>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Siatkówka mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem na 1. kolejkę u mężczyzn oprócz meczu FRA - ITA, są w każdym meczu zdecydowani faworyci i można łatwo ulepić AKO ok. 2.00, żeby na spokojnie zarobić na dalsze granie i tak też zrobię wchodząc grubo. Co do meczu Francja - Włochy skłaniałbym się bardziej ku jakiemuś overkowi na sety.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Francja - Włochy
Nie ma co się spinać i szukać zwycięzcy na siłę. Zarówno Francuz jak i Włosi nie muszą grać od początku na 100%. Trzeba pamiętać, że z grupy wychodzą aż 4 drużyny więc do awansu wystarczą dwa zwycięstwa z Kanadą i Meksykiem.
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Nast. brednie. Myslisz ze oni beda kalulowac by trafic na Ruskich czy Polakow ktorzy prawdopodobnie zajma 1-2 miejsca ? To sa IO tutaj trzeba grac a nie bawic sie w ustawki na kogo lepiej trafic czy wystarcza 2-3 wygrane. Jak ktos tak zacznie myslec to szybko wyjdzie z Igrzysk.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Gadanie, wiadomo ze drabinka jest waznijesza od formy. Nie wiem jak tu bedzie, ale ten kto nie kalkuluje ten nie wygrywa. To pierwszy mecz i ciezko kalkulowac, ale wg mnie lepiej bawic sie w ustawki i analizowac drabinki bo wychodzi potem ze to jest wazniejsze.

Patrz Portugalia na Euro, czy teraz Legia w LM - tu przyklad ze jeden ze slabszych mistrzow Polski XXI wieku moze wejsc do LM, gdy inni przez slabe drabinki nie wchodzili.
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem na 1. kolejkę u mężczyzn oprócz meczu FRA - ITA, są w każdym meczu zdecydowani faworyci i można łatwo ulepić AKO ok. 2.00, żeby na spokojnie zarobić na dalsze granie i tak też zrobię wchodząc grubo. Co do meczu Francja - Włochy skłaniałbym się bardziej ku jakiemuś overkowi na sety.
no moim zdaniem jeszcze w meczu w meczu Iran-Argetnyna nie widze tu zdecydowanego faworyta.Nawet w mojej opini Argentyna moze tu powalczyc o wygraną a tym bardziej o jakies hc setowe.
Iran wiadomo najlepszy w swoim kraju przed swoją publiką gdy graja daleko o niego ich gra wyglada gorzej... jest to druzyna nieprzewidywalna z dobrymi graczami jak Marouf ,Sayed ,Ghaemi, lecz w tym meczu wieksze szanse daje wlasnie druzynie z kraju Ameryki Płd. Maja fajna ekipe na rozegraniu wiadomo De Cecco, do druzyny wraca Conte bo jak dobrze pamietam w LŚ nie gral, srodek przyzwoity Crer i Sole , w roli atakującego mamy młodego Bruno Lima , oglądałem pare meczy ich w LŚ fajnie wygląda i uwazam ze on razem z Conte bd trzymac Argentyne w ataku. Do tego Argentyna wedlug mnie jest druzyna bardziej poukladaną , lepsza psychicznie, gdzie przy dobrym przyjeciu graja szybką kombinacyjną siatkówke zas Iran widomo ogromna siła rażenia lecz jak im nie idzie popełniaja błedy , podpalają sie , nie lubie stawiać kasy na takie druzyny dlatego odusmowując te starcie szedł bym w strone Argentyny niz Iranu a bezpieczniej hadicapy setowe.

Trafione Idealnie ✅
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Uzasadnij mi proszę Cię bardzo stawianie ruskich jako faworytów.
Jest to druzyna turniejowa ktora ma w swoich szeregach bardzo mocną siłę rażenia i dobrego trenera. I blagam prosze nie przywolywac mi argumentow ze na lś czy tam jakichs jarmarkach typu me grali slabo, bo jak przyszlo do awansu na igrzyska to od razu wygrali.4 lata temu bylo to samo. Francuzi na dobra sprawe są w czolowce od roku, wygrali jakies mistrzostwa europy na ktore nikt sie nie spinal i tyle. W tamtej grupie Francja jest faworytem do zajecia 4 miejsca, i musimy sie bic z Rosja o gre z nimi bo z Wlochami czy Brazylia mysle ze nie wygramy. Z Francja to prowadzilismy wyrownane boje nawet jak bylismy lekko mowiac pod forma. My nie lubimy zespolow mocnych fizycznie.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Nie będę wchodził w dyskusje o faworytach, bo siatkówkę oglądam tylko przy okazji wielkich imprez (brak PS też jest tego powodem).
Teraz typy, które wpadły mi w oko i liczę, że się też do nich odniesiecie.
Brazylia - Meksyk
Faworyt wiadomy, buki nawet nie dają 1,01 na gospodarzy:grin: Typ jaki mi wpadł w oko to : 1 drużyna zdobędzie -75,5 pkt 1,21 Fortuna Co za idioci !
Jak dla mnie kurs kosmos biorąc pod uwagę rywala gospodarzy. Szybkie 3 sety i żaden na przewagi nie powinien być.
Polska - Egipt
Jesteśmy faworytami, liczę na wygraną w 3 setach. Z tego co czytam to Egipcjanie podnieśli swój poziom grając w drugiej dywizji LŚ, ale po wynikach widziałem, że szału nie było. Do tej pory grając z faraonami tylko raz straciliśmy seta. Liczę na 3-0 i w miarę spokojne wygrane w setach (najbardziej obawiam się 1)
1 drużyna zdobędzie -76,5 pkt (dla odważnych) 1,78 Fortuna
1 drużyna zdobędzie -78,5 pkt 1,63 Fortuna

Wiadomo jak to w ziemniakach dochodzi podatek,ale typy idealne do dubli.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
:siata: Włochy - Francja

Potencjał kadrowy zdecydowanie po stronie trójkolorowych. Francuska para przyjmujących dobra w grze z tyłu, jak i do przodu. O ile Juantorena to porównywalny poziom, albo nawet wyższy, co Francuzi, to Lanza ma dużo mniej jakosci. Do tego na włoskiej ławce tylko Antonov, więc dużego pola do manewru z przyjmującymi we Włoszech nie ma. Tu widzę ich słabosc, bo srodkowych i atakującego Włosi mają dobrego, na podobnym poziomie co Francja. Jednak Francja to scisła czołówka swiatowa, do tego pokazało się kilku młodych zdolnych typu Rossard lub Clevenot. Nie tak dawno w meczu o trzecie miejsce na jakims jarmarku czy cos Włosi mierzyli się z Francuzami i było 3:0 dla żabojadów, mimo iż nie grał Kevin Tillie. Ale to był nic nieznaczący mecz o medal Ligi Swiatowej.

FRANCJA @1.50 ⛔ Fortuna

Pamiętaj o podaniu bukmachera przy kursie./Macko18
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Igrzyska Olimpijskie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Włochy - Francja
Typ: 2
Kurs: 1,57
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kurs akurat do dubla, Faworyci całych Igrzysk Francuzi podejmują Włochów którzy już od jakiegoś czasu grają totalny piach. Od 2 lat Włosi nie potrafią wygrać z Francją więc na IO też tego nie dokonają. Francuzi ostatnie 3 pojedynki wygrali z Włochami - 3:0, 3:0 i 3:2.
A teraz przeanalizujmy pozycje:
Libero: Grebennikov &gt; Rossini - Zdecydowanie o 2 klasy lepszy libero Francji, ma lepsze przyjęcie i gra lepiej w obronie. Zdecydowanie Francja
Rozegranie: Toniutti &gt; Giannielli - Toniutti jeden z 3 najlepszych rozgrywających na świecie. Giannielli młody przyszłość przed nim ale póki co sporo słabszy od Toniuttiego. Francja.
Środek: Le Goff, Le Roux = Butti, Birarelli - Le Roux piekielna zagrywka, w ataku lepsi Le Goff i Le Roux ale w bloku Włosi minimalnie bardziej doświadczeni. Remis
Przyjęcie: Tille, Ngapeth &gt; Lanza, Juantorena - Przyjęcie lepsze mają Francuzi, w ataku również Francuzi ponieważ obydwoje potrafią atakować a we Włoszech tylko Juantorena. Francja
Atak: Rouzier = Zaytsev - Gdyby Zaytsev był w formie Włosi mieli by przewagę tutaj ale jak dobrze wiemy od dawna Zaytsev nie pokazuje swojego najlepszego ataku a Rouzier z pewnego poziomu nie spada dlatego daje remis.
Widać ewidentie przewagę Francuzów, dlatego też stawiam na Francję.
Powodzenia.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Nast. brednie. Myslisz ze oni beda kalulowac by trafic na Ruskich czy Polakow ktorzy prawdopodobnie zajma 1-2 miejsca ? To sa IO tutaj trzeba grac a nie bawic sie w ustawki na kogo lepiej trafic czy wystarcza 2-3 wygrane. Jak ktos tak zacznie myslec to szybko wyjdzie z Igrzysk.
Pożyjemy zobaczymy. Osobiście wątpię, żeby np. Włosi w meczach z Brazylią, USA czy Francją szli na maksa. Jeżeli będzie szansa na zwycięstwo powalczą, jeżeli nie mogą odpuścić. Poza tym patrząc na grę naszych czy Rosjan, każda z tych drużyn; Francja, Brazylia, Włochy, USA mogą nas i Rosjan ograć.

Typy za drobne;
Stany Zjednoczone 1,14
Brazylia -2.5 1,08 ⛔
Polska -2.5 1,55
ako; 1.91 Betclic

Zdecydowani faworyci, boję się tylko o formę naszej reprezentacji. Jeżeli Polska nie zlekceważy przeciwnika powinno wejść na luzie.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Widzę, że jeszcze się nie nauczyliście, że Polacy lubią wtopić pierwszego seta. Zawsze tak jest i to nie tacy słabeusze jak Egipt potrafili im tego jednego seta urwać. Granie 3-0 na naszych jest średnim pomysłem, a zwłaszcza po jakimś śmiesznym 1,55. Mecz typowy no-bet, bo inne kursy nie zachęcają do grania.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Wygląda na easy kasę. Następnym razem zanim podacie typy zapoznajcie się z tym co to znaczy drużyna turniejowa i potencjał kadrowy i fizyczny.i nie sugerujcie się na io jarmarkami typu me czy ls bo to się mija z celem.Włosi czy Rosjanie to inna mentalność i nie fascynują się byle turniejem. Myślę ze na nich zarobie chyba ze buki odrobia pracę domową. No ale mam nadzieję ze wy nie odrobicie i dalej będziecie grać Francuzów to mi podbijecie kurs na amerykanów z nimi
 
S 5

sicarian

Użytkownik
Sobolekk z Amerykanami to Francuzi wygrają w 4. setach, tak myślę, ale żeby grać na zwycięstwo Francuzów w tym spotkaniu to lekka przesada. Myślicie, że dlaczego kurs tak bardzo zachęcał do zagrania? ???? Duża amatorka.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Jest to druzyna turniejowa ktora ma w swoich szeregach bardzo mocną siłę rażenia i dobrego trenera. I blagam prosze nie przywolywac mi argumentow ze na lś czy tam jakichs jarmarkach typu me grali slabo, bo jak przyszlo do awansu na igrzyska to od razu wygrali.4 lata temu bylo to samo.
Aha, czyli same banały.
Brak Muserskiego oczywiście nie ma znaczenia, brak jakiejkolwiek alternatywy dla Tjetjuchina również, kontuzje Divisa, Bierjeżki i niedopuszczenie do gry Markina podobnie.
Pewnie Puchar Świata to też jarmark ????
ruscy od jakiegoś czasu zjechali do poziomu mocnego średniaka i na pewno nie stawiałbym ich w gronie faworytów.

1,21 Fortuna Co za idioci !
:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom