>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Interwetten

kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Mam pytanie z tego bonusu ugrałem już 30 euro i chcę to wypłacić . Jak dokonam depozytu z Moneybookers na konto interwetten to będę mógł wypłacić bez żadnych saknów dowodów ?? Wspomnę że mam inne dane na interwetten a inne na MB
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Mam pytanie z tego bonusu ugrałem już 30 euro i chcę to wypłacić . Jak dokonam depozytu z Moneybookers na konto interwetten to będę mógł wypłacić bez żadnych saknów dowodów ?? Wspomnę że mam inne dane na interwetten a inne na MB
no to moze zoreintuja sie ze jestes zlodziejem i mam nadzieje ze nie wyplaca Ci pieniedzy i bedziesz musial wysylac skan dowodu mamusi
 
F 0

fb_dean

Użytkownik
Mam pytanie z tego bonusu ugrałem już 30 euro i chcę to wypłacić . Jak dokonam depozytu z Moneybookers na konto interwetten to będę mógł wypłacić bez żadnych saknów dowodów ?? Wspomnę że mam inne dane na interwetten a inne na MB
po 1 nawet jak złożysz depozyt to nie wypłacisz pieniedzy przez MB ... pierwsza wyplate trzeba wyplacic na konto bankowe... a po 2. dowod chca za kazdym razem ;]
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
czy support email ich jest w języku polskim?
właśnie też pisałem i niby jest w PL, ale od dzisiaj rana odpowiedzi brak ;]
a pisałem w sprawie takiej, że gdzieś przeczytałem, że dają bonus 50 % od pierwszej wpłaty, ale trzeba go obrócić 5 razy po kursie 2,0 a takie coś mnie nie interesuje za bardzo i nie chcę takiego bonusa ;p
 
aker 8

aker

Użytkownik
Czy ja płacę coś za smsy z wynikimai, czy są darmowe? Ten kod aktywacyjny np.- płaci się coś za to z konta?
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
Interwetten to powazna firma i napewno w ten sposob chce sie zabezpieczyc przed oszustami i osobami ktore chca wyludzic od nich kase. Jak niektorzy sprzedaja darmowe bony, to teraz musza kazdego sprawdzac i nie ma sie nie co dziwic ze sa takie opoznienia. Podjeli pewne srodki, aby nie byli potem stratni. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Interwetten to powazna firma i napewno w ten sposob chce sie zabezpieczyc przed oszustami i osobami ktore chca wyludzic od nich kase. Jak niektorzy sprzedaja darmowe bony, to teraz musza kazdego sprawdzac i nie ma sie nie co dziwic ze sa takie opoznienia. Podjeli pewne srodki, aby nie byli potem stratni. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.
hmm powazna firma?
Wczoraj zablokowali mi konto, wpisąłem legalnie jeden kod, obracam sobie kaske a tu taki zonk. Nie tylko ja tak mam...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Podziękujcie kolegom oszołomom co pozakładali miliony kont, zaczęli handlować kodami na allegro itd.
Wszystko trzeba robić z umiarem. A jeśli pojawiają się takie pacany to nie można się dziwić, że blokują konta.
To tylko potwierdza, ze Polakom nie oplaca sie dawac takich promocji.
Pozdrawiam,
Vader
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Tak jak napisał Vader każdy próbował wykorzystać i zapchać własną kieszeń :!: I teraz są tego efekty tak samo było kiedyś z Bwin jak wspomniał Vader wszyscy się rzucili zaczeły się handle i teraz są efekty
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
pieprzenie... ciekawe kto handlował 5€ na allegro? dwie osoby?
Zdecydowana większość by te 5€ przegrała... Mieli szanse wypromować się jako solidny buk... A tak to zrobili z siebie pośmiewisko blokując konta, mimo że nie złamano regulaminu w żadnym punkcie...
Interwetten u mnie jest przegrane, nigdy tam kasy nie wpłacę.
????
W temacie o promocji piszesz.
mam neostradę nigdy tam konta nie miałem, z mojego kumptera nikt konta nie zakładał, mimo to zostałem zablokowany...
Mam ich gdzieś, jeszcze rachunki im będę wysyłał, no nie doczekanie...
Nie chce mi się rozwodzić. Skoro masz neostrade to nie masz STAŁEGO IP tak? Więc po którymś połączeniu z netem masz ten sam IP. Albo ktoś inny będzie miał ten sam IP.
Sporo ludzi kombinowało z tą promocją.
Temat o promocji jaki założyłem w 5 dni ma 11,678 odwiedzin. Jest bardzo popularny. Możesz się domyśleć ile osób założyło konta tam. Ile osób założyło po kilka kont.
Ja całkowicie zapomniałem, żeby coś zagrać tam.
Dzisiaj mi się przypomniało, że mam tam całe 5€ :-D
Zagrałem i przegrałem od razu ????
Więc nie będe miał problemu... I tak mało mnie to interesował ten bonus...
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
pieprzenie... ciekawe kto handlował 5€ na allegro? dwie osoby?
Zdecydowana większość by te 5€ przegrała... Mieli szanse wypromować się jako solidny buk... A tak to zrobili z siebie pośmiewisko blokując konta, mimo że nie złamano regulaminu w żadnym punkcie...
Interwetten u mnie jest przegrane, nigdy tam kasy nie wpłacę.
????
a powiedz czy nie grales tam w kasynie przypadkiem albo na pokerze ?
ja gram tylko na zakladach sportowych , nic nie kombinowalem i mi nie zablokowali, suport w miare sprawnie odpisuje
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
Wlasnie wyplacili mi pieniadze na moneybookersa po 3 tyg od zaplanowanej wyplaty . przeciez to jest przegiecie . pisza ze wyplata trwa 2-3 dni na moneybookersa!! wplacic kase do nich to 2 min a wyplacic to 3 tyg.
jak to bylo od poczatku. zero informacjii ze pierwsza wyplata ma byc na konto bankowe-przeciez nie kazdy z nas musi je posiadac !!!!!
Wplacilem kase z moneybokkersa po kilku miesiacach grania uzbierala sie niezla wyplata i sie zaczelo
poprosilem o wyplate na MB i kazali przeslac scan dowodu, wysllame tego samego dnia i oczywiscie znow trzeba czekac. odpisali po 3 dniach ze oprocze tego trzeba wyslac im jakis rachunek z adresem-ciekawe co byloby jakbym nie mial zadnego rachunku na siebie -pzreciez nie musze miec. wysllame tego samego dnia , znow oczekiwanie i po 3-4 dniach odp ze moge wyplacic . wiec wyplacam na MB a tu ze musze pierwsza wyplate zrobic na konto bankowe, jestem zdziwiony ale ok , mam konto wyplacam . po 8 dniach roboczych kasa jest na koncie ale tylko 120 zl czyli minimum wiec reszte wyslac chce na MB. i znow lipamijaja kolejne dni z weekendem 6 dni i ciagle ni emoge wyplacic na MB bo nie dostali potwierdzenia ze kasa jest na moim koncie bankoweym . w koncu 7 dnia wyplacili mi na MB . NIE POLECAM , niebawem bedziemy musieli podawac nr NIP czy cholera wie czeo gamonie jedne wplacic to wplacisz w ciagu 2 min a wyplacalem 3 tyg, dlatego zakladam kolejne konto na siostre i bede za kare ich ogrywal .
 
ester 87

ester

Użytkownik
Mam pytanie. Jak to jest z tą weryfikacją konta? Od każdego żądają tych rachunków? Bo nie ma możliwości, żebym przedstawił im jakieś rachunki na moje nazwisko przychodzące na mój adres zameldowania. Więc jak to jest? Bo nie wiem czy jest sens cokolwiek tam obstawiać jak się okaże że i tak nie będę mógł wypłacić.
 
arkadia 0

arkadia

Użytkownik
chcialem tylko odradzic wszystkim powaznym osobnikom granie w tym buku, po kilku wygranych kuponach &quot;zamrozili &quot; mi limit grania na mecze i mam max tylko 200zl !!! na kazdy mecz niewazne co by to nie bylo :/. Jeszcze rozumiem zeby sie to dzialo po jakims dlugim okresie czas. Ale jestem tu zaledwie od poltora miesiaca a i juz takie numery ehhh. Zegnam Interwetten i wszystkim odradzam
 
pk96 0

pk96

Użytkownik
Witam
mam pytanko
czy przed wyplata musze dokonac jakies wplaty ? ugralem 30euro z darmowych 5
i jeszcze co to jest ten
Kod IBAN: *

Kod BIC/SWIFT: *
 
Do góry Bottom