>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Interwetten

uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jeśli dokonałem prawidłowo obrotu to możesz wypłacić.
Tak możesz zrobić zdjęcia dokumentów.
W jednym meilu musisz załączyć następujące scany:
-obu stron dowodu osobistego
-rachunku bankowego z widocznym numerem IBAN oraz SWIFT
-jakiejś faktury (koniecznie drukowanej) z Twoimi danymi
w przypadku braku któregokolwiek z w/w dokumentów nie zweryfikują Ci konta.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Na pewno możesz im wysłać fotkę zrobioną przez aparat cyfrowy, wydaje mi się że dowód + ew. prawo jazdy wystarczy, a czy możesz wypłacić pieniądze jak nie dokonywałeś tam żadnych wpłat to nie wiem, najlepiej przeczytaj regulamin promocji i napisz do suuportu ????
pozdROWienia ????
 
D 17

dragao19

Użytkownik
Orientujecie jak najtaniej wplacic pieniedze do IW na fikcyjne konto? wplata w banku zagraniczna pewnie troche kosztuje, wie ktos czy np przez poczte nie bedzie taiej?
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Witam. Wysłałem im skan dowodu i skan rachunku telefonicznego przed pierwsza wypłatą i moje konto zostało zweryfikowane. Zlecilem wypłate na konto bankowe, mineło 10 dni roboczych a kasa dalej jest na koncie gracza w interwetten a do banku nie spłyneły pieniadze. Nie dostałem od nich zadnego mejla.
Co polecacie teraz zrobic? Zero kontaktu z supportem, nie odpisuja na moje mejle, wiec nie wiem co mam dalej robic?
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Witam. Wysłałem im skan dowodu i skan rachunku telefonicznego przed pierwsza wypłatą i moje konto zostało zweryfikowane. Zlecilem wypłate na konto bankowe, mineło 10 dni roboczych a kasa dalej jest na koncie gracza w interwetten a do banku nie spłyneły pieniadze. Nie dostałem od nich zadnego mejla.

Co polecacie teraz zrobic? Zero kontaktu z supportem, nie odpisuja na moje mejle, wiec nie wiem co mam dalej robic?
A zrobiłeś wymagany obrót bonusa? Bo jak nie to zapomnij o wypłacie.
 
G 0

gonzoz87

Użytkownik
Interwetten-naciągacze
Dla wszystkich zawodników którzy zamierzali lub zamierzają grac na Interwecie-NIE ROBCIE TEGO.

Wlasnie gralem na tym bukmacherze i postanowilem sie tym podzielic z innymi(moze uratuje jakiegos gracze przed tym naciągarskim bukmacherem)

No wiec tak powody dla ktorych nie warto tam grac:
- Bonus to jedna wielka podpucha. Teorytycznie daja 222 Euro max.(trzeba uwazac bo taki bonus jest tylko przy wplacie karta lub przelewem, jezeli korzystacie np. z moneybookersa to dostaniecie tylko 50Eur) przy wplacie 444 Euro. Teraz trzeba postawic 3-krotnosc depozytu+wartosci bonusa. Pierwszy mecz normalnie mozna bylo postawic, natomiast pozniej wszystkie mecze mialy limity stawek. Maksymalnie 50 Eur, ale tylko w finałach pucharow i angielskiej premiership, reszta 30 Eur albo i mniej jeszcze. Haczyk tkwi w tym, ze na ugranie 3-krotnosci kwoty(przy max bonusie 1998 Euro) mamy miesiac inaczej przepada bonus. A mozna stawiac tylko na mecze z kursem 2,0 ktorych na tym bukmacherze nie ma zbyt duzo. Jak sobie policzylem to mi wyszlo w pewnym momencie ze musze obstawic 50 meczow po 30 Euro w 3 tygodnie. Musialbym stawiac na co popadnie wiec srednio mi sie to podobalo.
- stawki nie za wysokie (sa portale gdzie za mecze daja o wiele wiecej)
-sa problemy z tymi skanami dowodow, potrafia blokowac konto przez kilka dni nawet jak sie im juz wyslalo dokumenty. Trzeba pisac do nich na tego maila w jezyku angielskim lub niemieckim
-serwis dziala tylko jeden, wlasnie w jezyku angielskim i niemieckim, a reszta kontaktow podanych na stronce kompletnie nie dziala.
-Na wypłate trzeba czekac od 10 do 12 dni.
-pierwszy moj mecz ktory obstawilem to przycieli o 233 Euro, dopiero jak do nich napisalem to wyrownali.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Jeśli chodzi o bonusa to jedyną opcją żeby go rozsądnie obrócić jest granie surebetów. Ja w ten sposób skorzystałem z bonusu 111 Euro i zrobienie pełnego obrotu zajęło mi 10 dni. Polecam stronę z surebetami http://www.betplatform.com , mają IW w swojej bazie i praktycznie codziennie można znaleźć 2-3 siury z udziałem IW i kursem 2. Ja często grałem &quot;prawie siury&quot; ze stratą 2-3zł , ale to się i tak suma sumarum opłaca bo bonus jest naprawdę spory. Faktem jest, że limity mogą być wkurzające, ale czasami udaje się puścić u nich 2 czy 3 identyczne kupony, więc jak się pokombinuje to spokojnie da się obrócić w ciągu regulaminowych 30 dni ;)
Wiem, że dużo osób ma bardzo nieprzyjemne doświadczenia z tą firmą. Mi się chyba dobrze trafiło. Nie miałem żadnego problemu z weryfikacją konta bankowego (2 godziny po przesłaniu im skanów już miałem zweryfikowane konto, wypłata po 3 dniach dotarła na konto, więc trudno tu się o coś doczepić).
Ja już zamknąłem u nich konto, które miałem przez kilka tygodni i jedyne na co mogę narzekać to te cholerne limity. Jak już pisałem gdzieś wyżej dostałem nawet limit na freebety które mi przyznali co jest żenujące dosyć ????
 
G 0

gonzoz87

Użytkownik
Interwetten-naciągacze
Pierwszy mecz moglem bez limitow postawic, ale jak mialem u nich 666 Euro to rozlozyc sobie chcialem na 2 mecze. Bo jakby ktos nie znal polskiego prawa, to mozna wygrac do ok.2222 złotych na czystko bez płacenia skarbówce. Oplata skarbowki kosztuje 10% no to bym im musial odpalic 66 Euro.... A po pierwszym zakladzie kolesie mnie zblokowali z informacja ze musze im dokumenty dostarczyc jak po 3 dniach odblokowali to byly wszedzie limity. Teraz patrzylem to stawki tam dalej fatalne, jakos na dniach bede kase zabieral od nich, bo mam ostatni mecz w niedziele. Dla mnie ten bukmacher wygląda na złodziejski, kolesie kombinują tylko jak przyciąc.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolego ale nie mów, że chciałeś uniknąć zapłaty podatku od gry w buku internetowym... Przecież Oni by Ci nie wzięli podatku. A Ty chyba sam byś nie chciał iść do US zapłacić podatek...
 
D 17

dragao19

Użytkownik
W takim razie wezme u nich tego bonusa, mam nadzieje ze przegram od razu z BF, potem sie podziele wrazeniami ????
 
G 0

gonzoz87

Użytkownik
odp
Slyszalem rozne historie z urzedem skarbowym i poprostu wolalem sie zabezpieczyc, moze faktycznie niepotrzebnie, ale licze przed kazdym zakladem zeby potem nie miec nieprzyjemnosci. W sumie jakbym postawil od razu calosc to by byla duza szansa ze te 1332 euro to bym w 30 dni jakos obrocil.
 
M 0

marekdx280

Użytkownik
&quot; Bonus dla nowych klientów zostanie przyznany po dokonaniu wpłaty w ciągu 24 godzin od chwili rejestracji. &quot;

Czyli nie dostanę bonusu jeżeli zarejestrowałem się 36 godzin temu i dopiero teraz wpłacę pieniądze??
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
Witam mam pyanie bo sobie wplacilem ostanio ta 10 euro i juz mam 300 euro i chce to wyplacic na konto bankowe wyslałem skan dowodu i wysle za raz skan ze mam konto w banku ,czy to wystarczy do weryfikacji , ?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Witam mam pyanie bo sobie wplacilem ostanio ta 10 euro i juz mam 300 euro i chce to wyplacic na konto bankowe wyslałem skan dowodu i wysle za raz skan ze mam konto w banku ,czy to wystarczy do weryfikacji , ?
Prawdopodobnie nie, w moim przypadku chcieli również faktury wystawionej na moją osobę.
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
ale wyplacalni na konto jak im wszystko wysle wyplaca mi 500 euro bo tyle juz ugrałem co nie ?? a taka fakture to skad mozna by wykabionowac musze cos kupic i poprosic o fakture
 
Do góry Bottom