>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Tokio 2020: Siatkówka (25.07 - 8.08.2021)

kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Żal chłopaków bo przygotowywali się do turnieju długo i ciężko...Trochę zakłamało rzeczywistość to gderanie od dawna że mamy niesamowitą głębię składu , trzy równorzędne reprezentacje , wszyscy nam zazdroszczą itd ...Pytam się gdzie ta przewaga nad innymi a w tym wypadku Francuzami była dziś widoczna i w jakiej postaci?...Możemy mieć ..64 ludzi do gry ale na parkiecie potrzeba kilku wyrównanych którzy dadzą w najważniejszym momencie coś extra...

Ograliśmy ogórków w naszej grupie , dziś zaczynał się prawdziwy turniej. Obronili się na pewno Leon i Kurek reszta egzaminu nie zdała... Nie chodzi tylko o poziom siatkarski, mental siadł chyba po raz enty... Szkoda...
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Od momentu losowania grup wiadome było że najważniejszy będzie ćwierćfinał bo niezależnie z którego miejsca byśmy wyszli to rywal miałbyc mocny. Niestety poraz kolejny nie unieśli tego mentalnie. Wygrał lepszy zespół w tym meczu.

Jedyne czego szkoda to kolejnego bardzo dobrego pokolenia które nie wygralo medalu IO. Tak samo jak piłkarze ręczni.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Tak szybko potencjalny skład na Paryż - zabawimy się ?

Ode mnie:
Atak - Leon ( po zmianie pozycji ) , Muzaj
Rozegranie - Janusz, Komenda
Środek - Kochanowski, Bieniek, Poręba
Przyjęcie - Śliwka, Semeniuk, Kwolek, Bednorz
Libero - Popiwczak

Francja wydaje się głównym faworytem do triumfu choć będę trzymał kciuki za Argentynę.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Siatkowka kobiet

Serbia wygra
Dominikana +19.5 handicap
Ako: 3.42 E efortuna


Jestem zdziwiony kursami na Serbki, przeciez przed turniejem to były jedne z glownych faworytek. W grupie przegrały tylko z Brazylią, a tak to mecze po 3:0. Włoszki są chimeryczne, dla mnie nie grajà rowno. Dodam, ze przed turniejem obie reprezentacje zagrały 3 mecze i wszystko wygrała Serbia 3:2. Ja po takim kursie biore.

Kontuzjowana najlepsza zawodniczka USA Thompson, a do tego w ostatnim meczu przy blokowaniu kontuzji nabawiła się inna wazna zawodniczka - Poulter. Dla mnie to handi jest przesadzone, Dominikana w grupie nawet Brazylikom 2 sety ogarneły, czemu z osłabionymi Stanami tego mają nie zrobić ? W zadnym meczu tego handi USA nie pokryło, wiec ja próbuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +174
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
A nasi dziennikarze wszystkich mozliwych programów sprawdzili już droge do złota . Jeszcze przed meczem obliczyli kto ile punktów powinien zdobyć żeby wygrac finał itd. itd.
Nie macie naprawdę wrażenia , że rodziny, znajomi itd., itd. siatkarzy pokazują im te piękne peany przedmeczowe "co zrobimy po zwycięstwie" ......

Myslicie, że to nie ma wpływu potem na ich głowy ?

Na moje decyzje o tym co gram ma wpływ : moje zycie rodzinne , ilość promili we krwi, to czy jestem ultra szczesliwy czy smutny ...a potem zapewne dopiero moje umiejętności

Ciekawi mnie czy telewizja w Niemczech np. przed pierwszym meczem Mistrzostw Świata na Mundialu już sprawdza ścieżkę finałową i zamiast mysleć tylko o nastepnym meczu opowiada pierdy o tym co trzeba zrobić w finale żeby była feta na mieście.....

Czasem myślę, że nasi sportowcy gdyby urodzili sie w innym kraju to 90% z nich odnosiłoby znacznie wieksze sukcesy niż będąc "Polakami"

A już czasem słuchając polskie studia przedmeczowe gdzie od 2 w nocy dzis przygotowywali wszystkich na finał olimpiady a teraz płaczą i mówią jak to ta Francja super zagrała a żaden przed meczem sie słowem nie zająknął o tym , że w ogóle tak może być .....

Żal mi tylko chłopaków ...zagrali tak jak zagrali - czy maja potencjał na więcej ....zapewne tak
Tylko teraz 90% z nich spierdo.... zagranicę żeby odciąć sie od naszych cudownych mediów

PoZdro

ps: może trochę chaotycznie - ale mam nadzieję, ze wszyscy zrozumieją o co mi chodzi
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja poza sportem czy dobrym filmem telewizji nie oglądam. Nie zaglądam również na portale typu onet, wp czy nawet sportowe fakty. Uważam że każda szanująca się osoba również nie powinna oglądać czy czytać tego gówna. Wiadomo że nie każdy sportowiec jest inteligentny i czsami chce coś o sobie przeczytać by się dowartościować ale myślę że większość nie zawraca sobie głowy tym co o nich gadają czy piszą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ja poza sportem czy dobrym filmem telewizji nie oglądam. Nie zaglądam również na portale typu onet, wp czy nawet sportowe fakty. Uważam że każda szanująca się osoba również nie powinna oglądać czy czytać tego gówna. Wiadomo że nie każdy sportowiec jest inteligentny i czsami chce coś o sobie przeczytać by się dowartościować ale myślę że większość nie zawraca sobie głowy tym co o nich gadają czy piszą.

Nie uwierzysz ale..... kiedyś cała wioska mówiła Mikołaj , Ty pojebi... ziemia to dysk osadzony na 8(lub 6) krokodylach - jest płaska i tyle (Kopernik)

Nie uwierzysz , ale ....kiedyś tj dokładnie do 1990 roku cała Szwajcaria mówiła - kobiety to umysłowo poziom zwierzątek więc w kilku kantonach nie miały prawa głosu (ostatni kraj w europie gdzie kobiety nie miały prawa głosu bo były traktowane na równi z owcami)

Nie uwierzysz ale do 2017 cała Arabia Saudyjska mówiła - kobiety nie zasługuja do prowadzenia aut ......i nie miały prawa robić prawa jazdy

Bez urazy psycholu ale to nie większość jest mądra, inteligentna i odkrywcza ....wiekszość to z reguły (nie chce napisac debile) niezbyt mądre społeczeństwo

Więc ........nasi siatkarze jesli sa wiekszością to ......bankowo odwiedzaja portale albo otrzymują wiadomości z nich od znajomych :)))
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
O poziomie naszej grupy świadczy, ile zespołów z niej zameldowało się w półfinale :D

A tak na serio, to przez cały turniej coś mi mówiło, że nie jest to gra na czołową czwórkę turnieju. Zdradliwe były jedynie wygrana bez straty seta z Włochami i ostatni, zagrany na dobrym poziomie, mecz z Kanadą. Dziś się okazało, że ani jednych ani drugich też już nie ma.

Patrząc na dzisiejszy mecz nawet się nie zdenerwowałem przebiegiem tie breaka i wynikiem. Za stary już jestem, za dużo w życiu widziałem i staram się unikać kolejnych rozczarowań. Dziś natomiast widziałem Kurka, Leona i Zatora na poziomie, kontuzjowanego Kubiaka, którego podwójnie mi szkoda, młodych Śliwkę i Semeniuka, którzy nie dźwignęli presji i bezbarwnych środkowych, którzy jakby zatracili swoje atuty.

Gdy Francja docisnęła i przestała popełniać głupie błędy, miny gasły naszym chłopakom z piłki na piłkę i nie było osoby, która byłaby w stanie krzyknąć, zmobilizować i wydusić dodatkową energię.

Ciężko się z tym pogodzić, ale życie od tego nie zależy, więc jakoś trzeba ten turniej przetrawić i pomyśleć, co dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
O poziomie naszej grupy świadczy, ile zespołów z niej zameldowało się w półfinale :D

A tak na serio, to przez cały turniej coś mi mówiło, że nie jest to gra na czołową czwórkę turnieju. Zdradliwe były jedynie wygrana bez straty seta z Włochami i ostatni, zagrany na dobrym poziomie, mecz z Kanadą. Dziś się okazało, że ani jednych ani drugich też już nie ma.

Patrząc na dzisiejszy mecz nawet się nie zdenerwowałem przebiegiem tie breaka i wynikiem. Za stary już jestem, za dużo w życiu widziałem i staram się unikać kolejnych rozczarowań. Dziś natomiast widziałem Kurka, Leona i Zatora na poziomie, kontuzjowanego Kubiaka, którego podwójnie mi szkoda, młodych Śliwkę i Semeniuka, którzy nie dźwignęli presji i bezbarwnych środkowych, którzy jakby zatracili swoje atuty.

Gdy Francja docisnęła i przestała popełniać głupie błędy, miny gasły naszym chłopakom z piłki na piłkę i nie było osoby, która byłaby w stanie krzyknąć, zmobilizować i wydusić dodatkową energię.

Ciężko się z tym pogodzić, ale życie od tego nie zależy, więc jakoś trzeba ten turniej przetrawić i pomyśleć, co dalej.

Być może głos rozsądku !!

A kto na nich wrzucił ta presje ????????

Inna sprawa jak to ogarniaja - ale w 90% wyciszam nasz komentarz - ale tu dałem sie ponieść , idiota chciałem przerzucić kilka zł z jednego (niezweryfikowanego konta) na inne (100% weryfikacji).

Jakie było moje zdziwenie gdy ci sami komentatorzy , którzy obiecywali mi miliony ton koksu oraz najpiekniejsze dziewice Mahrebu w zamian za to , że zagram na Polaków ....nagle dostrzegli wczesniej niewidocznych zawodników repr. Francji

Robiłem sb , nie jestem na minus (znając poziom wiedzy tych zjebów nawet więcej hajsu mam z FRA).....ale jednak niesmak pozostał oraz konto które liczyłem na spore ujęcie okazało sie pokemonem z milionem Ojro :((((

ps: kilka , kilkanaście razy zagrałem na faworytów k9omentatorów z Esport i jedynki .....


Mój bilans : od nastu lat żyję ze swoje wiedzy (oni tylko z [CUT] farmazonów za które nie biorą żadnej odpowiedzialności)
Komantatorzy : wspaniale opisują jak zrobić rissotto, ugotować bulion czy inne takie
ale wiedza ich ..........statystyki poprzednich lat (90%) ...ale już zrozumienie tego co czytają max 0,09%
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Szesc powodow dla ktorych Polska przegrywala, przegrywa i przegrywac bedzie najwazniejsze mecze - bo tu nic sie nie zmienia szablon mozna tylko podrzucic

1. Zwiazek siatkowki stal sie cieplym k...idołkiem dla dzialaczy. Jest tam od wielu lat wojenka, poczawszy od wywalenia jak sie okazalo niinnego Biesiady, zastapieniu go partyjnym kacykiem z PO, ktory przewalil kolejne miliony, do tego jakis sekretarz chyba Popko tez siedzial. Teraz zwiazek chyba przejal PIS jesli obatel jest wysoko i przewalaja kolejne miliony, wiecej i po cichu bez konsekwencj ibo eka reke myje

2. Powolywanie zawodnikow bez wzgledu na forme.

3. Uklady i ukladziki przy powolywaniu zawodnikow, jest kilku bylyh dzialaczy i trenerow co sie przyssalo do cycka lansuja zawodnikow typu Kubiak kosztem kadry. Punkt 3 zwiazany z punktem 2 ale skoro ma byc 6 powodow

4. Psztykanie sie w meczach o pietruche a potem 'dickswinging' jacy to my jestesmy hoho, a lige swiatowa czy mistrzostwa swiata swiat ma w powazaniu.

5. Pompowanie balona przez mediow i kibicow, odwracanie uwagi zawodnikow w najwazniejszych momentach, podobnie jak pilkarzyki jak przychodzi wazna impreza zaczyna sie lans, reklamy, instagramy

6. Wstawienie do skladu Leona. To nie jest tak, ze jest najlepsza druzyna, sciagnie sobie najlepszego zawodnika swiata do kompletu i bedzie jeszcze lepsza niktich nie pokona. Raz ze lepsze jest wrogiem dobrego, a wiec zabiera komus miejsce, zgranemu, zaczynaja sie kwasy, ewentualnie przerzucanie calego ciezaru gry na 'nowego' .Juventus sciagajac |Cristiano Ronaldo sie cofnal, New Jersey Nets brali gwiazdorow na peczki i tez ligi nie zwojowali. To byl zly pomysl, nawet jesli nowy wnosi wartosc dodana to poziom druzyny ewidentnie sie obnizyl
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Miała być forma na igrzyska i na 3.08, a forma była jedynie w pierwszych meczach po lidze jak przyszli z klubów. Później spadek, było kupę czasu na odbudowanie i nic z tego nie wyszło. Jak się bierze inwalidę Kubiaka, żeby dostał medal i Śliwkę z pełnymi gaciami i na nich się bazuje przy wyjściowym to tak się kończy. Fakt, że rozgrywający u nas tragiczny. Środkowi to wiatraki na bloku od zawsze Bieniu nie miał czapy. Nowakowski baloniki siatkę. Kochan cień zawodnika z Zaksy. Zabrakło selekcji z pomyślunkiem, nawet wziąć Hubera czy Kłosa , którzy krzykną i coś poderwą. Bo tutaj to mimozy straszne. Jedynie Leon i Kurek utrzymali poziom, ale to 2 na 6.
Heynen tragiczny. Pal licho kogo wziął, ale bawienie się przez cały sezon reprezentacyjny w TKKFy i rotowanie składem tak się kończy.
Nie ma co drążyć tematu.
Temu Panu podziękować i grać dalej.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
przeciez media nie nakladaja presji, bo sie znaja... 90% ludzi nieogarnia o co chodzi to jak najlatwiej manipulowac takimi ludzmi? Wzbudzac w nich emocje... zmuszac do dyskusji... wywolywac okreslone reakcje, ktore spowoduje, ze bedziesz ogladal mecz a po meczu bedziesz o nim rozmawial a zebys o nim rozmawial to musisz go ogladac a jak jestes laik to poslugujesz sie argumentami z mediow a ze wiekszosc ludzi to laicy to skad ma te argumenty brac jak nie z mediow? A na czym media zarabiaja? Na ogladalnosci nie wazne z jakich powodow... a ludzie ogladaja emocje...

Siatkarze sami nalozyli na siebie presje i to nie jest wina mediow... tylko tego ze uwierzyli w "klatwe 1/4" tak wiem, ze to media to wymyslily, ale siatkarze sami maja takie rzeczy w glowach.... tak jak Fajdek mial "koszmary z Rio" w glowie... albo Robert Dolega co na igrzyskach robil? a presji medialnej takiej nie bylo. Na treningach podnosil ciezary jakie paill na pomoscie podczas igrzysk... Oni nie patrza, ze ktos napompowal balonik i nalozyl na nich presje oni dobrze wiedza, ze stac ich na wiecej i roznie reaguja w sytuajach kryzysowych... w meczach ze Slowenia widac jak dziala presja/klatwa na naszych siatkarzy.

Czy Polscy sportowcy osiagneli by lepsze wyniki w innych krajach? Tak, ale ze wzgledu na poziom dyscyplin i finanse, bo jakby sie musieli zderzyc z mediami za granica to wrociliby do Polski... za granica jak ktos jest na swieczniku to tez sie wiesza mu medale na szyi i to jeszcze wieksze niz u nas... bo od tego sa media aby zarabiac na ogladalnosci a kogo chce sie ogladac?

Ile osob ogladaloby Swiatek jakby wiedzieli jakie ma wyniki na hardzie? PRzeciez wygrala roland garros
Ile osob ogladaloby Radwanska jakby wiedzieli jakie wyniki ma na cegle? i ze w ogole nawierzchnia w tenisie ma znaczenie?
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ninja - kilku moich koleszków występowało na Igrzyskach .

Komentarz każdego z nich był taki sam :

mam 10-20 wynik na świecie a nasze media przedstawiają mnie jako szanse medalową . Potem, dzwonią rodzice , córka itd i pytają kiedy medal ....

Jesli to nie jest dla Ciebie presja to sorry ...

Dalej :

Robiłem zarobkowo tenisa przez ok 10 lat (nienawidzę tej dyscypliny) Igi nie kumam (tj wiem o niej więcej niz 99% tego kraju) , ale Age w 300% chyba nawet lepiej niż ona sama .... no i co z tego .......

Najmądrzejsza w swoim czasie zawodniczka świata z najsłabszymi parametrami z pierwszej 20-stki

Czasem zastanawiam się

Ludzie uwielbiają ryzykować swoją kasę na bzdury z tv

Czasem mam taki dzień jak dzis gdzie chętnie przestrzegłbym o tym wszystkich ...ale chwilę po tym przychodzi otrzeźwienie no i ...

niech dalej każdy robi najlepiej to co umie .......czyli rano wstaje do pracy

Jednak chętnie zebrałbym i chętnie pogadał choć z 2-3 osobami , które podobnie jak jak żyją tylko z tego ......ale to forum ...no wiem , wiem - tu takich nie znajdę niestety ..........

Smutne patrząc na nie wiem 2000 użytkowników forum, ze żyje z gry zaledwie 5-6 ..........
Dramat :)))
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Tak odbiegając id tematu. Margines (Dominikana) zdobędzie powyżej 14.5pkt. Wydaje mi się ze warto zaatakować, ważna postać w zespole na której opierają zespół. USA jakiś lekki zjazd formy. Ci uważacie ?
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Zapytaj tego gościa wyżej co tak pie..li od rzeczy..nie wstaje rano do pracy bo żyje z bukmacherki to będzie miał całą noc żeby przeanalizować i przestrzec ludzi przed wyrzucaniem kasy...;)... śmieszna maruda..:LOL:
 
Otrzymane punkty reputacji: +271
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a ja pisalem, ze roznie ludzie radza sobie z presja... nie ma jednego modelu to sprawa indywydualna kazdego czlowieka...
Ninja - kilku moich koleszków występowało na Igrzyskach .

Komentarz każdego z nich był taki sam :

mam 10-20 wynik na świecie a nasze media przedstawiają mnie jako szanse medalową . Potem, dzwonią rodzice , córka itd i pytają kiedy medal ....

Jesli to nie jest dla Ciebie presja to sorry ...

Dalej :

Robiłem zarobkowo tenisa przez ok 10 lat (nienawidzę tej dyscypliny) Igi nie kumam (tj wiem o niej więcej niz 99% tego kraju) , ale Age w 300% chyba nawet lepiej niż ona sama .... no i co z tego .......

Najmądrzejsza w swoim czasie zawodniczka świata z najsłabszymi parametrami z pierwszej 20-stki

Czasem zastanawiam się

Ludzie uwielbiają ryzykować swoją kasę na bzdury z tv

Czasem mam taki dzień jak dzis gdzie chętnie przestrzegłbym o tym wszystkich ...ale chwilę po tym przychodzi otrzeźwienie no i ...

niech dalej każdy robi najlepiej to co umie .......czyli rano wstaje do pracy

Jednak chętnie zebrałbym i chętnie pogadał choć z 2-3 osobami , które podobnie jak jak żyją tylko z tego ......ale to forum ...no wiem , wiem - tu takich nie znajdę niestety ..........

Smutne patrząc na nie wiem 2000 użytkowników forum, ze żyje z gry zaledwie 5-6 ..........
Dramat :)))
no takich sportowcow to rozumiem, ale siatkarze sa mistrzami swiata, byli mistrzami europy od lat w czolowce presja od lat...w klubach liderzy, balonik od lat pompowany... presja ich nie zjadla tylko slaba psychika i jak to sie wtedy czuje juz nie pamietam xd jak jestes najlepszy a przychodzi ktos kto jest slabszy i robisz wszystko co robiles do tej pory a nie jestes w stanie sobie z nim poradzic to albo sie lamiesz albo wspinasz na wyzyny. Polacy sie zlamali 🤷‍♂️ ludzie roznie reaguja... nie ma jednego modelu postepowania w takich sytuacjach i nie ma okreslonego schematu. To, ze kilku Twoich kolesi tak zareagowalo to nie znaczy, ze wiekszosc tak reaguje. W ogole nie znany jest mi % jaki tak reaguje🤷‍♂️ Skoczkowie to fajnie przedstawili. Jeden ma to we 4 literach a drugi czyta komentarze dla beki :) chyba kazdy z nich inaczej sobie radzil z presja konkursowa🤔
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Nie chcę udawać wielkiego znawcy, bo [CUT] mnie to w naszym narodzie :) Wiadomo, co Polak to trener.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, która zastanawiała mnie w sumie odkąd Belg został trenerem.

Czy jesteśmy aż tak dobrzy, by móc rezygnować z zawodnika klasy Bednorza. Od początku było im nie po drodze.
Heynen bronił się wynikami, ale niestety aż do dziś. Dziś wyszło, że na ławce mieliśmy, niestety, samych żółtodziobów i Nowakowskiego.
A prawda jest taka, że ani Kaczmarek, ani Kochanowski, ani Semeniuk nie wnieśli do naszej gry niczego wartościowego. Śliwkę pomijam, bo jestem na niego uczulony i pewnie nie będę obiektywny - powiem tylko, że strasznie mi działa na nerwy ten jego pseudo atak i pseudo serwis - jak to dziś przeczytałem - "tak to się nawet panny w łóżku nie klepie" - coś w tym jest ;)
Kończąc myśl - przy niedyspozycji Kubiaka graliśmy bez jednego skrzydła. I czy właśnie Bartosz Bednorz w tej sytuacji nie byłby lekiem na całe zło? Nie wiem,wszak jestem tylko kibicem. Ale w najważniejszym meczu niestety moje wątpliwości z początku kadencji zaczeły mieć sens. Niestety...
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie chciałem nic ma gorąco po meczu pisać. Ale widzę ze pare osób ma podobne zdanie

Zacznę od tego że ja tego kapitana Kubiaka po prostu nie lubię. Dla mnie jest osobą amtypatyczna, bufonowata.

Nie może być tak że trener wszem i wobec od roku trąbi ze na Igrzyska pewniak jest tylko jeden. Czemu to miało sluzyc? Później mamy taka sytuacje ze cały reprezentacyjny sezon trwa budowanie kapitana, który od początku jest bez formy

Gdy przychodzi do wiadomego dnia próby - el capitano pierwszy dezerteruje. Szkoda ze nie zrobił tego przed Igrzyskami - dzisiaj mega zabrakło Bednorza ( chociaz jego też nie lubie) albo Kwolka ( oj tak..)

Gratulacje dla Francuzów za piekny mecz.
 
Do góry Bottom