>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Irlandia - 2017 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Dundalk - Drogheda
20:45 Bohemians - St. Patricks
20:45 Derry City - Bray
20:45 Galway - Sligo Rovers
20:45 Limerick - Cork City
21:00 Shamrock Rovers - Finn Harps
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Cabinteely
20:45 Shelbourne - Wexford
Dundalk-Drogheda TYP 1 kurs 1,25 8/10 g.20.30 3:1 WIN
Dundalk-Drogheda TYP -1,5 Dundalk kurs 1,65 4/10 g.20.30 3:1 WIN
PS: Przerażony jestem osłabieniami Drwali dlatego stawka na handi &quot;tylko&quot; 4/10. Do listy kontuzjowanych dołączyli Patrick McEleney i Paddy Barrett. Wracając do spotkania identyczna sytuacja gospodarzy jak po porażce z Derry. Wtedy stuknęli Patsów 3:0. Dziś po porażce z Cork muszą wygrać ze słabymi Drogsami żeby nie stracić kontaktu z czołówką.
Derry City-Bray TYP 1 kurs 1,95 4/10 g.20.45 2:3 BOX
Derry City-Bray TYP -1,5 kurs 3,50 2/10 g.20.45 2:3 BOX
PS: Mam bardzo ambiwalentne odczucia co do tego meczu ale zaufam swemu przeczuciu. Wysokie kursy wystawione na Derry przez oddsmakerów spowodowane są tym że gospodarze praktycznie nie trenowali od dwóch tygodni. Przyczyna jest oczywista. Ale we wszystkich wypowiedziach piłkarzy dziś zagrają dla niego. Będzie pełny stadion a opaskę kapitana założy Gerard Doherty. Pytanie czy piłkarze Derry są już psychicznie i mentalnie przygotowani na grę. W normalnych warunkach stawiałbym gładkie 3:0. Mewy skompromitowały się tydzień temu u siebie z Limerick. Właściwie dwa tygodnie temu w wyjazdowym spotkaniu ze Sligo też. Myślałem że w końcu zaskoczyli ale tak się nie stało. Powtarzam to &quot;dziwny&quot; mecz i granie na niego pozostawiam pasjonatom. Nie zagra dla Derry cały czas najlepszy strzelec Rory Patterson, Bray w komplecie.
Galway-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,90 5/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Widzę tu tą opcję z jednego powodu. Galway u siebie od 7 lat zawsze traci minimum gola w starciu z Bit O Red. Dokładam gola dla Galway gdyż Małolaty sa nieobliczalne a podróż na zachód Irlandii może ich z lekka zmęczyć. U gospodarzy nie zagra dalej Gavan Holohan, Padraic Cunnigham i Maurice Nugent. Do listy dołączył Alex Byrne. Goście bez Regana Donelona.
Limerick-Cork City TYP 2 kurs 1,75 6/10 g.20.45 0:3 WIN
PS: Dość wysoka stawka jak na wyjazd ale pierdziele to. Właśnie przez takie niewygrywane potyczki Cork od 3 lat nie zdobywa mistrza. Może w końcu po tylu latach piłkarze pójdą po rozum do głowy. Grają świetnie a gospodarze jednak poniżej oczekiwań. Pierwszy mecz 5:1 ze Sligo dawał nadzieję ale potem w trzech następnych kolejkach tylko 1 punkt i w ostatniej kolejce wyjazdowe zwycięstwo z Bray 1:0. Słabo jak na głosy w Limerick że powalczą o puchary. Goście nie mogą tego spaprać !
Shamrock Rovers-Finn Harps TYP BTS kurs 2,40 3/10 g.21.00 3:2 WIN
PS: Sorry ale 1,35 na Shamrock ? Nawet błazny przestały się śmiać. Lubię The Hoops od czasów kiedy grał jeszcze u nich Gary Twigg mój ulubieniec który był maszynką od strzelania goli. Przypomnę tylko że ten piłkarz który w barwach Shamrock rozegrał ok. 160 meczów i strzelił 90 goli złamał sobie karierę dla...kobiety w której się zakochał i przeprowadził się do Portadown bo ta tam chciała mieszkać..żenada ale wy może mieć inne zdanie w tej kwestii. Wracając do meritum niestety ale gospodarze dla mnie na teraz to mega przereklamowana ekipa. Porażki z pierwszą trójką Cork, Derry i Dundalk, ostatnia z Patsami ich największą kosą (fakt dostali wcześnie czerwień ale podobno nieszczęścia chodzą parami) pokazują mi wyraźnie że na razie The Hoops mimo wzmocnień i mocarstwowych planów to jeszcze nie team na pudło. O Harfach pisałem już niejednokrotnie. Cicha i spokojna ekipa która ma coraz więcej fanów ciuła sobie powoli punkty. W ostatnich 3 wyjazdowych spotkaniach potrafiła strzelić aż 6 goli. Reasumując muszę po prostu po takim kursie spróbować. Prolonguję dokładny wynik 2:1, może 3:1. Jednak Shams są podstawieni pod ścianą po dwóch porażkach z rzędu, ja jednak po takim kursie nie kiwnę palcem na nich. Do Luke Byrne i Paula Corry dołączył zawieszony za czerwona kartkę Sean Heaney. Goście bez Damiana McNulty. Nie wiadomo czy zagrają Paddy McCourt i Barry Molloy.
Bohemians-St. Patricks. A chust go wie jak typować to zdarzenie
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Galway-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,90 5/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Widzę tu tą opcję z jednego powodu. Galway u siebie od 7 lat zawsze traci minimum gola w starciu z Bit O Red. Dokładam gola dla Galway gdyż Małolaty sa nieobliczalne a podróż na zachód Irlandii może ich z lekka zmęczyć. U gospodarzy nie zagra dalej Gavan Holohan, Padraic Cunnigham i Maurice Nugent. Do listy dołączył Alex Byrne. Goście bez Regana Donelona..
Podbijam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
3 Apr 2017 8:45pm Galway United 1-1 Sligo Rovers Terryland Park
Over 2 Golas
@ 1,70

Over 2.5 Goals
@ 2,25
Psycho jeśli pozwolisz to dołączam i ja do tematu ????
Gospodarze na ostatnim miejscu w tabeli i jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie. Dorobek punktowy wynosi 2, bramki 3:9 na 5 rozegranych spotkań. Sligo dużo lepiej nie wygląda, bo uzbierali 4 punkty, bramki 7:16 na 6 rozegranych spotkań. Jedno co od razu rzuca się w oczy przy obu zespołach to oczywiście ilość traconych bramek. Ofensywa kuleje- co może marwić, ale podejrzewam, że dzisiaj Galway jak i Sligo będą za wszelką cenę chciały zgarnąć komplet punktów, więc powinniśmy oglądać otwarte spotkanie.
H2H wygląda bardzo dobrze.Jeśli ktoś ma możliwość poogrania RR to również polecam, bo spokojnie jakis over 9 powinien paść.
Psycho- BTS jak dobrze pojdzie to oglądamy w pierwszej połowie :grin:. I pograne u mnie jako głowny kupon na dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zeusie ziomku Ty mój jakże się cieszę że dołączyłeś do naszego grona. To najlepsze forum bukmacherskie w Polsce więc trafiłeś doskonale. Bo abstrahując Zeus to mega specjalista od piłki w Irlandii


IRLANDIA: Puchar Ligi 1/16
Drogheda-Bray TYP BTS kurs 1,68 5/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Najmniej prestiżowy Puchar ale Drogsi po 5 porażkach z rzędu w lidze muszą zareagować. Doskonały moment na uspokojenie mocno już wkurzonych kibiców. Mewy ? To ta ekipa co atakuje, atakuje i atakuje..stawiam na bramkowy wynik zwłaszcza że jak w takich spotkaniach bywa trenerzy będą rotować składem a wiadomo jak to się zazwyczaj kończy dla żółtodziobów. Z czystego obowiązku napisze że obydwa kluby mają dziś do dyspozycji wszystkich piłkarzy oprócz Killiana Brennana z Droghedy.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
IRLANDIA: Dywizja 1
19:00 Waterford - Wexford - typ na &quot;czuja&quot; więc stawka tylko symboliczna, tak jak kolega Psychosocial już wspominał oba kluby łączą różne formy &quot;współpracy&quot; i &quot;interesy&quot;. Młodzieżowcy na ostatnim miejscu w tabeli, jeszcze bez zwycięstwa, czy &quot;los&quot; się do nich dziś uśmiechnie? Po kursie 7,50 w premium, symbolicznie powiem &quot;sprawdzam&quot; ????
edit. Dziś symboliczny minus, ale 04.04 puchar, 12.05 liga, ja Młodzieżowców vs Wateford tak łatwo nie &quot;odpuszczę&quot; ????
Słowo się rzekło ????
Co się zmieniło od tamtego czasu? Młodzieżowcy przegrali kolejny mecz. W decydującym momencie spotkania z Muszelkami zmarnowali (O,Connor) karnego. Mimo, iż stawiałem na Shelbourne, to wyluzowałem się dopiero po 2-0. Natomiast Waterford zaliczyli remis na wyjeździe z Longford. Był to ich piąty z kolei mecz bez porażki. Dzisiaj spotkanie pucharowe (1/16). Dla gospodarzy okazja żeby w końcu &quot;coś&quot; wygrać, natomiast pytanie: czy goście będą się o niego zabijać? Kursy od 5,50 do 6,25 na 1-kę, można &quot;zaryzykować&quot; 1x. Symbolicznie (podobnie jak drzewiej) postawię na takie rozwiązanie. Drobniaki to nie majątek, a emocje (mam nadzieję) będą większe ???? . Kadry w obydwu zespołach bez osłabień.Od razu uprzedzam, że miejscowi eksperci nie dają większych szans gospodarzom.
Nie było co z Wexford zbierać. Ostatnia część (nieudanego do tej pory tryptyku myślowego) 12.05.
PS Drogheda vs Bray, dam także symbolicznie &quot;x&quot; - w końcu to puchary ????
Tu jestem zaskoczony, bts wydawał się pewnym typem (stąd m. in. rozkmina remisowa), a tu skromne 0-1.
Podsumowując 2 x minus
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Chwila wolnego więc napiszę kilka zdań na temat spotkan które zostana rozegrane jutro.. luźne przemyslenia..

Cork City -v- Derry City
Cork City jest w gazie, jedzie wszystkich kiedy chce i jak chce. Przewaga nad drugim Dundalk wynosi juz 6 punktów i 9 punktów nad Derry City które ma o dwa spotkania rozegrane mniej.
Derry byłby to na prawde groźny przeciwnik dla Rebelsów, no właśnie byłby.. po śmierci McBrida obawiam sie, że zawodnicy moga mieć dalej w głowach tamto wydarzenie i o jakiekolwiek punkty może być tutaj cięzko. Turner Corss to na prawde trudny teren, znakomita forma Sean&#39;a Maguire&#39;a który zdobył w 7 meczach 7 bramek, co więcej w 5 spotkaniach otwierał wynik spotkania, minimalne korekty w składzie przed sezonem jeśli chodzi o ważnych zawodników, 3 sezony w których przegrywali mistrza w głupi sposób skłaniaja mnie chyba do postawienia na ich zwycięstwo w tym spotkaniu. Tyle, że ten kurs... może jednak bramka dla gości?, bo o trafienie dla gospodarzy jestem spokojny..

Bray Wanderers -v- Galway United
O Bray pisał juz dużo Psycho w poprzednich kolejkach i tutaj od początku sezonu zgadzamy się co do tego team&#39;u. Atak, atak i jeszcze raz atak.. skład maja dobry i są zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Galway jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie i tylko 4 strzelone bramki- to własnie może trochę martwić, bo przełamanie musi w końcu przyjść. Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba na to spotkanie BTS. Mewy groźne w ataku i mniej skuteczni w obronie na 7 rozegranych spotkań tylko w jednym zagrali na zero z tylu..

Drogheda United -v- Shamrock Rovers
W tym spotkaniu poszukam chyba remisu. Shamrock jak to ładnie w rozmowie napisał Psycho są przereklamowani i ich gra w tym sezonie wygląda kiepsko, pomimo tego, że silnie zapowiadali przed sezonem walke o główne trofea. Dostali juz w tym sezonie lanie od czołówki: Cork , Derry, Dundalk męcza się ze średniakami.. Drogheda podobnie i niby maja dwa zwycięstwa na koncie, ale z kim? Z St. Patrick&#39;s Athletic które miało otwarcie sezonu tragiczne i dawno nie pamiętam takiej lipy w ich wykonaniu, z Galway o którym pisałem wyżej.. co to za zwycięstwa?
Gdyby The Hoops grało u siebie może i powiedziałbym, że wygrają a tak...słabo to widzę.
Poza tym oba zespoły jeszze bez remisu w tym sezonie. Jak ktoś gra progresję to warto się nad tymi zespołami zastanowić.

St. Patrick&#39;s Athletic -v- Limerick
St. PAtric&#39;s jak już pisałem wyżej od początku sezonu grało taka padakę jakiej dawno nie grało. Przełamanie przyszło w największych derbach z Shamrock Rovers i wygranym przez nich spotkania 2-1, co prawda okoliczności tamtego spotkania były jakie były, bo The Hoops od 34&#39; grali w dziecięciu. Druga połowe patsi zdominowali całkowicie i dowieżli zwycięstwo. Poźniej spotkanie z braćmi czyli Bohemians i zwycięstwo 0-4. Teraz czas na Limerick. Limerick które po awansie było przereklamowane i każdy myślał, że będzie grać w Premier League jak w First Division. Prawda jest taka, że przypadkiem wyszedł im pierwszy mecz ze Sligo Rovers a poźniej było co raz gorzej.
Uważam, że Patsi zaczą piąć się powoli w górę tabeli i Niebiescy są spokojnie w ich zasięgu.

Finn Harps -v- Dundalk
Faworyt jest chyba tylko jeden i niespodzianki tutaj raczej nie będzie. Dundalk to uznana marka w Irlandii i nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów.
Ja jednak poszukam tutuaj zakładu z lepszym kursem i poszukam kolejny raz bramki Finn Harps. Grają z meczu na mecz co raz lepiej i u siebie z Drwalimi zagrają na pewno na pełnej... Zwycięstwo Dundalk i bramka Finn Harps.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaplecze Premier Division,
Cabinteely - Shelbourne (20.45) - hmm, kiedyś w pojedynku &quot;takich&quot; ekip kurs 2,6 na Muszelki brało by się w ciemno. Teraz jestem skłonny to rozpatrzyć. Postawa w 2 ostatnich spotkaniach, zachęca do postawienia na gości. No ale ta liga jest trudna do typowania - często nieprzewidywalna . Popatrzę sobie jeszcze na sytuację kadrową (h2h zachęcające) i może się skuszę.
PS Co na to koledzy Psychosocial i Zeus?

edit
Pomysł dobry, ale gol dopiero w końcówce, warto by było live uderzyć ... ale nie przyłożyłem ????
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Zaplecze Premier Division,
Cabinteely - Shelbourne (20.45) - hmm, kiedyś w pojedynku &quot;takich&quot; ekip kurs 2,6 na Muszelki brało by się w ciemno. Teraz jestem skłonny to rozpatrzyć. Postawa w 2 ostatnich spotkaniach, zachęca do postawienia na gości. No ale ta liga jest trudna do typowania - często nieprzewidywalna . Popatrzę sobie jeszcze na sytuację kadrową (h2h zachęcające) i może się skuszę.
PS Co na to koledzy Psychosocial i Zeus?
Chwila wolnego w pracy to na szybkiego..Nie wiem co na to Psycho, bo z tego co się orientuje to on śledzi dokładniej 1.dywizje ale ja bym to odpuścił. Muszelki niby powinne wygrać, bo gospodarze to cieniasy, ale ta liga jest tak dziwna, że jakiś remis czy nawet wygrana Cabinteely mnie nie zdziwi. Gdybym miał cokolwiek tutaj grać to były by to chyba bramki w obu stron lub jakiś Over.​
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Cork City - Derry City
20:45 Bray - Galway
20:45 Drogheda - Shamrock Rovers
20:45 St. Patricks - Limerick
21:00 Finn Harps - Dundalk

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely - Shelbourne
20:45 Waterford - Cobh Ramblers
21:00 Wexford - Longford
Cork-Derry TYP 1 kurs 1,60 4/10 g.20.30 3:0 WIN
PS: Widzę że piłkarze Derry jeszcze się nie pozbierali. Słabo to wyglądało w meczu z Bray. Dodatkowo dzisiaj nie zagra znowu Rory Patterson. Rebelsi w tym sezonie to klasa sama w sobie i przyznam szczerze że grałbym ich nawet gdyby Derka była w optymalnej formie. Dzisiaj tylko bez Achille Campiona. Nie ma co, trzeba grać gospodarzy póki maja mega formę.
Drogheda-Shamrock Rovers TYP 2 kurs 1,60 4/10 g.20.45 2:1 BOX
PS: Forma Drogsów to ostatnio dramat. 5 przegranych pod rząd w lidze i jedna w Pucharze Ligi. Dno. Skład Shamrock na papierze w porównaniu z gospodarzami nie zostawia wiele wątpliwości. Ale co z tego skoro The Hoops gra w kratkę. Nie spełniają przedsezonowych oczekiwań. Dlaczego na nich zatem gram ? Pomijając fakt że Drogheda to najsłabszy w tej chwili zespół Eire to pisząc kolokwialnie Shamrock totalnie nie leży Drogsom. Proszę sobie wyobrazić że w ostatnich 13 spotkaniach na Hunky Park Shams wygrali...13 razy. To jest główny powód na którym opieram swój typ. Z drugiej strony napisze szczerze że wcale mnie nie zdziwi znowu jakiś kwaśny wynik gości. Ja jednak ryzykuję. Godpodarze bez paru zawodników w tym Ciarana McGuigana, Killiana Brennana czy Marca Griffina. Goście co ważne bez ubytków.
Bray-Galway TYP Bray bachnie gola 1:0 WIN
Finn Harps-Dundalk TYP 2 0:2 WIN
AKO 1,55 5/10 g.20.45 i 21.00 WIN
PS: Dwa chyba pewne typy chociaż kurs słaby. Na Mewy gra bardzo dużo osób. Ja podchodzę do tego typu &quot;banków&quot; ostrożnie i zadowalam się że strzelą tylko gola. Gospodarze w 7 kolejkach strzelili celnie już 16 razy więc z ostatnim zespołem w tabeli powinni tym bardziej coś ukłuć
Drugi mecz to absolutny mus Drwali. Harfy grają bez ciśnienia i niewykluczone że dzisiaj strzelą coś Mistrzom ale ja nie będę ryzykował choć kusi mnie ta opcja wybitnie. Kurs 3,40 na BTS/2 wygląda wybornie. Wszak w ostatniej kolejce taka Drogheda potrafiła skarcić na Oriel gospodarzy. Duża stratą dla Drwali jest kontuzja Seana Gannona. Reasumując uważam że po brzydkiej grze wygrają goście.
Mecz Patsów z Limerick nie typuję. Wszystko tutaj możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Typy do spotkan które opisałem wyżej:


7 Apr 2017 8:30pm Cork City -v- Derry City Turners Cross
Cork City
@ 1,55
✅


Both Teams To Score
@ 2,05
⛔



7 Apr 2017 8:45pm Bray Wanderers -v- Galway United Carlisle Grounds
Both Teams To Score
@ 1,70
⛔



7 Apr 2017 8:45pm St. Patrick&#39;s Athletic -v- Limerick Richmond Park
St. Patrick&#39;s Athletic DNB
@ 1,60
⛔



7 Apr 2017 8:45pm Drogheda United -v- Shamrock Rovers United Park
Remis
@ 3,50
⛔



Dorzucam jeszcze jedno spotkanie z First Division. Waterford jeszcze bez straty gola na własnym stadionie i 5 bramek strzelonych w dwóch spotkaniach. Cobh Ramblers to słabizna straszna, ale bardzo często gram bramki w ich spotkaniach.. póki co na wyjeżdzie dwa overy i w każdym spotkaniu (2) strzelona bramka, walka o pierwsze miejsce w tabeli ???? śmiesznie to brzmi pisząc o Ramblers. Generalnie, kurs miom zdaniem nieco zawyżony, dlatego próbuję:

7 Apr 2017 8:45pm Waterford -v- Cobh Ramblers Regional Sports Centre
Both Teams To Score
@ 2,08
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Sligo Rovers - Bohemians

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 UC Dublin - Athlone
Sligo-Bohemians TYP BTS kurs 2,15 4/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: Małolaty ze Sligo grają w kratkę ale nie znowu w taką żeby nie strzelić gola Cyganom którzy już w ogóle grają jakieś przedziwne sinusoidy. Na początku sezonu dwie porażki, potem dwa zwycięstwa a na koniec remis, zwycięstwo i jakieś niezrozumiałe dla mnie u siebie 0:4 z Patsami. Zakładam że po tej kompromitacji gola dzisiaj strzelą. Śmieszna jest ta liga ale wiem tylko tyle że kurs 2,15 to jakieś nieporozumienie jeżeli chodzi o procent wejścia tego typu. Zakładam nawet że 50 % a w takich przypadkach linia zazwyczaj opiera się na 1,80. Cyganie raczej bez ubytków, trener może znowu da szansę nowemu bramkarzowi Gregowi Murrayowi kupionego z Shelbourne a w Sligo dalej nie wiadomo czy zagra Regan Donelon.
UC Dublin-Athlone TYP 1 kurs 1,60 5/10 g.20.45 4:1 WIN
PS: Znowu uderzam 2 ligę i tak się składa że znowu są to Studenty. Wtedy pisałem:

UC Dublin-Longford TYP 1 kurs 2,40 6/10
g.20.45 2:0 WIN

PS: A pieprzę to i wchodzę w ten mecz z wysoką stawką ale i na pełnej świadomości że to prawie amatorska liga. Gospodarze jak spadli w 2014 roku tak do tej pory nie mogą awansować a skład ku temu zawsze mają. Wygrali w pierwszych dwóch kolejkach by potem odnotować dwa fatalne wyniki. Longford ? Przepraszam bardzo ale spadkowicz z Premier przegrywa tydzień temu z....Cabinteely ? Że co ? Fakt że po spadku odeszło sporo piłkarzy ale panowie..jakiś poziom trzeba trzymać. Prolonguję że Studenci pokażą dzisiaj klasę jak w marcowym spotkaniu z Muszelkami gdzie po pół godzinie wygrywali już..4:0.
Jeżeli chodzi o absencję to u gospodarzy wszyscy zdrowi a u gości zabraknie Endy Currana, Dona Cowana, Kealana Dilona, Noana Haverty i Rhysa Gormana.

Dziś podobna sytuacja. Longford-Athlone, Hamlet-Omlet, Amen-Omen a co to za różnica w takiej lidze. Gospodarze mają dla mnie więcej jakości i uderzam w to spotkanie mocno z tym że martwią mnie aktualne kursy chociaż w lokalnych irlandzkich &quot;Zbukach&quot; cały czas kurs na poziomie 1,50-1,60. Goście grają tydzień temu jakieś idiotyczne zawody zwane piłka kopaną, strzelają dwa gole po czasie amatorom z Cabinteely i ratują remis 3:3 haha. Normalnie jak na podwórku przed kamienicą Waldusia Kiepskiego.
Co to się porobiło z tą 2 ligą, Waterford 1, dziady z Cobh 3 a Cabinteely 5. Myślę że jakbyśmy zrobili na naszym forum ekipę do gry w piłkę (sam trenowałem wiele lat w ŁKS-ie Łódź) to ogralibyśmy te ekipy handicapami a ja sam bachnąłbym gola chociaż mam już 46 lat.
W obu zespołach nieliczne kontuzje nie mające dla mnie żadnego wpływu na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na sucho dzisiaj:

Derry - Finn Harps - gospodarze dalej bez Pattersona, mam nadzieję, że trochę się pozbierali po ostatnich przejściach. Dam 1 do dubla ze Studentami po ~ 1,44;

UCD - Cabinteely - podtrzymam &quot;kurs&quot; na zwycięstwa Studentów, nie jestem pewien co do liczby bramek, dlatego zostanę przy czystej 1 - ce po ~ 1,62.

Łącznie dubel po kursie ~ 2,3 za miedziaka ???? ⛔ To ci jaja ????

Ciekawi mnie, czy Młodzież z Wexford odmieni &quot;coś&quot; w swojej &quot;twórczości&quot;?

Pozdrawiam i Wesołych Świąt zawczasu życzę kolegom i czytelnikom tego zacnego działu ???? GL!
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Cork City
20:45 Derry City - Finn Harps
20:45 Dundalk - Bray
20:45 Galway - St. Patricks
21:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 UC Dublin - Cabinteely
20:45 Waterford - Athlone
21:00 Wexford - Cobh Ramblers
Bohemians-Cork TYP 2 kurs 1,40 6/10 g.20.45 0:2 WIN
PS: Doskonały bet do jakiegoś dubla. Na przykład do Dundalk o którym poniżej. Goście do tej pory są niezniszczalni. Może nie byłbym pewny tego meczu gdyby grali z kimś innym ale Cyganie grają ostatnio taką padakę że brak słów. Prawda Zeus ? Gładkie 0:4 u siebie z Patsami którzy są w tym sezonie beznadziejni a ostatnio wyjazdowa porażka z Małolatami ze Sligo 0:2. Brak cały czas Jamie Doyle, Eoina Wearena, Izziego Akinade czy Dinnego Corcorana robi różnicę jakości co widać właśnie w poprzednich dwóch kolejkach. Do tego nie wiadomo czy zagra dziś Ian Morris. Goście bez ubytków, do siebie dochodzą już Stephen Dooley i Gerard Morrissey. Reasumując wychodzę z założenia że należy cały czas grać na Rebelsów dopóki jest forma.
Dundalk-Bray TYP 1 kurs 1,45 6/10 g.20.45 1:3 BOX
Dundalk-Bray TYP 1 /over 2,5 kurs 1,90 5/10 g.20.45 1:3 BOX
PS: Nie rozumiem za bardzo tych kursów. Rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu mniej więcej w tym samym czasie uśredniając był ok. 1,15. Przepraszam bardzo czy coś się zmieniło w składzie Dundalk ? Nie zauważyłem. Czy coś się zmieniło zatem w składzie Wędrowców ? Wzmocnili się trochę ale efektów nie widać. Trzecie miejsce w tabeli ? Śmiech na sali. To ich ostatnie 4 spotkania od ostatniego:
Dom 1:0 z Galway, wielkie brawa panowie wygraliście z ostatnią ekipą w tabeli !
Wyjazd 3:2 z biednym Derry..strzelają im zwycięskiego gola w..94 minucie..
Dom 0:1 z Limerick, Łoł szacun !
Wyjazd 2:3 ze Sligo..dać sobie strzelić 3 gole młodzieżowcom ? Koszulka się filcuje i parkiet wybrzusza..
Napiszę tak. Nie jestem żadnym tam ekspertem od tej ligi ale sorry jak Drwale tego nie wygrają to zostaną frajerami. Absencje i ubytki te same co w zeszłym tygodniu. Drwale raczej bez Seana Gannona a goście w komplecie.
Derry City-Finn Harps TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.20.45 0:2 BOX
PS: Znowu mecz zagadka. Jak podejdą do tego spotkania gospodarze ? Czy się już otrząsnęli z tragedii ? Wygrają w końcu ? Tak podłamanej ekipie Harfy mogą spokojnie strzelić gola. O gościach pisałem nieraz więc nie będę się powtarzał. Gospodarze mogą mówić o dodatkowym pechu gdyż ich najlepszy strzelec z tamtego sezonu Brytyjczyk Rory Patterson zagrał w ostatnim meczu parę minut i zszedł z boiska bo znowu odnowiła mu się kontuzja. Do tego nie zagra na pewno podstawowy lewy pomocnik Barry McNamee. Harfy vel Harpie bez 3 zawodników: Dannego Morrisseya, Ediego Dsane i Ciarana O&#39;Conorra.
Shamrock Rovers-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,95 4/10 g.21.00 1:0 BOX
PS: Kurs na zwycięstwo The Hoops 1,60. Mam ich w dupie i pobieram powyższy typ. Sligo to najgorsza wyjazdowa ekipa ale w każdym meczu z każdym np: z Cork potrafiła minimum raz strzelić gola. &quot;Zbuki&quot; już chyba przylukały że Shamsi to mega przereklamowana drużyna. U siebie w 4 spotkaniach stracili..6 goli. Po prawdzie to gospodarze grali już z całą czołówką i czekają ją już teoretycznie łatwiejsze spotkania ale ja straciłem na razie do nich zaufanie. Dziś powinni wygrać. Powinni..ale ja nie zaryzykuje tak zagrać. Shamrock cały czas bez Paula Corry i Ryana Connolly. Bit o&#39;Red bez ubytków.

Jest jeszcze jeden fajny mecz do gry ale 2 lidze. Oczywiście to spotkanie Studentów z innymi Studentami z tego samego miasta. Ale Ci pierwsi mają dwa razy mocniejszy skład i to jest ta różnica. Grałem już na nich dwa razy i mnie nie zawiedli. Mowa oczywiście o U.C. Dublin. Cabinteely nie ma co szukać w Premier. Mają za mały budżet. Jeżeli chodzi o składy to u gospodarzy nie zagra 3 a u gości 1 zawodnik z szerokiej kadry. Nazwiska podam jak ktoś zapyta bo kogo to tak naprawdę obchodzi ? Zastanawiałem się czy spotkanie stawkować ale to tylko 2 liga więc zrezygnowałem chociaż mówi się że..do 3 razy sztuka. Ale mówi się też że przysłowia sobie zaprzeczają i to jest właśnie mądrością ludową, haha..a więc:
UC Dublin-Cabinteely TYP 1 kurs 1,60 g.20.45
Wesołych Świąt dla znajomych i podglądaczy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi
16:00 Waterford - Cobh Ramblers
18:00 Dundalk - UC Dublin
18:00 Limerick - Cork City
18:00 St. Patricks - Bray
19:00 Finn Harps - Sligo Rovers
20:00 Shelbourne - Longford
20:30 Shamrock Rovers - Bohemians
20:45 Galway - Derry City
Raczej nie komentuję swoich typów bo tłumaczy się tylko dziecko. Napiszę tylko że Dundalk i Derry to nie są w tej chwili ekipy z tamtego sezonu i muszą szybko zareagować na zaistniałą sytuację. Mają już szansę dziś w najmniej prestiżowym Pucharze Ligi. Dziś 1/8 i w tym roku pozostały już tylko drużyny 1 i 2-ligowe co jest rzadkością. Zazwyczaj jedna ekipa z Senior lub Junior League zawsze grała jeszcze na tym poziomie. Widzę dzisiaj parę fajnych typów niestety jak wspomniałem to tylko Puchar Ligi więc to wróżenie z fusów. Osobiście za pieniądze zagrałem dwa mecze.
Dundalk-UC Dublin TYP -1,5 Dundalk kurs 1,45 4/10 g. 18.00 1:1 BOX
PS: Kurs nie za duży ale Drwale mając na uwadze że z tą formą raczej mistrza na teraz nie obronią muszą powalczyć w takim spotkaniu i podrepować oczywiście swoje morale. A nie z kim jak z 2-ligowcem ? Studenci raczej nie mają szans w tej konfrontacji. Ciekawe czy zagra Robbie Benson, ikona U.C.D. w poprzednich latach. Ich były kapitan i mózg zespołu. Gospodarze nawet za czasów swojej hegemonii w Irlandii tylko raz zdobyli ten Puchar. W 2014 roku. Goście będą chcieli się pokazać więc myślałem jeszcze nad opcją 1/over 2,5 natomiast ostatecznie zagrałem jak powyżej. Absencji nie ma sensu podawać. W kadrze meczowej najlepsi gracze obu drużyn ale kto zagra ostatecznie tego nie wie nikt
.
Shamrock Rovers-Bohemians TYP BTS kurs 2,28 3/10 g.20.30 3:1 WIN
PS: Mówi się że najkrwawsza to tragedia gdy krew zalewa widzów. Coś w tym jest bo spotykają się dwie stołeczne ekipy których aktualny poziom to dno. Kibiców tych drużyn właśnie zalewa krew gdy patrzą co wyczyniają w lidze ich pupile. 2,28 na BTS ? Oddsmakerzy chyba dobrze pochlali. W ostatnim ich spotkaniu 3 marca było 2:1. Przypominam również że goście czyli Cyganie to największa zgoda z Patsami którzy..nienawidzą Shams. Postawią się, mając również na uwadze 3 porażki z rzędu w lidze. Podobnie jak w meczu wyżej nie ma sensu podawać ubytków. Goście na pewno bez Jamie Doyle, Dinna Corcorana i Ismahila Akinade.

Ciekawie wyglądają również mecze Limerick z Cork i Galway z Derry. Chciałem grać Rebelsów i że Galway nie przegra naprawdę po dobrych kursach ale ostatecznie odpuściłem.
A teraz podobnie jak oddsmakerzy wracam do picia zatem pozdrawiam i zdrowie dla was wszystkich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Shamrock Rovers
20:45 Dundalk - Bohemians
20:45 Limerick - Galway
20:45 St. Patricks - Cork City
21:00 Finn Harps - Drogheda

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Wexford
20:45 Cabinteely - Waterford
20:45 Shelbourne - UC Dublin
St. Patricks-Cork City TYP 2 kurs 1,57 5/10 g.20.45 0:3 WIN
Bray-Shamrock Rovers TYP BTS kurs 1,76 4/10 g.20.45 4:2 WIN
Limerick-Galway TYP 1 kurs 1,60 3/10 g.20.45 1:1 BOX
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Sligo Rovers-Derry City TYP Sligo strzeli kurs 1,40 7/10 g.20.45 1:1 WIN
Sligo Rovers-Derry City TYP 1X 1,70 4/10 g.20.45 1:1 WIN

PS: 1,40 na gola dla Sligo ??? To jakaś kpina a raczej promocja. Goście nie mogą się podnieść od śmierci Ryana. Ich ostatnie wyniki mogę śmiało napisać to już kompromitacje. Ostatnio z Harfami które zajmowały przedostatnie miejsce 0:2 u siebie i wyjazd w Pucharze Ligi 0:2 z...ostatnim zespołem Galway. Ja rozumiem że kiedyś muszą zacząć grać ale Małolaty to dosyć bramkostrzelna ekipa u siebie. Odczuły to ostatnio w Sligo Cyganie (2:0) i Mewy (3:2). Do tego gospodarze mają nowego managera Garyego Lyttle. Napiszę tylko że trenował parę lat Cliftonville z którym zdobywał mistrzostwa. Dzisiaj ostatni raz zespół Bit o&#39;Red poprowadzi Dave Robertson i z pewnością nie odpuści. Derry bez Rory Pattersona który chyba jeszcze nie jest gotowy a Sligo bez pomocnika Johna Russella.
Reasumując ciekaw jestem czy to jest ten moment w którym Derry w końcu będzie przypominać ekipę sprzed miesiąca. Okaże sie przed 23..
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A propos Derry, to aż mi ich szkoda. Z zespołu, który świetnie zaczął zmagania ligowe i grał fajną piłkę, po wspominanej tutaj tragedii całkiem się &quot;posypał&quot;. Ja nawet &quot;widziałem&quot; ich jako poważnego kandydata do walki nawet o mistrza, a tu teraz nie wiadomo kiedy się ockną. Ja dziś życzę im, aby chociaż nie przegrali. A, że Sligo strzeli (dałem od kolegi Psychosociala do taśmy ???? ), to w niczym moim życzeniom nie musi przeszkadzać. Może być 1-1 ???? Pozdrawiam i GL!
No i fajnie - kierunek był słuszny, brawo Psychosocial - Sligo (dawny mistrz Irlandii - tak, tak proszę Państwa) &quot;załatwił&quot; sprawę w 1 poł., natomist moje życzenia zostały wysłuchane i 1-1 ????
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Derry City-Limerick TYP BTS kurs 1,68 4/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Mecz zaległy. Wtedy z powodu awarii świateł przy stanie 1:1 mecz został przerwany chyba ok. 40 minuty.
Typowanie ostatnimi czasy wyniku z udziałem Derry to wielka loteria. Co tam się dzieje w głowach tych zawodników że mając skład na pierwszą trójkę nie mogą wygrać od 4 kolejek ? Ile to potrwa ? W ostatnim meczu u siebie z Harfami gospodarze nie potrafili nawet raz celnie strzelić. Mam nadzieje że dziś im się to uda. Goście wielce overowa kapela z 2 ligi, poziom wyżej raczej mało strzela i traci. Ale na wyjazdach sprawuje się naprawdę nieźle. W 3 wyjazdowych spotkaniach dwa razy wygrała. Z Patsami i Bray. Przegrała z Dundalk ale po bardzo zaciętym spotkaniu. Idąc dalej piłkarze Derry obiecują dzisiaj w końcu zwycięstwo a o wyjazdowej formie The Blues już pisałem. Wychodzi mi BTS. Czy słusznie czas pokaże.
Gospodarze bez długoterminowego Rory Pattersona i Aarona McEneffa a goście bez Shane Tracey.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cork City - Bray Wanderers
Typ: 1
Kurs: 1,38
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tabela na początek:

Cork ma wymarzony start w nowym sezonie 10 spotkań i 10 zwycięstw! Drużyna jest w wielkiej formie i morale również dopisują. Dzisiaj myślę, że wygrają kolejny mecz i kolejne 3 punkty dopiszą na swoje konto. Oprócz tego, że zespół wygrywa aplikując praktycznie w każdym meczu 2-3 goli to jeszcze nie traci bramek. Od 5 spotkań nikt im nie umie strzelić bramki.
Absencje w Cork:
pomocnik Keohane (8 występów w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Bennetta (9 występów w tym sezonie)
Absencje w Bray:
obrońcy Douglas (6 występów w tym sezonie) i Lynch (5 występów w tym sezonie) i pomocnik Earley (4 występy w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Forana (5 występów w tym sezonie)
Każda seria kiedyś się kończy i w końcu serię Cork też to czeka ale uważam, że jeszcze nie dzisiaj ????
✅ 2-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom