>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IO Paryż 2024: Piłka ręczna (25.07 - 11.08.2024)

chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zróbmy to samo z ostatnią kolejką mężczyzn, jak było w przypadku kobiet.

Szwecja - Japonia
Under 63.5 bramek @ 1.80 Lvbet druga połowa bez bramkarzy

Szwecja - w zasięgu 3. lub 4. miejsce, Szwecja nie ma szans na wyższe niż 3. miejsce, bo przegrali bezpośrednie spotkania z Niemcami i Słowenią, 3. miejsce da im wygrana z Japonią, lub po prostu nie zdobycie punktów przez Hiszpanię i Chorwację

Japonia - pewne 6. miejsce w grupie

Szwedzi muszą wygrać to spotkanie, aby być pewnymi awansu, co prawda potknięcia innych również mogłoby im to dać, jednak grają pierwsi, więc kalkulowania tutaj nie będzie. Do składu wraca Gottfridsson, który był zawieszony po pierwszym meczu, jednak doszło do kilku kadrowych zmian w trakcie turnieju, Daniela Petterssona zastąpił Jonathan Edvardsson, Felixa Mollera zastąpił Max Darj i jest to zmiana powrotna, oraz Felixa Claar zastąpił Felix Moller, wszystkie te zmiany mogliśmy oglądać już w ostatnim meczu i jak na razie nie doszły dodatkowe problemy. Japonia bez zmian kadrowych, ani bez szans na zmianę swojego rezultatu, mają pewne ostatnie miejsce, przegrali komplet spotkań i to spotkanie będzie ich pożegnalnym spotkaniem na turnieju. Ja poszukam w tym meczu underu, Szwedzi powinni się oszczędzać, na dodatek mieli problemy w ofensywie, obraz trochę zakrzywia ostatni mecz z Chorwacją, której rzucili aż 38 bramek, tak wcześniej nie przekraczali linii 30 bramek. Z Japonią za to jest przeróżnie, bo tracili 30 bramek z Chorwacją czy 29 ze Słowenią, ale też 37 bramek z Niemcami i 37 bramek z Hiszpanią. W styczniu tego roku, kiedy obie reprezentacje zagrały ze sobą dwa spotkania towarzyskie, to oglądaliśmy w ich meczach prawdziwy grad bramek, najpierw 72, później 66, jednak już na poprzednich Igrzyskach, padły tylko 54 bramki. Wysokie linie, a według mnie aż tak szybkiej gry nie będzie.

Egipt - Argentyna

Egipt
- w zasięgu 2., 3. lub 4. miejsce w grupie, 2. pozycję da im wygrana lub remis i porażka Norwegii, pewną 3. pozycję da im remis, ale i niska porażka nie sprawiłaby by im krzywdy, 4. miejsce dałaby im wysoka porażka, oraz również wysokie zwycięstwo Francji w swoim spotkaniu

Argentyna - pewne 6. miejsce w grupie

Odpuszczam sobie to spotkanie, Egipt powinien wygrać ten mecz, mają o wiele lepszy potencjał, no i poza tym mają o co walczyć. Mało tego Egipt z wielkimi szansami na zajęcie 2. miejsca w grupie, bo Norwegii przyjdzie mierzyć się z Danią w ostatniej kolejce i będzie tam ciężko o zwycięstwo. Mimo wszystko linie dla mnie nie do gry, czy na handicapy, czy na bramki, jak miałbym szukać tu jakiegoś typu na siłę, to zaatakowałbym over Argentyny.

Niemcy - Słowenia
Niemcy Handicap -1.5 bramek @ 1.80 Superbet

Niemcy - w zasięgu 1. lub 2. miejsce w grupie, 1. pozycję da im wygrana lub remis

Słowenia - w zasięgu 1. lub 2. miejsce w grupie, 1 pozycję da im wygrana

Mecz o 1. miejsce w grupie, spodziewałem się lepszej dyspozycji Szwedów, jednak nie wystarczyło umiejętności i sił na wygranie grupy. Szansę na to ma Niemiecka i Słoweńska drużyna, no i mi bliżej do wygranej Niemiec. Stawiałem ich przed turniejem w najlepszej czwórce turnieju i zostaje przy swoim, grają naprawdę nieźle, przytrafiła im się co prawda wpadka z Chorwacją, ale pozostałe spotkania wygrali. Słowenia za to ze sporymi problemami kadrowymi, najpierw wypadł im Borut Mackovsek, którego zastąpił Nik Henigman, którego mogliśmy oglądać już w meczu z Japonią, jednak dzisiaj doszły dwa kolejne ciosy, Mateja Gabera zastąpił Kristian Horzen i Klemena Ferlina zastąpił Urh Kastelic, a Klemen był pierwszym wyborem na bramce. W drużynie rywali pod tym względem wygląda lepiej, bo Tima Hornke już po pierwszym meczu zastąpił Rune Dahmke, w ostatnim meczu za to oglądaliśmy już Justusa Fischera, który zastąpił Jannika Kohlbachera. Słowenia już z Japonią miała spore problemy wygrać w ostatnim meczu, ostatecznie wyszarpując ten win, Niemcy to jedna z trudniejszych drużyn w turnieju i mogą się o tym boleśnie przekonać. Zaproponuje typ z handicapem, jednak i czysty win wygląda naprawdę przyzwoicie.

Węgry - Francja
Węgry Handicap +4.5 bramek @ 1.80 Superbet

Węgry - w zasięgu 4. miejsce, potrzebują do tego zwycięstwa z Francją

Francja - w zasięgu 3. lub 4. miejsce, do zajęcia 3. miejsca potrzebują zwycięstwa z Węgrami, najlepiej jak najwyższego, oraz porażki Egiptu, najlepiej jak największej

Kto by pomyślał, że Francja w ostatnim meczu będzie się bic nie o 1. miejsce w grupie, a w ogóle o awans, niesamowita sytuacja, bo mecz z Węgrami wcale nie musi należeć do najłatwiejszych, oni też walczą o awans i do tej pory prezentują się naprawdę nieźle, na minus fakt, że wypadł im pierwszy bramkarz Kristof Palasics, który bronił w 3 meczach, zastępuje go za to Roland Mikler, który zagrał już w jednym spotkaniu i wyszło mu to naprawdę dobrze. O problemach Francji już pisałem i nie będę powtarzał, stracili dwóch zawodników na skrzydłach, jednego zastąpił Nicolas Tournat, a więc nie była to nawet zmiana na pozycji. Poszukałbym w tym meczu underu, jednak ta niepewna bramka Węgier, oraz fakt, że w styczniu tego roku na Euro oglądaliśmy aż 67 bramek w bezpośrednim spotkaniu trochę mnie tego odwodzi, inaczej jest z handicapem w stronę Węgier, bisko było na Euro i skończyło się tylko 3 bramkowym zwycięstwem Francji, Węgry na tych Igrzyskach przegrały 3 bramkami z Egiptem, wygrali z Argentyną, przegrali 1 bramką z Norwegią, oraz 3 bramkami z Danią, we wszystkich meczach było więc na styk. Francja gra słabo i spodziewam się tu meczu na styk.

Dania - Norwegia
Norwegia Handicap +6.5 bramek @ 1.70 Lvbet

Dania - w zasięgu 1. lub 2. miejsce, wystarczy im remis, aby zająć 1. miejsce, porażka spowoduje spadek na 2. miejsce

Norwegia - w zasięgu 1., 2. lub 3. miejsce, potrzebują wygranej do zajęcia 1. miejsca, remis lub porażka da im 2. lub 3. miejsce w zależności od wyniku Egiptu

Dania nie zawodzi, idą jak burza, wygrali komplet spotkań, w ataku szaleje Gidsel, który ma już na swoim koncie aż 40 bramek, aby wygrać grupę potrzebują jedynie remisu, choć pewnie zagrają o pełną pulę. Po drugiej stronie prawdziwe zaskoczenie w postaci Norwegii, która ma już w pokonanych Argentynę, Francję i Węgry, nie poszczęściło się w ostatnim meczu z Egiptem, gdzie przegrali, ale mecz był prawdziwym dreszczowem i co chwilę wynik był przechylany na jedną, lub drugą stronę, więc równie dobrze mogło skończyć się ich zwycięstwem. Poszukałbym tu zwycięstwa Danii, jednak kursy do przesadzenia zaniżone, dlatego szukam typu w stronę Norwegii, a dokładnie handicapu +6.5 bramek, na który możemy znaleźć kurs aż 1.70, a nie byłbym zdziwiony, gdyby przewaga Danii była nawet mniejsza.

Hiszpania - Chorwacja
Chorwacja @ 2.40 Superbet

Hiszpania - w zasięgu 3. lub 4. miejsce, do zajęcia 3. miejsca wystarczy im tak naprawdę remis, o ile Szwedzi przegrają swoje spotkanie, 4. miejsce może im dać również remis, bo z Chorwacją wygraliby lepszym bilansem bramkowym

Chorwacja - w zasięgu 3. lub 4. miejsce, jednak w ich przypadku potrzebują zwycięstwa, bo remis może dać im awans z 4. miejsca tylko jeśli Szwedzi przegraliby swój mecz

Mecz o awans, nie ma co się spodziewać, że Szwecja przegra z Japonią, ten mecz będzie niewątpliwie bardzo ciekawy, ani Hiszpania, ani Chorwacja przed startem rozgrywek mnie nie przekonywała, obie drużyny miały swoje lepsze i gorsze momenty, ale co trzeba przyznać, w prawie w każdym meczu było bardzo blisko remisowego wyniku, oprócz jednego spotkania Chorwacji ze Szwecją, gdzie Szwedzi przejechali się po swoich rywalach. Szukałbym underu, ale w tym meczu nie ma to żadnego sensu, bo dużo bramek pada w meczach obu drużyn, mało tego w styczniu obie reprezentacje grały ze sobą na Euro, skończyło się masakrą ze strony Chorwacji, która wygrała ten mecz 39:29. Hiszpania na pewno głodna rewanżu, jednak czy im się to uda? Jak dla mnie spotkanie to typowe 50/50, w którym może się wydarzyć wszystko, w tej chwili Hiszpania rośnie na coraz większych faworytów i na Chorwatów możemy znaleźć już kurs 2.40, jak dla mnie to za dużo jak na mecz z równymi szansami, dlatego atakuje po prostu ich zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1952
W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
chamberlain chamberlain szacunek za robotę, natomiast wkradło się kilka błędów. O ile w grupie B sytuacja jest klarowna, tak w grupie A już znacznie bardziej pogmatwana.

Przede wszystkim - nie jest jak napisałeś pozycja pierwsza i druga przypisana do Niemców i Slowenii.

Wygrana Szwecji, porażka Niemców i wygrana Chorwatów i w tabeli Szwecja spycha Niemców na 3 pozycję.

Zaś jeżeli Szwedzi nie wygrają to wtedy w zależności od wyniku meczu Niemcy - Słowenia zarówno Hiszpanie jak i Chorwaci mają szansę nawet na drugie miejsce

Zaś co do meczu Niemcy - Słowenia. Owszem jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie, lecz przed jakimikolwiek typami bym przestrzegał. Zwycięzca grupy w nagrodę dostaje najprawdopodobniej jednego z głównych faworytów tego turnieju - gospodarzy.
 
chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Niemcy - Francja
Niemcy @ 3.55
Niemcy lub remis @ 2.50
Lvbet

Mecz za 3 dni, ale Lvbet już wychylił się z kursami, w którym dość mocno faworyzują Francję, w tej chwili nie ma dostępnych handicapów, ale spróbuję pograć czyste zwycięstwo Niemców, oraz z podpórką, czyli z remisem. Niemcy rozgrywają naprawdę świetny turniej, gdyby nie lekka zadyszka i porażka z Chorwacją, to grupę z skończyliby z kompletem zwycięstw, a i tak ją przecież wygrali. Na innym biegunie Francja, która do ostatniego meczu musiała bić się o awans, co też nie przyszło im łatwo. Porażki w grupie z Danią i Norwegią, remis z Egiptem wyszarpany w końcówce, pewne zwycięstwo z Argentyną, ale nawet dzisiaj w decydującym o awansie spotkaniu z Węgrami, gdyby Węgry nie zacięły się w końcówce i nagle z 18:16 nie zrobiło się 19:23, to nie oglądalibyśmy już Francji w tym turnieju. Obie reprezentacje zagrały ze sobą w spotkaniu towarzyskim przed Igrzyskami, Niemcy wygrały wtedy tamto spotkanie 35:30, teraz Francja z większymi problemami, również kadrowymi, myślę, że może nie być w stanie przejść Niemców w ćwierćfinale. Oczywiście warto pograć jakieś handicapy na Niemców, jeśli tylko się pojawią, jednak na ten moment nie ma tego w ofercie.

EDIT:

Niemcy Handicap +3.5 bramek @ 1.60
Niemcy Handicap +2.5 bramek @ 1.90
Superbet

Mamy już lepszą ofertę z większą ilością kursów, dlatego dorzucam wspomniane handicapy w stronę Niemiec, którzy według mnie mają spore szanse, aby Francję ograć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3307
chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Przed nami już tylko po 8 spotkań u kobiet, 4 spotkania ćwierćfinałowe, 2 półfinałowe, oraz po 1 finałowym i o 3 miejsce. Patrząc ogólnie na jedną czy drugą tabelę fazy grupowej nie ma za dużo niespodzianek. W grupie A Norweżki jak miały wygrać swoją grupę, to ją wygrały, Szwedki jak miały powalczyć o 2 miejsce, tak powalczyły, Dunki zajęły 3 miejsce, choć buki sugerowały bardziej 2 pozycję, no i stawkę zamknęły nam Niemki, które zajęły 4 miejsce. Patrząc po wynikach było kilka niespodzianek, jednak ostateczne rozstawienie zaskakujące nie jest. W grupie B podobnie, Francuzki wygrały grupę tak jak miały, Holenderki zajęły 2 miejsce tak samo, o pozycję 3-4 miały bić się Węgierki, Brazylijki i Hiszpanki, tym pierwszym dwóm się udało, gorszy zjazd zaliczyły Hiszpanki, które przegrały komplet spotkań.

W tej chwili drabinka prezentuje się następująco:

1722856918894.png

Dunki w ostatnim meczu mogły namieszać i w swojej części drabinki mieć ewentualnie Szwedki, z którymi w grupie wygrały, jednak tego nie zrobiły, no i trudna przeprawa przed nimi, bo mimo, że z Holenderkami są faworytkami, to jest to zespół nieobliczalny, jak uda się je przejść, trafią zapewne na Norweżki, które nie miały problemu z pokonaniem ich w grupie. Widzę tu półfinały Norwegia - Dania, oraz Szwecja - Francja, najbardziej namieszać mogą Holenderki, oraz Węgierki, ale z tak grającą Danią ciężko będzie je ograć, a Węgierki mają w miarę młody skład i brakuje chłodnej głowy w pewnych sytuacjach, co mogą wykorzystać Szwedki.

Dania Kobiety - Holandia Kobiety
Dania Kobiety @ 1.80 Superbet

W tym dwumeczu idę w stronę Dunek, chciałem jeszcze poszukać może jakiegoś overu/underu, jednak to odpuszczam, bo po jednej stronie mamy świetną defensywę, zaś po drugiej ofensywę, więc jak będzie wyglądało to spotkanie ciężko określić, bliżej mi do underu, jednak linie niskie. Dunki rozgrywają bardzo dobry turniej, oprócz porażki z Norweżkami, które szybko musiały się podnieść po porażce w pierwszym meczu, zaliczyły komplet zwycięstw, ze Słowenkami, ze Szwedkami, które są na tym turnieju bardzo niewygodną drużyną, z Niemkami, które akurat w meczu z nimi się przebudziły i we wspomnianym spotkaniu z Koreankami, który mogły odpuścić, a tego nie zrobiły, choć i tak nie grały na 100%, bo wynik mógłby być o wiele wyższy. Świetnie w bramce radzi sobie duet Althea Reinhardt i Sandra Toft, które bronią odpowiednio ze skutecznością 36% i 32%, obie również bardzo dobrze bronią rzuty karne, pierwsza wspomniana zawodniczka ma już 2 obrony na 5 rzutów, co daje 40% skuteczność, druga 3 obrony na 7 rzutów, co daje 43% skuteczność. Najlepszą rzucającą zawodniczką jesst za to Kristina Joergensen, ale daleko jej w klasyfikacji do czołówki, bo ciężar zdobywanie bramek rozkłada się na całą drużynę. Holenderki niewątpliwie też mogą zaliczyć fazę grupową do udanych, bo również przegrały tylko jedno spotkanie, z jednymi z faworytek do końcowego triumfu w postaci Francuzek, a pozostałe mecze wygrały, choć trzeba powiedzieć, że miały one łatwiejszą grupę, a i tak ciężko było im ograć Angolki, czy Węgierki, z nimi ostatnie spotkanie oglądałem i naprawdę, gdyby Węgierkom nie zabrakło zimnej krwi, to ten mecz mógł się potoczyć inaczej, jednak gdy tylko Węgierki dochodziły wynikiem do Holenderek, tak te drugie automatycznie odjeżdżały. Holenderska bramka też nie na tak dobrym poziomie jak Duńska, co prawda Yara Ten Holte ma 32% obron, jednak Rinka Duijndam już tylko 29%, obie też musiały bronić bardzo dużo rzutów, bo łącznie musiały interweniować aż przy 195 rzutach, dla porównania Duńska obrona pozwoliła na oddanie 162 rzutów. Obie też nie są specjalistkami w bronieniu rzutów karnych, Ten Holte obroniła raptem 2 rzuty na 8 rzucanych, co daje skuteczność 25%, zaś Duijndam nie znalazła się nawet w klasyfikacji. Ofensywa Holenderek wygląda za to imponująco, aż 3 zawodniczki znajdują się w top 10 najlepiej rzucających, w tabeli przewodzi Angela Malestein, której spory dorobek bramkowy przynoszą rzuty karne, 10 z 29 bramek, tylko 3 bramki mniej ma na swoim koncie Lois Abbingh, a 3 bramki mniej od niej Dione Housheer. Obie drużyny dawno mierzyły się ze sobą na dużym turnieju, było to w 2019 roku na Mistrzostwach Świata, kiedy Holenderki miały naprawdę dobrą drużynę, a i tak Dunki wygrały tamto spotkanie 27:24. Dunki chcą wrócić na szczyt, tutaj widać, że nie kalkulują i idą pewnie po swoje, myślę, że i z Holenderkami są w stanie sobie poradzić, Holenderki miały już kilka ciężkich spotkań na tych Igrzyskach, a jedynie Francuzki prezentowały naprawdę wysoki poziom, Dunki to będzie ich drugie najtrudniejsze spotkanie do tej pory na tym turnieju.

Francja Kobiety - Niemcy Kobiety
Francja Kobiety over 31.5 bramek @ 2.10 Superbet
Francja Kobiety Handicap -3.5 bramek HT @ 1.82 STS słaby mecz Francuzek, duże przestoje w pierwszych 10 minutach 1 i 2 połowy, jednak awans wywalczony

Odnoszę nieodparte wrażenie, że Francuzki nie pokazały jeszcze swojej najlepszej piłki na tym turnieju, moje stwierdzenie może trochę dziwić, w końcu wygrały komplet spotkań, jednak według mnie sporo się w nich oszczędzały, miały łatwą grupę, jedynie Holenderki sprawiły im jakieś problemy, poza tym spotkania wygrywane dosyć łatwo. Równie łatwo przychodzi im zdobywanie bramek, których na ten moment mają najwięcej na turnieju, a ich ofensywa jest bardzo rozłożona, w top 10 na ostatnich miejscach możemy ujrzeć dopiero Francuzki, bo taką samą ilość bramek zdobyły Pauletta Foppa i Tamara Horacek, po 21, jednak aż 6 zawodniczek z tej drużyny ma na swoim koncie aż 15 bramek lub więcej. Bramka za to wyjątkowo słabo jak na tą drużynę, bo straciły nie małą ilość bramek, jednak Laura Glauser broni ze skutecznością 32%, a Hatadou Sako z 31% skutecznością, więc prawdę mówiąc nie wygląda to źle. Widać Francuzki przeszły dość dużą metamorfozę i teraz są w stanie ogrywać swoje rywalki przy pomocy ofensywy. W ćwierćfinale trafia im się trzeba to chyba rzec, najsłabsza drużyna na całym turnieju, oczywiście nie pod względem personalnym, bo myślę, że Niemki wyprzedzają czy Węgierki, czy Brazylijki, ale pod względem formy jest naprawdę słabo. Niemki do ostatniej kolejki musiały się bać o awans, ostatecznie się udało i zajęły 4 miejsce w tabeli, a potrzebowały do tego tylko 1 zwycięstwa w 5 spotkaniach. Było pewne przed turniejem, że z Norweżkami, czy Dunkami będzie ciężko, miały powalczyć ze Szwedkami, ale tego również nie zrobiły, przegrały nawet z Koreankami, które uważane są z najsłabsze w całym turnieju, o grały jedynie Słowenki, gdzie urządziły sobie prawdziwy pokaz strzelecki. Ich bramka nie wygląda dobrze, Katharina Filter broni ze skutecznością 30% i choć nie jest to zły wynik, to nie jest też wybitny, nie ma też zbytnio wsparcia ze strony Sarah Wachter, która ma tylko 24% obron. W polu zawodzi za to postawa Aliny Grijseels, przed Igrzyskami typowana przez bukmacherów jako najlepsza strzelczyni swojego zespołu, zaś ta jest daleko w klasyfikacji i w drużynie i w turnieju, dorobek 10 bramek przy 43% skuteczności to zdecydowanie za mało jak na tą zawodniczkę. Francuzki obok Norweżek to największe faworytki do wygrania swoich ćwierćfinałów, czemu nie ma co się zbytnio dziwić. Niemki mogą jutro boleśnie przekonać się o francuskiej sile, ja próbuję overu bramkowego Francuzek, linie już przekroczyli w 3 na 5 spotkań, nie udało się tylko w bardzo defensywnym meczu z Brazylijkami, oraz zabrakło 1 bramki z Węgierkami, Niemki co dziwne ani razu nie dostały jeszcze 32 bramek na tym turnieju, ale myślę, że nastąpi ten pierwszy raz. Handicapy myślę, że również do gry, ja wybrałem do połowy, bo myślę, że mecz już wtedy może zostać ułożony pod dyktando Francuzek, próbuję też najwyższej dostępnej linii w Fortunie, jednak już tu nie podaje tej propozycji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1963
chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Egipt
Egipt @ 2.35 Superbet

Skoro jestem już w temaci piłki ręcznej, to zajmijmy się od razu rozgrywkami mężczyzn. Już wczoraj podawałem typy w stronę Niemców z Francją, dzisiaj mamy już szerszą ofertę i według mnie każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie. Pora na następny ćwierćfinał Hiszpania - Egipt, gdzie według mnie znowu większe szanse daje dogowi w postaci Egiptu. Egipcjanie dostali naprawdę bardzo trudną grupę, z Danią, Francją, Norwegią, Węgrami i Argentyną, a więc zabrakło tylko Szwedów, aby mieć ścisłą czołówkę światową, poradzili sobie w niej świetnie, co prawda przegrali z Danią, która trzeba powiedzieć gra niesamowicie na tym turnieju, a i tak postawili im mocny opór, nie wydało się wygrać z Francją, bo rywale szczęściem wyszarpali remis, ale ograli za to Norwegów, którzy przed tym spotkaniem mieli komplet zwycięstw, ograli również Węgry i Argentynę. Po drugiej stronie Hiszpania, która jeszcze przed turniejem mnie nie przekonywała, udało im się ostatecznie zająć 3 miejsce w grupie, ale każde ich spotkanie to mocne męczarnie. Wygrywali 3 bramkami ze Słowenią, 4 bramkami z najsłabszą Japonią, czy tylko 1 bramką w ostatnim meczu z Chorwacją, szkoda mi było Chorwatów, którzy pożegnali się już z turniejem, bo mieli szansę z tak grającą Hiszpanią, jednak zabrakło w ofensywie niestety. Przed turniejem nie obstawiałem, że Egipt może znaleźć się w półfinale, ale tabele w grupach mocno się wymieszały i mamy taką sytuację, że Egipt dostał za rywali Hiszpanów, których według mnie są w stanie ograć. Potencjału w bramce, czy w polu przedstawiać nie będę, bo w obu drużynach jest na podobnym poziomie, jednak w tej chwili na Igrzyskach z lepszej strony pokazał się Egipt, więc stąd mój typ w ich stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +385
Pablito91 878,6K

Pablito91

Typer Miesiaca
Brazylia +9.5 @1.65 lvbet

W ostatnim ćwierćfinale zmierzą się Norweżki z Brazylijkami. Kursy są okrutne. Na Brazylijki lvbet wystawia Kurs nawet 18. Owszem Norweżki faworytki do złota, ale czy przejadą się aż tak po Brazylijkach? No nie wiem. Brazylijki zagrały kapitalne spotkanie z reprezentantkami Angoli, zarówno w obronie jak i w ataku. Brazylijki straciły najmniej bramek w swojej grupie. Nawet Francuzki i Holenderki straciły więcej bramek. Tylko w drugiej grupie Norweżki i Dunki straciły mniej. Z Francuzkami przegrały 6 bramkami zaś z Holenderkami 7. Patrząc na historie to brazylijki nigdy nie przegrały z Norweżkami więcej jak 6 trafieniami. Jeżeli ekipa z Ameryki Południowej zagra tak dobrze jak z Angolą to nie powinny przegrać aż 10 bramkami.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Dania - Szwecja
remis kurs 11.00 williamhill
podwójna szansa x2 3.35 livescorebet
32:31 za to remis padł do przerwy 16:16

Duńczycy idą w tym turnieju jak burza nawet nie tylko , nie przegrali meczu od stycznia od finału Mistrzostw Europy , choć zanotowali jeden remis z Norwegami w Golden Lague 36:36 , a tych samych Norwegów rozgromili siedmioma bramkami w rundzie poprzedniej ,
hm Duńczycy w formie zasłużenie tutaj są faworytami , Szwedzi nieco w kratkę ale ten wynik z Chorwatami moim zdaniem groźny , pokonali również Hiszpanów i moim zdaniem Duńczycy nie są aż takimi faworytami by dawać na nich kursy 1.3
Ostatnie ich stracie w h2h dosyć świerze ze stycznia właśnie z Misrzost Europy wygrali Duńczycy ale po bardzo wyrównanym underowym meczu jedną bramką.
Druga drużyna ostatnich Mistrzost Europy z Trzecią ja tu zaryzykuję Remis i X2 , kursy kuszące.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Szwecja Kobiety - Francja Kobiety
Francja Kobiety Handicap -2.5 bramek @ 1.80 Lvbet jednak problemy z Niemkami oznaczały coś więcej

Na szybko z telefonu, bo brak dostępu do laptopa. Na ogół jestem zadowolony z osiągnięcia Szwedek, udało się awansować do półfinału, dzięki czemu upiekłem dwie pieczenie na jednym ogniu w typach długoterminowych, jednak ćwierćfinał, wcale nie był dla nich łatwy, o mały włos a to młode Węgierki oglądali byśmy w dzisiejszym meczu, na szczęście Szwedzkim udało się ograć je w dogrywce. Francuzkom mecz z Niemkami też sporo ważył, widać, że nie była to tak pewna drużyna jak do tej pory, myślę, że dzisiaj jednak presja ich już tak nie zje. Francuzki i Norweżki to dwie drużyny, które typowane są do złota i myślę, że spotkają się w finale, Szwedki były już w stanie ograć Norweżki na tym turnieju, ale przegrywały z Dunkami i zremisowały z Węgierkami, więc nie jest to aż tak pewna siebie drużyna. Obie ekipy mierzyły się stosunkowo niedawno, bo na Mistrzostwach Świata w grudniu ubiegłego roku, to również był półfinał, a Francuzki wygrały go przewagą 9 bramek. Francuzki do tej pory pokrywały ten handicap w każdym rozegranym meczu, myślę, że ze Szwedkami też są w stanie go pokryć, skusiła mnie przede wszystkim niska linia, którą rzadko można spotkać w spotkaniach Francuzek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
Pablito91 878,6K

Pablito91

Typer Miesiaca
Renars Uščins powyżej 5.5 bramki @1.80 fortuna

W pierwszym półfinale Niemcy zagrają z Hiszpanią. Obie drużyny awansowały po dogrywce. Większy podziw należy się ekipie Niemiec, kto oglądał ten wie jaki był przebieg tamtego ćwierćfinału. Obie drużyny grały ze sobą w grupie i górą byli Niemcy. Obie drużyny sporo rzucaja, ale też I sporo traca. Idę w bramki w objawienie i chyba MVP tego turnieju a więc Niemieckiego Łotysza Renarsa Uščinsa. 22 lata, gra w przeciętnym Niemieckim klubie, ale to co gra na tych Igrzyskach to poezja. 14 bramek w ćwierćfinale z Francuzami. Z Hiszpanią miał 8 trafień. Rzuca na wysokiej skuteczności, do tego podchodzi również do karnych. 6 trafień powinien dzisiaj mieć na swoim liczniku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2449
chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Niemcy
Hiszpania awans @ 2.15 Fortuna
Ian Tarrafeta zdobędzie 5 bramek lub więcej @ 3.50 Betclic

Nie idzie ostatnio w piłce ręcznej, ale nie rezygnuje, w końcu już niewiele spotkań do końca przed nami. Dzisiaj zaskakujący dla mnie półfinał, zaskakujący ze względu na udział w nim Hiszpanię, która bardzo szczęśliwie wygrywa swoje mecze, mając też niesamowitego bramkarza, który bardzo pomaga, czy dzisiaj starczy szczęścia na Niemcy? Przegrali już z nimi w grupie, chociaż było blisko wygranej, jednak Niemcy, gdyby nie szczęście, to też nie byłoby ich w turnieju, bo to zrobił Mem w ostatnich sekundach meczu, można nazwać wręcz sabotażem. Normalnie zagrałbym dzisiaj na Niemcy, jednak patrząc na szczęście Hiszpanów, oraz sam fakt, jak ten turniej wygląda i że w najlepszej czwórce mamy chociażby Słowenię, to zaufam tu Hiszpanii. U Niemców jak na razie świetnie Wolffa zastępuje młody Spath, czy jednak jak dzisiaj Andreasowi znowu nie będzie iść, to po raz kolejny uratuje im mecz? Niewątpliwie będzie to bardzo ciekawe spotkanie, bez większego faworyta, z dużymi szansami, żeby to Hiszpania przeszła dalej. Teoretycznie mam już pograny ten typ po kursie 13.00, bo w długoterminowych typach podałem etap odpadnięcia Niemiec na półfinał, jednak dokładam Hiszpanię, bo ona tu dokonuje niesamowitych rzeczy. Ciekawym typem według mnie jest też 5 lub więcej bramek Iana Tarrafety, nie jest to pierwsza opcja w ataku, ani żaden z kluczowych graczy, ale atak Hiszpanii jest mocno rozłożony na kilku graczy, oprócz Gomeza, który oprócz karnych dorzuca sporo bramek z gry. Ostatnie mecze Tarrafety to 6 bramek z Egiptem, 4 bramki z Chorwacją czy 4 bramki właśnie z Niemcami. Nie jest to typ z dużym prawdopodobieństwem wejścia, jednak po 3.50 można pograć, tym bardziej, że w meczach obu drużyn pada spora ilość bramek, pomimo bardzo dobrej gry bramkarzy z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 878,6K

Pablito91

Typer Miesiaca
Dania @2.05 lvbet 30:25 luźno

Powtórka zeszłorocznych mistrzostw świata, gdzie o 3 miejsce spotkały sie Dunki ze Szwedkami. Tam górą były Dunki, które wyszarpały zwycięstwo wygrywając 28:27. Obie reprezentacje mierzyły się już na tych Igrzyskach i Szedki prowadziły już 23:21 , lecz wtedy rzucały już tylko Dunki, które wygrały 25:23. Co ciekawe Szwedki w tamtym spotkaniu od stanu 23:21 przez 9 minut nie rzuciły bramki! To nie pierwszy raz kiedy wypuściły zwycięstwo z rąk. W półfinale Francuzki rzuciły im na remis w ostatnich sekundach meczu. Szwedki są po dwóch dogrywkach, bo z Węgierkami grały w ćwierćfinale i z Francuzkami w półfinale. Myślę, że 20 minut dłużej spędzone też może mieć znaczenie oraz na pewno będą miały z tyłu głowy te mecze wypuszczone z rąk. Liczę, że Dunki które od początku były typowana jaka ta 3 siła ponownie wyszarpią zwycięstwo i zgarną brąz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2313
L 388

lelit

Użytkownik
Stawiałbym raczej na Szwecję. Zawodniczki znają się jak łyse konie, bo grają/grały w duńskiej lidze.
Dania ma duże ofensywne problemy, których trener nie potrafi jakoś rozwiązać; Kristina Jørgensen (już Gyor), która w swoich poprzednich klubach była "królową strzelców" siedzi długo i cierpliwie na ławce podczas gdy już "mocno zjechana" Højlund i jednostronny buldożer AM Hansen bezskutecznie próbują strzelać bramki.
 
Do góry Bottom