>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Irlandia - 2017 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Finn Harps
20:45 Cork City - Bray
20:45 Derry City - St. Patricks
20:45 Drogheda - Sligo Rovers
20:45 Galway - Dundalk
21:00 Shamrock Rovers - Limerick

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Shelbourne - Cobh Ramblers
20:45 Waterford - UC Dublin
21:00 Wexford - Cabinteely
Galway-Dundalk TYP 2 kurs 1,47 7/10 g.20.45 2:1 BOX
Galway-Dundalk TYP -1,5 Dundalk kurs 2,48 4/10 g.20.45 2:1 BOX
PS: Napiszę szczerze że śmieszą mnie te kursy. A na pewno 1,47 na czyste zwycięstwo Dundalk. A może się nie znam i ten się śmieje kto się śmieje ostatni ? Zauważyłem pewną zależność. Galway u siebie rozegrał 4 spotkania ligowe:

14.04.17 PD Galway St. Patricks 1 : 1
03.04.17 PD Galway Sligo Rovers 1 : 1
13.03.17 PD Galway Shamrock Rovers 1 : 2
24.02.17 PD Galway Drogheda 0 : 1
Jak grał z przeciętniakami to 2 remisy i jedna porażka. I jak przyjechał ciut lepszy zespół czyli The Hoops to oklep. A kto czyta moje analizy to dobrze wie jakie mam zdanie co do Shamrock.
A teraz mecze Drwali na wyjeździe:
07.04.17 PD Finn Harps Dundalk 0 : 2
25.03.17 PD Cork City Dundalk 2 : 1
13.03.17 PD Derry City Dundalk 3 : 1
04.03.17 PD Sligo Rovers Dundalk 0 : 4
Proste fakty. Jak Dundalk grał z mocniejszymi ekipami to nie fiknął ale jak już grali z kwasami to gładkie 4:0 i 2:0. A przypominam że Galway to aktualnie czerwona latarnia a goście to cały czas mistrz Irlandii z ostatnich 3 lat. No i wicelider.
Myślę więc że na tym poprzestaniemy..
Galway w pełnym składzie a Dundalk cały czas bez Robbie Bensona i Seana Gannona.

Zagrałem jeszcze dziś 3 inne mecze. Ale nie chcę mi się pisać analiz bo jestem zmęczony. Tak, dobrze czytacie. Nie chcę mi się. Chyba że naprawdę ktoś rzeczowo o nie zapyta.
Zatem suche typy:
Cork City-Bray TYP 1 kurs 1,47 5/10 g.20.45 2:1 WIN
Cork City-Bray TYP BTS/over 2,5 kurs 2,15 3/10 g.20.45 2:1 WIN
Drogheda-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,86 4/10 g.20.45 1:1 WIN
Shamrock Rovers-Limerick TYP BTS kurs 1,60 4/10 g.21.00 1:1 WIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
28 Apr 2017 8:45pm Cork City vs. Bray WanderersTurner Cross

Both Teams To Score
@2,00
✅

Kurs od rana poszedł w góre, ale to raczej nie mój problem. Zdecydowanym faworytem są oczywiście gospodarze ale... kiedyś noga musi się powinąć nawet jeśli forma jest jaka jest..goście siłę z przodu mają i kilka sytuacji powinni w tym spotkaniu stworzyć, minimum jedna bramkę powinni strzelić..
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Irlandia-Premier Division
Godzina:20:45
Spotkanie: Derry City Vs St.Patricks
Typ:2
Bukmacher:Fortuna
Kurs:3.50
Analiza:

Mysle ze mecz bedzie bardzo wyrownany,Derry nie jest jakims zespolem z wiekszymi ambicjami raczej typowy ligowy sredniak walczacy o srodek tabeli.Poczatek sezonu mieli wspanialy wyniki m.in.po 3-1z Dundalk 4-0 z Drogheda,teraz juz widac ciut sa zmeczeni od 6 meczow same porazki i remisy.
St.Patricks jest stabilna ekipą graja ponizej oczekiwan,ale z taką ekipa jak Derry znajdujaca sie w dolku trzeba wygrywac.Tak jak Derry powoli osiada z sil tak Mysle ze St.Patricks powoli bedzie sie odbudowywac i zbierac punkty.Historia przemawia za druzyna goscii,ktorzy nie przegrali na wyjezdzie z Derry od 2012r.Kurs kuszacy i wart sprobowania.Powodzenia.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mysle ze mecz bedzie bardzo wyrownany,Derry nie jest jakims zespolem z wiekszymi ambicjami raczej typowy ligowy sredniak walczacy o srodek tabeli.Poczatek sezonu mieli wspanialy wyniki m.in.po 3-1z Dundalk 4-0 z Drogheda,teraz juz widac ciut sa zmeczeni od 6 meczow same porazki i remisy.
Użytkowniku ???? , czy Ty widziałeś jakiś mecz w Irlandii w tym sezonie? To, że nie czytasz informacji zawartych w tym dziale, to pewne, ale czy masz pojęcie jakim dla Irishów jest zespołem Derry? Przeanalizuj sobie choćby ten link:
http://pl.soccerway.com/teams/northern-ireland/derry-city-football-club/1187/trophies/
I pomyśl zanim napiszesz jeszcze raz, że dany zespół &quot;nie jest zespolem z wiekszymi ambicjami&quot; Człowieku szklanka wody i to od zaraz! Typu nie będę podważał, ani o nim dyskutował. Pozdrawiam i proszę o rozsądne sformułowania. W tym dziale pisanie głupot nie przystoi, tak po ludzku po prostu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Moj drogi uzytkowniku moze ogladasz ta lige,moze Jestes znawca wszytskiego nie wiem nie wnikam ale jednak gdzie te sukcesy Derry? ostanio ladnych pare lat temu,po 2010 roku kompletnie nic nie osiagneli,nawet jak na taka slaba lige.Wiec gdzie te ambicje skoro nawet nie potrafia wczołgac sie chocby na 2 miejsce w sezonie.Moze dla fanow to klub z ambicjami tradycjami,dla mnie to poprostu przecietny klubik ktory uwazam ze slabszego od St.Patricks.Zreszta po 90 minutach bedzie wiadomo ktory zespol ma wieksze ambicje jak zwal tak zwal ???? Pozdrawiam.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Moj drogi uzytkowniku moze ogladasz ta lige
Tak ???? a Ty nie?
,moze Jestes znawca wszytskiego nie wiem nie wnikam
Raczej nie, interesuję się Australią, Irlandią (tą z Pn sporadycznie).
ale jednak gdzie te sukcesy Derry? ostanio ladnych pare lat temu,po 2010 roku kompletnie nic nie osiagneli,nawet jak na taka slaba lige.
Kłania się czytanie ze zrozumieniem takich prostych zestawień jak podanych przeze mnie.
Wiec gdzie te ambicje skoro nawet nie potrafia wczołgac sie chocby na 2 miejsce w sezonie.Moze dla fanow to klub z ambicjami tradycjami,dla mnie to poprostu przecietny klubik ktory uwazam ze slabszego od St.Patricks.
Dziś, czy ogólnie? W 10-leciu, sezonie,w pucharach?
Zreszta po 90 minutach bedzie wiadomo ktory zespol ma wieksze ambicje jak zwal tak zwalPozdrawiam.
Typu nie podważałem, ale czy wynik 1, x, 2 w jednym meczu to reguła, a propos ambicji danego klubu?
Z uszanowaniem. Qowalsky6 ????
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
To nie czat moj drogi Uzytkowniku nie chce mi sie tak pisac zbytnio ???? a Ogladalem fakt dawno ale nie oszukujmy sie to nie jest liga na poziomie wiec szkoda marnowac cennych 90 minut zycia ???? Jesli chchesz zebym Ci przyznal ze to utytułowany klub to ok moze na te Irlandzkie realia tak ???? Tak wiec usiadz wypij piwko i wyluzuj ????
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
A tak propo lubie klubik St.Patricks kiedys grali w pucharach i jakos tak mi sie spodobali,tak co jakis czas sprawdzam co u Nich slychac ???? Kazdy mysle ma nawet w najsłabszej lidze jakiegos jednego ulubienca,klubik ktory lubi i obstawia ???? Pozdrawiam ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisał Mezamorto_ -&gt;
&quot;A tak propo lubie klubik St.Patricks kiedys grali w pucharach i jakos tak mi sie spodobali,tak co jakis czas sprawdzam co u Nich slychac&quot;
A ja Derry ???? Taka sytuacja ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Moze dla fanow to klub z ambicjami tradycjami,dla mnie to poprostu przecietny klubik ktory uwazam ze slabszego od St.Patricks.Zreszta po 90 minutach bedzie wiadomo ktory zespol ma wieksze ambicje jak zwal tak zwalPozdrawiam.
No i 2-2 ???? Trochę dydaktyki (bez obrazy), to są obydwa kluby z tradycjami i historią!
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Mialem dziwne wrazenie ze tak to sie skonczy;) gdybym nie spotkał fana Derry na bank by weszlo;) Tu 2,na kuponie asekuracyjnie X2 po kursie 1.64,nie jest tak zle.Kurs byl kuszacy szkoda ????
Wyspiarzy ciezko dobrze wytypowac kazdy z kazdym moze wygrac,przegrac,dlatego zadko proboje tu sił.Moze kiedys tu zajrze jak bedzie jakis szlagier;P powodzenia i pozdrawiam ????
ps.slownik nie dziala wiec kalecze wiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
.Moze kiedys tu zajrze jak bedzie jakis szlagier;P powodzenia i pozdrawiam
__________________
Bez obrazy, poza konkursem, słownik w dłoń i naprzód marsz ????
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi
16:00 Sligo Rovers - Galway
17:00 Cork City - St. Patricks
18:00 Dundalk - Waterford
1/4. Oczywiście jest tylko jeden mecz. Właściwie to mogę szczerze napisać że nie zdziwię się jak będzie dziś dużo czerwieni bo obstawianie tego Pucharu słabo mi idzie ale ja z kolei lubię wyzwania. Abstrahując że te rozgrywki są mega nieobliczalne. Nigdy nie wiadomo co strzeli managerom do głowy 30 minut przed meczem w kwestii wyjściowego składu
.
Sligo Rovers-Galway TYP 1 kurs 2,10 3/10 g.16.00 0:0 BOX
PS: Tłuste kursiwo to mogę sobie zagrać. Ale na poważnie goście opromienieni zwycięstwem z Dundalk mogą się postawić Małolatom. Trener Galway powiedział że jedzie na północ Irlandii pełnym składem i chce wygrać. No tak ale ja obstawiłem że wygra Sligo i też chcę wygrać
. Nowy &quot;kołcz&quot; gospodarzy Gerard Lyttle o którym pisałem wcześniej nie może skorzystać z Michaela Leahy i Daniela Kearnsa ale również stawia duży nacisk na to spotkanie.
Reasumując stawiam na młodość i atut swojego boiska choć nie zdziwię się jak padnie też BTS.
Cork City-St. Patricks TYP BTS kurs 2,03 3/10 g.17.00 2:0 BOX
PS: Każdy laik zagrałby czystą 1 zwłaszcza że kurs w granicach 1,37-1,45 zachęca. No i jak to laik być może wygra ten zakład ale ja pisząc subtelnie mam ambiwalentne odczucia.
1. Plaga kontuzji u Rebelsów. To się musiało tak skończyć. To nie piłkarze z najlepszych lig Europy gdzie mają wspaniały sztab medyczny. Dzisiaj nie zagra 7 zawodników, długoterminowych i tych którzy niedawno nabawili się urazów: Stephen Dooley, Steven Beattie, Conor McCormack, Karl Sheppard, Gary Buckley, Seanie Maguire i Alan Bennett.
2. Abstrahując od tych kontuzji dyrektor sportowy Cork John Caulfield zapowiedział kolejne rotacje w składzie.
3. Chyba mało kto pamięta że St.Patrick w ostatnich dwóch latach czyli w sezonie 2015 i 2016..zdobywał ten Puchar
.
4. Trener gości Liam Buckley zapowiedział na dzisiejszy mecz optymalny skład. I ja mu wierzę. Nie zagra tylko Darren Dennehy.
Meritum..dla ludzi którzy patrzą tylko na tabele i statystyki to bardzo prosty mecz do obstawienia. Ja wymyśliłem BTS po super kursie. Jaki będzie wynik końcowy zobaczymy przed 19.
Dundalk-Waterford TYP 1 kurs 1,30 4/10 g.18.00 3:0 WIN
PS: Ja tu naprawdę nic innego nie wymyślę. To już byłaby mega kompromitacja po przegranej z Galway gdyby Drwale nie uporały się z jakimiś leszczami z 2 ligi. Tak to wiceliderzy i wcześniej cały czas byli na 1 miejscu w tabeli ale litości, jak gospodarze wystawią cały rezerwowy skład i zagrają optymalnie to i tak The Blues nie mają żadnych szans. Grali sobie zresztą sparing z rok temu:
09.02.16 CF Dundalk Waterford 8 : 1
Wiem że Dundalk w 1/8 ledwo przeszedł tą rundę wygrywając dopiero u siebie w karnych ze Studentami, praktycznie przegrywając cały mecz. Wiem że wtedy kurs na nich był 1,12. Ale wiem też że Drwale muszą się liczyć z tym że w tym roku mistrzostwa nie zdobędą i ten Puchar może być jedyny który zgarną..
Trener mistrzów Stephen Kenny znów będzie bez Seana Gannona i Robbie Bensona (przypominam że to ten kapitan od Studentów). Paddy Barrett jest juz za to w pierwszym składzie. O absencjach gości nic nie wiem. Małe miasto, mało informacji. Przecież np: takie Dżibuti w Afryce też jest małe i stamtąd również nie można się praktycznie nic dowiedzieć o ich lokalnej piłce więc się nie dziwmy Waterford

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/4
Shamrock Rovers-Longford TYP 1 kurs 1,37 4/10 g.20.30 1:0 WIN
Shamrock Rovers-Longford TYP -1,5 kurs 2,28 2/10 g.20.30 1:0 BOX
PS: Wczoraj jak przeczuwałem było niestety więcej czerwieni. Dzisiaj ostatni mecz ćwierćfinałowy. Shamrock podobnie jak Dundalk MUSI powalczyć o ten mało prestiżowy &quot;Puchar&quot; ale zawsze puchar gdyż tylko on może trafić w tym sezonie do ich kolekcji. Oczywiście przed sezonem przebąkiwało się że The Hoops może powalczyć nawet o mistrza. Sugerowały to dobre wzmocnienia ale niestety rzeczywistość brutalnie zweryfikowały te plany. W 1/8 wygrali z Cyganami 3:1. Co mam napisać dalej..gospodarze muszą się bardziej skoncentrować na końcówkach meczów gdyż liczba straconych goli po 80 minucie w tym sezonie zwłaszcza u siebie przeraża. Wiem że typowanie tego Pucharu mi nie idzie ale brak zwycięstwa w tym spotkaniu z 2-ligowcem bądź chociażby doprowadzenie do dogrywki gdy już w piątek Shamrock podejmuje Dundalk będzie zakrwawiać na kpinę. Tyle.
Longford to spadkowicz z 1 ligi. Spadł w kiepskim stylu gromadząc w całym sezonie zaledwie 14 oczek i wygrywając tylko..2 razy. Teraz jest w środku stawki i pisząc kolokwialnie zostanie tam bez wzmocnień na długie lata. Mają jednego dobrego gracza. To Enda Curran. Grał parę lat w Galway. Reszta to przeciętniacy. Dostali się tutaj wygrywając na wyjeździe z Muszelkami.
Reasumując starcie solidnej ekipy z leszczami. Czy leszcze po raz kolejny skompromitują wielki Shamrock okaże się niebawem.
U gospodarzy nie zagra zawieszony za kartki Michael O&#39;Connor oraz Ryan Connolly i Danny Devine. Goście raczej bez Jake Kelly, Dona Cowana i Davida O&#39;Sullivana. Wszyscy trzej wracają powoli do zdrowia.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/4
Shamrock Rovers-Longford TYP 1 kurs 1,37 4/10 g.20.30
Shamrock Rovers-Longford TYP -1,5 kurs 2,28 2/10 g.20.30
PS: Wczoraj jak przeczuwałem było niestety więcej czerwieni. Dzisiaj ostatni mecz ćwierćfinałowy. Shamrock podobnie jak Dundalk MUSI powalczyć o ten mało prestiżowy &quot;Puchar&quot; ale zawsze puchar gdyż tylko on może trafić w tym sezonie do ich kolekcji. Oczywiście przed sezonem przebąkiwało się że The Hoops może powalczyć nawet o mistrza. Sugerowały to dobre wzmocnienia ale niestety rzeczywistość brutalnie zweryfikowały te plany. W 1/8 wygrali z Cyganami 3:1. Co mam napisać dalej..gospodarze muszą się bardziej skoncentrować na końcówkach meczów gdyż liczba straconych goli po 80 minucie w tym sezonie zwłaszcza u siebie przeraża. Wiem że typowanie tego Pucharu mi nie idzie ale brak zwycięstwa w tym spotkaniu z 2-ligowcem bądź chociażby doprowadzenie do dogrywki gdy już w piątek Shamrock podejmuje Dundalk będzie zakrwawiać na kpinę. Tyle.
Longford to spadkowicz z 1 ligi. Spadł w kiepskim stylu gromadząc w całym sezonie zaledwie 14 oczek i wygrywając tylko..2 razy. Teraz jest w środku stawki i pisząc kolokwialnie zostanie tam bez wzmocnień na długie lata. Mają jednego dobrego gracza. To Enda Curran. Grał parę lat w Galway. Reszta to przeciętniacy. Dostali się tutaj wygrywając na wyjeździe z Muszelkami.
Reasumując starcie solidnej ekipy z leszczami. Czy leszcze po raz kolejny skompromitują wielki Shamrock okaże się niebawem.
U gospodarzy nie zagra zawieszony za kartki Michael O&#39;Connor oraz Ryan Connolly i Danny Devine. Goście raczej bez Jake Kelly, Dona Cowana i Davida O&#39;Sullivana. Wszyscy trzej wracają powoli do zdrowia.
Witaj,a co myślisz o bts w tym meczu?
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
2 May 2017 8:30pm Shamrock Rovers vs. Longford Town Tallaght Stadium
Both Teams To Score
@2,80
⛔

Generalnie co tu można jeszcze napisać jak Psycho napisał na temat tego spotkania dużo?
Zgadzamy sie ze wszystkim, ja poszukam jednak w tym meczu Both Teams To Score z tego względu, że jest to właśnie puchar... z tego względu, że The Hoops tracą w tym sezonie głupie bramki i tylko w jednym spotkaniu ze wszystkich rozgrywek bieżącego roku zagrali na zero z tylu, a było tych spotkań siedem.
Gospodarze to o klasę lepsza drużyna, ale ten sezon to jeden wielki dramat i pomimo tego, że Longford gra jak gra to 2,80 na BTTS to spora przesada, Shamrock nie ma aż tak dobrej obrony. Druga sprawa, że w piątek ciężkie spotkanie z Dundalk i nie należy się dzisiaj przemęczać.​
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - St. Patricks
20:45 Cork City - Finn Harps
20:45 Derry City - Bohemians
20:45 Drogheda - Galway
21:00 Shamrock Rovers - Dundalk

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Cobh Ramblers
20:45 UC Dublin - Wexford
20:45 Waterford - Shelbourne
Dzisiaj brak czasu na opisy bo cały dzień będę poza domem. Typowanie 1 ligi odpuszczam. Cork to chyba bank ale za 1,18 nie ruszę. natomiast z 2 ligi jest jeden dobry mecz.
UC Dublin-Wexford TYP 1 kurs 1,55 5/10 g.20.45 2:0 WIN
PS: Różnica jakości spora. Studenci mogą wygrać nawet handicapem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division

Derry City-Bohemians TYP 1 kurs 1,60 5/10 g.20.45 2:0 WIN
PS: Bez analizy.
Nie powinien także przegrać Dundalk z Shamrock.
W barażach o 1 ligę w Irlandii Północnej Institute jest zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Ballyclare. W pierwszym spotkaniu Ballyclare wygrało 1:0. Dziś przewiduję odwrotny scenariusz.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Podbijam w temacie Institute, ale kursy są ~1,65-1,7, ja dałem do taśmy, mam też remis Koniczynek z Drwalami. Zastrzegam, że symbolicznie i do tego UCD od kolegi Psychosociala ???? , którego serdecznie pozdrawiam ????
PS Derry oby, oby, ale ja się wstrzymam ???? GL!
PS 2 I znowu typy Psychosociala dały zarobić (podziękowania ???? ), lekkie zaskoczenie to wynik w Dublinie, chociaż ja zakładałem, że Dundalk jakieś punkty straci. Cieszy wygrana Derry (choć nie postawiłem), Institute wygrało 3-1 i tym samym odrobiło straty z pierwszego spotkania. Studenci nie zawiedli,czego chcieć więcej. Ogólnie plus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom