>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Inwestowanie na LIVE

Status
Zamknięty.
A 226

adiqq

Użytkownik
kempmarek, cóż, nie do końca tak jest, mój sposób gry nie wymaga dużo czasu ani śledzenia przebiegu meczu. Po prostu patrzysz na statystyki, stawiasz beta i reszta cię nie obchodzi. A że dzisiaj edytowałem wyniki tak szybko - akurat byłem na kompie więc się tym zająłem. Co do zysku: dla jednego bycie na plus jednej jednostki to 1000 zł, dla innego 5 zł, więc zysk zyskowi nierówny ???? A poza tym to dopiero pierwszy czy tam drugi dzień, więc nie wyciągajmy daleko idących wniosków ???? Nara
Tylko tak się dziwnie sklada, że o tym ta 1j może się równać 100000000zł piszą ci którzy mało stawiaja . Yield prawdę ci powie....zrób zestawienie statów z prawdziwego zdarzenia i wtedy porozmawiamy....i widzę że nie słyszałeś jeszcze o limitach ????
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
adiqq, co do moich stawek: stawiam na miarę moich mozliwości, po podliczeniu miesiąca uaktualniam stawkę, by jedna jednostka liczyła maksymalnie 5% bankrollu. Co więcej, granie na takich stawkach jak gram obecnie - kiedys mogłem tylko o tym rozmyślać w kategorii odległej przyszłości, a to stało się faktem ( i to z niewielkiego własnego wkładu). Liczy się dyscyplina i długofalowość. Ktoś kiedys powiedział, że bukmacherka jest maratonem a nie sprintem, ja się z tym w 100% zgadzam.
Co do samego yieldu: w moim przypadku ciężko brać go na poważnie. Wiem, że to co piszę dla niektórych będzie skandalem, ale yield nie zawsze się sprawdza. Gram masę meczy wykluczających remisy ( często nawet 5 min. przed zakończeniem meczu) itd. przez co mój yield jest zniekształcony. Mnie wystarczy tyle, że jestem na plusie. Satysfakcjonującym plusie.
Na razie nie myślę o limitach, ale jak taki dzień nadejdzie, to mam plan B ???? Azjatów ????
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Co do samego yieldu: w moim przypadku ciężko brać go na poważnie. Wiem, że to co piszę dla niektórych będzie skandalem, ale yield nie zawsze się sprawdza. Gram masę meczy wykluczających remisy ( często nawet 5 min. przed zakończeniem meczu) itd. przez co mój yield jest zniekształcony. Mnie wystarczy tyle, że jestem na plusie. Satysfakcjonującym plusie.
Na razie nie myślę o limitach, ale jak taki dzień nadejdzie, to mam plan B ???? Azjatów ????
nie widzę związku jeśli mam być szczery....co ma czas zagrania danego zdarzenia do yieldu? lub typ zdarzenia do yieldu?
liczy się suma postawionych stawek i czysty zysk. Co tu może być zniekształcone?
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Ano właśnie ta suma stawek. Przykład: stawiam 100zł na typ 0.0 na 5 minut przed końcem. Mecz konczy się tym wynikiem, czyli dostaję zwrot stawki. Mój zysk się nie zmienił, nic nie zarobiłem, nic nie straciłem. Natomiast moja suma stawek zwiększyła się o 100zł. Skutek: yield zmalał.
Tak smao wg. mnie nie ma sensu liczyc yieldu, gdy ktoś gra np. kursy 1.05, 1.1. Yield wtedy jest bardzo mały, a gra taka może przynieść wymierne efekty w postaci stanu konta u buka. Ale zgadzam się, że yield musi być dodatni - ponieważ to oznacza, że zarabiamy.
 
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
Wiem, że to co piszę dla niektórych będzie skandalem, ale yield nie zawsze się sprawdza.
co za bzdura, co za kpina, co za idiotyzm itp. itd. yield własnie jest wyznacznikiem i dokładnym rozliczeniem wszystkich Twoich postawionych zakładów, a więc jeśli Twoj yield to ujemna liczba, to nie jestes dobrym typerem tylko wtapiaczem, z tego co widze, chciałeś przykozaczyc a wyszedłes na najwiekszego newbie na forum. nie pozdrawiam.

Gram masę meczy wykluczających remisy ( często nawet 5 min. przed zakończeniem meczu) itd. przez co mój yield jest zniekształcony.
moze jeszcze nam powiesz, ze twoj yield jest do tego stopnia zniekształcony, że po mimo jego ujemnej wartości to Ty jestes na sporym plusie? HHA odejdz
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Ano właśnie ta suma stawek. Przykład: stawiam 100zł na typ 0.0 na 5 minut przed końcem. Mecz konczy się tym wynikiem, czyli dostaję zwrot stawki. Mój zysk się nie zmienił, nic nie zarobiłem, nic nie straciłem. Natomiast moja suma stawek zwiększyła się o 100zł. Skutek: yield zmalał.
Tak smao wg. mnie nie ma sensu liczyc yieldu, gdy ktoś gra np. kursy 1.05, 1.1. Yield wtedy jest bardzo mały, a gra taka może przynieść wymierne efekty w postaci stanu konta u buka. Ale zgadzam się, że yield musi być dodatni - ponieważ to oznacza, że zarabiamy.
wybacz, ale się kompromitujesz się....
jak ktoś gram kursy 1,05 i 1,1 to musi mieć niski yield ????
znasz kogoś takiego kto tak gra i jest na plusie?? bo ja nie...
a jest takich wątków na pęczki.....
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Spokojnie, Delikwencie. Nic nie pisałem o ujemnym yieldzie. Bo jeśli jest on ujemny to wiadomo, że nie ma zysków. Miałem na myśli mikroskopijny yield typu 1% albo jeszcze mniej. Ponoc yield dobrego typera ma min. 8-10%. A jeśli mój yield ma 1% to jestem do bani pomimo tego, że zarabiam? O to tylko mi chodziło ????
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
Spokojnie, Delikwencie. Nic nie pisałem o ujemnym yieldzie. Bo jeśli jest on ujemny to wiadomo, że nie ma zysków. Miałem na myśli mikroskopijny yield typu 1% albo jeszcze mniej. Ponoc yield dobrego typera ma min. 8-10%. A jeśli mój yield ma 1% to jestem do bani pomimo tego, że zarabiam? O to tylko mi chodziło ????
no coz nadal siedzisz caly dzien od samego rana przy kompie = a twoj 1% abys pokryl twoj czas i prad musialby wyniesc przynajmniej 50zl czyli musialbys miec obrot 5tys dziennie = wielki bezsens...................przemielic tyle kasy spedzajac caly dzien przed monitorem i BYC MOZE mialbys te 50zl lub mniej np 10zl ................
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
No cóz kempmarek, nie mam zamiaru się spowiadać z tego co robię z moim własnym czasem. Ale ja mógłbym powiedziec to samo o Tobie, bo znów Cię tutaj widzę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom