>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Lekkoatletyka [12-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Juz sa. Andrejczyk vs kolak
Czyli Ci przynajmniej wystawili równą parę. Obie rzucają podobnie w tym sezonie i obie niespodziewanie wystrzeliły rekordy swoich krajów w eliminacjach. Kolak w eliminacjach dwa razy fatalnie poniżej 56 metrów i ostatni strzał 64,30. Obie młode i będzie pewnie decydować dyspozycja dnia.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Czyli Ci przynajmniej wystawili równą parę. Obie rzucają podobnie w tym sezonie i obie niespodziewanie wystrzeliły rekordy swoich krajów w eliminacjach. Kolak w eliminacjach dwa razy fatalnie poniżej 56 metrów i ostatni strzał 64,30. Obie młode i będzie pewnie decydować dyspozycja dnia.
STS ma Andrejczyk-Kolak 1.25-3.20, skoro równo rzucały to taki kurs chyba warto spróbować ????
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Było dziś kilka fajnych kursów, ale niestety już spadły (STS)
200m M czy BOLT pobije Rekord Świata NIE było 1.50 - spadło 1.18 ✅
Kula M czy Majewski zakwalifikuje się do Finału TAK było 1.80 - spadło 1.57 ✅

No to wstawiam:
OSZCZEP K czy zwyciężczyni uzyska 67m TAK - kurs 1.80 STS ⛔
ATENY 2004 - 71,53
PEKIN 2008 - 71,42
LONDYN 2012 - 69,55

Zawodniczek w FINALE, które mają PB powyżej 67m jest ... 5, więc wystarczy że jedna z nich zbliży się do swego rekordu. Dla mnie - pewniak.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A co myślicie o typie czy Bukowiecki pobije swój rekord życiowy ?? Jego rekord wynosi 21,14 .. W kwalifikacjach rzucił 20,74 i widzę, że może dalej a kursiwo 4,50... Jak myślicie?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Było dziś kilka fajnych kursów, ale niestety już spadły (STS)
200m M czy BOLT pobije Rekord Świata NIE było 1.50 - spadło 1.18
Kula M czy Majewski zakwalifikuje się do Finału TAK było 1.80 - spadło 1.57

No to wstawiam:
OSZCZEP K czy zwyciężczyni uzyska 67m TAK - kurs 1.80 STS
ATENY 2004 - 71,53
PEKIN 2008 - 71,42
LONDYN 2012 - 69,55

Zawodniczek w FINALE, które mają PB powyżej 67m jest ... 5, więc wystarczy że jedna z nich zbliży się do swego rekordu. Dla mnie - pewniak.
Niby tak ale w tym sezonie tylko Andrejczyk w eliminacjach rzuciła ponad 67 metrów. Typu nie neguje jest dość prawdopodobny ale sugerowanie się rękami życiowymi jest moim zdaniem błędne.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Lekkoatletyka: pchnięcie kulą mężczyzn
Tomek Majewski -
Konrad Bukowiecki 2,00 Betsson / 2,10 STS ✅ mogło być daleko
Może wbrew logice ale wierzę w starego mistrza. Tomek po sezonie ma kończyć wspaniałą karierę. W tym roku jego wyniki są szczerze mówiąc słabe. Jest to jednak mistrz przygotowań do wielkich imprez. W 2008 roku przed IO nie pchnął ani razu 21 metrów. W Pekinie poprawił się o pół metra. W Londynie poprawił się o 30cm. Nie liczę na medale ale jestem przekonany, że przygotował się na miarę swoich możliwości i jest w stanie pchać ponad 21 metrów. Bukowiecki z kolei pchał już ponad 21 metrów w tym roku. Na ME jednak tylko 20,58. Tu presja będzie jeszcze większa. Majewski już nic nie musi.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Lekkoatletyka: pchnięcie kulą mężczyzn
Oglądałem dzisiejsze kwalifikacje i duże wrażenie na mnie zrobił Ryan Crouser.
Podszedł i pchnął z taka lekkością jakiej nie widziałem u innych zawodników.
Przyznam się, że nie obserwuję zmagań zawodników tej dyscypliny, ale uważam, że Amerykanin dzisiaj powalczy.
Moje propozycje:
Joe Kovacs - Ryan Crouser 2.0 Betsafe
Ryan Crouser zdobędzie medal 1.25 Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
A co myślicie o typie czy Bukowiecki pobije swój rekord życiowy ?? Jego rekord wynosi 21,14 .. W kwalifikacjach rzucił 20,74 i widzę, że może dalej a kursiwo 4,50... Jak myślicie?
Gdzie jest ten zakład?
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Jóźwik J. - Lupu N. @2.30 STS 1-8 ⛔

Lepszy wynik tegoroczny i ogólnie lepsze wyniki w tym roku notuje Ukrainka, w biegu eliminacyjnym o prawie sekundę szybciej niż Pola.

Ekaterini Stefanidi zdobędzie medal @1.35 Unibet 1 ✅

Greczynka w tym roku równa wysoka forma. Mistrzyni Europy, brąz na mistrzostwach świata w hali. 4.86 w sezonie. W eliminacjach jako jedyna zrobiła min. 4.60 za pierwszym podejściem na totalnym luzie. Widać że ma formę i medal na bank wywiezie z Rio.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lekkoatletyka: pchnięcie kulą mężczyzn

Oglądałem dzisiejsze kwalifikacje i duże wrażenie na mnie zrobił Ryan Crouser.
Podszedł i pchnął z taka lekkością jakiej nie widziałem u innych zawodników.
Przyznam się, że nie obserwuję zmagań zawodników tej dyscypliny, ale uważam, że Amerykanin dzisiaj powalczy.
Moje propozycje:

Joe Kovacs - Ryan Crouser 2.0 Betsafe
Ryan Crouser zdobędzie medal 1.25 Betsafe
Co jak co, ale Kovacs nadal jest tu głównym kandydatem do złota. Na 6 najlepszych tegorocznych wyników do niego należą 4. Systematycznie i równo pcha na poziomie &gt;22m. Eliminacje mają swój urok (czyt. wczoraj Fajdek) i nie należy się w pełni nimi sugerować. Pchnął tyle, aby awansować i tyle w temacie. Owszem Crouser także jest mocny, co pokazało jego pchnięcie i uważam, że obaj Amerykanie stoczą bratobójczy bój o złoto. Więcej szans daję jednak Kovacsowi co osobiście pograłem.


Kovacs J. zwycięzca 2.50 STS
⛔⛔⛔⛔ Crouser jednak przygotował megaformę na IO :eek:
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nie mozna zrobic tak zeby kazda konkurencja lekkoatletyczna odbywala sie osobno? Zabija to ogladanie, rozbija uwage kibicow na stadionie, moze spowodowac uraz zawodnikow jak np oszczepnik trafi biegacza....
Chyba czasu jest na tyle a jak nie to moga zaczynac kilka dni wczesniej a nie szostego czy siodmego dnia igrzysk? Chyba nie jest powiedziane ze np bieg na 800 m ma odbywac sie podczas pchniecia kula.....
No i dlaczego ktos jeszcze sie nie wzial za Semenye przeciez widac ze to facet
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Nie mozna zrobic tak zeby kazda konkurencja lekkoatletyczna odbywala sie osobno? Zabija to ogladanie, rozbija uwage kibicow na stadionie, moze spowodowac uraz zawodnikow jak np oszczepnik trafi biegacza....

Chyba czasu jest na tyle a jak nie to moga zaczynac kilka dni wczesniej a nie szostego czy siodmego dnia igrzysk? Chyba nie jest powiedziane ze np bieg na 800 m ma odbywac sie podczas pchniecia kula.....

No i dlaczego ktos jeszcze sie nie wzial za Semenye przeciez widac ze to facet

Ty tak serio ???? ?
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Chód na 50km - Mężczyźni



Yohann Diniz wygra zawody @ 3.75 Bet365 ⛔ 8 miejsce



Francuz to rekordzista świata, a także lider tegorocznych list. Bez wątpienia główny faworyt do złotego medalu. Ma on w swoim dorobku trzykrotne mistrzostwo Europy, medal MŚ i na pewno na koniec swojej kariery zrobi wszystko, aby zdobyć tytuł mistrza olimpijskiego. Potrafi on narzucić mocne tempo i wytrzymać je przez cały dystans. W przeszłości pojawiał się u Niego problem z dyskwalifikacją w trakcie chodu. Tak było na MŚ w Daegu kiedy prowadził i to samo przydarzyło się na IO w Londynie. Teraz jednak chodzi pewnie, pokazuje wysoką formę i w mojej ocenie zdobędzie tutaj złoty medal IO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom