>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Tenis ziemny - mężczyźni [6-14 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Na igrzyskach w Londynie gracze otrzymywali punkty do rankingu, jesli sie nie myle tak jak za ATP 1000.
Niestety burze wywolali organizatorzy amerykanskich turniejow z tego okresu sezonu, ktorzy stracili na tym marketingowo i finansowo.
Wladze ATP zdecydowaly wiec ze za RIO punktow do rankingu nie bedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
mradam 388

mradam

Użytkownik
Orientuje się, ktoś czy zawodnicy mają jakieś motywacje do wygrywania na IO po za ideą olimpijskiej rywalizacji i kawałkiem kruszcu na szyję? Czy są jakieś spore punkty jak w Davisie? Czy jakaś kasa z federacji?
Kasy i punktów nie ma. Jak już przyjechali to chyba po to, aby wygrywać, więc myślę, że jakiś wtop nie będzie.
 
0 4

007donald

Użytkownik
Gdzie można oglądać cały turniej tenisowy? Ani Unibet, ani nawet 1xbet nie transmitują meczy. Ktoś wie gdzie można zobaczyć każdy mecz turnieju?
Całego nie można obejrzeć nigdzie./Macko18
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Elias G. - Kokkinakis T.
Kokkinakis T. ::: 2,75 ::: 0,5/3 Pinek ⛔
Kokkinakis T. +1,5 seta ::: 1,71 ::: 0,5/3 Pinek ⛔

Elias od 2014 roku nie wygrał żadnego spotkania na hardzie, w 2015 bilans 0-11, w 2016 tylko 1 spotkanie wygrane na hali, ato wszystko na poziomie Challenger/Kwalifikacji czyli mizeria totalna. Dla Eliasa najlepszymi kortami pod grę są korty ziemne, wolne.
Faworyzowanie go w tym spotkaniu polega na jednym fakcie - dla Kokkinakisa będzie to 1 oficjalny mecz w 2016. Moim zdaniem skoro wraca na korty, do tego na IO to z jego zdrowiem musi być wszystko dobrze. Rok temu zapowiadał się na dobrego gracza, chłopak ma dopiero 20 lat, cała kariera tenisowa przed nim. Zasłynął też z domniemanego pukania (Kyrgios szepnął na korcie do uszka Wawrice podczas jednego z ich starć) Donny Vekic partnerki Stanisława Wawrinki.
Wynik: 7:6(4) 7:6(3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Kohlschreiber vs Pella over 21,5 g @1,72 bet365 ✅

Kolba ostatnio gra bd. przeciętnie, świadczy o tym chociaż by spotkanie z Khahanov ( coś koło 100 miejsca w rankingu ). Czy też z cieniasem Olivo !! Dwa przegrane pojedynki z totalnymi przeciętniakami. Jego forma w ostatnich miesiącach nie powala i nie jest to dyspozycja gracza z tej pozycji w rankingu ! Owszem, miał parę dbr. występów na trawie ( w swoim kraju ) , ale co z tego jak odpadł w 1r. Wimbledonu.
Faktem jest że, jego forma powoli powinna rosnąć, szczególnie wraz ze zmianą nawierzchni. Ale nie bd. miał łatwej drogi, gdyż zmierzy się z Pella.
Guido gra na tej nawierzchni bd. ale to bd. skuteczny tenis. On ma dbr. serwis i to powinno spowodować dość wyrównaną konfrontację w dzisiejszym starciu. Pella dużo grał na glinianych kortach w tym roku, ale bez jakiś oszałamiających rezultatów. Również bd. miał przewagę klimatu itp. bd. grać w Ameryce PD, a on pochodzi z Argentyny. Więc na pewno mu to nie bd. przeszkadzać.
Oboje nie grali już długi czas na twardych kortach, ale spodziewam się że, 1 serwis bd. sztywniutko trzymany i zobaczymy dość sporo gemów. Pomimo że, Kolba powinien sobie poradzić, ja wcale nie skreślał bym jego rywala. Nie mniej jednak dla mnie najkorzystniejszą opcją jest overek....
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
rysioo 66

rysioo

Użytkownik
Porażki Kolby o których piszesz były jakby &quot;celowe&quot;. Korty są wolne i styl gry oraz czucie tej nawierzchni przemawia za Szwabem.mecz nie do gry. Realne 6:3 6:4 dla Niemca
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Janowicz - Muller 0-2 @ 1,5 Bet365 ⛔
Ferrer - Istomin over 21,5 @ 1,72 Bet365 ⛔
Brown - Bellucci 1 @ 2,25 Bet365 zwrot

Co do Jerzyka to oglądając jego mecz z Vannim można było powrócić do przeszłości i totalnie nieobliczalnej natury naszego szopa. Nie ma co się dużo rozwodzić nad typem gra z gościem który dobrze się czuje na szybkich nawierzchniach i jest bardziej ograny od Janowicza ( jeśli u Polaka można mówić o jakimkolwiek ograniu..)

Jeśli chodzi o over w drugim meczu to wiadomo ze Ferrer wirtuozem na hardzie nie jest a i turniej olimpijski nie jest dla niego priorytetem więc również to pogram.

Brown szalony gość ale trochę na hardzie pogral w tym roku 10W na 16 meczów Bellucci 1W na 6 meczów. Bellucci lepiej by się odnalazl na cegle ale na twardej moim zdaniem Dustin wygra. Tylko ten kurs zbyt pięknie wygląda no ale tym bardziej żal nie pograć na Jamajczyko-Niemca ;)


Edit. Tragedia dziś.. Jeszcze ten Brown by podratowal prawdopodobnie ale krecz..
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Po wczorajszych meczach można stwierdzić że motywację mają ale Ci niżej notowani bo nawet jak przegrywali to po walce.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Nadal vs Delbonis
Rafa 2:0 |1,83| Unibet ✅

No to nam Unibet poszalał z kursem, bo wszędzie można złapać około 1,60 a tutaj proszę, nic tylko brać. Rafa wraca po kontuzji i na pewno jest głodny gry, zresztą on zawsze był jest i będzie walczakiem. Delbonis na hardzie traci większość swoich argumentów. Tak tak, można powiedzieć, że wygrał z Murarayem na Indian Wells, ale wiemy że wielu zawodnikom z niższej półki zdarza się takie zwycięstwo. Świetnymi przykładami są Querrey z Djoko i Vesley również z Novakiem. Po za tym zwycięstwem masa porażek z mega przeciętniakami. Rok 2015 na hardzie 3/13 rok 2014 4/15, te statystyki są porażająco słabe i również w jego grze widać, że ne może się zbytnio momentami odnaleźć na tej nawierzchni. Wiadomo, jest leworęczny i wielu zawodnikom sprawia to problem, ale nie dla Rafy. Grali ze sobą dwa razy na cegle i Delbonis razem w obu spotkaniach ugrał 7 gemów. Rafa na hardzie radzi sobie zdecydowanie lepiej, Indian Wells porażka w pół finale z Djokovicem, po drodze 2:0 z Nishikorim, 2:0 z Verdasco i to był udany rewanż za AO i 2:1 ze Zverevwem. Porażka w finale z Novakiem w Katarze. Dobre spotkania na WTF, gdzie pokonał Ferrera, Andiego czy Staszka. Hiszpanowi zawsze stawał na drodze Serb a inni nie byli problemem. Wszystkie argumenty po stronie Rafy zdecydowanie. Delbonis grał w Toronto nie dawno, gdzie w pierwszym meczu przegrał 2:0 z Novikowem. Dla mnie spore value jak na ten typ i nawet po takiej przerwie myślę, że spokojnie Rafa ogra go w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 238

daw1910

Użytkownik
Po wczorajszych meczach można stwierdzić że motywację mają ale Ci niżej notowani bo nawet jak przegrywali to po walce.
Tez doszedłem do takiego wniosku a dodatkowo overom służy fakt ze każdy tu gra pierwszy raz wiec w teoretycznie jednostronnych meczach jest ciekawie
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Nadal vs Delbonis
Rafa 2:0 |1,83| Unibet
No to nam Unibet poszalał z kursem, bo wszędzie można złapać około 1,60 a tutaj proszę, nic tylko brać. Rafa wraca po kontuzji i na pewno jest głodny gry, zresztą on zawsze był jest i będzie walczakiem. Delbonis na hardzie traci większość swoich argumentów. Tak tak, można powiedzieć, że wygrał z Murarayem na Indian Wells, ale wiemy że wielu zawodnikom z niższej półki zdarza się takie zwycięstwo. Świetnymi przykładami są Querrey z Djoko i Vesley również z Novakiem. Po za tym zwycięstwem masa porażek z mega przeciętniakami. Rok 2015 na hardzie 3/13 rok 2014 4/15, te statystyki są porażająco słabe i również w jego grze widać, że ne może się zbytnio momentami odnaleźć na tej nawierzchni. Wiadomo, jest leworęczny i wielu zawodnikom sprawia to problem, ale nie dla Rafy. Grali ze sobą dwa razy na cegle i Delbonis razem w obu spotkaniach ugrał 7 gemów. Rafa na hardzie radzi sobie zdecydowanie lepiej, Indian Wells porażka w pół finale z Djokovicem, po drodze 2:0 z Nishikorim, 2:0 z Verdasco i to był udany rewanż za AO i 2:1 ze Zverevwem. Porażka w finale z Novakiem w Katarze. Dobre spotkania na WTF, gdzie pokonał Ferrera, Andiego czy Staszka. Hiszpanowi zawsze stawał na drodze Serb a inni nie byli problemem. Wszystkie argumenty po stronie Rafy zdecydowanie. Delbonis grał w Toronto nie dawno, gdzie w pierwszym meczu przegrał 2:0 z Novikowem. Dla mnie spore value jak na ten typ i nawet po takiej przerwie myślę, że spokojnie Rafa ogra go w dwóch setach.
Trener i wujek Rafy powiedział przed igrzyskami, że Rafa jest gotowy na 70%. Być może jest to zasłona dymna, jednak uważałbym z graniem czegokolwiek w stronę Nadala, a szczególnie 2:0.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wspomniałbym tutaj jeszcze o tym, że Rafa zastanawiał się nawet nad opcją, żeby odpuścić singla i wystąpić tylko w grze podwójnej. Tak Hiszpan wspominał w jednym z wywiadów przed startem Igrzysk.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Na dzis:
Bellucci vs Brown Brown 2.3⛔
belluucci gra u siebie i to chyba ostatni jego atut.. w H2h : w ostatnim meczu gora byl Brown i to na maczce.. belluucci oprocz meczu z Nole, gdzie wygral z serbem, notuje wg mnie kiepski sezon.. popelnia mase niewymuszonych bledow.. Naprzeciw niemu Brown, ktory nie jest potega tenisowa ale gra przyjemny dla oka tenis.. Bedzie to wyrownany mecz i wg mnie Brown znow z nim wygra po 3 setach.. kurs niezly, na bellucciego nawet zlotowki bym nie postawil..


Nadal vs Delbonis Delbonis wygra seta 2.0
⛔
Nadal powraca na igrzyska.. Brak ogrania ze strony hiszpana.. Wg mnie warto pojsc w seta dla Delbonisa, Delbonis czasami potrafil wypalic z forma, na Davis Cupie ogral i Froga i Seppiego.. Nie mowie, ze wyrzuci Nadala, jednakze po tak dlugiej przerwie, hiszpan moze nie grac tego co potrafi.. w H2h miazga w strone Rafy, jednakze mimo to ide w strone Delbonisa..
Kolejny raz przypominam o podaniu bukmachera./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
DelPotro @9.0
W koncu Juan zagra z kims z kim kiedys mierzyl sie niemal co chwile, w normalnych warunach wygral z terminatorem 2 razy, zawsze ich mecze byly zaciete, ogladalo sie to cudownie, pamietam jak by to bylo wczoraj... W koncu po latach bede mogl obejrzec to raz jeszcze (szkoda, ze tak pozno w nocy), typ jest bardzo zyczeniowy, bo jak wiemy teoretycznie przez kontuzje Juan ma male szanse, nie to co kiedys... Ale to jest IO, gdzie nie ma zadnych punktow w tym roku do tego niby ta cala ZIKA, a DP gra prawie jak u siebie i komu jak komu, ale jemu motywacji nie zabraknie, a Novak generalnie troche sobie odpoczywa ostatnimi czasy i tu upatruje szansy, dodatkowo przeczuwam drugie dno w tym meczu, bo juz pierwsza runda, a tu takie rarytasy... Nie zdziwie sie jak Djoko odda ten mecz, zeby podbudowac kolege ;) tak jak wspomnialem nie ma co pisac o umiejetnosciach i o tym gdzie obaj sa w tej chwili, bo to przemawia w 100% za Serbem, ale mnie w tym meczu nie zdziwi nic ;) nawet jak JMDP przegra to mam nadzieje, ze po zajebistym widowisku i zacietej walce! ???? b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Brown vs Bellucci Typ: Bellucci win @1,63 betsson ✅
Nie wiem skąd ten optymizm względem Browna. Oglądałem ich pojedynek, jakiś czas temu i nie wiem jakim cudem to starcie wygrał Dustin. Dziś już nie bd. powtórki z rozrywki. Thomaz po tym jak odpadł w tym turnieju w Gstaad, zagrał we Włoszech i doszedł aż, do finału. I pomimo że, przegrał, grał tak solidny tenis że, byłem pod wrażeniem. W sumie to obaj mają podobne staty % serwisu, przynajmniej w ost. grach. Więc powinny zadecydować detale, takie jak to że, mój faworyt gra u siebie.
Czy też dbr. opcja z FH, oraz różnorodność w serwisie, db. porusza się po korcie. Oczywiście zaraz ktoś napiszę że, ma słabą głowę i nie wytrzymuję presji, i to prawda. Ale patrzcie też na wachlarz umiejętności tego gracza. Bellucci powinien mieć wystarczający doping aby od początku być zmotywowany do kontrolowania tego pojedynku. Brown jak to on może, zagrać kapitalne dla widowiska spotkanie i takie starcia często to on wygrywa, dziś Thomaz powinien mieć taki aplaus że, Brown może się obsr... na robocie.
Haase vs Sousa Typ: Haase win @2,00 bet365⛔

Też dbr. opcją jest gra na Haase. On ma w tym sezonie rekord 26/24 Dostał się do finału w Gstaad, a potem wygrał turniej w Scheveningen. Tak więc wydaje się że, powoli wchodzi na dbr. tory i ewidentnie widać że, forma poszybowała w górę. Jego mocną bronią bd. z pewnością serwis i ciężką sprawą bd. doprowadzenie do przełamania go. Sousa zaś jest innym graczem niż jakiś czas temu, on już nie porusza się tak db. po korcie i to z pewnością jest głównym czynnikiem który nie pozwala mu na uzyskiwanie dbr. rezultatów. Po za tym włączcie sobie byle jaki pojedynek z ost. czasu i zobaczycie jak ten facet popełnia masę błędów. To jest cień zawodnika z poprzednich sezonów kiedy pokonywał znane nazwiska, biegał jak szalony po korcie. Zresztą on nigdy nie przekonywał mnie na hardzie i zazwyczaj notuję ujemny bilans...
Bautista-Agut vs Kuznetsov Typ: Kuznetsov +4,5g @1,72 bet365
Tu to wgl. nie wiem o co kaman z tymi kursami. Za duża dysproporcja ! Kuznetsov nie jest ogórem to jest wielki talent i w tym roku utarł już nosa Wawrince, czy też grał jak równy z równym z Nadalem. Hiszpan dawno nie grał na twardych kortach i może mu być ciężko przystosować się do tych ciężkich warunków. Ogólnie myślę że, taki spreed jest godny uwagi biorąc pod uwagę że, nawet jeśli obaj zagrają na swoich poziomach to pojedynek bd. dość wyrównany. Powiem więcej jeśli Kuznetsov zagra mega ofensywnie do czego nas przyzwyczaił może, dojść do niespodzianki !
 
dx2 223,7K

dx2

Użytkownik
J.Sousa-Haase 1 @1.88 expekt
Mam dobre zdanie o Sousie, mimo ze go kiedys nie docenialem. Dobry to tenisista i wydaje mi sie, ze ambitnieszy niz Haase. W drugiej rundzie zwyciezca tego meczu wpadnie na Djokovica prawdopodbnie. Haase gra ostatnio lepie, finalw Gstaad, wygrany challemger w Scheveningen. Niby poziom trzyma, ale to i tak slabow porownaniu z tym co Holender gral z 3 sezony temu. Sousa jest uniwersalniejszy, a Haase jak sie zachowa po powrocie na twarde kort to nie wiadomo. Poza tym wydaje siez takich aspektow pozasportowych, ze Sousa pownien dobrze sie czuc na brazylijskiej ziemi, gdzie przeciez uzywaja jezyka portuaglskiego. Niby mecz wyrownany, ale postawie na Portugalczyka.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Ja muszę napisać kilka słów na temat tego meczu, bo aż mną nosi.
Del Potro zagrał mecz kosmiczny. Naprawdę, wskoczył na poziom niesamowity. Forehandy uderzane tak mocno, że mocniej się już chyba nie da, dobrze działający serwis, passing shoty (czy to po prostej, czy po crossie) wymierzone idealnie w takich sytuacjach, że między linią a Djokovicem ciężko byłoby zmieścić przysłowiową igłę, świetny slajs. Nie stracił koncentracji na ani sekundę. I grał z każdym uderzeniem coraz lepiej, nakręcał się. Posyłał winnery takie, do których Serb nawet nie startował (Serb, którego widziałem już dobiegającego do piłek, o których się nikomu nie śniło). Djoko nie tylko nie przełamał Juana ani razu, ale nie miał nawet ani jednego BREAK POINTA. Statystyk nie posiadam ale wydaje mi się, że taka sytuacja mogła się zdarzyć ostatni raz dobrych kilka lat temu. I nie sądziłem, że będzie mi to dane kiedyś napisać, ale Novak był naprawdę legitnie obsrany. Nie wiedział co się dzieje.
Delpo wrócił. I jest to dla kibiców tenisa chwila piękna. Dla mnie podwójnie, albowiem to mój ulubiony tenisista. Nie chcę teraz mówić, że zgarnie tutaj medal, na Wimbledonie pokonał Wawrinkę i mogło się wydawać, że zrobi fajny wynik, a wiemy jak się skończyło. Ale fakty są takie, że przejął drabinkę jedynki i jeśli nie stanie się nic nadzwyczajnego, spokojnie dojdzie do ćwierćfinału. A tam potencjalnie Bautista/Tsonga, więc zobaczymy. Z taką grą nikt mu nie straszny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Edmund vs Taro
over 20.5 |1,70| Pinek ✅


Moim zdaniem jest to najlepszy rozwiązanie dzisiejszego dnia jeśli chodzi o tenis. Pinek wystawił kurs nie adekwatny do linii bo inne buki mają kurs właśnie około 1,70 przy 21.5, ale cóż trzeba brać. Widzę również value w kursie na Japończyka. Taro jest po za pierwszą setką, ale to nie znaczy, że jest jakimś ogórkiem do bicia. Nic bardziej mylnego. Japończyk gra fajny, płaski tenis, przede wszystkim gra z głową i rozsądnie, nigdy nie panikuje i to jest duży atut. Pokonał tutaj Socka, który przecież z nie najgorszej strony pokazał się w USA i Kanadzie. Edmund to jest kolejny młody zawodnik z przyszłością, ale ja go nie widzę w czołówce, bo można go zaliczyć do zawodników typu Tsongi, Isnera czy Mullera a o Ivo już nie wspomnę. Japończyk zdecydowanie lepiej poruszający się po korcie i zdecydowanie bardziej zwinny. Edmund bazuje głównie na serwisie i taki zawodnik jak Taro na pewno wie czego można się spodziewać po Brytyjczyku. Edmund po Wimbledonie grał tylko dwa spotkania w Davis Cup i po za tym porażka w Kanadzie z Diezem. Wczoraj pokonał Thompsona w dwóch setach. Edmundowi będzie bardzo trudno przełamać Japończyka, który będzie miał patent na grę z zawodnikiem o stylu Edzia. Wiadomo, Brytyjczyk swoje podanie będzie trzymał i nie da się połamać kilku krotnie bo serwisem będzie się ratował, natomiast Taro na pewno będzie rozrzucał jak najwięcej a wiemy że Brytyjczyk takiej gry po prostu nie lubi. Linia jak najbardziej do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamasik_ag 0

kamasik_ag

Użytkownik
Ma ktoś jakąś strone z transmisjami meczów tenisa z Olimpiady? Nie moge nic znaleźć, a samo śledzenie wyniku to lipa
Kamery są tylko na dwóch kortach.
PS. Olimpiada to okres między kolejnymi IGRZYSKAMI OLIMPIJSKIMI./Macko18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom