>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Inwestowanie na LIVE

Status
Zamknięty.
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Zmiana wpisów typów.
Będę tutaj podawał tylko najbardziej pewne moim zdaniem typy oraz ewidentne valuebety.
jozef230 - co do krążenia w kółeczko: ostatnio nie podałem nawet 1/10 moich typów, które grałem u buka. I chciałbym aby co miesiąc to kółeczko przynosiło mi taki zysk jak w kwietniu do tej pory ????
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Zysk taki jak zielono na białym stoi. Yield tragiczny, rzędu ułamka procentu. Nie mam powodów aby kryć sie z zyskiem czy stratą. Nie podaję tutaj wszystkich typów które gram, ponieważ jest to dla mnie bardzo niewygodne i męczące. Zarobki w kwietniu do tej pory wyniosły 10j dla typów, których tu nie zamieszczałem, ale nie musicie mi wierzyć. Chcę się rozliczać z typów, które podaję na forum. Od tej pory typy będą podawane tutaj sporadycznie, raz na jakiś czas, jeśli znajdę jakąś nadzwyczajną okazję inwestycyjną, którą mógłbym się z Wami podzielić. I tak na koniec: śmiejecie się z tego, że typy, które tu podaję, oscylują w okolicach zwrotu. Heh, niektórzy nawet i o tym mogą pomarzyć w bukmacherce... ???? A zyski przyjdą, zobaczycie to po stanie konta, drodzy niewierzący...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom