>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Piłka ręczna mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie co decyduje po kolei o wyzszym miejscu w grupie??
W Londynie były najpierw mecze , a później bilans bramek. W takim wypadku Chorwaci mają praktycznie pewne miejsce i najprawdopodobniej to z nimi zagramy w ćwierćfinale.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Niemcy-Egipt 31-25
Niemcy 1.33 betsafe✅✅✅ IZZI

Sprawa jest prosta, Niemcy muszą wygrać, żeby zająć pierwsze miejsce. Co to im da? Trafiają na Katar, bądź Argentynę, zamiast na kogoś z trójki Chorwacja, Francja, Dania. Dla mnie wyraźna różnica. Można by się doszukiwać jakiegoś kombinowania z chęcią wyrzucenia Polaków z Igrzysk, ale na ten moment Sigurdsson nie obawia się naszej reprezentacji, więc pewnie nawet nie pomyśli o takim rozwiązaniu. Uwe z kolegami powinni się skupić na spokojnym triumfie, bo patrząc na grę obu zespołów, jak i ich możliwości, to Niemcy są tutaj zdecydowanym faworytem. Znacznie więcej pomysłów taktycznych w ataku, potrafią pograć na dwa koła, potrafią zagrać na zwodzie, u Egipcjan gra bardziej opiera się na indywidualnościach. Jakieś pchnięcie do koła, rzut z tyłu, bądź szaleńcze próby El-Ahmara na prawej połówce. Spokojna obrona Niemców powinna na to wystarczyć. Myślę, że ten kurs jest dobry do kombinacji.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Decydują bezpośrednie spotkania, z tego co widać według oficjalnego terminarza w przeciwieństwie do zasad turnieju siatkarskiego, tutaj nie decyduje o kolejności losowanie (miejsca 2,3 w grupach)
Grupa B została już rozstrzygnięta i kształtuje się następująco:
1. Niemcy
2. Słowenia
3. Brazylia
4. Polska
Grupa A w tej chwili wygląda tak:
1. Chorwacja 6
2. Francja 6
3. Dania 6
4. Katar 3
5. Argentyna 2
Pozostały w tej grupie jeszcze 2 mecze do rozegrania - najpierw Francja - Dania i potem Chorwacja - Tunezja.
W przypadku wygranej którejkolwiek z drużyn Francji, bądź Danii - Chorwacja do 1 miejsca w grupie potrzebuje wygranej z Tunezją, lecz wtedy zmierzy się z nami w ćwierćfinale, natomiast w przypadku straty 2 punktów zajmą 2 miejsce w grupie i zagrają z Brazylią.
Czy tutaj Chorwacja nie będzie kalkulować (remis, bądź przegrana) i nie lepiej będzie im zmierzyć się z gospodarzami, którzy mimo wszystko na papierze są słabszym rywalem od nas. Dodatkowo mogą zagrać rezerwami by oszczędzać najlepszych zawodników przed najważniejszym meczem, który to dopiero się odbędzie.
Jeśli fizjoterapeuci postawią na nogi Jureckiego to wraz z Jurkiewiczem może być ciekawie w tym meczu, na pewno Chorwaci byliby faworytami, lecz nasza kadra również potrafi zagrać dobrą piłkę ręczną.
Obecnie kursy spadają na Tunezję i myślę, że można spróbować zagrać:
Chorwacja - Tunezja @ 2 @ 6,00 Unibet
Chorwaci grają z Tunezją./Macko18
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Olimpiada mężczyzn
Godzina: 21.40
Spotkanie: Szwecja - Brazylia
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami ostatnie spotkanie w grupie B pomiędzy Szwedami a gospodarzami olimpiady Brazylią. Wszystko już w tej grupie jest rozstrzygnięte tzn. 1 miejsce Niemcy 2 miejsce Słowenia 3 miejsce Brazylia i 4 miejsce Polacy. Szwedzi zajmują ostatnie miejsce i nie poprawią już tej lokaty.
Szwedzi przegrali póki co wszystkie swoje spotkania - z Niemcami 29:32, z Egiptem 25:26, ze Słowenia 24:29 i z Polską 24:25 więc widzimy, że mimo przegranych to walczyli z każdym no poza Słowenia -5 wyraźna przegrana.
Brazylijczycy 2 wygrane 1 remis i porażka - z Polską 34:32, ze Słowenia 28:31, z Niemcami 33:30 i z Egiptem 27:27.
Mecze są grane co 2 dni a więc sporo sił już każda drużyna zostawiła na parkiecie a w środę już są grane ćwierćfinały więc wątpię aby Brazylijczycy zagrali w tym meczu na 100% a Szwedzi powinni zagrać o zwycięstwo to będzie takie zwycięstwo pocieszenia. Mimo wszystko Szwedzi mają dobrą ekipę z Andersonem na czele która może wygrać z każdym możliwe, że nie trafili trochę z formą ale przecież Oni walczyli o awans w grupie ze Słowenią, Hiszpania i Iranem i wyszli z tej grupy zwycięsko... wiec grać potrafią.
Stawiam na zwycięstwo Szwedów na otarcie łez.
Pozdrawiam.
 
psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Wątpię by Chorwacja kalkulowała. My na tym turnieju prezentujemy się fatalnie i chyba lepiej zagrać z najsłabszą drużyną fazy pucharowej niż z gospodarzem.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Chorwacja - Tunezja 1 - 1,36 @365 jak dla mnie promo, Chorwacja nie odpuści meczu moim zdaniem wolą grać ze słabą aktualnie Polską niż z Brazylią która gra przy swojej publiczności, Chorwacja nigdy nam nie &#39;leżała&#39; i większośc meczy przegrywaliśmy i tak będzie również tym razem biorąc pod uwage aktualną forme Polaków
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Powiedzmy sobie szczerze, że dopóki Polska nie odmłodzi składu i dopóki będzie grać tym samym składem na każdej większej imprezie, nic nie osiągniemy. Z taką grą w obronie nie powinniśmy byli nawet dojść do 1/8, dlatego kurs na Chorwatów biorę z wielkim spokojem. Przy aktualnej formie obu drużyn i kontuzjach naszych zawodników tu nie ma prawa dojść do niespodzianki. Pozostaje także kwestia rewanżu za MŚ. Chorwacja dominuje tu mocno, pokonała nawet Francję, jest absolutnym faworytem do strefy medalowej, myślę, że jak ze slabszymi zespołami dostawaliśmy bęcki to Polacy się nagle na Chorwację nie obudzą.
Chorwacja @ 1.49 b365
Chorwacja -2.5 @ 1.85 b365
Jak ktoś ma inne zdanie to proszę o wypowiedzi, może jest coś o czym nie wiem.
Następnym razem pamiętaj o dopisaniu bukmachera przy kursie./Macko18
 
D 12

denison

Użytkownik
Moim zdaniem lepiej ze gramy z chorwacja niz francja bo z nimi minimalna nadzieja jest. Wielu z naszych ma przed soba najwazniejszy i zarazem pewnie ostatni mecz w kadrze wiec mam nadzieje ze zagraja dobrze ale jak mialbym stawiac na ten mecz to jedynka na chorwatow..
Drugim meczem jaki bym stawial do na dunczykow wedlug mnie slowenia nie gra dobrze i wczoraj to pokazali z nami, nie oni wygrali a my przegralismy.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Powiedzmy sobie szczerze, że dopóki Polska nie odmłodzi składu i dopóki będzie grać tym samym składem na każdej większej imprezie, nic nie osiągniemy. Z taką grą w obronie nie powinniśmy byli nawet dojść do 1/8, dlatego kurs na Chorwatów biorę z wielkim spokojem. Przy aktualnej formie obu drużyn i kontuzjach naszych zawodników tu nie ma prawa dojść do niespodzianki. Pozostaje także kwestia rewanżu za MŚ. Chorwacja dominuje tu mocno, pokonała nawet Francję, jest absolutnym faworytem do strefy medalowej, myślę, że jak ze slabszymi zespołami dostawaliśmy bęcki to Polacy się nagle na Chorwację nie obudzą.
Jak ktoś ma inne zdanie to proszę o wypowiedzi, może jest coś o czym nie wiem.
Zdecydowanie żadnego value.
1.Odmłodzenie - Wyszomirski, Szyba, Gierak, Daszek, Syprzak ; a więc naciągasz fakty...
2.1/8 - uznam za błąd, choć myślę, że jednak nie...
3.rewanż za MŚ ? uznam za błąd... rewanż już był.
4.Na ME też pokonaliśmy Francję.
5.Wtedy było value na Chorwatów, teraz jest wręcz odwrotnie.
6.Niemcy i Słowenia aż tak słabsi od Chorwatów ?
Reasumując, Chorwaci są faworytem, ale branie pewnie/mocno &lt;1.50 oznacza laicyzm bukmacherski...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Powiedzmy sobie szczerze, że dopóki Polska nie odmłodzi składu i dopóki będzie grać tym samym składem na każdej większej imprezie, nic nie osiągniemy.
Za to po odmłodzeniu składu o występie na igrzyskach będziemy mogli tylko pomarzyć. Nie mamy na razie młodych na takim poziomie. Weź chociażby zobacz na kołowych: mamy gracza Barcelony, który powinien być gwiazdą zespołu, a jednak większą robotę jak na razie robi stary Bartek Jurecki. Niestety ale po zmianie pokoleniowej czeka nas chyba kilka lat posuchy, gdzie sam awans do igrzysk będzie dużym sukcesem. Oby to się skończyło jak w przypadku Niemców, którzy po kilku latach posuchy znów są w czołówce.

Co do samego meczu z Chorwacją to wielkich szans nie mamy. Przegrali na otwarcie z Katarem, któremu wszystko wychodziło. Każdy zespół jednak musi trafić na słabszy mecz i mam nadzieję, że to akurat będzie w meczu z Polską. U nas może wróci już M.Jurecki. Drabinka nie wyszła dla nas zła bo zwycięzca zagra z Danią pewnie, a my z nimi zazwyczaj gramy dobrze.
 
psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Chorwaci są zdecydowanym faworytem jednak ja dużych pieniędzy bym na nich nie stawiał. Dlaczego?
1. Grają z naszymi rodakami.
2. Przegrali wysoko ze słabo grającym na tym turnieju Katarem.
3. To jest już faza pucharowa i o awansie zdecyduje jeden mecz, dyspozycja dnia
Oczywiście wrzucę ich do jakiegoś kuponu tak samo jak i USA w siatkówce bo w razie przegranych zakładów będę cieszył się z awansu Polaków do fazy medalowej
 
D 12

denison

Użytkownik
Dania Slowenia wedlug mnie ma jednego faworyta to Dunczyki i warto na nich grac bo i kurs ladny 1,75 sts. Slowenia zalezy w duzej mierze od zoormana w pierwszej polowie meczu z nami go wylaczylismy z gry i wynik byl na styku 13:13.. Dania to hansen a on sam potrafi mecz wygrac, do tego landin w bramce i skrzydla wiec wedlug mnie to jest pewna wygrana dunczykow..
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Moim zdaniem lepiej ze gramy z chorwacja niz francja bo z nimi minimalna nadzieja jest. Wielu z naszych ma przed soba najwazniejszy i zarazem pewnie ostatni mecz w kadrze wiec mam nadzieje ze zagraja dobrze ale jak mialbym stawiac na ten mecz to jedynka na chorwatow..
Drugim meczem jaki bym stawial do na dunczykow wedlug mnie slowenia nie gra dobrze i wczoraj to pokazali z nami, nie oni wygrali a my przegralismy.
Sorry ale pisanie, że Słowenia &#39;nie gra dobrze&#39; to głupota, Słowenia jest zdecydowanie lepszą reprezentacją niż kiedyś i właśnie to pokazuje na rio. Na początku nie brałem meczu Słowenii z Danią pod uwagę bo po tym co pokazują Słoweńcy bym się bał stawiać na Danie ale jak zobaczyłem kurs 1,76 na Danie to rzeczywiście jest on wart ryzyka, nie bez powodu właśnie taki kurs jest wystawiony, Słowenia gra dobrze i nie należy się tutaj spodziewać łatwego zwycięstwa Duńczyków.
 
D 12

denison

Użytkownik
Wiesz, kazdy ma swoje zdanie, jak dla mnie Dania wygra to - wiadomo latwo nie bedzie bo to cwiercfinal igrzyska wiec kazdy gra na maksimum.. Slowenia wygrala z nami chociaz trudno bylo z nami nie wygrac po popisie w drugiej polowie, wygrala z bez formy szwecja, nie wspomne o egipcie i brazylii bo tutaj poprostu trzeba bylo wygrac co by nie pisac ze te druzyny gonia europe ale jeszcze duzo im brakuje do zespolow z europy i przegrali z niemcami gdzie wedlug mnie to byl w miare miarodajny mecz ktory pokazuje forme Slowencow.. Dla mnie to Dania to jest pewniak i to jeszcze po takim kursie to nawet dnia..
PS pamietam jak gral Grabarczyk u nas w obronie i kazdy mowil ze popelnia bledy, lapie glupie kary ale to co teraz gra Kus to jest parodia - kazda jego akcja w obronie to jest strach przed kara, ze slowenia chyba udalo mu sie bo zadnej nie zlapal ale mijali go jak tyczke.. Z wielkimi graczami w drugiej lini Chorwatow moze szybko zarobic 3 kary a Duvnjaku bedzie jak dziecko we mgle..
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Chorwacja - Polska
Godzina: 1.30
Typ: Over 53,5 bramek
kurs: 1.90
bukmacher: bet365
Cóż, o grze naszych reprezentantów na tych igrzyskach zostalo już chyba wszystko napisane. Ciągle to samo - słaby mecz i obiecanie poprawy gdzie następny jest grane to samo i tak w kółko. Jednak teraz nie ma już marginesu błędu, teraz inna drużyna nas nie &quot;uratuje&quot;. Dlatego myślę, że Polacy wykrzeszą z siebie wszystko co mają. Czy to wystarczy ? Nie wiem dlatego nie gram Chorwacji ani Polski bo tutaj może zdarzyć się wszystko.
Obrona to słaby punkt naszej reprezentacji dlatego myślę, że Chorwaci będą strzelać dużo bramek a Polacy będą zmuszeni do pogoni i do pełnego skupienia w ataku.
Polska na 5 meczy 3 razy pokryła tę linię a Chorwacja na 5 pokryła 2 razy gdzie trzeba dodać raz zabrakło jednej bramki.
Podsumowując liczę tutaj na 55-58 bramek i zacięte spotkanie. Dogrywka? Niewykluczone.
Jaki kurs i z którego buka?/Macko18
 
kamil18afc 55

kamil18afc

Użytkownik
Panowie a co sądzicie dzisiaj o meczu Niemców z Katarem? Uważacie,że nasi grupowi rywale będą w stanie pokonać tą pseudo-reprezentację? Nie miałem niestety okazji oglądać Katarczyków w żadnym meczu tego turnieju stąd moje pytanie.
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Podałem w Typy dnia ale myślę, że może komuś się przydać:
Dyscyplina: Piłka Ręczna IO
Godzina: 15:00
Spotkanie: Brazylia - Francja
Typ: M.Guigou Ponad 4,5 gola ✅
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wracam do Piłki Ręcznej po chwili przerwy, gdyż spodziewałem się rezerwowego składu podczas ostatniego meczu Francuzów. Wkraczamy w fazę gdzie nie można się pomylić a więc motywacja będzie bardzo duża. Francja mierzy bardzo wysoko - mam tu na myśli Złoto Olimpijskie, dlatego też kombinacji ze składem nie będzie, uderzą wszystkim co mają. Mecz z Brazylią która jest gospodarzem będzie zacięty przynajmniej na początku powinien, co za tym idzie aby przeciwstawić się Franzcuzom Brazylijczycy będą musieli grać bardzo agresywnie i dużo faulować a przełoży się to również na rzuty karne do których podejdzie wymieniony Guigou, upatruje tu z 4 bramki więc wystarczy dołożyć jedną z gry co jest bardzo ale to bardzo łatwe do zrobienia dla tego zawodnika (pewnie z samej gry zdobędzie 3-4). Jego forma na tych Igrzyskach nie zawodzi co pokazują występy i ilość rzuconych bramek. Myślałem, że Bukmacher wystawi albo kurs w okolicach 1,66 lub zwiększy linię o jednego gola a tu nic więc łapcie po kursie 1.9 póki jeszcze nie zmniejszyli!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom