>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

IO Rio 2016: Tenis ziemny - mężczyźni [6-14 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Tenis ziemny - mężczyźni
Data: 6. sierpnia -€“ 14. sierpnia 2016
Nawierzchnia: hard
Tenis ziemny na stronie Igrzysk: https://www.rio2016.com/en/tennis
Igrzyska na stronie ITF: http://www.itftennis.com/olympics/home.aspx
Konkurencje:
Singiel mężczyzn
Debel mężczyzn
Plan meczów na dany dzień:
Reprezentanci Polski
Singiel mężczyzn:
Jerzy Janowicz
Debel mężczyzn:
Łukasz Kubot / Marcin Matkowski
System rozgrywania meczów:
Wszystkie mecze tenisowe rozgrywane podczas Igrzysk XXXI Olimpiady trwać będą dopóty, dopóki jedna ze stron nie wygra dwóch setów. Odstępstwami od tej zasady są:
-finał gry pojedynczej mężczyzn, w którym zawodnicy rywalizują w pojedynku do trzech wygranych setów
-zawody gry mieszanej, gdzie uczestnicy będą kończyli spotkanie tie-breakiem do 10 wygranych punktów wtedy, gdy żadnej ze stron nie udało się uzyskać dwusetowego prowadzenia.
Podczas igrzysk olimpijskich w Rio w 2016 roku turniej tenisowy zostanie rozegrany według formatu pucharowego, w którym zwycięzcy i przegrani z półfinałowych spotkań zagrają przeciw sobie w meczach o pozycje medalowe.
Tie-breaki w meczach możliwe będą tylko w pierwszych dwóch setach (w finale gry pojedynczej mężczyzn w pierwszych czterech) w singlu i deblu. W przypadku rozgrywania trzeciego seta, gra będzie się toczyła do chwili osiągnięcia przewagi dwóch gemów nad przeciwnikiem.
W rozgrywkach singlowych szesnastu zawodników oraz szesnaście zawodniczek będzie rozstawionych. W rozgrywkach deblowych liczba ta zmniejsza się do ośmiu, a w mikście do czterech miejsc. Rozstawienie ustalone będzie na podstawie rankingów.
Kursy na końcowe zwycięstwo w turnieju singlowym mężczyzn (Bet365):
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Roger Federer nie zagra na Igrzyskach! :/
Szwajcar zakończył sezon, nie wystąpi już w 2016 roku. Pierwszy raz od 16 lat mistrz kończy sezon bez żadnego tytułu.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Moim zdaniem złoto w deblu zdobędzie para Herbert/Mahut. Francuzi mają świetny sezon i są jedną z dosyć niewielu par rodaków w tourze. Uważam, że Matkowski z Kubotem również mogą dojść daleko i otrzeć się o jakiś brązik, choć to trochę wygórowane oczekiwania.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kwalifikacje
&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;Zasady kwalifikacji&lt;sup class=&quot;reference&quot; id=&quot;cite_ref-1&quot;&gt;[1]&lt;/sup&gt;&lt;sup class=&quot;reference&quot; id=&quot;cite_ref-2&quot;&gt;[2]&lt;/sup&gt;&lt;sup class=&quot;reference&quot; id=&quot;cite_ref-3&quot;&gt;[3]&lt;/sup&gt;&lt;/dt&gt;&lt;/dl&gt; Do turnieju singlowego zakwalifikuje się 56 najlepszych zawodników na podstawie rankingów ATP i WTA z dnia 6 czerwca 2016 roku. Każdy kraj może wystawić maksymalnie 4 zawodników w każdej dyscyplinie, co oznacza, że gracze którzy z danego kraju byli powyżej 56. miejsca w rankingu, ale kraj wystawił już czterech lepszych tenisistów, nie zagrają na igrzyskach. Zawodnicy, którzy byli poniżej 56. miejsca w rankingu, a ich kraj wystawił mniej niż czterech tenisistów, automatycznie zostali zakwalifikowani. Ponadto, gracz może otrzymać prawo do uczestnictwa w zawodach tylko wtedy, gdy nie pojawił się sprzeciw ze strony krajowego związku tenisowego, ITF i Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Zawodnik musi także reprezentować swój kraj w rozgrywkach międzynarodowych (Puchar Davisa lub Fed Cup) w co najmniej dwóch wybranych sezonach: 2013–2016, z zastrzeżeniem, że jednym z nich był rok 2015 lub 2016. Zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn z ośmiu pozostałych miejsc, sześć zostanie przyznanych przez ITF, dwa końcowe miejsca zostaną przyznane dla graczy z małych krajów przez Komisję Trójstronną.
W deblu, automatycznie zakwalifikują się 24 drużyny na podstawie rankingu z dnia 6 czerwca 2016 roku, pod warunkiem maksymalnie dwóch zespołów z każdego kraju. Pozostałe osiem wolnych miejsc zostanie przyznanych przez organizację ITF. Ponadto gracze z pierwszej dziesiątki rankingu deblowego mogą wybrać dowolnego partnera z obu rankingów.
W mikście 12 par zostanie wyłonionych spośród wszystkich uczestników igrzysk na podstawie rankingu z dnia 6 czerwca 2016 roku. Pozostałe cztery wolne miejsca przyznane zostaną przez Międzynarodową Federację Tenisową.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tenis_ziemny_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_2016
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Bracia Brayanowie nie zagrają na Igrzyskach!
Głównym powodem jest obawa o zdrowie. W Rio grasuje wirus ZIKA i woleli nie ryzykować.
Wielka szkoda bo mogli obronić tytuł. Amerykanów nie będą jeszcze reprezentować na Igrzyskach Isner i Querrey.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
A ile ja bym dał, żeby jmdp ogral novaka ???? fajnie się będzie oglądało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
D.Brown-Bellucci 2 @1.7 expekt

Dobry kurs. Wiadomo, ze ambicji i dopingu nie zabraknie w Rio dla Brazylijczyka. Tym bardziej, ze to najlepszy obecnie brazylijski tenisista. Bellucci jest lepszym graczem, a zmobilizowany Bellucci to naprawde jest grozny. Mimo, ze dla Beluucciego ostatnie sezony nie sa juz tak dobre, ale ma tez momenty bardzo dobrej gry. Poza tym oni obydwaj spotkali sie doslownie pare tygodni temu na turnieju w Gstaad i wygral Brown (2-6 7-6 6-1). Bellucci jednak przy stanie 6-2 5-4 mial dwie pilki meczowe na seriwsie Browna, ktore wprowadzil w wymiany i pewnie do dzis Bellucci zastanawia sie jak te nmecz przegral. Swietna okazja do rewanzu, wiec mobilizacja wydaje mi sie podwojna. Belluci jest lepszym tenisista za caloksztal, wygrywal na twardej nawierzchni duzo wazniejszych mecze w bardzo prestizowych turniejach, takze typ na Brazylijczyka.
 
jozzy22 545,1K

jozzy22

Użytkownik
A ja proponuje coś takiego

Berankis R. - Milman J.

Typ: 2 Kurs: 1.71 Betsson

Cóż obaj panowie szału nie robią ale postanowiłem pograć na &quot;kangura&quot;.
Berankis od sławetnej porażki na Wimbledonie z Willisem nie pojawił sie juz na kortach.
Trudno powiedzieć coś o jego aktualnej formie. Pewnie gość trenował mocno gdyż zbyt wiele o jego formie dobrego powiedzieć nie można. Początek roku(do kwietnia) jeszcze można uznać za udany ale później przegrywał wszystko jak leci aż to tego niefortunnego spotkania na trawach Londynu.
Millman ciut lepiej zaliczył turniej w Waszyngtonie(2 runda) oraz start w Toronto(tutaj poddał mecz pytanie czy wyleczył to co go bolało) no ale myśle,że ta pierwszą runde z Berankisem powinien przejść o ile nie powróci kontuzja.
W sumie większe szanse daje Australijczykowi dlatego wchodze w ten zakład.

Wynik: 0:6 0:6 na luzaku ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Baker - Sugita ✅
2 @ 2,10 BET365

Japończyk jak dla mnie jest faworytem w tym spotkaniu. Sugite oglądałem w ostatnim spotkaniu z Dimitrovem w Toronto i prezentował sie naprawde dobrze, super mecz wtedy w wykonaniu Japończyka, troche tylko szczescia zabrakło do zwycięstwa. Jesli zagra na podobnym chociaz poziomie to spokojnie skończy Briana w dwóch setach. Według mnie spore value w tym kursie.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Del Potro/Gonzalez-Guccione/Peers 2-0
Guccione/Peers 1.88 bah
⛔
Na start jeden z buków wystawił 1.60 i to uznałem już za znośne. Niedawno sprawdziłem ofertę i szczęka mi opadła. Wyrównane kursy w takim pojedynku na hardzie? Zrozumiałbym takie coś na cegle, ale nie na twardej nawierzchni, gdzie jednak serwis i mocne uderzenie ma większe znaczenie. Zacznijmy od Argentyńczyków. Delpo dobre warunki do debla, potrafi pograć, jest serwis, coś tam na siatce i niezłe wymiany. Jednak jego partner istnieje w grze podwójnej praktycznie tylko na cegle. Jego żywioł to jakieś małe turnieje ATP, bądź challki właśnie na mączce. W związku z tym najlepiej wypada przy dłuższych wymianach, ale za to ma o wiele słabszy serwis. Kangury wręcz przeciwnie. Grają najwięcej na hardzie, lubią szybkie nawierzchnie. Chris to lekkie drewno, ale pokazywał, że potrafi dobrze pograć w debla. O Peersie pisałem wiele. Niezły sezon w parze z Kontinenem, a spokojnie mogło być lepiej. John ma mega umiejętności i nie zdziwi mnie, jak już niedługo to on będzie jedynką w rankingu ATP. Kursy wyrównane, a imo większe szanse są tutaj po stronie Aussie.
Baker/Ram-Monfils/Tsonga 2-0
Baker/Ram 3.20 1xbet✅✅✅ IZZI

Na start jeden z buków dał 2.05, uznałem to za ciekawą opcję, ale wiedziałem, że może być wyżej. Koło południa sprawdziłem kursy, a tam 3.30. Znowu nie mogłem uwierzyć, że 1x daje aż tyle na amerykańską parę. Szczerze mówiąc nie rozumiem tego. Ram kolejny bardzo dobry sezon, świetnie spisał się na Wimbledonie, a i wcześniej wyszło mu kilka turniejów. Wiadomo, że to podobny typ gracza, co Guccione, jednak ostatnio potrafił pokazać się także w wymianach i na returnie, gdzie w parze z Klaasenem przy decydującym punkcie nie zawsze to Raven był wyznaczany do returnu. Tutaj Rajeev ma za partnera Bakera, który w ostatnich sezonach nie błyszczał w grze podwójnej, jednak w tym roku coś nam już pokazał. Zaliczył świetne RG, gdzie w parze z Daniellem sprawili trochę niespodzianek i nawet postraszyli Bopannę z Mergeą urywając im seta. Imo pokazuje to, że Brian potrafi coś pograć w deblu i nie można go mieć za jakiegoś &quot;słabeusza&quot;. Dzięki rezygnacji z IO Querreya i Isnera dostaje swoją szansę i myślę, że postara się ją wykorzystać. Ma do tego dobrą sposobność, gdyż Jankesi nie mieli takiego złego losowania. Nie od dziś wiadomo, że Monf i Jo to nie są wybitni debliści. W ogóle bardzo rzadko pogrywają w debla, a jak już to robią, to nieczęsto zdarza im się triumfować. Obaj mają słaby bilans w grze podwójnej, szczególnie w oczy rzuca się to u Monfa, gdzie przy 77 porażkach Gael ma tylko 22 wygrane. Wiadomo, że Francuz często podchodzi do gry podwójnej na przysłowiowym wywaleniu, tutaj może tak nie będzie, ale dalej uważam, że Trójkolorowi prezentują się słabo w deblu, a samo rozstawienie i numerek 4 zawdzięczają tylko rankingowi singlowemu, co często jest mylące. Kurs 3+, jak i nawet kursy koło 2.50 są dla mnie wartościowe i po prostu trzeba czegoś takiego spróbować.
 
jozzy22 545,1K

jozzy22

Użytkownik
Bury A./Mirnyi M. - Marach O./Peya A.

Typ: 2 Kurs: 1.82 Betsson


Jak dla mnie zdecydowani faworyci to debel austriacki. Fakt,że mieli sporą przerwe w grze razem ale zawsze zaliczali sie do czołówki deblowej i mysle,że nie zapomnieli jak razem grać.
Ich rywale to dla mnie taki zlepek zawodników na IO. Fakt,że obaj sa wytrawnymi deblistami ale grają zazwyczaj z innymi partnerami.Ze soba grają tylko i wyłącznie w rozgrywkach Davis Cup a wiadomo,że to jest inna gra.
Zdecydowanie ide w strone Austriaków i sądze,że sie nie zawiode

Wynik: 6:7;5:7 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bury/Mirnyi-Marach/Peya 0-2
Marach/Peya 1.82 betsafe✅✅✅

Popieram bet przedmówcy, ale zaprezentuję trochę inne podejście. Jeszcze koło południa można było łapać fajne 2.0+, co było jeszcze lepszą okazją. Nie skupiałbym się tutaj na wspólnych występach, gdyż ostatnio obie pary praktycznie ze sobą nie grały. Popatrzyłbym jednak na formę każdego zawodnika. Bury kręci się przeważnie gdzieś w chellkach, czasami wychylając nos do jakichś 250-tek. Max niezły sezon w parze z Treatem Hueyem, kilka ciekawych turniejów, ale też bez jakiejś kosmicznej rewelacji, gra swoje. Peya od występów z Klapkiem lekko wystrzelił, fajnie grają z Łukaszem i w niedługim okresie zaliczyli kilka porządnych wyników, jak m.in. półfinał RG. Marach to trochę inna sytuacja, można powiedzieć, że wyszedł z zaświatów. Ostatnie sezony słabsze, mało był widoczny, zaś w tym roku w parze z Fabricem Martinem wystrzelił i zaliczyli kilka świetnych wyników. Tak jak już gdzieś wcześniej pisałem, weszli mocno w świat ATP i stali się jedną z solidniejszych par w tych niższych rangą turniejach. Połączenie Oliviera i Alexa może być dobrym pomysłem, niezły serwis i przede wszystkim bardzo dobra gra na returnie mogą zaprocentować. Przy takiej drabince to może być czarny koń turnieju, może nie wygrają całych IO, ale zawalczyć o półfinał mogą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Dimitrov G. - Cilic M 2.62 BET 365 ⛔
Jak dla mnie jest to mecz 60-40 % dla Dimitrova. Po ostatnim turnieju w Toronto widać, że dyspozycja Grigora idzie ku górze. Grając z innym serwismenem Karloviciem radził sobie bardzo dobrze. Obaj w tym sezonie bardzo nie równa dyspozycja, ale szczerze nie przekonuję mnie gra na Cilicia. Wiadomo Igrzyska to też inne nastawienie dlatego zobaczymy jak wytrzyma głowa Dimitrova. Wiadomo kogo umiejętności są cenione bardziej. Mam nadzieję, że Dima zagra na swoim poziomie.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
HM CO ZA KKKKK KANAŁ!!! jak można było w pierwszej rundzie skojarzyć Djokovica z JMDP przecież taki mecz mógłby być ozdobą może nawet finałem trzeba mieć kawę w głowie zamiast muzgu !!!!!i to brazylijską kawę to kompletny brak wyczucia i szacunku dla obu graczy!!!!rozumiem ranking rankingiem ale takie zestawienie w pierwszej rundzie to po prostu żenada!!!!!!!!
Drodzy mili koledzy i koleżanki chciałem zapytać o czy ktoś może oglądał ostatni niedawny mecz Janowicza z Lukką Vani w Hiszpani??? jeśli tak to będę wdzięczny za kilka słów relacji , to był tak malutki turniej że cięzko znaleźć nawet relację punkt po punkcie z wyniku widać że Janowicz wygrał pierwszego seta przegrał drugiego po tiebreacku i kompletnie opadł w trzecim secie a jestem ciekawy z jakich przyczyn.
Chodzi mi o kilka wrażeń ogólnych z formy Janowicza .
Szykuje nam się mecz Janowicz kontra Muller i na Janowicza wystawili dosyć wysokie kursy. Janowicz ogrywał Mullera jeszcze jako młokos w H2H jest 2:1 .Rozmyslam o tym ale nie bardzo mam jakieś dane.Mullera ostatnimi czasy widywałem i co do jego dobrej dyspozycji nie mam wątpliwości no a Janowicz po przerwie pojawił się tylko jeden jedyny raz i nie wiele o tym wiem.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
B 39

boo824

Użytkownik
HM CO ZA KKKKK KANAŁ!!! jak można było w pierwszej rundzie skojarzyć Djokovica z JMDP przecież taki mecz mógłby być ozdobą może nawet finałem trzeba mieć kawę w głowie zamiast muzgu !!!!!i to brazylijską kawę to kompletny brak wyczucia i szacunku dla obu graczy!!!!rozumiem ranking rankingiem ale takie zestawienie w pierwszej rundzie to po prostu żenada!!!!!!!!

Drodzy mili koledzy i koleżanki chciałem zapytać o czy ktoś może oglądał ostatni niedawny mecz Janowicza z Lukką Vani w Hiszpani??? jeśli tak to będę wdzięczny za kilka słów relacji , to był tak malutki turniej że cięzko znaleźć nawet relację punkt po punkcie z wyniku widać że Janowicz wygrał pierwszego seta przegrał drugiego po tiebreacku i kompletnie opadł w trzecim secie a jestem ciekawy z jakich przyczyn.
Chodzi mi o kilka wrażeń ogólnych z formy Janowicza .
Szykuje nam się mecz Janowicz kontra Muller i na Janowicza wystawili dosyć wysokie kursy. Janowicz ogrywał Mullera jeszcze jako młokos w H2H jest 2:1 .Rozmyslam o tym ale nie bardzo mam jakieś dane.Mullera ostatnimi czasy widywałem i co do jego dobrej dyspozycji nie mam wątpliwości no a Janowicz po przerwie pojawił się tylko jeden jedyny raz i nie wiele o tym wiem.....

Od 2 seta brakowała serwisu oraz masa dropshotów które lądowały w siatce , wyglądało jakby nie miał pomysłu na przeciętnego Vaniego , obecnie to Muller z nim pojedzie i ciężko będzie mu przełamać przy stylu Luksemburczyka i obecnej formie a raczej brak Jerzego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Orientuje się, ktoś czy zawodnicy mają jakieś motywacje do wygrywania na IO po za ideą olimpijskiej rywalizacji i kawałkiem kruszcu na szyję? Czy są jakieś spore punkty jak w Davisie? Czy jakaś kasa z federacji?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom