>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IO Tokio 2020: Lekkoatletyka (30.07 - 08.08)

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Na poprzednich igrzyskach w Rio de Janeiro polska reprezentacja zdobyła trzy medale - po jednym z każdego koloru. Główną bohaterką była Anita Włodarczyk, która wywalczyła dla nas złoto bijąc jednocześnie rekord świata. Jak będzie tym razem?

Zapraszamy do typów i analiz na lekkoatletykę!


Klasyfikacja medalowa z poprzednich igrzysk (Rio 2016):

1625150467529.png 1625150499593.png
 

Załączniki

T 27,4K

trynek85

Użytkownik
W końcu rusza lekkoatletyka na igrzyskach, choć to impreza gdzie jest mega dużo niespodzianek i trzeba na to uważać to sensownym wydaje mi się wynik B. Stója w kwalach rzutu dyskiem, w sts jest kurs 1,8 🤑🤑🤑na to że będzie w top 20 kwali. Czekamy na ocenę i typy naszego najlepszego typera dr house
 
Ostatnia edycja:
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Lekkoatletyka M - Skok o tyczce: Lisek P. zdobędzie medal @ 3,5 Fortuna ❌ 6...

Z mojej strony szybko i rzeczowo, bo bukmacher zapewne niebawem się obudzi. W każdym razie w skoku o tyczce mężczyzn sytuacja jest dość klarowna - murowanym faworytem do złota jest rewelacyjny Armand Duplantis, pomiędzy pozostałą czwórką ma się rozegrać walka o dwa pozostałe miejsca na podium. W tej czwórce byli kolejno: Sam Kendricks, Renaud Lavillenie, Chris Nielsen i właśnie Piotr Lisek. Z tym że w nocy gruchnęła informacja którą można szumnie nazwać game-changerem i na którą buki jeszcze nie zareagowały - Kendricks, którego buki typowały do srebra, nie wystąpi na IO. Powód jest taki jak w wielu przypadkach - koronka. W każdym razie informację potwierdził dziś ojciec zawodnika i mistrz świata z 2017 i 2019 nie weźmie udziału w zawodach. Co mocno przybliża Liska do medalu - zostaje trzech dość równych zawodników na dwa miejsca na podium.
Kurs na pewno obejmuje jeszcze Kendricksa, którego nie zobaczymy, a więc szansa na medal naprawdę spora. Proszę łapać ten pyszny kurs jak najszybciej, a potem kibicować Liskowi bo zważywszy na wyniki w tym sezonie brąz powinien zdobyć na spokojnie, może nawet powalczyć o niespodziankę w postaci srebra, bo na pokonanie Duplantisa bym nie liczył. W każdym razie wielka szansa przed Polakiem i oby ją wykorzystał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +504
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
B.Stój top20 kwalifikacji? Tak---1,80
B.Stój awans do finału? Tak---5,62
9 cm zabrakło 😔
sts

Głąby z sts wystawili nawet fajne zakłady tylko co z tego jak nie można ich łączyć 😤
Podobają mi się zakłady na naszego młodszego dyskobola. Kwale rządzą się swoimi prawami,do tego będą rzucać w godzinach porannych. Bartek jeśli rzuci te 63+m to szanse na ten finał będą a tym bardziej na top 20. Tam jest paru gości,którzy minimum zrobili w polu rzucając z gorki i teraz chłopy pewnie do 60m nie dorzucą. Kurs rano był 2,70 chyba ale czekałem spokojnie aż wzrośnie i tak się stało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +607
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Oj coś dr house trzyma chyba dla siebie pewniaczki😊😊😊, to coś ode mnie:
P. DOBEK awans do półfinału 1,18,że tak powiem pewniaczek, no chyba że przeszkodzi w tym kontuzja, jest faworytem swojego biegu, a żeby zakład był wygrany wystarczy że będzie w trójce
Rzut dyskiem kobiet i to że min. 6 zawodniczek rzuci 64 m kurs 1,7-w pierwszej grupie mamy 4 zawodniczki które na spokojnie przekroczą tą linię, w drugiej grupie która będzie rzucała 2 godziny po nich mamy 3 mocne, do tego w obu grupach 6-7 zawodniczek z wynikami zbliżonymi pod 64 metr, a więc te 6 zawodniczek da radę przekroczyć zakładaną odległość, dubel zagrany w sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
"Oj coś dr house trzyma chyba dla siebie pewniaczki..."

Nie trzymam pewniaczków bo ich po prostu nie ma. Eliminacje do wszystkich konkurencji rządzą się swoimi prawami i pchanie się na siłę w takie coś to typowy totolotek.
Po dzisiejszych eliminacjach rzutu dyskiem z niecierpliwością czekałem na ofertę h2h,ale niestety pary dobrane tak że jakiś pomyłek nie widzę. Dlatego idę inaczej niż zwykle pod kątem nie h2h a miejsc.

Gudzius top3---1,70
Denny top8---1,30

fortuna
Litwin równa,wysoka forma. Jest przygotowany i stabilny. Powinien te 67+ wykręcić. Oprócz Stahla,który powinien to wygrać, srebro przypisuje się Cehowi. Nie zgodzę się z tym bo młody może się zaciąć jak pierwsze próby nie pójdą po jego myśli. O medal powalczy też Weissheindinger,ale gość jest strasznie niestabilny. Dzisiaj był już jedną nogą poza igrzyskami,ale w ostatniej próbie się uratował. Jeszcze Pettersson może się liczyć,ale tutaj spodziewam się solidnego rzutu na max 66m. On też w ostatniej próbie dostał się do finału. Dalej jak dla mnie Australijczyk Denny. Ostatnie lata miał nieudane,teraz widać że złapał formę, powinien 65m spokojnie rzucić a to da spokojnie pierwszą "ósemkę" igrzysk.
Pozostali zawodnicy, no może poza Ortegą, w tym finale liczyć się nie będą.
Podsumowując Gudzius ma realne szanse na srebro i tego mu życzę. Kurs 1,70 na jego podium akceptowalny. Denny powinien skończyć na miejscach 6-8,jest czwórka dyskoboli,którzy pewnej granicy nie przeskoczą i Denny to wykorzysta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Pora chyba odpuścić granie na Olimpiadę, zawodnikom pewnie doskwiera brak publiczności, zawsze można trochę się nakręcić oklaskami widowni, a tu cisza i spokój. Mogą im przeszkadzać upały (osłabnięcie Badosy w tenisie). Wszyscy od dobrych dwóch lat przygotowują super formę na igrzyska, a jak przychodzi dzień zawodów to medaliści osiągają średnie wyniki. Zieloności dla grających i powodzenia dla dr house, bo chłopak ma chyba największe pojęcie i jakieś 80-90% trafionych typów
 
stif1337 11

stif1337

Użytkownik
Warunki są takie same dla wszystkich. Brak kibiców jest wadą tej Olimpiady, ale czynnikiem równym dla wszystkich, a najbardziej poszkodowani mogą czuć się Japończycy czy ogólnie reprezentacje z Azji. Tenisistka która zasłabła gra na pełnej patelni, a stadion olimpijski czy hala to też inna bajka. Nie szukajmy wymówek, kiełbasy do góry i gramy dalej 👊
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Paweł jeśli z kimś przegra to sam ze sobą. Tam w głowie siedzi mocno że znów te kwalifikacje. Co do ewentualnego złota to raczej powinien. Winkler specjalnie nie przyjechał do Europy bo wie że dostałby po dupie. Oni u siebie są tylko groźni, przenieść ich na inny kontynent i rezultaty znacznie spadają. Typowy win Pawła zagrałbym od kursu 3,5 w górę. Z h2h z nim ciężko bd coś znaleźć po sensownym kursie. O złoto powalczy też Nowicki jak w pierwszej/drugiej próbie rzuci daleko, inaczej będzie męczył bułę. Poczekajmy co rzucą w kwalach i będziemy się zastanawiać co dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Echevvaria top2 ✅
Tentoglou- Gayle 1 ✅
Ako: 1.78 E efortuna✅✅✅


„Gayle booked his spot in the final with his third and final show. However, the world long jump champion injured his left knee on the run up to his first jump. He was assisted from the pit by medical staff, examined and the knee was heavily strapped but the Jamaican insisted on returning to the track to take his next two jumps in the hope of qualifying for the final on Sunday night Jamaica time.”

Takie info najpierw, Jamajczyk kontuzjowany, ale Grek to i tak w tym seoznie top1 z najdluzszym skokiem. W kwalifikcjach na spokojnie drugi skok z przewagą nad Gayle 8 cm, przy czym miał gorsze warunki. Dokładajac do tego kontuzje Jamajczyka, fajna para.
Kubańczyk to top2 w tym sezonie zaraz za Grekiem, ale w eliminacjach nie miał sobie równych- 8.50, gdzie drugie miejsce to 8.22. Top 2 spokojnie jak dla mnie, bezpiecznie opcja.

Harrison- Gayle1✅
Echevvaria top2✅
Tentoglou top3✅
Ako: 2.80 E efortuna✅✅✅


Tez fajna opcja, Harrison to top3 w tym seoznie, buki nie ogarniaja tego, ze Jamajczyk z kontuzja, on ledwo do finału kwalifikacje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +874
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Paweł jeśli z kimś przegra to sam ze sobą. Tam w głowie siedzi mocno że znów te kwalifikacje. Co do ewentualnego złota to raczej powinien. Winkler specjalnie nie przyjechał do Europy bo wie że dostałby po dupie. Oni u siebie są tylko groźni, przenieść ich na inny kontynent i rezultaty znacznie spadają. Typowy win Pawła zagrałbym od kursu 3,5 w górę. Z h2h z nim ciężko bd coś znaleźć po sensownym kursie. O złoto powalczy też Nowicki jak w pierwszej/drugiej próbie rzuci daleko, inaczej będzie męczył bułę. Poczekajmy co rzucą w kwalach i będziemy się zastanawiać co dalej.
Ja sobie zagrałem że Paweł wygra swoją grupę kwalifikacji po kursie 1.84 STS teoretycznie w kwalifikacjach jak popatrzylem na wyniki to moze mu zagrozic ten mlody Ukrainiec chyba tylko
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Cała Polska mam wrażenie cierpi razem z Fajdkiem. To tak straszne powtarzac to co Igrzyska. O ile po pierwszym rzucie jeszcze wierzyłem tak w drugim on już się kompletnie rozbił
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Cała Polska mam wrażenie cierpi razem z Fajdkiem. To tak straszne powtarzac to co Igrzyska. O ile po pierwszym rzucie jeszcze wierzyłem tak w drugim on już się kompletnie rozbił
Najgorsze juz za nim. Teraz po złoto. Czekam na kursy , bo na pewno będą wyzsze niż wyjsciowy 1.85.
Do tego Włodarczyk złoto @2.75
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
K. Bukowiecki uzyska w kwal. przynajmniej 20.75m.? Nie---1,57
M. Haratyk zakwalifikuje się do finału? Tak---1,40
Fiodorow J. - Fantini S. 1---1,37

sts

N.Kaczmarek zakwalifikuje się do półfinału? Tak---1,25
K.Warholm-R.Benjamin 1---1,55
Ch.Mboma-J.M.Ta Lou 1---1,50
E.J.Obiena-K.C.Lightfoot 1---1,60
J.Ratcliffe-B.Ghelber 1---1,65
nagle Rumunka poprawia SB o ponad 2m i przy okazji nowy PB :cautious:
A.Tavernier-J.Fiodorow 1---1,75
betfan

Na tym debi..nym stsie już sam nie wiem kiedy można co łączyć. Raz kupony przechodzą,innym razem nie puszcza. Może ktoś przynajmniej coś do dubla znajdzie.
Betfan bardzo fajna oferta,ale po kolei.

Bukowiecki mam wrażenie że pojechał bardziej odbębnić igrzyska niż coś w nich ugrać. Kontuzja,brak formy i mamy co mamy czyli nic. 20,75 w tym sezonie nie pchnął i w kwalach absolutnie tego nie widzę. Haratyk w finale powinien się znaleźć choć w jego przypadku nie spodziewał bym się medalu,ale o tym za parę dni. W młocie pań nasza Fiodorow, która będzie na styku awansu do czołowej ósemki. Włoszka Fantini to poziom na max.72m. a nawet mniej. Aśka powinna te 72m+ rzucić. Raczej pojedynek bez historii.
Natalia Kaczmarek ma życiowy sezon i awans do półfinału nie będzie dla niej problemem. Wchodzą po 3 z każdego biegu i 6 z czasami. Tylko katastrofa mogłaby odebrać Polce półfinał. 400 przez płotki i jestem za Warholmem, nie wiem co więcej napisać, obydwaj Panowie będą walczyć o złoto, spotkali się w półfinale i górą był Norweg, liczę na powtórkę. Na 200m. ta niesamowita Mboma,która może namieszać. O tym czy zawodniczki z podwyższonym testosteronem powinny startować czy nie nie będę się wypowiadał, ale jest to niewątpliwie handicap. W skoku o tyczce stawiam na Obienę w parze z Amerykaninem Lightfootem. Obiena jest dla mnie czarnym koniem i liczę na jego medal. No i na koniec dwa niezrozumiałe dla mnie kursy. Julia Ratcliffe nie zwojuje czegoś specjalnego na tych igrzyskach ale kurs 1,65 w parze z Ghelber to dla mnie jedno wielkie nieporozumienie i ja tutaj bym dał max.1,20. Tutaj powinno być minimum ze 2 m. różnicy. Tak samo zestaw Francuzki z Polką. Nie rozumiem, Tavernier nawet jak nie jest w formie to te 73,50 rzuci. Aśka w tym roku najwięcej 72,52. Nie wiem może się pomylili i mieli dać tu Kopron? Bajka kurs!

Edit:
Na niektóre zdarzenia w różnych bukach można znaleźć wyższe kursy,np. na Warholma czy Obienę.
Betfan już ogarnął kursy w młocie :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
Kursy na Ratcliffe i Tavernier obcięte już do 1,35 więc pewnie mocno u kolegi wyżej pograne, będę obserwował i życzę dużych wygranych.

Ja z kolei proponuję zakład Anita Włodarczyk zdobędzie złoty medal IO w rzucie młotem.

Kurs 2,25 ( Betclic ) ✅ ✅ ✅

Finał rzutu młotem kobiet jutro 03.08 o godz. 13:35 czasu polskiego. Jeszcze kilka dni temu można było złapać kursy, w spokojnej okolicy 4. Co się zmieniło ? Wiemy jakim kosmicznym wynikiem, w tym sezonie może pochwalić się DeAnna Price, jako druga kobieta w historii dyscypliny, w czerwcu tego roku przekroczyła granicę 80m ( 80,31 ). Pierwszą a zarazem rekordzistką świata jest oczywiście nasza podwójna, złota medalistka olimpijska z Londynu i Rio de Janeiro - Anita Włodarczyk. Polka broni tytułu, polka się rozkręca, polka przygotowała wszystko pod Igrzyska. W eliminacjach, już w pierwszej próbie rzuciła młotem na odległość 76,99m. i spokojnie awansowała do finału. Główna rywalka do złotego medalu Price nie uzyskała finałowego minimum ( 73,50 ) ale z dziewiątym wynikiem ( 72,55 ) zakwalifikowała się do finału. Docierają informacje że amerykanka od trzech tygodni zmaga się z kontuzją z stopy i może nie być w pełni sił podczas wtorkowych zawodów. Anita Włodarczyk zna smak sukcesu, nie sparaliżuje jej trema i w moich oczach sięgnie jutro po złoto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
Do góry Bottom