>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IO Tokio 2020: Siatkówka (25.07 - 8.08.2021)

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie! nie ma co się cieszyć z drabinek itd.... Francja jak jest w formie jest dla każdego trudna, Włosi to samo.... Trzymajmy kciuki aby wygrać 3 pozostałe mecze i będzie fajnie. Nie ma co pompować balonika, że ta drabinka łatwiejsza bądź druga... spokojnie.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Trzeba się przespać z tą drabinką, pomyśleć i jutro działamy z typami. Trza rozłożyć to na czynniki pierwsze. Fortuna wystawiła już wstępne kursy. Jutro wieczorem STS wrzuci linie na zawodników i tutaj będzie pole do popisu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W takiej formie...Z taką grą... aż grzechem było by nie spróbować zagrać na Argentynę z Włochami po kursie 3,00...
Tak naprawdę Argentyna wygrała z Francją, z USA i byli bardzo bliscy wygrania z Brazylią 3:1... nie należy o tym zapominać i byli by pierwszą drużyną w tej grupie, która miała by już zapewniony awans.. - zaraz za Rosją. Ba z Rosją także zagrali na wysokim poziomie i Rosja nie można powiedzieć, że ich zdemolowała.

Argentyna gra świetnie. De Cecco, F. Conte, B. Lima czy środkowi... Tam naprawdę funkcjonuje to bardzo dobrze.
Oczywiście Włosi to Włosi ale zaryzykować można a raczej należy
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Zgadzam się z zibi16. Jest value w kursie na Argentynę. Pod dużym znakiem zapytania występ i dyspozycja Zaytseva i Giennellego. Oglądał ktoś ten mecz Wenezuelą ? Po statach widać, że Vettori grał po przekątnej i zastanawiam się jak poważna jest kontuzja Zajcewa ?
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zgadzam się z zibi16. Jest value w kursie na Argentynę. Pod dużym znakiem zapytania występ i dyspozycja Zaytseva i Giennellego. Oglądał ktoś ten mecz Wenezuelą ? Po statach widać, że Vettori grał po przekątnej i zastanawiam się jak poważna jest kontuzja Zajcewa ?
W poprzednim meczu przecież wyszedł na środkach przeciwbólowych, a w trakcie meczu wziął kolejną tabletkę bo wcześniejsza przestała działać i własciwie z płaczem schodził. Dla rywali lepiej żeby zagrał, w poprzednich meczach grał piach, więc jesli zagra Vettori to będzie wzmocnienie.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tak. Argentyna jest tu czarnym koniem i brawo za to ze kolega ich złapał na podium po taaakim kursie

Jeszcze większe brawa za poprawienie w czwórce - teraz widać ze to była perełka. Chociaż z drugiej strony grac na nich dzisiaj z USA i we wtorek z Włochami i wyszedłby jeszcze większy kurs

Przed turniejem juz pisałem że najbardziej obok Brazylii boje się Francuzów. To jest rywal strasznie niewygodny. Pamiętam ze w lidze narodów te ich pierwsze sety to mistrzostwo świata. Dzisiaj pięknie powalczyli z Brazylia chociaż mecz strasznie falował . Od początku było wiadomo ze ta łatwa grupa to katastrofa bo cwiercfinal trudny. Ale też nie ma co patrzec na drabinkę - na Mistrzostwach u nas mieliśmy najtrudniejsza w historii i zwyciezylismy a ostatnio na Euro mielismy Słowenie w półfinale co wywolało euforie w narodzie

I jeszcze jedno odnośnie ćwierćfinalów. Kanada nie jest taka słaba jak dzisiaj wyglądała. Warto to pamiętać :)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - IO
Godzina: 10:00
Spotkanie: Włochy - Argentyna
Typ: w meczu będzie rozegranych pięć setów
Kurs: 3,30
Bukmacher: etoto
Analiza:

Patrząc na mecze ćwierćfinałowe, to to spotkanie obok meczu Polska - Francja wydaje się być najciekawsze. Normalnie Włochy powinny być jeszcze większym faworytem do zwycięstwa, ale na tych igrzyskach Argentyna prezentuje wyborną formę. Można powiedzieć, że Argentyńczycy rozegrali wszystkie mecze na wysokim poziomie, no może poza tym z Tunezją, gdzie zaliczyli wpadkę, gdyż wygrali tylko 3:2, ale pewnie zlekceważyli rywali i narobili sobie problemów, z których wyszli w pięknym stylu ogrywając Amerykanów. Wrażenie robią ich zwycięstwa 3:2 z Francją i aż 3:0 z USA. Byli oni także o krok od wygranej z Brazylią, jednak nie wykorzystali swoich szans i przegrali 2:3, ale pokazali tam kawał dobrej gry. Czuję tu bardzo długie i wyrównane spotkanie i według mnie zobaczymy tutaj pięć setów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dobra trzeba pobierać kursy póki jeszcze nie pospadały...

Włochy - Argentyna 2:3

Nie powiem nic innego tylko to samo co wczoraj. Argentyna gra niesamowity turniej i grzechem było by nie spróbować nic w ich stronę a Włosi jak to Włosi nie grając nic szczególnego mogą przejść do półfinału ale czy tak będzie? Na pewno nie była by to niespodzianka ale właśnie ja liczę na niespodziankę.

Argentyna 2,73
powyżej 3,5 seta 1,45 - do dubelka

Polska - Francja 2:3

Polacy po wpadce z Iranem grają jak z nut - nie liczę meczu z Wenezuelą. 3 dość ciężkie mecze z Włochami, Japonią i Kanadą i 9:0 w setach. Francja co prawda nie znaleźli się przypadkowo w ćwierćfinale wygrywając z Rosją, nieznacznie przegrywając z Brazylią 2:3 chociaż mieli również kupę szczęścia bo przegrali 0:3 z USA i 2:3 z Argentyną. Ich gra strasznie faluje ale jeśli grają dobry mecz to potrafią wygrywać z najlepszymi. Ja mam nadzieję, że B. Kurek i W. Leon poprowadzą Naszą drużynę do półfinału i demony w temacie "ćwierćfinał IO" będzie za nami.
Myślę, że jeśli Polacy zagrają na swoim najwyższym poziomie to możemy wygrać to spotkanie dość wyraźnie.

Polska 1,42 - w dublu z Argentyną +3,5 seta
Polska -1,5 seta 1,90
Polska -8,5 2,06

Pozostałe 2 mecze jeszcze mnie zastanawiają bo Brazylia i Rosja są zdecydowanymi faworytami - handicapy punktowe są wystawione dość optymalnie. Jeszcze trzeba trochę pomyśleć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
W dniu jutrzejszym ruszają ćwierćfinały Igrzysk Olimpijskich siatkarzy.

Pierwszy pojedynek to starcie Kanady z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim czytaj Rosją.
Przyznam się, że jako kibic ostrze sobie zęby na ten mecz, gdyż według mnie wcale nie musi być taki oczywisty jak wskazują na to kursy. Kanada wygląda dobrze na tym turnieju - walka z Włochami, słabszy mecz z Japonią, siła z Iranem, z Wenezuelą planowo, z Polską rozbici, ale to co mi się podobało, że walczyli o każdą następną akcję. Nie było wielkiego zwieszania głów. Drużyna ze świetnym szkoleniowcem. Mocny wyjściowy skład. Siła na skrzydłach w postaci Vernona Evansa, Perrina i Hoaga. Co ważne Ci dwaj ostatni mocno ograni na międzynarodowych arenach. Niezły sypacz. Mało grają środkiem i liczę po cichu, że TJ Sanders będzie w tym meczu więcej grał Van Berkelem i Vigrassem. Przy dobrym przyjęciu powinien to robić bo Iakovlev i Volvich są do ogrania 1 na 1. Kanada może ukąsić serwisem, ale niestety można też ją ustrzelić. Gdy się uprości ich grę łatwiej się z nimi gra. A Rosjanie mają przecież potężny blok. Ekipa Sammelvuo chyba nawet trochę ponad stan gra. Nie spodziewałem się, że duet przyjmujących Kliuka - Volkov razem będzie grał tak dobrze. Rosjanie mają serwis i blok, to co jest receptą na Kanadę. Ale to jest ćwierćfinał. Faza grupowa idzie w zapomnienie. Jeśli Kanada się poczuje, dobrze wejdzie w mecz może narobić problemów. W tych dotychczasowych meczach Kobzar otwierał sobie wszystkie strefy gry z naciskiem na skrzydła. W sytuacji zagrożenia do kogo pójdą piłki ? Do Maxima Mikhaylova. To jest topowy gracz i gość , któremu można zaufać.
Przyznam szczerze, że w tym meczu rozważałem dwie linie na zawodników: Van Berkela z Kanady na over 6,5 pkt , oraz oczywiście Mikhaylova over 16,5 pkt .Ta linia Maxima do pokrycia ale bezpiecznie przy 4 setach. Mam czutkę, że musi trafić się choć jeden set w którym Kanada będzie równorzędnym przeciwnikiem dla Rosji, a jeśli go wygra może zrobić się gorąco. Rosja jest faworytem jednak kursy na ten mecz to jakaś prowokacja.

Japończycy u siebie dokonali rzeczy dużej. Wyszli z grupy i teraz trafiają na topową ekipę, która falowała z formą w trakcie fazy grupowej. Japonia dobrze przyjmuje i gra w obronie, w ataku gra głównie skrzydłami. Słabo u nich ze środkiem co szczętnie wykorzystują rywale. Wenezuelscy środkowi w przegranym meczu zdobyli : Valencia 7 pkt, Verdi 4 pkt. Kanadyjczycy : Van Berkel 7 pkt, Vigrass 3 pkt. U Włochów Galasi i Anzani po 11 pkt, Bieniu 9 pkt a Kuba Kochanowski 11 pkt. Jeśli chodzi o Irańczyków Seyed 14 punktów , Mojarad 7 pkt. Zanosi się tutaj na 0:3 a ja na jedną z gwiazd tego meczu upatruję Lucasa Saatkampa. Gra bardzo dobry turniej. Duża siła i skuteczność w ataku, pieruńsko groźny blok i może dołożyć serwisem. Przy słabych warunkach fizycznych Japończyków, ich częstej grze skrzydłami gdzie Lucas dobrze czyta grę, oraz dobrym przyjęciu Brazylii, którego się spodziewam Bruno z pewnością skorzysta z jego umiejętności i przewagi warunków fizycznych na siatce. Lucas w obecnych meczach : 7 punktów z Tunezją, 11 z Argentyną, 9 z Rosją, 12 z USA, 19 z Francją.
Wobec tego polecam: Lucas over 8,5 pkt @ 1,70 STS 8 pkt

Meczu Włochów z Argentyną typersko nie tykam, gdyż jest tu dużo znaków zapytania. Ok, Gianelli i Zaytsev mają wyjść w podstawie. Mobilizacja będzie duża. Indywidualnie Włosi są lepsi, ale Argentyna gra turniej życia. Nie doceniłem ich przed pojedynkiem z USA twierdząc, że braknie im płynności i doświadczenia. Wrócił stary dobry Conte, Lima jest kotem w ataku, ale Włosi mają zagrywkę, którą mogą wyrządzić wiele szkód. Argentyna ma lepszego rozgrywającego. Zadziwia mnie tak wysoki poziom ich linii przyjęcia w tym turnieju i to na tle tak silnych rywali. Handicapy punktowe w stronę Argentyny są do rozważenia jednak nie wiem na ile wymierną zagrywkę stać w tym meczu Włochów.

Na mecz Polaków z Francją jest grzałka i lekki strach jednak. Przed turniejem marzyłem byśmy na nich trafili jednak meczem z Rosją się zbudowali i potwierdzili to z Brazylią. Zaletą Polski są dwa mocne skrzydła w postaci Kurka i Leona i tu będzie dużo punktów. Boję się, że szybko może zgasnąć światło u Kubiaka mecz się nie ułoży i wejdzie zimny Śliwka a problemy zamiast rozwiązać mogą narastać. Francuzi grają kapitalnie na linii blok -obrona, będą ponawiać i się nakręcać udanymi kontrami. Ich słabsze strony - ich środek w porównaniu z nami jest poziom niżej , Patry może mieć wahania gry. Mają głębie składu, która może być zarówno zaletą i wadą. W stawianie zwycięzcy nie szedłbym w tym meczu choć over punktowy i 4 sety to dość prawdopodobny scenariusz.
Zawiesiłbym oko na grę środkowych i Kubę Kochanowskiego.
Kuba w tym turnieju:
z Iranem 5 pkt - z czego 1 serwisem, z Włochami 1 pkt, z Wenezuelą 11 pkt - 1 pkt serwisem
z Japonią 11 pkt - 4 blokiem i 7 atakiem, z Kanadą 9 pkt - 1 pkt serwisem
Ani razu nie zaserwował więcej niż 1 asa. Dlaczego miałby to zrobić z Francją, która ma mocnych przyjmujących i w świetnej dyspozycji Grebennikova ? W tym turnieju Kochan notorycznie psuje serwis, ma zielone światło na ryzyko jednak nie sądzę by nam w tym akurat elemencie pomógł z Francją.
Moja propozycja na ten mecz: Jakub Kochanowski under 1,5 asa serwisowego @ 1,50 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
Z 619,7K
Japonia - Brazylia Igrzyska
Typ : Japonia +15,5 pkt
Kurs 1,65
Betclick
Analiza.W tym pojedynku zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są siatkarze Brazyli i każdy inny wynik tego meczu niż ich pewne wysokie zwycięstwo będzie niespodzianką.Drużyna ta to jeden z głównych kandydatów do wywalczenia złotych medali.W grupie grali bardzo dobrze zajmując 1 miejsce w tabeli z bilansem 4 odniesionych zwycięstw i tylko 1 mecz z Rosją przegrali.Japonia gra na swoim terenie i na pewno tego pojedynku jednak zbyt wysoko nie przegra,a całkiem możliwe że nawet wygrają oni jednego seta w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Polska - Francja over 182.5 @ 1.90 STS


Mecz bardzo ciężki do typowania jeśli idzie o wygraną , a już na pewno nie na zwycięstwo naszych przy kursach proponowanych przez buka @ 1.47 Fortuna , @ 1.42 STS. Po odliczeniu podatku wychodzi netto ok. @ 1.29 czyli delikatnie mówiąc żenada. W takim układzie sens ma jedynie zagranie Francji @ 2.77 Fortuna , @ 2.90 STS jeśli upieramy się na grę win ekipy. Takie kursy już mają jakieś value i wcale nie są nasi mega faworytem jak próbuje przekonać nas bukmacher po proponowanych kursach. Typowo zaniżone na naszych.

Prawdziwe granie zaczyna się od ćwierćfinałów i to zasada prawdziwa i stara jak świat przy okazji takich imprez jak MŚ czy IO. Pora przypomnieć że Francuzi nam nie leżeli nigdy i pojedynki z nimi gramy w kratkę. Daleko szukać nie trzeba bo nieco ponad miesiąc temu ograli nas 3:2 w Lidze Narodów przy analogicznych kursach @ 1.46 - 2.76. Potrzebowali wtedy tej wygranej by załapać się do turnieju finałowego , teraz potrzebują tak samo jak my by grać o medal. Co tu dużo gdybać trzeba szukać innych rozwiązań w tym meczu jeśli ktoś nie chce grać na Francję z różnych względów czy to patriotycznych czy też sportowych . Dlatego myślę że powyższa opcja na over 182.5 jak najbardziej realna. Szczerze mówiąc nie sądzę by ten mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla którejkolwiek z ekip w związku z tym już przy 4 wyrównanych setach a na takie się zanosi czyli do 21 powyższa linia zostanie pokryta. Myślę że jeśli któryś set skończy się np. do 17 to jeden z czterech zakręci się wokół gry na przewagi. Po prostu spotykają się dwie bardzo mocne , zbliżone poziomem i potencjałem ekipy i nie można wykluczyć nawet 5 - cio setówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 628K

rjastrzab

Użytkownik
POL- FRA
over 176,5 pkt
Betfan
Kurs 1,50
Zdecydowanie popieram użytkownika kamsutra10. Wszyscy chcielibyśmy, i marzymy, żeby nasza kadra przeszła dalej i tak jak było zapowiadane włączyła się do walki o najwyższe cele w tym oczywiście mistrzostwo. Ale jak wiemy różnie naszym takie mecze o najwyższą stawkę wychodzą. A kursy na naszych i stawianie ich w roli tak dużego faworyta to chyba jednak przesada. Sadzę, ze będą minimum 4 sety o to przełoży się na over punktowy. Niski over 176,5 punkta w betfanie po 1,50.
A Panowie potrafia zaszaleć, wystarczy spojrzeć na wynik drugiego seta 37:39 :)
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Kanada - Rosyjski Komitet Olimpijski (Dokładny wynik meczu 3:0) typ Rosyjski Komitet Olimpijski kurs 1.81 Betclic

Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy Kanada, a Rosyjskim Komitetem Olimpijskim. Kanada jest naprawdę solidna Reprezentacja, ale nie wydaje mi się, że tak solidna, żeby pokonać jutrzejszych swoich rywali. Patrząc na to spotkanie wolę polecić typ wygranej Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego w trzech setach, niż ubranie chociażby seta przez Kanadyjczyków. Ostatni mecz Kanady z naszą Reprezentacja to była naprawdę kawał dobrej siatkowki jeśli chodzi o naszą Reprezentację. Reprezentacja Kanady sety przegrali do 15 i 16, natomiast najlepszy set w tym spotkaniu rozegrali i zdobyli zaledwie 21 punktów. Rosjanie według patrząc na.ich.wyniki podczas Olimpiady to oprócz porażki z Francją same.zwyciestwa. Francuzi w tym meczu ten mecz wręcz musieli wygrać i dali po prostu z siebie wszystko. Według mnie na ten moment to jutrzejszym meczu zdecydowanym faworytem są zawodnicy Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego i czuję, że to właśnie oni wygrają w tym meczu za trzy punkty. Pozdrawiam.
Post automatycznie złączony:

Polska - Francja ( Handicap - 1.5 seta ) typ Polska kurs 1.80 Betfan

Kursy na to spotkanie mnie dość zadowalaja. Wzrost kursów na Polska Reprezentację w dużej mierze na pewno był spowodowany zwycięstwem Francji nad Rosyjskim Komitetem Olimpijskim. Francuzi według mnie na tych Igrzyskach nie zaskakują. Wiadomo, że jest to Reprezentacja, która skupia się głównie na spotkaniach, które po prostu muszą wygrać. Mają w swoim zespole wiele tzw. "gwiazd", ale mogą oni wygrać np. seta do 15 by w następnym przegrać różnicą np. siedmiu czy ośmiu punktów. Francuzi także zachwycili w meczu z Brazylią, gdzie przegrali dopiero po tie-breaku. Rywale naszej Reprezentacji, przegrali juz na Igrzyskach Z USA, Argentyną oraz Brazylią. Według mnie Francja z poprzednich lat była Reprezentacja po prostu lepsza i widać, że już szykuje się nowa zmiana trenera w tej Reprezentacji prawdopodobnie po Igrzyskach. Ja liczę w tym meczu na pewne zwycięstwo Polskiej Reprezentacji i dalszej walki o medale. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Polska - Francja
Typ: Polska (-1,5 seta)
Kurs: 1,89
Buk: Betclic

No i doczekaliśmy się! Dla naszego zespołu tak naprawdę igrzyska rozpoczynają się dopiero teraz i cokolwiek by się nie działo, to jeśli nie przejdziemy po raz kolejny fazy 1/4 finału, płakać będzie całe środowisko siatkarskie w Polsce - bez wyjątku.

Mamy na tę chwilę całkiem dobry materiał do analizy po fazie grupowej, dlatego też jest trochę łatwiej pokusić się o pewne wnioski i postarać się przewidzieć, jak się to wszystko jutro potoczy.

Francja grała dotychczas bardzo niestabilnie i na dzień dobry została stłamszona przez Amerykanów, którzy nie zakwalifikowali się z tej silnej grupy. W kolejnych grach zaliczyła wpadkę z Argentyną i zagrała bardzo dobre zawody z Rosją i niezłe z Brazylią. Wydaje się, że nie jest to Francja w najlepszym wydaniu, ale w dalszym ciągu zdolna pokrzyżować nam szyki i zagrać na wysokim poziomie.

Na korzyść Francuzów przemawia fakt, że zarówno Ben Toniutti, jak i kilku innych graczy, występują bądź występowali w Polsce i doskonale znają naszych zawodników, ich mentalność i styl gry. Ponadto zupełnie niespodziewanie w ostatnich meczach dochodziło do zupełnie niepotrzebnych pyskówek i martwię się trochę, żeby Michał Kubiak i inni nasi co bardziej nerwowi zawodnicy, na czele z Vitalem, nie dali się wciągnąć w brudne gierki, zamiast skupiać się na grze, bo może to się źle skończyć.

Jeśli jednak utrzymamy nerwy na wodzy i zaprezentujemy to, co w ostatnim meczu z Kanadą (chyba najlepszym występie ze wszystkich dotychczasowych, co by znaczyło, że wraz ze zbliżaniem się ćwierćfinału proporcjonalnie rośnie również nasza forma), Francuzi nie powinni stanowić dla nas dużego zagrożenia i powinniśmy przeskoczyć tę ostatnio niewyobrażalnie wysoką dla nas ostatnio olimpijską ścianę z napisem 1/4 finału.

Przewaga psychologiczna jest po naszej stronie, bo z ostatnich czterech spotkań przegrywaliśmy w Lidze Narodów, natomiast potrafiliśmy odprawić z kwitkiem trójkolorowych w Mistrzostwach Europy i kwalifikacjach do olimpiady.

Ja przed tym meczem jestem optymistą i dlatego optymistycznie wizualizuję sobie to, co stanie się jutro, i nie boję się pograć na handi setowe biało - czerwonych po dość korzystnym kursie.

Trzymamy kciuki! 🇵🇱
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Francja

Leon więcej niż Ngapeth @1,60 betclic

Spotkanie Polaków z Francji będzie szalenie emocjonującym meczem. W tym ćwierćfinale biorę pod uwagę liderów dwóch drużyn, czyli Wilfredo Leona i Earvina N’Gapetha.

Wilfredo na tym turnieju gra znakomicie. W 4 spotkaniach zdobył 74 punkty. Nasz reprezentant odpoczywał jedynie w spotkaniu z Wenezuelą. W praktycznie każdym naszym meczu Leon jest najlepiej punktującym. Tylko w spotkaniu z Kanadą zdobył punkt mniej od Kurka. Wilfredo jest opcją numer jeden w ataku u Fabiana Drzyzgi. Do tego swoje potrafi dołożyć z zagrywki. W dotychczasowych meczach zdobył aż 13 asów i jest najlepszy pod tym względem na igrzyskach.

Earvin Ngapeth do tej pory zdobył 81 punktów w 5 meczach. Najlepszy mecz rozegrał z Brazylią. Mimo porażki na swoim koncie zapisał aż 25 ,,oczek’’. Gwiazdor Trójkolorowych jest w naprawdę dobrej formie. Obok Jeana Patrego to główna opcja w ataku Francuzów.

Earvin jednak nie dostaje tak dużo piłek jak Wilfredo u nas. Do Leona idą praktycznie wszystkie sytuacyjne piłki, a do tego nasz przyjmujący jest dużo lepszy w polu zagrywki. To wszystko powoduje, że kurs @1,60 na to, że Leon będzie miał więcej punktów niż Ngapeth jest bardzo atrakcyjny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Włochy - Argentyna
Wynik po 2 setach 2:0 @ 2.43 Fortuna


Gra jak do tej pory Argentyna turniej życia a Włosi z kolei nie zachwycają , ale tutaj już trzeba zacząć grać na poważnie. Jestem pełen podziwu dla Argentyny bo wniosła w tym turnieju coś nowego do układu sił i wybiła się z tej rutyny do której byliśmy przyzwyczajeni w postaci dominacji czołowych 5-6 ekip, ale myślę że dzisiaj już nie da rady , a Włosi potraktują rywala bardzo poważnie od początku meczu mając na uwadze to co pokazali Argentyńczycy we wcześniejszej fazie.


Sądzę że Włos lepiej wejdą w ten mecz i zapewnią sobie pewne prowadzenie . Być może nawiążą walkę rywale w późniejszej fazie spotkania ale początek przewiduję dla Włochów.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Pewnie znów będą układać pod telewizję i dowiemy się po ostatnim ćwierćfinale.

P.S. Brazylia bez punktowej zagrywki dzisiaj, 2 asy z Francją. Jak nie poprawią tego elementu to będą mieć ciepło.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wiecie może o której godzinie będzie półfinał Brazylia Rosja ? Czy godziny będę ustalane po rozegraniu dwóch ostatnich ćwierćfinałów
O której to nie wiem, ale po drabince wygląda na to że znowu będą grać wcześniej niż z drugiej, naszej strony drabinki:

===============
Włochy - Argentyna
F. Conte poniżej/powyżej 14.5 punktów: Powyżej 14.5 @ 1.82 19 pkt
(zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie)
Betfan

Całkiem korzystna linia na Conte, u konkurencji linie zwykle o 2pkt wyższe. Nie wiem czym to spowodowane, może tą sytuacją z 3 seta meczu z USA gdzie Argentyńczyk bronił za bandą i wydawało się że stłukł sobie przedramię, ale potem normalnie dograł mecz do końca i nie wyglądało to na żaden problem. A co do samej formy, to Conte wygląda jak przed laty, jest pierwszą strzelbą Argentyńczyków (obok Limy) grający na +50% skuteczności, kopie z zagrywki (2-3 asy na mecz) a i w bloku dobra czutka. Punktuje tez z drugiej linii, bo de Cecco często gra pajpa. To powinno wszystko z łatwością złożyć się na przynajmniej 15 punktów. Tylko w pierwszym meczu grupowym z Rosją mu się to nie udało 9 pkt przy słabej skuteczności, a w każdym następnym już tę linie przekraczał, regularnie osiągając 15-16 pkt (15, 16, 16, 16), nawet w 3 setowym meczu jak z USA. Z Włochami prawdopodobnie będzie miał więcej niż 3 sety na punktowanie, a jego drużyna potrzebuje jego dobrej gry, więc spodziewam się bardzo dobrego meczu Facundo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ten sędzia w meczu Włochy - Argentyna to chyba niedowidzący, nie wypacza wyniku, ale ilość błędów oceny jest masakryczna, na szczęście bez konsekwencji. Najsłabszy uczestnik spotkania, a to sztuka, bo to naprawdę nie jest dobry mecz obu drużyn, duża ilość błędów z obu stron. Nawet przy tej setowej w 3 secie gwizdnął siatkę de Cecco a to Juantorena prawie zerwał siatkę ręką. Bogu dzięki za var.
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
Do góry Bottom