>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Interwetten

uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jeśli dokonałem prawidłowo obrotu to możesz wypłacić.
Tak możesz zrobić zdjęcia dokumentów.
W jednym meilu musisz załączyć następujące scany:
-obu stron dowodu osobistego
-rachunku bankowego z widocznym numerem IBAN oraz SWIFT
-jakiejś faktury (koniecznie drukowanej) z Twoimi danymi
w przypadku braku któregokolwiek z w/w dokumentów nie zweryfikują Ci konta.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Na pewno możesz im wysłać fotkę zrobioną przez aparat cyfrowy, wydaje mi się że dowód + ew. prawo jazdy wystarczy, a czy możesz wypłacić pieniądze jak nie dokonywałeś tam żadnych wpłat to nie wiem, najlepiej przeczytaj regulamin promocji i napisz do suuportu ????
pozdROWienia ????
 
D 17

dragao19

Użytkownik
Orientujecie jak najtaniej wplacic pieniedze do IW na fikcyjne konto? wplata w banku zagraniczna pewnie troche kosztuje, wie ktos czy np przez poczte nie bedzie taiej?
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Witam. Wysłałem im skan dowodu i skan rachunku telefonicznego przed pierwsza wypłatą i moje konto zostało zweryfikowane. Zlecilem wypłate na konto bankowe, mineło 10 dni roboczych a kasa dalej jest na koncie gracza w interwetten a do banku nie spłyneły pieniadze. Nie dostałem od nich zadnego mejla.
Co polecacie teraz zrobic? Zero kontaktu z supportem, nie odpisuja na moje mejle, wiec nie wiem co mam dalej robic?
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Witam. Wysłałem im skan dowodu i skan rachunku telefonicznego przed pierwsza wypłatą i moje konto zostało zweryfikowane. Zlecilem wypłate na konto bankowe, mineło 10 dni roboczych a kasa dalej jest na koncie gracza w interwetten a do banku nie spłyneły pieniadze. Nie dostałem od nich zadnego mejla.

Co polecacie teraz zrobic? Zero kontaktu z supportem, nie odpisuja na moje mejle, wiec nie wiem co mam dalej robic?
A zrobiłeś wymagany obrót bonusa? Bo jak nie to zapomnij o wypłacie.
 
G 0

gonzoz87

Użytkownik
Interwetten-naciągacze
Dla wszystkich zawodników którzy zamierzali lub zamierzają grac na Interwecie-NIE ROBCIE TEGO.

Wlasnie gralem na tym bukmacherze i postanowilem sie tym podzielic z innymi(moze uratuje jakiegos gracze przed tym naciągarskim bukmacherem)

No wiec tak powody dla ktorych nie warto tam grac:
- Bonus to jedna wielka podpucha. Teorytycznie daja 222 Euro max.(trzeba uwazac bo taki bonus jest tylko przy wplacie karta lub przelewem, jezeli korzystacie np. z moneybookersa to dostaniecie tylko 50Eur) przy wplacie 444 Euro. Teraz trzeba postawic 3-krotnosc depozytu+wartosci bonusa. Pierwszy mecz normalnie mozna bylo postawic, natomiast pozniej wszystkie mecze mialy limity stawek. Maksymalnie 50 Eur, ale tylko w finałach pucharow i angielskiej premiership, reszta 30 Eur albo i mniej jeszcze. Haczyk tkwi w tym, ze na ugranie 3-krotnosci kwoty(przy max bonusie 1998 Euro) mamy miesiac inaczej przepada bonus. A mozna stawiac tylko na mecze z kursem 2,0 ktorych na tym bukmacherze nie ma zbyt duzo. Jak sobie policzylem to mi wyszlo w pewnym momencie ze musze obstawic 50 meczow po 30 Euro w 3 tygodnie. Musialbym stawiac na co popadnie wiec srednio mi sie to podobalo.
- stawki nie za wysokie (sa portale gdzie za mecze daja o wiele wiecej)
-sa problemy z tymi skanami dowodow, potrafia blokowac konto przez kilka dni nawet jak sie im juz wyslalo dokumenty. Trzeba pisac do nich na tego maila w jezyku angielskim lub niemieckim
-serwis dziala tylko jeden, wlasnie w jezyku angielskim i niemieckim, a reszta kontaktow podanych na stronce kompletnie nie dziala.
-Na wypłate trzeba czekac od 10 do 12 dni.
-pierwszy moj mecz ktory obstawilem to przycieli o 233 Euro, dopiero jak do nich napisalem to wyrownali.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Jeśli chodzi o bonusa to jedyną opcją żeby go rozsądnie obrócić jest granie surebetów. Ja w ten sposób skorzystałem z bonusu 111 Euro i zrobienie pełnego obrotu zajęło mi 10 dni. Polecam stronę z surebetami http://www.betplatform.com , mają IW w swojej bazie i praktycznie codziennie można znaleźć 2-3 siury z udziałem IW i kursem 2. Ja często grałem &quot;prawie siury&quot; ze stratą 2-3zł , ale to się i tak suma sumarum opłaca bo bonus jest naprawdę spory. Faktem jest, że limity mogą być wkurzające, ale czasami udaje się puścić u nich 2 czy 3 identyczne kupony, więc jak się pokombinuje to spokojnie da się obrócić w ciągu regulaminowych 30 dni ;)
Wiem, że dużo osób ma bardzo nieprzyjemne doświadczenia z tą firmą. Mi się chyba dobrze trafiło. Nie miałem żadnego problemu z weryfikacją konta bankowego (2 godziny po przesłaniu im skanów już miałem zweryfikowane konto, wypłata po 3 dniach dotarła na konto, więc trudno tu się o coś doczepić).
Ja już zamknąłem u nich konto, które miałem przez kilka tygodni i jedyne na co mogę narzekać to te cholerne limity. Jak już pisałem gdzieś wyżej dostałem nawet limit na freebety które mi przyznali co jest żenujące dosyć ????
 
G 0

gonzoz87

Użytkownik
Interwetten-naciągacze
Pierwszy mecz moglem bez limitow postawic, ale jak mialem u nich 666 Euro to rozlozyc sobie chcialem na 2 mecze. Bo jakby ktos nie znal polskiego prawa, to mozna wygrac do ok.2222 złotych na czystko bez płacenia skarbówce. Oplata skarbowki kosztuje 10% no to bym im musial odpalic 66 Euro.... A po pierwszym zakladzie kolesie mnie zblokowali z informacja ze musze im dokumenty dostarczyc jak po 3 dniach odblokowali to byly wszedzie limity. Teraz patrzylem to stawki tam dalej fatalne, jakos na dniach bede kase zabieral od nich, bo mam ostatni mecz w niedziele. Dla mnie ten bukmacher wygląda na złodziejski, kolesie kombinują tylko jak przyciąc.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolego ale nie mów, że chciałeś uniknąć zapłaty podatku od gry w buku internetowym... Przecież Oni by Ci nie wzięli podatku. A Ty chyba sam byś nie chciał iść do US zapłacić podatek...
 
D 17

dragao19

Użytkownik
W takim razie wezme u nich tego bonusa, mam nadzieje ze przegram od razu z BF, potem sie podziele wrazeniami ????
 
G 0

gonzoz87

Użytkownik
odp
Slyszalem rozne historie z urzedem skarbowym i poprostu wolalem sie zabezpieczyc, moze faktycznie niepotrzebnie, ale licze przed kazdym zakladem zeby potem nie miec nieprzyjemnosci. W sumie jakbym postawil od razu calosc to by byla duza szansa ze te 1332 euro to bym w 30 dni jakos obrocil.
 
M 0

marekdx280

Użytkownik
&quot; Bonus dla nowych klientów zostanie przyznany po dokonaniu wpłaty w ciągu 24 godzin od chwili rejestracji. &quot;

Czyli nie dostanę bonusu jeżeli zarejestrowałem się 36 godzin temu i dopiero teraz wpłacę pieniądze??
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
Witam mam pyanie bo sobie wplacilem ostanio ta 10 euro i juz mam 300 euro i chce to wyplacic na konto bankowe wyslałem skan dowodu i wysle za raz skan ze mam konto w banku ,czy to wystarczy do weryfikacji , ?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Witam mam pyanie bo sobie wplacilem ostanio ta 10 euro i juz mam 300 euro i chce to wyplacic na konto bankowe wyslałem skan dowodu i wysle za raz skan ze mam konto w banku ,czy to wystarczy do weryfikacji , ?
Prawdopodobnie nie, w moim przypadku chcieli również faktury wystawionej na moją osobę.
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
ale wyplacalni na konto jak im wszystko wysle wyplaca mi 500 euro bo tyle juz ugrałem co nie ?? a taka fakture to skad mozna by wykabionowac musze cos kupic i poprosic o fakture
 
Do góry Bottom