>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Informacje, problemy, pytania, zgłoszenia błędów

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial

Proszę jeszcze raz o sprawdzenie.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi

Proszę jeszcze raz o sprawdzenie.
Dziękuję za zwrócenie uwagi i przepraszam parę meczową za niepoprawnie policzony jeden punkt. Poprawiłem już tabelę z wynikami oraz tabelę grupową.
 
djkruko 76,7K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Jeśli miałbym się czepiać to:

Dodatkowy gol

Każdy uczestnik ma szansę (nieobowiązkowo) w każdej z siedmiu kolejek uzyskać dodatkową bramkę. Aby tego dokonać, należy postawić kupon w Betfan, na którym będzie minimum jedno dowolne zdarzenie związane z którymkolwiek meczem z powyższych pytań konkursowych za minimum 30 zł po kursie min. 1.50 za pojedyncze zdarzenie i wkleić screen bądź odnośnik do kuponu w poście pod swoimi odpowiedziami. Otrzymujesz gola wówczas, gdy kupon jest trafiony. Na kuponie mogą znaleźć się również dowolne inne zdarzenia o dowolnym kursie (np. 1.01 z hokeja). Nie można wklejać screena do kuponu w osobnym poście ani prosić Prowadzącego o edycję

W moim meczu kolega dostał punkt mimo nie trafienia kuponu. Wiem że wygrałem i tak ale każda bramka może się liczyć w końcowym rozrachunku.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli miałbym się czepiać to:

Dodatkowy gol

Każdy uczestnik ma szansę (nieobowiązkowo) w każdej z siedmiu kolejek uzyskać dodatkową bramkę. Aby tego dokonać, należy postawić kupon w Betfan, na którym będzie minimum jedno dowolne zdarzenie związane z którymkolwiek meczem z powyższych pytań konkursowych za minimum 30 zł po kursie min. 1.50 za pojedyncze zdarzenie i wkleić screen bądź odnośnik do kuponu w poście pod swoimi odpowiedziami. Otrzymujesz gola wówczas, gdy kupon jest trafiony. Na kuponie mogą znaleźć się również dowolne inne zdarzenia o dowolnym kursie (np. 1.01 z hokeja). Nie można wklejać screena do kuponu w osobnym poście ani prosić Prowadzącego o edycję

W moim meczu kolega dostał punkt mimo nie trafienia kuponu. Wiem że wygrałem i tak ale każda bramka może się liczyć w końcowym rozrachunku.
Dziękuję za post.
Tutaj punkty zostały przyznane prawidłowo. Zaraz po zacytowanym przez Ciebie tekście w Regulaminie znajduje się takie zdanie:

Jeśli na kuponie znajdą się dwa lub więcej zdarzenia kwalifikujące się do gola, po kursie minimum 1.50, wówczas pod uwagę brane jest pierwsze (występujące wyżej na kuponie) zdarzenie.

Myślę, że niezrozumienie wynika z tego, że zamiast:

Otrzymujesz gola wówczas, gdy kupon jest trafiony.

Powinno być:

Otrzymujesz gola wówczas, gdy zdarzenie na kuponie jest trafione.

Nie zmienia to zasad Regulaminu, wobec czego za chwilę to tak właśnie poprawię .

Miłego dnia!
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Jeden mecz, mają inaczej 50/50 pech bo z typerbukmacherem mecz wygrany,ale jak wygra to zadecyduje więcej goli.Szkoda tego walkowera było by ciekawiej,a tak z tej kolejki tylko 1 mecz decyduje,trudno zobaczymy jutro.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
dutchman-robin dutchman-robin ziroxxx ziroxxx demarcel demarcel Grac45 Grac45 chowirex chowirex K kamila365 T typerbukmacher D dawid3009 S severin typerskoki typerskoki djkruko djkruko vidal vidal FNM99 FNM99 ferguson2 ferguson2 kokosek1960 kokosek1960 maniek81 maniek81 arass1 arass1 N niewierny-janek W WichitaMonster myyk myyk 20maciek03 20maciek03 X 02wix B betrocket maarcin14 maarcin14 kacper091097 kacper091097 intelowiec intelowiec misiek_84 misiek_84 C cobi1989 shadow89 shadow89 dobi dobi ibis ibis successful successful


W dziale Tabele są już gotowe wyniki 3. kolejki oraz końcowe klasyfikacje każdej grupy. Gratuluję uczestnikom, którzy wyszli z grupy, a pozostałym dziękuję za wspaniałą rywalizację! 👏👏

Bardzo proszę o sprawdzenie punktów z 3. kolejki - swoich oraz partnera meczowego. Ewentualne reklamacje przyjmowane są do jutra (piątku) do godz. 21:00. W piątek po godzinie 22:00 pojawią się nowe tematy z pytaniami konkursowymi na 1/8 finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +571
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Otrzymane punkty reputacji: +242
Do góry Bottom