>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Inwestowanie na LIVE

Status
Zamknięty.
A 226

adiqq

Użytkownik
I niech mi ktoś teraz powie, że granie przedmeczowe jest lepsze od LIVE ????
kwestia gustu i przyzwyczajeń...i czasu. Bo podejrzewam, że w tym czasie co ty grasz live, to ja przeanalizuję i zagram jednak więcej spotkań.
Live jest przydatny - bo jak gram kurs np 14 i &quot;moja&quot; drużyna wyjdzie na prowadzenie - to kontra na gol na przeciwnika jest jak najbardziej na miejscu - ale to wszystko zależy od minuty w której to się dzieje i kursu.
Bywały przypadki że i kontre wygrałem i całe spotkanie finalnie, a bywało że tylko zmarnowałem kasę...no ale przez to moje granie nie ma takich wahań....
inna kwestia - że wymaga to też czasu....niestety
gratuluję wyników i czekam na jakiś konkretniejszy bilans......
 
A 226

adiqq

Użytkownik
i właśnie.....
Furth - TSV 1860
gol na 0:1 w 15 minucie...za szybko ;)
przy kursie 1,36 dawać kontre na gola dla gospodarzy? (obstawiona 2 @8,3)
w 21 minucie już 1:1 ????
 
A 226

adiqq

Użytkownik
kolejny przykład...
Darmstad - RW Erfurt, zagrana 2 @9,1
0:1 i kurs na gol dla gospodarzy @1,33
temat ciekawy (przynajmniej dla mnie!) - jestem ciekaw waszych opinii....
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Cóż, wg mnie każdy sposób dobry jeśli prowadzi do zwycięstwa...
Kontry też są znane nie od dzisiaj, czasem okazują się ratunkiem, czasem stratą pieniędzy. Ja nie gram kontr o których piszesz, adiqq, ale mecze, w których występuje taka sytuacja, że underdog najpierw strzela bramkę ( a po statystykach ewidentnie przeważa drużyna przeciwna), już tak. Wg mnie jest to dodatkowa mobilizacja dla &quot;Goliata&quot;.
Co do twoich przemyśleń, adiqq, to właśnie - wszystko zależy ???? Jeśli toczy się wyrównany mecz, to wg mnie można zaryzykować i nie kontrować, ewentualnie obstawiać remis. Jeśli przeważa przegrywająca drużyna, a mamy początek meczu to jak najbardziej kontra musi iść. Sam miałem jakiś czas temu taką sytuację: w 33 minucie pewnego meczu, przy wyniku 1:1, kurs na zwycięstwo gości wynosił 25. Patrzę na statystyki, mecz wyrównany i zacięty. Postawiłem więc ten zakład, i pomimo że straciłem kasę, to z typu jestem jak najbardziej zadowolony ( oby więcej takich valuebetów ???? ).
Dzięki za gratulacje, rzeczywiście kwiecień jest gruby pod względem zysków. A bilans już wkrótce: podsumowanie kwietnia zapewne na początku maja ????
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Można też pomyśleć o typie, ze pierwszą bramkę strzeli underdog, kurs mniejszy niż na zwycięstwo ale te mecze wymieniane przez adiqq były by trafione...
 
A 226

adiqq

Użytkownik
gdyby to było takie proste...we wczorajszych meczach - na 11 które grałem z wysokimi kursami, tylko w 3 (2 masz wymienione wyżej) moja drużyna strzeliła jako pierwsza.
Gdybym wszędzie grał na strzelenie gola to byłbym do tyłu lub na 0. TSV finalnie wszedł @8,3, wszedł też mecz @8,5 i jest zysk.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Czyli dochodzimy do podstawy bukmacherstwa - selekcja meczy. Ale jeśli to przyniosłoby stratę, to fakt, nie ma sensu dalej nad tym rozmyślać.
nie - mecze były dobre...tylko na te same mecze można wybrać różne zdarzenia do grania...będę obserwować i notować jak to będzie wyglądać w przypadku dzisiejszych meczy....
notuję też kursy na strzelenie gola - ale nie jestem w stanie zrobić tego zawsze na początku meczu, tym niemniej, jakiś tam obraz będzie
 
A 226

adiqq

Użytkownik
podsumowałem sobie wczorajszy dzień - i na 21 typów z wysokimi kursami które grałem, tylko w 7 moja drużyna strzeliła jako pierwsza - 5 tych meczy zakończyło się zwycięstwem. I podtrzymuję to co napisałem - w przypadku moich typów granie na 2 jest duuuuużo bardziej opłacalne. Gole byłyby na małym plusie co najwyżej - nieporównywalna różnica na korzyść czystej 2 (1)
Przy okazji gratuluję wyczucia - bo przyznam, że oglądałem statystyki meczu Cerro - Juventude w trakcie gry i wcale nie postawiłbym AH na Juventude...
no ale ja, co podkreślam po raz kolejny jeste preplayowcem ;)
 
I 21

inwestujwsport

Użytkownik
Dobrze, że zrobiłeś takie małe podsumowanie, teraz wiadomo co się bardziej opłaca. Ja i tak pozostanę przy swojej grze, ale chętnie poczytam, jak to robią inni ????
A co do meczu Cerro - Juventud. Nie wiem gdzie patrzyłeś na te statystyki ani w której minucie, ja podczas przerwy. I powiem więcej: sam zagrałem HA -0,25 na Juventud po wyższym kursie, ale na potrzeby tego tematu zapisałem 0.0 ( dla większej pewności). A po statystykach u buka to Juventud przeważał i to znacznie. W takim stopniu, że podałem tutaj ten typ.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
podglądałem w B365 - miałem obstawione &quot;sąsiednie&quot; mecze i jak zobaczyłem że wrzuciłeś tu typ do tematu to zerknąłem. ale to było już przy stanie 2:2 - wtedy te staty już mogły wyglądać inaczej....
 
A 226

adiqq

Użytkownik
pozwolę sobie wrzucić
Haugesund - Sogndal BW 0:2
2(+1) @1,55 to promocja patrzac na statystyki tego meczu....
ewidentnie kursy live w ramach przedmeczowych, o czym kolega pisał wcześniej
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Akurat nie oglądałem statystyk z tego meczu, więc nie wypowiem się w związku z nim. Ale typ trafiony, brawo Adiqq. To kolejny dowód, że się da ????
to co znalazłem, to jedna z takich perełek. Już przy stanie 0:1 nie zdążyłem zagrać tego typu, bo strzelili na 0:2. Też mi strasznie nie zależało, bo miałem mocno 2 pograną ;) I dalej goście naciskali, więc nie mogłem pozostać obojętny ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom