>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Informacje, problemy, pytania, zgłoszenia błędów

B 25,3K

betrocket

Użytkownik
A nie można zrobić 64
Bardzo się cieszymy, że konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Zakończenie zapisów w przeciągu 2 minut przerosło nasze śmiałe oczekiwania. Wzrost zapisów do 64 uczestników zaprzeczyłby formule konkursu, która oddaje 1 do 1 rywalizację mundialową, a ponadto mogłaby być krzywdząca dla tych 32 osób, którzy zdążyli się załapać.
Tak czy inaczej wiemy, że na przyszłość (dla innych podobnych konkursów) możemy pomyśleć o dość znacznym podwyższeniu limitu uczestników. Pomyślimy o tym.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Zasadniczo uciąłbym w tym miejscu dyskusję, ale nie mam problemu z tym, aby odnieść się do konstruktywnej krytyki, więc niniejszym to czynię. Dziękuję za wypowiedź, ale myślę, że nie ma większego sensu tak tego roztrząsać. Zapisy miały bardzo duży sens w kontekście konieczności uzbierania kompletu uczestników i spełniły swoje zadanie w stu procentach. Problem to byłby wówczas, gdyby nie było kompletu i to w tym miejscu trzeba wyraźnie powiedzieć. Po drugie, sobota po południu to był trafny czas na zapisy o czym świadczy wczorajsza frekwencja właśnie o tej porze. I wreszcie po trzecie, O ogon_w44 - przyjmijmy że jesteś prowadzącym konkurs i jesteś w takiej sytuacji. Słyszysz kilka głosów krytyki odnośnie zapisów. Co robisz? Nie pytam jak byś zorganizował zapisy, tylko co robisz teraz, żeby usłyszeć już same pozytywne opinie. Wprowadzasz zapisy od nowa? Dopisujesz 20 kolejnych osób? Cancellujesz konkurs? A może prowadzisz go dalej zgodnie z jasno ustaloną formułą, plus wyciągasz wnioski (że chętnych mogą być dziesiątki) i masz dobry pomysł na kolejny w przyszłości. Ja skorzystałem z ostatniej opcji gdyż uważam, że mocno nieprofesjonalne byłoby teraz zmienianie regulaminu. Rywalizacja wymagała 32 uczestników i ma 32 uczestników. Ktoś pracował w sobotę i nie mógł być, a są też tacy którzy pracują w tygodniu do północy i też nie mogliby być. Wszystkim nie dogodzimy.

Mimo wszystko ufam, że z zaciekawieniem będziesz przyglądał się rywalizacji forumowej i nie zniechęcisz do kolejnych wydarzeń :).

I na koniec chcę uspokoić wszystkich tych, którzy myślą, że forumowo-mundialowa rywalizacja skończyła się wczoraj o godzinie 17:01 wraz z końcem zapisów. Otóż nie. To jest niejedyny konkurs, jaki Forum przygotowuje z okazji mundialu. A w nich będzie nieograniczona liczba uczestników. Podkreślę raz jeszcze - podczas mundialu na naszym Forum będzie bardzo duża liczba konkursów. I niech to zdanie będzie takim dodatnim akcentem w kontekście tej dyskusji.

Nie patrzyłem z perspektywy organizatora tylko z perspektywy zainteresowanego tym konkursem . Nie znam się na organizowaniu konkursów, bo nigdy się tym nie zajmowałem . Po prostu uważam że jak jest tylu chętnych, to takie kwalifikacje byłyby pomysłem dobrym ( uatrakcyjniłoby to konkurs ) . Ja osobiście będąc w tej szczęśliwej 32 która zdążyła się zapisać, nie miałbym problemu z tym, że zostało zapisanych jeszcze ileś osób i są kwalifikacje, wręcz przeciwnie, cieszylbym się że mogę rywalizować w większym gronie i miałbym większą satysfakcję z tego że przeszedłem kwalifikacje , faza grupowa i wykazałem się większą wiedzą niż Ci co ich nie przeszli. Gdybym odpadł też bym na pewno nie miał żali do organizatorów że zwiększyli liczbę osób.


Tak jak mówisz, każdemu się nie dogodzi i to, że mi by nie przeszkadzała większa liczba uczestników i zmiana regulaminu co do tej kwestii to nie znaczy, że innym też by to nie przeszkadzało.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Do wszystkich zainteresowanych, nie chcę się powtarzać, bo już chyba każdy tu wyraził swoje zdanie, formuła z dokładną liczbą uczestników była podana chyba tydzień prędzej, żeby każdy mógł się z nią zapoznać, jakbyśmy tego nie wymyślili, nie było szans, żeby dogodzić wszystkim.

Ze swojej strony mogę tylko zapewnić, że nie jest to koniec rywalizacji jeżeli chodzi o konkursy podczas Mundialu, będzie ich sporo, więc będzie szansa na zdobycie swojej nagrody, mogę również zagwarantować, że w pozostałych nie będzie ograniczona liczba uczestników, także zapraszam już dziś do wspólnej rywalizacji wszystkich użytkowników forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +726
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
FNM99 FNM99 demarcel demarcel vidal vidal intelowiec intelowiec Grac45 Grac45 ibis ibis successful successful N niewierny-janek djkruko djkruko 20maciek03 20maciek03 W WichitaMonster dobi dobi maarcin14 maarcin14 C cobi1989 kacper091097 kacper091097 chowirex chowirex T typerbukmacher S severin typerskoki typerskoki maniek81 maniek81 shadow89 shadow89 myyk myyk D dawid3009 ferguson2 ferguson2 K kamila365 B betrocket dutchman-robin dutchman-robin ziroxxx ziroxxx kokosek1960 kokosek1960 arass1 arass1 X 02wix misiek_84 misiek_84

Pojawiły się już nowe tematy stanowiące pytania konkursowe na pierwszą kolejkę. Czas na odpowiedź jest do 20 listopada do godz. 16:59. Drugi zestaw pytań (na drugą kolejkę) pojawi się 16 listopada, zaś trzeci (na trzecią kolejkę fazy grupowej) - 22 listopada.

 
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Rozumiem, że nie będzie problemu jeśli podam swoje typy, a przed terminem zedytuję post i dodam kupon z betfan? lub zmienie jednak swoje odpowiedzi? można edytować wiele razy post przed deadlinem?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Rozumiem, że nie będzie problemu jeśli podam swoje typy, a przed terminem zedytuję post i dodam kupon z betfan? lub zmienie jednak swoje odpowiedzi? można edytować wiele razy post przed deadlinem?
Dziękuję że pytasz o to właśnie teraz, póki konkurs nie rozwinął się jeszcze na dobre.
Jesteś w błędzie :)

Istotny jest ten punkt Regulaminu:

1668102314001.png
oraz ten:


1668102357394.png


Jeśli więc:
a) masz zamiar zagrać kupon w Betfan i wstawić go - to najpierw go zagraj u buka, a następnie wklej od razu razem z odpowiedziami;
b) nie jesteś pewien swoich odpowiedzi - spokojnie zaczekaj kilka dni i wrzuć je wtedy. Tylko nie zapomnij zrobić tego przed końcem terminu :)
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jeszcze doprecyzuję co może znaleźć się na kuponie.

Wg Regulaminu na kuponie, dzięki któremu możemy zdobyć dodatkowego gola, musi być jedno dowolne zdarzenie z którymkolwiek meczem z pytań konkursowych z danej kolejki.

Czyli: w pierwszej kolejce mamy pytania:

1) Czy w meczu Katar - Ekwador obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)?
2) Czy w meczu Anglia - Iran padnie gol w obu połowach (TAK/NIE)?
3) Jaka będzie liczba goli w meczu Senegal - Holandia (parzysta/nieparzysta)?
4) Czy Polacy strzelą bramkę w 2. połowie meczu Meksyk - Polska (TAK/NIE)?
5) Czy Francja albo Niemcy pogubią punkty w 1. kolejce (TAK/NIE)?
6) Która drużyna strzeli gola w 1. połowie meczu Maroko - Chorwacja (Maroko/nikt/Chorwacja/obydwie)?
7) Ile goli strzeli Belgia przeciwko Kanadzie (dokładna ilość)?

Zatem na naszym kuponie (postawionym za minimum 30 zł) powinno znaleźć się dowolne zdarzenie (o kursie minimum 1.50) związane z tymi krajami: Katar, Ekwador, Anglia, Iran, Senegal, Holandia, Meksyk, Polska, Francja, Australia, Niemcy, Japonia, Maroko, Chorwacja, Belgia, Kanada.

Może to być dowolne zdarzenie, np.:
- Japonia strzeli powyżej 0.5 gola,
- Francja - Australia: powyżej 2.5 gola,
- Anglia wygra z handicapem (-1.5 gola)
- Lewandowski strzeli gola

i wiele innych.

Dodatkowego gola otrzymujemy wówczas, gdy to zdarzenie okaże się trafione.

Jeśli na kuponie znajdą się dwa lub więcej zdarzenia wchodzące w skład powyższych (np. Japonia strzeli powyżej 0.5 gola,
oraz Francja - Australia: powyżej 2.5 gola), po kursie minimum 1.50, wówczas pod uwagę brane jest pierwsze (występujące wyżej na kuponie zdarzenie).

Kupon może też zawierać jakiekolwiek dowolne inne zdarzenia (np. z meczu NBA o kursie 1.10). Nie będzie miało znaczenia czy one będą trafione czy nie.

Jeśli ktokolwiek ma jeszcze wątpliwość, proszę zdawać pytania. Chętnie odniosę się do każdej wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +917
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Jeszcze doprecyzuję co może znaleźć się na kuponie.

Wg Regulaminu na kuponie, dzięki któremu możemy zdobyć dodatkowego gola, musi być jedno dowolne zdarzenie z którymkolwiek meczem z pytań konkursowych z danej kolejki.

Czyli: w pierwszej kolejce mamy pytania:

1) Czy w meczu Katar - Ekwador obie drużyny strzelą gola (TAK/NIE)?
2) Czy w meczu Anglia - Iran padnie gol w obu połowach (TAK/NIE)?
3) Jaka będzie liczba goli w meczu Senegal - Holandia (parzysta/nieparzysta)?
4) Czy Polacy strzelą bramkę w 2. połowie meczu Meksyk - Polska (TAK/NIE)?
5) Czy Francja albo Niemcy pogubią punkty w 1. kolejce (TAK/NIE)?
6) Która drużyna strzeli gola w 1. połowie meczu Maroko - Chorwacja (Maroko/nikt/Chorwacja/obydwie)?
7) Ile goli strzeli Belgia przeciwko Kanadzie (dokładna ilość)?

Zatem na naszym kuponie (postawionym za minimum 30 zł) powinno znaleźć się dowolne zdarzenie (o kursie minimum 1.50) związane z tymi krajami: Katar, Ekwador, Anglia, Iran, Senegal, Holandia, Meksyk, Polska, Francja, Australia, Niemcy, Japonia, Maroko, Chorwacja, Belgia, Kanada.

Może to być dowolne zdarzenie, np.:
- Japonia strzeli powyżej 0.5 gola,
- Francja - Australia: powyżej 2.5 gola,
- Anglia wygra z handicapem (-1.5 gola)
- Lewandowski strzeli gola

i wiele innych.

Dodatkowego gola otrzymujemy wówczas, gdy to zdarzenie okaże się trafione.

Jeśli na kuponie znajdą się dwa lub więcej zdarzenia wchodzące w skład powyższych (np. Japonia strzeli powyżej 0.5 gola,
oraz Francja - Australia: powyżej 2.5 gola), po kursie minimum 1.50, wówczas pod uwagę brane jest pierwsze (występujące wyżej na kuponie zdarzenie).

Kupon może też zawierać jakiekolwiek dowolne inne zdarzenia (np. z meczu NBA o kursie 1.10). Nie będzie miało znaczenia czy one będą trafione czy nie.

Jeśli ktokolwiek ma jeszcze wątpliwość, proszę zdawać pytania. Chętnie odniosę się do każdej wątpliwości.
Zapytałem bo widziałem że już są dodawane typy bez tego kuponu i to mnie zdziwiło🤔😅
 
Otrzymane punkty reputacji: +571
arass1 169,6K

arass1

Użytkownik
A co w przypadku, gdy fazie pucharowej obaj obaj uczestnicy z rywalizującej pary podają takie same typy w tym samym czasie? Czy przypadek ma zadecydować, że jeden z nich zostanie ukarany odjęciem gola?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
A co w przypadku, gdy fazie pucharowej obaj obaj uczestnicy z rywalizującej pary podają takie same typy w tym samym czasie? Czy przypadek ma zadecydować, że jeden z nich zostanie ukarany odjęciem gola?
Jeśli byłby to faktycznie rząd wielkości minuty różnicy w wysłaniu posta, to uznano by, że był to efekt przypadku, a nie kopiowania odpowiedzi od współrywala. W tej sytuacji od żadnego z nich nie odjęlibyśmy punktu. Ale prawdopodobieństwo takiego stanu rzeczy jest znikome :)
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Czyli tak dla pewności to wystarczy chociaż w jednym pytaniu inna odpowiedź aby uniknąć odjęcia?
Dokładnie tak. Dotyczy tylko fazy pucharowej.
Wg regulaminu:

1668192430123.png

Krótko mówiąc, jeśli Twój rywal meczowy podał odpowiedzi, a Ty je widzisz, to nie możesz podać wszystkich takich samych. Natomiast jeśli uznasz, że na przykład tylko jedna z nich będzie się różnić - jak najbardziej masz do tego prawo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Nie ma już opcji by dolączyć? lub by zrobić kolejną grupę?

Głowę daję , że będą osoby, które już na starcie zapomną o typowaniu lub zrezygnują po pierwszym gorszym dniu :)
 
Do góry Bottom