>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Irlandia - 2017 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: St Patrick´s Athletic - FC Drogheda United
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela:

Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli głównie dlatego, że narazie na własnym stadionie bardzo słabo ich bilans wygląda (1 zwycięstwo i 4 porażki) ale dziś myślę, że go poprawią, bo kadrowo są zespołem mocniejszym i dziś z Droghedą trzeba już zdobyć 3 punkty. Goście na wyjazdach mają na koncie 2 zwycięstwa i 4 remisy i pod względem obu bilansów najmniej prawdopodobnym wynikiem wydaje się tutaj być remis. Ja idę w stronę zwycięstwa drużyny St Patrick´s, bo dla mnie jest to zespół mocniejszy i myślę, że dzisiaj u siebie już zdobędzie 3 punkty. W zespole jest tylko jedna absencja, nie zagra obrońca Dennehy (2 występy w tym sezonie) a reszta zawodników jest do dyspozycji trenera. U gości trochę więcej problemów i nie zagra dziś pomocnik Brennan (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a pod dużym znakiem zapytania stoją występy pomocników Purdy (10 występów w tym sezonie) i Wixted (6 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie, najlepszy strzelec w zespole). Są to duże problemy w pomocy gości, bo wszyscy ci piłkarze grali w ostatnich 3 meczach w podstawowym składzie. Z nimi w składzie Drogheda wywalczyła 5 punktów w tych ostatnich meczach a więc bardzo spory problem po stronie gości. Brennan nie zagra napewno a występy pozostałych dwóch graczy są wątpliwe i jeżeli ostatecznie nie będą w stanie zagrać, to goście będą mieli spory problem w pomocy. Stawiam tutaj zatem na gospodarzy, bo wydają mi się być zespołem lepszym, mimo tego, że zajmują ostatnią lokatę i u nich problemów kadrowych nie ma.
✅ 2-0
 
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Shamrock Rovers
20:45 Dundalk - Sligo Rovers
20:45 Galway - Cork City
20:45 St. Patricks - Drogheda
21:00 Finn Harps - Bray

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cobh Ramblers - Cabinteely
20:45 Shelbourne - Athlone
21:00 Wexford - Waterford
St. Patricks-Drogheda TYP BTS kurs 1,97 6/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: To chyba bank dnia a kurs jakby zamiast Patsów grał Cork. Oddsmakerzy faworyzują zdecydowanie gospodarzy wystawiając na nich kurs 1,65. Swoją drogą nie przypominam sobie jak sięgam pamięcią takiego przypadku żeby St. Patricks zajmował ostatnie miejsce w tabeli. Szaleństwo Majki Skowron tylko tak można ująć. Generalnie to faktycznie dzisiaj miejscowi powinni ogarnąć temat i wygrać natomiast z drugiej strony to najgorsza ligowa ekipa grająca u siebie. Abstrahując nie potrafią w ogóle wygrać już od 5 kolejek. Wiec dziś Drogsi mogą spokojnie gola na Richmond Park bachnąć. Po takim kursie BTS biorę w ciemno.
Gospodarze bez Darrena Dennehy a goście bez Colma Deasy i Gavina Brennana.
Shelbourne-Athlone TYP BTS kurs 1,98 4/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Nie rozumiem za bardzo tego kursu. A nie wiem czy wiecie niedawno był 2,50. A kurs na gospodarzy 1,40 to już w ogóle śmiech na sali. A może ja czegoś nie wiem ? A wiem że:
1. Z Athlone odszedł manager i tymczasowo funkcję zastępczą pełni Ricardo Cravo. Na stałe będzie Roddy Collins. Zdaję sobie sprawę że The Town nie ma kasy i zamieszany jest w aferę korupcyjną związaną ze sprzedawaniem meczów ale to chyba oczywiste że teraz grają uczciwie ? I kto tam ma pieniądze w tych ligach ?
I dlatego na Muszelki jest niby taki niski kurs ?
2. Tydzień temu skazywany na porażkę Athlone wygrał pewnie z Cobh 2:1 (goście strzelili honorowca w 90 minucie). Kurs na gospodarzy był wtedy..5,10. Bez komentarza.
3. Athlone faktycznie gra słabo na wyjazdach. Ale nie przeszkadza mu to w strzelaniu goli w tychże spotkaniach. Możecie mi zaufać i uwierzcie że The Town we wszystkich wyjazdowych meczach zawsze strzelił minimum gola.
4. Na zwycięstwo Shelbourne jest kurs 1,40. Brawo ! A niech sobie wygrywają natomiast taki mały szczegół że te Shelbourne nie potrafi nawet..zremisować od 4 kolejek. Doliczymy do tego Puchar Ligi i wychodzi nam coś takiego:
05.05.17 DIV Waterford Shelbourne 1 : 0
28.04.17 DIV Shelbourne Cobh Ramblers 0 : 1
21.04.17 DIV Shelbourne UC Dublin 0 : 1
17.04.17 LC Shelbourne Longford 0 : 2
15.04.17 DIV Longford Shelbourne 3 : 1
5. Plaga kontuzji u gości trwa: Adam O&#39;Connor, Aidan Collins, Dylan Kavanagh i Chris Lyon na pewno nie zagrają. Mało tego James English jeden z dwóch najlepszych napastników Muszelek również nie zagra. To pokłosie czerwonej kartki z Ramblers. W ostatnim przegranym meczu obok Adama Evansa zagrał juniorek Jackson Ryan którego trener zmienił w 83 minucie meczu bo grał piach i wpuścił..pomocnika Lorcana Shannona. Bo nie miał już na ławce rezerwowych innego napadziora. Jaja jak berety. Tak na marginesie wspomnę tylko że najlepszym strzelcem i to obu klubów jest....obrońca Derek Prendergast. Pompa
.
6. Goście pełnym składem tylko bez Jasona Molloya.
No więc reasumując tyle wiem ja a co wiedzą &quot;Zbuki&quot; wystawiając 1,98 na obie strzelą wiedzą tylko najwidoczniej kumaci..

Wygra dzisiaj na 60-70% Dundalk ze Sligo a Galway przegra z Cork. I znowu nie pamiętam od gdzieś 4 lat sytuacji żeby Drwale przegrały 2 mecze z rzędu. Cork ? No cóż za 1,47 z S.O. z STS pobrałem bez oporu grając go właśnie z Dundalk i francuskim Amiens.
Resztę meczów olałem. Na sucho Bohemians nie powinien wygrać z Shamrock chociaż to ciężki mecz do obstawiania bo Cyganie nie cierpią The Hoops. Harfy mogą strzelić gola Mewom (Bray). Cobh i Cabinteely mogą sobie dać po razie a w meczu przyjaźni może być mina i Małolaty mogą nie przegrać z Waterford chociaż z drugiej strony z 2 ligi póki co się nie spada więc na dwoje babka wróżyła i najlepiej nie obstawiać tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
IRLANDIA: Dywizja 1
19:00 Waterford - Wexford - typ na &quot;czuja&quot; więc stawka tylko symboliczna, tak jak kolega Psychosocial już wspominał oba kluby łączą różne formy &quot;współpracy&quot; i &quot;interesy&quot;. Młodzieżowcy na ostatnim miejscu w tabeli, jeszcze bez zwycięstwa, czy &quot;los&quot; się do nich dziś uśmiechnie? Po kursie 7,50 w premium, symbolicznie powiem &quot;sprawdzam&quot;
edit. Dziś symboliczny minus, ale 04.04 puchar, 12.05 liga, ja Młodzieżowców vs Wateford tak łatwo nie &quot;odpuszczę&quot;
Wexford vs. Wateford
Mój post (powyżej) z marca. Dla gospodarzy wiele się nie zmieniło. Dalej bez zwycięstwa. Ónibet pierwotnie &quot;dawał&quot; kurs 10 na 1, teraz oscyluje u operatorów ~ 7,0. Dzisiaj koniec mojej &quot;wariacji&quot; na temat Wexford. Last chance za monetę. ⛔ Dam też &quot;x&quot; również za tą symboliczną stawkę ⛔ ???? Nie zbiednieję jeśli nie wejdzie, a może pojawi się szansa na cash-out? Generalnie nie polecam, bo podstaw sportowych typ nie ma. Ja to zagram &quot;w imię zasad&quot; ???? Pozdrawiam i GL!
edit Skończyło się 0-1. No to już wiem kto zdobędzie w tym sezonie &quot;wooden spoon&quot;. Następny mecz z Muszelkami i już wiem co postawię ???? Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
12 May 2017 8:45pm Bohemians Dublin vs. Shamrock Rovers

Both Teams To Score
@ 2,06
⛔

Generalnie w ostatnim czasie na granie całkowicie czasu brak... Shamrock niby ostatanio zaczął coś punktować ale daleko im jeszcze do ideału. . Bohemians u mnie zboczenie ale.. dwa razy w tym sezonie juz oklep od The Hoops dostali wiec mobilizacja będzie duża, zresztą w takich meczach, z takim przeciwnikiem ona jest zawsze na wysokim poziomie.. to, że przyjezdni zdobędą gola jakoś mam dziwne przeczucie zdobędą jeszcze w pierwszej połowie, Cyganie na własnych śmieciach powinni do 90&#39; również cóż wbić. .

Pozostałe typy pożyczam od Psycho, bo często zgadzamy się co do Irlandii.. Także Psycho ten tego, w razie czego będzie na Ciebie ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Sligo Rovers - Cork City
21:00 Finn Harps - St. Patricks
21:00 Shamrock Rovers - Galway
PS: Nietypowo bo dzisiaj zaczynamy 15 kolejkę ligową. Dzisiaj równiez nietypowo bo bez stawkowania.
Sligo Rovers-Cork City
Zdecydowanym faworytem są goście. Formalnie Małolaty nie powinny pisnąć chociaż u siebie grają całkiem znośnie. No tak ale Rebelsi na wyjazdach do tej pory stracili..3 gole. Ostatnio rozjechali u siebie Drogsów 5:0. Bez komentarza. Absencje takie same jak w poprzedniej kolejce.
TYP: Cork.
Finn Harps-St. Patricks
Harfy bardzo osłabione. Nie zagra jak naliczyłem 6 zawodników. Do Kiliana Cantwella i Ciaraba O&#39;Connora czyli dwóch nominalnych napastników dołączyło jeszcze 4 piłkarzy. Dzisiaj w ataku na pewno zagra Gareth Harkin a to wyjątkowy nieudacznik bo w ostatnich 33 meczach strzelił..zero goli ! Patsi bez osłabień i dlatego stawia ich to w roli faworyta. I właśnie dlatego znając realia irlandzkiej piłki stawiałbym 3 opcje:
TYP: Finn Harps strzeli gola, BTS i BTS/2.
Gospodarze ostatnio cienizna ale gola powinni bachnąć nawet bez ognia z przodu. A proszę sprawdzić jaki piękny kurs jest na to zdarzenie
.
Shamrock Rovers-Galway
Goście grają ostatnio jak najęci nie przegrywając od 7 kolejek. Starczy tego dobrego. The Hoops jak chce jeszcze o coś powalczyć musi wygrać te zawody. Napiszę szczerze że będą jełopami jak nie zgarną 3 oczek. Powód jest prozaiczny..nie chodzi mi o formę, osłabienia Galway czy mega info. Chodzi mi o statystyki. Goście mają kompleks Shamrock.
Uwaga,Attention, Achtung, Pozor, Advertence, Apunte, Wnimanie !!!
Shamrock wygrał 9 kolejnych spotkań u siebie z Galway (od 2009 roku, łącznie z jednym pucharowym meczem) Bramki: 30:2

Shamrock wygrał w ogóle 16 kolejnych meczów z Galway. Bramki: 40:6

I to by było tyle w temacie.
TYP: Shamrock.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Sligo Rovers
20:45 Cork City - Shamrock Rovers
20:45 Drogheda - Derry City
20:45 Galway - Bohemians
20:45 St. Patricks - Dundalk
21:00 Finn Harps - Limerick

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Cabinteely
St. Patricks-Dundalk TYP 2 kurs 1,62 6/10 g.20.45 0:2 WIN
PS: To mój główny typ na dzisiaj. Drwale nachapali się pełno kasy (jak na irlandzkie warunki) grając w fazie grupowej Ligi Europy a nie zrobili żadnego konkretnego zakupu. Nie wiem na co liczyli, na teraz Cork odskoczył na 15 oczek po 15 kolejkach co jest ewenementem i anormalne w tej lidze. Dzisiaj jadą na południe wzdłuż morza irlandzkiego do Dublina. Dla mnie patrząc na ostatnią formę Patsów gdzie w ostatniej kolejce dali sobie strzelić trzy gole Harpiom (grałem w tym meczu BTS) i mimo nie przekonywującej grze Dundalk na wyjazdach faworyt jest tylko jeden.
Gospodarze bez Darrena Dennehy a goście osłabieni brakiem Johna Mountneya, Briana Gartlanda i Shane Grimesa.
Bray-Sligo Rovers TYP 1 kurs 1,62 4/10 g.20.45 2:2 BOX
PS: Mewy ostatnio mają spadek formy. W ostatnich 5 spotkaniach nastukali &quot;ledwo&quot; 5 oczek. Pisałem rok temu że zebrali w końcu ekipę zdolną do gry w pierwszej czwórce ale odpalili dopiero po kilkunastu miesiącach. Jednak najbardziej zdziwiłem się ich ostatnimi dwoma meczami u siebie gdzie najpierw zremisowali z Patsami 1:1 by potem skompromitować się z Cyganami. Dzisiaj idealny rywal na przełamanie czyli Małolaty ze Sligo. Słabo im idzie ostatnio ale trzeba oddać im sprawiedliwość bo przegrali tylko z Dundalk, Cork i Shamrock czyli mocnymi kapelami. Ale Bray jak myśli o czymś więcej niż być średniakiem nie ma prawa dzisiaj nie wygrać. Goście i owszem mogą bachnąć gola ale nie będę kombinował z betem typu 1/over 2,5 po wyższym kursie gdyż ten na czyste zwycięstwo Mew mnie satysfakcjonuje. Przypominam również że w ostatnich dwóch meczach u siebie Bray rozjechało Bit o&#39; Red dwa razy po 4:0.
Gospodarze tylko bez Darragha Noone a goście bez Johna Russela i Daniela Kearnsa.
Z innych typów dla mnie na 80% Galway strzeli gola Bohemians.
Pozostałe propozycje:
Premier Division:
Cork City-Shamrock Rovers
The Hoops w ostatnich w 4 spotkaniach zdobyło 10 punktów. Może forma i jest ale wyjazdy to dalej pięta achillesowa Shamrock. A dzisiaj jadą do &quot;Piekła Czarownic&quot;. Sporo graczy nie zagra w Rebelsach ale na teraz cały czas widzę jednak wygraną Cork choćby jednym golem.
Mój typ: Cork.
Drogheda-Derry City
Derry złapało formę i uważam że dzisiaj mogą wygrać. Najwidoczniej trauma po śmierci kolegi powoli odchodzi w zapomnienie. Najważniejsze że oprócz Rory Pattersona są już w pełnym składzie. Drogsi również bez ubytków.
Mój typ: Derry.
Galway-Bohemians
Tu jak napisałem wyżej Galway strzeli gola. Czy Cyganie też ? Jest szansa bo po obu stronach sporo osłabień.
Mój typ: Galway strzeli gola.
Finn Harps-Limerick
NO BET
IRLANDIA: Dywizja 1
Athlone-UC Dublin
Widzę w tym spotkaniu sporo goli. Opcje Athlone strzeli gola (kurs 1,55 !), BTS, over 2,5 czy BTS/over 2,5 absolutnie do gry. Dla mnie lekkim faworytem są Studenci ale w tej lidze wszystko możliwe.
Mój typ: BTS.
Shelbourne-Cabinteely
Spotykają się dwie mega nieobliczalne teamy. Dużo kontuzji u Muszelek a Ci są dla &quot;Zbuków&quot; większymi pewniakami do zwycięstwa ? Może ale dla mnie dadzą sobie po razie i tyle..
Mój typ: BTS.
Pozdrawiam Agę z STS-u
Obiecałem

 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Shamrock Rovers-Bray TYP BTS kurs 1,58 4/10 g.21.00 2:0 BOX
PS: W zaległym meczu Eire Mewy przylatują do Dublina. I to przylatują z podciętymi skrzydłami. Gołym okiem widać ich spadek formy. Udupiły mnie ptaszyska jedne w piątek ze Sligo. Dzisiaj mają przynieść zysk, splendor, renomę i sławę
. Na szczęście Seagulls nie zapomniały jak się dziobie przeciwnika. W wyjazdowych spotkaniach zajmują bardzo wysokie 2 miejsce a w ostatnich 5 spotkaniach ugrały 10 punktów z bramkami 10:5. Reasumując liczę na ich ofensywna grę i styl do jakiego przyzwyczaili mnie goście na początku sezonu.
The Hoops...w tym sezonie to &quot;pany&quot; swego boiska a &quot;jełopy&quot; na wyjazdach. Przyczyniło się tez do tego kilka czerwonych kartek w delegacjach ale na głupotę nie ma rady. Bo głupota gdzie stąpnie tam jej terytorium. Bo tak myślę gdyby nie te kartki mieliby pare punktów więcej. Dzisiaj jak zapewnia młody manager Stephen Bradley po niezasłużonym laniu w Cork zagrają ultra ofensywnie. No zobaczymy, faktem jest że Shams gra bardzo dobrze u siebie i zajmuje 3 miejsce pod tym względem.
Reasumując Bray po 3 nie wygranych spotkaniach z rzędu a zajmując 3 miejsce w lidze musi natychmiast zareagować a Shamrock świetnie gra u siebie. Już chyba wiecie jaki typ sam wysuwa się pierwszy..
Gospodarze bez Payla Corry i zawieszonych za kartki Darena Meenana i Davisa McAllistera a goście bez Darragha Noone i Keitha Buckleya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
Cabinteely-UC Dublin TYP 2 kurs 2,68 3/10 g.20.45 3:3 BOX
PS: Gdyby ktoś przed sezonem powiedział mi że Cabinteely na półmetku rozgrywek będzie na 4 miejscu wysłałbym go od razu po 500+ do polskiego &quot;Janosika&quot; naszych czasów, czyli do B.Szydło. Bo wariactwo &quot;należy&quot; przecież nagradzać wariactwem. A tu proszę, ten amatorski zespół po 14 kolejkach zgromadził już 6 punktów więcej niż w całym tamtym sezonie po 28 kolejkach ! No tak, ale w tym roku poziom piłkarski tej ligi osiągnął już totalną otchłań chociaż słyszałem też powiedzenie: &quot;Gdy upadłem na dno usłyszałem pukanie od spodu&quot;..
Dzisiaj przyjeżdżają do nich Studenci a raczej &quot;przychodzą&quot; gdyż jak ktoś nie wie to przypominam że oba kluby są z Dublina. Tak na papierze to goście są dla mnie o klasę lepszym zespołem. A tu kurs 2,68 ? Rano gdy był 2,20 już się zdziwiłem a teraz oniemiałem. Od razu sprawdziłem składy. Oczywiście nic się nie dzieje abstrahując że w tej entropicznej lidze nie ma ŻADNEGO ZNACZENIA ilu gra rezerwowych gdyż o formie decydują inne czynniki niż umiejętności sportowe np: że dany piłkarz się wyspał lub nie, że był długo w dniu meczu w szkole, pracy albo że pokłócił się ze swoją dziewczyną i ma w dupie dzisiejszy mecz
.
Reasumując napiszę szczerze że gdyby kurs był poniżej 2,00 nie ruszyłbym tego spotkania. Ale po takim kursie zagram. U.C. Dublin kisi się w 2 lidze już 3 sezon. Powinien chyba grać klasę wyżej. Cabinteely wznosi się w tej chwili ponad poziom i mam nadzieje że dzisiaj padnie jak Mewy które wczoraj z Shamrock brak charakteru nadrabiały..brakiem ambicji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
20:45 Derry City - Galway, kurs 1,62 w premium (są też wyższe u innych), mała stawka ✅
Rzadko tu coś piszę, jest w końcu Psychosocial ???? , ale akurat drużynie gospodarzy z Brandywell Stadium staram się przyglądać baczniej. Dziś mają okazję dobić w końcu do pierwszej trójki, warunkiem jest zwycięstwo i korzystny wynik w potyczce Mew z Limerick. Wszyscy czytelnicy tego działu wiedzą z czego wynikała gorsza passa &quot;Derki&quot;, jednak dziś sytuacja wygląda o wiele lepiej. Jedynym zmartwieniem podopiecznych piłkarzy Shiels&#39;a jest spora liczba remisów (w ostatnim meczu wyjazdowym z Droghedą także im się to przytrafiło), ale mam nadzieję, że dziś zgarną 3 punkty. Przeciwnicy z Galway do tuzów wyjazdowych nie należą (i niech tak pozostanie) chociaż trener Keegan podnosi morale swojej drużyny faktem, że w ostatnich 4 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami popularni Candystripes nie wygrali ani razu, to mnie jednak nie przestraszył przed postawieniem jedynki ???? Nie znalazłem nic superpewnego o osłabieniach obydwu drużyn. Co prawda Keegan twierdzi, że nie będzie Deversa i niepewny jest występ Holohana, ale w tego rodzaju ligach rzeczone zapowiedzi nie zawsze się pokrywają z rzeczywistością. Przed meczem można sprawdzić &quot;wyjściówki&quot;. Miejscowi typerzy idą w stronę gospodarzy, uczciwie wspominając o tych remisowych przypadłościach drużyny Derry City, lecz ja tak jak wspominałem zaryzykuję jedynkę w tym meczu. Pozdrawiam i GL

edit
2-1 FT ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:25 Dundalk - Cork City
20:45 Bohemians - Drogheda
20:45 Derry City - Galway
20:45 Limerick - Bray
20:45 Sligo Rovers - Finn Harps
21:00 Shamrock Rovers - St. Patricks
Sucharki:
Dundalk-Cork City TYP BTS kurs 1,80 5/10 g.20.25
Derry City-Galway TYP 1 kurs 1,66 5/10 g.20.45

Shamrock Rovers-St. Patricks TYP 1 kurs 1,74 5/10
g.21.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
16 maj 2017:
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Derry City
20:45 Drogheda - Dundalk
20:45 St. Patricks - Bohemians
21:00 Cork City - Limerick
21:00 Finn Harps - Shamrock Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 UC Dublin - Shelbourne
20:45 Waterford - Cabinteely
21:00 Wexford - Athlone
WIN
PS: Drwale muszą natychmiast zareagować po haniebnej porażce u siebie 0:3 z Cork. Ostatni gol i sposób zachowania się obrońcy Dundalk to był już skandal. Cały czas wierzę że stać ich na bardzo dobry wynik w tym spotkaniu. Drogsi nie strzeli nawet gola od 5 kolejek..
W &quot;Piekle Czarownic&quot; liczę z kolei na kontynuowanie świetnej passy Rebelsów. Myślałem jeszcze nad -1,5 na gospodarzy po większym kursie ale zdecydowałem się na ten bet również po niezłym 1,75.
Shamrock strzeli gola na bank. To spotkanie wziąłem tylko na zwrot podatku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Derry City
20:45 Drogheda - Dundalk
20:45 St. Patricks - Bohemians
21:00 Cork City - Limerick
21:00 Finn Harps - Shamrock Rovers
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 UC Dublin - Shelbourne
20:45 Waterford - Cabinteely
21:00 Wexford - Athlone
Drogheda-Dundalk TYP 2 0:6 WIN
Cork City-Limerick TYP 1 4:1 WIN
AKO 1,65 6/10 g.20.45 i 21.00 WIN
PS: Krótki opis w poście powyżej.
UC Dublin-Shelbourne TYP 1 kurs 1,70 6/10 g.20.45 1:2 BOX
PS: Derby Dublina. Kurs powoli spada. Wyjściowy to 1,91. Derby rządzą się swoimi prawami ale jest parę czynników powodujących że to zagrałem.
Otóż pierwszy najważniejszy to taki że w roku 2016 i 2017 te dwie ekipy rozegrały 6 spotkań. I w każdej wygrywali Studenci:
21.04.17 DIV Shelbourne UC Dublin 0 : 1
03.03.17 DIV UC Dublin Shelbourne 4 : 0
07.10.16 DIV UC Dublin Shelbourne 3 : 2
05.08.16 DIV Shelbourne UC Dublin 1 : 2
03.06.16 DIV UC Dublin Shelbourne 2 : 0
08.04.16 DIV Shelbourne UC Dublin 1 : 2
Drugi powód to liczba absencji w drużynie gości. O ile gospodarze nie mają jakiś dużych ubytków to jak czytam na stronie Shelbourne:
&quot;Owen Heary looks like being down to the bare minimum player-wise, with both James O&#39;Brien and Dave O&#39;Leary suspended (the first week of two in O&#39;Brien&#39;s case and the first of three for O&#39;Leary), Aidan Collins and Chris Lyons missing out through injury, Mikey Murphy (exams) and Alan Byrne (away) unavailable and Jack Tuite and Mark Hughes doubtful, both having tonsillitis during the week.&quot;
Suspended : James O&#39;Brien, Dave O&#39;Leary
Injured : Aidan Collins, Chris Lyons
Doubtful : Jack Tuite, Mark Hughes
Unavailable : Mikey Murphy, Alan Byrne

..to wydaję mi się że to jednak spore osłabienia. Na pewno zdziwieni jesteście że dla mnie głównym powodem gry na U.C.Dublin nie jest plaga kontuzji gości tylko dobre H2H. Interesuję się tą ligą kupę lat i wierzcie drodzy użytkownicy że w tych rozgrywkach osłabienia nie mają zbyt dużego znaczenia. No chyba że nie gra 3/4 drużyny. Bardziej liczą się tu chyba bezpośrednie spotkania. Abstrahując że pisząc kolokwialnie Studenci są dla mnie dwie klasy lepsi od Muszelek.
Na oba typy dość wysokie stawki bo dwa razy 6/10 ale co się dziwić, dzisiaj jest trzech zdecydowanych faworytów i ja to osobiście jak na swoje możliwości dosyć mocno pograłem a jak będzie zobaczymy przed 23.
Inne ciekawe typy to:
Bray-Derry BTS
Finn Harps-Shamrock BTS
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Bray vs Derry

Czołem Psychosocial, &quot;on the paper&quot; wszystko wydaje się łatwe i klarowne no i życzę, aby przewidywania się potwierdziły także w realu. Ja tylko zastanawiam się nad &quot;moim&quot; Derry ???? , więc mogę być nieobiektywny - uprzedzam. Ostatnia kolejka ułożyła się dobrze dla gości dzisiejszego spotkania, Mewy poległy w &quot;hokejowej&quot; potyczce z Limerick 5:3, a dziś pewnie będą atakować 3 miejsce, na które wskoczyło za nich właśnie ... Derry. &quot;Przewiduję&quot; ???? zacięte spotkanie, ale mam nadzieję, że o 1 bramkę lepsi będą goście. Remis mnie nie zdziwi, ale wybieram &quot;fanowską&quot; wersję &quot;optymistyczną&quot; i dam monetę na dnb 2 po kursie 1,85 w premium (można wyhaczyć wyższe) . A propos składów to Mewy bez: Connolly i Sullivan, w Derry brak Pattersona, ale to stan wiadomy od tygodni. Go Derry ???? Nie zmarnujcie swojej pracy z ubiegłego tygodnia ????

edit
Jak zobaczyłem na live wynik 2-2 kilka minut przed końcem to pomyślałem &quot;wykrakałem ten remis&quot;, a tu nawet zwrotu nie ma. &quot;Derka&quot; spadła za karę na 5 miejsce, a na 3 wróciły Mewy. Taka &quot;nieoczekiwana (?) zmiana miejsc&quot; kosztowała mnie monetę i fanowski smutek. Minus niestety ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 272

cowboy

Użytkownik
gra czlowiek &#39;lamaki&#39; w meczach gdzie mozna sie ich spodziewac to trafi jednego na 50, a jak zagra cos normalnego... eh, szkoda slow z tym dublinem
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Sligo Rovers
20:45 Derry City - Cork City
20:45 Galway - Bray
21:00 Dundalk - Finn Harps
21:00 Shamrock Rovers - Drogheda

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Longford
20:45 Cabinteely - Wexford
20:45 UC Dublin - Waterford
Dundalk-Finn Harps TYP Dundalk -1,5 kurs 1,52 6/10 g.21.00 4:0 WIN
PS: Drwale tak jak przewidziałem prawidłowo zareagowali po haniebnej porażce u siebie z Cork 0:3 ogrywając na wyjeździe Drogsów 6:0. Dzisiaj muszą powtórzyć dobrą grę sprzed tygodnia i rozjechać Harfy. W maju Rebelsi stuknęli ich 5:0, mi starczy zwycięstwo różnicą dwóch goli. Zresztą poziom umiejętności piłkarskich jest znaczny. Od 2016 roku te dwa zespoły rozegrały 4 spotkania. Bilans to 4 zwycięstwa Dundalk a w bramkach..14:0 ! Bez komentarza. Dla uspokojenia Lilywhites eliminacje Ligi Mistrzów zaczynają dopiero 11 lipca meczem u siebie z Rosenborgiem także dzisiaj nie ma żadnego ewentualnego odpuszczania.
Dundalk bez Stevena Kinselli ale to żadne osłabienie bo to raptem 18-latek który wchodzi tylko czasem na końcówki spotkań. Harpie cały czas bez Ciarana O&#39;Connora. Kontuzjowanych jest też 3 innych zawodników i nie wiadomo czy dzisiaj zagrają.
Shamrock-Drogheda TYP 1 4:1 WIN
Dundalk-Finn Harps TYP 1 4:0 WIN
AKO 1,60 6/10 g.21.00 WIN
PS: Dla Shamrock to ostatni sprawdzian przed czwartkowym meczem w Lidze Europy z islandzkim Stjarnanem. Powinni ogarnąć temat gdyż Drogsi są zdecydowanie w dołku. Do tego gospodarze (jak pisałem już wielokrotnie) są bardzo mocni u siebie a cieniasami na wyjazdach. A dzisiaj grają przecież na Tallaght Stadium i mam nadzieje że wygrają po raz kolejny na swoim terenie. Nie chcę mi się sprawdzać ale goście nie strzelili już gola na wyjeździe chyba od 3 kolejek na pewno gorszym ekipom (Cyganie, Patsi, Limerick..) niż The Hoops. Do tego Drogheda dziś bez utalentowanego młodego napastnika Tomasa Byrne który dostał czerwoną kartkę w meczu z Dundalk. Nie zagra jeszcze Gavin Brennan. Gospodarze bez 3 graczy średniego formatu.
Bohemians-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,85 5/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: To jest typ który ma swoją wartość w postaci kursu. Oba zespoły mają dramatyczne linie defensywne. Znam się na tym więc mi uwierzcie. Do tego Cyganie rozegrali kapitalne wyjazdowe derby w tamtym tygodniu z Patsami ogrywając ich 3:1. Z drugiej strony nie wygrali u siebie już od 3 kolejek więc mogą dzisiaj zdobyć w końcu 3 oczka. Sligo z kolei nie wygrało już od 6 kolejek i po serii remisów ich trener wyraźnie mówi że czas na zwycięstwo. Stać ich spokojnie na strzelenia gola gdyż Cyganie tracą u siebie masakrycznie dużo bramek. W 9 spotkaniach aż 17 ! Do tego Sligo przyjeżdża dziś w optymalnym składzie. Bohemians bez Dylana Hayesa ale dla mnie to słaby obrońca i dwóch kontuzjowanych długoterminowców. Trzymamy zatem kciuki za ten bet bo zagrałem go mocniej.
Są jeszcze dzisiaj dwa mecze, Galway-Bray gdzie grałbym over 2,5 i Derry-Cork. I tutaj &quot;Złoto dla zuchwałych&quot;:
Derry-Cork TYP BTS/2 kurs 3,35 2/10 g.20.45 1:2 WIN

Teraz krótki elaborat o 2 lidze.
Przykro mi przyznać ale w tym roku poziom tych rozgrywek sięgnął totalnego dna. Mnóstwo przykładów na potwierdzenie jakby chociażby mecz sprzed tygodnia U.C.Dublin-Shelbourne gdzie jebłem kilometrowa analizę która nadała się tylko psu na budę. Co się w tej lidze porobiło to ludzkie pojęcie przechodzi. Waterford, Cabinteely i Ramblersi z Cobh w pierwszej czwórce ? Nawet błazny przestały się śmiać. To jest niesamowite jak te 3 kluby które są bez kasy i reprezentujące poziom mega amatorski mogą ogrywać takie U.C.D, Shelbourne czy spadkowiczów Wexford i Longford. Oczywiście wymienione zespoły też są &quot;prawie&quot; amatorskie ale różnica w szkoleniu, treningach i nazwiska w sztabie trenerskim są o wiele bardziej klasowe niż w tych pierwszych 3 ekipach.
Przypomnę tylko że takie Waterford całe lata grało ogony w 2 lidze. Ich największa zgoda Wexford grała w tamtym sezonie w 1 lidze. Bardzo to nie pasowało włodarzom Waterford gdyż grając w jednej lidze prawie zawsze ustawiali sobie spotkania żeby zarobić parę euro. Na koniec tamtego sezonu doszło do takiej paradoksalnej sytuacji o której tez już kiedyś wspominałem. Zacytuję:
&quot;W ogóle to polewam bo Wexford i Waterford jak już pisałem niejednokrotnie to mocna zgoda i zawodnicy którzy nie mieszczą się w składzie Wexford oddawani są często do Waterford. No to po tamtym sezonie Małolaty przekazały paru graczy do Waterford i...na dziś Ci drudzy są pierwsi w tabeli a Wexford ostatni, haha..&quot;
Z kolei Ramblers nie na darmo przezywane były przeze mnie &quot;Dziady z Cobh&quot; a Cabinteely &quot;Biegacze z Dublina&quot;. Zespoły dramat. Więc reasumując skoro są tak wysoko w 2 lidze to na pewno nie podniosły swego poziomu piłkarskiego tylko po prostu inne kapele obniżyły swoje loty...
Dzisiaj jest jeden mega ciekawy mecz. Do Studentów przyjeżdża lider Waterford. Przed godziną 23 okaże się jaką naprawdę wartość mają Dublińczycy . O osłabieniach nie ma co pisać, wiadoma sprawa pisałem o tym tydzień temu. Ja cały czas wierzę w gospodarzy i przed sezonem byli dla mnie bitym faworytem do awansu. W tym roku z tego co widzę awansuje tylko jeden zespół a 1 ligę opuści aż 3 zespoły. Tym bardziej więc trzeba walczyć do końca.
Reasumując nie będę typował tych 3 spotkań, napiszę tylko że na rynkach irlandzkich zdecydowanymi pewniakami są Longford, Cabinteely i Waterford. Zobaczymy jak będzie (ja stawiam np: w Dublinie over 2,5 z Waterford).
Jedno jest jednak pewne. Typować tą klasę rozgrywkową mija się z celem. Chyba że w miarę zbliżania się końca rozgrywek będę wiedział coś ciekawego.
Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
milenium 15

milenium

Użytkownik
Spotkanie: Dundalk - Galway U.
Typ: BTS
Kurs: 2,45
Bukmacher: Fortuna
Zastanawiam się nad meczem Dundalk - Galway U. a dokładnie nad typem BTS. Dundalk kręci u siebie od kwietnia wyniki do &quot;zera&quot; ale w meczach między tymi drużynami BTS pada dość często. Kurs ciekawy bo 2,45 a na wygraną Dundalk i BTS to nawet 3,05.
Co o tym myślicie? gra warta świeczki ? ;)
⛔ 2:0
 
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dundalk-Galway TYP -1,5 Dundalk kurs 1,52 7/10 g.20.45 2:0 WIN
Można też zagrać o podobnym kursie 1/+over 2,5.
PS: Z powodu lipcowego spotkania z Rosenborgiem w Lidze Mistrzów Dundalk swój mecz który miał rozegrać 14 lipca zagra dzisiaj. A spotka się z czerwoną latarnią Galway. Ten Galway ograł 2 miesiące temu u siebie 2:1 właśnie Drwali ale od tamtego czasu wiele się zmieniło a od 5 kolejek ten klub z prowincji Connacht zdobył tylko jedno oczko. Właściwie patrząc na te przegrane spotkania na pierwszy rzut oka nie ma się o co przyczepić bo wszystkie porażki były różnicą tylko jednego gola. Ale ja wiem trochę więcej i napiszę że w każdym z tych spotkań (Shams, Cygany, Derka, Małolaty ze Sligo i Mewy) Galway nawet nie pisnął (remis ze Sligo po męczarniach) a wynik spotkania nie odzwierciedlał gry. W piątek gładko ulegli Bray przegrywając 0:2 po..27 minutach. Bez komentarza. Do tego dzisiaj nie zagra Gavan Holohan który w meczu z Mewami dostał kontuzji. To 25 letni pomocnik który w tym sezonie grał prawie we wszystkich spotkaniach. Przyszedł z Cork gdzie nie przebił się do składu. Niepewny jest występ również Garego Shanahana i Padraica Cunnighama.
Teraz o Dundalk. Ta ekipa gra dla mnie bardzo schematycznie. Wygrywa, wygrywa, wygrywa, nagle traci niespodziewanie gdzieś punkty w jednym lub dwóch meczach i potem znowu wygrywa i wygrywa. I tak w kółko. A więc jak już wcześniej wspominałem po laniu u siebie z Cork pojechali sobie do Drogsów i tam załadowali im 6 pocisków. Potem przyjechały do nich Harpie które dostały 4 strzały. Abstrahując żeby przybliżyć was do mojej tezy o tym schemacie wcześniej Drwale przegrali na wyjeździe z Galway i w Dublinie z Shamrock 1:2 by w następnych dwóch kolejkach zaaplikować Sligo i Limerick łącznie 7 petard nie tracąc żadnego gola.
Reasumując gospodarze dzisiejszego spotkania jeżeli zechcą to rozjadą gości na bank. Pytanie czy chcą. Myślę że tak. Grają dzisiaj pełnym składem a poza tym muszą coś udowodnić swym fanom. Dominacja Cork nie podlega dyskusji a Dundalk na własne życzenie gra jak gra. Zarobił krocie na Lidze Europy a nie kupił żadnego zawodnika. Absurd.
Tak wracając do Ligi Mistrzów uważam i może wyda się wam to śmieszne że gdyby Cork grał z Trondheim miałby szanse. Dundalk dla mnie takowej nie ma. Rosenborg to już nie ta ekipa co parę lat temu. Grają poziom niżej ale Drwali powinni spokojnie ograć.
Jeżeli chodzi o Ligę Europy w moim odczuciu Derry nawet nie pierdnie w dwumeczu z Midtjylland.
Cork nie powinien przegrać z Levadią w Tallinnie a tym bardziej u siebie.
Shamrock przegra pierwszy wyjazdowy mecz ze Stjarnan bo w delegacjach gra mega kupę. U siebie może powalczyć.

Ale dla pokrzepienia serc przypomnę może wszystkim datę 17 lipca 2014 roku i drugą rundę Ligi Europy:
&quot;Sligo Rovers claimed a shock victory in the Europa League second qualifying round with a 2-1 first-leg win over Rosenborg in Norway.
Captain Alan Keane fired home on the rebound after 56 minutes and Danny North turned in a John Russell cross with 20 minutes left.
An own-goal from goalkeeper Gary Rogers after 81 minutes handed the 22-time Norwegian champions a lifeline.&quot;

Także dopóki piłka w grze to..
.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
IRLANDIA: Premier Division
20:45 St. Patricks - Galway, typ 1, kursy ~2,0, operatorów od cholery, stawka: miedziak

Kto by się kiedyś spodziewał, że taka marka ja &quot;Święci&quot; będzie tułać się w ogonie ligi, a pojedynek z Galway będzie elektryzował miejscowych kibiców. A to przecież pojedynek przedostatniej z ostatnią drużyną ligi. W Dublinie pocieszają się tym, że ostatni mecz z Limerick udało się zremisować mimo, że goście przegrywali już 2-0. Zespół z Galway walczy w każdym meczu i chociaż eksperci więcej szans na zwycięstwo dają dzisiejszym gospodarzom, to raczej nie będzie dla nich spacerek. Mój typ jest trochę życzeniowy, ale biorąc pod uwagę formę wyjazdową gości to jestem skłonny postawić miedziaka na popularne Patryki. Oba zespoły mogą być lekko osłabione, ale w takich ligach pewnym można być 11-ki meczowej dopiero kiedy zobaczy się ją na boisku. Kibice miejscowych będą dodatkowym handicapem i trochę osłody im się w ciężkich czasach przyda. Myślałem też nad overem, ale pierwsza myśl jest najlepsza (oby ???? ) stąd pomysł na czystą jedynkę. Ze stawką także nie szaleję. A jak będzie ? ????

edit
Do 83 min. prowadziła ekipa z Dublina i ... remis. Św. Patryk nie pomógł, brawo Psychosocial, wyczułeś minę. Szkoda Patryków, miedziak mniej. Minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Dundalk
20:45 Drogheda - Limerick
20:45 St. Patricks - Galway

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Shelbourne - Waterford
21:00 Wexford - UC Dublin
Bray-Dundalk
Mimo pewnych aspektów świadczących przeciw..na głównym kuponie zagrałem zwycięstwo Dundalk. Te aspekty to ostatnie dwie wygrane Bray z Drwalami i 19 goli strzelonych u siebie w 9 spotkaniach przez Mewy. Prawda jest taka że jeszcze aktualni Mistrzowie ostatnio mało tracą a dużo strzelają. Bray dużo strzela i dużo traci. Wychodzi od razu over 2,5. Można i tak ja natomiast zaufam Dundalk. Powtarzam jak mantrę że praktycznie nie zmienili składu od poprzedniego sezonu, mają moc i muszą to dziś udowodnić. O gospodarzach pisałem już dwa lata temu że mieli odpalić ale zrobili to dopiero w tym sezonie.
Reasumując głównym powodem na mój typ jest dziś brak dwóch podstawowych obrońców Derka Forana i Tima Clancy (którzy nie grali już z Galway) w teamie gospodarzy i wiara w siłę Mistrzów. Dundalk bez ubytków.
Drogheda-Limerick
W tym meczu zagrałem BTS ale podpowiem wam że wielu 100 razy lepszych typerów (z Irlandii) ode mnie zagrało..win Limerick. Prawdopodobnie dlatego że na dzisiaj Drogsi nadają się tylko na grę w 2 lidze. Obie ekipy w pełnych składach, Drogheda tylko bez długoterminowego Thomasa Byrne. Zagrałem obie strzelą ponieważ wychodzi mi tak ze statystyk a i gospodarze dzisiejszego spotkania muszą w końcu się obudzić. Goście w ostatnich 4 wyjazdowych meczach stracili 11 goli ! Gospodarze od 3 spotkań na swoim terenie nie potrafią bachnąć gola..czy dzisiaj to zrobią ?
St. Patricks-Galway
Patsi sięgnęli dna. Niedawny Mistrz Irlandii walczący dzielnie z Legią przedostatni w tabeli. A dzisiaj grają z jeszcze lepszym talentem bo z ostatnim Galway. Hit sezonu ! Kusiło mnie przez cały dzień zagrać ich zwycięstwo..ale nie, przeanalizowałem szczegółowo to spotkanie i zagrałem kolejny BTS. Życzę z całego serca dzisiejszej wygranej Świętym bo mi ich żal ale Galway na pewno powalczy. W kwietniowym spotkaniu na Terryland Park padł remis 1:1. Dzisiaj widzę podobny wynik ze wskazaniem na gospodarzy. Nie zagra u nich cały czas Darren Denehy i zawieszony za kartki Ian Bermingham. Goście pełny skład. Patsi rzucą się na Galway ale zostaną skarceni. Amen.

Ech ta 2 liga..ale dzisiaj powalczymy
.

Shelbourne-Waterford
Wiem że w bukmacherce nie ma żadnych banków i pewniaków tylko faworyci ale to że Waterford strzeli gola to dla mnie wiadoma sprawa (8/10). Zagrałem tak na zwrot podatku po kursie 1,20 w STS (ze zwycięstwem Dundalk i &quot;awansem&quot; Hiszpani). Ogólnie jak poczytałem artykuły o tym spotkaniu to mimo ostatnio bardzo dobrej gry Muszelek (w ostatnich 3 spotkaniach ulepili 7 oczek i odnieśli wyjazdowe zwycięstwo z U.C.Dublin) nie daję im się dziś żadnych szans. Podobno goście zdesperowani po przegranej ze Studentami w tamtym tygodniu jadą tylko po wygraną. Czytam wyniki: 0:2, 1:2, 0:1 czy też 1:3. O osłabieniach nie będę pisał bo nie widzę sensu. Dla przyzwoitości napiszę że Muszelki bez 3 a The Blues bez 2 piłkarzy.
Wexford-UC Dublin
Kolejny raz zaufam niesfornym Studentom. Nie mogę nic na nich zarobić, jak gram ich zwycięstwo z Shelbourne to przegrywają jak nie gram ich z Waterford to wygrywają. Może dziś ? Zatem gram zwycięstwo U.C. Dublin. Tu podobnie jak Shelbourne, Wexford ma ostatnio zwyżkę formy ale on ma dalej..11 oczek przy 31 Dublińczyków. Awansuje tylko jedna ekipa więc goście niech sprężają dupę i tyle. W tych zespołach również parę osłabień ale to bez znaczenia.
 
Psychosocial 889K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
20:15 Cobh Ramblers - Athlone
20:30 Longford - Cabinteely
Mam nadzieję że dobrze mnie już znacie i w miarę ufacie moim typom bo dzisiaj chcę zrobić rzecz niesłychaną i mimo szumnych zapowiedzi że 2 ligi już nie zagram (chyba że będę miał dobre info) to jednak dziś to zrobię. Mało tego, zagram a właściwie już zagrałem naprawdę mocniej a do tego podam typy bez..analizy..do tej pory moje traktaty i elaboraty na 2 ligę raczej nic nie dawały (chyba bardziej z entropii i nieprzewidywalności tej ligi niż z powodu moich rozprawek) więc teraz tak zwane suchary ! Musicie jednak wiedzieć że oba spotkanie głęboko analizowałem od rana.
Cobh Ramblers-Athlone TYP 1 kurs 1,45 5/10 g.20.15 3:1 WIN
Longford-Cabinteely TYP BTS kurs 1,80 4/10 g.20.30 1:0 BOX
PS: Hakuna Matata !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom