>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Siatkówka mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
D 12

denison

Użytkownik
Ludzie powiedzcie wy mi jedną rzecz,pytanie kieruje do tych co ogladali mecz Włochy-Iran. Czy Włosi przypadkiem nie rotowali skladem w tym meczu porządnie,wystawiając największą moc na końcówki setów? Nie miałem przyjemnosci ogladac a nurtuje mnie to pytanie
Włosi grali pierwszym skladem tylko Antonov wchodzil na zagrywke.
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Prawda jest taka że USA w tym momencie pod każdym względem jest przed włochami. Zagrywka, przyjęcie, atak i ta fenomenalna obrona. Nie widzę tutaj żeby Włochy bo średniej grze z Iranem ugrali nawet seta, koniec kropka.
Co do Rosji to głupotą jest grać za 1.40-ish Brazylię która gra wielkie nic na IO. Rosjanie to Rosjanie taki kurs w meczu półfinałowym to prezent od matki boskiej.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - USA 2 1,93 Unibet ⛔ - Jeden z moich faworytów przed Olimpiadą rozbił Polaków 3:0 choć walka w każdym secie była wyrównana, może poza 3 secie. Amerykanie po za słabym początkiem porażka 0:3 z Kanadą i 1:3 z Włochami idą jak burza - 3:1 z Brazylią, 3:1 z Francją 3:0 z Polską.
Stawiam na srogi rewanż ze strony Amerykanów na Włochach za porażke w grupie lecz tamten mecz juz nie ma znaczenia liczy się tylko pół finał Igrzysk Olimpijskich a w nim lepsi okaża się Amerykanie którzy mają skład jeden z najlepszych na świecie.
Rosja - Brazylia 2 1,42 Unibet ✅ - kurs niziutki ale Rosjanie bez szans. Brazylia dużo lepszy skład niż Rosja a i forma Rosji nie jest najlepsza + brak Muserskiego, jeden Michajłow i 40 letni Tietiuchin nic nie pomogą.
A więc Finał taki jak można było się spodziewać USA - Brazylia i śmiało można stawiać Amerykanów.
Amerykanie przegrali wygrany mecz, spalili się w 4 secie + kapitalne serwisy Zajcewa z 19:22 na 25:22 no i to się zemściło w 5 secie, szkoda bo śmiało mogli wygrać 3:1 - P.s. Włosy pokazali w 3 secie jaką mają rezerwę ... 25:9 przegrali - komprpomitajca
Co do Brazylii, tego mozna było się spodziewać, Rosja jest słaba...Potentat się skończył już dawno
Graty dla tych co wygrali. A Ci co się wyśmiewali i obrażali zapewne się nie odezwą ;)
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Amerykanie przegrali wygrany mecz, spalili się w 4 secie + kapitalne serwisy Zajcewa z 19:22 na 25:22 no i to się zemściło w 5 secie, szkoda bo śmiało mogli wygrać 3:1 - P.s. Włosy pokazali w 3 secie jaką mają rezerwę ... 25:9 przegrali - komprpomitajca
Co do Brazylii, tego mozna było się spodziewać, Rosja jest słaba...Potentat się skończył już dawno
Graty dla tych co wygrali. A Ci co się wyśmiewali i obrażali zapewne się nie odezwą ;)
Do połowy 3 seta podstawy włoch przegrywali 10-cioma punktami, trener widział tą patologie to wstawił rezerwy
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Wlosi 3 set potraktowali ulgowo, taktycznie, na odpoczynek, nie bylo sensu sie spinac, skoro Stany uciekly szybko do przodu. Mysle, ze taka przegrana seta miala tez za zadanie uspic Amerykanow i rozluznic, co w dalszym przebiegu meczu mialo juz oplakany skutek. W tie breaku bylem spokojny juz o Wlochow, rozmontowali Jankesow i zasluzenie weszli do finalu, gdzie na pewno powalcza. over 3,5 seta w finale murowane. Mysle, ze w finale zagraja dwie najlepsze druzyny tego turnieju. Zasluzenie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wlosi 3 set potraktowali ulgowo, taktycznie, na odpoczynek, nie bylo sensu sie spinac, skoro Stany uciekly szybko do przodu. Mysle, ze taka przegrana seta miala tez za zadanie uspic Amerykanow i rozluznic, co w dalszym przebiegu meczu mialo juz oplakany skutek. W tie breaku bylem spokojny juz o Wlochow, rozmontowali Jankesow i zasluzenie weszli do finalu, gdzie na pewno powalcza. over 3,5 seta w finale murowane. Mysle, ze w finale zagraja dwie najlepsze druzyny tego turnieju. Zasluzenie.
Ooo jakaś nowość, przecież do wczoraj Brazylia była wyszydzana przez wszystkich i to Rosja była wielką potęgą a Brazylia grała kupe.. ????
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Amerykanie przegrali wygrany mecz, spalili się w 4 secie + kapitalne serwisy Zajcewa z 19:22 na 25:22 no i to się zemściło w 5 secie, szkoda bo śmiało mogli wygrać 3:1 - P.s. Włosy pokazali w 3 secie jaką mają rezerwę ... 25:9 przegrali - komprpomitajca
Co do Brazylii, tego mozna było się spodziewać, Rosja jest słaba...Potentat się skończył już dawno
Graty dla tych co wygrali. A Ci co się wyśmiewali i obrażali zapewne się nie odezwą ;)
Jasne ze się odezwę. Grałem Rosję bo 3.25 to było ogromne value, co nie zmienia faktu ze napisałem że Brazylia jest delikatnym faworytem więc jakoś specjalnie mnie ten wynik nie dziwi. Dziwił to by mnie gdyby to np Francja z nimi wygrała. A na Rosję gram dalej kurs 2.75 na potentata przesadzony szanse jak na teraz daje 50/50 . Na wlochow tez gram po kursie 2.75 kurs mnie dziwi oni tu nie przegrali meczu i skład mają bardzo silny . Tu też szanse daje 50/50 . Wystarczy że jeden mecz wejdzie i już ładny plus
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jasne ze się odezwę. Grałem Rosję bo 3.25 to było ogromne value, co nie zmienia faktu ze napisałem że Brazylia jest delikatnym faworytem więc jakoś specjalnie mnie ten wynik nie dziwi. Dziwił to by mnie gdyby to np Francja z nimi wygrała. A na Rosję gram dalej kurs 2.75 na potentata przesadzony szanse jak na teraz daje 50/50 . Na wlochow tez gram po kursie 2.75 kurs mnie dziwi oni tu nie przegrali meczu i skład mają bardzo silny . Tu też szanse daje 50/50 . Wystarczy że jeden mecz wejdzie i już ładny plus
przecież ty dwóch zawodników nie znasz z tych składów, więc skąd wiesz że silny ????

Dla mnie głównym betem będzie USA w meczu z Rosją, zupełnie nie ten poziom drużyn. Ruscy najsłabszy od wielu lat i tutaj nic nie poradzą, dla mnie USA najlepsza drużyna tego turnieju, pech odebrał im mecz o awans bo usrali się niesamowicie i w pierwszym secie z 23:19 i w czwartym z 22:19, nie wytrzymała im psycha. Nie zmienia to jednak faktu, że Rosja to nie Włochy i nawet jakieś dziwne historie nie pozwolą jej tutaj powalczyć z USA.

USA (1.47) Marathon
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Zgadzam się całkowicie z Dawidem, ale tak to jest, jak co niektórzy oglądają mecze co cztery lata. Nie wiem jak można porównywać potencjał Amerykanów z Rosjanami ???? , bo obecnie to obie drużyny dzieli przepaść. Rosjanie zagrali 1 dobry mecz na IO z Kanada, a w zasadzie to Kanada zagrała zawstydzająco. Amerykanie biorą brąz!
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Ruskie są prxelabi totalnie, w czwórce są tylko dzięki szczęściu w losowaniu 1\4 gdzie trafili na równie słaba Kanadę. Ale co ja tam wiem. Co do finału Brazylia wygrywa też nie mam większych wątpliwości.
Zajebiste analizy typu wydaje mi się, grana dobrze , fajny kurs value sraty taty.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jasne ze się odezwę. Grałem Rosję bo 3.25 to było ogromne value, co nie zmienia faktu ze napisałem że Brazylia jest delikatnym faworytem więc jakoś specjalnie mnie ten wynik nie dziwi. Dziwił to by mnie gdyby to np Francja z nimi wygrała. A na Rosję gram dalej kurs 2.75 na potentata przesadzony szanse jak na teraz daje 50/50 . Na wlochow tez gram po kursie 2.75 kurs mnie dziwi oni tu nie przegrali meczu i skład mają bardzo silny . Tu też szanse daje 50/50 . Wystarczy że jeden mecz wejdzie i już ładny plus
Weź sobie obejrzyj chociaż 1 mecz Rosji i powiedz mi gdzie Ty widzisz &quot;potentata&quot; ? Bo według mnie to tylko z nazwy.... Bez sensu jest grać na Rosję ze Stanami bo nie ma w tym żadnego value... Ameryka wygrywa ten mecz...
Ale Twoja sprawa i Twoje pieniądze, a zakończy się tak samo jak z Brazylią.
Co do finału... Hmm najrozsądniej dać na punkty ale według mnie Brazylia ... Chociaż tutaj fakt dałbym bardziej wyrównane kursy, co nie zmienia faktu, że Brazylia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Co do jutrzejszych meczy to fajny wydaje się być dubelek
USA-Rosja 1 1,43
Włochy-Brazylia powyżej 176,5 1,52
kurs, 2,17 można takie coś śmiało zagrać
USA zdecydowany faworyt do 3 miejsca i nie powinni mieć problemów z pokonaniem Rosji która jest najsłabsza od wielu lat.
Co do finału nie wydaje mi się, żeby ten mecz zakonczył się po 3 setach. Lecz jeśli miałbym typować zwycięzcę to Brazylia mimo wszystko więcej szans.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Chciałbym przedstawić siatkarską reprezentację Włoch, która według mnie może być czarnym koniem turnieju olimpijskiego, a kto wie czy nie kandydatem do złota i końcowego sukcesu.
Na wstępie warto podkreślić, że reprezentacja Italii jest pomijana w kontekście kandydatów do złotego medalu i stawiana – choć tego nie mogę rozumieć, za choćby Polską i Stanami Zjednoczonymi, gdzieś tam przed Iranem i Argentyną. Kompletnie się z tym nie potrafię zgodzić i uważam, że Włosi zaraz obok Francji i gospodarzy Brazylii będą mieszać w turnieju.
Największym argumentem na poparcie mojej tezy jest osobiste przekonanie, że Włosi będą wyglądać dużo lepiej niż jeszcze podczas turnieju finałowego ligi światowej. Wyglądali na mocno ociężałych, a ich największe atuty nie mogły coś wyjść na światło dzienne. Nikt chyba jednak nie ma wątpliwości co do tego, że będąc w odpowiedniej formie Zajcew oraz Juantorena mogą tworzyć duet najlepszych skrzydłowych każdego turnieju, rażąc niebywałą siłą ofensywną każdego napotkanego przeciwnika. Jestem przekonany, ze o ile wspomagana ta dwójka będzie odpowiednio asekurowana w przyjęciu przez drugiego przyjmującego Matteo Piano oraz libero Massimo Colacci, to skupieni na głownie ofensywnych aspektach pochodzący z Kuby i mający rosyjskie korzenie siatkarze będą z pewnością potrafili poprowadzić reprezentację do fazy medalowej.
Warto podkreślić, ze o ofensywnej sile rażenia stanowić tutaj mogą niezmiernie doświadczeni środkowi, zarówno Birarelli jak i Piano, którzy w każdym meczu zarówno na zagrywce, jak i ataku dokładają od siebie niezmiernie potrzebne punkciki. A cała gra jest prowadzona przez wciąż przecież młodego i czasami szalonego rozgrywającego Gianneliego, dla którego może być to nie lada sprawdzian, a kredyt zaufania jaki zdołał sobie wypracować u szkoleniowca na pewno sprawił, że od dawna w wizji trenera jest on pierwszym wyborem na pozycji rozgrywającego.
Czekam na opinie i komentarze pozostałych osób na forum, tak się przedstawia bowiem ciekawa reprezentacja Włoch, która moim zdaniem może sprawić wielkiego psikusa na tym turnieju.
Bliiiiiskoooo :cool:


Super turniej za nami, największymi pokonanymi bądź co bądź Stany i Rosjanie, którzy przez cztery lata wszystkie decyzje, wszystkie zmiany szkoleniowe, kadrowe, organizacyjne - wszystko to kierują pod kątem najbliższych Igrzysk i nawet taka impreza jak Mistrzostwa Świata jest w tych krajach łatwiej darowana w razie potknięcia, gdy na horyzoncie pojawia się szansa na poprawę na zbliżającej się Olimpiadzie.
Świetne mecze, nie zawiodłem się, mam po cichu nadzieję, ze przeciekawa reprezentacja Argentyny, która na tym turnieju obiecująco się pokazała jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa, bo ten skład i to pokolenie absolutnie nie kończy razem współpracować i oby nadal wraz z trenerem Velsco.
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Przeciekawa repe. Argentyny z 4 zawodnikami na poziomie ma namieszac w przyszlosci? Nie ma zadnych szans na to by oni grali o jakiekolwiek medale.
A co do Włochow to ten pan na obrazku był ich kluczem do wszystkiego. Gdyby Wlosi szli w zaparte i nie zmienili zdania ze ma u nich grac to zaryzykuje iz w Rio by nie zagrali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom