>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IO Paryż 2024: Piłka ręczna (25.07 - 11.08.2024)

R 1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna IO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dania - Argentyna
Typ: poniżej 61,5 gola
Kurs: 1,48
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza:

Na koniec miesiąca typ z piłki ręcznej i Igrzysk Olimpijskich w jednym. W meczu grupowym Dania podejmie Argentynę i w mojej opinii będzie wynik poniżej 61,5 gola. W poprzednich meczach Dania 30 i 37 punktów, a Argentyna 25 i 31 bramek. Ale mnie przekonuje bilans H2H, gdzie w tym roku rzucili 54 i 58 grając między sobą w 2024 roku w lipcu tego roku w meczach towarzyskich przed IO. Do tego należy zwrócić uwagę, że to turniej, który wygra ekipa najlepiej rozkładająca siły. Sadzę, że Danie nie będzie się przemęczać, dlatego typuję niższy wynik.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Korea Południowa Kobiety - Szwecja Kobiety
Korea Południowa Handicap +6.5 bramek @ 1.95 Superbet

Na ten moment można by powiedzieć, że męski turniej jest mniej przewidywalny niż żeński, w którym jedną z większych niespodzianek była porażka Norweżek ze Szwedkami, a i tak Norweżki zapewne zajmą pierwsze miejsce w grupie. Jutro mecz Koreanek ze Szwedkami, gdzie jak wiadomo zdecydowanymi faworytkami są te drugie, jednak szukam handicapu w stronę Koreanek. Szwedki jak już wspomniałem dokonały niemożliwego ogrywając Norweżki, później dołożyły zwycięstwo z Niemkami i w ostatnim meczu nieznacznie poległy z Dunkami, ta porażka dużej krzywdy może im jednak nie zrobić, bo drugie miejsce w grupie jest mocno w ich zasięgu, czy to przez fakt, że Dunki mają jeszcze spotkanie z Niemkami, które może w końcu zaskoczą z kimś lepszym, czy też w razie sytuacji, gdy Norweżki, Szwedki i Dunki będą mieć taką samą liczbę punktów, to one zajmą drugie miejsce przez lepszy bilans bramkowy. Szwedki mają też od tej chwili bardzo dobry terminarz, bo zostały im mecze z najsłabszymi w grupie Koreankami i Słowenkami. Na pierwszy ogień Koreanki, które w pierwszym meczu ograły Niemki dokonując największej niespodzianki na tym turnieju, później już uległy Słowenkom 7 bramkami czy Norweżkom 6 bramkami, czyli patrząc po wynikach, aż takiego wstydy po stronie Korei nie ma. Szwedki raczej już myślami w ćwierćfinale, pozostaje tylko dograć te dwa mecze, w których nie spodziewam się dużej dominacji, tym bardziej, że jak widać, Szwedki potrafią się postawić.

Hiszpania Kobiety - Węgry Kobiety
Hiszpania Kobiety over 24.5 bramek @ 1.75 STS 6 bramek w 10 minut na początku drugiej połowy i następne 6 bramek niestety w pozostałym czasie gry, mnóstwo niewykorzystanych okazji

Hiszpanki są w tragicznej sytuacji, kto by pomyślał, że przegrają wszystkie trzy pierwsze spotkania na tych Igrzyskach, bo o ile porażkę z Holenderkami można im wybaczyć, to jednak deklasację ze strony Brazylijek, czy porażkę z Angolkami już nie bardzo. Hiszpanki są na takim etapie, że w tym meczu zwycięstwo może im nic nie zmienić, będą potrzebne też punkty w drugim spotkaniu, a na koniec zmagań grają z Francuzkami (nadzieja jakaś jest, bo Francuzki raczej będą mieć zapewnione już 1 miejsce w grupie), a mało tego, w meczu Węgierek z Holenderkami, muszą trzymać kciuki za wygraną tych drugich. Dużo punktów do spełnienia i to niełatwych punktów, aby Hiszpanki zagrały dalej. Jednak przed nimi mecz z Węgierkami i na tym trzeba się skupić. Intuicja podpowiada mi, że Hiszpanki mogą wziąć to spotkanie, co prawda Węgierki na ten moment radzą sobie od nich o wiele lepiej, ale też mają swoje wpadki, jak ostatni remis z Angolkami. Według mnie ten mecz może przypominać spotkanie mężczyzn, Chorwacji z Niemcami, gdzie Ci pierwsi grali słabszy turniej, w przeciwieństwie do drugich, a i tak oglądaliśmy triumf Chorwatów. Jednak tak odważnie nie zagram, szukam tu za to overu Hiszpanek, linia niezbyt wygórowna, ale też ani razu nie pokryta, Węgierki jednak lubią zagrać ofensywną piłkę, w przeszłości oglądaliśmy dużo bramek w meczach obu drużyn, dlatego spodziewam się, że jutro Hiszpanki nam się lekko przebudzą i te minimum 25 bramek wykręcą.

Angola Kobiety - Francja Kobiety
Angola Kobiety Handicap +8.5 bramek @ 1.80 Superbet

Francuzki wygrywając to spotkanie zajmą pierwsze miejsce w grupie bez względu na wynik ostatniego meczu, jest więc o co grać i raczej ich zwycięstwo jest dość pewne. Nie zgadzam się jednak z bukami co do jego rozmiaru, bo w tej chwili można znaleźć bardzo wysokie linie na Angolki, które co by nie mówić rozgrywają naprawdę dobry turniej. Uległy nieznacznie Holenderkom, ograły Hiszpanki i zremisowały z Węgierkami, zasłużyły, żeby zagrać w ćwierćfinale, ale do tego też jeszcze daleka droga. Francuzki trzy mecze i trzy zwycięstwa, najpierw Węgierki 3 bramkami, później Holenderki 4 bramkami i na koniec Brazylijki 6 bramkami, jak widać w żadnym meczu jakoś mocno nie dominowały i teraz powinno być podobnie. Francuzki wkraczają powoli w decydujący moment turnieju, tu już trzeba oszczędzać siły i kombinować. Poszukałbym w tym meczu również underu, ale jak dla mnie linie za niskie jak na te dwie drużyny. Obie drużyny zagrały ze sobą ponad 2 tygodnie w meczu sparingowym, Francuzki przejechały się po swoich rywalkach wygrywając 13 bramkami, tu już takiej masakry się nie spodziewam i uważam, że 8 bramkowa linia wydaje się dość bezpieczna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +386
chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Co Ta Francja odpierdala w ręczna.. mam ich że wygra złoty 🏅 to chyba mogę się pożegnać z turniejem na to wychodzi 3 porażka.
Do ćwierćfinału pewnie awansują, nawet jeśli przegrają dzisiejsze spotkanie, bo do tego powinno wystarczyć zwycięstwo z Węgrami i Argentyną. Jednak fakt faktem, na złoto raczej się nie zapowiada
 
C 41,8K

CrossType

Użytkownik
Angola K - Francja K
Angola(+10,5) - 1,44
Fortuna

Francuzki powinny to spotkanie spokojnie wygrać, ale nie sądzę, że będzie to pogrom. Pierwsze miejsce na 99% pewne w grupie, więc można powoli oszczędzać siły. Po drugiej stronie Angolki które są na dobrej drodze, że awansować do ćwierćfinału więc na pewno będą tutaj walczyć, choć na pewno o urwanie nawet punktu będzie niezwykle ciężko, bo na 10 spotkań w historii - 9 razy lepsze były Francuzki. Gdyby Francuzki grały jutro na 100% i chciały wygrać jak największą ilością bramek to 11 bramek różnicy mogły by zrobić na lajcie. 2 tygodnie temu w towarzyskim spotkaniu wygrały różnicą 13 bramek, ale właśnie w tym, że już mają 6 punktów, pewny awans, prawie pewne pierwsze miejsce widzę szansę, że jutro nie będą tak mocno cisnęły.
 
Ostatnia edycja:
C 41,8K

CrossType

Użytkownik
Słowenia - Japonia
Japonia (+8,5) - 1,43
Fortuna

Idę znowu w stronę underdoga. Słoweńcy już dwie niespodzianki sprawili i pytanie jak odnajdą się w meczu kiedy to oni w końcu będą faworytem. W poprzednich meczach nikt od nich nie oczekiwał zwycięstw, więc mogli grać jak się uda to fajnie, jak nie to też wielkiej tragedii niema, a teraz staną przed ogromną szansą, bo zwycięstwo da im 6 punktów i już ćwierćfinał będzie blisko. Japończycy z zerową ilością punktów praktycznie się żegnają już z igrzyskami, tylko jakiś cud już może da im dać awans. Myślę, że o jakimś overze punktów też można pomyśleć, bo Azjaci raczej z defensywnej strony się nie pokazują, ale już z przodu potrafią rzucać. Japonia przegrała 4 punktami z Hiszpanami, 1 punktem z Chorwacją, tylko Niemcy zrobili 11 punktów więcej. Więc myślę, że Słoweńcy w roli faworyta mogą zagrać inaczej i zgubić punkty. Poszukałbym tutaj niespodzianki. Bo forma ewidentnie za Słowenią, ale rola faworyta może sprawić, że się pogubią. Choć oczywiście wszystko zweryfikuje boisko.

Inne typy:
Japonia wygra pierwszą połowę lub mecz - 4,70
Japonia(+2,5) - 3,60
Japonia - 9,60
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Korea - Szwecja 21:27

Koreanki na tych IO pokazują się z bardzo solidnej strony jak na ich możliwości, mają na swoim koncie 1 zwycięstwo nad Niemkami i 2 porażki. Porażka z Norweżkami była 6-bramkowa więc wstydu nie było. Ze Słowenkami rozegrały najsłabsze spotkanie.
Szwedki wygrały niespodziewanie z Norweżkami i również wygrały z Niemkami. W obu tych meczach ich ofensywa była na wysokim poziomie. Przegrały ostatni mecz z Dunkami po słabszej grze.
Mecze bezpośrednie pokazują nam, że w tym meczu może w końcu paść sporo goli, Korea przeważnie kojarzyła mi się z wysokimi wynikami a do tej pory mamy niskie. Dziś liczę, że będzie to przełamanie.

powyżej 56,5 2,35 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak na szybko bo rano do pracy...

Chorwacja - Szwecja 27:38

Wydaje mi się, że bukmacherzy mocno poszaleli, Chorwaci faworytem? Okey, Szwecja nie gra tego co grać powinna ale Oni w każdym meczu mogą wystrzelić. Kadra dużo mocniejsza.

Szwecja 2,25

Argentyna - Francja 21:28

Okey, Argentyna ma kiepską obronę ale to co grają Francuzi to aż żal patrzeć. Wygrać pewnie wygrają ale czy narzucają aż tyle goli? Wątpię.

Francja poniżej 36,5 1,88
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +791
T 1,1K

Tedii

Użytkownik
Tak na szybko bo rano do pracy...

Chorwacja - Szwecja

Wydaje mi się, że bukmacherzy mocno poszaleli, Chorwaci faworytem? Okey, Szwecja nie gra tego co grać powinna ale Oni w każdym meczu mogą wystrzelić. Kadra dużo mocniejsza.

Szwecja 2,25

Argentyna - Francja

Okey, Argentyna ma kiepską obronę ale to co grają Francuzi to aż żal patrzeć. Wygrać pewnie wygrają ale czy narzucają aż tyle goli? Wątpię.

Francja poniżej 36,5 1,88​
W Szwecji ma nie zagrać Godfridson, Bergelund i Claar. Bardzo ważne ogniwa, kursy na Chorwację lecą ostro i teraz na Szwecję masz już 2.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +871
chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Francja
Argentyna Handicap +10.5 bramek @ 1.88 STS

Francja bardzo słaba forma na tych Igrzyskach, a grają przecież przed własną publicznością, mimo wszystko do ćwierćfinału powinni awansować. Dzisiaj mecz z Argentyną, najsłabszą drużyną w grupie, jednak nie spodziewam się po nich, żeby przejechali się po swoich przeciwnikach. Francji z wielkim trudem idzie zdobywanie bramek, druga sprawa to fakt, że nie ma większego sensu przemęczać się w tym meczu, bo decydujące spotkania dopiero przed nimi. We Francji mocno też ucierpiały skrzydła, bo dzisiaj nie zobaczymy ani Lenne, który skręcił kostkę i już go nie obejrzymy na tej imprezie, czy Nahiego, który ma problemy mięśniowie i dzisiaj nie ma go w składzie. Argentyna do tej pory zaliczyła komplet porażek, 5 bramkami z Norwegią, 10 bramkami z Węgrami i 11 bramkami z Danią, tylko z Danią nie pokryli dzisiejszego handicapu, ale jak gra Dania na tym turnieju, a jak Francja, to jednak jest spora różnica.

Chorwacja - Szwecja
Szwecja @ 2.30 Superbet

Szwecja z wielkimi problemami, stracili Petterssona, który odniósł kontuzję, na dodatek dzisiaj nie zagra Gottfridsson, który został zawieszony po meczu ze Słowenią, a ich sytuacja w grupie po porażkach z Niemcami i Słowenią wydaje się być bardzo nieciekawa, dzisiejsza porażka może przekreślić ich szansę na awans dalej, choć w jednym przypadku dalej będą mieć szansę, czyli wygrana Niemiec z Hiszpanią i w ostatniej kolejce ogranie Hiszpanii, wtedy szansa na awans pozostaje. Jednak nikt na to w tej chwili nie liczy, trzeba samemu zdobyć punkty i dzisiejszymi rywalami Chorwacja, która jest mocno nieobliczalna. Pisałem od początku turnieju, że nie jest to drużyna, która mnie przekonuje i tak było, ledwo wygrali z Japonią, przegrali ze Słowenią, ale w ostatniej kolejce ograli Niemcy, co było dla mnie lekkim zaskoczeniem, jednak według mnie dalej nie są drużyną, która może tu jakoś znacząco zagrozić tym najlepszym. Zaufam dzisiaj Szwecji, ryzykownie, ale zaufam, przechowo przegrali dwa spotkania, dali odjechać swoim rywalom i pogoń już się nie udała, dzisiaj Chorwacja z którą mają szansę, mimo osłabień. Mecz 50/50 ze wskazaniem na Szwedów moim zdaniem, więc próbuję grania tu doga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3964
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
chamberlain chamberlain Pytanko do Ciebie, wiesz może czy na 1 spotkanie Gottfridsson został zawieszony czy na więcej? Pettersson wróci jeszcze na tym turnieju, nie wiesz może? Info przydatne na dalsze mecze :) Pozsrawiam
 
chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
chamberlain chamberlain Pytanko do Ciebie, wiesz może czy na 1 spotkanie Gottfridsson został zawieszony czy na więcej? Pettersson wróci jeszcze na tym turnieju, nie wiesz może? Info przydatne na dalsze mecze :) Pozsrawiam
Tak, Gottfriddson został zawieszony tylko na jedno spotkanie. Petterssona zastąpił już Edvardsson, więc już nie wróci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +753
chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Norwegia - Egipt
Egipt @ 2.58 Betfan

Miałem odpuścić podawanie tego spotkania, bo prawdę mówiąc zagrałem rano na Egipt, ale nie była to duża stawka, ani typ jakoś specjalnie wart podzielenia się, jednak jak patrzę na te kursy, które masowo spadają na Norwegów, a na Egipt możemy dostać już nawet 2.58 jakie proponuje Betfan, no to nie, to już jest zbyt duża przesada. Jak dla mnie spotkanie to typowe 50/50, przed rozpoczęciem Igrzysk widziałem wyżej Norwegów, niż Egipcjanów, jednak patrząc na dotychczasowe mecze, obie reprezentacja posiadają podobny potencjał. Norwegia do tej pory niepokonana na Igrzyskach, najpierw ograli Argentynę, później dość łatwo Francję, która jak widać nie potrafi wejść w swój rytm, a na dodatek doszły problemy kadrowe, czy w ostatnim spotkaniu pokonali Węgrów. Egipt miał trudniejszy terminarz jak na razie, bo co prawda na początku dostali Węgrów, których ograli, to później przyszła porażka z Danią, ale co trzeba przyznać była to nieznaczna porażka tylko 3 bramkami, a wszyscy widzą jak Duńczycy grają, w ostatniej kolejce zremisowali z Francją i tego meczu trochę szkoda, bo była duża szansa na zwycięstwo, ale Francja ostatecznie w końcówce wyszarpała mecz na swoją korzyść. Myślę, że na ten moment, Egipt będzie najtrudniejszym rywalem do tej pory Norwegów, którzy mimo, że mierzyli się z Francją, to jednak Francuzi nie są sobą, Norwegia jest do pokonania, blisko tego byli Węgrzy w ostatnim meczu, którzy prowadzili prawie przez całe spotkanie i dopiero w końcówce to Norwegowie wyszli na prowadzenie, ostatecznie wygrywając 1 bramką, Egipt jest lepszą ekipą od Węgrów i mogą tu postawić o wiele większy opór. Taki kurs na Egipt w tej chwili to według mnie spora przesada, kursy powinny być bardziej wyrównane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3942
chamberlain 540,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej u kobiet, więc pokrótce o każdym meczu.

Węgry Kobiety - Holandia Kobiety
Węgry Kobiety Handicap +4.5 bramek @ 1.75 Fortuna

Holandia - w ich zasięgu 2. lub 3. miejsce w grupie, do 2. miejsca potrzebują tylko remisu, porażka będzie oznaczać spadek na 3. miejsce

Węgry - w ich zasięgu 2., 3. lub 4. miejsce w grupie, do 2. miejsca potrzebują zwycięstwa, do utrzymania się na 3. miejscu potrzebują remisu, ale i niska porażka też może im to dać, ponieważ to miejsce mogą odebrać im tylko Angolki, które wygrywając z Brazylijkami zrównają się z nimi punktami, a w meczu Węgierek z Angolkami mieliśmy remis, decydowałby bilans bramkowy we wszystkich meczach, a w tej chwili Węgierki mają +1, zaś Angolki -12 bramek, także aby Węgierki spadły na 4. miejsce w grupie, musiałyby dość wysoko przegrać z Holenderkami, a Angolki dość wysoko wygrać z Brazylijkami

Holenderki z tyłu głowy będą mieć, że remis wystarczy im, żeby utrzymać swoją pozycję, nie warto przemęczać się zbytnio w tym meczu, bo w ćwierćfinale czekać będą zapewne Dunki, z którymi faworytkami nie będą. Węgierki są w stanie pograć tu o zwycięstwo i tego meczu raczej nie odpuszczą, tym bardziej, że mogą spaść na 4. miejsce w grupie, które da ćwierćfinał z Norweżkami. Ostatnie boje między obiema drużynami były bardzo wyrównane, myślę, że i teraz Węgierki zachowają dystans 4 bramek do swoich rywalek.

Hiszpania Kobiety - Francja Kobiety
Under 54.5 bramek @ 1.87 Betfan

Hiszpania - pewne 6. miejsce w tabeli, bez szans na zmianę pozycji

Francja - pewne 1. miejsce w tabeli, bez szans, na zmianę pozycji

Mecz o nic, dla jednej jak i drugiej drużyny, Francuzki wygrały swoją grupę, Holenderki mogą się jeszcze z nimi zrównać punktami, ale Francuzki i tak będą pierwsze ze względu na bilans spotkań bezpośrednich. To samo tyczy się Hiszpanek, które przegrały wszystkie swoje spotkania i w tej chwili są w stanie zrównać się punktami z Brazylijkami, ale i tak będą na gorszej pozycji przez bilans spotkań bezpośrednich. Ja atakuje tu under, linie bardzo wysokie, bo Francuzki lubią się rozstrzelać, ale moim zdaniem nie tym razem, tutaj spodziewam się oszczędzania na ćwierćfinał, Hiszpanki też nie powinno za mocno cisnąć, druga sprawa to duże przestoje Hiszpanek, z trudną obroną Francuzek mogą być jeszcze bardziej widoczne.

Brazylia Kobiety - Angola Kobiety
Under 54.5 bramek @ 1.73 Fortuna

Brazylia - w zasięgu 4. miejsce w tabeli, potrzebują do tego zwycięstwa

Angola - zasięgu 3. lub 4. miejsce w tabeli, do 3. miejsca potrzebują wysokiego zwycięstwa i wysokiej porażki Węgierek w ich meczu, do 4. miejsca wystarczy im remis

W tym meczu też szukam underu, bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn, bo Brazylijki potrzebują koniecznie zwycięstwa aby awansować, Angolki nie mogą przegrać i wystarczy im tylko remis. Angolki grają zazwyczaj tak, jak pozwalają rywalki, Brazylijki to defensywna drużyna i defensywą na pewno będzie starać się wygrać to spotkanie. Nie spodziewam się tu za dużo fajerwerków, bo stawka spotkania bardzo wysoka. Brazylijki nie rzucają też tak dużo bramek, bo mimo, że z Hiszpankami trafiły 29 goli, tak już z Węgierkami 24 bramki, z Francuzkami 20 bramek i z Holenderkami 24 bramki. Angolki za to trafiały ofensywnym drużynom, czyli Holenderkom 31 bramek i Węgierkom taką samą liczbę bramek, zaś defensywnym Hiszpankom 26 bramek i Francuzkom 24 bramki. Po raz ostatni obie drużyny spotkały się na Igrzyskach w 2016 roku, wtedy oglądaliśmy 52 bramki.

Słowenia Kobiety - Szwecja Kobiety
Szwecja Kobiety Handicap -3.5 bramek @ 1.65 Lvbet

Słowenia - w zasięgu 4. miejsce, potrzebują wyprzedzić punktami Niemki, które mają w tej chwili taką samą ilość punktów i lepszy bilans spotkań bezpośrednich

Szwecja - w zasięgu 2. lub 3. miejsce, potrzebują zrównać się punktami z Dunkami, aby zająć 2. miejsce w tabeli, utrata punktów i jednoczesne zdobycie punktów przez Dunki, da im 3. miejsce w tabeli

Nie ma co się oszukiwać, Szwedki wezmą to spotkanie, grają jako pierwsze w swojej grupie, więc nie będzie oglądania się za siebie, wygrana mogłaby dać im nawet zwycięstwo w grupie, o ile Norweżki potknęłyby się w ostatnim meczu, do tego raczej nie dojdzie, ale i tak potrzebują punktów, by bronić się przed Dunkami z 3. miejsca. Słowenki nie zaskoczyły na tych Igrzyskach, wygrały jedynie z Koreankami, tak jak przypuszczano, poza tym przegrywały wysoko 8 bramkami z Dunkami, 19 bramkami z Niemkami i 7 bramkami z Norweżkami. Szwedki zrobiły na tym turnieju znakomitą robotę, ograły już w pierwszym meczu Norweżki, później również łatwo przyszła wygrana z Niemkami, potknęły się z Dunkami i przegrały nieznacznie, by następnie dorzucić jeszcze jedną wygraną z Koreankami. Obie drużyny ostatnie spotkanie rozegrały na Euro w 2022 roku, Szwedki wygrały wtedy 11 bramkami, tutaj nie spodziewam się takiej dominacji, jednak wygrana 4 bramkami jest spokojnie w ich zasięgu.

Norwegia Kobiety - Niemcy Kobiety

Norwegia
- w zasięgu 1., 2. lub 3. miejsce, do 1. miejsca potrzebują najzwyczajniej w świecie wygranej, aby nie oglądać się na innych, bo zrównanie się punktami ze Szwedkami i Dunkami da im to 1. miejsce, w przypadku porażki lub remisu będą decydować mecze Szwedek i Dunek, równa ilość punktów ze Szwedkami da im niższą pozycję, z Dunkami da im wyższą pozycję

Niemcy - w zasięgu 4. miejsce, Niemki praktycznie mogą przegrać swoje spotkanie, jeśli tylko Słowenki i Koreanki zrobią to samo, muszą uważać przede wszystkim na Koreanki, które mają lepszy bilans spotkań bezpośrednich, Słowenki zagrożeniem jedynie, kiedy zdobędą większą ilość punktów

Tego spotkania nie ruszam, jestem zdania, że Norweżki wezmą to spotkanie, tym bardziej, że wcześniej grają Szwedki, które według mnie spokojnie ograją Słowenki, a to sprawi, że Norweżki będą potrzebować punktów, tyle, że jeśli Dunki w ostatnim meczu odwalą numer, to i wygrana może im nic nie dać w tym spotkaniu. Niemki słabo zaczęły turniej, ale trochę się rozkręciły przejeżdżając się po Słowenkach, później nieznacznie ulegając Dunkom, one dalej mają nóż na gardle, więc nie wiem jak to może wyglądać. Za niskie kursy na Norweżki, a linie na bramki takie, że może pójść w każdą stronę, więc to nie dla mnie.

Dania Kobiety - Korea Południowa Kobiety
Korea Południowa Handicap +5.5 bramek @ 1.86 Fortuna
Korea Południowa @ 7.75 Lvbet

Dania - w zasięgu 1., 2. lub 3. miejsce, do zajęcia 1. miejsca potrzebują potknięcia Norweżek i wtedy mogłyby wygrać ze Szwedkami w razie takiej samej liczby punktów przez lepszy bilans spotkań bezpośrednich, do zajęcia 2. miejsca również potrzebują potknięcia Norweżek, lub Szwedek, 3. miejsce jest dla nich niezagrożoną pozycją

Korea Południowa - w zasięgu 4. miejsce, Koreanki potrzebują punktów, bo mimo, że mają lepszy bilans spotkań bezpośrednich z Niemkami, to gorszy ze Słowenkami, dlatego potrzebują wyprzedzić Słowenki i chociaż zrównać się punktami z Niemkami

I tu myślę, że będzie niewątpliwie ciekawie, bo Dunki mogą podchodzić do tego spotkania nie grając o nic. Wcześniej swoje spotkania rozegrają Szwedki i Norweżki, Szwedki zdecydowanymi faworytkami ze Słowenkami, które powinny spokojnie ograć, Niemki również nie powinny być aż tak trudnymi rywalkami do pokonania dla Norweżek i co wtedy? Żaden wynik nie zmieni położenia Dunek, które wygrywając, remisując, czy przegrywając z Koreankami i tak zajmą 3. miejsce w tabeli. Uważam, że Dunki mogą kompletnie odpuścić sobie to spotkanie i zagrać pełnymi rezerwami, mało tego, Dunki mogą mieć nawet interes w tym, żeby przegrać, ponieważ ich porażka prawdopodobnie wyrzuci Niemki z turnieju, Niemki z którymi one się męczyły dość mocno, żeby wygrać. Koreanki będą grać o pełną pulę za to, to wszystko sprawia, że jestem w stanie nawet zagrać na czysty win Koreanek, na który w tej chwili możemy znaleźć kurs w okolicach 8.00. Typ dość ryzykowny, bo jeśli Szwedki, czy Norweżki się potkną, to Dunki zapewne wezmą to spotkanie łatwo, jednak jeśli do tego nie dojdzie, Dunki nie będą grać o nic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3748
C 41,8K

CrossType

Użytkownik
Szwecja - Japonia
Japonia(+10,5) - 1,47
forBET

W pierwszej kolejności chciałem iść w stronę handi Szwecji, ale jak dobrze sprawdziłem o miejscu w grupie przy takiej samej ilości punktów pierw decyduje bezpośrednie spotkanie. Szwecja wygrała z Chorwacją i Hiszpanią więc zwycięstwo z Japonią, nie ważne jakim wynikiem daje im 3 miejsce, które na pewno chcą bo takim sposobem ominą Danie w ćwierćfinale. Oczywiście mogli by tutaj kalkulować gdyby nie to że grają pierwsze spotkanie o 9.00 w niedziele, więc kalkulacji nie będzie. Tylko pytanie czy to zwycięstwo będzie tak okazałe. Bo tak na prawdę wystarczy im każde, więc myślę, że można jakiś handi atakować w pierwszej połowie, a drugą grać w stronę Japonii. Coś podobnego do meczu z Niemcami może być, ale akurat tego jeszcze w ofercie niema. Pewnie jutro się pojawi. Do tej pory Japonia przegrała: 1,11,4,1 punktami. Dodatkowo to tak zwany mecz o "honor", więc myślę, że Azjaci powalczą żeby pożegnać się w ładnym stylu, bo myślę, że porażka ich jest prawie pewna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +289
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dania - Korea 28:20

Teoretycznie Koreanki mają jeszcze szanse na awans ale aby tak się stało Słowenia musi przegrać ze Szwecją i wszystko się zgadza ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie.
Jest również duże prawdopodobieństwo, że Szwecja wygra swój mecz tak samo jak Norwegia a więc wtedy Dania ma już na 100% 3 miejsce nie zależnie od wyniku własnego meczu.
Wtedy to Koreanki mają coś do ugrania natomiast Dunki zupełnie nic i w tym momencie można spróbować coś pograć w stronę Koreanek, które co by nie mówić nie grają źle na tym turnieju.
Ogólnie tych 24 bramek jeszcze nie udało im się rzucić na Igrzyskach i obrona Danii jest solidna nie mniej jednak uważam, że to może być taki trening dla Dunek, które mogą się nie przemęczać.

Oczywiście warto śledzić wcześniejsze mecze i wtedy coś atakować ale ja podaję ten typ już teraz a zagram go pewnie w czasie meczu Norweżek z Niemkami gdzie będzie już wszystko jasne bo potem nie będę miał czasu na analizę.

Korea powyżej 23,5
2,03 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
Mam bardzo ważne pytanie do osób które sa zorientowane. Jak jest dalej z drabinka? Czy grają tradycyjnie 2A- 3B czy też jest losowanie pomiędzy zespołami które zajmą drugie i trzecie miejsca.

Przy założeniu że Norwezki wygrają ( a prowadzą) jest to o tyle ważne, że jeżeli grają tradycyjnie to Dunki i tak wyżej niż trzecie miejsce nie podskoczą i są pewne meczu z Holenderkami. Ale nie wygrywając z Korea mogą wiele zyskać:

- eliminują Niemki

- przede wszystkim dają wygrać grupę Szwedkom i to właśnie je mają w ewentualnym półfinale. A Norwezki będą się już w półfinale eliminowały z Francuzkami.

Nie ma dwóch zdań że Dunki wolą grać ewentualny półfinał ze Szwecją niż z Norwegia

....


Jeżeli Wikipedia nie kłamie to grają tradycyjnie. Sytuacja wygląda tak że jeżeli Norwegia wygra z Niemkami to Dunkom mega oplaca się nie wygrywać. Mają ewentualny półfinał ze Szwecją a nie z Norwegia!

W unibecie nie ma opcji X2, zakład bez remisu to kompletnie nie to więc pobrane w tej chwili

X - @14.00
Korea Pld win - @9.00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
Do góry Bottom