały na światło bramki, podczas gdy jego przeciwnik trzy - i jedną z nich zamienił na gola. W rezultacie 1:1 i nie było czternastego z rzędu zwycięstwa Shamrock nad dzisiejszym rywalem. Sądzę jednak, że nie ma mowy o odmienieniu losów, a był to raczej wypadek przy pracy. Wszystko wskazuje na to, że lider z podniesioną głową mknie po drugie z rzędu mistrzostwo, i ogranie przeciwnika, który ma za sobą w tabeli tylko trzy zespoły, powinno być nietrudne. Finn Harps na 11 domowych spotkań przegrał sześć. Myślę, że dziś odnotują siódmą porażkę. Powinniśmy być świadkiem niewysokiego, ale pewnego zwycięstwa gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
G 0

gubernator_nh

Gość
Shamrock dziś 2 na luzaku. Gospodarze już się nawygrywali (3 winy pod rząd).

H2H dla gości.

@1.80 w unibet

aaa widzę, że wyżej już opisane :)
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Finn Harps-Shamrock TYP BTS kurs 2,20 4/10 g.21.00 2:1 WIN

PS: Harfy w doskonałej formie od paru kolejek. Szczytem było pokonanie wicelidera Patsów 3:1 w ostatniej kolejce. Chciałbym wykorzystać ten moment i uważam że dzisiaj będący na fali gospodarze coś ukłują.

Dobra dla mnie informacja że Harfy nie mają żadnych osłabień. The Hoops dalej bez Seana Kavanagha, Lee Grace, Seana Hoare, Neila Farrugii. Do reprezentacji Wysp Zielonego Przylądka powołany został Robert Lopes a zawieszony został Ronan Finn który jest niezlym pomocnikiem.

Pozdrawiam Kowala, Waldka i wszystkich userów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +817
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Irlandzka telepatia :) wlasnie miałem napisać o meczu Harfi z Szamrokami i Psychosocial mnie ubiegł, bo zwrócił uwagę na oslabienia u gości. Ja wyczytalem to samo i dlatego idę w jeszcze innym kierunku a mianowicie remis w tej potyczce. Why? Bo Harfy na fali, mają okazję do dobrego wyniku z mistrzem Irlandii, który osłabiony i wymęczony ostatnimi meczami może dziś nie zdobyć 3 pkt. Jednak takie 1-1 nie będzie najgorsze dla żadnej z drużyn. So, x po @ 3,15 za drobne pobieram. GL!
edit
ft 2-1 no znowu ....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę ponowny pojedynek derbowy pomiędzy Derry a Finn Harps,
"Derka" ma szansę na rewanż za puchar, jakieś 2 tygodnie temu przegrali z "Harpiami" minimalnie pozbawiając mnie drobnych bo dawałem wtedy x. Teraz mamy ligę więc Candystripes mają szansę na rewanż u siebie. Mimo iż tylko 1/3 stadionu może być zapełniona fanami, 1 po @ 2,05 za drobne pobieram, skład miejscowych mi odpowiada :) ... GL!
edit live
stan gry, 2 poł.1-2, wchodzi McGonigle, 1x po @ 3,25 za drobne. Nie mam sił do Irlandii :)
Edit
Uff, ft 2-2, Szkot uratował w 90 min. Candystripes przed porażką... Potem dostał czerwo... Ale granie Derry to mnie nerwów kosztuje nie tylko w tym sezonie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +838
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Longford vs Dundalk, live... Ht 1-0...
To jakiś cyrk, że goście dostają baty od praktycznie spadkowicza z ligi. Ba sami zajmują przedostatnia pozycje. Przed sezonem nigdy bym w to nie uwierzył...
Wobec tego x2 po @ 1,58 za drobne pobieram. Ba dokladam dnb 2 po @ 2,25 też za drobne. GL!
Ps
Mam nadzieję że Hoban wygra dla gości ten mecz :)
Edit
Qwa, Perth powinien swoich grajków te 100 km z Longford na piechotę przegonić do domu !!! Grać w 11 na 9 (potem też goscie dostali czerwo, ale to na koniec) i wjeb... mecz? Nawet nie wyrównali. Z ogórkami do spadku... Shame!!!
Ps2
Jedyne co dobre, że grane za drobne, Irlandia odpiernicza mega akcje, dla mnie szok i niedowierzanie :(
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +267
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Finn Harps-Bohemians D. TYP Harfy gol kurs 1,50 5/10 g.21.00 1:2 WIN

Finn Harps-Bohemians D. TYP BTS kurs 1,93 4/10 g.21.00 1:2 WIN

PS: To co, lecimy dalej z Harfami? 3 września w meczu z Shamrock kurs 2,20 wszedł na miętko. Jak będzie dziś? Gospodarze na ostatnie 5 ligowych spotkań 4 zwycięstwa i jeden remis. W każdym z nich strzelony minimum gol. Cygany nadrabiają zaległości i też strzelać potrafią.

Gospodarze bez Marka Timlina i zawieszonego Marka Anthona McGinleya. Czterech innych zawodników jest niepewnych. Są to Dan Hawkins, Johnny Dunleavy, Adam Foley i Jordan Mustoe.

Goście raczej bez osłabień z nowymi Rolandem Idowu i Cole Kiernanem.

Podałem składy bo nie na darmo mam w avatarze Ekspert więc muszę czasem czymś zabłysnąć :LOL::p;).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +715
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
1/4 FAI Cup.

Finn Harps-Dundalk TYP BTS kurs 1,90 4/10 g.20.45 3:3 WIN

PS: Gram trzeci mecz z udziałem Harf. Dwa ostatnie weszły z niezłymi kursami.

Gospodarze bez Johnny Dunleavya i Marka McGinley. Wątpliwi to: Will Seymore, Jordan Mustoe, Sean Boyd.

Goście bez Patricka McEleneya, Wilfrieda Zahibo, Davida McMillana, Briana Gartlanda, Darragha Leahy i Camerona Yatesa.


Pzdr dla kierownictwa, modów i userów. I dla Kowala bo ten jako jeden stanowi tu czwartą grupę :p:D:p.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +663
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom