>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020 - Tenis (24.07 - 1.08.2021)

infes 9,8K

infes

Użytkownik
Stało się. Iga żegna się z Igrzyskami. Co się wyprawia na tych IO to jest niemożliwe.
Odnośnie rankingu WTA, to wczoraj Barty odpadła... Teoretycznie numer 1.......
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Przegrała to przegrała. My Polacy powinniśmy być przyzwyczajeni do tego że nasi reprezentanci na największych imprezach nie spełniają oczekiwań. Jak ktoś obstawia baby i to po takich kursach to sam jest sobie winien.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Badosa-Podoroska 1 @1.45
Badosa -3,5 gema @1.75


Mysle, ze bedzie ten kurs uciekac. Hiszpanka znakomita dyspozycja dzis w meczu ze Swiatek. Typ niejako wyklaryfikowal sie sam dziek transmisji w telewizji.
Moze pozniej dorzuca jakies wieksze handicapy, ale raz pod kombo mozna probowac w mojej opinii nawet tak.
 
Ostatnia edycja:
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Stało się. Iga żegna się z Igrzyskami. Co się wyprawia na tych IO to jest niemożliwe.
Odnośnie rankingu WTA, to wczoraj Barty odpadła... Teoretycznie numer 1.......
Czego sie spodziewales? To sa tylko igrzyska, czyli rozgrywki drugiej kategorii dla powaznych tenisistek. Triumf w takiej imprezie jest dla nich pewnie w jakims stopniu calkiem fajnym osiagnieciem, ale do historii tenisa trafia sie poprzez wygrywanie szelmow, a nie jakichs tam igrzysk. Tenis to sport w ktorym igrzyska maja marginalne znaczenie i nie ma sie co dziwic, ze faworytki beda leciec jak szalone. Taki Djokovic moze chciec tutaj cos wygrac bo to bedzie ukoronowanie kariery w jego obecnej formie bierze wszystkie wygrane w szlemach plus igrzyska i jest zapamietany na wiecznosc. Wiekszosc tenisistow ma juz pewnie dosyc panujacych obostrzen na turniejach, a tutaj jest 30x bardziej uciazliwie, ile jestes w stanie tak wytrzymac? Nie ma co sie im dziwic, ze niektorzy wola przegrac i wracac do domu. Iga akurat chciala, to bylo widac, ale sie nie udalo i nie ma co robic z tego specjalnego dramatu, mloda jest jak bedzie chciala to pojedzie jeszcze na 3 igrzyska
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czego sie spodziewales? To sa tylko igrzyska, czyli rozgrywki drugiej kategorii dla powaznych tenisistek. Triumf w takiej imprezie jest dla nich pewnie w jakims stopniu calkiem fajnym osiagnieciem, ale do historii tenisa trafia sie poprzez wygrywanie szelmow, a nie jakichs tam igrzysk.
To dlaczego tak bardzo płakała ?
 
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Czego sie spodziewales?
Spodziewałem się weryfikacji formy, potwierdzenia 8 miejsca w rankingu. Spodziewałem się walki - dostałem.

O ile trener wyrażał swoją delikatnie mówiąc niechęć, tak Iga chciała walczyć nawet o medal. Miała aspirację i chęci, a finalnie zderzyła się ze ścianą. Zależało jej. Nie możemy tutaj mówić a w sumie pisać o gorszym dniu, bo Iga grała dobrze ale przeciwniczka była po prostu za mocna, bynajmniej na dzień dzisiejszy.

Oczywiście, że ma czas i jestem przekonany że jeszcze się rozwinie.

I ja wiem, że dla wielu tutaj pieniędzy nie ma. W każdym innym turnieju tenisa, czekają o wiele większe nagrody finansowo. Nie bez powodu, piłkarze też nie startują z topki. Koszykarze z NBA? Kiedyś były dream team, ale teraz mało kto się wybrał (pomijam że sezon się przesunął i masa kontuzji). Igrzyska mają ten swój własny feeling, ale to kasa musi zejść na bok. Brakuje też kibiców, bo jednak wtedy jest niesamowita atmosfera która każdego prawdziwego sportowca motywuje. Nie patrzy wtedy na banknoty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Diego Schwartzm - Tomas Machac

W meczu 28-letniego Diego Schwartzmana z o osiem lat młodszym Tomasem Machacem liczę na trzysetowe rozstrzygnięcie. Spodziewam się, że Czech jest w stanie urwać seta faworyzowanemu Argentyńczykowi. Był w stanie zrobić to w meczu drugiej rundy AO z Berrettinim to, jest na to spora szansa w meczu drugiej rundy Igrzysk Olimpijskich. Po jego wynikach widać, że dobrze czuje się w grze na twardej nawierzchni. Schwartzman w tym sezonie na hardzie rozegrał, dziesięć spotkań, z czego sześć wygrał, porażka z Musettim to jedna z niespodzianek. W pierwszej rundzie wygrał po dość zaciętym meczu z Varillasem, który miał cztery szanse na przełamanie podania Argentyńczyka, ale żadnej nie wykorzystał. Nie ukrywam, że szukam wysokiego kursu pod konkurs i jeśli zakładane trzy sety będą, w tym pojedynku to Argentyńczyk powinien ugrać czternaście gemów.

Diego Schwartzman suma gemów powyżej 14 kurs: 3,45 ETOTO
 
Ostatnia edycja:
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
To dlaczego tak bardzo płakała ?
No mloda jest po prostu, nie wytrzymala psychicznie po meczu i tyle. Prawdopodobnie jej zalezalo bardzo zeby dobrze tutaj wypasc i tyle. Nie twierdze ze tak nie bylo, ale no taka jest prawda ze granie na igrzyskach to nigdy nie bylo cos istotnego dla tenisowego swiata. W tenisa albo wygrywasz turniej, albo nie, o tym drugim i tak nikt nie pamieta, a co dopiero jakis smieszny brazowy medal. Sport olimpijski ma coraz mniejsze znaczenie dlatego wprowadzaja jakies deskorolki i inne cuda na kiju, za chwile beda chlopaczki w cs go grali i lola na olimpiadzie bo ktos wpadnie na pomysl ze nikt tego nie oglada, a trzeba sciagac nowych widzow. Taka jest smutna prawda o sporcie niestety
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Andy Murray/Joe Salisbury - Kevin Krawietz/Tim Puetz [1] @1.79 Unibet
Andy Murray/Joe Salisbury +1.5 seta @1.25 Totalbet

Wydaje mi się, że ten kurs na Brytyjczyków to swego rodzaju promocja. Salisbury w moim odczuciu jest obecnie jednym z lepszych deblistów w całym tourze, gdyż "klasyczni" debliści pokroju Paesa, braci Bryanów obecnie to już przeżytek i jest ich mało, w dodatku schodzą ze sceny tenisowej. Miałem okazje oglądać go w wielu meczach w tym sezonie. Murray? Zrezygnował z singla, bo połączenie razem z deblem byłoby zabójcze dla jego kruchego i tak zdrowia. Kondycji na singla za bardzo nie ma, ale w deblu kondycja nie odgrywa znaczącej roli. Andy jest dobry na returnie, serwis ma urozmaicony, jest inteligentnym tenisistą. Często takie deble tworzone na potrzebe Davisa czy właśnie Igrzysk Olimpijskich są źle ocenione przez bukmacherów i w tym przypadku według mnie dokładnie tak jest.
Kurs na handicap setowy dla koneserów taśm z niskimi kursami.



Lukas Klein/Filip Polasek - Austin Krajicek/Tennys Sandgren [2] @2.20 bet365

Widzę w tej parze źle ustawione kursy. W moim odczuciu faworytami w tej parze powinni być Amerykanie. Obie pary nie grają ze sobą na co dzień, Klein to challengerowiec, nie ten poziom. Amerykanie zrobili w zeszłym sezonie chociażby QF w US Open. Jakieś pojęcie o grze razem mają, bo występowali ze sobą w dużych turniejach. Co prawda przegrywali szybko, ale na szybkich nawierzchniach nie były to porażki do 2 i 3 w setach, ale całkiem wyrównane mecze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +701
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Pavlyuchenkova - Bencic 1 1,63 Etoto

Przyjmijmy pewną rybią filozofię. Bencic jest teraz sporą rybą, bo zjadła większą od siebie rybę Krejcikovą, cichą faworytkę wielu znawców tenisa. Pavlyuchenkova z kolei wszamała najedzoną mega rybą Barty - Sorribes Tormo. Mamy więc naprzeciw siebie dwie grube ryby,. Która zje którą? Cóż. Wg mnie większą rybą jest jednak Rosjanka. Jej szybkie sety do zera mówią, jestem groźna. Czeszka mogła się zmęczyć tym pompowanym balonikiem, jestem najlepsza itp. i zwinęła żagle.

Ivashka - Nishikori 2 1,62 Fortuna

Czas Ivashki na Igrzyskach dobiega końca. Osaki już nie ma, ale Nishikori nie ma takich wahań formy, jak jego rodaczka. Mcony w wymianach, grający iu siebie, powinien udźwignąć. Pamiętajmy kogo pokonał w pierwszej rundzie, a był to Rublev. Wygrana z takim zawodnikiem musi dodawać pewności siebie. Ivashka zostawił w tyle Monfilsa, a wiemy czym się a raczej kim zajmuje ostatnio Francuz.
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Andy Murray/Joe Salisbury - Marin Cilic/Ivan Dodig [1] @1.72 Unibet 6-4 *4-3 40-30... i nie utrzymali, szkoda

Wczoraj już opisywałem pare Brytyjczyków, ale nie dodałem jednego, bo zapomniałem, ale też nie chciałem wyciągać wszystkich "atutów" z rękawa. Nie chciałem pisać o tym, że Brytyjczycy są dla mnie głównymi faworytami do złota. Chorwaci Mektic/Pavic? Widziałem ich kilka razy i według mnie są mocni tym, że Ci rasowi debliści, o których pisałem wczoraj już odchodzą. Dodig gra już tylko debla, ale i tam w parze ze swoim kolegą miewają przeróżne dziwne wpadki, a po formie z początku sezonu kiedy wygrał AO w parze z Polaskiem zostały już tylko legendy. Cilic niby ma za sobą udany sezon na trawie, ale po tym co śledziłem w jego wykonaniu w pierwszej rundzie tutaj w Tokio to zastanawiam się czy to nie jest twarda nawierzchnia posypana mączką. Dla przypomnienia przegrywał już 6-7 3-5* i wyciągnął to do wyniku 6-7 7-5 *5-0 żeby po "chwili" bronić meczową piłkę przy 6-7 7-5 *5-6 i wygrywając mecz po długim tb. Do brzegu: takie rzeczy na nawierzchniach twardych po prostu się nie przytrafiają na tym poziomie. A chce przez to przekazać, że mocny serwis nie będzie aż takim atutem Marina.
Kursy lecą w dół, buki się orientują, że to nie są kasztany.



Novak Djokovic/Nina Stojanovic - Marcelo Melo/Luisa Stefani [1] @1.55 Unibet

Typ bardziej na czuja, bo Novak nie jest i nigdy nie będzie deblistą, brakuje mu tej czutki, którą ma Federer czy Murray. Nole zrobił finał w deblu w turnieju na Majorce, który odda walkowerem, a po drodze ogrywał z przeciętnym Hiszpanem uznane deble (Brkic/Cacic, Granollers/Zeballos, Marach/Qureshi). Melo miałem okazje oglądać kilka razy, głównie w grze z Kubotem i umiejętności jeszcze są, ale precyzja już nie ta, a serwis Melo na Novaka nie powinien być aż takim atutem kiedy po drugiej stronie siatki stanie najlepiej returnujący facet w całym tourze. Stefani aż tak bardzo nie znam, ale patrząc po wynikach lepiej się czuje na szybkich nawierzchniach, a ta w Japonii taka...nie jest. Nina potrafi grać mocno bez przedłużania, więc kolejny plus.
Jak już wspomniałem Novak nie jest deblistą i nigdy nim nie będzie, ale skoro zgłosił się do miksta to raczej nie po to żeby odebrać "wpisowe" i odpaść 2-6 2-6.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Diego Schwartzm - Karen Khachanov

W jednym z meczów 1/16-tej tenisowego turnieju olimpijskiego zagrają 28-letni Diego Schwartzman z o trzy lata młodszym Karenem Khachanovem. Przewiduję dużą ilość gemów w tym spotkaniu. Będzie to piąta konfrontacja tych tenisistów, poprzednie cztery były wyrównane. Dwa z nich na twardej nawierzchni to trzysetowe pojedynki. Podobnie może być w boju o 1/8mą. Po raz kolejny szukam, wysokiego kursu a takim będzie przynajmniej 14-ście gemów Argentyńczyka.

powyżej 21.5 gema kurs: 1.57 ETOTO
Diego Schwartzm suma gemów powyżej 14 kurs: 3.20 ETOTO
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Chardy-L.Broady 1 @1.47 dobrze Francuz to gral tylko w decydujacym secie, ale ostatecznie typ trafiony

Tak mi sie wydaje. Tym razem typ wyciagam po analizie liczbowej, bo rzecz jasna nie mialem okazji zobaczyc Chardy'ego, gdyz nie zwariowalem jeszcze by nastawiac sie na ogladanie jego meczow w okolicy 5 nad ranem. Nienajmlodszy juz Francuz kontra pogromca naszego Hurkacza. Chardy praktycznie jeszcze w tym roku dobrze nie gral, wiec moze teraz jest ten jego okres. Co prawda przecietny 34-letni tenisista juz raczej nie mysli o medalach olimpijskich (oczywiscie wylaczajac Djokovica), ale generalnie szykuje sie kumulacja turniejow po igrzyskach, bo bedzie Toronto, Cincinnati i US Open.

Chardy juz troche zapomniany, ale on naprawde miewal takei okresy, ze gral wyjatkowo dobrze. Od razu w oczy rzuca sie swietna dyspozycja serwisowa Francuza i wystarczy dosjc do tego wniosku patrzac jedynie w statystyki meczowe z Tokio. Szczerze powiedziawszy to nie wiem co sobie mysli Chardy, bo jak wspominalem na logike to 34-letni zawodnik ma w kalendarzu teoretycznie wazniejsze starty nastawione bardziej na profit, ale na oko to ciezko sie o cos doczepic.

Broady zagral calkiem dobry mecz dzis z Hurkaczem, ale ..... No własnie, moze byc to "ale". Nie spodziewalbym sie, ze bede wyciagac Chady'ego jeszcze, ale wydaje mi sie, ze Francuz gra najlepiej od dluzszego czasu. Wrzuce wiec Chardy'ego pod jakis bardziej kombinowany kupon.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Broady L. wygra przynajmniej jeden set @1.60

Jeszcze wczoraj kursy wahał się w okolicach trójki na samą wygraną, dzisiaj z rana już niżej ale dalej uważam że jest niedoszacowany.
Broady raczej zaskoczył samego siebie pokonując Hurkacza. Jasne, balonik był napompowany. Tak czy owak, może zaskoczyć ponownie bo Francuz nie jest konsekwentny. Zasugerowałbym wygraną Brytyjczyka, ale jak dla mnie ugranie jednego seta to też dobre "kursiwo" pod AKO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +353
I 24,7K

iti

Użytkownik
Elena Vesnina/Aslan Karatsev - Iga Świątek/Łukasz Kubot [1] @1.62 Unibet nie chciałem mieć racji, ale niestety dla nas miałem...

Niestety zapowiada się koniec przygody polskiego tenisa na igrzyskach. Vesnina wróciła po kilku latach przerwy i w singlu robi przyzwoite wyniki (jak na taką przerwe), a w deblu robi bardzo fajne wyniki z Kudermetova. Widziałem Elene w półfinale i finale Wimbledonu. Grała jak prawdziwa deblistka, brakowało jej kondycji w obu meczach pod koniec drugich setów w tych meczach i popełniała przez to dziwne błędy. Mogło to być też spowodowane istnymi maratonami we wcześniejszych rundach debla. Tutaj jednak nie ma trzeciego seta, jest super tie break. Trochę loteria, trochę nie. Widziałem też Vesnine w mikście w parze z Karatsevem w Paryżu i prawie wygrali finał, byli w nim do pewnego momentu bezbłędni, ostatecznie go przegrali z parą Salisbury/Krawczyk. O Joe pisałem wcześniej, więc ten wynik mnie (mimo wszystko) nie dziwi. Nasza para mnie nie przekonuje. Dzisiaj mieli 6-3 *5-3 i serwowali na zamknięcie meczu, ale udało się to zrobić dopiero w tie breaku. Rosjanie takie błędy (prezenty) będą bezlitośnie wykorzystywać. Iga gorąca głowa, potrafi się zagotować w kluczowym momencie. Sama wspominała, że nie jest w najwyższej formie, to samo mówił jej trener. Nie powiem, że to pewniaczek, bo mikst rządzi się swoimi prawami, ale jest więcej argumentów za Rosjanami niż przeciwko nim. Oczywiście życzyłbym sobie, żeby ten typ ostatecznie był zaznaczony na czerwono,, bo serduchem będę za naszymi, ale ciężko mi w to uwierzyć.
Kurs będzie leciał w dół i poniżej 1.50 już bym tego nie tykał.
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Bo strefa medalowa jest o jeden wygrany mecz, a tam do medalu już nie jest tak daleko, ale niestety dla nich jak ktoś chociaż odrobinke zna się na tenisie to zauważyli przynajmniej kilka argumentów, o których wspomniałem wyżej.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Minusem dla powyższego typu w obliczu problemów kondycyjnych Vesniny jest fakt, że tego samego dnia gra wcześniej w deblu z Kudermetova przeciwko parze Siniakova/Krejcikova.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Racja, nie wziąłem tego pod uwage - to prawda, tam się szykuje dobry mecz, ale bez trzeciego seta, no i zaczynają grać o 15 czasu lokalnego, a nie tuż przed południem, a mikst będzie rozgrywany w godzinach wieczornych, więc mimo upałów w tej kwestii nie powinno być źle z kondycją Vesniny.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Chaczanow vs Humbert @ 2

Parametry, umiejętności i charakterystyka u obu tenisistów wydają mi się podobne więc zdecyduje tutaj prawdopodobnie to kto będzie miał silniejszą "psyche" w kluczowych momentach i piłkach. W tym aspekcie Francuz wydaje mi się być pewniejszy więc próbuje w jego stronę. Myślę że to będzie również dość długi mecz i śmiało można celować też w + ilość gemów

Bencic vs Rybakina @ 2

Rybakina wyglądała mega solidnie w meczu z Muguruza dlatego mam nadzieję, że podtrzyma tą bardzo dobrą dyspozycję również w meczu z Bencic. Szwajcarka to impulsywna zawodniczka która miewa huśtawki nastrojów na korcie. Liczę że solidna i pewna gra tenisistki z Kazachstanu będzie wyprowadzała z nerwów bądź nawet doprowadzała do frustracji Bencic, co będzie skutkiem bardzo dużej ilości błędów po jej stronie.
 
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Bencic w finale. Myślałem, że Rybka przebudzi się po wygranym secie. Chyba jednak nerwy nie pozwoliły uspokoić gry na trzeci set. Szkoda., brawo dla Szwajcarki.
 
Do góry Bottom