>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Intragame bonus 50% do 222zł

Status
Zamknięty.
S 674

slukasz123

Użytkownik
Obrot 5328zl jak licze dobrze ze wzialem wczesniej bo bylo chyba polowe mniej wg mnie troche to przegiecie taki obrot to na bah chyba jest mniejszy i daja 350zl....Powodzenia w obrocie ????
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Obrot 5328zl jak licze dobrze ze wzialem wczesniej bo bylo chyba polowe mniej wg mnie troche to przegiecie taki obrot to na bah chyba jest mniejszy i daja 350zl....Powodzenia w obrocie ????
Do tego doszedł punkt w regulaminie, że do obrotu zalicza max 100zł z zakładu...

&quot;22. Maksymalny pojedynczy zakład, który można postawić w ramach bonusu, to 100 PLN.&quot;

Święta się skończyły... ;)
 
S 24

snuz123

Użytkownik
witam ja wplacilem do nich lecz nie uzylem kodu support mowi, ze mi nie dodadza bonusa , oprocz tego w mojej przegladarce strona z kodem bonusowym byla pusta wiec jest mozliwosc walki o to czy nie bardzo ? depozyt przegralem
 
U 18

ukradlimirower

Użytkownik
witam ja wplacilem do nich lecz nie uzylem kodu support mowi, ze mi nie dodadza bonusa , oprocz tego w mojej przegladarce strona z kodem bonusowym byla pusta wiec jest mozliwosc walki o to czy nie bardzo ? depozyt przegralem
ich support nie jest zbyt pomocny
a obecny bonus to istna kpina,ale moze komus bedzie odpowiadac :cool:
 
O 11

okiro1

Użytkownik
Witam wszystkich graczy .Chciałbym wypowiedzieć się w sprawie tego bukmachera.
Opisze sytuację jaka mnie spotkała a Wy sami ocenicie tego buka a zwłaszcza sposób rozwiązywania problemów.Muszę uczciwie przyznać że na początku było wszystko ok tzn wpłata ,przyznanie bonusu i początkowy obrót aż do &quot;feralnego&quot; dnia dnia 17 stycznia kiedy coś w systemie się posypało. Zostało mi do wykonania obrotu 176,22 zł i dwa dni do 19 stycznia a system odmówił posłuszeństwa i zablokował mi możliwość zawierania zakładów twierdząc że mam za mało środków na koncie mimo że na koncie jest 137,14 zł nie przyjmuje mi zakładów nawet za 1 zł ani za 2 zł ani za żadną inną sumę.Po zgłoszeniu problemu na chacie i poprzez e mail powiadomiono mnie że technicy nad tym pracują i że jeżeli to problem techniczny to nie ma sprawy termin obrotu zostanie przedłużony.Nie będę opisywał dokładnie ale napiszę że każda odpowiedz supportu był coraz bardziej sucha najpierw grzecznie aż w końcu ( nie mogąc poradzić sobie z problemem ) stwierdzili że mam się &quot;wypchać i żadnego obrotu nie będę dokańczał i że pozostał suma jest bonusem i że nie mam do niej prawa I że po prostu &quot;odwal się gościu&quot;. A teraz najlepsze to że nie mogę postawić i że wyskakuje komunikat o za małych środkach wytłumaczyli tym że na dwa dni przed upływem terminu obrotu &quot;coś mi odbiło&quot; i postanowiłem obstawiać sobie zakłady poniżej wymaganego progu 1,65 (bonus na starych zasadach) kurs chociaż przez 28 dni nie postawiłem żadnego zakładu poniżej tego progu mało tego twierdzą że sprawdzili logi i &quot;wykryli &quot; spisek polegający na tym że są tam zapisane wszystkie próby zawarcia zakładów i że wszystkie są poniżej kursu 1,65 (chodzi o czas od momentu blokady) .To pikuś wysłalem i screen z jedej z prób na której widać że kurs na który chciałem zawrzeć zakład wynosi 2,30 a oni twierdzą że chciałem zawrzeć zakład poniżej 1,65.
Próby dogadania się niczego nie dały. (prośba o logi z prób zawarcia zakładów -stanowczo odrzucona)
Nie grało się źle ,kursy nawet nawet ale po tym co mnie spotkało odradzam lokowanie tam funduszy bo może się okazać że stawiacie zakłady ze zbyt niskimi kursami i kasa zostanie zablokowana.Kopie rozmów i screen dla zainteresowanych do wglądu.
Nie polecam i przestrzegam przed tym bukmacherem.
 
intragamepl 63

intragamepl

Użytkownik
Witam!
Pracuję dla serwisu IntraGame od wielu miesięcy i w tym czasie w naszym systemie nie odnotowaliśmy ani jednej pomyłki - działa on bez zarzutu i jest to powód do dumy. W naszym interesie jest zachęcenie graczy do pozostania z nami jak najdłużej.
Nie rozmawiamy o indywidualnych przypadkach graczy na forum, ale zapewniamy, że nasi gracze nie mają żadnych problemów z naszymi bonusami (jeśli oczywiście umieją czytać regulamin tychże bonusów i stosują się do niego). W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasz support służy radą.
Pozdrawiamy, ekipa Intragame
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Witam!

Pracuję dla serwisu IntraGame od wielu miesięcy i w tym czasie w naszym systemie nie odnotowaliśmy ani jednej pomyłki - działa on bez zarzutu i jest to powód do dumy. W naszym interesie jest zachęcenie graczy do pozostania z nami jak najdłużej.

Nie rozmawiamy o indywidualnych przypadkach graczy na forum, ale zapewniamy, że nasi gracze nie mają żadnych problemów z naszymi bonusami (jeśli oczywiście umieją czytać regulamin tychże bonusów i stosują się do niego). W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasz support służy radą.

Pozdrawiamy, ekipa Intragame

No spoko wszystko sie zgadza ale grac za maks 100zl mija sie z celem to obrot potrwa ruski rok....Dla mnie osobiscie to i 500zl czasem jest malo jak widze dobry mecz jesli zmienicie ten pkt moze ktos sie skusi no chyba ze przegra kase od razu...Ciekaw jestem ile macie teraz klientow zapewne bardzo malo po zmianie regulaminu...
 
O 11

okiro1

Użytkownik
Przepraszam że nie odezwałem się wcześniej w sprawie tego buka.Sprawa zakończyła się powodzeniem w tym sensie że zwrócono mi depozyt. Przeczytać regulamin i stosować się do niego to jedno a traktowanie kogoś jak ślepego analfabety przez support to drugie.
Dla mnie skończyło się w miarę dobrze nic nie zyskałem ale też nic nie straciłem i na tym zakończyłem współpracę z tym bukmacherem.
Niech inni sami ocenią czy warto zaryzykować.Pozdrawiam.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Jak z wypłacalnością tego bukmachera? Bonusu brać nie zamierzam, ale nie chciałbym walczyć o pieniądze jak z Mayplay...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jak z wypłacalnością tego bukmachera? Bonusu brać nie zamierzam, ale nie chciałbym walczyć o pieniądze jak z Mayplay...
Ja nie mialem zadnych problemow z wyplacalnoscia z nimi a bylo to 2 miesiace temu jak jest teraz nie moge sie wypowiedziec bo nie wplacalem....Dziwie sie ze chcesz tam grac skoro bonusu nie bierzesz....Az tak cie zlimitowali????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Dlugo nie trzeba bylo czekac!!!!Zakonczą dzialalnosc zakladow z dniem 1 kwietnia!!!Nie dziwie sie jak stworzyli taki regulamin ze nikt nie mial szans praktycznie tego obrocic!!
Zycze im powodzenia w kasynie!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom