>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020: Lekkoatletyka (30.07 - 08.08)

Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Kursy na Ratcliffe i Tavernier obcięte już do 1,35 więc pewnie mocno u kolegi wyżej pograne, będę obserwował i życzę dużych wygranych.

Ja z kolei proponuję zakład Anita Włodarczyk zdobędzie złoty medal IO w rzucie młotem.

Kurs 2,25 ( Betclic )

Finał rzutu młotem kobiet jutro 03.08 o godz. 13:35 czasu polskiego. Jeszcze kilka dni temu można było złapać kursy, w spokojnej okolicy 4. Co się zmieniło ? Wiemy jakim kosmicznym wynikiem, w tym sezonie może pochwalić się DeAnna Price, jako druga kobieta w historii dyscypliny, w czerwcu tego roku przekroczyła granicę 80m ( 80,31 ). Pierwszą a zarazem rekordzistką świata jest oczywiście nasza podwójna, złota medalistka olimpijska z Londynu i Rio de Janeiro - Anita Włodarczyk. Polka broni tytułu, polka się rozkręca, polka przygotowała wszystko pod Igrzyska. W eliminacjach, już w pierwszej próbie rzuciła młotem na odległość 76,99m. i spokojnie awansowała do finału. Główna rywalka do złotego medalu Price nie uzyskała finałowego minimum ( 73,50 ) ale z dziewiątym wynikiem ( 72,55 ) zakwalifikowała się do finału. Docierają informacje że amerykanka od trzech tygodni zmaga się z kontuzją z stopy i może nie być w pełni sił podczas wtorkowych zawodów. Anita Włodarczyk zna smak sukcesu, nie sparaliżuje jej trema i w moich oczach sięgnie jutro po złoto.

Bez problemu zagracie Tavernier po 1,9 w sieci (ruski i klony plus ub)
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Nowicki-Winkler 1---1,90
Nowicki-Kokhan 1---1,40
Fajdek-Winkler 1---1,55
Kokhan-Bigot 1---1,55
Miller-Pronkin 1---1,42
Rotich-Murphy 1---1,28
Dobek-Tuka 1---1,30

fortuna

W młocie po głowie chodzi mi cały czas zwycięstwo Nowickiego. Bardzo pewny rzut kwalifikacyjny,do tego na treningach z tego co się dowiedziałem młot latał w okolice 81,50m. Fajdek najgorsze chyba ma za sobą,ale teraz kluczowe będzie ustawienie sobie konkursu,co da trochę luzu i pewności. Jak sobie z tym poradzi zobaczymy,ale sądzę że razem z Wojtkiem uplasują się na dwóch pierwszych miejscach. Groźny będzie Winkler ale jemu nie daje jutro więcej niż 79m. O podium powalczy też Kokhan i jego typuje jako zwycięzcę w parze z Bigotem. Miller znajdzie się w top 8 a Pronkina powinien zakończyć swój udział w konkursie po trzech rzutach. W biegu na 800 m stawiam na faworytów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1056
N 999

Nairoq

Użytkownik
Nowicki 1-3 1.45 fortuna
W eliminacjach rzucił z marszu prawie 80 m jak dla mnie to on zgarnie złoto

200m
Knighton 1-3 1.42 fortuna
Lyles 1-3 1.28 fortuna
Dr Grasse 1-3 1.23 fortuna
Holloway 1 1.18 fortuna

Ta trójka zdecydowanie przewyższa całą resztę
Na podbitkę dodaje niesamowicie pewnego siebie Hollowaya
Gość jest prawdziwą torpedą na tych płotkach
 
Otrzymane punkty reputacji: +174
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dzieciobój M
Kaun- Scantling 2✅
Siedmiobój K
Schafer- Kunz 2✅
Ako: 5.46 S sts✅✅✅


No to jest błąd, takie ako w fortunie to ponad 3.
Po pierwsze Scantling to w tym roku top2 w dziecoboju z wynikiem 1227, Niemiec nie startowal w oficjalnych zawodach w 2021, a poprzednim roku to 14 miejsce łacznie i pkt - 1167. Jakies nieporozumienie taka para, chociaz sie nie znam na tym.

Kunz to nr 1 w tym roku z wynikiem ponad 1200, Niemca Schafer w tamtym roku poprzedni start i tylko 1138. Jak to mozliwe, ze takie pary sa ?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
Dzisiejszy młot kobiet przewidziany jak należy, nasza dominatorka, Anita Włodarczyk pokazała moc i możemy cieszyć się ze złota...oraz zarobionych pieniędzy.

Próbuję dalej, dyscyplina ta sama tyle że u mężczyzn.

Wojciech Nowicki zdobędzie złoty medal IO

Kurs 4,35 ( Betfan ) ✅ ✅ ✅

Eliminacje, pierwszy rzut 79,78m. pewny awans do finału. Wojciech jest bardzo opanowanym, spokojnym wręcz zawodnikiem i myślę, że tu będzie przewaga nad resztą. W tym roku kilka prób ponad 80m. , co ważne wygrany w lipcu Memoriał im. Kamili Skolimowskiej z wynikiem 81,36m. Dwóch głównych rywali Nowickiego to oczywiście Paweł Fajdek oraz amerykanin Rudy Winkler. Myślę że konkurs będzie bardziej wyrównany niż u kobiet ale z końcowym zwycięstwem Polaka, według mnie lepiej wytrzymującego presję, znającego już smak medalu Olimpijskiego ( brąz w Rio w 2016r. ) , Wojciecha Nowickiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +534
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Nowicki-Winkler 1---1,90
Nowicki-Kokhan 1---1,40
Fajdek-Winkler 1---1,55
Kokhan-Bigot 1---1,55
Miller-Pronkin 1---1,42
Rotich-Murphy 1---1,28
Dobek-Tuka 1---1,30

fortuna

W młocie po głowie chodzi mi cały czas zwycięstwo Nowickiego. Bardzo pewny rzut kwalifikacyjny,do tego na treningach z tego co się dowiedziałem młot latał w okolice 81,50m. Fajdek najgorsze chyba ma za sobą,ale teraz kluczowe będzie ustawienie sobie konkursu,co da trochę luzu i pewności. Jak sobie z tym poradzi zobaczymy,ale sądzę że razem z Wojtkiem uplasują się na dwóch pierwszych miejscach. Groźny będzie Winkler ale jemu nie daje jutro więcej niż 79m. O podium powalczy też Kokhan i jego typuje jako zwycięzcę w parze z Bigotem. Miller znajdzie się w top 8 a Pronkina powinien zakończyć swój udział w konkursie po trzech rzutach. W biegu na 800 m stawiam na faworytów.
Brawo 7/7 a ten burak który skrytykował Twoje typy niech zamilknie na wiek. Czy to nie był przypadkiem @ Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Dzieciobój M
Kaun- Scantling 2
Siedmiobój K
Schafer- Kunz 2
Ako: 5.46 S sts


No to jest błąd, takie ako w fortunie to ponad 3.
Po pierwsze Scantling to w tym roku top2 w dziecoboju z wynikiem 1227, Niemiec nie startowal w oficjalnych zawodach w 2021, a poprzednim roku to 14 miejsce łacznie i pkt - 1167. Jakies nieporozumienie taka para, chociaz sie nie znam na tym.

Kunz to nr 1 w tym roku z wynikiem ponad 1200, Niemca Schafer w tamtym roku poprzedni start i tylko 1138. Jak to mozliwe, ze takie pary sa ?
Masz może wyniki po dzisiejszym dniu ?
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Chód M 20km
Mizinov- Takahashi 2 2.07 F fortuna✅


Buki kompletnie nie mają pojęcia o tej dyscyplinie, zresztą tak samo jak ja, ale potrafie analizować. Najlepiej o tym świadczy, że u jednych jest na top3 Japończyka ponad 3 kurs, u innych prawie 6.

Po pierwsze Takahashi co roku jest w topce zawodników, a dla Rosjanina to bedzie debiut na IO. Japonczyk bedzie u siebie, Rosjanin wiekszosc zawodów przeszedl w Rosjii. Najlepszy wynik Rosjanina to 1:18:32. Wiecie, że od paru lat Takahashi regularnie spokojnie taki czas osiąga?

2015 - 1:18:03
2016 - 1:18:26
2017 - 1:18:18
2018 - 1:17:28
2019 - 1:18:02
2020 - 1:18:29
2021 - 1:18:04

Ten czas Rosjanina to jego rekord z 2019 roku, w 2021 osiagał 1:18:45.Gospodarz, bardziej doswiadczony, lepsze wyniki i jest stawiany w roli gorszego ? Ja to biore
Kusi mnie jeszcze Wang top4 po 1.80 ⛔w tym roku najszybciej chodził, no i zawody w Azjii.

Nie chce mi się szukac nowego tematu, pisze z telefonu, warto jeszcze:

Wspinaczka M
Mawem M top3 1.80 E efortuna⛔


Francuz zdeklasował rywali w kwalifikacjach. Po pierwsze wspinaczka składa się z 3 części- szybkościowa, bouldering i na prowadzenie. Kazdy zdobywa pkt w poszczególnych i na koniec wszystkie trzy są liczone razem. Do rzeczy dlaczego ja taki typ.

Ogolnie to jest debiut takiej formy na IO, wiec naprawde mozna fajne typy.
W szybkosciowej konkurencji w kwalifikacjach liczyli się tylko trzej zawodnicy- reszta byla poza zasiegiem.
Mawem B.
Mawem M.
Narasaki
Ja mam taka wiadomosci, ze Mawem B, brat Mikela, ktorego proponuje w top3 zostal kontuzjowany podczas kwalifikacji i nie bedzie go w finale, wiec autmatycznie konkurencje szybkoscia wygra albo Francuz albo Japonczyk, tam roznica byla 1 sekundy miedzy nimi.

W kolejnej czesci - boulderingu zdecydowanie wygrał Mawem Mikel i to juz mu zapewniło kwalifikacje.

Do ostatniej czesci tak mi sie wydaje podszedl juz na luzie ( majac w glowie kontuzje swojego brata) i tam zajął 11 miejsce. To i tak mu dało pewne zwyciestwo w kwalifikacjach, bo reszta albo jest dobra w jednej czesci to w drugiej juz zupelnie nie ogarnia.
Co jest wazne w tej czesci? 5 zawodnikow, ktorzy byli przed Francuzem nie zakwalifikowali sie do finalu top8, wiec autmatycznie Mawem jest 6, zakaldajac, ze nie odpuscil juz tego.

Takie wyniki spokojnie daja mu top3 i nie ma innej opcji. Najwieksza gwiazda wspinaczki powiedział tak o tej formie:
„Format łączony to tragedia dla naszego sportu”, widac Francuzowi bardzo dobrze w tym idzie bo jest w kazdym aspekcie dobry.

Narasaki- Ondra 1 1.67 F fortuna✅

Ta najwieksza gwiazda, o ktorej powiedzialem to wlasnie Czech i gram przeciwko niemu. Sprawdzilem sobie dlaczego tak powiedzial. Ondra w ogole nie radzi sobie z czescia szybkoscią- w kwalifikacjach miejsce 18, turnieje przed IO - 52 miejsce, 64 miejsce ;)
Japonczyk to gospodarz, glowny faworyt razem z Francuzem, w kazdej z tych konkurencji byl regularny, moze poza ostatnia, ale tam mogl odpuscic, no i mamy handicap, ze pare miejsce do gory na starcie :)

Lopez- Mawem B. 1 1.30 S sts✅

Taka lokata w stsie jak ktos chce. Organizatorzy powiedzieli, ze kontuzjowany Mawem bedzie w finale sklasyfikowany jako 8, nikt inny z kwalifkacji nie wystapi. Hiszpan wystarczy, ze wyjdzie jutro :)

Dla zabawy:
Ondra top3 - Nie 3.15 F fortuna✅
Juz napisalem o Czechy, nie lubi tego formatu i krytykuje bo nie jest szybkosciowem.
Duffy top3 2.40 F fortuna⛔
Bardzo regularny, kazda konturencja to top3, top2 i top5 z tych co beda w finale.
Mawem M wygra 4.80 E efortuna⛔
Czemu nie skoro wygral kwalifikacje, a z szybkosciowych z Japonczykiem tylko minimalnie przegrał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
wiem że takie wyniki są dostępne, ale nie mogę znaleźć punktacji całościowej po dzisiejszym dniu, a sumować mi się nie chce ;)


na tej stronie jest tez ranking 7 boju kobiet jakby kogos interesowal ranking.

Gdzie , Ty widzisz moja krytyke typów house ??
Mój wpis wyżej dotyczy tego, ze w sieci jest Tavernier po 1,9 i tyczy się infa, że na ziemi spadło do 1,35
Więc przypadkiem to nie byłem ja :))
to kto napisal "bonus" wstawke o kupowaniu typow i odmowie ze strony dr house i komentarz, ze jego aktualne typy to jest dramat? ;) pewnie moderator to usunal... w przyrodzie nic nie ginie admin pewnie ma "loga" tematu jakby ktos na sile chcial udowodnic, ze tak bylo ;) juz kilkanascie lat temu takie rzeczy mozna bylo wyciagnac ;)
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
...to kto napisal "bonus" wstawke o kupowaniu typow i odmowie ze strony dr house i komentarz, ze jego aktualne typy to jest dramat? ;) pewnie moderator to usunal... w przyrodzie nic nie ginie admin pewnie ma "loga" tematu jakby ktos na sile chcial udowodnic, ze tak bylo ;) juz kilkanascie lat temu takie rzeczy mozna bylo wyciagnac..."

Ciekawy temat, nie kojarzę takiego wpisu ale szczerze mam to w dup.e! Nic nie kupuje,nic nie sprzedaje...

Walsh-Kovacs 1---1,90 znów kosmiczny poziom ale ostatecznie to Kovacs zgarnia srebro
Romani-Otterdahl 1---1,65
totalbet

Absolutnie nie ujmuje tutaj Amerykaninowi,ale raz że męczył bułę w kwalach to dalej idę ze swoją strategią że Amerykanie są groźni ale u siebie (choć nie wszyscy). Kovacs nie miał okazji w tym roku zmierzyć się z najlepszymi i siedział w USA. Walsh startował w Europie i z dobrymi wynikami je wygrywał. Crouser jest poza zasięgiem ale srebro padnie łupem Nowozelandczyka.
Drugi typ to zwycięstwo Romaniego z Otterdahlem. Obaj Panowie nie jeździli po świecie,ale oglądając w kwalach Brazylijczyka widzę tu większą moc. Jak dla mnie Otterdahl nie pchnie 21m. co dla Romaniego nie powinno być problemem.

Edit:
Śpieszmy się łapać kursy, tak szybko maleją o_O
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dziecioboj Tyczka M
Moloney- Wiesiołek 2 2.38 S sts


Paweł w wywiadzie przed IO powiedział tak:
„W tym momencie moją ulubiona dyscypliną zrobił się skok o tyczce, bo zaczynam tam trochę latać.”

2021- Paweł 5.00, Moloney 4.60

Tutaj powinny byc troszke inne kursy, wiec do gry.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Forrest Gump @ Dr House ja Was serdecznie przepraszam , faktycznie widze , ze jakis mój wpis został usunięty i ja faktycznie chciałem od House rok temu kupić typy z lekkim wyprzedzeniem oraz małym komentarzem - więc to musiałem być ja...... Zwłaszcza, że wczoraj ostro "świetowałem olimpiadę" i istnieje taka opcja, że w stanie w jakim się znajdowałem napisałem jakies bzdury i głupoty .

Naprawdę obu Panów przepraszam - Forrest , masz rację to musiałem być ja - dobrze zauważyłeś i zasłużyłem zdecydowanie na opierdziel.

House - bardzo przepraszam , że w Ciebie (nawet nieświadomy) zwatpliłem . Uczciwie musze napisać, ze jesteś jak dla mnie zdecydowanie jednym z lepszych typerów forum i jeśli cokolwiek głupiego napisałem to głupi jestem tylko i wyłącznie ja . Naprawdę !!

Nie trzeba niczego sprawdzać ani wyciagac przyznaję się do winy zdecydowanie .......choć serio wpisu nie pamiętam (ale może i dobrze 0,7 whisky to czasem zbyt wiele - choć to żadne usprawiedliwienie).

Zdecydowanie moja wina i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
House masz na priv przeprosiny z "bonusem" skoro cos o bounsach bredziłem .

PoZdro
 
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Barlo123 ale fart z tym Takahasim bo Mizinov na 12km miał już przewagę ponad 1:30 ale z tego co widze dostal czwarte ostrzezenie i został wykluczony :)

Jednak trzeba mieć sporo szczęścia w tej bukmacherce :)
 
Do góry Bottom