>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Piłka ręczna mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dania - Tunezja
Dania 1,14
✅
Pewny typ do dzisiejszego trebelka. Duńczycy są mocni, każdy to wie. Ostatnio na ME wyjątkowo nie byli w najlepszej czwórce, jednak to cały czas klasowa ekipa. Ot wypadek przy pracy. Widzę ich jako głównych kandydatów dla Francuzów w walce o złoto. W turniej weszli fajnie, po średniej pierwszej połowie jednak 25-19 z Argentyńczykami. Najważniejsze, że weszli w turniej ze zwycięstwem. Teraz drugi z łatwiejszych spotkań - Tunezja niby tylko 25-23 z Francuzami, ale Ci raczej odpuścili sobie drugą połówkę mając ładny zapas po pierwszej części meczu. Nie ma co się oszukiwać, to nie ten poziom żeby ogrywać Europejczyków, a w szczególności tych ze Skandynawii.
Szwecja - Egipt
Szwecja 1,36⛔
Drugi typ także kieruję w stronę Skandynawów w boju z Afrykańczykami. Szwedzi może nie ten poziom co kilka lat temu, ale jednak sam fakt zakwalifikowania się na Igrzyska ze strefy europejskiej pokazuje, że wciąż to mocna ekipa. Na ME w styczniu 8. pozycja, jednak ten zespół wcale tak źle nie wyglądał - powiedziałbym, że tak wyszło. Pierwszy mecz przegrany 29-32 z Niemcami, jednak Szwedzi nie zagrali wcale tak źle. Egipt całkiem dobry mecz ze Słowenią, jednak także porażka 27-26. Może ciut lepsza drużyna od Tunezji, jednak nie liczyłbym na zbyt wiele. Szwedów stawiam na podobnym poziomie co Słoweńców, a może i ciut więcej - są regularniejszy. Na drużynę z Bałkanów kurs oscylował w granicy 1,16, więc ten uważam za dostateczny do gry.

TREBEL siatkówka + piłka ręczna

Francja under 75,5 punkta 1,36 ✅
Szwecja - Egipt 1 1,36⛔
Dania - Tunezja 1 1,14 ✅
AKO: 2,12 Bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Niestety, ale nasi reprezentanci dopasowują się na tych Igrzyskach do poziomu komentarza w TVP. Oprócz Koli wszyscy grają jakąś straszną kupę. W sytuacji 200% Dzidziuś rzuca w pierwsze tempo takiemu bramkarzowi, jak Wolff. Lijewski lobuje go, gdy trzeba rzucić pod nogi. Kus stoi w obronie bez wyjścia do rzucających Niemców. Można by tak pisać praktycznie o każdym. To jest dla mnie dramat. Co do komentatorów, chociaż to określenie jest obrazą dla innych ludzi z tego zawodu. Jak można o Bieleckim powiedzieć &quot;Karol Kłos&quot;?!?!?! Jak można mówić, że rzucamy bramkę i zmniejszamy stratę, jak od dłuższej chwili widać, że by gwizdnięty ofens? Jak można mówić wymieniając zawodników podczas trwającej akcji &quot;Capote&quot;, jak on siedzi na ławce?
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Dla mnie mega słabo gra Krzysiek Lijewski. On tak właściwie temu zespołowi nie daje nic ani bramek, ani asyst, ani jakiegoś rozgrywania na wysokim poziomie. Po za tym oczywiście obrona... Gdy Niemcy szli z atakiem to można było być pewnym, że padnie gol, a w przypadku Polaków to za każdym razem można było drżeć, bo oni w ogóle nie mieli pomysłu na grę. Polska zawsze opierała się na indywidualnościach, ale obrona grała na poziomie i nie była dziurawa jak sito, a teraz to nie ma już ani obrony, ani ataku, ani indywidualności, bo Dzidziuś i Lijewski grają słabo.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Ostatni dzwonek dla naszych. Jest lepiej, ogólnie akcje konstruujemy w miarę - ilość zdobytych bramek w sumie jest okej. ALE:
- dwa razy stracone over 30 - bardzo bardzo dużo.
- masa niedokładności
- słaba gra naszej drugiej linii przy jednoczesnej małej liczbie podań na skrzydła
Trzeba te elementy przede wszystkim znacznie poprawić. Jeszcze jest spokojnie - przegraliśmy z Niemcami, okej. To jednak teoretycznie najmocniejszy rywal w naszej grupie i tą porażkę trzeba było wkalkulować. Przez porażkę z Brazylią jest jednak jeden warunek - teraz trzeba zagrać 3/3. Egipt, Szwecja, Słowenia. Wszystkie w zasięgu. Jeszcze jest wszystko w naszych rękach, bo możemy wciąż wyjść realnie nawet z drugiej lokaty.
+ Lijewski tragicznie drugi mecz - słabe rzuty razem ze złymi decyzjami.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
O komentatorach lepiej nic nie mówić bo Iwański jest typowym januszowym komentatorem: albo sie jara albo płacze. Dębowski to taki Iwański x2.

Co do samej gry to bardzo słabo w obronie. Do tego brak środka rozegrania, bo ani Krajewski ani Gierak to nie ten poziom. Ogólnie będzie bardzo ciężko o awans z taka grą, a jeśli już to w ćwierćfinale od razu wpadamy na kozaków jak np. Francja.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Rewelacyjne sędziowanie podczas meczu Brazylia-Słowenia. Arbitrzy w ogóle nie boją się gwizdać przeciwko gospodarzom i nie tak ewidentne sytuacje rozstrzygają doskonale. Jestem pod wrażeniem, bo w innych turniejach takie sytuacje nie były oczywiste. Pierwszy raz spotykam się z takim czymś, żeby jedna drużyna w ciągu dwóch-trzech minut wyłapała dwie dwójki za faule w ataku. Brazylijczycy myślą, że z automatu za bycie gospodarzem mogą więcej i dziwią się, jak sędziowie wykonując swoją pracę doskonale w obie strony. I te cieszynki po każdej bramce, która daje im jedynie zmniejszenie straty do -3, bądź -4... Jakby właśnie wygrali cały mecz.
 
A 30

adekw1

Użytkownik
Jak ktokolwiek z was może podsuwać innym typy na Polskę w meczu z Niemcami?? To forum czytają też niedzielni kibice, nie ma sensu żeby niepotrzebnie tracili kasę.
Co do naszej kadry, liczę że na MŚ w Chorwacji szansę dostaną młodzi: Kornecki, Piechowski za Kusa (jeśli ominą go kontuzję będzie jednym z najlepszych obrońców na świecie, ma do tego ogromne predyspozycje), Przybylski, M. Gębala i ktoś z młodych lewych rozgrywających Gębala/Genda - w zależności od ich rozwoju i formy w przyszłym sezonie. Na środek rozegrania wiążę nadzieję z Bartoszem Kowalczykiem ( mam nadzieję, że dostanie więcej szans w Azotach) i Niewrzawą ( jak odbuduje się po kontuzji). Ale środek rozegrania to melodia przyszłości
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Ktoś tu napisał, że pachołka Bieglera zastąpił wreszcie prawdziwy szkoleniowiec.

Obrońcy Dujszebajewa mogą oczywiście napisać, że nie było zbyt wiele czasu. Ale na tym poziomie te 5 miesięcy powinno w zupełności wystarczyć żeby ogarnąć materiał po 3cim miejscu na MŚ i późniejszym, kiepskim występie na ME.
Za czasów Bieglera Polska grała twardo w obronie i schematycznie, wolno i ślamazarnie w ataku, ale w ten sposób byliśmy w stanie rywalizować z najlepszymi, umieliśmy dobrze wykorzystywać siłe fizyczną i swoje małe przewagi w ataku.
Dziś widzę totalny chaos, czasami mam wrażenie, że każdy z naszych rozgrywa sobie w głowie swój własny mecz, straty w kontrach, podania prosto do rąk przeciwnika...Nie widzę tego dalej, choć zwykle byłem największym optymistą jeśli chodzi o naszego szczypiorniaka. Wgl, zagraliśmy dzis jakąś akcję przez skrzydło? Bo ja nie widziałem.
Ja wiem, że Dujszebajew i pamiętny finał Vive itp ale to chyba nie wypali. Obym się mylił.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Ktoś tu napisał, że pachołka Bieglera zastąpił wreszcie prawdziwy szkoleniowiec.

Obrońcy Dujszebajewa mogą oczywiście napisać, że nie było zbyt wiele czasu. Ale na tym poziomie te 5 miesięcy powinno w zupełności wystarczyć żeby ogarnąć materiał po 3cim miejscu na MŚ i późniejszym, kiepskim występie na ME.
Za czasów Bieglera Polska grała twardo w obronie i schematycznie, wolno i ślamazarnie w ataku, ale w ten sposób byliśmy w stanie rywalizować z najlepszymi, umieliśmy dobrze wykorzystywać siłe fizyczną i swoje małe przewagi w ataku.
Dziś widzę totalny chaos, czasami mam wrażenie, że każdy z naszych rozgrywa sobie w głowie swój własny mecz, straty w kontrach, podania prosto do rąk przeciwnika...Nie widzę tego dalej, choć zwykle byłem największym optymistą jeśli chodzi o naszego szczypiorniaka. Wgl, zagraliśmy dzis jakąś akcję przez skrzydło? Bo ja nie widziałem.
Ja wiem, że Dujszebajew i pamiętny finał Vive itp ale to chyba nie wypali. Obym się mylił.
Nie ma co też dramatyzować. To jest turniej i liczy się wynik końcowy. zostały trzy mecze w grupie i nawet 2 miejsce możliwe, a akurat w kogo jak w kogo, ale w szczypiornistów bym nie powątpiewał, bo już wielokrotnie pokazali, że potrafią. Także z ocenami lepiej się wstrzymać. To prawda, że gramy słabo. Kto wie, może za chwile pojawi się Kaczka i będzie to wyglądać zupełnie inaczej.
Porównywanie Bieglera i Dujszebajewa chyba nie ma sensu, bo to zupełnie inne style. Czy tamten był lepszy? Może patrząc na dotychczasowe wyniki efektywniejszy, ale Biegler miał do dyspozycji Jurkiewicza czy Jaszkę. Dujszebajew na razie bez środka.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Nie ma co też dramatyzować. To jest turniej i liczy się wynik końcowy. zostały trzy mecze w grupie i nawet 2 miejsce możliwe, a akurat w kogo jak w kogo, ale w szczypiornistów bym nie powątpiewał, bo już wielokrotnie pokazali, że potrafią. Także z ocenami lepiej się wstrzymać. To prawda, że gramy słabo. Kto wie, może za chwile pojawi się Kaczka i będzie to wyglądać zupełnie inaczej.

Porównywanie Bieglera i Dujszebajewa chyba nie ma sensu, bo to zupełnie inne style. Czy tamten był lepszy? Może patrząc na dotychczasowe wyniki efektywniejszy, ale Biegler miał do dyspozycji Jurkiewicza czy Jaszkę. Dujszebajew na razie bez środka.
Jak najbardziej to wszystko racja, z tym że IO to turniej specyficzny a my mamy 0-2 na start i mam wrażenie że jeśli Dujszebajew chciał nastawić naszych na szybszą grę to zwyczajnie to szwankuje, bo nie można walić strat w kontrolach seriami. Ale jak napisałeś, nie skreslam naszych tylko optymizm powoli zaczyna się kończyć.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
25,18,22,0, w sumie 21 i 18 - to % bramkarzy, nie da się zagrać 3.tak słabego meczu w defensywie i mowa tu o całej obronie + bramka, bo póki co to i ona mogłaby tam stać... https://www.rio2016.com/en/athlete/teresa-patricia-almeida
Lijewski tragicznie drugi mecz
Może lepiej, jak jednak kontuzje łapie
:oops:

To forum czytają też niedzielni kibice, nie ma sensu żeby niepotrzebnie tracili kasę.
✅

Tak się zastanawiałem, czy to przypadkiem nie tu jest problem. Talant, przygotowanie reprezentacji do turniejów : Polska 0-0-2, Węgry 1 wygrana bodaj ost. w Polsce...
__________________________
A tak poza tym Polska -1.5 @ 2.01 Pinnacle 5/10✅

Prawidłowa linia to minimum 3.5, gdyby 2 kolejki minęły inaczej byłoby pewnie i z 5.5, a tak -1.5 jest dużym value, &quot;bo to co nas podnieca, to się nazywa Kasa...&quot; Czas na db defensywę.
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Katar - Tunezja 1 @1.22⛔
Polska - Egipt 1 @1.55 ✅
@AKO 1.89 Bet365
⛔
Ja dzisiaj gram takiego AKO zabójcę. Wygrana Kataru jest pewna, ta szopka reprezentacyjna przegrała z kretesem z Francją, więc jeśli chcą jeszcze powalczyć na tych IO muszą ten mecz z Tunezją wygrać - a warto dodać, że przegrywają wszystko i ich szanse na awans są zerowe. Co prawda Tunezyjczycy dość dzielnie walczyli z Francuzami (wygrali nawet drugą połowę) to jednak nie zmienia faktu że są skazani na pożarcie przez reprezentację multi kulti. Warto tutaj odnotować małą ciekawostę, że Tunezja ostatni swój mecz wygrała w kwietniu z Macedonią w turnieju kwalifikacyjnych do Rio.
Co do Polski, kuźwa, jak nie teraz to kiedy? Egipt jest to ogrania, mimo że są w nieco lepszej sytuacji od nas, gdyż wygrali ostatnie spotkanie przeciwko Szwedom. Nasza gra przeciwko Brazylii wyglądało bardzo mizernie, jednak w meczu przeciwko Niemcon drgnęło i widać było lepszą grę, mimo dużych błędów w obronie. Wierzę i ufam naszym chłopakom, wiem doskonale do czego są zdolni, więc idę patriotycznie w ich stronę. Jeżeli dziś przegramy, niestety, ale niemal na pewno odpadniemy z Igrzysk już na poziomie grupowym - to dodatkowa motywacja. Wygrana utrzyma nas przy życiu, a przy kolejnych wygranych ze Szwedami, Słowenią możemy realnie patrzeć na ćwierćfinał. Także nasze Orły, do boju!

W bukmacherce nie ma czegoś takiego jak patriotyczne granie. Brakuje tutaj jakichś konkretów, które byłyby oparte na analizie meczów wszystkich tych ekip w Rio./Macko18

Dzięki za radę, zawsze się przyda. Nie mniej jednak, stoję twardo przy naszych! Pozdrawiam! ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ja nie gram na Katar i nie zamierzam tego nigdy robić.
to są w tej bukmacherce patriotyzm/uprzedzenia (tu na fb czarne listy hahahah) czy jednak ich nie ma Maćko ?
Co pewniejsze?
Niemcy i Katar bez value

Coś w tym jest, ale po prostu moja pogarda do nich nie pozwoliłaby mi na zagranie tego. Mam taką wewnętrzną blokadę i nic z tym nie zrobię i szczerze mówiąc na razie mi to za bardzo nie przeszkadza./Macko18
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Polska - Egipt @1.55 Bet365 ✅✅
Polska bardzo kiepsko rozpoczeła igrzyska ale z meczu na mecz powinno być lepiej już w meczu z Niemcami było widać sporą poprawę w grze a na pewno w grze obronnej a nie zapomnijmy że Niemcy to bardzo mocny rywal w końcu mistrzowie europy, natomiast Egipt całkiem dobrze gra od początku turnieju w pierwszym meczu napędził stracha Słowenii a druga kolejka to zwycięstwo z faworyzowaną Szwecja która na tym turnieju prezentuje się przynajmniej tak słabo jak Polska. Nasza reprezentacja musi wygrywać takie mecze jak dzisiaj jeśli chce jeszcze myśleć o wyjściu z grupy i walczyć o jakieś medale a mimo bardzo słabego początku według mnie na to ich stać, stawiam że Polska od tego meczu zacznie dobrze grać i spokojnie wyjdzie z grupy a i może powalczy o miejsca medalowe. Ponadto stawiam na overy bramkowe Jureckiego i Daszka, nasz skrzydłowy rozgrywa bardzo fajny turniej i oprócz Bieleckiego jest najlepszy z naszej drużyny kontry plus akcje skrzydłem powinny spokojnie pokryć jego over. Drugim typem są bramki Jureckiego który nie rozgrywa najlepszego turnieju brakuje mu raczej szczęścia ale kiedy można się przełamać jak nie w meczu z potencjalnie słabszym rywalem i kiedy nóż na gardle.
Michał Daszek Over 3,5 Gola @2,10 Unibet ✅✅
Michał Jurecki Over 4,5 Gola @2,10 Unibet ⛔⛔ kontuza w 28 minucie i zabrakło jednej bramki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Brazylia-Niemcy 4 bramki w 22. minucie!
Reichmann over 3.5 gola 1.80 Unibet✅✅✅ IZZI :cool:

Tobias kolejno 6/6 ze Szwecją i 2/4 z Nami. W meczu z Polakami wiadomo, Kasa w bramce, który zna Niemca bardzo dobrze, więc już w pierwszej interwencji go zgasił. Tutaj z gospodarzami już nie powinien zagrać na 50%. Najważniejszym faktem jednak jest to, że Sigurdsson zastąpił kontuzjowanego Groetzkiego Weinholdem. Niby Stefan, jak i Fabian Wide mogą zagrać na skrzydle, ale myślę, że to Reichmann powinien dostać najwięcej minut. Wiadomo też, że islandzki trener lubi w osłabieniu przy wycofaniu bramkarza zagrać na dwa koła, gdzie jeden z obrotowych zaczyna własnie na skrzydle. Myślę jednak, że nie wpłynie to tak na ilość szans dla prawego skrzydła. W dwóch pierwszych meczach Brazylijczycy nie tracili wielu bramek ze skrzydeł i ich przeciwnicy nie mieli dużej liczby sytuacji z tych pozycji, jednak wiemy jak jest u Polaków z kreowaniem sytuacji dla pierwszej linii. Dodatkowo powinny dojść jakieś kontry, gdyż Tobias biega do nich doskonale. Jakby jeszcze Uwe nie miał swojego dnia, to Reichmann może dostać jakiegoś karnego, ale to już bardzo mało prawdopodobna opcja. Betsyfy mają na ten bet 1.60 i wygląda to imo bardziej realnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Bukmacherzy nie przecenili czasem Duńczyków?
Owszem, Chorwaci pierwszy mecz i wtopa z Katarem, potem jednobramkowe zwycięstwo z Argentyną, ale 3.40 w moim odczuciu to trochę przesada na takie spotkanie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Piłka ręczna mężczyzn:
Francja - Argentyna (+8,5) 1,69 Betsson ✅

Oczywiście faworytem są Francuzi. W pierwszym meczu nieznacznie pokonali Tunezję 25-23, w drugim już rozgromili reprezentację Kataru 35-20. Dziś mecz z Argentyną, której przypadło od początku grać z największymi. Najpierw przegrana z Chorwacją jedną bramką, potem z Danią 19-25.
Przed Francją najważniejsze mecze, które zadecydują o kolejności w grupie, a więc spotkania z Chorwacją i Danią. Potem już bezpośrednia walka o medale. Francja ma szeroką ławkę, którą trener lubi wykorzystywać. Argentyna z kolei w obu poprzednich meczach nie odstawała jakoś bardzo wyraźnie od rywali. 8,5 to spory handicap, a liczę, że Francuzi nie będą się żyłować jak w meczu z Katarem i spróbują wygrać bez wielkiego nakładu sił, a więc i nie będą gonić z wynikiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom