>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

III Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 26-27.07.2011

Status
Zamknięty.
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Bardzo popularnym meczem dzisiejszego dnia został mecz Kopenhaga - Shamrock.
Widzę wiele ludzi którzy grają w tym meczu na to że Shamrock bramki nie strzeli lub że Kopenhaga wygra do zera.
Według mnie Kopenhaga wygra ten mecz przekonywająco i wysoko dla tego też w pewnych momentach meczu może przyjść rozluźnienie które może zaowocować bramką strzeloną przez gości.Spodziewam się wyniku coś koło 3-1 lub 4-1 i takie też dokładne wyniki spróbuję zagrać.
Moje typy na ten mecz :
over 3,5---&gt; 2,75
DW 3-1---&gt; 13,00
DW 4-1---&gt; 19,00

Shamrock strzeli---&gt; 2,35
BTS---&gt; 3,00
Kopenhaga strzeli w obu połowach---&gt; 1,73
Gole w 1 połowie over 1,5---&gt; 2,37
I to nie są suche typy jak zasugerował wczoraj jeden z użytkowników gdyż część z nich zagram.Gdybym miał typować na sucho typował bym na wygraną Shamrocka lub coś w tym stylu
EDIT : pogrubionym to co ostatecznie zagrałem
 
piotrex007 91,7K

piotrex007

Użytkownik
Z tego co się orientuje (choć mogę się mylić) to jeśli Malmo wyeliminuje Rangersów to przejmie po nich pałeczkę i będzie zespołem rozstawionym w kolejnej rundzie. To dość logiczne bo kto zamiast szkotów nagle znalazłby się w rozstawieniu?
Drużyna z najwyższym współczynnikiem z nierozstawionych ekip. Gdyby było tak jak mówisz, to z racji tego, że Wisła jest rozstawiona w III rundzie nie miałaby żadnych szans na rozstawienie w Play-Offach. A szanse Wisła ma, ale bardzo iluzoryczne, bo żeby tak się stało, to 4, czy też 5 drużyn rozstawionych z grupy mistrzowskiej musiałoby odpaść, czyli Rangers, Kopenhaga itd.
 
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
Ja bym jeszcze wstrzymał się od spekulacji,ponieważ ten drugi mecz może być jeszcze trudniejszy dla Wisły.
Litex pokazał,że umie grać dobrze kombinacyjnie w ataku,piłkarze są dobrze wyszkoleni technicznie.Myślę ,że kolosalne znaczenie będzie miał wynik do przerwy w rewanżu.Jeśli Wisła nie będzie przegrywać to daję po przerwie 90 procent szans na awans.
Później tylko trzeba liczyć na łaskawszy niż w ostatnich latach los. W III rundzie będzie mimo wszystko sporo drużyn do ogrania.Tak więc blisko ,coraz bliżej...
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jak narazie Turcy grają bardzo uważnie w obronie, dwóch Polaków w podstawowym składzie Głowacki, Mierzejewski
Ten drugi strzelił nawet bramkę, piękną podcinką, jednak niesłusznie sędzia odgwizdał spalonego
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jak narazie Turcy grają bardzo uważnie w obronie, dwóch Polaków w podstawowym składzie Głowacki, Mierzejewski

Ten drugi strzelił nawet bramkę, piękną podcinką, jednak niesłusznie sędzia odgwizdał spalonego
słusznie, naprawdę minimalny ale był spalony, jak na powtórce wyświetlili linię, ewidentnie było to widać. Obaj polacy grali dobrze, Głowa pewnie wybijał piłkę, z kolei mierzej kilka razy ciekawie zagrywał i biegał odważnie. Przy pierwszej bramce to trochę to zwalili obrońcy, bo takie krycie nie przystoi. Jak dla mnie wynik przesądzony, Trabzonspor powalczy o fazę grupową LE.

A cd Wisły to powiedzmy sobie szczerze, Litex musi strzelić dwie bramki, żeby o czymkolwiek myśleć. Jak dla mnie to będzie bardzo trudne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom