>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Tokio 2020: Lekkoatletyka (30.07 - 08.08)

briko 11,9K

briko

Użytkownik
Nasze sztafety zadziwiają cały świat sportu. Dzisiaj chłopaki zeszli poniżej 3min czas 2:58,55 a sts proponuje nam na jutro czy Polska sztafeta ogarnie czas 2:57,99 mimo że jutro warunki mogą być gorsze bo ma padać deszcz paradoksalnie może to być jakiś handicap, a ponadto jak to babiarz mówi Kajetano dziś pobiegł z dużą rezerwą zwalniając na ostatnich metrach. Jutro naprawdę możemy powalczyć przynajmniej o srebrny medal i to realnie.

Myślę, że możemy poprawić czas o ponad sekundę do czasu z kwalifikacji

Stawka 8/10 gdzie u mnie jedna jednostka to 100zl

Sztafeta 4x400m uzyska wynik 2:57,99? TAK kurs 2,68 STS
Post automatycznie złączony:

Ponadto pograłem sztafety w dublu męską i żeńską że zdobędą złota w uni po kursie ponad 300 za niewielką stawkę, oraz w singlach na żeńską sztafete kurs 17 i na męską kurs 19. Wiadomo, że sztafety USA są poza zasięgiem, ale nie życząc nikomu wpadki zawsze ktoś może popełnić błąd przy zmianie nawet najlepszej drużynie się to zdarzało. Jutro po godzinie 14 będą wielkie emocje!!! Więc warto śledzić zmagania sztafet.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Nasze sztafety zadziwiają cały świat sportu. Dzisiaj chłopaki zeszli poniżej 3min czas 2:58,55 a sts proponuje nam na jutro czy Polska sztafeta ogarnie czas 2:57,99 mimo że jutro warunki mogą być gorsze bo ma padać deszcz paradoksalnie może to być jakiś handicap, a ponadto jak to babiarz mówi Kajetano dziś pobiegł z dużą rezerwą zwalniając na ostatnich metrach. Jutro naprawdę możemy powalczyć przynajmniej o srebrny medal i to realnie.

Myślę, że możemy poprawić czas o ponad sekundę do czasu z kwalifikacji

Stawka 8/10 gdzie u mnie jedna jednostka to 100zl

Sztafeta 4x400m uzyska wynik 2:57,99? TAK kurs 2,68 STS
Post automatycznie złączony:

Ponadto pograłem sztafety w dublu męską i żeńską że zdobędą złota w uni po kursie ponad 300 za niewielką stawkę, oraz w singlach na żeńską sztafete kurs 17 i na męską kurs 19. Wiadomo, że sztafety USA są poza zasięgiem, ale nie życząc nikomu wpadki zawsze ktoś może popełnić błąd przy zmianie nawet najlepszej drużynie się to zdarzało. Jutro po godzinie 14 będą wielkie emocje!!! Więc warto śledzić zmagania sztafet.

Pozdrawiam
W jakim buku grałeś te wewnątrz unijną rywalizację na złoto naszych sztafet?..Myślę
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
No napisałem w skrócie uni czyli unibet ;)
Post automatycznie złączony:

Jeszcze co do unibetu pograłem dubla na nasze sztafety że będą na podium po kursie ogólnym 3,5. A taka fortuna na tą samą opcję ma 1,88 po odjeciu podatku to jest różnica aż 2zl!!! Chodź nie lubię kursów przeliczać na zł.
W stsie podobnie kurs wychodzi 1,95.

W forbecie kurs na pudła naszych sztafet 2,8 chyba najlepiej z ziemniaków
 
Ostatnia edycja:
briko 11,9K

briko

Użytkownik
He he no to by za pięknie było :) bylibyśmy bogaczami. Ale tak realnie czuje, że jedna ze sztafet zdobędzie srebro pytanie tylko, która? A może dwie? A może coś więcej? No emocji będzie co niemiara...
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Kurde nie wiem na ile nasi mogą jeszcze wycisnąć coś z tego czasu a szczególnie "Kajetano" który hamował na finiszu, bo reszta naszych chyba na maksa pobiegła ...No i zmiany dobre robili..To będzie kluczowe dla wszystkich ..
Chyba jednak bardziej liczę na srebro Pań.

Ale przy perfekcyjnych zmianach oczywiście....Boję się żeby tym razem obie nasze sztafety tutaj coś sobie nie namieszały....



zto
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Kowaluk i Zalewski pobiegli tak na 90% swoich możliwości, łysy pobiegł na 100% a jak to nasz przesympatyczny nieomylny hi hi komentator mówi Kajetano kapitano kontrolował bieg i on właśnie jeszcze może sporo wycisnąć. Ciekaw jestem jak będzie napieprzać deszcz komu to pomorze, a komu utrudni rywalizację, oby nie padało zbyt mocno
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
No wtedy o stratę pałeczki nie trudno przy zmianie, jak będzie mocno padać to mogą wkraść się dodatkowe nerwy przed startem, oby prognozy się niesprawdzily oby...
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Nasze sztafety zadziwiają cały świat sportu. Dzisiaj chłopaki zeszli poniżej 3min czas 2:58,55 a sts proponuje nam na jutro czy Polska sztafeta ogarnie czas 2:57,99 mimo że jutro warunki mogą być gorsze bo ma padać deszcz paradoksalnie może to być jakiś handicap.

Mozesz wyjasnic w jaki sposob padajacy deszcz moze byc handicapem w tym biegu i pomoc naszym w uzyskaniu czasu poniżej 2:58??? Jedyny handicap to taki, ze trzech z czterech polskich zawodników nie pobiegło w półfinale na pełnej piz...dzie. Ale niestety ten handicap moze byc zniwelowany wlasnie przez opady deszczu.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
3:58 he he Oki rozumiem, że źle kliknąłeś. Słuchaj jak nie poprawia tego rezultatu to nie będę płakać, jeżeli będzie padać mocno no to wiadomo, że o poprawienie rekordu będzie ciężko. Jest to ostatnia konkurencja, więc pozwoliłem sobie na taki bet. Nasi dali zarobić na tych igrzyskach w lekkoatletyce. Grałem również win na sztafety mieszane to też ktoś by pomyślał, że wariat jakiś he he...

Nikogo nie namawiam na granie tego betu, tylko dałem taką luźną propozycję, a teraz i tak kurs spadł bodajże do 2,15 więc teraz raczej już nie do grania.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
3:58 he he Oki rozumiem, że źle kliknąłeś. Słuchaj jak nie poprawia tego rezultatu to nie będę płakać, jeżeli będzie padać mocno no to wiadomo, że o poprawienie rekordu będzie ciężko. Jest to ostatnia konkurencja, więc pozwoliłem sobie na taki bet. Nasi dali zarobić na tych igrzyskach w lekkoatletyce. Grałem również win na sztafety mieszane to też ktoś by pomyślał, że wariat jakiś he he...

Nikogo nie namawiam na granie tego betu, tylko dałem taką luźną propozycję, a teraz i tak kurs spadł bodajże do 2,15 więc teraz raczej już nie do grania.
Ale mi nie chodzi o to co zagrales i czy kogos namawiasz do czegos czy nie. Napisales, ze deszcz moze byc handicapem dla Polakow i ma im pomoc uzyskac czas ponizej 2:58. Poprosilem tylko o wytlumaczenie tego faktu. He, he chyba, ze źle kliknąles. To wtedy oki. Zrozumie 😉.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Jeżeli ktoś uprawia sport to większa część sprtowców woli pobiec w padającym deszczu aniżeli w 35 stopniowym upale i napisałem, że "paradoksalnie", a to dużo zmienia. Zobaczymy o godz 14 jakie będą warunki bo wczoraj miało padać, a było względnie dobrze. Wiadomo, że na krótsze dystanse upał nie ma takiego wpływu, jak na dłuższe dystanse zaczynając od 1500m. Do bicia rekordów w Tokio dużo daje tartan no tutaj Japończycy się spisali i odpowiednio przygotowali nawierzchnię, więc to też daje argumenty do szybszych biegów.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jeżeli ktoś uprawia sport to większa część sprtowców woli pobiec w padającym deszczu aniżeli w 35 stopniowym upale i napisałem, że "paradoksalnie", a to dużo zmienia. Zobaczymy o godz 14 jakie będą warunki bo wczoraj miało padać, a było względnie dobrze. Wiadomo, że na krótsze dystanse upał nie ma takiego wpływu, jak na dłuższe dystanse zaczynając od 1500m. Do bicia rekordów w Tokio dużo daje tartan no tutaj Japończycy się spisali i odpowiednio przygotowali nawierzchnię, więc to też daje argumenty do szybszych biegów.
yyyy przeciez pogoda zalezy od dystansu :) sam to napisales :) Jezeli ktos uprawia sport to wie, ze sprinty biega sie w wyzszej temperaturze niz dystanse srednie/dlugie i wyniki lepsze sie osiaga ;) Tu chodzi o temperature organizmu i rozgrzanie miesni :) inaczej sie biegnie 45 sekund w upale a inaczej 5km... w sztafecie 4x400 deszcz raczej przeszkadza niz pomaga ;) zawsze w sztafecie deszcz przeszkadza ;) Nie wiem w czym tutaj deszcz ma pomoc przy srubowaniu wyniku. Pomoc to moze zdobyc medal, bo dobrze zmieniamy a w deszczu inni moga sie gubic podczas zmian.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Nationwide Sports now understands that McPherson pulled her hamstring while completing the race.

The extent of the injury is to be determined by scans. But, it’s believed the hamstring injury will keep McPherson out of the women’s 4-by-400 metres finals on Saturday, the final day of athletics at the Olympics.

Najlepsza Jamajka kontuzjowana.

sztafeta 4x400m
Jamajka - Polska 2 3.20 @totalbet✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +692
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Barlo jeżeli to są potwierdzone informację to realnie możemy pokonać Jamajke, a przeciez z McPherson tez byśmy walczyli łeb w łeb.


I teraz uwaga co do sztafety męskiej bo jest zmiana i ja myślę, że zmiana ta może nam pomóc wchodzi młody Mateusz Rzeźniczak za Jakuba Krzewine. Plawgo już mówi, że możemy złamać barierę 2:58 i nie rzuca słów na wiatr. Do boju sztafety !!! Włączamy petardę :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nationwide Sports now understands that McPherson pulled her hamstring while completing the race.

The extent of the injury is to be determined by scans. But, it’s believed the hamstring injury will keep McPherson out of the women’s 4-by-400 metres finals on Saturday, the final day of athletics at the Olympics.

Najlepsza Jamajka kontuzjowana.

sztafeta 4x400m
Jamajka - Polska 2 3.20 @totalbet
unibet ma 3,4 na to ;)
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Wy piszecie o pokonaniu Jamajek, a ja uważam że Brytyjki nam mocno zagrażają i zagram je w parze z Polkami bo kurs w STS zacny
Polska (K) - WB (K) 2 4.18 STS

U mężczyzn też nie podzielam tego hurraoptymizmu i zagram TiT
Polska - Trynidad i Tobago 2 2.30 Unibet

Miała być grana Polska z Belgią po wyższym kursie ale nie mogłem znaleźć tego w żadnym buku.
 
Ostatnia edycja:
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Jakie łeb w łeb z McPherson na jakiej Ty planecie żyjesz, każda Jamajka lepsza od polki więc przy biegnącej mcpherson to byłyby pieniądze wyrzucone w błoto, ale bez niej to już Polki mogą to wziąć, bo Bromfield to nie najlepszy poziom zyskają nad nią, ale najsłabsza polka nie wiecej niż pół sekundy, przy Justynie w formie na poziomie Kaczmarek byłoby na styku, ale niestety juz w mieszanej czas Justyny nie powalił niestety na kolana, więc dużo też się okaże na zmianach
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom